Nevěra?!?!?! co mám dělat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:03:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nevěra?!?!?! co mám dělat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk
Autor Téma: Nevěra?!?!?! co mám dělat  (Přečteno 95909 krát)
Gemma



Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 26. Leden 2009, 22:40:27 »

Já to četla v Plzákových knihách, myslím, že to bylo v Othelónu, ale teď jsem zkusila najít i něco na netu. Ono je to asi dost těžko podchytitelné, protože to závisí na pravdomluvnosti občanů, ale:

http://ona.idnes.cz/nevera-neexistuje-lide-si-ji-vymysleli-d9d-/ona_vztahy.asp?c=A060627_151144_ona_vztahy_jup


anglické stránky uvádějí poněkud nižší čísla, ale stejně (uvádím vlastní rychlopřeklad):

Percentage of marriages where one or both spouses admit to infidelity, either physical or emotional: 41%
Procento manželství, kde jeden nebo oba přiznávají nevěru, fyzickou či emocionálni

Percentage of men who admit to committing infidelity in any relationship they've had: 57%
Procento mužů, kteří přiznávají nevěru v jakémkoli vztahu, co měli

Percentage of women who admit to committing infidelity in any relationship they've had: 54%
Procento žen, které přiznávají nevěru v jakémkoli vztahu, co měly

(tady bych ještě řekla, že důležité je slovo "přiznávají"  Úsměv )

Percentage of men who say they would have an affair if they knew they would never get caught: 74%
Procento mužů, kteří tvrdí, že by byli nevěrní, kdyby veděli, že nebudou odhaleni

Percentage of women who say they would have an affair if they knew they would never get caught: 68%
Procento žen, které tvrdí, že by byly nevěrné, kdyby věděly, že nebudou odhaleny

- je to ze stránky: http://www.infidelityfacts.com/infidelity-statistics.html

zajímavé povídáni je i tady:
http://www.planovanirodiny.cz/view.php?cisloclanku=2006010401


něco o to, že nevěra je dědičná:)
http://www.osel.cz/index.php?obsah=6&clanek=1020
http://zdravi.idnes.cz/vase-telo.asp?c=A071210_151117_sexualita_bad

něco o tom, kolik je v Austrálii nemanželských dětí:) :
http://www.novinky.cz/clanek/127155-australany-trapi-nevera-chteji-povinne-testy-dna-u-deti.html

a zajímavost o tom, zda je přirozená monogamie či polygamie:
http://www.iabc.cz/scripts/detail.php?id=8211

Zkuste taky něco najít, je to určitě zajímavé.

Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 26. Leden 2009, 22:42:00 »

Takže jich je teda nevěrných cca 60%, ne 80%...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 26. Leden 2009, 22:55:28 »

pro ty co jsou tu novi: urcite jsem delal chyby, ve stylu nechani obleceni na podlaze...      a rozhodne nebyl jsem prehnane hodny... bral jsem to jako ze navzajem si verime....     bouzel, ona byla schopna rikat miluju te,smat se na me kdyz jsem prisel domu....    ale situace na ICQ byla uplne nekde jinde!!!!!!! mimo jine jsem se dovedel ze uz si me vubec nevazi.... ale taky jsem na ni vyzkousel trochu lecku, vedel jsem ze si bdue pres ICQ psat s tim-o kom tvrdila ze to je jen kamarad!!napsal jsem ji, ze kdyz jsou to takoy kamaradai at dojede na vikend      a ona mu hned psala, ten muj si mysli ze jsme jen kamaradi, mu asi hrabe....   pak js dosel domu a azs stejny scenar,    nas pejsan vita, za nim usmevava pritelkyne...pusa...  je mi z toho nabliti, nejsem rozhodne na streleni do palice, mohlo by mi to byt jedno,ale neni, tohle zametani s lidma nesnasim!!!!  nebyt toho ICQ o nicem bych nevedel...    jinak k tomu cteni ICQ jsem se snizil, az kdyz jsem to poprve enchtene videl napsano na me obrazovce,   promluvili jsme si, ona rikala ze na nej kasle... ale situace byla naopak jina..... stylem: on mii na to prisel,ted to nechame, ale jestli jeste zjistim ze to cetl tak se s nim rozejdu....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!             ....  jsem nerad kdy se mnou nekdo vyjebava, ted mi obcas napise, i treba normalni veci,   ale ja mam chut ji tohle vmist do xichtu, at si uvedomi, proc se se mnou bavi, jak si vubec dovoluje, jako by se nechumelilo, at si uvedomi co si o ni po tom asi muzu myslet... ze je prachsprosta ku...    a ja nevim, ja ji to asi rict budu msuet.. rve me to zaroven a zaroven i trochu utesuje.... ale vim ze to vsecko nezahoji, ale rozhodne delat jako ze nic mi nesvedci, drzet hubu.... a riakt si to prejde,bude lip,prijde jina.... ona prijde,ale kua, vola ze mne delat enbude, a nevinne mi psat... myslim ze by tu pravdu meho mineni mela znat.. byla chtlava na vsecky narazky a hadky s ostatnima-viz zivot s ni. a tohle by asi taky spolkla i s naviakem... ale fakt nevim, tak se zatim mejte
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 26. Leden 2009, 23:00:15 »

hmm... zajímavé počtení s těmi statistikami...
na druhou stranu, podle mě je rozdíl mezi nevěrou a nevěrou... V tomhle ohledu je zajímavé kritérium typické pro holky - citová zaangažovanost... v xxiinnxxiinn-xově připadu není možná ta nevěra tak úplně nevinný úlet... a rozhodně nad tím nejde mávnout jednoduše rukou...
můj osobní postoj k nevěře je asi takový - i když možná nejsem přirozeně monogamní jedinec, a nepopírám, že žádný "křest ohněm" jsem ještě v tomhle ohledu neabsolovoval (takže moralizovat účinně nemůžu), tak představa bolesti, kterou by moje nevěra partnerce způsobila, mně osobně celkem "pročišťuje" pohled... jistěže je tu to úsloví "co oči nevidí, srdce nebolí", ale mě osobně stačí to, že vím já, a musím se s tím vypořádat...
ale neberu ostatním jejich názory v otázce nevěry, a vzhledem k tomu, že sám taky xxiinnxxiinn-xovu bývalou neznám tak dobře, abych ji mohl soudit, tak ji rozhodně do horoucích pekel zatracovat nebudu (navíc mně to nepřísluší)... jednoduše prostě nesouhlasím s tím, jak se jeho bývalka zachovala, a možná prostě taky s xxiinnxxiinn-xem soucítím a mám pro jeho situaci pochopení...

//edit: koukám, že mezitím přišla od xxiinnxxiinn-xe odpověď, která cosi o charakteru té bejvalky vypovídá...
« Poslední změna: 26. Leden 2009, 23:03:37 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Gemma



Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 26. Leden 2009, 23:11:49 »

To King666

Když jsem psala příspěvek, už jsem tvé údaje neviděla a nechtělo se mi vracet. Každopádně jsem věděla, že to nebude víc, jak dvacet, takže přesný věk byl stejně irelevantní.


Nevěru obhajovat nebudu, stejně jako nebudu obhajovat spoustu jiných věcí, které byly kdy napáchány i na mé osobě (a nevěra tam byla taky), ale pokud se na to člověk dívá z pohledu zrada, přijde mi, že pak je opravdu těžké odpustit. Podle mě by to byla zrada, kdyby to ta holka udělala záměrně, aby tomu druhému ublížila. Víš, já nemám ráda radikální odsuzování. Zrada pro mě vždycky byla přeběhnutí k nepříteli a zaútočení na původní přátele, možná je to tento případ. Každopádně bych přestala slovíčkařit a zaměřila se na to, co hlavně jsem chtěla říct - že je důležité odpustit a přestat nenávidět, protože dokud nenávidíte, nemůžete jít dál.

Rozhodně neříkám stavět toho druhého na piedestal.

To, že nevěra je celosvětový problém, vypovídá prostě o tom, jací lidé jsou. Pokud je v lidech zakódovaná nevěra, pak je hodně pochybné je nacpat do monogamních vztahů a pak odsuzovat každého, kdo podlehne přirozené touze. Co by se mělo teda dělat? Toť otázka na rozsáhlou filozofickou debatu.

Tím útočením jsem myslela to, že podle tebe když se dokážu vcítit do nevěrné osoby, tak jsem určitě taky schopná nevěry. Tím pádem jsi zaútočil - obvinils mě ze schopnosti nevěry. Jenže já se dokážu vcítit i do několikanásobně trestaného kriminálníka, přestože bych delikt nikdy nespáchala, tudíž jde tady spíš o schopnost představivosti a objektivity.

To, že jsem se rozešla s klukem, kterého jsem nemilovala, nepovažuju za chybu, ale za jediné možné řešení. Klidně bych mohla i říct, že hrdá na to jsem, protože jsem mu nelhala a nezůstala s ním z důvodů např. finančních či strachu ze samoty.

Nikde jsem neřekla, že by si měl bývalku idealizovat. Co se týče hledání objektivních důvodů, proč se vztah rozpadl, to určitě smysl má, protože to člověka poučí do vztahů příštích. Navíc mozek stejně nedokáže prostě nad tím jen mávnout rukou a zapomenout, proto je zbytečné v sobě tyhle myšlenky potlačovat, vede to jedině k neurózám. Dobré je se z toho vymluvit, ať už u kamarádů nebo psychologa, ujasnit si, jak to všechno bylo, a teprve pak to člověk dokáže odložit a zaměřit se jiným směrem.

Já vím, že máš jiný názor a máš právo ho zveřejnit, o tom přece diskuse je!
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 26. Leden 2009, 23:31:51 »

Gemma: Ok, v tomhle příspěvku jsi mě celkem přesvědčila...
Akorát nevěru, které se dopustila xxiinnxxiinn-xova bývalka, považuju vzhledem k okolnostem za natolik zavrženíhodnou, že podle kritérií, která jsi v tom příspěvku napsala, to už za poněkud zradu považuju... ale jinak, i když to tak možná nevypadá, tak příznivcem radikálního odsuzování taky nejsem... akorát si prostě myslím, že má xxiinnxxiinn v tomhle případě trochu co odpouštět, i když radikálně do horoucích pekel tu bývalku neodsuzuju...
a ještě jedna myšlenka - věřím tomu, že i "polygamní" jedinec, pokud zažije hodně bolestivý rozchod, se může po zbytek života (nebo aspoň na dost dlouho) změnit v "monogamního", to už ale trochu odbíhám, spíš je to takový námět k letmému zamyšlení...
Ale jinak obdivuju preciznost, s jakou jsi ten příspěvek napsala... rozhodně to má něco do sebe Mrkající
« Poslední změna: 26. Leden 2009, 23:36:27 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 27. Leden 2009, 01:27:20 »

xxiinnxxiinn (je tady nějaká soutěž, kdo si dá debilněji napsatelnou přezdívku nebo co?): Je to zabitý, je to zabitý, je to zabitý Smutný Mě osobně by tohle děsně nas*alo a pravděpodobně bych udělal nějakou věc ve stylu ledových kliďasů ala-bond. Prostě přišel jednoho dne domů a řek, že je konec. Žádné divadlo a přitom vlastně celé jako divadlo Úsměv A pak by mě těšilo, že si ona myslí, jak to zvládám dobře a jak je to možný. Ale to předpokládá, že už jí nemiluješ - ostatně si neumím představit, co by mělo lásku v tvé situaci podněcovat.

BTW: Můžeme jen těžko odsuzovat nevěru z pozice "nežádaných". Kdo ví jak bysme se zachovali my, kdybychom měli co týden nové obdivovatelky. Ne nadarmo se říká, že příležitost dělá zloděje. I když sem dřív razil, že bych to nikdy neudělal, když sem nad tím přemýšlel, dost možná bych toho byl schopný. Ale pak by mě totálně ubily výčitky svědomí.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 27. Leden 2009, 07:39:40 »

to jsem prave udelal, klidas ala-bond... jenze to stoji sily, sice nejsi trapak a dolejzac...a v tomto pripade asi vitez. ale tj takova skorapka na povrchu...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 27. Leden 2009, 13:18:39 »

Každý rozchod bolí. Ale to, že z něj vyjdeš jako vítěz by ti mohlo pomoct, ne ? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 27. Leden 2009, 17:14:08 »

jo,je to fakt
Zaznamenáno
Nikol01



Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 27. Leden 2009, 17:29:56 »

Zdravim! Úsměv
Ráda bych řekla, že to co ta holka udělala je podle mě taky zrada... Rozhodně se může stát, že se člověk zamiluje do někoho jiného, ale jde o to říct to tomu, s kým žijeme a kdo nás miluje a my víme, že nás miluje. To podle mě vypovídá o charakteru toho člověka. Možná, že na to taky hned nejsou síly, přece jen když spolu jsou lidi dlouho tak se těžko říká, hele miluju někoho jinýho... protože asi taky hlodá nějakej ten červíček proč odcházet od člověka, se kterým mi bylo léta dobře kvůli někomu, do koho jsem momentálně poblázněná, že. Ale ... takovéhle podvádění? Nepřípustné... Navíc, když na to přišla řeč... Mohla třeba říct, víš, už to nebylo takový, zamilovala jsem se, ale tebe mám pořád ráda... bla bla bla... Ale tohle... nemám slov!!!

Jinak, moc držím palce!!! Já mám za sebou taky rozchod po dvou letech, ale mě zase bylo řečeno, že chce být raději sám, že mu to takhle vyhovuje. Nevím, jestli to byla jenom výmluva a někde se s nějakou peleší... ale to chce neřešit! Vím, jak ti je, že se jí chceš asi pomstít, že jí chceš zpátky a že přijdou asi i nálady, kdy bys pro to udělal všechno...ale nestojí to za to!!!

Taky doufám, že tě tohle nijak nepoznamená! Jsou tady příspěvky o tom, jaký jsou holky svině a že asi nestojí o to si s nima začínat... Ale já zase ze svý zkušenosti bych mohla říct, že jsou chlapi pěkný svině... Ale nechci to říkat, protože vím, že to takhle neni, svině jsou jak ženský, tak i chlapi! Ale chci říct... hlavně se drž aby ses nechytil takovýho názoru, že už s holkama nikdy nic (tim nemyslim, že s chlapama jo). Protože ... narazila jsem na kluka, kterej by mi možná za něco stál, chtěla jsem se s ním bavit a být kamarádská a tak (přece jen pro mě po rozchodu trošku brzy), ale on to špatně pochopil a řekl, že si zažil spoustu ošklivejch rozchodů a že už se nechce snažit o něco, co stejně nevydrží... Mrzelo mě to, protože ... vlastně ani nevím, co na takový názor říct... Smutný
Zaznamenáno
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 27. Leden 2009, 23:58:47 »

jjo byl to nejakej jeji byvalj pritel...ktery s ni zametl... bydli 300km od nas... takze o tom ze e najednou zamilovala... se neda moc mluvit.. nebo ze by meli moznost se pravidelne schazet... ale kdyz nekdo sedi na prdeli doma... vymysli vzdy kravinu!  taky ti drzim palce, ten nazor s zenskyma uz nikdy nic... je nesmysl,ikdyz taky me to nekdy zahloda,ale hned jsem zase zpatky,    ale je na nic kdyz ams treba skvelou kamaradku pak je z toho laska a nakoenc nemas nic..
Zaznamenáno
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 06. Únor 2009, 17:16:13 »

HELP!!!!!  kolem tolik peknych bab s kteryma se bavim, ale POMOC.... ja proste necitim vubec nic... a to nejen k babam... necitim absolutne nic, smutek ani radost...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 06. Únor 2009, 17:19:54 »

HELP!!!!!  kolem tolik peknych bab s kteryma se bavim, ale POMOC.... ja proste necitim vubec nic... a to nejen k babam... necitim absolutne nic, smutek ani radost...

Cítíš něco k mužům?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 06. Únor 2009, 23:09:25 »

SUPR - ale boužel ne... absolutně nic k ničemu a k nikomu.... tak nevim co to znamená
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 07. Únor 2009, 12:02:23 »

SUPR - ale boužel ne... absolutně nic k ničemu a k nikomu.... tak nevim co to znamená

To znamená že :
a) děláš si z nás srandu
b) hráblo ti z toho rozchodu
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 07. Únor 2009, 12:55:16 »

no rekl bych ze to bude varianta B. Ted asi nevis co si mas myslet a pripadas si prazdny..Na to musis prestat myslet a zkusit chodit vice do spolecnosti nebo s kamarady na bowling,kulecnik do pc heren nebo udelat si soukromou parbu.Zkracene se odreagovat a zacit si uvedomat krasu zivota a blabla vsak vis  Mrkající hlavne si srovnat co dal od zenskych chces-vztah,sex,flirt atd..ja to mam kolikrat podobny,ale mozna si jenom prejezeny. Andílek

k te divce jen rict, ze to bude asi mrcha (promin mi to slovo) ale takhle s tebou vymetat, tak bych se jen na*ral a dal ji konec nebo vendettu..
At taky trochu trpi..vyrikej te si to( jestli uz jste tak na tvrdo neudelali) - nevim jestli sem to procetl cele..zlom vaz
« Poslední změna: 07. Únor 2009, 12:59:30 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 07. Únor 2009, 15:42:52 »

Dej tomu čas. To bude v pohodě Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
samurraj

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 09. Únor 2009, 16:12:42 »

Tak chlape tohle najít svý holce, že mě s někým podvádí nebo jenom že to má v plánu, tak jí sbalim veškerý její věci a bez milosti jí vykopnu.Taková holka ti za problémy vůbec nestojí.
Zaznamenáno
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 10. Únor 2009, 11:14:04 »

zdar, díky za rady.... že bych se pomátl to ne...  nebo byl závislej... prostě mě momentálně vadí, že nic necítim... je tolik vecí z kterých bych se momentálně radoval, ale nic, bavím se se super holkou a nic.... dějou se skvělý věci a nic necítím         už jsme si to vyříkali, vendettu nechci...   ještě by měla radost....
sakra vždycky jsem si říkal jak to má ten co dá kopačky jednoduchý a není to pravda....
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 10. Únor 2009, 12:00:10 »

zdar, díky za rady.... že bych se pomátl to ne... 

Já ti nevím, ale necítit nic z ničeho mi nepřijde jako vlastnost zdravého člověka,měl bys s tím něco dělat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 10. Únor 2009, 15:26:16 »

..asi se to postupně vrátí... doufam...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 10. Únor 2009, 15:28:08 »

se samo nic nevrátí...Ty to musíš udělat, samo se to neudělá. To je typické čecháčkovství ono se samo něco...Proč myslíte že jsou tolik úspěšní v balení cizinci žíjící u nás...Američani, Angličani, Arabové, Řekové...Protože nemají z minulosti zažité to čecháčkovství že ono se něco samo, ale něco proto dělají. Viděl jsi někdy Araba nebo američana u nás s ošklivou češkou? Jé teda ne, zato vídám spoustu čecháčků co mají buď nějakiu šílenou matronu nebo si stěžují že je žádná nechce...I tohle forum je jich plný...Lidí co věří že se něco stane...Ale ono se samo nestane nic. Buď zvedneš zadek od ordinace v růžové zahradě a půjdeš udělat něco proto aby jsi byl šťastný a nebo u té bedny seď dál (je to příklad, bednu si zaměň třeba za forum, whatever), ale pak si nestěžuj že ono to samo netoto...

Znám spoustu borců který ví co chtějí, ale odmítají si za tím jít. Jenom sedí u piva a stěžujou si jakej je to shit že nemají žádnou holku a když někomu z nich řeknu, pojď, pojedeme tam a tam a půjdem balit holky, nikdo z nich nejde. Dál sedí u piva a nadávají...Je jenom na tobě jakou cestu si vybereš, jestli se budeš litovat nebo vykročíš vstříc lepším zítřkům...Není na tom vůbec nic těžkýho, jenom se zvednout a udělat první krok, to je všechno. Změnit svoje myšlení z "doufám" na "chci" a podle toho se zařídit
« Poslední změna: 10. Únor 2009, 15:35:57 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 10. Únor 2009, 15:36:29 »

se samo nic nevrátí...Ty to musíš udělat, samo se to neudělá. To je typické čecháčkovství ono se samo něco...Proč myslíte že jsou tolik úspěšní v balení cizinci žíjící u nás...Američani, Angličani, Arabové, Řekové...Protože nemají z minulosti zažité to čecháčkovství že ono se něco samo, ale něco proto dělají. Viděl jsi někdy Araba nebo američana u nás s ošklivou češkou? Jé teda ne, zato vídám spoustu čecháčků co mají buď nějakiu šílenou matronu nebo si stěžují že je žádná nechce...I tohle forum je jich plný...Lidí co věří že se něco stane...Ale ono se samo nestane nic. Buď zvedneš zadek od ordinace v růžové zahradě a půjdeš udělat něco proto aby jsi byl šťastný a nebo u té bedny seď dál (je to příklad, bednu si zaměň třeba za forum, whatever), ale pak si nestěžuj že ono to samo netoto...

Tak timhle si uhodil hřebíček na hlavičku. Pod to se můžu jedině podepsat.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 10. Únor 2009, 20:23:44 »

Nečetl jsem všechno, ale jak to vlastně dopadlo? Vytmavil si ji to, nebo si to spolkl a odešel?
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS