Něčekaný Rozchod

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:15:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Něčekaný Rozchod
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Něčekaný Rozchod  (Přečteno 14264 krát)
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 23. Březen 2011, 12:40:08 »

Zdravim

Tak po dlouhé době sem napíšu, jak to vše dopadlo.
Měl sem tu topic:
http://forum.qark.net/o-zenskych/pritelkyne-problemy/
Tak napíší jak to vše dopadlo.Jak píši vtom topicu měl sem z přítelkyní problémy,nebo spíš ona měla problémy které semnou nechtěla řešit, neměla nálady,nechtěla se vídat.Jak ste mi radily nechal sem to vše být napsal sem jí že tu pro ní sem a že jí klidně rád pomůžu,ale že pokud si to chce vyřešit sama že jí budu respektovatů.Uběhly vlastně 3 tejdny co sme se neviděli,moc nebsali, nechtěl sem jí nějak zatěžovat,ale tak polehouce sme si psal jak se máme, že se na sebe těšíme apd.Jednoho víkendu na konci unora mi však přítelkyně oznámila na fcb že chce bejt už štastná s někym,natož sem opravdu nechápal co to jako?Jak píši ztich jejich problému který se netíkali našeho vztahu si vyvodila že náš vztach nefunguje přitom to nebyla pravda.Tak sme se dost hnusně pohádali protože to byla od ní kudla do srdce a mě přetekl ten práh nasranosti:)nikdy sem se tak nechoval,ale todle sem už nevydržel..
Volala mi tak sme otom mluvily po telefonu, kde se mi eště pomalu vysmála že sem mudrc, že všemu rozumim.Řekl sem jí jestli todle má zapotřebý mi nadávat, asi měla nevím, protože sem to nevydržel řekl jí nazdar a seknul jí z telefon,protože na hlavu si kadit nenechám.Zafungovalo to že zjistila že mě může lechce ztratit, tak začala eště den psát at jí to vysvětlim a tak.Řekl sem že po mobilu ne fcb to řešit nehodlám,ale na schůzce sme se nedomluvily.
No čas nějak tak plnynul a během tejdne po tom víkendu mi přitelkyně volala.Zrovna ve chvíli kdy sem byl z jednou holkou na kafi:)že by se teda ráda sešla,takovým tim smutným hlasem.Už sem byl v klidu tak sem souhlasil proč ne:)Jak už sem nikde psal sešli sme se,a já valil oči přisla uplně nová moje přítelkyně,sebevědomá,rozhodlá.Řekla že byla dokonce u svýho ex,ex,ex co se uči psychologa probrat to apd.Já čuměl celou dobu mluvila o sobě tu chybu vzala na sebe,a řekla že odted tomu vztahu bude dávat i ona.že se bude pro mě snažit pomalinku,a že chce abych byl sní stastnej.At jí dám šanci.Řekli sme si jak to bude udělali kompromisy, a já byl konečně štastnej.Šanci sem jí dal,a i ona byla štastná.Můžu říct že ty dva tejdny potom byli nadherný ona se doopravdy snažila a já se pomalu ale jistě začínal zamilovávat,i u ní sem cítil ztoho jak mi píše nebo když se vidíme že je moc štastná..No ale asi sem to fakt jen cítil.Jelikož uběhl 3 tejden a ejhle čert vyztrkoval růžky.Eště předtím všim sem věděl že je MDŽ,tak sem si řekl že jí něčim překvapim za to že se snaží.Tak sem jí koupil obří srdcou milku zabalil,a těšil až jí to předám:).
Ten den sme se sešli a já jí srdce předall byla štastná,moc dobře vím že pro ní tyhle maličkosti moc znamenají.Řekla že to nečekala a že je moc ráda že sem si vzpomněl.Jenže ten den nevyšel podle mých představ jelikož po nějaky době sme se chytli kvůli tomu že sem jí neřekl o jedný holce co byla u kámoše,u kterýho sem byl taky.Tak byla naštvaná,a já byl smutnej tak sme se domluvly že radši půjdem domu.Já jel,ona nejspíše nešla šla nikam jinam.Když už sem byl skoro doma mi volala,už celkem vpohodě že je moc štastná semnou že mě ráda vyděla a že moc děkuju za čokoládu.Jenže ten den se něco změnilo,já to eště nevěděl..Jí přišla domácí práce takže sme se neviděli ona řekla že se uvidíme další tejden což mě mrzelo bydlíme od sebe 2 kiláky,ale chápal sem to..Vtejdnu sme si psali ona říkala že toho má hodně,tak sem si říkal že jí pomůžu,a už to začínalo že ne ne že to chce udělat sama,přitom dřív byla moc ráda když sem se takhle angažoval,a ted nic mohli sme bejt spolu už to by mě přemluvilo a ona to odmítla.Říkal sem si ok ok věděl sem že toho má hodně,tak sem si řekl že kdybych něco vymyslel abych jí trošku od toho zase nachvilku odprostil.Vymyslel sem,Kino,večere,a pak filmík u mě na bytu,napsala že to můžeme nekdy spáchat.Já koukal jak puk,,,někdy,,,tohle mi nikdy nenapsala,ale pořád sem to tak bral,že ok má toho dost,ale první vážný náznak přišel,když sem se z její statusu na fcb zjistil že ona byla z kámošema po práci venku.Na druhej den de po práci na kamarádky oslavu,a já si říkal doprčit na ostatní si čas uděla a na mě aspon pitomou hodinu ne?Byl sem celkem naštvanej protože tejden nevidět svojí přítelkyni,u který si myslim že fakt nemůže,přitom ona trajdí ve městě z kamošema kafíčka a tak,a na druhej den oslavu?Nikdy mi to nevadily ona má svůj život a kamarády,ale ted mě to celkem štvalo,tak sem jí napsal že mě to nebavý.Dřív by za to dala cokoliv,a ted ani necekne.Nerad čekám to vona ví,a řekl sem jí to.

Kdyby si na mě udělala pitomou chvilku čas,tak ani neceknu chápu že každej tejden neni svíčková,ale pokud jak říkala sem její prioritou,tak si na mě ten čas přeci udělá,ale ted víceméně na me kadila.Já taky chodil ven z kámoši,taky chodim do práce,ale pořád je pro mě přednější přítelkyně,a dokážu si zoorganizovat abych vyhověl všem:)No už píšu moc dlouze tak to zkončim.:)Víkend začal a já po tejdnu kdy sem svojí přitelkyni ani neviděl nic,tak sem jí napsal,aby na ten náš vztach nekadila,aby se na to nevyprdla.Jelikož se to pak zakonitě bude srát.Odpověd??Já myslel že mě opaří!Přišla mi sms že má jinýho a že je zamilovaná!Ona mi celej tejden říká cituji:lásko,miláčku sem stebou štastná,těšim se na tebe,a pak takovejdle kůl do srdce..No neodepsal sem nic protože sem na to neměl.Na fcb sem jí ktomu dost razatně řekl svý!Eště si dovolila pomalu to hodit na mě protože viděla že sem vráži??To sem byl eště víc nasranej napsala že já taky nejsem žádný hodný kvítko.Jo to má pravdu nejsem typickej hodnej klučík ve vztahu věci sem taky dokázal pokadit,ale proto nám to tak klapalo,nenudily sme se byla velká sranda vždy sex byl dokonalej žádný zabrany stejný koníčky adrenalin vše,já jí opravdu nedělal co sem jí na očích viděl.Prostě všechno pěkně 50/50.Ani nevím co přesně se stalo eště sme se neviděli.Já jí nepišu nic.Nikdy sem na ní nebyl fixovanej,moc dobře sem věděl že o mě stojí i jíný,i ona to věděla i proto to bylo nadherný,mám jí fakt moc rád,záleží mi na ní hodně moc,a ted tohle?!!Ted sem ztoho celkem v hajzlu..Já jí dal šanci,a ona mi tu šanci takhle hodila o hlavu...Krásný ted nevim co.Chodim se bavit!!Nepomáhá,když randim s holkama?Vidim jí vedle sebe!Moe myšlenky směřuji k ní,co asi děla,jak se má,strašně rád bych jí napsal,ale vždycky se tak nějak držim.Předtim sem byl nasranej takže to bylo lehký myslel sem na to že semnou vyjebala,že si mě nezaslouží,ale časem to začlo ted hlavně...Takže momentální moje situace je žalostná,ikdyž to nedávám najevo.Některý holky mi dávaj okatě najevo že mě chcou,ale já prostě nechci nedokážu to jít za jinou a udělat si přestupku zní využít je..Ach joo a to to začalo fakt perfetkně jako novej vztach plný lásky,asi sem fakt Debil že sem se tomu snažil věřit...fakt mě to mrzí..sice je to zkušenost,ale radši bych byl sní mno!...
Mno takže takhle to dopadlo.Omlouvám se za pravopis i za délku příběhu...Děkuji popř za komentáře:)..
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Březen 2011, 13:41:37 »

Čau chlape.
Ten pravopis je vážně hrozný, místama se to nedalo ani číst. Kroutící očima Nebudu ti radit přímo, co jsi měl neměl, to jsme probírali v tom předcházejícícm fóru, navíc je tam spousta chyb ve tvém chování, jehož důsledky už nezměníš, takže ti jen napíšu pár vět k tomu, jak se cítíš, protože jsmě to tady spousta lidí zažili.
Slepovaný vztahy většinou nevydržej, protože člověk se jen tak nedokáže změnit během krátké chvíle, někdy vůbec, když byl nějak vychováván nebo ovlivňován roky. Víceméně jste skončili, tam kde předtím a tak to u slepovaných vztahů bývá. Ona zjistila, že jí to chování, na kterém jste se dohodli není vlastní, tak se začala chovat přirozeně.

Dej si čas, nech to přebolet a na ni zapoměň. Nevyhledávej ji, nevyžaduj setkání. Nic víc s tím nemůžeš udělat. Nemá cenu analyzovat to, co byla čí chyba a kdo za to může, to je k hovnu, jen to hovno ještě rozmazáváš.
Kdo někdy miloval, tak ví, jak je láska nestálá - je to nepříjemné, ale je to tak.
Je to prostě život. Z každé situace někdo těží a někdo prodělává. Příště můžeš být ty na té druhé straně barikády a zamiluješ se do holky, se kterou pro sebe budete ti praví, ale bude zadaná. A pak uvidíš situaci zase z jiného úhlu.
Chápu, že tvoje uražené ego a zlomené srdce bolí. A to budeš muset překonat. Je dobré, že jsi ji řekl všechno, co jsi měl na srdci, s tím pocitem se daleko líp zapomíná a nakonec ti na ni zůstanou hezké vzpomínky.
Ona příjde časem, že udělala chybu, ale to už budete každý někde jinde.
Ztráta milovaného člověka vždycky bolí a bere člověku hodně sil. Ale každá životní zkušenost je nakonec prospěšná. Snaž se vidět na situaci nějaká pozitiva a využít jich k tomu, aby jsi byl šťatný.
Howgh.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Březen 2011, 14:56:19 »

Dej si 2-3 měsíce oraz, vyspi se s 10ti dalšíma a ono to řpejde, je to smutný, ale tak to funguje
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Březen 2011, 11:55:12 »

súhlas s Joeim, dám ti ešte super radu Šťastný: Začni cvićiť, anpr. posilovať , ak to ešte nerobíś. Budeš úźasne motivovaný, pojde to samo, dosiahneš veľkých pokrokov a stúpne nie len tvoje sebavedomie, ale aj zravie, kvalita života a najme atraktivita, takźe to budeš mať s ´dalśími omnoho jednoduchšie.

tested mnou a mnohými ďalšími.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Březen 2011, 11:25:11 »

Čau chlape.
Ten pravopis je vážně hrozný, místama se to nedalo ani číst. Kroutící očima Nebudu ti radit přímo, co jsi měl neměl, to jsme probírali v tom předcházejícícm fóru, navíc je tam spousta chyb ve tvém chování, jehož důsledky už nezměníš, takže ti jen napíšu pár vět k tomu, jak se cítíš, protože jsmě to tady spousta lidí zažili.
Slepovaný vztahy většinou nevydržej, protože člověk se jen tak nedokáže změnit během krátké chvíle, někdy vůbec, když byl nějak vychováván nebo ovlivňován roky. Víceméně jste skončili, tam kde předtím a tak to u slepovaných vztahů bývá. Ona zjistila, že jí to chování, na kterém jste se dohodli není vlastní, tak se začala chovat přirozeně.

Dej si čas, nech to přebolet a na ni zapoměň. Nevyhledávej ji, nevyžaduj setkání. Nic víc s tím nemůžeš udělat. Nemá cenu analyzovat to, co byla čí chyba a kdo za to může, to je k hovnu, jen to hovno ještě rozmazáváš.
Kdo někdy miloval, tak ví, jak je láska nestálá - je to nepříjemné, ale je to tak.
Je to prostě život. Z každé situace někdo těží a někdo prodělává. Příště můžeš být ty na té druhé straně barikády a zamiluješ se do holky, se kterou pro sebe budete ti praví, ale bude zadaná. A pak uvidíš situaci zase z jiného úhlu.
Chápu, že tvoje uražené ego a zlomené srdce bolí. A to budeš muset překonat. Je dobré, že jsi ji řekl všechno, co jsi měl na srdci, s tím pocitem se daleko líp zapomíná a nakonec ti na ni zůstanou hezké vzpomínky.
Ona příjde časem, že udělala chybu, ale to už budete každý někde jinde.
Ztráta milovaného člověka vždycky bolí a bere člověku hodně sil. Ale každá životní zkušenost je nakonec prospěšná. Snaž se vidět na situaci nějaká pozitiva a využít jich k tomu, aby jsi byl šťatný.
Howgh.

Jo za pravopis se omlouvám.Jak říkáš snažim se využívat pozitiva, ale bohužel to nejde aspon né ted.První tejden sem to zvládl, byl sem nasranej, a tak, ale ted?Je to hrozný, snazím se bejt co nejvíc mimo byt,s kamarády,s holkama,ale jak říkám pomůže to nemyslim na ní,je mi ukradenná.Jenže to nejde takhle pořád vždycky nejde bejt někde mimo.Stačí že sem chvíli sám, a je to v háji.Byl sem se 3ma holkama venku že to prostě nějak pomalu začnu zabíjet,ale prostě srdce nechce, je na to asi eště brzo.Vždycky si vzpomenu jaká byla mega sranda když sme byli spolu kdekoliv.A ted se stěma ženskýma/holkama pomalu nudim.Já vím že sem momentálně ten kdo prodělal, a ten kdo trpí.Dřív bych to ani neřešil poslal bych jí do míst, nazdar,nikomu kašpárka dělat nebudu nestojíš o mě tak si naser, můžu mít přece jiný který budou chtít!!!Ale když člověk věří, jako já na tý schůzce tak de všechno stranou a vtu chvíli sem byl štastný, ale že pak dostane člověk vlastně od člověka co má rád bodnou ránu do zad, tak je to hnus, ale mělo by mi to víc pomoct abych se ztoho dostal.Kámošky mi říkaly že je blbá hehe že neví co ztratila, a že to teprv pozná, a hlavně,,,to se mi líbilo,,že karta se dřív nebo pozdějc obrátí, že eště příde bude žadonit o šanci vrátit se!!To už já, ale budu jinde snad!...štastnej doufám.Já sem po ní nechtěl změnu tejdení.Já vím moc dobře že to hned nejde.Oba sme věděli že pokud se nebudem snažit bude se to srát.Začalo to jako normalní krasnej vztah, jako dva nový lidi.Oba sme se snažily i ona, jenže pak přišlo to co přišlo!A zté konverzace v kavárně zbyla jen snůžka keců!!...Ale asi máš pravdu že vlastně zjistila, že jí to není vlastní, a její vůle jí ktomu nepřemluvila se to pokusit změnit časem, tak se to vrátilo, a ona si začla s jinym..Mě pořád oblbovala prací, a že nemůže, smskama,lásko,miláčku,těšim se na tebe,a pak když už sem něco tušil mi to po SMS vyklopila hezký!...Ted akorát čtu na fcb demetní statusy který mě dostávaj,a vracej myšlenky.Babou to nepřebiju protože na to náladu ted prostě nemám!A nebudu jako ona mít přehodovej vztach, a pak se na něj,,u mě ní,,,vysrat!....děkuju za pomoc, rady.Moc si toho cenim....
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Červen 2011, 13:35:13 »

Keri, nějak se neshodneme.... ty jsi se zkusil po rozchodu vyspat s pár dalšíma holkama? Já jo a ono to fakt pomůže a to jsem typ člověka, který je na vztahy a ne na rychlovky a ONS
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Červen 2011, 13:47:10 »

Souhlasím s tím, že vyspání s jinýma může pomoct. Ale pokud to není jeho naturelu trochu vlastní, tak by bylo zbytečné, snažit si pomoct tímhle způsobem. A pokud by se mu to nedařilo, tak by to jeho negativní pocity mohlo ještě prohloubit.

Cizinkx: Jak jsi na tom teď, postupem času?
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Červen 2011, 21:49:29 »

Souhlasím s tím, že vyspání s jinýma může pomoct. Ale pokud to není jeho naturelu trochu vlastní, tak by bylo zbytečné, snažit si pomoct tímhle způsobem. A pokud by se mu to nedařilo, tak by to jeho negativní pocity mohlo ještě prohloubit.

Cizinkx: Jak jsi na tom teď, postupem času?



Zdravim tak se po pár měsících opět hlásím:)...Tak cítim se nadherněě už tejden chodím s novou slečnou.Psal sem tu otom Topic Jak na ní!!Ale dopadlo to vše nadherně tu slečnu sem vlastně zbalil už na prvním rande,o pár týdnu mi řekla že ze mě nemohla,a že sem jí nechutně zbalil na oči,mluvením,svým vtipem,gestikulací a různýmy pohyby,až pak vzhled apd-prostě se do mě zabouchla až po uši:)..Ten první meěsíc sem nějak přežil,jen díky že sem zbalil tucet holek,ale nespal sem snima nic, jen sem si prostě chtěl zvýšit seběvedomý:)abych věděl, že sem pro opační pohlavý, pořád dost přitažlivej:)Dalšíí měsíc už to bylo lepšííí.Když sem se od bývalé dozvěděl, co prováděla, a tak nevěřil sem svým očím!!!Skoro po 3 měsících sem ztoho venku a ano dostala mě ztoho i nová láska...Po nějaký době dokonce moe bývalá, chtěla na kolečkace, začala slibovat, že si na mě čas uděla,ale já už předem věděl, že těm jejím slibům nemam věřit, že je stejná, a nezměnila se.Samozřejmě se na to vykadila, a ani o věci se co měla u mě se nestarala:)...Tak sem se na ní vybodl nikomu šaška dělat nebudu:)Po nějaký době se jí doseslo, že sem se zabouchnul,a začala mě na FCB bombardovat, že chce ti věci apd....Tak sem nereagoval už sem ztoho byl venku, takže sem se jí chtěl malinko pomstít:)Já vím nemá se to dělat,ale tak trochu sem jí chtěl ukázat jaký to bylo pro mě.Dusil sem jí tak dlouho až mi říkala že to semnou myslela dobře, a proč se sní nebavim,a začali si vymýšlet ruzný hovadiny, proč ty věci chce,ale za celý 3 měsíce nejevila náznak nic,,,JAK DIVNE ŽE:D!!...Po nějaký době se mi smazala z přatel a řekla že sem ubohej:D:DParadox zrovna od ní:)..Bylo mi strašně dobře když sem videl jak je nasranná že jíí ignoruju:)...Minulej tejden sem si řekl že jí ty věci vrátim abych nebyl zas nějakej nelida:)Brnkla mi že si pro ně přijede:DAsi mě chtěla nasrat, nebo nevím, ale přijela se svým novým přitele:DAle já sem šel sebevědomej, vůbec mě to nezarazilo, byl sem vklidu a štastnej ze svý slečny:)...navíc ten její se projevil, jako upřímně kokot, kterej jí leze do zadku:Da podlejzá jíí všema způsobii, miláčku já ti to, zlatíí a nechceš to:)Asi se chtěla pochlubit, že její přitel má auto nebo co:Dbože chtěl sem jí tam vysmát, ale co neudělal sem to, řekl sem s usměvem,,,měj te se krásně,a odešel sem do auta,čuměla páč předtim sem auto neměl,a ted do nový kary:D..Ale toho kluka nesoudim,asi za to nemůže vypadal vcelku jako fajn kluk,ale nezávadim mu to budoucí peklo sní:)..Ani srdce mi nebušilo nic prostě sem byl happy:)Takže sem ted vlastně štastnej a happy:)Mám svojíí slečnu která mi svoje city dáva najevoo a sme štastnýý vím že problémy přidou,ale nemyslim na to a užívam si ty chvíle:)...navíc sme stejného znameníí a neskutečně si sedime:)...Děkuju za optáníí moc ste mi pomohlii:)a dál tady budu pročítat a psát:)..
« Poslední změna: 04. Červen 2011, 22:02:20 od Cizinkx » Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Červen 2011, 12:41:35 »

Skvěle chlape, poradil sis sám a líp, než jsme čekali. A musím říct, že nová láska je vůbec ten nejlepší způsob! Mrkající
Myslím si, že způsob předání těch věcí a tím, že cítíš a víš, že máš prostě lepší jsou okamžiky, kdy si buduješ sebevědomí.

Přejem ti to, ať se ti dál daří a jen tak dál. Aleš
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Červen 2011, 14:21:32 »

Good luck! V novém vztahu neopakuj stejné chyby! Úsměv

PS:
seběvedomý:)

Ty jsi asi velký tvrďák, že? :-D
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Červen 2011, 18:58:50 »

Skvěle chlape, poradil sis sám a líp, než jsme čekali. A musím říct, že nová láska je vůbec ten nejlepší způsob! Mrkající
Myslím si, že způsob předání těch věcí a tím, že cítíš a víš, že máš prostě lepší jsou okamžiky, kdy si buduješ sebevědomí.

Přejem ti to, ať se ti dál daří a jen tak dál. Aleš

Je,ale tak třeba nikdo nemá takový štestí, že potká novou slečnu do které se zabouchne..Já takový štestí měl, a teď si ho strašně užívám.Musím říct co mi hodně pomohlo, bylo to balení slečen.Prostě byt na FCB nebo kamarádky mých kamarádek:)Napsat, domluvit schůzku, zajít ven, zasmát se, jen tak pobavit ani ne se snima vyspat jo když chce tak proč ne:)Potencionálně si, třeba nějakou vybrat, kdybych si s nějakou víc rozuměl:)Ale hlavně se vtom neutápět.Nejde to snadno, ten první měsíc byl těžkej, i teď na ní občas zamyslím, ale to už se jen vtý hlavě mihne a hned je to pryč, a ani to nechci řešit páč by zas přišli myšlenky nebo tak.Nejpříjemnější vecíí je když vás holka balý, a dává to hodně znát, toe opravdu očistec, kterej mi moc pomohl..Pak už bylo jen otázkou času jestli na nějakou narazim či ne:)..Kdo hledá najde, kdo nehledá nemá nic a je sám:)Čekat na to až mi vítr zanese nějakou slečnu do cesty opravdu nebudu.To radši proto něco udělám:)...
Zaznamenáno
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Červen 2011, 19:01:55 »

Good luck! V novém vztahu neopakuj stejné chyby! Úsměv

PS:
seběvedomý:)

Ty jsi asi velký tvrďák, že? :-D

 Smějící se Smějící se Děkuji, hold špatně sem to napsal  S jazykem
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS