Po 10ti letech sam :(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:24:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Po 10ti letech sam :(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Po 10ti letech sam :(  (Přečteno 30635 krát)
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 29. Leden 2008, 10:57:04 »

Po 10ti letetch odemne odesla manzelka. Pry se nudila. Ze uz to nebyla laska, zajimavy, jen pratelstvi. Bohuzel pro me ja jsem byl tak spokojenej protoze uz mam za sebou vic dlouhodobych vztahu a vim ze prave to pratelstvi je to kde to konci a to je ta dimenze takhle dlouhyho vztahu. Samozrejme to ze nebyla spokojena se promitalo do toho ze jsme se hadali (ja spis dycky utecu ke svym konickum). Ted jsem uplne vyrizenej, prvni tejden sem to jeste daval, druhej mi to zaclo dochazet a ted treti krize brecim jak maly decko (bude mi 34). Na novy vztahy nemam ani pomysleni, navic po tom co jsme az na ty hadky (ale nic hroznyho takovyto obcasny, to ma snad kazdy) hrozne moc rozumeli uplne ve vsem (tim chci rict ze to nebyl zadny horor byly porad i spolecny zajmy, chvile. Pred okolim hraju tvrdaka, do telefonu brecim svy sestre, ta me zna a vi jakej jsem. Bez alkoholu to nepujde, bud se opiju na noc nebo si beru prasek na spani. Uz jsem se rozchazel po delsi dobe (2,3,5 let – 3 vztahy) ale asi cim sem starsi tim to hur nesu. Taky tenkrat to bylo i jiny s moznostma ala kamaradi, dneska je to jsou kamaradi bud pryc nebo sama prace/rodina (jednom, druhe nebo oboje), takze jsem i vic "sam" nez kdyz mi bylo 20. No nic, beru si knizku a du si cist do hospody, sam doma nevydrzim.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Leden 2008, 10:59:25 »

To je mi líto. Podle toho, co píšeš, ve vašem manželství nebyly žádné děti. Mohu se zeptat proč?
Zaznamenáno
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Leden 2008, 11:01:17 »

tohle sjem poslal vcera do diskuse u clanku u rozchodech. Dneska nemam silu ani jit do prace, brecim od rana. Sestra mne objednala do RIAPSu k psychologovi. Nastesti tenhle tejden je sefova pryc takze svoji nepritomnost v praci muzu kamuflovat.


Nejhrosi je ze ani nebvim co bude, protoze manzelka rekla ze se jen stehuje. Nevim jestli to chce slepit zpatky, ma nekoho jinyho, nebo jestli je mnou tak znudena ze mne nemuze vystat.


Uz sme spolu byli 2x na pivu,a le vlasten sme si nic nerekli jen kecali jakoby se nic nestalo. mezitim mi rekla ze "neni na manzelstvi". to jsem se musel sebrat a jit na zachod ponevadz me to rozbrecelo.


Nejsem zadne urvana baba, za tech 10 let jsem nebrecel ani jednou, ale tedka me proste ty emoce premahaj. Ja ji mam porad rad, i kdyz mi nekdy lezla na nervy )no po takovy dobe), ale to bylo takovy to lezeni si na nervy kdy vite ze rano to bude pryc a vsechno bude v poradku.
Zaznamenáno
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Leden 2008, 11:03:08 »

To je mi líto. Podle toho, co píšeš, ve vašem manželství nebyly žádné děti. Mohu se zeptat proč?


no ja je z pocatku nechtel i kdyz s postupujicim vekem mi pomalu dochazi ze deti jsou vlastne smysl existence, ale zaroven je i ona striktne proti detem (opravdu se o moznosti mit deti vyjadruje velmi nelichotive).


O lehkych zmenach mych postoju (nerikam ze bych deti hned chtel, ale uz bych o tom mohl mluvit, uvazovat) jsem ji nerekl.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Leden 2008, 11:11:32 »

Tak to je blbé, děti obvykle dlouhý vztah stmelují, ostatně je to důvod, proč lidé partnerské vztahy zakládají. Zajdi k tomu psychologovi, pokud někdo může pomoci, tak je to právě nějaký takový člověk. Hodně štěstí
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Leden 2008, 11:16:06 »

I když jsem se rozvést chtěla já , tak i já jsem byla po definitivním odchodu od manžela z toho špatná , chyběl mi , mozek měl tendence smazat vzpomínky na to špatné a promítal mi jen ty pěkné věci , kolikrát jsem se v noci vzbudila a hledala ho , ten pocit samoty a prázdnosti , marnosti znám , den trval týden a týden měsíc , manžel mi to neulehčil , protože byl velmi milý a přátelský několikrát týdně telefonoval , nepřemlouval mě nebo tak něco oba jsme věděli , že to nemá smysl , ale asi milionkrát jsem si řekla , že se k němu vrátím , že je vlastně fajn . Pomohla mi práce , strašně moc , přišla jsem mezi jiné nové lidi , jako nová jsem toho měla hodně co se učit a ani nevím kdy přišel ten první DEN kdy jsem si na manžela za celých 24 hodin nevzpomněla ani jednou , tuším , že to mohly být tak asi dva měsíce . A to byl ten zlom od té doby už bylo vše v pohodě , rozvodu nelituju ani trochu vážně to nemělo smysl .Takže moje rada zní , pracuj , vem si toho hodně , alkohol nic neřeší a jestli tě žena skutečně nechce tak ji nech plavat a najdi si jinou - lepší  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Leden 2008, 11:28:46 »

I když jsem se rozvést chtěla já , tak i já jsem byla po definitivním odchodu od manžela z toho špatná , chyběl mi , mozek měl tendence smazat vzpomínky na to špatné a promítal mi jen ty pěkné věci , kolikrát jsem se v noci vzbudila a hledala ho , ten pocit samoty a prázdnosti , marnosti znám , den trval týden a týden měsíc , manžel mi to neulehčil , protože byl velmi milý a přátelský několikrát týdně telefonoval , nepřemlouval mě nebo tak něco oba jsme věděli , že to nemá smysl , ale asi milionkrát jsem si řekla , že se k němu vrátím , že je vlastně fajn . Pomohla mi práce , strašně moc , přišla jsem mezi jiné nové lidi , jako nová jsem toho měla hodně co se učit a ani nevím kdy přišel ten první DEN kdy jsem si na manžela za celých 24 hodin nevzpomněla ani jednou , tuším , že to mohly být tak asi dva měsíce . A to byl ten zlom od té doby už bylo vše v pohodě , rozvodu nelituju ani trochu vážně to nemělo smysl .Takže moje rada zní , pracuj , vem si toho hodně , alkohol nic neřeší a jestli tě žena skutečně nechce tak ji nech plavat a najdi si jinou - lepší  Mrkající


hmm, to jsi mi spis ukazala jak uvazuje ona Smutný Protoze tak to nejak je, jsem k ni mily a pratelsky, pisu ji na icq )ale netelefonuju), pisu ji sms (o tom co jsem delal a tak), ona mi taky sama od sebe napise, tak snad neprudim. nepisu zas tak casto a nekdy pockam az mi napise ona sama od sebe treba cely den (nakonec napise).

ja to vidim na radu pro nas pro oba.

taky si vzala kocku, ta mi chybi taky, ale nechci si v tomhle stavu porizovat novy zviratko, to se ma delat s rozmyslem a cistou hlavou, ne ze zoufalstvi Smutný
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Leden 2008, 11:38:20 »

Pokud SKUTEČNĚ chcete jít od sebe , omezit kontakt , nepiš jí co jsi dělal a nečekej až napíše ona tobě . Jeď třeba na víkend k někomu na návštěvu a mobil nechej doma . Upřímně jsem o kontakt od manžela nějak extra nestála , dělal mi to težší .Píšeš o koníčcích - tak si naplň den .

Dobře se to říká , ale blbě dělá , já vím , ale můžu ti něco slíbit - bude to dobrý uvidíš  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Leden 2008, 11:52:19 »

Pokud SKUTEČNĚ chcete jít od sebe , omezit kontakt , nepiš jí co jsi dělal a nečekej až napíše ona tobě . Jeď třeba na víkend k někomu na návštěvu a mobil nechej doma . Upřímně jsem o kontakt od manžela nějak extra nestála , dělal mi to težší .Píšeš o koníčcích - tak si naplň den .

Dobře se to říká , ale blbě dělá , já vím , ale můžu ti něco slíbit - bude to dobrý uvidíš  Mrkající


mas pravdu, budu se ji muset zeptat co skutecne chce. jestli ji to neztezuju tim ze zustavam v kontaktu, pokud chce opravdu odejit.
Zaznamenáno
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Leden 2008, 15:08:02 »

tohle mi ted sama od sebe poslala na ICQ (schvalne jsem ji celej den nepsal abych ji neotravoval)


Ahoj, jak se mas? Co si budes dneska varit?


tak to fakt nevim co si mam myslet a co delat. musel sem si vzit prasek na uklidneni, jinak bych se rozsypal. vecer prijede segra a pohlida me do zejtrka nez pujdu k mozkoskrabovi.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Leden 2008, 15:30:49 »

Ve svym veku k tomu sice asi nebudu mit moc objektivni nazor, ale prece...ty bys to chtel zpatky predpokladam?
Mozna je to z jeji strany jen nejakej zkrat nebo neco, chce treba podvedome zjistit, co pro ni to manzelstvi znamenalo, jestli to bez nej zvladne nebo ne. Kdyz ti pise, co si budes varit, tak ji rekni, ze neco, co ma rada, zepta se, jestli muze prijit na obed, prijde a zkuste o tom pohovorit. U piva v hospode to nevidim jako stastny reseni...doma si u toho klidne muzete pobrecet, zakricet si na sebe a uvolnit tak emocim, coz si myslim, ze by to mohlo pomoct vyresit. Kdyz ji to nudi, tak navrhni nejaky oziveni, ktery by to nadale udrzelo.  Kroutící očima Nevim, asi sem ti moc neporadil, ale takhle to vidim ja...preju hodne stesti  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 29. Leden 2008, 15:54:21 »

Protoze to si myslis jen ty, ze mas vzdycky pravdu


tak to byl prej nejvetsi problem. tak to sem asi nemel mit svuj nazor na nic.

krome toho nevim kterej chlap by moh bejt tak bezpaterni aby nemel vlastni nazor. to neni chlap ale nula.

Mimochodem pokazdy kdyz na me v necem dulezitym nedala tak to skoncilo prusvihem kteryho litovala. Napr. nova prace. Rikam ji nebud blba statni sprava je jistota. Ne nasla si novou praci kde drela 9 hodin denne za o 2 tisice vyssi plat. Rikam ji nez tam sla prvni den ze to je pitomost.

Pak byla rada ze ji vzal sef zpatky - vsechny vypovedi a tak roztrhal a bylo to jakoby neodesla, byla pryc tyden.
Zaznamenáno
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Leden 2008, 15:59:44 »

Ona:Jo jo, vzdyt jsem rikala, ze posledni 2 mesice jsi byl jako vymenenej. Nemysli, ze jsem to nepoznala. Ale urcity veci proste nefungujou, no. A pak - za chvili bysme se zas hadali jako psi.....


ja:no ne nutne, to uz je na nas

ona:To jo. Ale proc si vlastne myslis, ze by to bylo jiny, kdyz posledni roky to bylo takovy a makovy? Nikdo nam mozky mezitim nevymenil.

ja: no ja mam za to ze lidi se muzou poucit a sama rikas ze se mi to celkem darilo

treba to bylo tou hadkou, kdo vi. ja s eproste cas od casu zmenit, i my konicky
taky si myslim ze po 10ti letech sme prece jen mohli takovou diskusi zkusit pred takhle radikalnim krokem no, mrzi me ze jsme o om nemluvili








----------------------------
zapomel jsem rict ze mi to rekla den predtim nez se odstehovala, vedela to uz ale mesice dopredu Smutný a  nic mi nerekla, akorat tak naznacovala ze by se eventuelne odstehovala, ale to rikala stejne prakticky porad i predtim, znate to takovy ty kecicky.
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Leden 2008, 16:42:25 »

Videl bych jako reseni se s ni ted par dni nebavit, nepsat ji, nic...bude o tom premyslet, bude se ji styskat, co je s tebou a tak, bud ji to bude vyhovovat a nebo ji budes chybet...pak bych ji zavolal, pozval na obed / veceri / vino / navstevu k sobe, rekl ji, zes to zkousel bez ni zvladnout, ale ze to nedokazes a tam to nasledne zkusil probrat. Pokud si ji tech par dni nechybel a vyhovovalo ji to bez toho, abys ji psal, volal, byl s ni, tak to asi nikam nepovede a bude asi nejlepsi omezit kontakt s ni na naprosty minimum, aby ses toho nejak zbavil...v opacnym pripade urcite oceni to, zes ji kontaktoval a je tam sance na novej zacatek  Neutrální
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Leden 2008, 23:41:35 »

Protoze to si myslis jen ty, ze mas vzdycky pravdu

no... tohle by me rozcililo uz defaultne... bez ohledu na to, ze vis, ze mas pravdu, vetsina lidi nema rada, kdyz je poucujes. mela bych o tom neco vedet, pry to delavam Smutný lide, co uz me znaji, vedi, ze to tak nemyslim, ze si to vubec neuvedomuji a ze proste jen obcas mam spatny zpusob vyjadrovani, ja se zase na oplatku snazim krotit. muzes mit vlastni nazor, nikdo ti to nebere, ale musis ji nechat udelat jeji chyby. a rict ji, ze to pro co se rozhodla je pitomost, zpusobi spis opak a i kdyz si svym rozhodnutim neni jista, udela ti to natruc. je to jako to stare zname omilane, co zena mini kdyz rekne "delej si co chces"... kdyz si predstavis ten ton, jakym to melo byt vyrceno, tak mi to prijde stejne jako to, cos rekl ty ji...

ted jsem se chytla jedne vety, ktera me v tvych prispevcich zaujala, jelikoz s ni mam osobni zkusenost z obou stran (to co delam ja ostatnim, dela muj otec me). ale nebude to jediny duvod rozchodu. casto totiz ten skutecny duvod neexistuje, zacina to jen spoustou malickosti, ktere samy o sobe nemaji vyznam ale dohromady... stokrat nic umorilo osla...


nevim, co je nejlepsi ted udelat. jestli omezit kontakt, nebo se snazit. v kazdem pripade mas pravdu, ze je skoda, ze jste spolu o tom nemluvili driv, mohli jste tomu predejit. jenze dulezitejsi je cesta nez cil. kdyby ses postavil na hlavu, pokud se ona nebude chtit vratit a resit to, nic neudelas. jako zena se vetsinou ridim tim, ze poslechnu svuj instinkt, konam tak, abych bez ohledu na vysledek, byla spokojena se svymi ciny... nebo se o to aspon snazim. a pokud nevim, co si vybrat, pak se proste rozhodnu a odmitam se ohlizet zpatky. snad i ty najdes cestu, ktera te dovede k cili... jakemukoliv Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 30. Leden 2008, 11:34:00 »

krome toho nevim kterej chlap by moh bejt tak bezpaterni
Mimochodem pokazdy kdyz na me v necem dulezitym nedala tak to skoncilo prusvihem kteryho litovala. Napr. nova prace. Rikam ji nebud blba statni sprava je jistota. Ne nasla si novou praci kde drela 9 hodin denne za o 2 tisice vyssi plat. Rikam ji nez tam sla prvni den ze to je pitomost.

Pak byla rada ze ji vzal sef zpatky - vsechny vypovedi a tak roztrhal a bylo to jakoby neodesla, byla pryc tyden.

Jasně měl jsi pravdu , ale pokud jsi ten typ co to dokáže ještě milionkrát opakovat tak by se mi to taky asi dvakrát nelíbilo , znáš to - máme právo dělat chyby ...

Citace
Protoze to si myslis jen ty, ze mas vzdycky pravdu
tak to byl prej nejvetsi problem. tak to sem asi nemel mit svuj nazor na nic.
krome toho nevim kterej chlap by moh bejt tak bezpaterni aby nemel vlastni nazor. to neni chlap ale nula.

Podle mě třeba bezpáteřnost s absencí názoru nemá nic společného .

A s tohodle rozhovoru mám pocit , že tvou ženu trápí , že jí chceš řídit život za každou cenu  .
Každý potřebuje svůj prostor .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 02. Únor 2008, 02:03:01 »

Tak co psycholog, pomohl??

Doufam, ze jo - podle toho jak to popisujes, tak to asi nemohlo byt uplne super souziti - vdana jsem jeste nebyla, ale neshodnout se na detech mi prijde jako docela zasadni problem.
Hlavu vzhuru, venuj se konickum, porid si psa nebo jineho kocoura, pracuj... na alkohol zapomen. Nema smysl nicit se vic nez je nutne
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Únor 2008, 11:26:47 »

Taky by mě zajímalo jak to dopadlo .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Únor 2008, 14:09:50 »

ahoj, dik ze se zajimate jak jsem dopadl Úsměv


psycholog mi pomohl hodne i kdyz mi vlastne nic nerekl jen jsem mu vsechno vyklopil. jak jsem tam tak mluvil uvedomil jsem si ze problem je u me, doslo mi ze sem s ni dost casto zachazel jako s hadrem a nedal ji to co potrebovala, jistotu domova.

taky jsem si uvedomil ze v sobe drzim uz nekolik let deprese z prace )prace me prestala bavit, i kdyz je dobre placena), ktery me uplne zabiji a ja nejsem schopen komunikovat s okolim a drzel jsem to v sobe protoze priznat si "porazku" jsem povazoval za nemuzne. aktualne jsemv takovem stavu ze kazdy den kdy s dokazu vypravit do prace a alespon 2 hodiny pracovat je pro me vitezstvi (nastesti pro me me nikdo moc nekontroluje takze nejsem v zadnym pracovnim prusvihu, nicmene deprese z toho ze se to jednou provali a predstava zacatku v novy praci me nici velice ucinne).

vsechno jsem ji to na schuzce rekl a ona mi rekla ze nechapala proc jsem se ji odcizoval a ted to chape. rekla mi ze kvuli tomu brecela v noci a brala prasky na uklidneni.

na konci "rande" mi dala sama od sebe PUSU Úsměv a pujcila mi kocku Úsměv a v nedeli ke mne prijde, ostrihame kocce drapky a pak pujdeme na veceri.

takze problem je u me, momentalne se snazim sehnat psychologa ktery mi pomuze s lecbou deprese.

nemam vubec ani odvahu ji navrhovat aby se vratila, nemam ji stejne co nabidnout krome problemu.

mel jsem ji o mych problemech rict driv a ne je dusit v sobe, pricemz navenek to vypadalo jako bych mel problem s ni.

jediny pozitivni na tom vidim ze to ve me pohnulo ledama a jsem schopen zacit si jednotlivy problemy pojmenovavat, bohuzel kdybych si to uvedomil driv mohl jsem mit nekoho s kym muzu svoje skutecne problemy resit. jenze zase bez takovyhle radikalni veci bych si to vubec nedokazal srovnat.

asi trochu prekvapivy konec, nebo zacatek, aspon doufam.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Únor 2008, 14:15:27 »

Ti psychologové, ti panečku vědí jak na to! Možná je to i v tom, že člověk jde za psychologem s tím, že potřebuje pomoct, tak před ním nic neskrývá.

Tak ti přeji, ať ti to vyjde a snad pro příště ponaučení, že je třeba lepší komunikace.
Zaznamenáno
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Únor 2008, 14:18:25 »

jeste pro pochopeni pojmu "zachazel jako s kusem hadru"  - nekde pri moji vychove se stala chyba a ja porad jedu jako "sam na sebe". to znamena ze si hlidam to "svy", nejsem ochoten se delit o veci, porad vsechno jako kazdej sam za sebe i kdyz jsme jakoze "spolu". Misto pochopeni se u me casto dockala ruznych ironickych poznamek, prave proto za jakyho jsem se mel "chlapaka" co vsechno zvladne.

to abyste si nemysleli ze jsem ji bil, nebo ji nejak zamerne utiskoval.

ten mesic od rozchodu me posunul dal nez 10 let souziti, vlastne jsem ji za to ze to udelala podekoval. byla z tehle mych priznani si chyb dost zmatene, rikala ze neverila ze bych nekdy byt i neco malo z toho uznal.

na druhou stranu sama pak rekla ze taky se nechovala nekdy uplne nejlip, takze to neni pripad kdy bych otocil jen abych ji nejak dostal zpatky! naopak cim vic se dostavam pod to co se vubec delo po povrchem tim mensi odvahu mam kazit ji dal zivot!
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 06. Únor 2008, 14:48:10 »

Úsměv Tak aspon ze to v necem pomohlo. Budu drzet palce, at Ti to dobre dopadne...
strihani kocicich drapku je docela adrenalinovy sport :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 06. Únor 2008, 14:49:07 »

Potlesk Někdy je mi fakt líto, že nemám žádný vážný problém, který by šel řešit. Jsou to všechno jen malichernosti, kterejma bych ty psychology jen zdržoval. Ae za vyřešení by stály Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 06. Únor 2008, 14:51:35 »

treba se ti casem zadari jako me, jeste tak pred 5ti lety bych reagoval uplne jako ty Úsměv
« Poslední změna: 06. Únor 2008, 17:16:18 od LordAli » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 06. Únor 2008, 17:16:52 »

No, tak to se mam na co těšit. I když já věřím, že naše styly uvažování jsou natolik odlišné, že budu mít úplně jiný problém Úsměv Ale ono to bude asi jen iluze z toho, že když si člověk vyřeší nějaký takový opravdu velký problém tak pak všechny tyhle malé jsou tak miniaturní a v porovnání s tím velkým, který je vyřešený jsou zanedbatelné. Ale člověku to dá motivaci a sílu měnit věci - když sem vyřešil tenhle velkej problém, tak vyřešim cokoli.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS