nechápu..

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:29:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nechápu..
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: nechápu..  (Přečteno 54687 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 22. Listopad 2009, 10:24:16 »

No, protože se tak chováš. Nemáš na něj náladu? Tak si ho měla poslat někam, když se neumí chovat Mrkající Nevim, kde se bere tahle bezbřehá trpělivost Úsměv

Každému, co jeho jest.

Trochu mi připomínáš mojí bejvalku. Taky si furt na něco stěžovala a  tvářila se ublíženě a přitom s tim nic nedělala a nechala lidi, ať si s ní dělaj co chtěj.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 22. Listopad 2009, 19:28:51 »

Ale vzdyt ano, o tohle nejde... Musim si preci pred nim zachovat nejake to dekorum Úsměv... Ale at jsem se ozvala jakkoli, at nasr*ane, nebo ukrivdene, vzdy to obratil proti me... Bud jsem byla sebestredna, nebo naopak chtela mluvit o vecech o kterych on ne Šťastný... Uz se v tom normalne sama ztracim a netusim co se vlastne delo..ja uz vubec nevim Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 23. Listopad 2009, 15:40:43 »

No vždyť o tom mluvim. Chovala ses jako kus hadru se kterým si může dělat co chce. Já vidím naprostou absenci vlastního názoru a schopnosti stát si za svými rozhodnutími. Když jsi nasraná, tak jsi nasraná. A přece se neodnaštveš jen proto, že on CHCE ! Jestli s tím má problém, tak může jít.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 24. Listopad 2009, 13:47:05 »

Ahoj Mielo, přečetla jsem si tvůj příspěvek a nejspíš nenapíšu nic objevného, ale nedá mi to, než reagovat, protože si myslím, že se dokážu vžít do pocitů vás obou.
Kdekdo tě tu zkritizoval za žárlivost, ale já si myslím, že byla zcela oprávněná. Když tvůj expřítel začal s tím, že by chtěl vedle vztahu s tebou ještě nějaký další, třeba "jen" čistě fyzický, určitě to v tu chvíli nebyla jen pustá teorie. Pokud to tedy bylo myšleno vážně a ne  proneseno v legraci, aby řeč nestála nebo aby tě škádlil. Když tohle člověk vážně navrhne, tak už to musí mít zcela konkrétní důvod a tím jistě byla nějaká objevená slečna, po které zatoužil a se kterou si chtěl začít. A překážkou v tom, co chtěl, byl vztah s tebou a citové pouto, které jste spolu měli a které se nedá přetrhnout v krátkém čase. On to v podstatě chtěl s tebou ukončit a začít jiný vztah, jenže se nedokázal emočně odpoutat. A těmi scénkami a tanečky okolo toho, tím obviňování tebe a kritikou tvého chování si v podstatě chtěl vytvořit alibi, nějak si své vztahové selhání omluvit sám před sebou. On si od začátku uvědomoval, že vůči tobě jedná hnusně a cítil vinu, pral se s tím možná víc než ty. Taky si neuvědomil, že tím protahováním definitivního rozchodu, ubližuje tobě daleko víc než čistým řezem. Není asi moc silná a zralá osobnost a neumí si s emocemi poradit jinak než prostřednictvím tebe. Je na tobě, jestli mu to dovolíš.
V jeho novém vztahu už asi opadla největší zamilovanost, možná to dokonale neklape a rozchod s tebou asi taky ještě úplně nezpracoval, a zřejmě k tomu potřebuje tebe, jelikož ještě citové pouto asi úplně nezmizelo. Možná potřebuje vědět, žes mu odpustila, ale spíš asi rád vidí, že to ještě taky vyřešené nemáš a že mu půjdeš na ruku, když on bude chtít. Souhlasím s Avarangerem, že má nízké sebevědomí a snaží se si ho na tobě zvýšit (nejen na tobě).
Pro tebe by bylo nejlepší najít si nového partnera, tím bys tomu definitivnímu konci v sobě hodně pomohla. Obnovení starého vztahu podle mě je nanic, na překonání negativních emocí, které mezi vámi panují, nejste dost zralí ani jeden.
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 24. Listopad 2009, 14:14:34 »

Dekuji za nazor.
No vis, on mi vycita, ze u nerozumim a nemuzu vedet co se mu honi hlavou. Jeho pritelkyne pry pro neho nic neznamena, cemuz ja nedokazu verit, to mi pak vycita. Pro me je to dulezite, pro nej pravy opak (alespon podle jeho slov). Ale to by s ni preci nebyl.
Navic, kdybych mu odpustila, proc by to melo situaci mezi nami menit??... Navic to ani nedokazu.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 24. Listopad 2009, 15:36:12 »

Pro me je to dulezite, pro nej pravy opak (alespon podle jeho slov). Ale to by s ni preci nebyl.
To asi ne Úsměv Ale nemusí to pro něj nic znamenat "citově". Dobrý sex umí nahradit kdejaký cit Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 24. Listopad 2009, 16:14:52 »

on vsechno z toho popira, pry sam nevi, obvinuje me proc mu odmitam rozumet.... a ja jsem kravka, pac ve me vzdycky vyvola pocity viny, ze jsem to "opet" zkazila Šťastný nechapu jak mi muze takhle lhat a proc ja jsem neponaucitelna
Zaznamenáno
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 24. Listopad 2009, 22:27:11 »

Nenech se takhle terorizovat. On by tedy stále chtěl být s tebou a ji mít jen jako bokovku? Měla by ses rozhodnout, co vlastně chceš a říct mu to jednoznačně, být nekompromisní. Myslím, že by bylo nejlepší to skončit a dát mu to jasně najevo. Pokud bys ale chtěla ve vztahu pokračovat, tak stanovit jasnou podmínku, že musí vztah s ní ukončit.
Nenech se trápit a pokud jsi schopna se od něho odpoutat, tak přeruš veškerý kontakt, jinak se staré rány budou pořád otvírat a nikdy se nezacelí.
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 25. Listopad 2009, 07:35:03 »

On mi stale rika, ze nevi co chce...ze ted se mnou ASI byt nechce... Nekolikrat mi rekl, ze ja jsem pro neho nejdulezitejsi, ale ze s tou slecnou se nerozejde. Odporuje si vsim co dela a rika. Ja v nem chci vyvolat pochybnosti a donutit ho k tomu, aby uz mi prestal tvrdit ze nic nevi.  Vim, zni to uboze, ale nejsem schopna se od neho odpoutat, navic kdyz se ke me stale chova tak jak se chova Smutný Za celou tu dobu jsem se nedockala jednoznacneho nazoru
Zaznamenáno
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 25. Listopad 2009, 09:01:16 »

Tak to je začarovanej kruh. Seber sílu a vystup z něho. Možniostí je dost, odreaguj se v jiné splečnosti, věnuj se zálibám, poznávej nové lidi. Lék na to kromě času je podle mě najít si jiné lidi, kteří ti ho nahradí. Může to být nová láska nebo nemusí.
Oba dva neumíte být jeden bez druhého ani spolu. Pokud by vám na udržení vztahu hodně záleželo, možná by se na tom dalo zapracovat, vyhledat odbornou pomoc (to ale za předpokladu, že on žádný další vztah mít nebude). Já osobně si myslím, že když k pokračování vztahu nejsou nějaké hodně pádné objektivní důvody - třeba děti - tak je asi lepší ho ukončit než se mučit a pokoušet se ho udržovat s velmi nejistým výsledkem. Představ si, že bys s ním měla být celý život? Toužíš po tom, je to pro tebe pozitivní představa nebo si to nedovedeš představit a zdá se ti, že to není možné? Jsi mladá, podobných vztahů můžeš prožít ještě hodně než trvaleji zakotvíš v nějakém přístavu. Buď ráda, že se můžeš rozejít na čisto a neřešit problémy, které mají rozvádějící se manželé, nebo třeba se nutit setrvávat dlouhá léta ve vztahu, který se prostě vyčerpal, ale který z nějakých důvodů není možné ukončit a zároveň nemít možnost navázat vztah nový a uspokojující.
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 25. Listopad 2009, 20:31:06 »

no prave, sama vim ze takhle jsem v bludnym kruhu a jenom by me to dal nicilo..
Kdyby se mnou chtel byt, tak by byl, nevim co jsem si porad nalhavala..jinak to nejde..a ja to budu muset vydrzet, uz jsem si kvuli tomu vzala dost Smutný
Zaznamenáno
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 26. Listopad 2009, 10:27:02 »

Ale je to pro me porad vsechno strasne tezky...paradoxne
Zaznamenáno
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 01. Prosinec 2009, 13:36:31 »

Takze ano, vsechno to byly lzi, pry si "myslel", ze to tak bude lepsi...pro me... Se slecnou je samozrejme z duvodu, ze ji ma rad a ne zadny kecy ze sam nevi proc.
Ok, aspon uz vim ze si ze me delal prdel dostatecne dlouho a jen a pouze si tim nechaval otevreny vratka. Nebyly zadny pocity chtel bych to zpatky. Pouze dokonaly divadlo.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 01. Prosinec 2009, 13:55:42 »

Takže?! Poučení pro příště?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 01. Prosinec 2009, 21:14:18 »

No hlavne nebyt takova naivni kravka..a neponizovat se... Opravdu mam ze sebe radost Šťastný, boze boze
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 01. Prosinec 2009, 21:45:29 »

...boze boze
Ano? S jazykem,
« Poslední změna: 01. Prosinec 2009, 21:57:05 od Avarang3r » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 01. Prosinec 2009, 21:48:39 »

Avo, to sem přececece měl říct jáááá  Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 01. Prosinec 2009, 22:34:09 »

no tak ale ted nevim, koho mam oslovit Šťastný:D
Zaznamenáno
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 03. Leden 2011, 00:31:56 »

tak po roce opet pridam malou zpravicku Šťastný

clovek by rekl, ze uz bude vse v klidu a vyresene..ale .. od nasich spolecnych znamych se mi doneslo, ze o me neustale vyklada, ze ho otravuji, vse mu vycitam, chci ho zpet a on uz chudak nevi, jak se me ma zbavit..
nastval me ten princip, nemluvili jsme spolu asi 3/4 roku,mozna vic.. on ma pritelkyni, presto o me roznasi tohle.. nejhorsi je, ze nema smysl nijak argumentovat, prtze on stejne vse dokonale otoci proti me a me vydava za nejvetsi stihacku :/
ano, vim, neresit to a vubec se nad tim nepozastavovat..ale ja uz s nim nechtela mit spolecneho nic... natoz tohle
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 03. Leden 2011, 01:15:34 »

Co naděláš, no Úsměv Rozchod se vyhrává snadněji, když máš nového partnera Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
miela
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 03. Leden 2011, 07:59:45 »

Ale ja ho mam  Šťastný .. coz mi ani neveri.... aaaaaaa ... co to je?! Šťastný:D
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 03. Leden 2011, 09:25:43 »

 Smějící se no zajimavy. Fakt ho uple ignoruj, snad ho to dost brzo prejde.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS