"Pauza" - co to je?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:22:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  "Pauza" - co to je?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: "Pauza" - co to je?  (Přečteno 18200 krát)
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« kdy: 29. Prosinec 2007, 16:11:08 »

Zajímal by mě názor lidí tady na fenomén "dávání si pauzy"... Co to pro vás znamená, myslíte si, že to má smysl, dokázalo vám to nekdy zachránit vztah, jaký je v tom rozdíl oproti normálnímu rozchodu co se týká případného navazování jiných vztahů atd...

Já tohle vnímám pouze teoreticky, protože se mi to ještě nikdy nestalo... Můj názor je ten, že buĎ s někým jseš nebo nejseš, žádný meziobdobí neexistuje a když si jednou dáte pauzu, tak už se to dát dohromady znova nedá...


Pokud je tohle téma řešený už někde jinde, tak prosim o smazání, ale zatím sem si ho nevšimnul...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Prosinec 2007, 16:40:27 »

Dle myho nazoru je pauza akorat nedoresenej konec vztahu  Velmi smutný
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Prosinec 2007, 17:10:41 »

Pauza je predmosti rozchodu. Pokud je krize, maji ji dva resit spolu a ne oddelene, to tomu neprospeje, jenom se to zhorsi, ty dva se odcizi...

Pauzu neuznavam, bud vztah nebo nic.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Prosinec 2007, 17:45:40 »

JA sem "pauzu" měl, bral sem to jako rozchod, ale nakonec z toho byla pauza  měsíce, páč sem byl měkej xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Joseph

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Prosinec 2007, 01:57:43 »

Ač se pohybuji z větší části na teoretické půdě, tak přepokládám tyto scénáře:
  • Např. pracovní či jiné neodkladné přetížení, které je jasně ohraničené a netrvá dlouho
  • Slečna testuje nového srnečka, tudíž na něj potřebuje čas. Rozmýšlí zda bude lepší nový nebo starý
  • Další možnost(i), kterou(é) doplní jiní
Zaznamenáno
Mona



Život je boj.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Leden 2008, 15:50:02 »

Přítel mi před pár dny taky oznámil, že chce pauzu. Po skoro 7i letém vztahu.  Smutný Vlastně ani nevím, co si teď počít. On je celý můj život. Prý mě už nemiluje a neví, co chce. Odstěhovala jsem se od něho a nevím, co bude dál. Zajímalo by mě, jestli se někdo po takové "pauze" k sobě ještě vrátil. Moc šancí asi nemám, že?  Otázka
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Leden 2008, 16:43:33 »

Vzhledem k tomu, že je ti 26 a byl to sedmiletý vztah, tak začal v 19ti (tvých - jeho asi +/- taky). Jestli můžu z toho mála informací soudit, tak říkám, že je to syndrom "hořící koudele a zelenější trávy za řekou" Úsměv Vycházím z toho, že nic víc nevim, tak si tipnu, že jsi byla jeho první, maximálně druhá holka. Po sedmi letech vztahu to začne být už "dost vážné", jakože už by t o třeba směřovalo ke svatbě a tak. To, že tě už nemiluje asi po sedmi letech neni úplná vyjímka. Jednou se zamilovanost vytratit musí. A ani láska to po sedmi letech nemá jednoduché. Čili jemu připadá, že když bude dál s tebou, tak to bude jakoby "konec". Už si "nic neužije" a ty bys měla bejt jediná ženská v jeho životě.

Takže prostě zpanikaří a chce si jít "užívat", jakože dohnat to co nestih protože byl 7 let s tebou. Teď jsou dvě možnosti. Buďto zjistí, že s tebou skutečně plýtval čas a že existuje nějaká jiná, lepší. A nebo zjistí, že si vlastně užívat nechce a dojde mu, že udělal chybu.

Co z toho je pravděpodobnější si musíš přebrat sama, protože ho znáš.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mona



Život je boj.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Leden 2008, 07:55:15 »

Tipnul jsi to docela dobře. Akorát mi přijde, že ho teď vlastně vůbec neznám. Nejhorší je, že i kdyby se ke mně vrátil, tak mu asi nebudu moct věřit, že to myslí opravdu vážně a že za nějakou dobu zase nepřijde na to, že se mnou být nechce.  Podivený
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Leden 2008, 12:04:32 »

Vzhledem k tomu, že je ti 26 a byl to sedmiletý vztah, tak začal v 19ti (tvých - jeho asi +/- taky). Jestli můžu z toho mála informací soudit, tak říkám, že je to syndrom "hořící koudele a zelenější trávy za řekou" Úsměv Vycházím z toho, že nic víc nevim, tak si tipnu, že jsi byla jeho první, maximálně druhá holka. Po sedmi letech vztahu to začne být už "dost vážné", jakože už by t o třeba směřovalo ke svatbě a tak. To, že tě už nemiluje asi po sedmi letech neni úplná vyjímka. Jednou se zamilovanost vytratit musí. A ani láska to po sedmi letech nemá jednoduché. Čili jemu připadá, že když bude dál s tebou, tak to bude jakoby "konec". Už si "nic neužije" a ty bys měla bejt jediná ženská v jeho životě.

Takže prostě zpanikaří a chce si jít "užívat", jakože dohnat to co nestih protože byl 7 let s tebou. Teď jsou dvě možnosti. Buďto zjistí, že s tebou skutečně plýtval čas a že existuje nějaká jiná, lepší. A nebo zjistí, že si vlastně užívat nechce a dojde mu, že udělal chybu.

Co z toho je pravděpodobnější si musíš přebrat sama, protože ho znáš.

Kurňa ty si analytik !!!  Šokovaný

Osobně souhlasím s tím , že pauza se rovná rozchod , nicméně pauza po 7 letech vztahu dvou lidí kolem 30-ti je poněkud odlišná od pauzy po roce vztahu dvou 17-ti letých , v prvním případě mám já kolem sebe mnoho párů , kteří se později znovu dali dohromady . Ten pocit nikam nevedoucího vztahu po pěti,šesti,sedmi, "x" letech znám , občas si člověk prostě potřebuje věci v hlavě ujasnit,poskládat a srovnat .A možná je v tom i nějaká konkurentka .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Mona



Život je boj.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Leden 2008, 12:57:41 »

No, jo, ale co když se stejně nevrátí, respektive vrátí. A jak takovou pauzu přežít, když je člověk bez kamarádů, bez dobrého zázemí doma. S ním ztrácím vlastně úplně vše.  Smutný
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Leden 2008, 13:06:04 »

V obou případech se z toho můžeš jedině poučit a to například v tom , že jsi udělal stejnou chybu jako většina nás zamilovaných ženských , že jsi ve vztahu s ním zapomněla na všechno ostatní - kamarády,kamarádky,koníčky,zájmy,atd a proto jsi teď jak sama říkáš opuštěná a napříště už to třeba neuděláš a dokážeš si i přesto , že budeš mít partnera udržet i ostatní zájmy,přátele , že se prostě ten tvůj život nesmrskne na "TY a ON" a dál už nic a nikdo.

Nech ho v klidu , dej mu ten prostor , který teď tak "nutně" potřebuje a zachovej si čest a důstojnost a uvidíš .

Nechci tě děsit , ale já si fakt myslím , že je v tom nějaká princezna a on si to teď třeba chce zkusit .

Jak přežít ? Pracuješ ? Zkus oslovit staré přátelé ....
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Leden 2008, 13:08:53 »

no tak se tak nelituj ... proboha tim se svet nezhrouti ... oba ste snad svepravne bytosti, jo nechova se k tobe fer, mozna se vrati, mozna ne... ale ty se seber a zacni trochu fungovat.
myslis, ze pro nej budes pritazliva jako zhroucena figurka, ktera je na nem tak zavisla, ze bez nej neni schopna samostatneho zivota?
nemas kamarady? kazdy ma alepson nejakeho kamarada ... a pokud je ty nemas, tak je na case si nejake najit. Zacni chodit do posilovny, do divadla nebo na krouzek vareni a neco delej...sedet doma a premyslet jake to bylo krasne pred mesicem a jak si ted nestastna, to nikam nevede Vykřičník
nevidim ti do zivota, ale mam dojem, ze si byla  na svem partnerovi az nezdrave zavisla a to neni nikdy dobry. Mozna si rikas, ze se mi to keca, ze nevim o co jde, ale ver mi, ze to vim moc dobre... kdyz sme se s mym byvalym po sesti letech rozchazeli {a schazeli, a davali si pauzy a znovu to zkouseli  Kroutící očima }, tak sem na nem byla zavisla jak emocionalne, tak existencialne, parta lidi, co byla kolem nas se rozpadla, nemela sem nic a nikoho... a prezila sem to... a zasadni zkusenost, kterou sem si z toho odnesla, je, ze sedet doma a brecet nad sebou ti nepomuze a bude ti jenom hur...jasne nikam se ti ted asi nechce a ze zacatku z toho asi nebudes mit ani nijak extra pozitek, ale je to dulezity , aby ses naucila byt sama se sebou a za sebe ... a to jestli se k tobe partner vrati nebo nevrati prestane byt stredobodem tveho zivota
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 04. Leden 2008, 13:34:59 »

... , jo nechova se k tobe fer, mozna se vrati, mozna ne...
Zvláštní, mě zrovna přijde, že se zachoval docela férově. Jako chlap. Na rovinu řek, jak se věci mají - myslim, že to chce odvahu, prostě něco po 7 letech utnout s tím, že už je možné, že kdybych se splet, tak už se to nikdy nevrátí. A dost možná to opravdu cítí tak, jak řekl. PRostěě skončila zamilovanost a on potřeboval jen dost dlouhou dobu na to, aby si připustil, že s tebou to není to pravé ořechové.

Prostě mi to přijde o mnoho lepší než neřikat nic a najít si nějakou bokovku "na odreagování"...

Ale jak vidno, tak ženy to opět berou nějak jinak, než bych čekal.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mona



Život je boj.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Leden 2008, 13:43:07 »

To barbarela:
Kamarádů jsem neměla nikdy moc, spousta se odstěhovala, žije jiný život, kámošky mají mimča a rodinu. Zájmy a koníčky mám, ale je těžké se soustředit na něco jiného. Pracuju, ale v jeho firmě, takže si teď intenzivně hledám novou práci. Kdyby v tom byla jiná, tak to beru a nevadilo by mi to. Pokud si chce jen povyrazit, ať si jde povyrážet, ale nemá to plést do našeho vztahu. Jedině kdyby ji začal milovat a chtěl s ní být.

To larry:
Škoda, že to pro tebe tak vypadá, že se lituju. Fakt mi není nejlíp. Jistě, svět se nezhroutí, jen jeden malý, který jsme si oba budovali několik let. Až se vzpamatuju a přestanu se chovat, jak ty píšeš jako zhroucená figurka, bude moct klidně odejít, protože jsem se z toho přece už dostala, už je mi dobře a už ho vlastně vůbec nepotřebuju. A ono to tak vlastně i bude. Jo, možná jsem na něm byla nezdravě závislá, ale je zajímavý, že dokud jsme byli spolu, tak mi to tak nepřipadlo. S tím chozením na sílu ven … každý jsme jiný, někomu pomáhá víc, když se vybrečí, srovná si věci sám v klidu v hlavě, někdo potřebuje být středem pozornosti, vymetá všechny zábavy, jiný to řeší alkoholem, jiný prášky. Nesuď mě.

To Ava:
Fér by to od něho bylo, kdyby řekl věci hned, když se mu začali honit hlavou, kdyby při každé situaci, která se mu nelíbila, nebo mu nevyhovovala něco řekl. Šlo to řešit i jinak, než mi na vánoce říct, ať se odstěhuju, že chce být sám. Jak ta doba bude dlouhá, to nevím. Zatím je to pár dní. Mně by víc vyhovovala ta bokovka, proti bokovkám na zpestření vztahu nic nemám. Problém je asi jinde.
Zaznamenáno
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Leden 2008, 13:45:42 »

Mono, co ti tady říkaj holčičky, říkaj správně.
Na modelovém případě to vypadá tak, že dva, než se potkají, mají takový říkejme tomu své virtuální obsahy. Ty si můžeš představit jako baňky vznášející se nad tělěm. Velikost těchhle baněk/balónů/skleniček ukazuje jak jsme světoznalí a kolik jsme toho dosáhli. Jejich naplněnost psychickým "zlatem" ukazuje, jak dobře se dlouhodobě máme.

Neduhou vztahů je, že jakmile se dva v intimnosti sblíží, tyhle baňky se sloučí v jednu. No jenže pak ten jeden partner může začit hrabat to zlato na svou půlku, až má opravdu navrch, tak ti dá nazdar a pošle tě k vodě s tím minimem zlata a odtrženou malinkou baňkou, co ti zůstane. Co on by se staral, on si nahrabal dost.
Celé to je bohužel spíš podvědomý proces.

Nevím jak ti to pomůže jako holce, ale my chlapi si dáváme mise. Mise by v tomhle případě byla nespokojit se s tím málem, co ti zůstává, naplnit se zlatem. To jestli tě nechá nebo nenechá, si dovoluji tipnout, je, jestli podvědomě naškudlil už všechno zlato na svou půlku. No, tak si vem zpět to co ti vzal, vydoluj něco navíc z venkovního světa. To, si myslím, by mohlo vyřešit situaci a všichni budou žít štastně až do smrti, že  Mrkající
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Mona



Život je boj.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Leden 2008, 13:57:42 »

Paule, to chápu, s těma baňkama. Možná si to myslel jinak, ale když jsme se setkali asi před dvěma roky s jedním psychotronikem, nebo kdo to byl, tak se na nás chvíli díval a pak řekl, že jsme zvláštní pár. Prý že každý pár, nebo většina párů na které se podívá má kolem sebe jednu velkou auru, která pohlcuje oba dva. Aury každého z toho páru jsou buď velmi slabé, nebo žádné a přetrvává jen ta jedna společná. U nás viděl zřetelně auru každého i tu jednu společnou. Jako kdyby jsme byli pár a zároveň si zachovávali každý svou vlastní individualitu. Jo, ten chlápek nebyl žádný šarlatán, je to přítel rodiny, se kterým se ale málo vídáme a to, že vidí aury je u něho "normální"  Úsměv
Oba jsme toho v životě hodně prožili, vždy jsme jeden za druhým stáli a pomáhali si, takže by mě nenapadlo, že bude něco po takové době a v časech, kdy se nám žije dobře, řešit.
Jasně, že zas začnu žít, až to nebude tak čerstvé.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Leden 2008, 14:05:19 »


To larry:
Škoda, že to pro tebe tak vypadá, že se lituju. Fakt mi není nejlíp. Jistě, svět se nezhroutí, jen jeden malý, který jsme si oba budovali několik let. Až se vzpamatuju a přestanu se chovat, jak ty píšeš jako zhroucená figurka, bude moct klidně odejít, protože jsem se z toho přece už dostala, už je mi dobře a už ho vlastně vůbec nepotřebuju. A ono to tak vlastně i bude. Jo, možná jsem na něm byla nezdravě závislá, ale je zajímavý, že dokud jsme byli spolu, tak mi to tak nepřipadlo. S tím chozením na sílu ven … každý jsme jiný, někomu pomáhá víc, když se vybrečí, srovná si věci sám v klidu v hlavě, někdo potřebuje být středem pozornosti, vymetá všechny zábavy, jiný to řeší alkoholem, jiný prášky. Nesuď mě.

a tohle se ti nezda jako sebelitost? nebo jeste hur citove vydirani? myslis, ze s tebou zustane, protoze bez nej nedokazes zit? tak to se velmi pletes, protoze pokud se rozhodne, ze to skonci, tak se nebude ohlizet na to, ze ty se citis mizerne

ano, na tomhle principu zavislost funguje, dokud mas drogu, tak si svou zavislost neuvedomujes, teprve, kdyz o ni prijdes, tak se projevi abstak, ne?

nesoudim, analyzuju situaci na zaklade informaci, ktere si mi poskytla.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Leden 2008, 14:06:27 »

Paul Denton - tu holčičku si vyprošuju , neoslovuji tě chlapečku a nechci po tobě aby jsi mi vykal i když bych mohla , s tvou inteligencí , která je podle příspěvků evidentní mě zaráží , že neznáš pravidla slušného chováí a neumíš se k dámám chovat
Jinak veskrze souhlas s tím co jsi napsal .

Mona - přišla ses vyplakat a my na tebe takhle  Mrkající , prostě jen nevěš hlavu a s tím nedostatkem přátel to znám , tak prostě hledej nové a jestli děláte spolu tak zkus taky zmizet co nejdřív ať ho nemáš na očíš .

Avaranger - jakože by měl dostal metál za to jak byl pěkně upřímný ? Vlastně je to charakter a měla bych si ho vážit . To snad nemyslíš vážně , že bys něco takového chtěl nebo čekal od zhrzené ženy , že ne ?
Samozřejmě , že je dost možné , že za nějaké čásek to takhle bude vidět , ale v současné chvíli jsou rány příliš čerstvé tak do nich není třeba sypat sůl .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 04. Leden 2008, 14:16:12 »

Avaranger - jakože by měl dostal metál za to jak byl pěkně upřímný ? Vlastně je to charakter a měla bych si ho vážit . To snad nemyslíš vážně , že bys něco takového chtěl nebo čekal od zhrzené ženy , že ne ?
Samozřejmě , že je dost možné , že za nějaké čásek to takhle bude vidět , ale v současné chvíli jsou rány příliš čerstvé tak do nich není třeba sypat sůl .
No, asi tohle bude muj problém. Preferuju pravdu nehledě na situaci Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 04. Leden 2008, 14:25:16 »

Mona - Okej. Já aury vidět nedokážu, nicméně ... teda psychoanalitik si vaše aury/baňky zmapuje soustavou opartných otázek, když si pár usadí a pokusí se je rozpovídat na rozličná témata. Jestli pán mystik tohle vidí zpatra, dobře pro něj. Ale pak mě situace udivuje! Protože to, co u vás viděl před dvěma lety ukazuje na něco, co většina párů nemá - neumí - a přitom by mít měla! Protože (jestli to teda interpretuju na stejné rovině) to je nejzdravější fáze každého vztahu - mít se k tomu druhému blízko, přitom mít ale dost prostoru na sebe - to říkaj ty aury/baňky. Takže je na tobě se zamyslet se, co se vám přihodilo ...

barbarela.trust - Hulvátství je návyková věc. Já vím, že mě tady za monitorem nepokoušeš, takžeééé ... chovat se k dámě? Vtipná  Šťastný
Za domácí úkol si zkus otevřít wikipedii a najít si aspergerův syndrom. Dovíš se spoustu zajímavých věcí ... princezno  S jazykem
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Mona



Život je boj.

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 04. Leden 2008, 14:29:15 »

Avi, jasně že pravdu, tu taky preferuju, ale hned a ne po několikatýdenním vnitřím boji, který nakonec vzdal a vykopl mě z  bytu. Mohlo se to řešit jinak, třeba tak, že by mi už dávno řekl, "hele, to že spolu děláme mi nesvědčí, připadá mi, že už mi nejsi tak vzácná a nemáme si co říct, zkusme spolu najít pro tebe jinou práci a třeba se to zlepší".

Larry, díky za informace. Citově ho nevydírám, jen se fakt teď na něho neumím usmívat a říkat mu, jak je mi fajn a nejsem hérečka.

Paule, to právě nevím, co se přesně stalo, prostě krize sedmého roku vztahu. Nebo jeho přílišná odpovědnost a strach z toho, že až se příští rok vezmeme a splodíme dítě, už nebude cesty zpět. Jo, ten "mystik" to viděl z patra, jen při podání ruky  Šokovaný
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 04. Leden 2008, 14:32:53 »

Citace
No, asi tohle bude muj problém. Preferuju pravdu nehledě na situaci Úsměv


Asi by bylo naivní čekat , že tě odkopnutá holka poděkuje za to , jak pěkně jsi ji odkopnul , nemyslíš ?

Paul Denton - s tímto přístupem - přeji velmi mnoho úspěchů v životě , chlapče. Projel jsem to  Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se


Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 04. Leden 2008, 20:48:09 »

Paul Denton - s tímto přístupem - přeji velmi mnoho úspěchů v životě , chlapče. Projel jsem to  Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se

Zas tak nic hroznýho neudělal, tak nebuď hned tak vztahovačná a popudlivá... navíc soudit lidi podle chování na fóru? No nevim... Kroutící očima
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
hiDDen.ID



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 04. Leden 2008, 21:18:33 »

a prave som letomo prebehol clanky o "aspergerův syndrom" ale unika mi pointa preco by mal byt specificky typ autizmu prirovnavany k povedzme pokusu zaujat zenu Mrkající
Zaznamenáno

barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 04. Leden 2008, 21:38:10 »

Tak jsem si taky splnila ten domácí úkol a svým holčičím rozumem zhodnocuji , že jsou dvě možnosti , buď mi byla Dentonem tato porucha chování diagnostikována  Šťastný anebo tímto Denton obhajuje své chování . Přemýšlím
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS