Nechci být s tebou v kontaktu.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:34:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nechci být s tebou v kontaktu.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nechci být s tebou v kontaktu.  (Přečteno 10763 krát)
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« kdy: 20. Červenec 2008, 13:00:14 »

Co si člověk má myslet o dívce, která před prázdninami brečí klukovi a říká mu s brekem, že ho nechce ztratit a běhe prázdnin dostane tuto sms??
Samozřejmě se jí neozývám a vymazal jsem její číslo z mobilu, abych jí nepsal......plním její přání, ale mám strach ji znovu vidět...
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Červenec 2008, 13:05:51 »

Má ji zkusit co nejrychleji pustit z hlavy. O jejím charakteru to podle mě nevypovídá prakticky nic (pokud dotaz směřoval sem), je to běžné chování.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Červenec 2008, 13:12:43 »

Má ji zkusit co nejrychleji pustit z hlavy. O jejím charakteru to podle mě nevypovídá prakticky nic (pokud dotaz směřoval sem), je to běžné chování.

běžné chování?? a je běžným chováním, že se svým bejvalým ozývá?? - já jen pro informaci..
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Červenec 2008, 13:25:02 »

Mám na mysli "běžné ve statistickém smyslu"; jinak než statisticky to nechci posuzovat. Taky jsem s některými holkami explicitně přerušil kontakt. Pokud je s těmi bývalými už větší časový odstup, tak je kontakt s nimi pohodovější, takže v tom nehledej nic svědčící o čemkoliv ohledně tvé osoby (např. "měla mě míň ráda než je" apod.). Holky obecně nemají rády projevy zájmu někoho, o koho (už) zájem nemají. Takže pokud se chováš, jako že ji chceš zpátky, kdežto její bývalí ne, tak jí nedělá problémy být v kontaktu s nimi, ale dělá jí problémy být v kontaktu s tebou. Omlouvám se za poněkud neosobní analýzu - rozhodně nechci říct, že je nějaká chyba v tobě!
Zaznamenáno

Happiness under construction!
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Červenec 2008, 13:31:25 »

Mám na mysli "běžné ve statistickém smyslu"; jinak než statisticky to nechci posuzovat. Taky jsem s některými holkami explicitně přerušil kontakt. Pokud je s těmi bývalými už větší časový odstup, tak je kontakt s nimi pohodovější, takže v tom nehledej nic svědčící o čemkoliv ohledně tvé osoby (např. "měla mě míň ráda než je" apod.). Holky obecně nemají rády projevy zájmu někoho, o koho (už) zájem nemají. Takže pokud se chováš, jako že ji chceš zpátky, kdežto její bývalí ne, tak jí nedělá problémy být v kontaktu s nimi, ale dělá jí problémy být v kontaktu s tebou. Omlouvám se za poněkud neosobní analýzu - rozhodně nechci říct, že je nějaká chyba v tobě!

v pohodě, rozumím Ti. nevím čím to, ale v tu chvíli nevidím důvod se k ní vracet, natož jí přemlouvat o druhou šanci. Obdivuju jejího bývalýho, který ji získal zpět přes svou matku, která jí volala a přes neustálé psaní emailů a dopisů, že se to změní a bude to s ním lepší..
prostě za chyby se má platit a chci ji naučit stát si za svým, což to moc neumí..zní to sice cynicky, ale nechci se jí ponižovat jako ten její. to si radši budu hledat v jinejch vodách....
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Červenec 2008, 13:33:01 »

To je přístup, který jsem před měsícem zvolil v možná trochu podobné situaci taky...
Zaznamenáno

Happiness under construction!
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Červenec 2008, 13:40:44 »

To je přístup, který jsem před měsícem zvolil v možná trochu podobné situaci taky...

a byla to sporávně zvolená taktika??
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Červenec 2008, 16:57:33 »

Abych upřesnil, tou taktikou mám na mysli hledat v jiných vodách. Jestli byla správná, se nikdy nedovím, protože život nemá funkci save game / load game... Třeba jsem měl být snaživec a ona by si dala říct a prožili bychom spolu šťastný život Úsměv Takže řeknu jen tolik, že to bylo nejbezbolestnější pro mě. Jak nejsme v kontaktu, tak jsem se z toho vzpamatoval rychleji, než kdybych pořád něco čekal.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Srpen 2008, 23:34:52 »

S pochopením ženské logiky a jejich rozmarů nemá smysl ztrácet příliš cenného času.
Pokud ti přišla od ní sms: "Nechci být s tebou v kontaktu"
Měl jsi jí např. lakonicky odpověď: "Myslím, že je to skvělý nápad. Velmi ho vítám."
A protože jsou některé husičky i zvědavé a dožadující se dovysvětlení (ač samy žádné neposkytují),
můžeš dovysvětlit doplňující sms: "Napíchnul jsem tě tolikrát na všechny možné způsoby, že už mi nemáš co dalšího
nabídnout. Takže ani nemam důvod být s tebou v kontaktu".

Každý strůjcem svého štěstí, ne?
Jestli jí více saturuje napíchnutí od bývalého + kecy a dirigování její skoro tchyně (jako bonus), tak nechť si to holka dosyta užívá.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Srpen 2008, 08:39:46 »

To ale není nejlepší způsob se začít mstít.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Srpen 2008, 12:51:04 »

To ale není nejlepší způsob se začít mstít.

to není. opravdu nejlepší je prostě se jí vůbec neozývat a pokud vidíme svou bejvalku,bejvalýho tak omezit na to: Ahoj nebo čau. nic víc... msta je sice sladká, ale v tomto případě ne - jinak se ukážeme bezcharakterní...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Srpen 2008, 14:09:21 »

nejlepší způsob je úplný ignor...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Srpen 2008, 15:27:13 »

... a to v neposlední řadě proto, že nenávist a zahořklost člověka blokuje ještě daleko víc než láska a nostalgie...
Zaznamenáno

Happiness under construction!
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Srpen 2008, 16:07:51 »

Možná,že dotyčná neví co by vlastně chtěla. Splnil bych její poslední přání a neozýval se....možná to máte složitější do toho nevidím.  Vymazal bych kontakt a koukal kolem sebe přijde jiná. ( s bývalkama a bývalýma je to často velmi složité a každý se chová jinak,někdo prudí,někdo později lituje a někom už v životě neuslyšíš...). Takže opravdu záleží na povaze člověka.
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Srpen 2008, 07:18:59 »

Možná,že dotyčná neví co by vlastně chtěla. Splnil bych její poslední přání a neozýval se....možná to máte složitější do toho nevidím.  Vymazal bych kontakt a koukal kolem sebe přijde jiná. ( s bývalkama a bývalýma je to často velmi složité a každý se chová jinak,někdo prudí,někdo později lituje a někom už v životě neuslyšíš...). Takže opravdu záleží na povaze člověka.

to s tebou souhlasím a takhle jsem to viděl a vidím. Když se ozve - tak není již dobrý jít znovu do toho. Otázkou je však, jak si to představujeme. Horší je však to, že člověk se mění a najednou si říká - to je ten/ta, koho chci.... takže jak ty říkáš - rozhlížet se kolem sebe. Včera to bylo super, šel jsem otrávenej do jednoho ouřadu - musel jsem běhat po úřadech a pak se tam objevila taková milá holčina.. já vůl jsem nereagoval na otázku: "ještě něco si přejete?"...
Zaznamenáno
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Srpen 2008, 14:03:01 »

Možná,že dotyčná neví co by vlastně chtěla. Splnil bych její poslední přání a neozýval se....možná to máte složitější do toho nevidím.  Vymazal bych kontakt a koukal kolem sebe přijde jiná. ( s bývalkama a bývalýma je to často velmi složité a každý se chová jinak,někdo prudí,někdo později lituje a někom už v životě neuslyšíš...). Takže opravdu záleží na povaze člověka.

to s tebou souhlasím a takhle jsem to viděl a vidím. Když se ozve - tak není již dobrý jít znovu do toho. Otázkou je však, jak si to představujeme. Horší je však to, že člověk se mění a najednou si říká - to je ten/ta, koho chci.... takže jak ty říkáš - rozhlížet se kolem sebe. Včera to bylo super, šel jsem otrávenej do jednoho ouřadu - musel jsem běhat po úřadech a pak se tam objevila taková milá holčina.. já vůl jsem nereagoval na otázku: "ještě něco si přejete?"...

To se stane,že zaspíš příležitost... hlavně když to čekáš nejméně se objeví šance. Ale zase máš 2 možnosti,stavit se tam znova a být už připravený a nebo koukat dále kolem sebe. Taky úřady nemám moc rád nebo když ,vyřizuješ někde nějaké komplkace ( reklamace atd).Občas někdo mile překvapí ( jako třeba Tebe) a člověk to nečeká. Ale to nic,život jde dál.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS