nevim jak zapomenout....

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 15:07:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  nevim jak zapomenout....
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: nevim jak zapomenout....  (Přečteno 17159 krát)
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« kdy: 26. Leden 2008, 19:43:40 »

takze je to jiz trictvrte roku co sem se dost osklive rozesel s jednou holkou ....byly sme...mel sem ji hrozne rad...ona to vedela, a presto dokazala pod vlyvem alkoholu udelat to , ze se pred mymi ocima tulila ke spoluzakovi a pod....vedela jak ji mam rad, a taky vedela ze me to desne zere...nebavil sem se s ni pak pres 3 mesice sem ji ani nevidel...bylo fajn ale pak prijela tridni stretavka a tam sem se s ni dal do reci...byly to rozhovory jako pred tim...a po tomhle se mi stale vraceji spominky na ni...stale na ni mylsim ...ja nevim jak ji vypudit z hlavy...fakt me to jiz sere sam si uvedomuji co spravila ( i kdyz sme spolu nechodili - ale jde o princip ) nevim jak zapomenout....to ze bych nejakou tu nahradu resp . nejaky objev nasel se nedari ani nevim proc ... ale tahle holka to bylo proste o necem jinym...mate nekdo nejake tipy resp skusenosti...?????
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Leden 2008, 20:03:56 »

Vymítači mozků neexistujou a v nejbližší době ani ne.
Abych tomu rozumněl, tak když máš volnou chvíli a v ten daný čas se ti vrátí myšlenky, které odkazují na váš vztah? Víš, každý z nás máme "filtr" ohledně těch vzpomínek a ty nejlepší vyplavují na povrch. Ale nedovolíme si připustit to špatné, ty její špatné vlastnosti a tak máme nasazené růžové brýle. JI clhováš v srdci a nechceš si připustit, že ona se k tobě nevrátí a přesto v sobě chováš tu "naději". Vzpomínky se nedají odstranit, ale třídí se v archivu, tady v naší mysli. Představ si, že vlastníš knihovničku, kde jsou složky "ONA a JÁ", "ONA", "MY SPOLU" tak samozřejmě je budeš mít stále na očích - tzn. že nic neděláš a čekáš až ono samo se to ztratí. Ale, když začneš něco podnikat a zabývat se nečím novým, tak ta malinkatá knihovnička se rozroste na obrovskou knihovnu s tolika policí, abys měl kam ukládat nové informace. A teď kdybys přišel do knihovny se podívat na složku "ONA" a zjistíš, že nevíš kam jsi ji uložil, protože máš tolik polic a nevíš kde je hledat...A bude tě trápit jiná věc, dejme tomu: jak dostat protivníka ve sportu, nebo jak vymyslet dokonalý postup..
Má to však jednu podmínku: NETLAČIT NA PILU a zabývat se jinými věcmi.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Leden 2008, 21:00:25 »

ja se zabyvam ted mam plnou halvu skoly ( skouskove ) pak ale kdyz se neucim tak to je hrozny....proste ziiiram na film kde je parek a jiz je to tady....proste priznavam byla to prvni holka kterou sem asi dooprady lubil...a myslim ze tohle asi neni vec nejake zamilovanosti..proste to byl  clovek jiny od vsech a to sem vedel i pred tim nez sem se do ni buchnul  Neutrální  Neutrální
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Leden 2008, 22:08:59 »

takze je to jiz trictvrte roku co sem se dost osklive rozesel s jednou holkou .... i kdyz sme spolu nechodili

Mám pocit , že by ti pomohlo kdyby sis to srovnal , jestli jste spolu vlastně chodili nebo nechodili a jestli to co to "provedla" je vážně tak vážné atd.
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Leden 2008, 11:23:00 »

Mám pocit , že by ti pomohlo kdyby sis to srovnal , jestli jste spolu vlastně chodili nebo nechodili a jestli to co to "provedla" je vážně tak vážné atd.

nechodili sme spolu ale i tak se z jeji strany citil jistou naklonnost...tulila se ke spoluzakovi a dobre vedela co k ni citim...bylo to jak na vysmech....ale uvedomuji si to i tak stale na ni mylim....
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Leden 2008, 12:14:41 »

Otoč si tu situaci a představ si , že za tebou přijde nějaká slečna a řekne ti , že je do tebe zamilovaná - a tak podle tvé logiky to bude znamenat , že tím automaticky získává nárok  a právo chtít aby ses nikdy k nikomu netulil ? Není to blbost ?
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Leden 2008, 12:31:26 »

přesně, jak říká barbarela, to, že k ní cítíš náklonost ji v ničem neomezuje.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Leden 2008, 12:57:59 »

ja viiim ze to znii blbe  Smutný  Smutný  ale je to tak....mam pocit ze pokud ji na me jenom trolinka zalezalo tak by to nedelala aspo n pred myma ocima....( znali sme se a vychazeli pres rok a pul )
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Leden 2008, 13:17:25 »

Vem si zase přístp z druhé strany - pokud ti na někom záleží, tak mu rozhodně nebudeš chtít brát jeho svobodu (teď nebudu řešit vztah rodič/dítě), naopak budeš chtít, aby byla ta daná osoba šťastná (tudíž aby si dělala to, co chce). A navíc v tom byl alkohol, ten je schopen ty menší zábrany bořit.
Zkus zapomenout, najdeš si jinou.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Leden 2008, 13:23:07 »

Zkus zapomenout, najdeš si jinou.


vzdyt to je tema topicu....ja se snazil...ale nevim kolik to jeste musi trvat....  Podivený  Podivený
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Leden 2008, 13:27:15 »

do té doby, než si najdeš jinou (jiný objekt svého obdivu). alespoň tak to u mě bylo ve většině případů. Chce to neupínat se na onu osobu a NEDOUFAT, že s tebou bude někdy chtít chodit. Pokud by chtěla, už by to dávno udělala.
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Leden 2008, 10:38:53 »

 
Pokud by chtěla, už by to dávno udělala.


ona taky chela ale byl to jeji prvni kluk se kterym byla ....a bylo pro ni tezky ho pustit....
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Leden 2008, 11:02:43 »

Mám pocit, že si namlouváš něco, co ve skutečnosti není pravda. Pokud chceš zapomenout, musíš změnit svůj přístup právě v tomto bodě. (Já vím, lehce se to řekne, hůř dělá)
Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Leden 2008, 13:15:08 »

ja vim...ono to i po pomerne dlouhe dobe stale vidim skresleny....ona ma ted vztah je stastna a mozna to je to co me nedovoli na ni zapomenout...pocit ze mne ublizila a nakonec je ona ten vitez....  Sákryš  Sákryš  Sákryš  Sákryš
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Leden 2008, 22:48:34 »

Jóóó, to znám, když tě holka nechá, ty seš úplně na dně a ona je do měsíce v klídku a s někym jinym a děsně šťastná. Njn. Musíš to skousnout.

Až ucejtíš takový slabý píchání, tak to je pýcha. Ale řikám ti - ser na pýchu, jen bolí a nepomáhá.
Pulp Fiction
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 30. Leden 2008, 11:41:40 »

ja sem neni zloprajnej ale chtel bych aby taky ona chvili pocitila jak sem se ja citil.... Projel jsem to  Projel jsem to  Projel jsem to  Projel jsem to
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 30. Leden 2008, 11:49:01 »

A k čemu by ti to bylo ?

Co ty víš jestli někde v tvém okolí není holka co je do tebe beznadějně zamilovaná a strašně jí bolí , že ty usiluješ a trápíš se kvůli jiné ?
Třeba si i ona přála aby si "pocítil" a jeí přání bylo vyslyšeno ....
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 30. Leden 2008, 11:55:20 »

co nechces aby jini delali tobe nedelej ani ty jim.....


A k čemu by ti to bylo ?


...aby se holka poucila....aby jiz nikdy nebyla nerozhodna, a tim trapila ostatni....aby vedela reknout "ne"....a aby pociatala z nasledky, a byla za ne taky raz odpovedna, a stale pred necim neprchala a doufala ze osud to nejak spravi....  Ďábelský  Ďábelský
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 30. Leden 2008, 12:02:31 »

I ty vztekloune  Mrkající , neboj na každého jednou dojde .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 30. Leden 2008, 12:20:52 »

I ty vztekloune 


Udelala se mne blbce..... Bláznivý  Bláznivý  jenze nevim na koho se mam zlobit vic ci na sebe  nebo na ni.... Kroutící očima Kroutící očima
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 30. Leden 2008, 13:13:29 »

zlobis se vic na sebe a tohle projektujes na ni, protoze ono je to jednodussi, zlobit se na nekoho jineho. znamena to, ze "ja preci za to zas tak nemuzu" Mrkající

jine lidi zmenit nemuzes, sebe ano. te holce by nejspis zazit tve pocity nepomohlo Mrkající ale ty se priste muzes nenechat napalit, tak se z toho pouc
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 30. Leden 2008, 13:22:27 »

mne stve hlavne to ze me zahodila za sebe jako kus hadru....  Ďábelský  Ďábelský  a vsem sem byl jenom k politovani.......    strasny pocit..


a nakonec vysla jako viiitez...OMG to je tak spravodlivy.....OMG   Projel jsem to  Projel jsem to  Projel jsem to
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 30. Leden 2008, 14:37:55 »

Rojso, OMG Vykřičník Dyk to tady celé stavíš na tom, že "ses rozešel" s holkou, která "s tebou nechodila"... protože se "schválně tulila ke spolužákovi" (opitá ještě k tomu)..., čímž tě "zahodila jako kus hadru". Nelžeš si trochu do kapsy?

Náklonost nic nezaručuje. Maximálně se možná snažila tě nějak nakopnout, abys přestal jen blbě čumět a někam jí pozval. Jenže to pán né. To on se radši urazí Šťastný Měl si šanci, ale pěkně si to pros*al, což je ovšem jen a jen tvoje chyba, tak tu přestaň fňukat a něco se sebou dělej S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 30. Leden 2008, 14:44:47 »

je tezky to psat takhle....to asi nikdo nepochopi co se stalo protoze nikdo nepozna mne a nikdo nepozna ji => asi nema cenu se tady radit s nikym....  Podivený   Podivený  takhle kdyz to pisi tak to mozna tak vypada ale vubec to nebylo tak jednoduchy...  Řekni to mé ruce

na to abych popsal celou tu situaci bych potreboval asi pet A 4...ale aj tak by to nemelo cenu.... Kroutící očima Kroutící očima
« Poslední změna: 30. Leden 2008, 14:55:31 od rojsa » Zaznamenáno
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 30. Leden 2008, 15:26:11 »


 abys přestal jen blbě čumět a někam jí pozval. Jenže to pán né. To on se radši urazí Šťastný Měl si šanci, ale pěkně si to pros*al, což je ovšem jen a jen tvoje chyba, tak tu přestaň fňukat a něco se sebou dělej S jazykem


tak za prvy ja sem necumel...meli sme spolu neco, za druhy nefnukam ale ptam se na nazory jak zapomenout, ja sem to neposral holka dobre vedela jak ji mam rad a taky sme spolu byli na par rande ( alebo jak tomu rict ), a moje chyba to si mylsim neni ale jeji a neschopnosti rict "ne"  Vykřičník
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS