Opět v kolotoči Pick-upu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:40:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Opět v kolotoči Pick-upu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Opět v kolotoči Pick-upu  (Přečteno 18902 krát)
zalozak



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Chrudimsko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 30. Listopad 2009, 17:24:26 »

Nebudeš litovat, neboj. Za nějaký čas poznáš, jak jsi udělal dobře. Dej ji do těla Šťastný a pošli k šípku.
Zaznamenáno

Až tě život omrzí a stane se peklem...Skoč po hlavě do hajzlu a zavři se deklem.
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 30. Listopad 2009, 17:31:22 »

Nebudeš litovat, neboj. Za nějaký čas poznáš, jak jsi udělal dobře. Dej ji do těla Šťastný a pošli k šípku.
přesně ten samej postup mě taky napadl  Smějící se
Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 30. Listopad 2009, 23:36:10 »

- Koukám, že mám v hlavě větší bordel než jsem si myslel... Smějící se Ani se neptejte jak to zas dopadlo...   Smějící se
Zaznamenáno

bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 01. Prosinec 2009, 09:19:29 »

- Koukám, že mám v hlavě větší bordel než jsem si myslel... Smějící se Ani se neptejte jak to zas dopadlo...   Smějící se
Osobně si myslím, že se s ní jen tak nerozejdeš, když spolu nebudete, tak na to myšlenky mít budeš, ale jakmile budete spolu, budeš si tu chvíli užívat a nebudeš koukat a myslet na to, co Ti hrozí. Ono je to opravdu poměrně těžký, pokud nejsi hodně silná osobnost, která 100% kontroluje svůj život, případně už obdobnou zkušenost nemáš z dřívější doby. Prostě zatemnělej mozek. Já Ti vlastně jen přeju, aby ten případnej pár nebyl moc drsnej, protože jinak už k tomu není moc co psát  Mrkající
Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
zalozak



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Chrudimsko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 01. Prosinec 2009, 11:36:26 »

Pokud tě baví dělat jí blbečka... Dopadneš špatně Ďábelský Pěkně si tě ochočí a bude s tebou pěkně mávat. A ty jí to budeš žrát a nezmůžeš se na odpor, protože stačí, aby roztáhla nohy a má tě tam, kde chce.
Zaznamenáno

Až tě život omrzí a stane se peklem...Skoč po hlavě do hajzlu a zavři se deklem.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 01. Prosinec 2009, 15:25:19 »

- Vážím si vašich rad a názorů...  Úsměv Poslední dva roky jsem se vždycky pokud šlo o ženský řídil rozumem a i když si myslím, že jsem se vypracoval docela dobře a že mám fakt dobrej pocit z kontrastu který u sebe vidím pokud jde o ženský teď a před nějakou dobou, nikdy jsem nebyl tak šťastnej jako s ní... Jo byl jsem zamilovanej, ale místo toho aby jsem poslechnul svoje city a nechal se jimi unášet, tak jsem je snažil potlačit a myslet racionálně... O tom ale život není, jo budu ten kdo bude vždycky na koni, ten kdo ví vždycky co má dělat a ten kdo třeba i bude spokojenej... ALE! Nikdy člověk nezažije nic krásnějšího než lásku. Vím, že v mým věku hodnotit co za to stojí a co ne, je trochu naivní, ale stále hledám cestu, kterou se chci v životě ubírat a chci jít do všeho naplno ať to stojí co to stojí. Proto teď projednou neposlechnu svůj rozum, ale svoje srdce a třeba si ho nechám roztrhat, ale aspoň nebudu žít s tím pocitem, že jsem udělal neskutečnou chybu a nebyl s holkou, do který jsem byl blázen a se kterou jsem chtěl chodit kvůli tomu, že mi přišla jako ideální partnerka ještě předtím než jsem se do ní zamiloval (ano pokud chcete recept na lásku, pošlete PM, naučil jsem se, jak se zamilovat  Úsměv ) ... Nebudu s ní jen kvůli tomu, že je neskutečně krásná, ne kvůli tomu, že je chytrá, ne kvůli tomu, že sex s ní je něco, co jsem s žádnou jinou ještě nezažil (a myslím si, že to můžu docela objektivně posoudit), ale kvůli tomu jaká je uvnitř... Kvůli tomu, že i když moji kámoši vždycky stojej za mnou a věřím že stejně tak jako já i oni by za mě proskočili ohněm, zastávají se jí všema deseti a říkají, že takovou holku nemůžu nechat jen tak jít, i když jí viděli třeba jen dvakrát v životě...

- Prostě to risknu s vědomím, že možná v budoucnu budu neskutečně litovat a nadávat si, že jsem do toho šel... Furt lepší než jí nechat jít a třeba přijít o dívku se kterou strávím nejlepší léta svýho života... Vám se to nepodařilo, neříkám, že to vyjde mě, ale třeba jo a za ten pokus mi to stojí...  Úsměv

- Jo a pokud jde o blbečkovství, mám drobnou výhodu oproti ostatním... Vím, že si na to mám dávat pozor...  Smějící se
« Poslední změna: 01. Prosinec 2009, 15:28:34 od Isilwen » Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 01. Prosinec 2009, 18:39:10 »

Bolševikum rávám rok, maximálně dva Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
zalozak



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Chrudimsko
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 01. Prosinec 2009, 18:41:07 »

Každý je strůjcem svého štěstí Šťastný
Zaznamenáno

Až tě život omrzí a stane se peklem...Skoč po hlavě do hajzlu a zavři se deklem.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 01. Prosinec 2009, 22:09:48 »

- Dík za podporu...  Smějící se Každopádně svatební oznámení pošlu i vám...  S jazykem Smějící se
Zaznamenáno

Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 13. Prosinec 2009, 17:54:12 »

- Jen pro zajímavost, kdyby to někoho zajímalo...  Úsměv

- Zatím všechno Ok, ačkoliv na sebe máme málo času, oba jsme furt streslý a máme každej svý problémy, je to super. Po docela dlouhým rovnání si v hlavě, rozmluvách s kámošema, spoustama ženskejch a lidí jsem se dopracoval do stavu, kdy se mi rozbuší srdce když na ní pomyslím, ale beru to všechno už tak nějak s odstupem a nadhledem a nemohlo to z mýho pohledu skončit líp. Sám jsem zvědavej, jak dlouho nám to spolu vydrží, ale i kdyby jsme spolu byli třeba jen měsíc, nelituju ničeho co jsem udělal a jsem rád, že jsem si s ní tím vším prošel.  Úsměv

- Aby jsem z toho vyvodil nějakej závěr... Člověk věnující se pick-upu by si měl semtatm projít nějakou obdobnou zkušeností. Přijde mi, že se pak člověk začne na spoustu věcí dívat uplně jinak a svým způsobem i rozumněji. Jsem vděčnej za to, že mám dost zkušeností z předešlých dobrodružství s ženskejma a právě si připadám, že pick-up mi konečně přinesl to, v co jsem doufal - sebepoznání, zlepšení komunikačních schopností, zvýšení sebevědomí a vypořádání se sám se sebou. Všem přeju aby si prošli stejnou zkušeností a z ulic se dostali někam dál, někam kde člověk nemusí přemejšlet jakej použije opener a jestli stojí ve správném úhlu oproti svý kořisti.  Úsměv
Zaznamenáno

bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 13. Prosinec 2009, 19:55:10 »

Nelituješ teď, když je všechno ok  Úsměv
Ale každopádně přeju, abych se šeredně seknul a nedopadlo vám to tak, jak jsem psal  Mrkající
Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 13. Prosinec 2009, 22:40:36 »

- Ono se nějak celkově díky tomu změnil můj pohled na věc a možná i ženský celkově...  Úsměv Třeba toho bylo už moc a něco ve mě přeteklo, ale každopádně je to super pocit...  Úsměv
Zaznamenáno

Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 13. Leden 2010, 21:18:36 »

- Tak s odstupem času report... Úsměv

- Právě jsme se dohodli, že budem kamarádi. Chci k tomu říct to, že i když nám to nevyšlo, tak nelituju jedinýho rozhodnutí a že i když mi spousta lidí říkala, že to mám zabalit neudělal jsem to... Díky tomu, že jsem si poslední dva měsíce prolez takovejma sračkama, dokázal jsem si uvědomit spoustu věcí, který jsem dřív nechápal, nebo vnímal uplně jinak a i když to fakt bolelo, dokázalo mě to posunout kupředu mnohem víc, než 50 NC a 5 FCček...  Úsměv

- Pokud vás zajímá, proč jsem to s ní neutnul už ze začátku... Asi jsem poslední dobou moc vyměk, ale díky tomu, jsem nepotopil holku, která si to nezaslouží. Ukázalo se, že většinu toho bordelu co jsem v hlavě měl (a furt i mám, ale už je to lepší) jsem si tam udělal sám. Neříkám, že se chovala dobře ale vzhledem ke všem věcem co se staly jí to ani v nejmenším nezazlívám a i když to asi nebude zezačátku nejlehčí, pořád mě může považovat za oporu a pokusím se jí v rámci mezí pomoct.

- Nejlepší je na tom tam úleva, během poslední doby jsem zažil několik shiftů, ale teprv teď přišel ten největší - Naprostá svoboda, nová chuť do života, nová motivace...  Úsměv
Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 14. Leden 2010, 21:26:31 »

- Nejlepší je na tom tam úleva, během poslední doby jsem zažil několik shiftů, ale teprv teď přišel ten největší - Naprostá svoboda, nová chuť do života, nová motivace... 
To je dobře, gratulace když takhle bereš..asi to byl menší pád na držku jak tu někdo psal a dokázal ses na to připravit jestli něco takového dopředu vůbec jde! Super, že tě to takhle nakoplo místo aby tě to srazilo a brečel si tu... doufám, že až přijde něco podobného bude i pro mě ten pád na držku co nejmenší a milosrdný a budu si z toho moct vytáhnout jen to pozitivní abych měl místo deprese a nechuti úplnej opak jak ty!
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 17. Leden 2010, 14:48:42 »

- Ono to ani logicky jinak brát nejde, život je moc krátkej na to, aby se člověk utápěl ve sračkách, zvláště když musí fungovat na 150% aby zvládl ještě spoustu dalších věcí. Jedna přišla- přijde jiná, třeba ne hned, ale za chvíly určitě a do tý doby si můžu užívat nezávaznýho sexu, ve kterým je stále co zlepšovat a oběvovat... Úsměv
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS