můj rozchod a pokus o slepení?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:43:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  můj rozchod a pokus o slepení?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: můj rozchod a pokus o slepení?  (Přečteno 42999 krát)
p3tula

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 05. Květen 2010, 10:26:47 »

Ja ked tak citam tu zensku, tak mam skor pocit, ze uz to staci len doklepnut a bolo by to zlepene. Ak som to dobre pochopila, tak ty si bol ten, ktory sa jej venoval menej ako ona chcela pocas vztahu, cize je mozne, ze teraz ona ocakava od teba nejaku snahu. Na druhej strane som vycitala aj to, ze nie je dobre, ked je ona na koni, ale niekde uprostred, nech je to vyrovnane (a tym nemam na mysli, sexualnu polohu Šťastný ). By to chcelo nejaku zlatu strednu cestu, nebyt prilis hnusny, ale ani sa prilis podlizovat. Aspon takto to ja vidim z ten "nasej" strany Úsměv
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 05. Květen 2010, 16:54:50 »

Těžko říct, teď spolu nekomunikujeme a je mi jasné že už to nějakým způsobem řeší.

Říkám si, že jí napíšu něco ve smyslu "myslíš že má smysl abych se ještě nějakým způsobem snažil, nebo už je to mezi námi mrtvé?" Ztratit už nemám co a přeci jen chci nějakou zpětnou vazbu od ní.

Ano, byl jsem to já kdo se ji méně věnoval. K závěru jsem to zlepšil, ale už bylo pozdě prý.
Zaznamenáno
p3tula

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 05. Květen 2010, 17:10:19 »

Ked uz to beries tak, ze hop alebo trop, tak to jej uz radsej drzo vraz tu pusu, bez toho aby si sa jej pytal a pockaj si na reakciu. Bude to prijemnejsie hehe. takato otazka sa mne osobne zda nevhodna, keby som ju ja dostala, tak jedine co z toho vycitam je, ze sa ti uz ani snazit nechce. nezabudaj, ze my zenske vieme byt obcas poriadne domyslave a niekedy skumame kazde jedno vase slovicko  Úsměv
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 05. Květen 2010, 17:31:21 »

nj jenže kdyz ted spolu nemluvíme ani se nestýkáme tak jí tu pusu stejne nemam jak dat Šťastný Tu bych zkusil až kdyby mi potvrdila nějaký zájem právě na tuhle otázku a viděli jsme se
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 05. Květen 2010, 18:42:25 »

Neptej se. Sejděte se a polib jí, jak píše peťula.
Proč to chceš zabíjet logickými otázkami (suverénní pro chlapi) typu: "Na čem sem? Co mám pro to udělat, aby si mě chtěla?" apod.
Holky chtějí činy a emoce . Ne logický otázky a analýzy. Chápeš, jedna věc je, co holka říká a druhá jak se chová (u tebe=> je nasr*aná a zároveň
i na tobě závislá). Když na ní budeš kašlat, zase přileze. Dělej jak myslíš, ale myslím, že slepovat to po "stý" už nemá moc cenu.
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 06. Květen 2010, 13:32:59 »

Tak jsme si psali a pořád o ničem :/
Ona prý prostě neví! A nemám chtít okamžité odpovědi.

"me to mrzi ale bohuzel s tim nic neudelam, proste to tak momentalne je ze si nejsem jista vubec nicim a NIC s tim neudelam"
Navrhla ze az budu mit chut tak si muzem nekam zajit a zkusit promluvit, tak jsme se dohodli na nedeli a uvidim co z toho vyleze.

Chapu ze kaslat na ni by bylo best, ale zatim to nedokazi, tak uvidim no....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 06. Květen 2010, 13:52:15 »

Jo, ale veď prosimtě to setkání ve stylu:

"Nemam náladu se od tebe tahat za nos. Jestli mně nechceš, tak to řekni na rovinu. A jestli jo, tak není co řešit. Tohle nepomáhá ani jednomu z náš. Nebudu čekat, až se milostpani rozhodne a dá mi šanci. "
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 06. Květen 2010, 15:00:42 »

Přesně chápu jak to myslíš, ale stejně se obávám že to bude samé nevím.
Ale mám čas si urovnat myšlenky a uvidím, možná to po jejich x nevím useknu s tím, že už na ni dál čekat nebudu. A když se časem rozmyslí, nemusí to už klapnout z mojí strany.

EDIT: OT dotaz oddělen sem: http://forum.qark.net/o-rozchodech/rozchod-3544/ Ava.
« Poslední změna: 06. Květen 2010, 16:31:07 od Ava » Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 07. Květen 2010, 14:27:08 »

Dal jsem pro představu dohromady vlastnosti, kterých si na ní nejvíc cením a naopak. Tak schválně, co říkáte?

+ za všech okolností krásná, čistotná, maximálně o sebe dbající, až posedle
+ sportovně založená, fakt super, žádný sport jí není cizí
+ chytrá (ve smyslu studuje VŠ, dokáže se naučit, jakýs - takýs všeobecný přehled, umí super EN)
+ věrná (tedy aspoň já jsem o tom přesvědčen)
+ skvěle řídí
+ dokáže být velmi milá

- začala vykuřovat
- absolutní nedochvilnost a nepřesnost, včas snad nikdy nepřišla, běžné 30-60min. zpoždění (tohle mě hodně prudilo, já jsem všude o 5 minut dřív, neřešitelné)
- výbušná, strašně lehce se naštve, urazí, trucuje, začne nadávat (náš velký problém, já zase rád rýpu a provokuji)
- extrémní vysedávání po hospodách s kamarádkami (klidně každý druhý den)
- ráda si vypije
- hloupá (ve smyslu nevšímavá, nerozhodná, nejpoužívanější odpovědi jsou nevím a mně je to jedno, byť i na základní otázky typu kdy přišla domů, co dělala, atp.) - taky docela prudící, dost často jsem si říkal "to prostě není možné" Šťastný
- zvyklá žít si na vysoké noze, nezná hodnotu peněz

Jinak už je to týden co spolu "nemluvíme", během něhož jsem ji bohužel já 2x kontaktoval. Ona mi nenapsala zatím sama ani ň. Sem zvědav na tu neděli ale nevidím to růžově.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 07. Květen 2010, 15:15:13 »

Real bitches zkrátka. Ne, hele chlape ty prostě za ní budeš táhnout ať se stane cokoliv.
Dej si pohov ksakru. Otevři oči.
Ty tu holku nesbalíš tím, že jí budeš chtít přitáhnout, ale tím, že jí ukážeš, že to bez ní zvládáš.
Jdi za jinýma holkama, to je ta zbraň.
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 07. Květen 2010, 18:17:21 »

Jn, chápu ale je to pro mě fest těžké i když za ten týden jsem se trochu zbrchal a začínám normálně fungovat.

Jak bys postupoval na mém místě, maje už domluvenou předběžnou schůzku na neděli s tím že si promluvíte. Ale je fakt, že čekám že to stejně k ničemu nepovede.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 07. Květen 2010, 19:14:51 »

Pokud bych už tu schůzku měl jistou a chtěl bych tu holku získat (jakože po tomhle, co by mi udělala ne), vzal bych jí někam,
kde bychom byli nerušení (park, vyhlídka apod.). Tady stačí být veselý a uvolněný a samozřejmě nebavit se o událostech (těch negativních),
které jste společně zažili. Dotýkej se jí, výskej jí ve vlasech a jednoduše buď tam v tu chvíli. Řekni jí, že je fajn, ale musíte jít oba dál. Tohle by mohlo zabrat.
Holky na zápor moc nereagují, jednají emotivně (jak už sem ti psal).

Držim ti palce
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 07. Květen 2010, 19:25:00 »

Díkec, ještě popřemýšlím co a jak. V neděli pak hodím echo Úsměv
Taky rozjímám, či to nenavlíknotu tak, že pokud bude mít zájem v neděli se vidět a napíše první, tak OK ale pokud ne, tak nepsat a čekat a čekat co bude  Neutrální
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 09. Květen 2010, 16:02:19 »

Tak schůzka proběhla, neslo se to v takovém přátelském duchu, nebylo moc času - cca 30minut ale trošku jsme pokecali. Snažil jsem se působit vesele a uvolněně. Vztah jsme vůbec neřešili, i když přišlo mi že by to snad chtěla nakousnout. (ale to je jen můj názor) Já jsem neměl moc náladu se v tom šťourat. Zkusím si dál jet svoje, nepsat jí, uvidíme, začínám si pomalu zvykat na solo život.
Jo a kontaktovala první ona mě  Eh?
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 10. Květen 2010, 03:17:45 »

takže večer mi ještě napsala a proběhl tenhle rozhovor...

Ona, 9.5.2010 23:08:55:
myslela sem ze si dneska trochu vic povykladame ale tak snad jindy
Ona, 23:09:11:
az bude vic casu
JÁ, 23:15:18:
šak sme si povykladali Šťastný
Ona, 23:15:39:
šak jo Úsměv
Ona, 23:16:39:
ja jen ze v tydnu jsme se domlouvali ze si povykladame o necem jinem ale tak neva Úsměv
JÁ, 23:17:35:
to sice ano ale ja uz se v tom nechci stourat stejne to k nicemu nevede
Ona, 23:19:20:
ja si naopak myslim ze by bylo dobre si o tom promluvit
Ona, 23:20:58:
nevim jak ty ale ja to jeste za uplne uzavrene nepokladam...sak jsme si fakt ani poradne nepromluvili mozna tehda na akci s trojkou na zile a to bych moc nepocitala Úsměv
JÁ, 23:24:13:
ja vim ze ty to neresis a "nevis" ale mne se takove tahani za nos nelibi, kdyz mne nechces, mas to rict na rovinu a jestli jo tak neni co resit. Verim ze tohle nepomaha ani jednomu z nas a ja nebudu porad cekat az se milostive rozhodnes a das mi sanci ( Smějící se)
Ona, 23:26:48:
jake tahani za noc? jake milostive rozhodnes? ty to vsecko vidis tak strasne jednoduse ale uz nevidis ze toto vsechno vzniklo proto ze nas vztah nikam nevedl a v podstate nefungoval tak jak bych si predstavovala posledni asi 2 roky, to ze ses zacal snazit ted az to bylo totalne v prdeli je sice hezke, ale to uz bohuzel bylo pozde a ted je strasne tezke najit k tobe zase tu cestu a na vsechno zapomenout
Ona, 23:27:31:
takove vyrazy si laskave odpusti
Ona, 23:28:51:
ale to neresme ted pres icq, to kdyztak az nekdy osobně, jo
JÁ, 23:29:20:
ne ja uz to nimrat nechci
Ona, 23:30:02:
aha takze jinak receno uz to beres jako definitivni konec
JÁ, 23:31:05:
a jak jinak bych to mel brat? plácat se ve sračkách donekonečna?
Ona, 23:31:34:
nevim, treba ja se v nich taky placam
Ona, 23:32:16:
nebo si myslis ze to jako vubec neresim? ze mi to nechybi mit nekoho po boku, nemit si s kym otevrit vino a podivat se na film atd., to je teda smesne
Ona, 23:32:43:
ja to jeste nerekla ani doma ale jak vidim ty uz to beres jako hotovou vec
JÁ, 23:34:52:
nic nerikam, pouze beru v potaz fakt, ze stav v jakem to je si avizovala a rozhodla dobrovolne ty, ja kdyz videl ze to de do haje sem stal pred rozhodnutim jestli mi za to stojis a mam se snazit nebo kaslat na to
JÁ, 23:35:06:
bylo pozde, moje minus
Ona, 23:36:13:
tak to ti asi za to moc nestojim kdyz reknes pouze "bylo pozde,moje minus"
JÁ, 23:36:34:
ale co sem mohl udelat vic?
Ona, 23:36:56:
niiiic, rict si "moje minus" a srat na to, jak rikas Mrkající
JÁ, 23:37:28:
pride ti ze sem se snazil malo? cos udelala ty?
Ona, 23:38:18:
ja se snazila posledni asi 2 roky kdezto tys na to sral a mel to v prdeli
Ona, 23:38:31:
ty ses zacal snazit posledni ctvrt rok, kdyz videl, ze to do te prdele fakt speje
JÁ, 23:39:10:
byl sem kokot taky se za to nenavidim ale co muzu nic
Ona, 23:40:47:
kdyz nic tak nic, jezdi si po kalbach, pzirej se a bud na me nasrany ze je to kvuli mne
Ona, 23:40:58:
to je tvoje reseni
JÁ, 23:41:25:
ja na tebe nejsem nasrany, ja si tu chybu plne uvedomuji
JÁ, 23:41:46:
nasrany muzu byt leda na sebe
Ona, 23:42:05:
nevykladej ze na me nejsi nasrany, mne stacilo jak ses se mnou onehda bavil (viz rozhovor vyse)
JÁ, 23:44:02:
tys mi taky nadala, mam z toho usoudit ze si na me nasrana?
Ona, 23:45:32:
ale ja se s tebou nezacala bavit takovym stylem jako prvni, to ty, to bylo vylozene "mam te v <>"
JÁ, 23:46:34:
neco sem prehnal, prijmi moji druhou omluvu (častečně ironicky myšleno)
Ona, 23:48:33:
mne stacila jedna omluva, me proste strasne mrzelo zes ke mne mel takovy nenavistivy a sebelitostivy postoj a mels me za kravu co se na tebe vysrala kdyz ty pritom za nic nemuzes, to me proste vytaci
JÁ, 23:49:18:
to neni pravda, byla to chyba obou
Ona, 23:50:42:
sak jo
Ona, 23:51:42:
akorat ja jsem to prestala zvladat jako prvni z nas
JÁ, 23:52:30:
presne tak
Ona, 23:58:48:
ono je strasne jednoduche rict si je to krava to ona se na me vysrala a ja su ted ten chudak ktereho by meli vsichni litovat, ale uvedomit si chybu uz je trochu tezsi
JÁ, 23:59:12:
??? tobe fakt pride ze si chybu neuvedomuji?
Ona, 23:59:45:
co ja vim
Ona, 0:01:35:
Tak promin ale mne to tak vyznelo z toho jak ses se mnou tehdy bavil a nevim jestli ti ten postoj zustal nebo ne
JÁ, 0:03:09:
příjdu ti jako chudák? Šťastný
Ona, 0:03:50:
rikam snad ze si o tobe myslim ze si chudak? rikam ze z toho jaks me vyfakoval mi vyznelo ze si o me myslis ze jsem krava co se na tebe vysrala a ty si ten chudak
JÁ, 0:06:01:
neboj
Ona, 0:07:12:
no bojim, ja jsem nad tebou nezanevrela jak ty nade mnou
JÁ, 0:08:16:
ale prosimte ja ti preju jenom to nejlepsi
JÁ, 0:08:28:
a to myslim uprimne
Ona, 0:08:39:
prosimte
Ona, 0:08:46:
takove klise
Ona, 0:09:26:
a narozeniny uz jsem mela Mrkající Šťastný
JÁ, 0:10:06:
kdyz klise tak klise
Ona, 0:11:49:
ja akorat nechapu tvuj postoj ala "byl sem kokot, ale nenadelam nic a preju ti vsechno nejlepsi"
JÁ, 0:12:32:
ted zas ja nechapu co na tom nechapes Šťastný
JÁ, 0:12:47:
nenadelam nic ve smyslu ze cas nevratim
JÁ, 0:13:13:
no a ze ses se mnou rozesla neni duvod ze te budu nenavidet
Ona, 0:13:34:
no podle me kdybych ti za to fakt stala tak to tak proste nereknes
Ona, 0:14:00:
a nezapominej ze rozejit ses chtel taky,...
Ona, 0:14:17:
sam jsi mi do oci rekl ze to nema cenu a ze bude lepsi ze se na to vyserem
JÁ, 0:15:11:
jako co nereknu? fakt nechapu
Ona, 0:15:36:
proste ze se s tim tak lehce nesmiris, pomalu lehceji nez ja
JÁ, 0:15:47:
rozesla ses ty se mnou o tom bych nediskutoval beru to jako fakt
Ona, 0:15:57:
jo takhle
JÁ, 0:16:19:
jako s cim se lehce nesmirim?
JÁ, 0:16:26:
sak ja se nesmiruji lehce
Ona, 0:16:38:
ze spolu nebudem,nebo cos pro to udelal?krom toho zes jednou dojel?
JÁ, 0:16:54:
jednou?
Ona, 0:17:04:
na tu xxxx (jednou sem za ni prijel necekane jako prekvapko)
JÁ, 0:17:29:
hm... myslim ze sem s tebou byl vic nez jednou ale to je fuk
Ona, 0:18:19:
dobre zes dojel napr na brusle to ano,ale stejne tak ja jsem byla ve fitku treba
JÁ, 0:18:40:
a problem je v cem?
Ona, 0:20:37:
ze mi prijde ze jsi na me byl spis zvykly nez abys me miloval
JÁ, 0:20:51:
jéé kéž by Šťastný
Ona, 0:21:04:
ja myslim ze to tak bylo
JÁ, 0:21:35:
říkám kéž by a uvědom si jak i ty dokážeš byt hnusná
JÁ, 0:21:56:
Navíc se svou nasíratelností
Ona, 0:22:10:
jo to si uvedomuju, sak ja nerikam ze jsem byla bez chyby, to urcite ne
JÁ, 0:24:19:
a kdybych te nemiloval tak si myslim ze by me to nebolelo tak jak to bolelo kdyz sem te ztratil
Ona, 0:24:23:
ono proste chyba byla v tom ze kdyz ja jsem te potrebovala a kdyz mne bylo smutno a chtela jsem s tebou byt tak tys to mel v pi.. a mel svoje zajmy a kamarady a koncicky a byl ignorant ktery na me mel cas pouze ve ctvrtek a v sobotu a az ja jsem z toho zoufalsti vylezla a prestala to resit a byla ignorantska tak ty ses zacal snazit a chtels se mnou byt castej a tak dale
JÁ, 0:24:47:
presne tak
JÁ, 0:25:30:
ale rikam, cas nevratím, ted uz me to muze jenom mrzet
Ona, 0:26:28:
ja se ti akorat snazim rict ze to odlouceni to ted proste chte nechte potrebovalo jak sul, tak to dal uz nemohlo fungovat
JÁ, 0:27:03:
ale já to chápu jméno ve zdrobnělině Šťastný
Ona, 0:29:05:
no to jsem si rpave nebyla jista, ze to chapes
JÁ, 0:31:14:
neboj, já aspekty a důvody našeho rozchodu plně uvědomuji
Ona, 0:32:36:
a tys uz to doma rekl?
JÁ, 0:33:26:
matce sem nic nerikal, ale je ji to jasne a i kdyby ne tak segra ji to urcite vyprdelila

Pak uz sem to tak nejak zakecal a bezny rozhovor. Snad to bylo OK. Urcite ji nebudu dal psat, ani ji sam kontaktovat a uvidime, uvidime.... Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 10. Květen 2010, 15:53:27 »

JÁ, 23:24:13:
ja vim ze ty to neresis a "nevis" ale mne se takove tahani za nos nelibi, kdyz mne nechces, mas to rict na rovinu a jestli jo tak neni co resit. Verim ze tohle nepomaha ani jednomu z nas a ja nebudu porad cekat az se milostive rozhodnes a das mi sanci ( Smějící se)
Hehe, když sem psal "něc ve stylu", tak sem nečekal, že to odcituješ Šťastný Úsměv) Celkem sis  tim naběh Šťastný A moc to nesedlo do stylu tvojí řeči... ale myslim, žes to ukočíroval dobře Šťastný

Škoda, že se to v přostředku zvrhává v soutěž "kdo toho udělal pro vztah víc/miň"... ale je hezky vidět, že to sama nechce uzavřít. Především je třeba si všimnout, že ti to všechno nevyčítá primárně proto, že jí to štve, ale protože tím podvědomě sonduje, jestli jí máš pořád rád a jestli je ještě šance. Protože chce slyšet, že i když tohle říkáš, tak že jí pořád chceš. A nedala si pokoj a to, že ty s tim nic nenaděláš pro ní nebyla odpověď dokud se nedozvěděla jak to cítiš Mrkající

Myslim, že by to nemuselo bejt na špatný cestě. Ale nějak nevidím kudy to vést dál... takže řešení nenabízím Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 10. Květen 2010, 16:34:57 »

Já vím, nesedlo, ale dost se mi tolíbilo tak sem si nemohl pomoct to nepoužít. Šťastný

Cca do konce týdne sem si říkal že zkusím nevyvíjet žádnou aktivitu.... dám volný průběh, třeba příjde s něčím ona.
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 12. Květen 2010, 11:04:03 »

V pondělí mi psala, tak jsem odepsal, ale nějak jsem se nesnažil konverzaci rozvádět. Bylo vidět že se chce bavit. Včera jsem nenapsal nic, ona taky. Váhám či držet ticho min. do toho pátku, nebo na ní začít zkusit pracovat. Psát, pozvat ven, atp.. Co myslíte psychologové? Šťastný
Zaznamenáno
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 27. Květen 2010, 03:52:14 »

Čus, tak kdyby někoho zajímal progress v mojí situaci tak to šlo úplně do prdele. Nesnažím se už o nic, vůbec s ní nekomunikuji, ona se mnou taky ne. 2x se se mnou snažila navázat kontakt, vždy jsem ji odbyl, po druhé už teda docela drsně - ať mi dá pokoj. A myslím že je fakt lepší nekomunikovat, než si hrát na kamarády.
Zaznamenáno
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 03. Červen 2010, 22:22:25 »

Přečetla jsem si jen kousek, jelikož mi to na udělání obrázku stačilo a jsem z toho dost smutná. Uvědomuju si, že takhle podobně to dopadá ve většině vztahů. Fungující vztah by měl být o tom, že si navzájem děláme radost a ne naschvály, chceme partnera potěšit a ne ho naštvat. Věnujeme mu pozornost a přijímáme tu jeho. To nám poskytuje pozitivní emocionální zázemí a pomáhá nám překonat problémy, který se vyskytnou mimo vztah. Měli bychom se to učit ve škole..jak budovat vztah, aby fungoval a ne aby se z něho stal boj o moc, o to, kdo bude mít navrch a celkově nás to spíš otravovalo a vysilovalo místo, aby nám to prospívalo.
Zní to celý děsně absurdně. Předpokládám, že máš přítelkyni rád a chceš s ní být, jinak by ti to neleželo v hlavě a nepsal bys tu o tom. Jenže se tak ani ty ani ona nechováte. Z těch rozhovorů to vypadá, jako byste chtěli dosáhnout pravého opaku, ne utužení vztahu. Třeba to první dopisování. Chtěl jsi jet na nějakou akci a chtěls, abyste jeli spolu, předpokládám. Ale místo abys jí řekl - Pojedem spolu zítra do...?   nebo třeba Chtěl bych, abys se mnou jela do... nebo aspoň Chystám se jet do...pojedeš se mnou? tak to podáš jako, že je ti to jedno. Ona chce ale slyšet, že ti záleží na tom, abyste tam byli spolu, protože jsi s ní rád. Takže se naštve, když ty hodíš jen nějakou nezúčastněnou otázku a odpoví ve stejném duchu...nedá ti přece najevo, že jí na tom záleží, když to vypadá, že tobě ne....chápeš, co chci říct? 
Proč nezkusit opačnou taktiku než jakou jsi praktikoval doposud, když nevedla ke kýženému výsleku?
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 04. Červen 2010, 00:09:28 »

A nebylo to náhodou tak, že ona byla nějaká otravná a tohle byl jen výsledek? Budování vztahu vocamcaď pocamcaď Úsměv Když se snaží a je to OK, tak se snažíš taky, ale přece když je naprdnutá, tak se jí nebdue podbízet... jen ať si uvědomí, jak se chová ne? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 04. Červen 2010, 01:13:53 »

Přesně tak jak píše Ava. Jinak stále ticho, ani jeden z nás nenapsal tomu druhému ani čárku. Už si nedělám žádné naděje ale je fakt že na ni myslím pořád. Smutný
Zaznamenáno
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 05. Červen 2010, 22:37:21 »

Já jen chtěla vyjádřit, že je mi smutno z toho, že dva lidi, kteří chtějí oba to samé, se nedokážou domluvit, jelikož ani jeden z nich není ochoten kvůli svému egu o kousíček ustoupit. Jak tak čtu ty rozhovory, je mi jasné, že slečna se toho účastní z toho důvodu, že to nechce, ale chce, aby se k ní Rotvajler chovaljako na začátku v období zamilovanosti, aby o ní projevoval zájem. Někdy mám pocit, že čím intenzívnější je vztah na začátku, tím menší má šanci na přežití, jelikož ta změna po ochladnutí vášní je pak mnohem markantnější než u vztahů, které začínají vlažněji. Prostě, když si člověk zvykně na něco, co v něm vyvolává silné pozititvní emoce, tak po jejich opadnutí trpí silným absťákem.
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 06. Červen 2010, 15:42:40 »

To možná jen tak vyznělo z těch rozhovorů. Otázka ega to určitě nebyla, prostě už o mě nemá zájem. Komunikace stále neprobíhá.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 06. Červen 2010, 23:01:45 »

Mám dojem, že tím ICQčkem to taháš do pěkné pr..ele. Utkvěla mě v paměti jedna věc co napsala, to že by to ještě ráda dala do kupy (někde ze začátku to bylo). Měl jsi navíc převahu, že ti psala ona sama od sebe. Zkusil bych teď udělat to, že ti napíše buď ona, nebo ty napíšeš jí. A napíšeš, že ji musíš nutně vidět. Myslím, že ji to trochu vzpruží. Až se uvidíte, tak řekneš, že chceš, abyste se na sebe třeba minutu v tichosti dívali. Jestli se na tebe nevrhne sama od sebe, tak ji pak vem za ruku a nějak se omluv a řekni že jsi byl blbej a že bez ní nemůžeš být a pak už se na tebe určite vrhne Úsměv Jestli ne, tak to zkusíš ty. Když bude někde problém, tak se ospravedlni, že víš, že ti to ona nedá jen tak zadarmo zpátky, ale že to chceš prostě dát dohromady a bla bla bla. Však se vyznáš
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS