Pauza?!.

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:55:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pauza?!.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pauza?!.  (Přečteno 7235 krát)
koori



Karma: -1
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 13. Duben 2008, 08:34:37 »

Ahoj. potřebovala bych znát váš názor.Chodim se svým přítelem rok a pár měsíců... on bohužel studuje v jiném městě a vidíme se jen o víkendech. Vždycky nám to klapalo ale poslední měsíc moc ne. Pořád jsem mu něco vyčítala a byla na něj hnusná:(. Asi před tydnem jsme sli a ven a on mi rekl ze uz to asi nemá cenu že nám vztah na dálku moc nejde.Ale ze mě má moc rád a že si musíme dát alespon pauzu a pak uvidíme.Smutný Když jsem se ho zeptala jestli mi nenechal definitivně tak rekl ze ne. Uvidím ho asi az za mesic, nechci mu psát první (ale on se zatim neozval- to teda dela porád že jsem se musela ozyvat já první) ale když uz jsem mu 2 dny po tom co mi to rekla napsala tak to bylo jako v pohode. i když mi rekl ze ted spolu nechodíme ze jsme jen kámoši. Nevim co mam delat ta nejistota je děsná,jinou holku nemá tim jsem si jistá - věřim mu. myslíte že se mu mám ozvat? věřim tomu ze nám ta pauza prospeje protože až přijede za ten měsíc tak uz bude mit po škole a bude tady takze by se to mohlo slepit a zlepšit.Já jsem si uvědomila az ted ze jsem na nej vylitla i kvuli kravinám a ze jsem si dost nevázila toho ze ho mam...Máte někdo stejnou nebo podobnou zkušenost
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Duben 2008, 13:42:57 »

Možná nikoho nemá, ale možná mu někdo padl do oka. Takže teďka se pokusí o tu druhou slečnu a pokud mu to nevyjde, má pořád jistotu, že se bude moci vrátit k tobě.
Nebo jsi na něj byla opravdu poslední dobou zlá a jeho to přestalo bavit.

Ovšem nedoprošuj se, to nemá cenu.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Duben 2008, 01:47:21 »

Doprošování bude k ničemu. Ale vidím to podobně jako Kiruy. (nemáš vyplněný věk, tak počítám 18) Prostě mu někdo padnul do oka, ty si byla nepříjemná, tak ho to dožralo a řek si, že se na tebe může vyprdnout. Teď to během toho měsíce zkusí s tou druhou vyřešit a potom podle výsledku to dopadne s tebou.

Neznamená to, že už by tě neměl rád, ale přiznejme si, že vztah na dálku bude vzdycky horší, než normální a když to neklape a je šance na lepší, tak proč by ji nevyužil, když si mu dala prostor.

TeĎ myslim můžeš jen čekat a přemejšlet, jestli ho pořád chceš.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Duben 2008, 10:34:19 »

Teda, jak jste si všici jistí,jak slečna napsala, že mu končí škola za měsíc, já sám o sobě bývám kolem zkouškového dost nevrlej a nemám náladu se slečnou vysedávat, ne, že bych nechtěl být s ní, ale prostě nechci na ni přenášet moje nálady a zbytečně se dohadovat, protože já z nasranosti na svět, že venku se všici proháněj a já čumím do knížek a neb ještě hůř mrhám časem, což si zpětně uvědomím.
Takže nějak bych to neřešil, akorát to slovíčka pauza je takové hodně nepovedené, většinou tě tím chce připravit na snaší konec, ale bohužel nevíme za jaké situaci toto nelichotivé slovo padlo Kroutící očima
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
koori



Karma: -1
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Duben 2008, 15:06:51 »

koori: je mi 18.díkes za názory,,, já sem opravdu byla na nej osklivá,,takze to ted mesic necham byt ,.,,,,pokusim se mu neozvat...necham ho v klidu a uvidim,,,
Zaznamenáno
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Duben 2008, 18:58:48 »

Jestli můžu poradit,já jsem se zachoval stejně jako Tvůj přítel. Je to sice několik let,ale důvody byly přesně takové jak jsi zde napsala. Bylo tam hodně vyčítání a trošku omezování,délka vztahu byla o něco málo delší nežli Vás. V té době jsem potkal někoho jiného a dal STOP vztahu s přítelkyní,která se chovala jako Ty,zvažoval jsem jestli nová známost je pro mě ta pravá,dlouhou dobu jsem si myslel,že ano....ale i tento vztah se po roce zvrtl,ale to je jiný příběh. Můžeš říct,že to bylo hnusné a sobecké,ale hold v té době jsem se tak zachoval. Později jsem jí řekl že se objevil někdo jiný a ona to nesla dost těžce... Vyříkali jsme si to teprve po roce a půl.. 
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Duben 2008, 20:37:28 »

Jen pro přesnost, důvody nebyly takové, jaké tu psala koori. Důvodem byl jiný objev, jak tu psali ostatní Mrkající Jestli jsem tě správně pochopil...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
koori



Karma: -1
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Duben 2008, 07:16:22 »

V ten den co mi to řekl když me pak sel doprovodit domu tak jsem se k sobe chovali jako vzdycky - hrozne moc v pohode, delali jsme zase ty kravinky... je to desne tezky se mu neozvat kdyz vidim ze je prihlášen na icq... tak čekám ze se ozve on,,ale zatim nic,,, fakt nejhorsi období v mém zivote:(...ach ,,jooo,,, jinak dekuju za názory...
Zaznamenáno
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Duben 2008, 20:40:25 »

ja si nemyslim, ze by v tom musel byt nekdo jiny, jak tu pisete. proste si jen chce dat oddych, zrejme ho to dusilo a navic jestli toho ma hodne ve skole... uvidis. nezbyva nez cekat. tyhle vsechny spekulace jsou stejne na nic, akorat cloveka nahlodavaji.
Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
koori



Karma: -1
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Duben 2008, 15:13:59 »

díkes moc... mi ty vase názory pomáhaji ,, ono se fak nedá nic jinýho delat nez čekat ... vcera jsem mu napsala,,,a bylo to v pohode,pokecali jsme na icq,,,ovšem jako kámoši,,,, snad se mu to takhle nezalíbí,,, mela jsem 100 chutí mu napsat vsechno co mu chci rict ,,,ale do ocí to bude pak lepsi,,,, uz jenom 5-6 týdnů.. to zmáknu,,,,škoda jen ze asi neprijede na moje narozky,,i když prekvápko by to bylo super:)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS