Nevěra?!?!?! co mám dělat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:25:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nevěra?!?!?! co mám dělat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk
Autor Téma: Nevěra?!?!?! co mám dělat  (Přečteno 95873 krát)
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« kdy: 15. Leden 2009, 08:04:57 »

žijeme s přítelkyní rok a půl spolu, před třemi měsíci jsem se jednoho dne vrátil z práce, a na jejím ICQ blíká od někoho vzkaz, ... jemuž předchází od ní vzkaz pro bývalého přítele:přijeď tenhle víkend jede pryč(jako já)... vyříkali jsme si to... načež druhý den jsem jí(boužel) vlezl do historie a tam stálo:mi na to přišel... nejlepší bude,když přijedeš až bude pryč týden na lyžích!!! nechal jsem to být,vybavili jsme si byt a na vánoce na její narozeniny ji požádal o ruku-byl jsem rozhodnut už dříve!!nyní její vzkazy pro něj pokračují-už ví kdy jedu pryč... a prý se jako nevěsta vůbec necíti....  co mám dělat, už jsme o tom xkrát mluvili ale marně,vždy jen lži ,též mě pomlouvá..
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Leden 2009, 08:37:52 »

No tak v tomhle ti tady asi nikdo moc neporadí. Záleží na tobě.
Sám za sebe ale můžu říct, že s takovou holkou bych nechtěl žít ani za nic. Jestli si myslíš, že po svatbě to bude lepší, tak se šeredně pleteš. Bude to dělat pořád.
Je mi jasný, že to je pro tebe strašně těžký, ale jiný řešení, než rozchod, tady nevidim. Bohužel...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Leden 2009, 12:56:49 »

Máš 2 možnosti : a) Smířit se s tím že budeš paroháč a tvoje manželka si to bude čas od času dávat s jiným, nebo b) Rozchod, s tím že se dáte dohromady pouze v případě, kdy za tebou ona přileze že tě chce zpátky a už to nikdy neudělá. Chybu udělala ona, ne ty tak buď chlap a podle toho se chovej. A s tou svatbou bych počkal...dost možná že se s tebou nerozešla právě proto aby tě mohla po svatbě oholit o byt a nastěhovat si tam bývalého
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Leden 2009, 14:31:25 »

Mr.LiWu: myslím, že i v případě tvé varianty b) by nikdy nedošlo na zásadní změnu. Pořád by zůstala stejná.

Takže - můžeš být paroháč a doufat, že dítě bude tvoje
můžeš se s ní rozejít
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Leden 2009, 15:01:45 »

Anebo ji muzes nachytat...coz je podle me varianta, kterou si slecna zapamatuje. Ovsem pokud na to mas, abys to psychicky ustal.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Leden 2009, 15:12:38 »

To bych mu nedoporučoval, bude z toho akorát hádka která stejně nikam nepovede, a nevěrná mu bude znova pokud bude chtít...Navíc pokud on toho typa nezná, nemůže vědět jak zareaguje když ho překvapí...aby to nakonec nedopadlo špatně pro něho
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Leden 2009, 15:19:17 »

To bych mu nedoporučoval, bude z toho akorát hádka která stejně nikam nepovede, a nevěrná mu bude znova pokud bude chtít...Navíc pokud on toho typa nezná, nemůže vědět jak zareaguje když ho překvapí...aby to nakonec nedopadlo špatně pro něho
ale aspon se nebude moct nechat ukolebat vymluvama, ze to je jinak a podobne, takova lecba sokem, treba se mu slecna zhnusi.
Pokud teda nechytne nerva a nebude je tam chtit na miste zabit...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Leden 2009, 15:19:28 »

Tak tohle je na mě moc, ona o tom ví, že ty víš že ona ti zahýbá nebo chce zahnout. A ještě navrch je jí to úplně putna!! Já se divím že máš tak chladnou hlavu, normálně bych ji vykopl na ulici a za ní by letěly všechny její věci a společné fotky. Po svatbě to bude akorát horší! Odejdi dokud můžeš
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Leden 2009, 15:23:22 »

ale aspon se nebude moct nechat ukolebat vymluvama, ze to je jinak a podobne, takova lecba sokem, treba se mu slecna zhnusi.
Pokud teda nechytne nerva a nebude je tam chtit na miste zabit...

Nebo tam přijde, stoupne si nějak blbě že tomu milenci zablokuje východ, nerva chytne on, vezme do ruky první věc co bude mít po ruce a praští ho tím aby mohl utéct...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Leden 2009, 15:27:22 »

Tak tohle je na mě moc, ona o tom ví, že ty víš že ona ti zahýbá nebo chce zahnout. A ještě navrch je jí to úplně putna!! Já se divím že máš tak chladnou hlavu, normálně bych ji vykopl na ulici a za ní by letěly všechny její věci a společné fotky. Po svatbě to bude akorát horší! Odejdi dokud můžeš

Absolutní souhlas
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Leden 2009, 15:31:13 »

Ale abych ho tady nějak zbytečně neděsil. Pokud máš na to tam přijít v momentě kdy tam on bude, přijď domů, dojdi k nim. Podívej se na ně a klidným hlasem řekni že si jdeš zakouřit a až se vrátíš, už tady nikdo nebude. Běž si zakouřit a mezitím co budeš na cigáru to oni pochopí, vypadnou a budeš mít klid
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Leden 2009, 15:31:30 »

ne,že bych chtěla zjednodušeovat,....ale, co vlastně chceš řešit?....Podvádí tě a očividně ji to nějak nevadí, svadbou si není jistá, takže si tě nejspíše  nevezme....a jestli stále bude s tím "druhým", tak stejně váš vztah spěje k záhubě, teda pokud ses opravdu nerozhodl, že ze zebe budeš dělat vola
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Leden 2009, 15:38:41 »

Uff, tak to je silný kafe...  Šokovaný tahle slečna si Tě vůbec nezaslouží a vůbec ne jako manžela

Tak tohle je na mě moc, ona o tom ví, že ty víš že ona ti zahýbá nebo chce zahnout. A ještě navrch je jí to úplně putna!! Já se divím že máš tak chladnou hlavu, normálně bych ji vykopl na ulici a za ní by letěly všechny její věci a společné fotky. Po svatbě to bude akorát horší! Odejdi dokud můžeš

Přesně
Zaznamenáno

gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Leden 2009, 19:05:02 »

Kurňa nevim co na tom chceš řešit. Vypakuj ji z bytu a hotovo! Kašli na ni a hledej lepší, co si Tě bude vážit.
Zaznamenáno
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Leden 2009, 19:44:46 »

Všichni máte pravdu, nedospěl jsem k jinému závěru..... ale štve mě to, život je svině...
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Leden 2009, 20:17:06 »

Kašli na ni.
Život je svině, ale s ní by to bylo peklo.
« Poslední změna: 15. Leden 2009, 20:21:06 od LordAli » Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Leden 2009, 21:54:14 »

Pak dej vědět jak to dopadlo a jak se na to tvářila, když za ní ze schodů poletí její líčidla. Věřím, že jí nesežereš nějakou ubohou výmluvu že to tak nemyslela a že s tebou chce zůstat. Ven! A kdyby náhodou přilezla zpátky, tak bych hodně váhal jestli ji pustit zpět, ale myslím že s touhle žádná budoucnost není. Jo a na svatbu zapomeň.
Zaznamenáno
zalozak



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Chrudimsko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 18. Leden 2009, 11:15:58 »

Neztrácej čas s někým,kdo ho nechce ztrácet s tebou.
Zaznamenáno

Až tě život omrzí a stane se peklem...Skoč po hlavě do hajzlu a zavři se deklem.
arcadio

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 234
Místo: Praha
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Leden 2009, 21:22:00 »

ahoj - trochu mě štve černobílej pohled lidí na svět.
kurava, takhle se tyhle věci přece neřeší ne? vyhazovat věci, žárlivý scény.

1) za nevěru můžou oba (to že se partner nevěnuje partnerce a ona hledá jinde, je TAKY vina partnera)
2) nevěra je přirozená (pokud by byla nežádoucí, díky milionům roků vývoje od homo-sapiens, by geny pro nevěru vymizely jako nežádoucí. bohužel jsou rozšířené, takže je nevěrá žádoucí)
3) žárlivost je nejistota žárlivce svou pozicí před dotyčnou osobou

na začátek myslim, je dobrý tohle:
http://www.qark.net/clanek/proc-jsou-lide-neverni
http://www.qark.net/clanek/muzi-maji-sva-pravidla


to byla teorie ... teď jak to řešit

z přednášky DeAngelo - Deep Inner Game
1) budeš to řešit jako dospělej ... bez manipulací, emocí a fňukání
2) uvědomíš si, že ona je svobodná lidská bytost a může ti říct NE, stejně jako ty jí můžeš říct NE, stejně jako ty by si měl umět přijmout její NE a ona přijmout tvoje NE

Z Quarkovy knížky (doporučuju koupit a přečíst)
1) ukážeš jí, že se nevzdáš, že jí miluješ a že o ní budeš bojovat
2) domluvíš si s ní sraz někdy v pohodě v klidu (z očí do očí, ne SMS, ne dopisy, ne telefon, ne ICQ)
3) řekneš, že chceš mluvit o něčem důležitém, ale nesmíš říct, že o vás dvou a o vztahu
4) bude zvědavá i když asi bude vědět o čem budete mluvi, ale nebude se tomu rozhovoru vyhýbat
5) když se bude vymlouvat, tak opakuj, že je to moc důležité
6) důležité jednat z vyší pozice, neškemrat a neponižovat se (si kurva chlap ne?)
7) jak jí potkáš, tak jí nikdy neprosit a nebrečet
8 ) zakazovat cokoliv asi nemá smysl jak ti došlo ... tzn. musíš zkusit něco opačného
9) musíš se vžít do její pozice, ona se schází s někym jinym a jinde, zamilovává se do něj a on tim pádem nad tebou získává převahu
10) zamysli se, co můžeš nabídnou ty, ona tě už tolik nemiluje, třeba jí na tobě něco štve, nebo se nudí
11) než si našla někoho jiného nebo on jí, tak na tobě viděla nějaké chyby
12) nemůžeš použít sliby, že se změníš, tim jí moc nezískáš
13) pokud dojde hovor na tvoje chyby, klidně je přiznej, ale nic neslibuj - čert ví jestli by si to dokázal změnit
14) musíš vytáhnout ty krásný chvilky jak si byl s ní
15) mluv o věcech na který nemůže zapomenou, jak jste byli spolu a jak jste byly šťstní
16)  řekni, že tě mrzí, že takovejch chvilek jste neprožily víc

hele čim dřív tohle všechno projdeš a připravíš se na rozhovor jako rovnej s rovnym tim dřív to vyřešíš
taky se připrav, že můžeš slyšet NE, že s tebou nechce bejt, ale ty jako dospělej by si to měl umět přijmout
ty můžeš kontrolovat jen sebe ne ostatní, pokud by si JÍ chtěl donutit, aby řekla ano tak jí budeš manipulovat a omezovat

dál doporučuju urychleně koupit knížku od Quarka: Bohumil Přecechtěl - Ulovte si jí (nakladatelství MOTO 2007)
tam najdeš rozvynutý ty body, jak si jí udržet a jak postupovat, když se rozejdete

tak borče, si chlap, tak kurva jednej jako chlap !!!!!!!!
ne scény jako malej fracek, ale rozmluva z očí do očí, jako dospělej.



PS: na závěr, kdysi jsem rozcházel vztah po 6ti letech. začalo to možná podobně jako u tebe, fňukal jsem, dělal jsem scény, manipuloval jsem ... nikam to nevedlo, byl jsem v těžký depresi ... stejně mě nakonec poslal k vodě. čtyři měsíce sraček ... nebuď blbej jako já a pouč se od ostatních.
Zaznamenáno

můj svět je moje představa a představy se dají měnit
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Leden 2009, 22:43:06 »

arcadio:
Že za nevěru můžou oba je možný. Pokud se autor úvodního příspěvku domáhá holky věrné, pak, ano souhlasím, je to i jeho vina, když jí nemá co nabídnout. Možnosti ženy jsou pak takové: Buď je férová a promluví si o tom a pak se muž začně víc snažit a nebo se žena rozejde. Nebo není férová a protože má původní chlap peníze/byt/dům/zázemí/něco.. tak ho jenom podvádí. Ale kde to jsme? Tohle přece není přístup hodný pochvaly! To že nevěra byla, je a bude není nějakým evolučním vývojem, to je prostě lidma. Někdo krade, někdo zabíjí, někdo je nevěrný. Ani jedna věc není hezká a ani jedna věc není omluvitelná "že to mám prostě v genech".
Aspoň trochu předpokládám, že se o svoji holku stará. A taky předpokládám, že si věří (věřili), a budou jednat jako rozumní lidé. A že spolu o tom mluvili tu taky psal. A jestli ta ženská nemá soudnost a ono to tak skutečně vypadá, že jí jde jenom o to sbalit někoho jinýho, tak s ní nemá smysl ztrácet ani minutu dalšího času. Samozřejmě není na místě nějaká scéna, normálně bych se s ní o tom začal bavit a pak jí řekl verdikt, že si do týdne sbalí věci a odejde. Když se ho snaží podvést jednou, tak si myslím že to ani nebude naposledy. A aspoň já bych už takové holce nikdy nesvěřil plnou důvěru. Co autor udělá je na něm, může to zkusit zachránit dle bodů 1) až 16) ale já tipuju, že to skončí špatně
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Leden 2009, 22:46:25 »

Mě přijde jako naprosto normální požadavek na věrnost...IMHO ve vztahu jeden z těch základních
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 19. Leden 2009, 09:17:56 »

Mr.LiWu: jistě, že je. Je to dokonce zcela logické - muž chce mít jistotu, že dítě je jeho a žena potřebuje k vychovávání veškerou partnerovu pozornost.
Argumentace typu, že muž není "od přírody" monogamní, mi přijde docela směšná. Člověk sám sebe tak trochu vytlačil z přírody, už dávno není její nedílnou součástí. Výmluva, že to máme od přírody, je vhodná akorát pro pokrytce - nevěru partnerce zakazují, ovšem sami ji provádějí.
Zaznamenáno
arcadio

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 234
Místo: Praha
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 19. Leden 2009, 14:01:38 »

OK, přesně jsem čekal takový kecy, že "důvěra", "věrnost" .... ježiši .... jenže jsem si myslel, že se pohybuju mezi lidma, co se ve vztazích trochu vyznaj.

Řeknu to takle: věřil jsem na věrnost. Na to že mě moje holka nikdy nepodvede. Jenže situace je úplně jiná. Situace je úplně jinak než vás učila vaše maminka, tatínek, než si přečtete v Cosmopolitanu ...

řeknu pro začátek pár faktů:
1) průzkum ve městě Liverpool ukázal, že 15% dětí je nemaželskejch. srovnávání DNA. celosvětovej průzkum odhalil, že podle země a kultury je počet nemanželskejch dětí 10-20% v každý populaci v každý kultuře. pokud dál zohledníme, že ne každej pohlavní styk vede k početí, tak se podle mýho odhadu dostaneme na číslo 50% všech sexů je nevěra.

2) pro chlapa je důležitý mít, co nejvíc potomků, pro ženu je nejdůležitější najít partnera, se kterym vychová svoje potomky a neznamená to, že musí mít nutně geny partnera vyživovatele

3) již zmíněné ... pokud je nevěra negativní a to i z pohledu naší "vyspělé" společnosti, proč se tolik objevuje v populaci, téměř v každym vztahu?

nehodlám tu nic obhajovat lidem, co neumí číst a myslet
kdo hodlá argumentovat a oponovat, ať si napřed přečte knížku:
Červená Královna - Matt Ridley
http://www.kosmas.cz/knihy/62004/cervena-kralovna/

argumenty přijímam na mailu. pro ostatní tohle je diskuze: poradit, co s nevěrou. takže diskuze nevěra ano/ne sem nepatří. ale dost rád bych si přečet názor lidí, který nevěru neuznávají a chtějí zachránit vztah ... jestli to bude bez manipulací ... klobouk dolu
Zaznamenáno

můj svět je moje představa a představy se dají měnit
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 19. Leden 2009, 14:51:50 »

Tak jsem se s ni rozesel....       promluvili jsme si z oci do oci...  dostaval js hory smutnych a zadonivych smsek ...ve skutecnosti zaroven psala tomu borcovi na ICQ jestli by za nim nemohla prijet...   a nakonec jsem svolil dnes k rozhovoru...  a vyposlechl jsem si ze ani nejsem chlap...a ze ten pres ICQ ji slibil treba mikinu... a dalsi veci...  boze muj, a ja si rikal, ze to bude rozhovor o necem jinem misto toho jsem zustal sedet jak vocas a zalapal po dechu co vsecko jsem se nedovedel... vlastne to bylo jen diky mne... chodil jsem do prace a ona byla 24h doma a nemela do ceho rypnout!!
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 19. Leden 2009, 16:21:21 »

jj, dobře jsi udělal. Staráš se o barák, o práci a o peníze pro rodinu a ženská se pořád cítí, že pro ni děláš málo. Pro příště se poučíš, a budeš se víc věnovat i jí. A najdeš si nějakou, která se nedá uplatit růžovým svetýrkem. Teď ještě můžeš čekat to, že holka zjistí, že ten její princ není tak ideální jak vypadal na icq. U tebe sice neměla do čeho rýpnout, ale co když nebude mít u toho druhýho co jíst.

arcadio: dost dlouho jsem váhal jestli na to vůbec reagovat. Na jednu stranu se nám snažíš sdělit, že nevěra není špatná ale přitom dáváš rady, jak se jí zbavit. Proč tedy když to není špatné? Škoda že jsi xxiinn..ovi neporadil dřív, mohl jsi mu říct, že to je vlastně normální. Ráno se vzbudí, žena mu udělá snídani, odejde do práce. Cestou z práce vyzvedne ženu u milence  Mrkající, o víkendech udělají večeři pro 3. A po večerech s ním vlastně může chodit na pivo, vždyť tvoje žena by si přece nevybrala špatnýho chlapa Úsměv O společné děti se můžou starat společně, víc lidí se jim bude víc věnovat Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS