Nie je to na vzdy... WTF?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 06:43:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nie je to na vzdy... WTF?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nie je to na vzdy... WTF?  (Přečteno 10243 krát)
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« kdy: 14. Prosinec 2010, 07:34:33 »

Zdravim Vas, rozisiel som sa s dievcatom po 3 rokoch asi pred 2 mesiacmi. Povedala mi, ze si to vsetko potrebuje zrovnat v hlave (bol som jej prvy vobec). Vie mi este stale vela peknych veci povedat, nestretli sme sa ale. Iba sme kedy-vtedy spolu volali. Vravela mi, ze to nie je navzdy, ze snad niekedy, ked sa obaja dame dokopy sa stretneme, ci uz nahodou, alebo cielene... O com to k***a hovori? Bud sme spolu, alebo nie. Nie? Nerozumiem tymto pohnutkom. Ked ma ma rada, preco sa rozisla? Je pravda, ze to nebol idealny vztah, ale v poslednej dobe tam to fungovalo. Az kym jej nepreplo znova. Nevie si ku mne najst cestu. Bola taka odtazita. Ked som sa jej dotykal, tak jej to vadilo a tak... Nechapem... Nie je lezba? :DD Fakt nechapem jej povahu. Nemate niekto nieco take za sebou? teraz myslim z jej pohladu, nie z mojho. Ten mat ani nechcite :DD Dakujem za prispevky.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Prosinec 2010, 09:52:22 »

Neviem, ženské niekedy rozmýšlajú horšie jak orangutan Šťastný Každopádne najhoršie čo môžeš urobiť je že na ňu budeš čakať Úsměv
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Prosinec 2010, 10:21:26 »

Nečekej. "Třeba někdy" = "nechci" nejen při zvaní na rande Úsměv

Holky při rozchodu neříkaj pravdu. Radši si vymejšlej zástupný problémy, protože maj pocit, že když to dobře vymyslí, tak ti to míň ublíží. Ale neřeš to. Prostě to ber jako rozchod.

Moje ex se se mnou rozešla s tím, že (mimo jiné) "má zmatek v hlavě a nechce mi ublížit" (WTF?! o.O), ale s odstupem vidím, že problém byl v tom, že potřebuje agresivní alfu - kluka, co jí bude ignorovat a ponižovat a při prvnim problému jí dá pořádnou bídu. Ráda se utápí v těch steskách a stěžování. A to se mnou nebylo nebo bylo málo a nebo to nebyly dost "cool" důvody pro splín (jakože jsem jí podved s nejlepší kámoškou a tak) Úsměv Celkem mě vlastně fascinuje, jaktože sme se vůbec dali dohromady Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Prosinec 2010, 10:35:44 »

Co se týče rozchodů, ženy a logika nejdou dohromady. Smějící se Šťastný
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Prosinec 2010, 10:12:24 »

2 Av4: Kamo, tak to si trafil do cierneho Šťastný presne o to v podstate ide, ked som ju mal za handru a jednal s nou lahostajne, daval som jej kopacky takmer pravidelne, tak ma nemohla mat radsej... Ja tomu nerozumiem, cely cas mi nadavala, aky som k nej kruty. Ale liezla za mnou, ako stena. A ked mi to prislo luto, vravim si, toto jej nemozem predsa robit vkuse. tri roky a ja uz som si myslel, ze mi to karma tak vrati, ze sa mi nieco stane. tak som jej spravil najkrajsi cas v jej zivote (bez kvetov Šťastný ) krasne leto a tak, si to pochvalovala. Ale potom, ked zacala ziadat znova moju hnusnotu, tak som jej povedal, nech odide. to sme sa k sebe vratili tiez, ale stihli sme si len parkrat dat goodbye sex a potom prisla prvykrat za mnou ona a myslela to vazne. a to uz som pisal hore. Strasne, co niektore dievcata vyzaduju :DD potom som jej vysvetloval, za cim si stale stojim, ze ju nikdy tak rad mat nebude, lebo poznam jej minusy a malokto by to zvladol. asi nikto nie je taky obetavy. Cez vela veci som sa musel preniest, lebo je v podstate skvely clovek, len to nikdy nedava najavo. Šťastný Ja som sa vlastne zalubil do jej duse, nie do jej ega a ked som tak ucinil, tak ju jej silne ego presvedcilo, chytilo za ruku a odkracalo. ale ja citim, ze jej dusa ma mala rada. co uz. ked umrieme, tak sa o tom porozpravame Mrkající mozno jej to dojde za zivota, ale tak skoro to nebude. lenze je to pre mna tazke opustit niekoho, do koho som tolko investoval. ale je to jej volba, viď?
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Prosinec 2010, 10:34:42 »

To Av4: A co k nej teraz citis?
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Prosinec 2010, 19:42:18 »

To Av4: A co k nej teraz citis?
No, "nic" to není. Ale 'citem' bych to taky nenazval ... takže spíš je to takový normální kamarádství. Akorát jsem citlivej na to s kym chodí. Jestli je to pohodovej týpek nebo nějakej blbeček. A momentálně má fakt skvělýho borce, takže jsem spokojen Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Prosinec 2010, 21:26:26 »

Ale ona mi je tak blizka po tej dobe... je to vselijake, len nie uzavrete. ja ju tiez chapem, ze to nevie ukoncit, lebo nic zle sa vlastne neudialo a sama nevie, ako to, ze sme sa rozisli. teraz, ked jej z blbosti mojej niekedy zavolam, tak sme na seba celkom mili. nehovorim, ze tam idem hladat znamenia Šťastný ale mi to pride blbe, ze ona si mysli, ze sa raz stretneme a bude vsetko super. asi si mysli, ze nesieme byt svoji prvi, stalo sa... preco sa rozisla celkom nechapem, ale uplne odveci to tiez nie je. proste ma prestala lubit... cim to safra moze byt?! what have i fucked? druhy v tom nebude... nevie mi to sama povedat. proste som jej kedysi ublizoval a fungovalo to. bola ako na gumicke Šťastný ale ked som od toho upustil a bol na nu mily, tak to uz pre nu jednak nebolo to spravne kafe a asi si aj uvedomila, aka bola blba, ze mi to tolerovala... neviem, stale mi hovori, aky som velkodusny a dobry a ze na mna mysli a tak, ale uz sa jej na nas ani nepytam, lebo by som nas len do varu dostal. ako z toho von? mam ju prist znasilnit, alebo mam na nu kaslat? ked mi to pride egoisticke, nestarat sa, ako sa moje exzlatko ma, kedze sa vlastne nemam ani naco nahnevat, ani nic... mozno si hovorite, ze mozem byt rad, ze na mna nie je nahnevana, ale je to blby pocit, sa mi to nestalo prvy krat, ze som skoncil ako dobry clovek - ex...
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS