Návrat k bývalé

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:42:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Návrat k bývalé
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Návrat k bývalé  (Přečteno 7871 krát)
zalozak



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Chrudimsko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 11. Leden 2009, 15:32:53 »

Zdravím přátelé,
již delší dobu sleduji toto fórum a jelikož mám také problém, tak také něčím přispěji. Před rokem a půl jsem se seznámil se super holkou. Byla starší, mě se již delší dobu líbila, a povedlo se, dali jsme to dohromady. Pár měsíců jsem za ní obden jezdil, všechno klapalo v pohodě, ve všem jsme si rozuměli. Na vánoce 2007 mě představila rodičům a já jsem poznal, že je čas, abychom spolu zkusili žít. A tady nastal kámen úrazu. Pomalu jsme si přestali rozumět a po 4 měsících jsem se s ní rozešel. Chyba byla víc na mé straně, byla to první holka, se kterou jsem žil na hromádce a nezvládl jsem to. Dneska to vím. Jelikož pracujeme ve stejném oddělení,tak jsme nikdy nepřerušili kontakt, i když jsme oba měli nové partnery - já už nemám,ona ano. Můj problém je ten, že jsem ji vlastně nikdy neprestal milovat a teď po víc jak půl roku po rozchodu poznávám co jsem ztratil. Pred týdnem jsem ji to řekl, ale jelikož má přítele, tak mi nechce nic slibovat. Vím, že ji nejsem lhostejný. Zažil jste někdo něco podobného? Moc ji chci zpátky, ale nerad bych zas něco p****l.
Díky za pomoc
Zaznamenáno

Až tě život omrzí a stane se peklem...Skoč po hlavě do hajzlu a zavři se deklem.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Leden 2009, 15:40:55 »

Do stejné řeky se 2x nevstupuje
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Leden 2009, 15:48:42 »

Nechci ti dávat nějaké naděje, ale pokud ti přesně řekla, že ti nic neslibuje, tak se k tomu dá domyslet "ale zkusit to můžem".

Tvůj problém se dá řešit tím, že na ni nebudeš myslet (vůbec se neuvidíte) nebo se dáte dohromady.

Pokud ti dá šanci, tak se jí chop. Jak ji k tomu ukecáš nevím, je to hodně individuální a musel bys nám říct ještě hodně detailů o vás obou.
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Leden 2009, 16:35:59 »

Tezko rici, co se tenkrat stalo, jsou veci ktere opravdu vyresi cas a pak to ma smysl. Bohuzel si myslim, ze to plati tak o 5 procentech pripadu (a kazdy si myslim, ze do nich zapada). Ale poprave, radsi bych zmenil zamestnani a hledal stesti jinde.....(dlouha a smutna zkusenost)
Zaznamenáno
zalozak



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Chrudimsko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Leden 2009, 17:01:09 »

Pokud si člověk uvědomí chyby, které udělal a má toho druhého stále rád, tak to podle mě smysl má.
Zaznamenáno

Až tě život omrzí a stane se peklem...Skoč po hlavě do hajzlu a zavři se deklem.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Leden 2009, 17:58:33 »

V té vztahové logice si teď ale bude říkat, že kdyby něco, tak Tebe má jistého. Což není úplně ideální. Chce to zaujmout postoj typu "hele brouku Mrkající nedáme to zas dohromady?", ale hlavně né "nikoho nemiluju, tak jako tebe  Velmi smutný a nemůžu bez tebe žít"

edit: Sice se říká to s tou řekou, ale ve skutečnosti existujou vztahy, který napodruhé fungují mohem líp než napoprvé
Zaznamenáno

xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Leden 2009, 19:48:06 »

ahoj, zazil jsem ze jsem se rozesel - dokonce kvuli nevere, dostaval jsem spoustu smsek,jak me miluje,ze se chce vratit ...    po 7 mesicich jsme to dali dohromady!!!!po dalsich 2 se mnou vyjebala ve velkym stylu!!! 2x do jedne reky nelez - plati to
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS