pauza ve vztahu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:27:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  pauza ve vztahu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: pauza ve vztahu  (Přečteno 27835 krát)
Berisek13

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 26. Listopad 2008, 16:49:42 »

Tak asi ti co mi radili, ze pauza=konec meli pravdu. Uz jsem to nakonec nevydrzel a sel si s ni promluvit narovinu. Tak jsem ji vsechno, vysvetlil, rekl jsem, ze kdyz se dva miluji, tak maj problemy resit spolu, ze nechapu ze mi chce dat dat sanci, napise, ze me miluje ale chce aby pauza pokracovala. Na to se tvarila divne, asi chapala, ze je to blbost. Potom mi rekla, ze za ten tyden co jsme se nevideli se mela fajn, nemusela porad nekam spechat. Tak jsem se ji zeptal jestli ke me neco citi, jestli me miluje, jestli semnou chce byt, jestli chce pauzu dal tak beze me. Odpovedela, ze nevi. Ja rekl, ze kdyz ona nevi, tak ja vim. Dal jsem ji bednu s vecmi co u me mela. Nakonec rekla jestli si muzem psat, ja odpovedel, ze s ni nechci byt kamarad.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 26. Listopad 2008, 19:00:35 »

Tak jsem se ji zeptal jestli ke me neco citi, jestli me miluje, jestli semnou chce byt, jestli chce pauzu dal tak beze me.

NIKDY, NIKDY se ženy neptej jestli  tě miluje. Budiž ti to poučením pro příští vztahy

EDIT : Nicméně mi to nepřijde uplně ztracený, to žes jí dal bednu s věcma s tím že s ní nechceš být kamarád IMHO není vůbec tak blbej tah jak to působí
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Berisek13

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 26. Listopad 2008, 19:44:01 »

Ptat se uz tedy nikdy nebudu.
Mr.Liwu: IMHO není vůbec tak blbej tah jak to působí - nechapu???
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 27. Listopad 2008, 12:28:34 »

Mr.Liwu: IMHO není vůbec tak blbej tah jak to působí - nechapu???

Působí to takhle nějak : Ty jí dáš bednu, ona si ji vezme a rozloučíte se. Vyjde ze dveří, v ruce bednu a přemejšlí o tom proč to takhle skončilo. Nastoupí do autobusu, bednu si hodí vedle sebe a furt přemejšlí o tom vztahu, co jí dal, co jí vzal. Občas se podívá jestli vedle sebe jestli někdo bednu neukradl a bedna ji připomene tebe, ten vztah s tebou. Přijde domů, bednu někam položí a má chuť ti napsat. To udělá, ale dočká se odmínutí. Bude o tom přemejšlet, možná si najde jiného partnera, ale furt bude myslet na ten váš vztah, takže to logicky moc dlouho nevydrží.

No a pak jsou 3 možnosti
a) Najde někoho podle ní natolik úžasného že dokáže zapomenout na tebe a váš vztah
b) Bude mít takovou vůli že na to zapomene sama
c) Bude na ten vztah furt myslet a nakonec ti zazvoní u dveří i s bednou a bude prosit ať je pustíš dál
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Berisek13

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 27. Listopad 2008, 12:47:02 »

To jsem rád, aspon nad tím bude chvíli přemyšlet, já jsem se týden trápil, shodil jsem 3 kila. Ona mi dokonce při tom rozhovoru řekla, že se ten týden měla fajn, že aspon nemusela pořád spěchat. Podle mě chtěla pauzu ale o tom jestli ke mě něco cítí vůbec nepřemýšlela. Tak at přemýšlí teď. Ještě mi nenapsala ale stejně vůbec nevím, jestli bych s ní ještě chtěl být.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 27. Listopad 2008, 14:36:19 »

Jestli ti do očí řekla, že se ten týden měla fajn, tak se na to vykašli. Ani kdyby ke mě dolezla sama, tak bych jí už zpátky nevzal. Po světě běhá hodně holek.

Btw. říkal sem ti jakou pauzu sem prožil já. Když sme se potom sešli abysme si promluvili, tak mi tehdy řekla, že to bylo nejhnusnějších 14 dní, který zažila. Tzn. že sme se trápili oba.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 27. Listopad 2008, 18:58:14 »

Borisek13: no tak já si každopádně myslím, že jsi určitě udělal dobře...dal jsi ji čas, dal jsi ji možnost....jasně jsi vyjádřil, co tě trápí...nebyl jsi vůbec vlezlý, ani jsi nenaléhal....prostě jsi řekl, jak to vidíš ty....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
wxq.ivana

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 04. Prosinec 2008, 00:10:40 »

Otazka na Mr.Liwu= preco sa nikdy muz nema pytat zeny ci ho miluje??? to vam nejako znizuje sebavedomie a uz nie ste kingom situacie???? ci ???

no a moja reakcia k zvysku:

no, s tebou by som asi nevydrzala. Neviem ako to maju vymyslene ostatne zeny, ale ja by som sa nechala presviedcat celeeeeeeeeeeeee dni a asi by som potrebovala aj nejaku satisfakciu...lebo si to celkom posral....sorry ale tak to je
a ci ju chces spat???? to myslis vazne????
Vies ak si zoberies napr. mna, ja som tiez nonstop vytazena- chodim denne na vysku a pracujem na part time a teraz pisem aj bakalarku a so svojim priatelom som akurad v noci a na ranajky...no ale funguje to. Ved aj ty mas predsa nejake ine povinnosti...tak si ju mal skor chapat...asi ma toho tiez dost a ked nie, ved je to zenska, tiez potrebuje mat cas na seba a svoje zaujmy...
No neviem sice co urobis, ale u mna by preslo iba nieco fakt velkeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... Šťastný
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 04. Prosinec 2008, 13:45:32 »

Otazka na Mr.Liwu= preco sa nikdy muz nema pytat zeny ci ho miluje??? to vam nejako znizuje sebavedomie a uz nie ste kingom situacie???? ci ???
Nejde o to, jestli seš pánem situace nebo ne. Když se holky zeptáš, jestli tě miluje, tak ji tim v podstatě zatlačíš do kouta. Nezáleží na odpovědi (i když v tomto případě je většinou "ano", nebo "nevim") ale je to strašně vynucený. Holka to prostě musí říct spontánně a sama od sebe a ne při tom být tlačena k nějaký odpovědi.


no, s tebou by som asi nevydrzala. Neviem ako to maju vymyslene ostatne zeny, ale ja by som sa nechala presviedcat celeeeeeeeeeeeee dni a asi by som potrebovala aj nejaku satisfakciu...lebo si to celkom posral....sorry ale tak to je
Nesouhlasim. Přece když bych měl pauzu ve vztahu a holka by mi napsala, že mě miluje, tak je přece pauza úplně zbytečná. Ano, je tam nějakej problém, ale ten se vyřeší jenom tak, že o něm budeme mluvit, a ne že se budeme chovat jako pštrosi, co maj hlavy v písku.
Myslim si, že to udělal správně. Dal jí ještě pár dní čas, aby tu pauzu ukončila ona a pak jednal sám. Promluvil si s ní, řekl jí svůj názor a ona akorát potvrdila, že neví co chce. Tak to ukončil.


Vies ak si zoberies napr. mna, ja som tiez nonstop vytazena- chodim denne na vysku a pracujem na part time a teraz pisem aj bakalarku a so svojim priatelom som akurad v noci a na ranajky...no ale funguje to. Ved aj ty mas predsa nejake ine povinnosti...tak si ju mal skor chapat...asi ma toho tiez dost a ked nie, ved je to zenska, tiez potrebuje mat cas na seba a svoje zaujmy...
A jak je na tom tvůj partner? Taky je takhle vytíženej, nebo ne? A když ne, ptala ses ho někdy, jestli mu to nevadí, že s nim seš jenom v noci?
Jestli je vytíženej jako ty, tak samozřejmě nic neřekne, protože taky nemá čas. Má dost svých věcí. Ale potom bych nemluvil o vztahu, ale o tom, že vedel sebe jenom žijete.
Jestli takhle vytíženej neni a nikdy ti neřekl, že by s tebou chtěl být častěji, tak má IMHO jenom strach z toho, že kdyby se ozval, tak by tě ztratil.

Koukni se na to tak, že Berisek studuje vejšku, má spoustu volnýho času, nepracuje (proč? Protože pracovat bude celej život, tak si chce prostě užít života), má nějaký svoje záliby atd. Má holku, která na něj ale nemá skoro čas, nějakou dobu to trpí, pak mu ale ujedou nervy, a ozve se. Kdyby na tom tý holce záleželo, tak by se mu to pokusila nějak vysvětlit. Všechno je to o komunikaci, mezi partnery. Ale ona udělala naprosto nekonstruktivní rozhodnutí a chtěla pauzu. Dobrý, on na to přistoupil, omluvil se jí, ona mu odepsala, že ho miluje a dál? Dál se nedělo nic. ona měla pauzu zrušit a udělat nějaký pravidla, jak o tom mluvila. Místo toho dělala mrtvýho brouka.
Nezlob se na mě, ale myslim si, že udělal to nejlepší co mohl. pokusil se zachránit vztah, ona o to nestála. Tak ho ukončil.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 04. Prosinec 2008, 15:10:34 »

Otazka na Mr.Liwu= preco sa nikdy muz nema pytat zeny ci ho miluje??? to vam nejako znizuje sebavedomie a uz nie ste kingom situacie???? ci ???

Asi takhle nějak : Když se kluk zeptá holky jestli ho miluje -> není si tím jistý, bojí se že ne..což dost snižuje jeho hodnotu

all : Neberte Ivanku zase tak vážně, jenom se nám chtěla pochlubit jak je šikovná a samostatná Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 04. Prosinec 2008, 15:47:43 »

all : Neberte Ivanku zase tak vážně, jenom se nám chtěla pochlubit jak je šikovná a samostatná Úsměv
Taky mám takovej pocit
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
wxq.ivana

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 04. Prosinec 2008, 16:52:58 »

pre smula 007:

no to je tvoj nazor nie moj, ale mne keby niekto vycital to ze som radsej s mamou ako s nim, tak to by bolo fakt plytke. A cital si to prosim ta vobec cele???? Lebo mne sa ani tak nejako nezdalo, ze by nieco pre to urobil.... A ta pauza???? Normaly vztah nieco take nepozna, pretoze sa vsetko da riesit a ked nie, tak pauza je len synonimom pre rozchod.
A este k mojmu priatelovi: on taky vytazeny nie je, ale zas je to podla mna normalny chlap, ktory ma nepotrebuje kazdy den pri zadku a vie sa zabavit aj sam. Ved vztah je predsa aj o tuzbe a na co by sme sa potom tak tesili, keby sme mali na seba stale cas???? Vsetko ma nejake prekazky a pre mna je to vzdy vyzva.
Zaznamenáno
wxq.ivana

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 04. Prosinec 2008, 16:56:55 »

pre Mr. LiWu


haha, strasne smiesne Podivený To bol len priklad na mne, aby to pochopil, ze niektory ludia fakt nemaju cas a teda nie su s clovekom, ktoreho miluju casto nie preto, ze nechcu ale ze maju aj svoj 'svet'.  Nie kezdy zastava nazor, ze naco, ved budes pracovat cely zivot. To je sice mozne, ale kym s tym niekto zacne, tak ja uz budem niekde uplne inde
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 04. Prosinec 2008, 17:19:50 »

A cital si to prosim ta vobec cele???? Lebo mne sa ani tak nejako nezdalo, ze by nieco pre to urobil....
Neboj se, četl sem to celý. A hlavně sem to s nim řešil osobně přes icq, takže si dovolim tvrdit, že do toho "vztahu" vidim líp než ty.
A co měl jako udělat? To za ní měl přijít a prosit ji o odpuštění? Nemyslim si, že by to pomohlo.


A ta pauza???? Normaly vztah nieco take nepozna, pretoze sa vsetko da riesit a ked nie, tak pauza je len synonimom pre rozchod.
A můžeš mi říct, kdo z nich dvou to chtěl řešit? Ona, která navrhla pauzu a nekomunikovala s nim. Nebo on, kterej se jí omluvil a jel za ní, aby to s ní probral osobně?
« Poslední změna: 04. Prosinec 2008, 17:24:40 od smoula_007 » Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
wxq.ivana

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 04. Prosinec 2008, 19:26:36 »

Smula 007:

no, pozri, ja ti neberiem, ze do toho vztahu vidis viac ako ja, to mi je jasne, ja ti predkladam len pohlad zeny na napisane: no a keby mne niekto takymto sposobom 'dychal na krk', tak by to chcelo viac ako prist a ospravedlnit sa. Boze, to ste nikdy nevideli nic romanticke??? nieco co by jej vyrazilo dych a povedala by si 'boze to je to najkrajsie co pre mna nikto spravil'. Neviem ako ostatne zeny, ale ja mam slova v pazi. Nehovori sa, ze za muzov vravia ciny?????
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 04. Prosinec 2008, 19:36:01 »

Boze, to ste nikdy nevideli nic romanticke??? nieco co by jej vyrazilo dych a povedala by si 'boze to je to najkrajsie co pre mna nikto spravil'.

Jenže tohle neni romantickej film. Tady se to neodvíjí podle scénáře. Tohle je tvrdá realita.
A hlavně mám pocit, že holka je vždycky už rozhodnutá. A cokoliv uděláš (nějakej šílenej čin, kterým doufáš, že ji získáš zpátky), tak to na věci nic nezmění. Můj názor
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
wxq.ivana

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 04. Prosinec 2008, 19:54:06 »

smula 007:

no to je smutne uvazovanie, by si sa divil coho sme schopne ked milujeme [a to sa tam tusim spomina], a aj ked sme akokolvek rozhodnute, tak podla toho romantickeho filmu sme z toho v kolenach
a to je typicke chlapske uvazovanie: ved naco, ked uz sa rozhodla??
keby sa rozhodla, tak by mu uz ani nedvihla telefon, lebo by to mala vies kde a keby ho aj dvihla, tak v mojom pripade 'to by si videl ten prejav'- ked sa rozhodnem ja, tak to vie hned kazdy, pretoze to dam dotycnemu jasne pocitit
no a moznost cislo 2: zaloha, aj to obcas robime,kym nedrzime druhy konar, ale to je uz otazka charakteru
Zaznamenáno
willow



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 06. Prosinec 2008, 11:43:26 »


a aj ked sme akokolvek rozhodnute, tak podla toho romantickeho filmu sme z toho v kolenach

jsem jinej pripad - pokud bych byla rozhodnuta, ze uz o chlapa opravdu nemam zajem, tak jakakoli jeho akce podobna scene z romantickeho filmu by mu rozhodne body nepridala ... no v kolenach bych byla mozna z toho,ze bych si pripadala jako nejvetsi mrcha, co ho prinutila k takovym zoufalym cinum ...
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS