Můj rozchod s přítelkyní

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:28:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Můj rozchod s přítelkyní
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Můj rozchod s přítelkyní  (Přečteno 10479 krát)
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« kdy: 24. Říjen 2010, 09:18:04 »

Zdravím,

nevím moc kde začít, protože se to všechno plete dohromady, ale pokusím se, aby to mělo hlavu a patu. Asi deset hodin zpátky jsem se rozešel s přítelkyní (bohužel jsme to už oba trochu předpokládali), takže pocity jsou čerstvý a kamarád spí, takže si to budu muset vylejvat tady.

Začali jsme spolu chodit přibližně 4 měsíce zpátky, ještě před prázdninama, když u ní doma pořádala menší párty pro naší třídu (gympl, 7.A - jí je 17, mně 18, pro informaci). Vždycky to byla moje kamarádka a nikdy jsem nepředpokládal, že by to mohlo dojít někam dál. Jí to příliš neklapalo s jejím klukem (sama mi říkala, že se s ním chce rozejít, ale chtěla to nechat, dokud nebude mít [on] hotový zkoušky). No, prostě jsme byli oba trošku napitý, leželi vedle sebe a ona mi dala ruku na břicho. Já jí na stehno, potom se to všechno posunulo a dál to znáte. Ten den jsme se spolu nevyspali, ale já jsem hned příští den jel za svojí holkou (taky na konci vztahu, ale nic to nemění na tom, že to ode mě bylo ubohý) a rozešel se. Musím říct, že její reakci jsem absolutně nepochopil - řekl jsem jí popravdě, jak to bylo s mojí spolužačkou (Markétou) a ona řikala, že jí to nevadí, že mě stejně chce a hodně brečela. Bohužel ne kvůli tomu, že jsem jí podvedl, ale kvůli tomu, že jsem se s ní rozcházel. Povedlo se mi jí uklidnit a dokonce jsme se rozešli s úsměvem na tváři a pusou - doteď nerozumím tomu, jak se nám to povedlo. Ale zpátky k Markétě.

Příští den (ten, kdy jsem se rozešel se svojí starou holkou - Věrou) jsme si řekli, že to budeme brát jako úlet a nic z toho nebudem dělat. Už jsme nikoho neměli a říkali si, že bysme to mohli zkusit alespoň kvůli sexu, a nakonec se shodli, že spolu budeme "potichu" chodit (nechtěla, aby to její kluk věděl, dokud nebude mít po zkouškách). Začali jsme se mít hodně rádi, a já ale jel na vytrhávání mandlí. To se stalo přibližně v jednom, dvou týdnech. V nemocnici jsem byl deset dní, a když jsem přijel, říkala, že se mnou chce jít ven. Tam jsem se dozvěděl, že byla venku s pár kamarádama, a když byla opilá, líbala se s jedním klukem z gymplu. Normálně bych toho nechal hned, ale bylo jí to upřímně líto (i když asi ne víc než mně) a tak jsme si řekli, že pokud se to už nestane, nemá cenu kvůli tomu zahazovat pěknej vztah hned na začátku.

Potom byla další třídní akce u kamaráda (třeba o tejden pozdějc) a tam se hodně hlásila k mýmu spolužákovi. Zároveň do ní valil jeden idiot co ho pozval kámoš i přesto, že ho nikdo neznal. No, pohádali jsme se, ale opět jsem to toleroval (a na sebevědomí mi to nepřidalo). Mmj jsem o tom psal v asi dvou starších vláknech, když to bylo aktuální - kdo chce, nejděte si to. Nakonec se ale všechno uklidnilo a bylo z našeho tichýho chození se stalo chození normální a pro mě to byly nejkrásnější prázdniny mýho života. Až na pár drobnejch hádek a výkyvů (a to hodně vzácnejch) to bylo pořád úžasný a vážně jsem měl dva měsíce růžovo před očima.

Mezitím jsme začali (já s Markétou) chodit s mejma kamarádama ven, a oni zase začali hodně hulit. Stejně jako bych nemohl mít kuřačku, nechtěl bych mít holku co hulí. Semtam se toho dotkla, ale nic netolerovatelnýho. Ale netrvalo to dlouho (teď jsme přibližně měsíc od současnosti) a začala s něma bejt venku víc než já. Já trávu moc nemusím a přestávalo mě bavit s mýma kamarádama chodit ven. Byla s něma venku víc než se mnou a skoro mi připadalo, že hledala spíš výmluvy se mnou nikam nejít. Opět to bylo spíš výkyvový (jednou to bylo v pohodě, jednou nechtěla ani doprovázet ze školy). Jeden z těch kamarádů byl kluk, kterej do ní valil dřív, a popravdě mi přijde, že do ní valil až do mýho rozchodu. Ještě jsem si s ní všechno neujasnil (spí, půjdu si za ní promluvit odpoledne), ale řekl bych, že se o ní snažil, pokud jsem s něma nebyl venku (což jsem nebyl skoro vůbec).

Tohle všechno mě úplně změnilo v žárlivýho ubožáka. Kdykoli někam šla, tak kromě toho že jsem se o ní (přirozeně) bál, byl jsem podezíravej, měl jsem blbou náladu. Navíc je to ta holka, co je ke klukům hodně kamarádská, když je opilá, pořád se o ně opírá, stojí blízko u nich, prostě dělá věci, co nesnesu i kdyby mě ten vztah nesrazil k zemi takovým stylem, jakým to udělal. Kdykoli jsme někam šli, rozhádali jsme se, je jedno jestli na diskotéku, s kámošema, kamkoli. To je asi dva tejdny zpátky. Několikrát jsem se chtěl rozejít, ale nikdy jsem na to neměl srdce (nebo koule). Chtěl jsem, aby všechno bylo jako dřív, abych byl zamilovanej jako nikdy a neměli jsme žádný problémy. To už bohužel nešlo.

Předevčírem jeli s kámošema do Brna - já se s ní domluvil, že radši nepojedu a necháme to chvilku uklidnit, ať jede sama. Takže jsem s něma šel včera, a tam náš vztah pomalu končí. Na začátku bylo všechno fajn, sice jsme byli všichni dost opilí, ale kecali jsme a bylo nám dobře. Pořád jsem ale musel koukat na toho mýho kámoše, co do ní dřív valil. A ona mýmu pocitu moc nepřidávala - opírala se mu o rameno, chytala se ho za paži... Proč, dopíče, když tam má svýho kluka? Proč se neopře o mě? Tohle nepochopím asi nikdy. No, pak jsme šli k nám, a po cestě jsem měl pocit, že jí ten kamarád chce dát pusu a ona to odmítla. Ale byl jsem dost opilej, a kdoví co jsem si vymyslel. Vzal jsem ho na procházku a ujasnili sme si, kdo je čí holka a on se zdál v pohodě a říkal, že by mi nic takovýho nikdy neudělal. Známe se deset let a víc jsem vědět nepotřeboval.

Došel jsem zpátky, a už jsme se začínali hádat. Ona řekla, že jde domů, tak jsem šel s ní (i když nechtěla) a celou cestu jsme se prohádali. Já dostal tak 30x facku, abych už vypadnul, ale chtěl jsem s ní dojít dom - nesnesl bych pocit, že by se jí něco stalo a já bych to měl na triku. Tak jsem dostal facku, o 20 vteřim pozdějc objetí, řekli jsme si, že se milujem, a potom odešla dom.

Když jsem došel dom (ani nevím jak, byl jsem hodně opilej a dobře mi taky nebylo), kde čekali moji tři kámoši (ty co tam byly původně + 1 další) a dva kluci, co moc neznám. Řekl jsem jim ať okamžitě vypadnou a prostě jsem je poslal dost hrubě doprdele (ty dva co neznám - přišli s tím třetím kamarádem). Ráno jsem jím aspoň napsal, že se omlouvám, ale že mi nebylo nejlíp. No, a to ráno je vlastně teď. Ani nevím co chci vědět. Původně jsem chtěl trochu rozebrat, co vlastně byla příčina toho, jak moc se to všechno posralo, ale nejspíš jsem si jen sepsal delší slohovku ze který nic nevyřeším. Takže teď je ze mě žárlivej (důvod - to jak sme se dali dohromady, to že se líbala s jiným klukem na začátku vztahu, to co se dělo v jeho průběhu) a zlomenej blb, co vlastně neví, kde byla chyba. Byla u mě, u Makréty, u mýho kamaráda? Nevím.

Díky všem, co jste to dočetli až do konce.
« Poslední změna: 24. Říjen 2010, 09:21:10 od Steamfox » Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Říjen 2010, 10:38:04 »

S timhle typem holky jsou vždycky jenom problémy. Nepřiznaj ti to nikdy, že byly s jinym klukem a když
už, hned se začnou lísat, že už to neudělaj. Co když jí spíš něco chybělo co ty si jí nedával? Sex-zábavnej program-víc volnosti?
A nebo jenom nevyspěla.

Co tak nad tim uvažuju, ty sis nabrnkl pěknou mrchu a chceš vážnej vztah s věrnou holkou. Takhle to ale nefunguje.
Jak by řekl můj skvělej kámoš, jsou dva typy holek - na píchání/na vztah. Ta tvoje se mi zdá tak nadržená, že by jí to ani "po 50." nestačilo.
Nejdříve sis měl podle mě ujasnit, na začátku vztahu, co chcete oba dohromady. Jestli by kecala sračky typu : "nevím". Ruce pryč (to už je ale minulost).

Ber to jako zamyšlení, zkušenější ti snad pomůžou dát subjektivnější radu. Vidíš, to je další důkaz jaký jsou holky děvky.

Buď silný, vyrovnaný, vykašli se na ty myšlenky s kým je ona a co se nemělo stát. Vyříkej si to s ní a pokud chceš, tak to ukonči.
Nemá cenu být s holkou, co ti zahýbá, dává ti facky, není zodpovědná za svý chování. Kdyby mi to holka dělala jsou zde dvě možnosti:

-nabalovat okolní holky bez ohledu na ní => bylo by to fér
- být žárlivej pes, jako si byl ty => skončíš jako ubožák

Neber si to osobně, držim ti palce a věřim, že se včas postavíš na nohy.
Btw, s tim hulenim máš u mě plus, taky nechápu, jak někdo může hulit "deset" brk denně.
Zaznamenáno
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Říjen 2010, 10:50:42 »

S timhle typem holky jsou vždycky jenom problémy. Nepřiznaj ti to nikdy, že byly s jinym klukem a když
už, hned se začnou lísat, že už to neudělaj. Co když jí spíš něco chybělo co ty si jí nedával? Sex-zábavnej program-víc volnosti?
A nebo jenom nevyspěla.

Co tak nad tim uvažuju, ty sis nabrnkl pěknou mrchu a chceš vážnej vztah s věrnou holkou. Takhle to ale nefunguje.
Jak by řekl můj skvělej kámoš, jsou dva typy holek - na píchání/na vztah. Ta tvoje se mi zdá tak nadržená, že by jí to ani "po 50." nestačilo.
Nejdříve sis měl podle mě ujasnit, na začátku vztahu, co chcete oba dohromady. Jestli by kecala sračky typu : "nevím". Ruce pryč (to už je ale minulost).

Ber to jako zamyšlení, zkušenější ti snad pomůžou dát subjektivnější radu. Vidíš, to je další důkaz jaký jsou holky děvky.

Buď silný, vyrovnaný, vykašli se na ty myšlenky s kým je ona a co se nemělo stát. Vyříkej si to s ní a pokud chceš, tak to ukonči.
Nemá cenu být s holkou, co ti zahýbá, dává ti facky, není zodpovědná za svý chování. Kdyby mi to holka dělala jsou zde dvě možnosti:

-nabalovat okolní holky bez ohledu na ní => bylo by to fér
- být žárlivej pes, jako si byl ty => skončíš jako ubožák

Neber si to osobně, držim ti palce a věřim, že se včas postavíš na nohy.
Btw, s tim hulenim máš u mě plus, taky nechápu, jak někdo může hulit "deset" brk denně.

Díky.

Je to složitější, rozhodně to neni "děvka", ale prostě se ve společnosti chová, jako by žádnýho kluka neměla, dává IZka ostatním a tak. Ale nenechá to dojít ani k puse (nepočítám to líbání na začátku vztahu - přisuzuju to tomu, že jsme ještě nebyli uplně svoji, bylo to testovací období - ale kdoví, třeba si jen něco namlouvám). Ale dokáže mi upřímně říct, že mě miluje (a nejsem zase tak slepej, abych nepoznal, kdy to z někoho leze jak hovno a kdy ti to řekne upřímně).

Sex jí nechybí určitě, program jsem se snažil poslední dobou trochu zlepšovat (a to vedlo k tolika hádkám -> nebudem sedět doma, jdem do klubu -> hádka o tom jejím IZkování -> začarovanej kruh). Třeba moje předchozí holka byla nadrženější mnohem víc (ale projevovalo se to tím, že to chtělo všude, ale zase to nebylo nic extra - moc si to neužívala, narozdíl od Markéty), ve vlaku, v autobuse, na nádraží, na WC v Mekáči (a to jsou reálný příklady Úsměv). Teď je to právě naopak - sex už mi chybí (3 tejdny jsme spolu nespali, protože se pořád hádáme) a jsem nervózní a nasranej a ničemu to nepomáhá.

Ale s tím žárlivým ubožákem se omlouvat nemusíš, tak jsem bohužel skončil a doufám, že jen dočasně. Jestli takhle budu odteď podezírat každou, tak radši budu s holkama fakt jen spát, protože mi to bere víc než dává.

Ještě jednou dík.
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Říjen 2010, 14:10:33 »

Řek bych že ten problém se jmenuje respekt...Pokud by ten respekt před tebou měla, nic z toho by si nedovolila.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Říjen 2010, 19:52:04 »

ani do konce jsem to nedočetl... protože tohle je přesně jak moje bejvalka... taky děvka
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Říjen 2010, 22:16:02 »

Z toho článku mam takovej pocit, že trochu moc chlastáš....
Zaznamenáno

Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Říjen 2010, 15:35:16 »

Z toho článku mam takovej pocit, že trochu moc chlastáš....
O prázdninách tak jednou za tejden nebo dva, teď když je škola třeba 1x nebo 2x do měsíce. Nemyslím, že to je moc.

Jinak jsem se s ní ten den rozešel. Už stejně nemělo žádnej smysl to dál zkoušet "táhnout".
« Poslední změna: 27. Říjen 2010, 15:38:54 od Steamfox » Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS