můj rozchod a pokus o slepení?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 12:36:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  můj rozchod a pokus o slepení?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: můj rozchod a pokus o slepení?  (Přečteno 43207 krát)
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 07. Červen 2010, 11:22:25 »

petanx: kéž by to bylo tak jednoduché jak píšeš Úsměv Myslím že už to má dávno uzavřené a měla to i v těch rozhovorech. S těmi náznaky si myslím že jen dávala naději, kdyby si to náhodou rozmyslela, tak ať má zadní vrátka. Mé snahy vždy vedly maximálně k jejímu "potřebuji čas, čas ukáže". Příkládám ještě poslední rozhovor kde už jsem byl fakt hnusný ale stejně to imho k ničemu nevedlo tak co. Jo a s tím díváním do očí - to nemůžeš myslet přece vážně, nebo ti to někdy fungovalo? Já bych si připadal jak mimoň Šťastný sry

po týdenním tichu...

Ona, 24.5.2010 12:22:10:
chtels neco?
Já, 12:22:39:
?
Ona, 12:22:56:
ze se mi tu ukazovalo ze mi cosi pises, tak nic
Já, 12:23:12:
nic (ale psal jsem, akorát sem si to pak rozmyslel)
Ona, 12:23:35:
tak se mej,cau.
Já, 12:23:42:
čau
Ona, 12:23:57:
vic hnusni bysme na sebe uz byt nemohli?
Já, 12:24:29:
a cosi delame?
Ona, 12:24:36:
ale nic
Ona, 12:24:59:
jestli ti to tak vyhovuje tak prosim, ja se prizpusobim
Já, 12:25:23:
 *THUMBS UP*
Ona, 12:25:48:
jako fakt se chces prestat uplne bavit?
Ona, 12:25:53:
to je skoda
Já, 12:26:09:
no strasná
Ona, 12:26:20:
?
Ona, 12:26:26:
jak to myslis
Ona, 12:27:01:
opravdu bez komentáře...
Ona, 12:27:19:
až se vzpamatuješ, tak se třeba někdy ozvi.
Já, 12:27:32:
ja jsem vzpamatovany azaz
Ona, 12:27:44:
nepřijde mi
Ona, 12:28:39:
myslela jsem si ze jsme dva dospeli lidi kteri se budou moct bavit normalne i po tom co jim to proste nevyslo, bohuzel s tebou to asi nepujde
Já, 12:29:34:
prijde ti ze byjsme se spolu nebavili? oO
Ona, 12:29:46:
prestan
Ona, 12:30:06:
a co melo byt to kdyz sem rekla ze je to skoda ze se nebavime a ty na to: "No strasna!" ? to mi fakt stacilo
Já, 12:31:13:
jsem ti rikal ze ti na nejake hrani si na nejlepsi kamarady nestojim
Ona, 12:31:27:
hrani si na nejlepsi kamarady?
Já, 12:31:51:
dobre dobre kamarady
Ona, 12:32:11:
bez komentáře
Já, 12:32:19:
presne debata o hovne
Ona, 12:32:28:
ty vole to je síla
Ona, 12:32:31:
nic nazdar
Já, 12:32:44:
sbohem
Ona, 12:33:11:
takze si jako predstavujes ze se uplne vymazem ze zivota? jen at mam jasno
Já, 12:34:45:
časem se to nejak vyvine...
Ona, 12:35:40:
na to ti kaslu, ja zas nestojim o to bavit se s nekym kdo se ke me chova jak ke kusu hovna, po tom co jsme spolu vsechno zazili, cekala jsem teda vic charakteru
Ona, 12:35:46:
koncim "debatu o hovne" cau
Já, 12:36:21:
děkuji, čau
Ona, 12:36:54:
no pardoon ze jsem si dovolila Te obtezovat
Ona, 12:37:01:
aby ses nepo
Já, 12:37:37:
dej si pohov na tve urazky nemam naladu
Ona, 12:38:06:ha jeho
Ona, 12:38:59:
takze ted me budes nenavidet? dobre vedet Mrkající
Já, 12:39:55:
ne budu te dal milovat  *JOKINGLY*
Ona, 12:40:56:
proboha kolik mas roku ze se tak chovas
Já, 12:41:26:
dej mi pokoj

No a do dnešního dne pochopitelně klid. Jasně, čekat že mi po tomhle napíše nemůžu ale mně se taky nechce. Spíš čekám až se někde náhodně potkáme a třeba pokecáme. Nahánět ji abychom se sešli jen tak už asi není na místě. Ani nemám moc náladu ji pořád prosit a ponižovat se.

Jinak stavy pořád na houby, zlepšní tak o 15procent max, usínám, vstávám, teď - pořád na ni musím myslet.
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 07. Červen 2010, 16:40:42 »

Ehm, čo ta viedlo k tomu, že si sa tak zachoval? Čítal som si posledný príspevok, potom zopár ďalších tvojich vyššie, aby som našiel, či ju vlastne chceš späť, alebo už nie. Týmto si to zazdil, pokiaľ si ju chcel späť, tak nechápem prečo si tak reagoval
Ona, 24.5.2010 12:22:10:
chtels neco?
Já, 12:22:39:
?
Ona, 12:22:56:
ze se mi tu ukazovalo ze mi cosi pises, tak nic

Tu sa ti jasne ponúkla, že chce aby ste spolu komunikovali (byť sama nemá na to aby začala, lebo "EGO"), kdežto ty ju pálkuješ....

Riešim niečo podobné ako ty, baba sa rozhodla so mnou skončiť, ja ju chcem späť. Píše ako je teraz spokojná, ale pritom si volávame (aj keď zväčša ja jej) ale napríklad teraz sme dohodnutý na zajtra, na stretnutie. Tam s ňou budem normálne rozprávať, nakonci skúsim nejaký KC... Nič iné sa robiť nedá, len sa jej pripomínať, možno zistí že je jej dobre a zlomí sa to späť. Pálkovaním ani ignoráciou to nedosiahneš. Ignore a holomráz je dobrý na to, aby si jej začal chýbať a chcela ťa vidieť, následne ale musíš spraviť krok so záujmom, ignore sa nedá hrať stále.

Na druhej strane, dnes som mal date s inou, takže rozbieham niečo iné, a ex má takpovediac čas sa prebrať iba dovtedy, kým si rozbehnem inú.. A tak to je najlepšie, môžeš sa snažiť, ale nie donekonečna, príde čas kedy to budeš musieť zabaliť, a ak budeš mať niečo iné, zabalíš to bez toho aby si sa zosypal.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 07. Červen 2010, 17:23:43 »

To sem chápal že chce abysme spolu komunikovali, jenže jako kamarádi a co z toho? Na to sem neměl nervy. Teď už je to asi slepá ulička. Možná bych měl záminku proč jí napsat a třeba to rozvinout ale nevím no. Říkal jsem si že pojedu ignore dokud se osobně někde nepotkáme.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 07. Červen 2010, 21:00:33 »

Nevím, co tímhle co nám tu ukazuješ chceš dosáhnout. To fakt nemá smysl. Buď si nech poradit nebo ... je to tvůj boj.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 07. Červen 2010, 21:50:06 »

imho nemyslim že by se měl nechat zlomit na "kamarádi"...buď zpět a nebo nic...z kamarádi je cesta jinam pak hodně dlouhá
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 08. Červen 2010, 11:21:05 »

Mno tak nekomunikovat mi bylo doporucovano asi nejvic....
A jsem stejneho nazoru jako Mr.LiWu, kdybych si s ni psal normalne tak je to pro mě akorat težši a stejne by to imho k nicemu nevedlo. Takto to sice asi taky nikam nepovede, ale aspon urychlím to odháčkování + naděje umírá poslední. Úsměv Iluze si však nedělám. Ticho chci držet ještě cca 14 dnů a pokud se do té doby nepotkáme, zkusím napsat.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 08. Červen 2010, 19:57:15 »

Mě se líbí, jak se stihne asi 10x rozlopučit, jakože "fajn, tak konec" Šťastný Ale na druhou stranu jsi IMO zbytečně drzej. Č9mž zazdíváš její snahu. Schvaluju ti, že na kamarády jakože ne. Že zájem "jen tak pokecat" taky ne, ale je zbytečný jí takhle solit a bejt na ní nepříjemnej.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rotvajler

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 09. Červen 2010, 14:05:08 »

Ava: Nj., máš recht, s odstupem času bych určitě volil jiná slova. Co už ale. Je to tak jak je.
BTW. čím déle držím to tícho, tím více  na sobě pozoruji že chuť vracet se k ní slábne.
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 09. Červen 2010, 22:01:07 »

Zaujíma ma, ako sa nakoniec rozhodneš, pretože v tvojom probléme vidím seba.
Dievča som chcel späť, preto som udržiaval kontakt, a dva krát inicioval stretnutie. Na prvom som jej vybalil, ako by som dokázal zmeniť náš vzťah a išlo by to znova. Pohlo to s ňou, ale vraj je jej dobre tak ako je teraz (nie je, falošne si nadhodnocuje sebavedomie, sama sa presvedčuje ako sa má super). Naďalej sme však zostávali v kontakte, sama mi volávala. Inicoval som teda druhé, kde sa však ku mne chovala ako ku kamarátovi.
Toto mi otvorilo oči, nevidel som u nej žiadnu snahu, tým pádom sa vo mne všetko zlomilo a úplne som sa odosobnil od citov k nej... Mám nejakú hodnotu, a ona ju nechce... Fakt je, že tomu napomohol aj nový target na obzore, ale to len sčasti.

Prestaň sa hrať na urazeného (ona robí to isté, ale ty si chlap Šťastný), nerieš ICQ, stretni sa s ňou, naformuluj jej JASNE, či ju chceš späť alebo nie. Uvidíš, ako zareaguje. Dúfaš že niekde na seba narazíte. Keď ju chceš vidieť, tak jej to povedz. Podľa jej reakcií zistíš na čom som, tieto ICQ odkazy sú bullshit z oboch strán.

Jo, a urob to hneď, 14 dní čakania už nemá žiadny význam, len ťa to brzdí v rozhodovaní a strácaš čas. Aj keď ti vyklopí zase kamarátov, otvorí ti to oči a pomôže spraviť rozhodnutie.
« Poslední změna: 09. Červen 2010, 22:04:53 od Maxx » Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 24. Červen 2010, 13:24:54 »

Byt tebou, tak se na ni vykaslu. Podle toho ICQ mi pripomina moji ex a zit s nasiracim typem je extremne vysilujici. Taky sem s jednou takovou byl 3 roky, rozchod bolel ale nakonec to jde prezit. Od ledna jsme od sebe, ale stale sem jeste nenabral tu ztracenou silu, co ze me vysaly hadky a neustale omlouvani se trvajici 3 roky.. Odhackuj se a bude ti lip. Zacni nekam chodit s kamaradkama a casem si najdi jinou a lepsi zenusku Úsměv A samozrejme - nejde zapomenout uplne, 4 roky spolecnych zazitku a hezkych chvil nesmazes do smrti, ale casem prestanes vzpominat tak casto. Jeste bych se ji omluvil za tu posledni konverzaci, uklidnil ji jak jen to pujde a nechal vyvztekat. Tak sem to udelal s kazdou byvalou a ted sem se vsema kamarad (ale nesnazim se o kontakt) a nemusime se nikde pomlouvat a delat si naschvaly. Proc se rozejit uplne ve zlym, ze? Preju ti pevny nervy Rotvajlere Úsměv
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS