Nevěra?!?!?! co mám dělat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:27:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nevěra?!?!?! co mám dělat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: Nevěra?!?!?! co mám dělat  (Přečteno 95874 krát)
zalozak



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Chrudimsko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 23. Leden 2009, 22:10:21 »

Chlape,drž se. Ona za to fakt nestála. Hlavně ji nikdy neber zpátky - nezmění se a bude tě mít jako hadr. Nikdy už ji nemůžeš věřit.
Zaznamenáno

Až tě život omrzí a stane se peklem...Skoč po hlavě do hajzlu a zavři se deklem.
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 25. Leden 2009, 18:48:31 »

děkuji za podporu:)
Zaznamenáno
zalozak



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Chrudimsko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 25. Leden 2009, 22:11:34 »

Já se před Vánoci takhle rozešel s přítelkyní. Zjistil jsem, že si z mého notebooku udělala docela slušnou seznamovací kancelář. I když se mi to snažila neustále vysvětlovat a zlehčovat to, tak jsem ji nevěřil. Samozřejmě v tom pokračovala dál, tak jsem ji dal 23 prosince sbohem. Svátky tedy byly děsný Smutný Smutný Smutný. Dnes si říkám, že jsem udělal dobře. Nemá smysl ztrácet čas s někým, kdo ho nechce ztrácet s tebou.
Myslím, že se z toho brzy dostaneš. Držím palce, ať brzy potkáš nějakou, která si tě bude vážit.
Zaznamenáno

Až tě život omrzí a stane se peklem...Skoč po hlavě do hajzlu a zavři se deklem.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 25. Leden 2009, 22:26:58 »

Je to sice trošku OT, ale já jak to tady čtu, tak si říkám, jestli má vůbec cenu snažit se sbalit nějakou holku, když to pak dopadne takhle.
Upřímně je mi z toho trošku smutno, že se najdou holky, který dokážou lhát do očí bez mrknutí. Ne nejsem blázen, jen mi to prostě obecně k holkám nesedí, aby se chovaly jako takový svině.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 25. Leden 2009, 22:31:26 »

Je to sice trošku OT, ale já jak to tady čtu, tak si říkám, jestli má vůbec cenu snažit se sbalit nějakou holku, když to pak dopadne takhle.

Zrovna nedávno jsem se na to téma zamýšlel. A došel jsem k tomu že je cenu balit má, a nejen na úlet. I když třeba ten vztah skončí neslavně, tak ten prožitek před tím než to dospěje do fáze že se kvůli něčemu takovému rozejdete je pěkný, takže má cenu to zkoušet
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 25. Leden 2009, 22:57:53 »

Jenže pak si místo toho všeho krásnýho pamatuješ jenom to, co ti provedla hnusnýho.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 25. Leden 2009, 22:59:43 »

Nedá se to generalizovat tak, že to vždycky skončí takhle... ono to takhle skončit nemusí...  Nápad
Kdo nic neriskuje, nic nezíská... Rozchod vždycky bolí, ale vydařený vztah za to riziko stojí, ne?
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 25. Leden 2009, 23:02:37 »

Jenže pak si místo toho všeho krásnýho pamatuješ jenom to, co ti provedla hnusnýho.

Asi jsem vyjímka ale pamatuju si i ty hezké prožitky.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 25. Leden 2009, 23:03:54 »

Nedá se to generalizovat tak, že to vždycky skončí takhle... ono to takhle skončit nemusí...  Nápad
Kdo nic neriskuje, nic nezíská... Rozchod vždycky bolí, ale vydařený vztah za to riziko stojí, ne?

Jj určitě souhlasim. Nebylo to myšlený tak, že bych do každýho vztahu šel s tim, že to stejně skončí.
Prostě se mi zdá, že poslední dobou těch rozchodů tady a v mým okolí začíná nějak přibývat, tak na mě padla trošku depresivní nálada.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 25. Leden 2009, 23:06:22 »

Asi jsem vyjímka ale pamatuju si i ty hezké prožitky.
To já taky, ale ty se dostaví až po nějaký době (3 měsíce?), kdy kompletně odezní zklamání z rozpadu vztahu (tim mám na mysli vztah delší než cca půl roku)
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 25. Leden 2009, 23:07:19 »

Asi jsem vyjímka ale pamatuju si i ty hezké prožitky.
No nevím, jestli je to zrovna výhra... Tak jako tak potom rozchod bolí jako čert, málokdo se na hezké prožitky dokáže dívat zpětně tak, aby ho nepálily jako žhavé uhlíky...

smoula_007: Depresivní nálada? Té je dobrý se co nejrychleji zbavit, abys pak neskončill jako debil...   Provokatér Smějící se // nic proti němu, snad se sebere... držím mu palce Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 25. Leden 2009, 23:08:09 »

Asi jsem vyjímka ale pamatuju si i ty hezké prožitky.
To já taky, ale ty se dostaví až po nějaký době (3 měsíce?), kdy kompletně odezní zklamání z rozpadu vztahu (tim mám na mysli vztah delší než cca půl roku)

Jo, neříkám že jsem po rozchodu druhej den hrozně happy z toho že jsme se rozešli....Ale po nějaký době je to v klidu a je na co vzpomínat

Dokonce bych našel i takové perličky jako rozchod na Valentýna nebo na Štedrý den
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 25. Leden 2009, 23:11:02 »

smoula_007: Depresivní nálada? Té je dobrý se co nejrychleji zbavit, abys pak neskončill jako debil...   Provokatér Smějící se // nic proti němu, snad se sebere... držím mu palce Mrkající
To mi doufám nehrozí Smějící se
Zítra ji rozeženu doufám že v náručí ženy Ďábelský
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 26. Leden 2009, 00:40:34 »

Je to sice trošku OT, ale já jak to tady čtu, tak si říkám, jestli má vůbec cenu snažit se sbalit nějakou holku, když to pak dopadne takhle.
Upřímně je mi z toho trošku smutno, že se najdou holky, který dokážou lhát do očí bez mrknutí. Ne nejsem blázen, jen mi to prostě obecně k holkám nesedí, aby se chovaly jako takový svině.
Mam to stejny, jako jo, no risk, no fun....Ale faktem je, ze pri vstupu do tech dalsich vztahu se na to neda nedivat realisticky (na tu sanci, ze to dopadne nejak dobre). Ja si vzdycky myslel, ze cim vice vztahu, tim vetsi sance, ze to nekdy pozdeji uspeje, ale posledni dobou si zacinam rikat, ze mene je nekdy opravdu vice.
Zaznamenáno
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 26. Leden 2009, 15:48:28 »

dekuji vsem za nazory... kazdy tu zminuje, ze je na co vzpominat a na hezke veci!nevim jestli to je psatne, pokazde kdyz si vzpomenu na ty superhezky chvile... chtel bych ji zpet, vratit to... protoze mi to vazne chybi... hodne moc
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 26. Leden 2009, 15:49:36 »

dekuji vsem za nazory... kazdy tu zminuje, ze je na co vzpominat a na hezke veci!nevim jestli to je psatne, pokazde kdyz si vzpomenu na ty superhezky chvile... chtel bych ji zpet, vratit to... protoze mi to vazne chybi... hodne moc

Je rozdíl mezi vzpomínkou a závislostí
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 26. Leden 2009, 20:21:34 »

to neni zavislost.... asi kdyby sis nekoho chtel vzit... citis to vazne silne,to neni jako chodime spolu... a ses si stopro jistej, prozijes s nim spoustu megasrandy i megautrapy a tezky chvile... ale ustojite to jako 2,v zaveru se to teda zvrtlo...   a prave vzpominky na vsechyn tyhle veci, te moc klidnym nenechaj.... nemyslim ze tj zavislost
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 26. Leden 2009, 20:26:51 »

Kdybych si někoho chtěl vzít v momentě kdy o něm vím že mě podvádí a ani se to nesnaží maskovat, tak to závislost je. Neb chtít si vzít někoho takového není racionální chování, je to proto že si myslíš že bez ní nedokážeš žít. A toho je potřeba se zbavit
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 26. Leden 2009, 20:44:52 »

Pokud už člověk plánuje svatbu, tak to s tím člověkem myslí dost vážně... U některých lidí to znamená, že se dobrovolně upnou pouze k té jedné bytosti, jednoduše proto, že to považují za naplnění vztahu... Pokud v takové fázi ten vztah krachne, navíc takhle blbým způsobem, tak to může být problém se z toho dostat...
Jsou případy lidí (není jich moc, ale jsou), kteří se po ošklivém rozchodu stali cyniky, prostě je to na docela dlouho poznamenalo... Sice si nemyslím, že v tomhle případě by hrozil přerod přímo v cynika, ale úplně bez jizev to asi nebude...
V tomhle případě doporučuju zkusit se od ní odpoutat, i když vím, že je to možná stejně jednoduché, jako uříznout si ruku... Uvědom si ale, že ta osoba tě zradila neskutečně podlým způsobem a nikdy se nedostala do fáze, kdy by si tě chtěla upřímně vzít... Hnusně s Tebou vymetla podlahu, navíc teď se ještě pokouší chovat jako typická zhrzená baba, když se ti "rýpe v ranách rozžhavým drátem"... řekl bych, že tohle všechno by Ti mohlo docela dobře pomoct v odpoutání se od ní... Nehledě na to, od kolika lidí tady máš podporu... Mrkající
Držím palce Mrkající Myslím, že s těmito myšlenkami (ne všichni k tomu takto přistupují) máš relativně slušnou naději, že se z toho rozchodu vzpamatuješ...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Gemma



Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 26. Leden 2009, 21:17:59 »

Víš, možná bys jí měl prostě zkusit odpustit. Hodně to pomáhá, nedusit se vztekem. V jedné knize (myslím že to bylo Když partner odchází... od Doris Wolfové) jsem četla něco, co mě dost oslovilo, totiž že každý člověk je svobodná bytost a má právo milovat a nemilovat koho chce. Nemůžete po někom chtít, aby miloval jenom vás, a když se zamiluje jinde, považovat to za zradu. Zrada by byla, kdyby tě ta holka okradla o peníze, pomlouvala u přátel (nečetla jsem úplně všechny příspěvky, tak jestli toto dělá, pak chápu, že tomu říkáš zrada), fyzicky ubližovala atd. Ale že se rozhodne odejít, to je její svobodná volba, kterou člověk musí respektovat. Taky jsem byla ve vztahu, který jsem po měsíci ukončila a ten kluk mi to ještě po dvou letech byl schopen vyčítat, že prý jsem mu zlomila srdce, zničila pohled na vztahy... ale já ho prostě nemilovala a on neměl právo mě zotročovat. Určitě jsi někdy byl i na té druhé straně, tak víš, jaké to je.

Že se holka chová zmateně, lže, dělá chyby... to není správné, ale co se dá dělat, v tu chvíli to bylo prostě to jediné, čeho byla schopná. Prostě její povaha a okolnosti ji dovedly k tomuto, neměla jinou možnost. Jak to líp vysvětlit: taky jsem v životě udělala spoustu chyb, na které nejsem pyšná, ale když jsem je dělala, nemohla jsem jinak, neměla jsem ty znalosti a zkušenosti, co mám teď, byla jsem třeba rozčílená a to mě vedlo ke zbrklému jednání, byla jsem třeba zmatená a nevěděla, co jiného udělat... a ruku na srdce, určitě jsi ve vztazích udělal spoustu chyb i ty.

Tím nechci říct, že by ses k ní měl vracet, to rozhodně ne. Ale užírat se vztekem ti určitě nezpříjemňuje porozchodové okamžiky.

Přeju hodně síly a drž se!   Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 26. Leden 2009, 21:22:17 »

Gemma : Pakliže holka spí s někým jiným bez toho aby se nejdřív rozešla s tím prvním, zrada to je.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 26. Leden 2009, 21:41:13 »

...Taky jsem byla ve vztahu, který jsem po měsíci ukončila a ten kluk mi to ještě po dvou letech byl schopen vyčítat, že prý jsem mu zlomila srdce, zničila pohled na vztahy... ale já ho prostě nemilovala a on neměl právo mě zotročovat...
Tady se nebavíme o vztahu, který by byl ukončený po měsíci, ale o vztahu, kdy ho holka podváděla po dlouhé známosti v podstatě před svatbou... Právo odejít pochopitelně měla, ale řekl bych, že v tomhle případě slovo "zrada" není zase až taková nadsázka...
Jinak sžírat se vztekem rozhodně smysl nemá... odpustit jí a celkově tu záležitost uzavřít s mírem v srdci je dobré řešení, rozhodně lepší než sžírat se vztekem a proklínat ji do soudného dne... ale:
xxiinnxxiinn si nemá myslím co vyčítat, chyba že ten vztah skončil takhle není na jeho straně... ten vztah by neměl budoucnost, k výčitkám důvod nemá, a hledáním chyb (které nejspíš ani neudělal) u sebe si leda naprosto zbytečně znovu vyvolá tu bolest a nikdy klidu a míru a celkového povznesení nad touhle záležitostí nedosáhne...
To Gemma: Chápu, že se pokoušíš vcítit do myšlení té holky, která možná ani neví, kde udělala chybu... ale to je charakteristika, která možná(!) sedí na Tebe a proto ji omlouváš... Pokud bych ale toto napsal o dnes již bývalce, která hrála ústřední roli v tomhle topicu, tak by to musel být z mého pohledu vrchol sarkasmu...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Gemma



Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 26. Leden 2009, 21:56:11 »

to King666: ale no tak, proč hned útočit? To, že se dokážu vcítit do myšlení jiných lidí ještě neznamená, že bych jednala stejně jako oni.

Myslím, že pokud se člověk chce zbavit vzteku a odpustit, je třeba najít si nějaký způsob - a ten právě jsem navrhla. Nic víc, nic míň. Vždyť byl s tou holkou 6 let, určitě ji dobře znal, tak kdyby byla opravdu tak špatná, jak je možné, že ji miloval?

Taky jsem neřekla, že si za to může sám, protože nevěřím, že za rozpad vztahu může jen jeden z partnerů. Chybami ve vztazích jsem myslela i chyby v předchozích vztazích.

Proč se vyspala s jiným chlapem a neukončila předtím vztah s tím bývalým? Protože to byla mrcha? V tom případě jsou mrchy a mrchouti (či jak jinak nazvat mrchu mužského pohlaví Úsměv) kolik... 80 procent obyvatelstva? 90? Ty statistiky udávaly zhruba takhle vysoké číslo.

Nebo v tom třeba bude něco jiného? A co?

Kingu, teď nevím, kolik je ti přesně let, ale až budeš moct v osmdesáti říct: nikdy jsem nikoho nepodvedl, pak klobouk dolů a můžeš odsuzovat ostatní. I když ono to odsuzování stejně nikam nevede.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 26. Leden 2009, 21:58:44 »

V tom případě jsou mrchy a mrchouti (či jak jinak nazvat mrchu mužského pohlaví Úsměv) kolik... 80 procent obyvatelstva? 90? Ty statistiky udávaly zhruba takhle vysoké číslo.

Jaká statistika? Bez udání zdroje je to výkřik do tmy Smějící se Ne, IMHO mrchouti je tak 10% mužů. Zbytek jsou wohnouti
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 26. Leden 2009, 22:23:16 »

Ad. věk - je poměrně transparentně uveden hned pod údajem o pohlaví Mrkající
To Gemma: Pokud jde o příspěvek, na který jsem v tvém případě reagoval... Začalo to bezvadně, odpustit jí není špatný nápad... Pak jsi ale začala psát něco o tom, že nelze brát za zradu to, že se zamiluje jinde... Přečti si prosímtě trochu důkladněji příspěvky v tomhle topicu, ať máš představu o tom, jak vázaný xxiinnxxiinn v tom vztahu byl, jak vážný ten vztah byl, a hlavně - to, že za zradu jsme nepovažovali to, že se zamilovala jinde, ale to, že ho poměrně hnusným způsobem podvedla (pravda, je to trochu otázka interpretace, ale já bych to asi nazval pravým jménem - nevěra... tu snad obhajovat nebudeš?)... Nehledě na to, že žena, která by "jenom udělala chybu" by mu teď nedolejzala do ordinace, pokud by jí aspoň trošku docvaklo, co k ní cítil... a neříkej mi, že příprava svatby z jeho strany o tomto něco neříká...
Je to možná můj názor, možná víc lidí... ale i když třeba ta holčí nebyla tak zlá, když ji tak dlouhou dobu miloval, za to co udělala ji prostě obhajovat nemůžu... můžu jedině souhlasit s tím, že je dobrý nápad jí odpustit, protože je co odpouštět... nehledě na to, že když je nad slunce jasné, že tenhle vztah nemá perspektivu, tak obhajování a stavění na piedestál u bývalky, se kterou se takhle bolestně rozešel, nejspíš moc nepomůže... pochopitelně vzpomínat na pěkné chvíle zakázané není, to je věc názoru...
to, že se podle tebe zachovala jeho bývalka jako 80 nebo kolik procent populace není ani v nejmenším omluva, nanejvýš to cosi říká o společnosti... zajímalo by mě, jestli by se xxiinnxxiinn sám za sebe do těch 80 procent taky zařadil... nehledě na to, že u těch statistik by mě taky docela zajímal zdroj...
a pokud jde o útočení... napsal jsem svůj názor, napsal jsem taky proč se domnívám že tvůj není tak úplně správný... něříkám, že můj je správnější... ale na druhou stranu, pokud mám hovořit přímo konkrétně o tvé situaci, ten kluk, se kterým jsi se po měsíci rozešla, sice neměl právo tě "zotročovat", ale jen tak nechat vyšumět bolest, kterou mohl cítit, a málem (nadsázka, pokud by si to někdo špatně vykládal) mu vzít i právo si trochu od plic na tebe zanadávat, to bych s takovým klidem nedokázal... na druhou stranu hrdá na to nejspíš nejsi... ale máš pravdu, odsuzování nikam nevede...
obhajování a idealizování jeho bývalky a hledání možných hypotetických chyb, která xxiinnxxiinn udělal, a které mohly vést k zániku vztahu, je ale nejlepší cesta k tomu, jak se zcela zbytečně z tohohle vztahu na dlouhou dobu pořádně zamindrákovat (víc než je nutné)... něco jsem o tom psal taky ve svém příspěvku...
každopádně vše co jsem napsal je můj názor a nikomu neberu právo na to s ním nesouhlasit...
« Poslední změna: 26. Leden 2009, 22:28:42 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: 1 2 3 [4] 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS