můj rozchod a pokus o slepení?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:56:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  můj rozchod a pokus o slepení?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: můj rozchod a pokus o slepení?  (Přečteno 43001 krát)
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 27. Duben 2010, 21:21:24 »

Čau, tak další "postřelený". Rozchod po 4 letech. Na rovinu přiznávám, že je to nejspíše moje chyba, tisíc zájmů a na ni nějak "nezbýval" čas. Ona si na to sice stěžovala, ale nějak jsem to neřešil, být spolu 2-3x týdně mi stačilo. Tušil jsem ale, že je to otázka času, než se ten rozchod vynoří, ale ani to mě nepřinutilo se tím víc zabývat. (už to byl v podstatě slepený vztah ale to by byl jiný příběh, snad jen že šla tehdy za jiným, taky nám to neklapalo a po zhruba půl roce se vrátila) Možná taky to byl důvod, proč jsem nám moc nevěřil.
Když to začalo více skřípat, uvědomil sem si, že ji mám raději než sem si kdy připustil a máme toho společného víc než se zdá, začal jsem se snažit na sobě pracovat a v mnoha ohledech ke věcem přistupovat jinak. Zřejmě už bylo ale pozdě, protože po nějakých 2 měsících padla kosa na kámen. Že ona už tak dál nemůže, že to nejde si říct aby mě měla ráda-milovala, atp. Že už je pozdě. Že chci to, co nemůžu mít. Nicméně jsme se rozešli s tím, jakože to zkusíme od začátku, že se jí taky nechce zahazovat takových roků spolu a kdesi cosi. Bohužel situace jaká je teď, se mi moc nelíbí, já jsem takový ten typický psík, který se snaží co může. Píšeme si normálně, chodíme ven, atp. Někdy napíše ona, jindy já, zájem být se mnou určitě má a docela si rozumíme.
Vůbec nevím jak se zachovat abych ji získal zpět. Když mi napíše nějaká kamarádka tak vidím že žárlí a asi jí to není úplně fuk, taky se zajímá s kým se stýkám-nestýkám. Za mými zády kouři, ale přede mnou si to nedovolí ani náhodou, protože ví jak to nesnáším. To si zapálila jenom demonstrativně v noc rozchodu kdy měla vztek že se bavím s jinou holkou. Nedávno jsme se i líbali, když jsme měli popito, přespala u mě, ale pak za střízliva opět jako když utne. Raz mi dá pusu na rozloučenou, jindy na líco, jindy vůbec, dnes když sem odjížděl po hezky stráveném odpoledni, se zeptala "chceš pusu?" Já JO Úsměv, dala zobanec. Ve psané komunikaci pusinky ale přestala posílat uplně, což ještě na začátku dělala. Třeba na dobrou noc, teď tam dá trapně smaila. "dobrou Úsměv" I když teď poslední noc poslala *. Příjde mi, že kdybych na ni nevyvíjel "tlak" tak není zřejmě vůbec nic. A de to rychle do pr.... Co dělat?
a) dál pokračovat v běžném styku s ní, snažit se a doufat, že postupem času ji zvrátím opět na svou stranu - jak dlouho to ale dělat?
b) úplně přerušit kontakt, stop schůzkám, stop psaní a doufat že si něco uvědomí, případně já urychlím svůj žál
Zatím se pořád plácám v a) (cca 3 týdny) docela se trápím, ona je úplně v pohodě, když se jí zeptám jak na tom jsme, tak to prý neřeší, NEVÍ. Asi mi 90% řekne ať na to seru uplně, že už to po třetí nemá cenu, ale já si myslím že důvody našeho rozchodu prostě byly-jsou řešitelné, jenom sem se tím začal pozdě zabývat. Ale úplného kokota ze sebe taky nechci dělat, poslední týden mi furt šrotuje at se hecnu k možnosti b) buď anebo. Ale je to strašně těžké, kor když mi píše jestli nezajdu do fitka, na brusle, bazén, atp.. Bojím se aby si ze mě neudělala kamaráda a nevyšumělo to uplně, na to jí teď fakt kašlu ve stavu v jakém sem. Kámoši co mám, sou všichni momentálně defakto odstěhovaní, tak není ani s kým byt. Situace prostě na mašli. Šťastný
Každý názor jedině uvítám, díky.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Duben 2010, 23:28:13 »

Metoda cukru a biče Úsměv

Ukázat jí, co může mít. A pak jí v zápětí ukázat, že když se neposnaží, tak to nebude mít Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Duben 2010, 00:15:07 »

Ano, vztah se má udržovat-utužovat, zatímco se oba patrneři osobnostně a zájmově vyvíjí - je třeba držet stejný krok.
Vztah ale nemá nikdy být dřinou, "druhým zaměstnáním". Vztah má člověka obohacovat, nikoliv vysávat. Proto bude vhodné zeptat se sám sebe, zda-li k současné situaci došlo vlastní nepozorností, anebo se k sobě zájmově a osobnostně nehodíte.

Otázka: doplňuje tato žena tvoji osobnost, podporuje tebe, tvé ambice a tvé zájmy? A platí to i opačně, z tvé strany?
Zkus dát clonu emocí stranou a podívat se na to objektivně.

Bohužel situace jaká je teď, se mi moc nelíbí, já jsem takový ten typický psík, který se snaží co může.
Tomutu se vyvaruj. Zachovej si svoji vlastní, nezávislou integritu, od ní oddělenou.
Ty jí nic nedlužíš - vztah není povinností, je dobrovolný a dva lidé do něj vstupují proto, aby jim společně bylo lépe než o samotě.
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Duben 2010, 03:15:32 »

Ava: Moje řeč, tak se snažím postupovat a myslím že výsledky to přináší. Zatím však jenom v podobě její naštvanosti, když jdu na druhý den někam bez ní, případně s někým jiným. Občas ale nabývám dojmu, že je to dupot po tenkém leďě. Měls vidět to rodeo, které nastalo, když jsem před ní nezvedl hovor od kamarádky s kterou mě podezřívá že bych něco mohl mít a s kterou občas zajdu na kafe.  Smějící se No snad v ní časem ten pocit že by se měla snažit, taky vzbudím.

Spinkos: Z mého pohledu těžko říci, okolí říká že jsme každý jiný a že se k sobě vůbec nehodíme. Já za stěžejní problém našeho vztahu považuji jeji nasírací povahu x moji ješitnost. Kdy ona se naštve kvůliva úplné kravině, pošle mě do pr... a pak, když ji to začne za chvilku mrzet, já trucuju a dělám jak řekla, místo abych to hodil za hlavu s tím, že vím jaká je. Ale tohle prostě považuji za překonatelné.
Jinak zájmy máme hodně podobné, defakto spolu dokážeme dělat všechno, v tom problém nevidím.

Schválně ukáži čerstvý přepis z ICQ kde se naštve, doposud byla v naprosté pohodě...


na zitrek mas jaky program?
Ona
jeste envim proc?

nechceš zajet mrknout na "tu akci"
Ona
co to je?
Ona
mmnt hend su tu

nvm jakasi akce kdesi u xxxx Šťastný je to na fb

odkaz
Ona
aha jo to sem cetla dneska ve skole Šťastný co ja vim Šťastný
Ona
a ty bys ridil? Šťastný

ee ja jedu busem
Ona
ty tam jedes? (vykulenost, jakto že bez ní vůbec kdesi jedu a ona je postavena před hotovou věc)

jj
Ona
??? (ještě větší vykulenost z mojí rozhodnosti)
Ona
a s kym?

s xxxx nejspis a pak az na miste kdo bude (kámoška, ale na tuhle nežárlí, s tou je si jistá že nic mít nikdy nebudu a má recht)
Ona
yyyy tam bude taky? (holka z noci kdy jsme se rozešli a z které málem vzteky pukla - sem se s ní jenom bavil ovšem)

myslím že jo proc
Ona
tak si to uzij (HE?  Smějící se)

tos nechces prijet taky?
Ona
ne
Ona
stejne uz si domluveny s kymsi nebudu delat krena (nasraná, trucuje)

no uplne su domluvený lol
Ona
vidim
Ona
v kolik tam jedete?

12-10 ze xxxi
Ona
aha
Ona
tak se hezky bavte

dík, škoda že nechceš prijet
Ona
aby se na me "moje segra" divala skrz prsty kvuli yyyyy? (díky oné noci, kdy vyšilovala, je to segry dobrá kamarádka)
Ona
a tuto holku taky videt nepotrebuju takze diky za pzvanku
Ona
uzij si to

to neres, kdovi jestli tam vubec bude Mrkající
Ona
tak neasi
Ona
jakok kdyby byla trochu jina domluva tak bych jela, ale ze mi v vecer reknes rano jedu s xxx na xxx nechces jet taky? ja abych jela kdesi druhym autobusem atd. to je prsote na hovno (no na hovno to je)

tak ja sem se domluvil taky az dneska

a jak to chces vymyslet jinak?
Ona
nevim asi nijak, ja stejne tak brzo nemuzu jedu k doktorovi
Ona
ja bych mohla az treba ve 2

sak to je fuk dojed kdy budes moct Šťastný mne bus jinak nejede tak musim tak brzo Smutný
Ona
ja zitra kdyztak zavolam

 Nemocný#39;l
Ona
tak zatim ahoj (žádné PA jako obvykle)
Ona
tak ahoj

čau

co myslíte? lehký bič? podotýkám že tomuhle předcházela milá konverzace Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Duben 2010, 07:04:33 »

Správná reakce na "Tak si to užijte":
"OK, jak chceš, mizim na véču. Kdyby sis to rozmyslela, číslo máš Mrkající"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Duben 2010, 08:08:13 »

okolí říká že jsme každý jiný a že se k sobě vůbec nehodíme.
Rozdílnost je dobrá vlastnost (takové osobnosti si mají vzájemně mnoho nabídnout, mají typicky odlišný pohled na věc). Toto je mnohem pozitivnější zkušenost než situace, kdy potkáš stejně emocionálně založeného člověka (konverzace nepřináší nic nového a přesvědčit druhého o něčem je velmi vysilující).

Ad rozhovor: její "a bude tam yyy? (její vykonstruovaná rivalka)" je naprosto neakceptovatelné, a také exemplární ukázkou ženského majetnického myšlení. Pokud (a to teprve pokud) si svobodně zvolíš, že budeš s ní, pak z toho může vyplývat, že ty se sám svobodně vzdáš jiných žen proto, abys byl pouze s ní (stále je to však tvoje volba, nikoliv její diktát). Její přehnané reakce mají majetnický charakter; nicméně ona tě nevlastní a není od věci poukázat na to, že případný závazek a vztah k ní je tvoje vlastní volba. Ona zasahuje do něčeho, co není v její sféře vlivu (*).

*) některé obsesivní ženy nesnáší ženy všech svých bývalých partnerů (a to mohou mít samy nové partnery) - "jednou jsi byl můj, teď mi patříš" - ta představa je zvláště komická, hypokritická, avšak pramení z ženské koncepce sexuality.
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Duben 2010, 03:59:50 »

Jak dlouho se plácat v té fázi snažení? Zatím mi příjde že ji dokážu leda tak naštvat. Sou to tedy zatím jenom necelé 4 týdny od dne D ale já musím mít všechno hned. Smutný A žít takhle třeba čtvrt roku taky nechci.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Duben 2010, 12:11:26 »

Rozmysli si co chceš. Vyhrát jí nebo rozchod?
Jestli chceš vyhrát jí, vykašli se na ní, choď ven s těma kamarádkama, který ona nesnáší a žij si svůj život bez ní.
Uvidíš, že i přesto jak bude škemrat a uhánět tě (stylem, že se vyptává apod.) a bude i protivná, bude tě chtít.
Holky motivuje žárlivost a výzva. Neznám holku, která by mě chtěla a neuměla to dát najevo (tím myslím i tyhle negativní poznatky, jako vyptávání se a žárlivost viz. co sem psal), jinak soudím, že jí nezajímám. Přece kdybych jí nezajímal, tak mi nepíše a nezajímájí můj život.

Být já tebou ukončil bych to, taky sem se v něčem podobném plácal, než sem se postavil na vlastní nohy a i přesto, že mě ta holka dodnes kontaktuje, já si jedu spokojeně dál a holek je čím dál víc. Běž do toho nemáš, co ztratit, tahle ti bere chlapskou hrdost a sílu do budoucna.   
Wake up man!
« Poslední změna: 29. Duben 2010, 12:15:07 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Duben 2010, 13:00:17 »

Tak určitě je u mě momentálně na prvním místě touha získat ji zpět, akorát občas mi blesknou myšlenky abych se na to vysral, s tím ať se to vyřeší samo, že tohle stejně k ničemu nevede a jenom si oddaluji nevyhnutelné. Následnou taktiku asi přizpůsobuji tomu získat ji se sázkou na přerušení styku, poslední karta. Uvidím ještě do neděle co a jak. Dnes se jí při rozloučení schválně zeptám jestli chce pusu, tak jak to udělala ona minule, snad jí docvakne jak to bylo blbé Kroutící očima

Pokud by se jednalo o to přerušení styku s ní, zdůvodňovali by jste jí nějak obsáhleji proč ji nechcete vidět, nebo by jste se omezili jenom na nějaké "nikam to stejně nevedlo, bude to lepší" Respektive to vysvětlení přizpůsobit tomu že "vás nemá už stejně ráda"  nebo  "já už nemám zájem" Anebo nevysvětlovat vůbec nic a najednou úplné ticho, žádné reakce!

Aby toho nebylo málo, v případě přerušení jenom fyzického kontaktu, kdyby se vás časem ptala s kým jste tam byli a vy tam byli právě s tou kamarádkou, říkali by jste jí to, nebo jenom že už ji to nemusí zajímat. (je mi jasné že stejnou sadu pak dostanu od ní, ale musel bych vydržet no - ted si všechno říkáme tak, jak je)  Denně si píšeme, zajímáme se kdo co dělá, kde byl, jak se máme, atp.. Taky si uvědomuji fakt, že pro ni to bude mnohem jednodušší než se dá čekati z důvodu tisíce kamarádek, s kterými je pořád ve styku a moc času na přemýšlení - smutnění asi mít nebude. Ale fakt nabývám dojmu, že tohle moje snažení nikam nevede a bere mě jako dalšího ze svých přátel. I když ona říká že NE. V podstatě mě to okrádá o čas, kdy se můžu odháčkovat.

Všem děkuji za příspěvky, moc mi pomáhají a to jak psychicky, tak v sestavování dalšího strategického plánu.  Šťastný
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Duben 2010, 13:32:53 »

zdůvodňovali by jste jí nějak obsáhleji proč ji nechcete vidět

Záleží na tom, jaký postoj si si k ní vybudoval, jestli si byl ve vztahu šelmou a nebo její kořistí.
Jelikož ten vztah byl slepovaný mnohokrát, myslím, že teď už je to stejně jedno jak se zachováš.

Nejlépe je ignorovat, a to dlouho. Pokud začne tlačit, klidně jí sděl, že si s jinou (nemusí tě zajímat její názor). Upřímnost jí sice dostane, ale jenom tak máš šanci, že ti dá pokoj a nebo se začne o tebe víc snažit. Byl bych na ní trošku přímější, tou šelmou. Radim ti dobře, ukonči to co nejdříve a nezajímej se o to s kým je a chodí ven. Je to její věc a to samé ať očekává od tebe, žij svůj život... Chceš se plácat rok ve sr*čkách a nebo mít novou sexy kočku? Odpověz si sám.
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Duben 2010, 13:40:50 »

Tak to nejde tak říct, ale většinou musela vyvíjet tlaky spíš ona abychom byli častěji spolu. Což taky vedlo k této situaci, kdy ona už si docela zvykla na život beze mě. Ačkoli i když je domluvená třeba s kamarádkou a má možnost být se mnou, tak kamarádku zruší a dostanu přednost.
Ale asi máš fakt recht, zřejmě budu muset začít ignorovat, jo to sou vyhlídky  Podivený
« Poslední změna: 29. Duben 2010, 13:47:00 od Rotvajler » Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Duben 2010, 15:23:21 »

Dělej, co uznáš za vhodný, moje posty tady máš.
Musíš na tý holce hledat i mínusy- každá mince má dvě strany.
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Duben 2010, 20:27:55 »

Takže dnešní vracečka z mojí strany v podobě "chceš pusu?" při odchodu dopadla tragikomicky, jenom sekunda trapného ticha a ahoj. Povedlo jí ve mně zažehnout vztek, což je jedině dobře, seru na to a končím se snahami. Jen váhám či nasadit absolutní ignoraci, nebo sem tam odepsat. Snad vydržím ale fakt sem si připadal jak kokůtek i když to byl defakto hec z mojí strany jak bude reagovat.
Zaznamenáno
p3tula

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Duben 2010, 22:12:01 »

Tak dostat otazku, ci chcem pusu, tak tiez neskacem desat metrov od zeme... Bud nech ju chlap da, prinajhorsom uhnem, ale nech sa nezhadzuje s otazkou ci chcem pusu. to je este horsie ako uhnut. Najkrajsie pusy su tie necakane.
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Duben 2010, 22:25:09 »

Moje řeč, jenže dva dny předtím se takhle ptala ona mě.
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Květen 2010, 20:49:09 »

Tak dostat otazku, ci chcem pusu, tak tiez neskacem desat metrov od zeme... Bud nech ju chlap da, prinajhorsom uhnem, ale nech sa nezhadzuje s otazkou ci chcem pusu. to je este horsie ako uhnut. Najkrajsie pusy su tie necakane.
Hmm toto som spravil v svojich 15tich a dodnes sa za to neskutočne hanbím a najradšej sa zakopal pod zem Šťastný
Čo na tom, že so mnou celý večer flirtovala a dohodla sa ako pôjdeme spolu domov no... Najhoršie je na tom to, že ak by si jej to proste dal tak by to zrejme prešlo, ale takto...

Tá otázka FAKT NEFUNGUJE Šťastný
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 02. Květen 2010, 15:57:52 »

Tak sem nasadil tu "ignoraci" a hrůza, snad to časem přinese nějaké výsledky  Neutrální
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Květen 2010, 09:10:59 »

Takže od pátku se snažím ignorovat, v pátek, sobotu jsme měli ještě rozhovor, kde jsem ji teda úplně odmítal, ale bojím se jestli to nebylo už fakt moc. Posuďte sami. Momentálně mám pořád strašnou chuť jí napsat ale snažím se držet.

Pátek
Ona, 30.4.2010 12:00:52:
ciao tak co ta vesnice dnes? (čarodějnice)
Ona, 12:01:18:
ja jsem sehnala odvoz takze se tam asi pojedem podivat na skok nejak kolem 7-8
Já, 12:02:34:
nevím
Ona, 12:04:46:
aha
Ona, 12:05:15:
nebudu se starat
Ona, 15:06:39:
budem se teda nejak domlouvat nebo te s tim nemam obtezovat
Já, 15:06:59:
nebudem, nedelej si starots
Ona, 15:07:14:
co ti zas je?
Ona, 15:09:54:
?
Já, 15:10:07:
nic
Ona, 15:10:12:
XD
Ona, 15:10:13:
to vidim
Ona, 15:20:16:
takze nebudes se se mnou bavit normalne
Já, 15:21:10:
? co ti delam
Ona, 15:21:39:
krome toho ze me fakujes? nic
Ona, 18:12:50:
co ty teda jedes nekam?
Já, 18:13:03:
jedu se tam mrknout
Ona, 18:13:14:
tak se tam kdyztaj potkame¨
Já, 18:13:33:
kdyztak
Ona, 18:14:13:
omg uz ani nemam chut abych pravdu rekla,protivny si jak rit
Já, 18:15:15:
sak se nemusime bavit kdyz ti vadim
Ona, 18:16:57:
ty si fakt mimo :stupid:
Já, 18:18:19:
??? sama napises ze nemas chut a JA SU MIMO¨
Ona, 18:25:07:
az se prestanes chovat jak ***** tak dej vedet, sbohem.

sobota
Ona, 1.5.2010 11:54:24:
ahoj
Já, 11:57:44:
čau
Ona, 11:57:54:
porad si nasraný?
Já, 11:58:22:
ted sem se nasral
Ona, 11:58:31:
?? proč
Já, 11:58:51:
ale nic matka ma kecy asi se budu fakt muset odstehovat to je otres
Ona, 11:58:59:
jake kecy?
Já, 11:59:16:
máš jedno
Ona, 11:59:27:
tos rekni ne
Já, 12:00:02:
mrdat
Ona, 12:00:21:
to bylo jako na me?
Ona, 12:00:47:
tak toto uz trosku prehanis, snazim se s tebou normalne bavit ale asi to fakt nepujde s tvym pristupem.
Já, 12:01:41:
to bylo obecně a já už ti o nic nestojím
Ona, 12:01:59:
jednoduse receno mam jit do prdele?
Já, 12:02:15:
to je hnusné
Ona, 12:02:20:
no jen se nestyd
Já, 12:02:42:
neřešme kokotiny
Ona, 12:02:49:
to jsou kokotiny?!?
Ona, 12:03:23:
to je vsechno proto ze sem ti nedala pusu jaks od nas odjizdel ze?
Já, 12:04:19:
-<< 12:02:42: neřešme kokotiny
Ona, 12:04:28:
nechovej se jak vůl
Já, 12:04:52:
neboj už tě nebudu obtěžovat
Ona, 12:04:59:
co ti mrdá sakra?!
Ona, 12:05:09:
co to meleš za sračky?!
Ona, 12:05:38:
vis co toto ja nemam zapotrebi, nic jsem ti neudelala abys mel duvod se se mnou takto bavit
Já, 12:06:02:
? se s tebou bavim zcela normalne
Ona, 12:06:26:
Jo? myslis "mrdat" a "neresme kokotiny" atd?
Ona, 12:06:30:
to mi neprijde moc normalni
Ona, 12:06:47:
a "ja uz si od tebe nic neslibuju"
Já, 12:07:22:
si zvykneš
Ona, 12:07:35:
sakra co ti je?
Ona, 12:07:56:
to ti fakt vyhovuje se spolu takto bavit?
Já, 12:08:34:
promin, nechci byt na tebe hnusny
Ona, 12:08:49:
no tak to se ti teda dari na jednicku!
Ona, 12:08:53:
nechapu co s tebou je
Já, 12:09:20:
časem to pochopíš myslím
Ona, 12:10:29:
aha
Ona, 12:10:47:
jako jestli nechces abych ti psala a obtezuje te to tak rekni
Ona, 12:10:53:
opravdu se spolu radsi nebavme vubec, nez toto
Ona, 12:11:02:
abych ja se snazila komunikovat a ty me fakoval
Já, 12:11:10:
jn bude to tak stejne nejlepší
Ona, 12:11:20:
to mě teda rmzí
Ona, 12:11:31:
mrzí
Já, 12:11:32:
to přejde
Ona, 12:11:39:
ty si hnusný
Já, 12:12:04:
promin, ja uz tak dal fungovat nemuzu
Ona, 12:12:58:
ale ja se s tebou nechci prestat bavit uplne, to nejde
Já, 12:13:18:
dyt se bavíme
Ona, 12:13:23:
jo ale jak?
Ona, 12:13:39:
ja se snazim a ty si cynicky jak svina
Já, 12:13:39:
si zvyknem
Ona, 12:13:46:
bez do prdele s tim "si zvyknem"
Já, 12:14:56:
neboj dam ti pokoj
Ona, 12:15:14:
ja ale nechcu abys mi dal pokoj proc to porad omilas dokola jak kolovratek?!?
Já, 12:15:58:
já taky chci aby se mi dnes posekla sama zahrada Smutný
Ona, 12:16:26:
omg no toto je hotovo asi fakt bude lepší když budem dělat že ten druhý neexstuje protože na toto já taky nemám Smutný
Já, 12:16:46:
moje řeč
Ona, 12:17:07:
Smutný
Ona, 12:17:09:
tak pokud je to tvoje přání...už o mě neuslyšíš
Ona, 12:17:19:
a promin ze jsem ti dneska napsala
Já, 12:17:26:
v pohodě
Ona, 12:17:30:
no to vidím
Ona, 12:17:37:
ne fakt sory uz se to nestane
Já, 12:18:11:
tvoje věc
Ona, 12:18:21:
ty si odporný bože!!!
Ona, 12:18:36:
kde se v tobě bere taková nenávist
Já, 12:18:59:
jaká nenávist? ???
Ona, 12:19:13:
ja si porad myslela ze to jeste nejak dame dohromady ale po tom co mi tady predvadis.....
Já, 12:19:32:
já už jsem si to právě přestal myslet
Ona, 12:19:41:
no, to vidím
Ona, 12:19:47:
taky se podle toho chováš
Já, 12:20:01:
život de dál
Ona, 12:20:22:
jo pozor tak pán už se přes to evidentně přenesl, tak to pardon a bez si dál
Já, 12:20:31:
du na oběd, čau
Ona, 12:20:42:
to se ti podařilo teda hodně rychle se s tím vyrovnat. sbohem
Já, 12:20:59:
nebud nasraná, neni důvod
Ona, 12:21:10:
ze neni?
Ona, 12:43:05:
jo a mela jsem pro tebe koupeny darek k narozeninam, tak bych ti ho chtela dat, mne by to doma lezelo
Já, 12:50:09:
si hodná ale tos už nemusela
Ona, 12:50:30:
uz ho mam dyl
Já, 12:50:52:
tak to jo Šťastný
Ona, 12:51:19:
no neboj
Ona, 12:57:33:
ty sis tam nasel nejakou zenskou ze si dnes tak arogantni? (v pátek na čarodejnicich)
Ona, 13:01:49:
ja jen at vim jestli se jeste o neco snazit nebo uz to nema smysl
Ona, 13:04:07:
halo
Já, 13:04:34:
zadnou zenskou nechci
Ona, 13:05:46:
co delas odpoledne? ja pojedu na v 5 do prace, tak ze bych jela o chvilicku driv a sli bysme se kousek projit..
Já, 13:07:53:
co z toho a navic musim sect zahradu a pak jedu do pryč
Ona, 13:08:01:
jak co z toho??
Ona, 13:08:08:
proc si tak hnusny?
Ona, 13:08:18:
chtela sem te videt, to z toho!
Já, 13:09:26:
na mne neni nic k videni Šťastný
Ona, 13:09:32:
ty si odporný
Já, 13:09:54:
promin takove pocity v tobe nechci vyvolavat
Ona, 13:10:07:
tak proc se ke mne tak chovas
Ona, 13:10:30:
proc vzdycky kdyz se jeden snazi tak ten druhy ho jenom fakuje
Ona, 13:10:33:
ja to nechapu
Ona, 13:11:24:
promin dam ti uz pokoj, bez si sect zarhadu a uzij si to ve xxx kdyz to ze bysme se chvilku videli a povykladali ti nestoji za to
Já, 13:12:18:
dnes budu hodný Úsměv
Ona, 13:12:39:
takze nemas zajem abych za tebou na chvilku prijela
Já, 13:12:55:
ani ne
Ona, 13:13:02:
tak vis co, bez do prdele.
Já, 13:13:21:
nebud nasrana, nemam cas proste
Ona, 13:13:30:
dej mne pokoj
Já, 13:13:38:
jak chces
Ona, 13:13:50:
jo chci!!! s takovym odpornym arogantnim volem se neminim bavit
Já, 13:14:41:
me neurazis
Ona, 13:16:05:
to nebyla urazka ale fakt, chovas se jak kokot.
Já, 13:17:36:
no vidiš to
Ona, 13:18:35:
škoda že až tě to přejde tak už zas nebudu mít zájem se bavit já
Ona, 13:18:38:
ostatně jako vždy
Já, 13:20:15:
co už
Ona, 13:20:35:
to je sila,kde se to v tobe bere

večer kdy jsem byl nakonec brzy doma
Ona, 22:04:23:
co ty tu
Já, 22:05:48:
ja? nemelas byt v praci? oO
Ona, 22:06:07:
mela ale nejsu
Ona, 22:06:10:
jaktoze nejsi ve xxxx
Já, 22:07:51:
nechtelo se nam tam
Ona, 22:09:17:
tak to jo
Ona, 22:09:25:
tak hezky vecer nebudu otravovat

v nedeli jeste zprava k narozeninam
Ona, 2.5.2010 13:22:00:
Přeju Ti všechno nejlepší k narozeninám, ať se Ti splní vše, co si přeješ. Ten dárek máš u mě, až se někdy uvidíme, tak ti ho dám.
Já, 13:22:39:
děkuji Úsměv

a od te doby absolutní ticho, myslíte že jsem to posral nebo udělal dobře? Pořád si říkám že bych se měl omluvit, že se takhle akorát odcizíme. Poraďte :/
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 04. Květen 2010, 12:27:42 »

No, neřek bych, že je to v pr... Úsměv Každopádně omluvit se teď nemůžeš, podle mého. Možná něco obecného jako "doma to bylo na *** a byl sem z toho nějaký zpruzený"... Teď jsi za PNR (Point of No Return - místo odkud neni návratu), myslim. V sobotu tu večerní konverzaci si IMO měl trochu víc rozvést a trochu jí popíchnout. "Tak se neškareď. Víš, že ti to nesluší Mrkající" a srovnat to na takovou neutrální hladinu... což jsi teda neudělal ale snad to není taková trága.

Jen jsi trochu nepochopil ten princip "ignorování". To znamená, že je ti volná. To NEZNAMENÁ, že cokoli co řekne nebo navrhne spražíš nějakým odmítnutím. Většinu času to bylo OK a při čtení sem se fakt hezky pobavil. Ale občas si to přestřelil a zbytečně si jí místo ignorance vyloženě dal bídu. Ale když si to čteš, tak je vidět, že čim víc je na tebe naštvaná, tím víc ti chce napsat.

Teď tipuju je fáze, kdy dělá uraženou a sedí u ICQ a čeká až jí napíšeš. Prakticky nedělá nic jiného, než že myslí na tebe a na to proč si na ní takovej a proč jí nepíšeš. Což určitě sám cítíš je dobrá cesta.

Viděl bych to teď na dvě věci.
1) Vydržet a počkat až se ozve
2) Lépe to vybalancovat - nefakovat jí, jen v rozumných mezích (=slušně) ignorovat

Když se do víkendu neozve tak bych možná tu omluvu zkusil.... no, uvidíš co s i o tom budou myslet ostatní. Řekl bych, že když se do tejdne neozve, tak je festovně uražená a mohly by ty emoce časem moc vychladnout. Takže v tu chvíli bych nasadil omluvu, "že chápeš, že může bejt naštvaná a že ses chtěl omluvit, protože nechceš, aby to mezi váma skončilo takhle a abyste byli rozhádaní" a zmizet, jít někam s kamarády nebo tak něco....

Tím pádem ona nebude mít šanci z tebe tahat rozumy a to jak ti chybí a tak Mrkající Good for you. A následně pokračovat na struně milé a příjemné ignorance Úsměv A v jednu chvíli povolit... a doufat, že jak se v ní ta snaha nashromáždila, tak se vyvalí všechna najednou.

A hlavně pokud se zadaří, tak nezapomenout na chyby, které jsi dělal předtím a vyvarovat se jich. (doporučuju si nahrát sám sebe na video a snažit se v tom záznamu sám sebe přesvědčit + v případě krize si to pustit, aby sis uvědomil tu motivaci, kterou si v té době měl Úsměv Fakt to funguje odně dobře. Fieldtested.)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 04. Květen 2010, 14:57:57 »

Ava: Tak myslím že jsem to kardinálně pohnojil, protože sem jí napsal dnes první já  Velmi smutný

Já, 4.5.2010 12:57:24:
ahoj, máš se?
Ona, 12:57:48:
čau, jde to a ty?
Já, 12:58:08:
taky tak nejak
Já, 12:58:16:
budes mit nekdy cestu do xxxx?
Ona, 12:58:25:
nevim, proč?
Ona, 12:58:32:
včera jsme byly cvičit
Já, 12:59:09:
uz dosly ty listky na akci (kam sem ja zajištoval lupeny pro vic lidi vcetne ji)
Ona, 12:59:49:
aha jo, dneska budu s kamoskou tak jí řeknu o prachy a až pojedu cvičit tak ti to hodím, jo?
Ona, 12:59:59:
kolik to dělá?
Já, 13:00:07:
450/lístek
Ona, 13:00:10:
ok
Ona, 13:04:17:
nedival ses jak to je s tím uybtováním, jestli to už dje objednat?
Já, 13:04:31:
jeste brzo
Já, 13:07:09:
si na me nasrana?
Ona, 13:07:37:
ne..
Já, 13:11:04:
ja to v tu sobotu neco tak nemyslel jak sem ti napsal ale to je proste tim emocnim vypetim Smutný
Ona, 13:12:38:
chapu
Ona, 13:13:09:
diky zes to napsal, docela hodne me to mrzelo
Ona, 13:13:30:
taky se ti omlouvam
Já, 13:14:16:
tak tys psala jen to k cemu sem te vyprovokoval
Já, 13:14:53:
ja jen proste nemuzu najit vhodny zpusob jak se s tim vsim vyrovnat Smutný
Ona, 13:17:10:
taky bych se mohla trochu krotit, ale byla jsem na tebe strasne nasrana
Ona, 13:18:00:
je to tezke i pro me
Ona, 13:18:25:
jdu si udelat obed, jo
Já, 13:18:58:
n hned bych si to s tebou vymenil... jo
Ona, 13:19:19:
se mnou si neni co menit, jestli si myslis ze je mi dobre tak jsi na omylu
Ona, 13:19:28:
jdu na to nebo zdechnu hlady
Já, 13:19:36:
ale vzdycky je lepsi nekoho opustit nez byt opusten Smutný
Já, 13:19:53:
bez bez pul druhe
Ona, 13:20:14:
neni na tom nic lepsiho
Ona, 13:20:27:
jsem sama stejne jak ty
Ona, 13:20:29:
jdu
Já, 13:20:40:
jo ty si ale aspon bez citů
Ona, 13:21:10:
to mel byt vtip?
Já, 13:21:26:
tak víš jak to myslím
Ona, 13:21:43:
ne, opravdu nevim jak myslis to, ze jsem bez citů
Já, 13:22:13:
asi ze me moc rada mit nebudes kdyz se se mnou rozejdes ne asi
Já, 13:22:36:
bez jest
Ona, 13:22:54:
jdu, pak ti to vysvetlim jo, evidentne to vubec nechapes.
Já, 13:23:34:
podle me je to jednoduche
Já, 15:43:41:
nic?
Ona, 15:43:56:
co nic?
Já, 15:44:08:
no psalas ze mi to vysvetlis?
Ona, 15:44:41:
aha, ty to chces resit pres icq? promin psala jsem erview do angliny a ted tam jedu, takze ted fakt nemuzu.
Já, 15:45:42:
nerikam ze to chci resit pres icq, myslel sem ze ty jo
Ona, 15:46:19:
ne
Ona, 15:46:31:
musim jet, zatim ahoj..
Já, 15:46:45:
ahoj


Je mi jasné že především ten závěr sem hodně posral. Původně sem se chtěl domluvit jenom ohledně těch lístku, ale neudržel jsem se. A teď babo raď.... Mám zase zkusit nepsat? To už se mi ale jeví kontraproduktivní, když jsem to takhle zoral. Pozvat ji někam? Promluvit si? Nebo jenom na icq občas nahdodit komunikaci?
Problém je, že ji chci asi čím dál víc, defakto z fleku bych si mohl začít s kamarádkou co by chtěla ale prostě nemůžu ji vytlačit z mysli. Smutný

Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 04. Květen 2010, 15:16:40 »

Když holku ignoruješ, jak už psal Ava, tak tvým cílem je se na ní vykašlat úplně. Je to sice brutus , ale ta holka je na tebe zavázaná, neuteče ti.
Ty emoce, který si v ní nahromadil a vypěstoval během vašeho chození nesfoukneš ignorací ihned jako svíčka.
Takhle si jen děláš zbytečně těžko i když tuším, jak se cítíš. A s těma omluvama, no..nedělal bych to. Ty máš sakramentskej důvod jí
nepsat, tak proč se jí omlouvat? Za to, jak na tebe byla sprostá a hnusná? Myslíš, že si to zasloužíš? Buď s jinýma holkama, nebo se věnuj zálibám, tohle
tě budu jenom denně stahovat ke dnu.

Hodně štěstí.

Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 04. Květen 2010, 15:54:44 »

Holt, zkusím ještě vyčkat až a co napíše příště ona.
Ale už teď se mi zdá poněkud rezervovaná a z fáze "neřeším to, nějak se to vyvine, začnem znovu?" je imho ve fázi řeším to, ale "Je to konec, smířím se s tím".

Problém je, že mě takhle nic nebaví, jen sedím doma u PC a žere mě to. Vím nejhorší možná možnost a musím na tom zapracovat. Jenže když se vám nechce ani jíst, přesvědčte se jít do fitka  Úsměv Ale musím, ve čtvrtek se hecnu. Kámoše nemám žádné, všichni pracují hodně daleko a potkáváme se teď 1-2x za měsic. V tomhle má ona mega výhodu, desítky kamarádek, aktivit, atp.. Já nejsem schopen zatím nic.... zatím  S jazykem A i vyrazit na lov, pobavit se, to jde sám těžko, nebo praktikujete to tak někdo? Úsměv

Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 04. Květen 2010, 17:47:16 »

P A i vyrazit na lov, pobavit se, to jde sám těžko, nebo praktikujete to tak někdo? Úsměv

Podívej se do sekce Jak a kde jste někoho sbalili nebo do Velkých testů v terénu. Všude na foru tu jsou deníky
lidí, kteří na sobě v týhle oblasti chtěli zapracovat a dnes jsou mnohem úspěšnější a hlavně spokojenější než-li dříve. Ačkoliv měli na začátku jenom sebe, žádnou babu a kámoše na lov (=winga). Patřim mezi ně i já. Chápeš. Dost mého OT

Primárním úkolem je srovnat si myšlenky, takže než vyrazíš zase na "lov" dělej věci, které si dělal a bavily tě před tímhle vztahem nebo, které si omezil.
Hlavně neseď doma, to je v tomhle stavu hrozný na psychičku.

« Poslední změna: 04. Květen 2010, 17:53:53 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 04. Květen 2010, 18:46:33 »

Prosimtě, hlavně neposlouchej co ti řiká, až ti bude vysvětlovat, jak tě má moc ráda a že tě musela opustit a že kdyby to šlo, že by se chtěl a vrátit, ale že to nejde. Bla bla bla. Maximálně to hraje sama před sebou, aby se necítila blbě, že ti ublížila kvuli tomu, aby byla sama spokojená.

Teď už začínám mít osobně pocit, že je to v prdeli Úsměv Protože ty si fuert nemůžeš vybrat co chceš. Chvíli jí píšeš, chvíli ne. To nemá ten efekt. Ten efekt ignorance je v tom, že sedí doma a přemejšlí: "Jaktože mi nepíše? To už neni smutnej? Má někoho jinýho? Už mě nechce? Neudělala jsem chybu?...." Ale když jí chvíli píšeš a pak zas ne, tak to nevypadá, že jsi v pohodě, ale že jsi uraženej jako malý děcko S jazykem Úsměv Takže nepsat teď už není řešení IMO.

Nečekal bych bejt tebou, že to ještě slepíš. Ale možná bych zkusil vyrazit někam, pokecat a když bude jasné, že to nikam nevede, tak to rázně a rychle utnout. Prostě říct jí, že nejde, abyste byli kamarádi, protože ty s ní nechceš být kamarád. Takže bdue lépe se nevídat a nekomunikovat spolu.

A pak žít život dál s myšlenkou, že to je konec. A třeba... říkám třeba které je tak malé, že skoro neni vidět, jí za chvíli ojde že to byla chyba a třeba se to spraví, a nebo ne. Rozhodně s tím nepočítej jako s něčím co by bylo reálné.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 04. Květen 2010, 19:11:13 »

Notak nepsal jsem jí defakto skoro 4 dny  Smějící se Já vím že je to k smíchu, ale pro mě to byl heroický výkon a prostě už jsem to nezvládl. Chápu že to byla chyba, ale my si psávali při každé příležitosti kdy jsme se viděli on-line. Zkusím posečkat do konce týdne, jestli nevyleze nějaká pozvánka od ní a pak případně zkusím přitlačit já. Ale taky mám ten dojem že to de do pr....
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS