Po 10ti letech sam :(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:51:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Po 10ti letech sam :(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Po 10ti letech sam :(  (Přečteno 30636 krát)
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 06. Únor 2008, 22:27:12 »

Tak je pěkné , že jsi alespoň takhle přišel na to , kde je chyba a že s tím chceš něco dělat , budu držet palce a informuj  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 11. Březen 2008, 15:01:07 »

tak po delsi dobe napisu jaky je stav. schazime se tak jednou za tejden na pokec, bud vhospode (to je horsi protoze tam se snaz chytnem) nebo u me (zadny sex, toby bylo na dramec).


celkove situace k nicemu, spis to vidim jako oboustranou neschopnost to skoncit. nic se nikam neposunuje, ja se moc nemenim, i kdyz uz predstavu jak jsem psal o problemech mam, nicmene neumim se otocit na petniku a byt "jiny".




Zaznamenáno
Kejč

Karma: 1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 27. Duben 2008, 23:20:26 »

Ahojte lidi.Zaujal mě tenhle příběh protože je stejnej jak můj.Manželka mě opouští po 10 letech kvůli jinému.Nedovedu si představit život bez ní.Vlastně ani nevím proč to sem píšu možná proto že doufám že mě to pomůže nebo tak...Hledám pomoc a místo kde se můžu vykecat protože to naše rodina ještě neví . Nemám kde bydlet bydlíme u jejích rodičů a tam nechci zůstávat protože mě to tam bude připomínat ji a to bude jenom horší.Ona má už byt.Ještě že nemáme děti protože by to bylo ještě horší.Hodně jsem o tom četl co dělat a jstli přežiju tohle tak už všechno.       Smutný   Smutný   Smutný
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 28. Duben 2008, 08:18:15 »

Kejč: hlavně nebuď sám, .. tím nemyslím, že hned musíš jít lovit jiný ženský, chápu, že na to ani neni chuť,ale spíš se snaž trávit co nejvíc času mezi lidma, nalož si víc práce, nějak se zabav. A pokud jde o ten byt..  to je snad to nejmensi, predpokladam,ze si vydelavas sam, ted nebudes muset investovat penize do manzelky,takze ti jich bude spousta zbyvat. Staci ti jedna mistnost, nejaky podnajem sezenes za par korun.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 28. Duben 2008, 10:30:08 »

Kejc: Hlavu vzhuru.
Najdes si nakej podnajem a bude to. A asi cim drive, tim lepe...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Kejč

Karma: 1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 28. Duben 2008, 20:54:07 »

Máte pravdu.Udělám to tak najdu si nějakou garsonku a bude to.Bude to nejlepší řešení pro nás oba.Může jít kam ji srdce táhne a já to budu mít za sebou dřív.Netušil, jsem jak to bude bolet,ale celkem mě dostal do reálu článek jak přežít rozchod od QARKA, protože jestli je člověk trošku realista tak zjistí, že je to pravda, co tam píše. Jsem rád za vaši pozornost, protože než najdu tu garsonku tak to nikomu neřeknu.Nestálo by to za to.Trošku se uleví při psaní těch pár řádek na tomhle fóru a to je fajn.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 28. Duben 2008, 21:21:00 »

Skoro by sis taky měl najít někoho s kým budeš moct mluvit, abys neakonec nemusel JEN psát sem Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 28. Duben 2008, 22:35:03 »

to je fakt,po jednom tezkem rozchodu jsem docela dlouho nevylezal mezi lidi, pak jsem zjistil,ze za tu dobu jsem nejak zapomnel mluvit,takze na to pozor :- )))
Zaznamenáno
Kejč

Karma: 1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 28. Duben 2008, 22:55:55 »

Nějakého takového kamaráda nebo kamarádku mám jenže jsem se dohodl s mojí zatím ještě současnou ženou že dokud nebudu mít kam jít tak to nikomu neřeknu.Mám trošku strach že jak se někomu svěřím dřív, tak se to provalí a manželka odejde hned kvůli svým rodičům a já nechci zůstat sám u jejích rodičů protože to tady sám nezvládnu.Ona říká že jestli mě to nebude vadit tak at zůstanu jenže tím si nejsem jistej protože tady mi to bude všechno připomínat ji a to není pro novej začátek dobré.Ten nápor na hlavu je tak silnej že mám pocit že nedokážu reálně uvažovat o rozhodnutích která mění život ani nemluvě.Jednu garsonku jsem už našel tak snad to klapne a potom bude vítr v rodině jak to řeknem.Z toho ,ale nemám takovej strach jako z té samoty co mě čeká.Jsme s ženou spolu od 18 let takže jsem k ní odešel přímo z domu.Ještě jsem nezažil být úplně sám.Navíc bydlíme na vesnici a teď se stěhuji do města což mě trošku děsí nic proti městu,ale rok jsem už v podnájmu byl a moc mě to nebralo.Ale hlavu zhůru nějak bylo a nějak bude.  Znepokojený  Smutný
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 29. Duben 2008, 15:03:28 »

Kejč : zvykneš si, má to i výhody, každopádně to je to nejlepší,co teď můžeš udělat
Zaznamenáno
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 30. Duben 2008, 01:17:16 »

Hlavu vzhůru, to se stává, stalo se to skoro každému a komu se to nestalo, toho to teprve čeká, to je realita dnešní doby, ono "žili spolu šťastně ž do smrti" dnes rozhodně neplatí a kdo ví, jestli někdy platilo .... .

Jediný lék, který Ti mohu doporučit aplikovat je čas, využij ho pro sebe, věnuj se sám sobě, choď do posilovny, sportuj, vzdělávej se, prostě zabav se něčím co odvede Tvé myšlenky pryč od rozvodu a současně něco užitečného, co Ti pomůže abys zaujal Tvou budoucí ženu  Mrkající.
Zaznamenáno
Kejč

Karma: 1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 04. Květen 2008, 19:54:37 »

Ahojte.

Tak dneska to přišlo a je to tady.Já a moje jsme šly a řekly jsme to rodičum.
Samozřejmě že byla hruza žena po tom rozhovoru ještě šla to uklidnit nebo snad ani nechápo co si od todo slibovala ,ale šla tam  a ještě se víc pohádala s tátou což mě mrzí nacož se pobalila a odjela nadobro.Tak jsem tady sám já a láhev nějakého levného rumu.Dneska se mu zřejmě mrknu na dno.Ženy je mi líto odešla z domu dramaticky a brečela není z ledu a já taky ne ořval jsem to strsšně .Doufám že zítra dostanu ten podnájem a snad se  to bude odebírat lepším směrem.

Ďekuji těm co mě něco napsaly za jejich přízpěvky moc mě to pomohlo a jestli se delší dobu neozvu tak proto že v nové garsonce nemám internet dekuji vám teď je to venku oficiálně a třeba jak to proberu z nějakým známým tak bude lépe.
Co je podle mě tak trochu paradox je to že mě posiluje přesvědčení mojí ženy (přesně věděla co chce) že tohle je to co musí udělat.Nějak to nedokáži popsat,ale byla si jistá.To mě posiluje musí jej moc milovat a on ji odešel od rodiny z dětma.Doufám že toho nebude nikdy litovat.


PS.Jestli tam mám hrubky tak na ně kašlete
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 05. Květen 2008, 10:18:20 »

Good luck.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 07. Květen 2008, 00:05:13 »

tohle mi ted sama od sebe poslala na ICQ (schvalne jsem ji celej den nepsal abych ji neotravoval)


Ahoj, jak se mas? Co si budes dneska varit?


tak to fakt nevim co si mam myslet a co delat. musel sem si vzit prasek na uklidneni, jinak bych se rozsypal. vecer prijede segra a pohlida me do zejtrka nez pujdu k mozkoskrabovi.

Není lepší si místo ségry zavolat nějaké štětky a trochu se rozptýlit?
A bývalce odepsat, že místo obědu dnes napíchneš nějakou holčinu s pevnějšími kozami, užší vagínou a kulatější prdelkou.
A taky tak učinit. Myslím, že by ti to udělalo dobře. Budeš se cítit o poznání lépe, než jako ubrečená baba.
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 07. Květen 2008, 00:23:38 »

Uvědomte si, chlapi, že důvodem proč vás ženské opouštějí je fakt, že je málo/nedostatečně napichujete.
(Ano, občas vás buchta opustí kvůli prachům, či kvůli povaze - že jste nesnesitelní, ale buďme realisté - toto sotva změníte)
Takže je jednoduché se podle toho zařídit a vaše ženy řádně napíchnout. Když vás přestanou bavit, tak si to čas od času proložit nějakou jinou buchtou. Žádný jiný recept na to není.
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 07. Květen 2008, 07:20:25 »

SpeedMaster: zajimave nazory  Smějící se
Zaznamenáno
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 18. Květen 2008, 19:38:25 »

Cau Kejci Úsměv Jsem zase zde a v daleko lepsi kondici nez moje zatim stale jeste manzelka. Zvyknul sem si na pohodli toho ze me nikdo nevotravuje, neprudi, nema porad naky pozadavky ktery se s mym zivotnim stylem neslucujou. zima byla depresivnejsi jelikoz sem RC leteckej modelar a nebyla sezona, tedka litam jak je pocasi po venku s kamosema a na nudu si narozdil od byvale/stale jeste soucasne nemuzu steziovat. Zato ona sé mi neustale ozyva, pise na icq, sms, chce se schazet kvuli chlastani, hrani WII a sipek (coz nesnasela a nudilo jito hehe Úsměv ).


Jinak pravdu ma i ten manik s tim napichovanim, ale ja ji nenapichuji, to bych se musel stydet sam pred sebou. Jak rika stary porekadlo, zenska je jako fazole, jak nema doma poradnej kolik tak se plazi k sousedovi.


Psychiatr byl na nic, mozna nejakej placenej z vlastnich penez , ale ten pan tam byl zjevne v praci tak jsem tam proste prestal chodit.


Dalsi vztahy nechystam, pustil sem se do vareni, zehleni, prani a musi mrict ze me to dost bavi Úsměv nechapu proc sem ji to nechal delat a jeste se za to nechal obtezovat neustalymi kecy jak ona dre (realita je takova ze je to za chvili hotovy ale pyskovala o tom cely vikend Úsměv ).

Zaznamenáno
Kejč

Karma: 1
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 18. Květen 2008, 23:09:38 »

Ahojte tak jak čtu co jsem tam psal tak jsem na tom líp.Garzonku mám a kupuju auto a stěhuju se.Ono to nějak dopadne určitě dobře.Ještě mě to štve a bolí,ale o víkendu jsem vypadl do města na pivko a pobavit se a bývalka není jediná na světě.Doufám že za čas na tom budu jak petr.To přirovnání těch ženských k fazolím je trefné.  Šťastný Jenom ještě najít nějakou tu fazolku.Mějte se a čau.
Zaznamenáno
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 04. Červen 2008, 22:09:43 »

Ahojte tak jak čtu co jsem tam psal tak jsem na tom líp.Garzonku mám a kupuju auto a stěhuju se.Ono to nějak dopadne určitě dobře.Ještě mě to štve a bolí,ale o víkendu jsem vypadl do města na pivko a pobavit se a bývalka není jediná na světě.Doufám že za čas na tom budu jak petr.To přirovnání těch ženských k fazolím je trefné.  Šťastný Jenom ještě najít nějakou tu fazolku.Mějte se a čau.

no vidis, ja uz sem na tom dokonce tak ze se zacinam tesit az ona poda rozvod Úsměv klid, pohoda, vlastni konicky a pivo Úsměv dalsim vztahum davam cas, po nejakejch prvnich krecich kdy sem sam vedel ze se jen tak bavim abych zapomel nic novyho nehledam.
Zaznamenáno
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 04. Červen 2008, 22:18:27 »

jeste pridam ze zena se mnou porad nekam chodi, protoze se asi nudi jeste vic nez predtim. neustale aspon jednou tydne nejaka"akce" (pivo, filmy, serialy - ne cesky ale treba The Big bang Theory, My Name Is Earl tad. Úsměv ) etc.) myslim si ze mi to dava dalsi voditko, az o to prestane stat, tak ma nekoho jinyho.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 04. Červen 2008, 22:27:22 »

Uvědomte si, chlapi, že důvodem proč vás ženské opouštějí je fakt, že je málo/nedostatečně napichujete.
(Ano, občas vás buchta opustí kvůli prachům, či kvůli povaze - že jste nesnesitelní, ale buďme realisté - toto sotva změníte)
Takže je jednoduché se podle toho zařídit a vaše ženy řádně napíchnout. Když vás přestanou bavit, tak si to čas od času proložit nějakou jinou buchtou. Žádný jiný recept na to není.

Tohleto jsou skutečně moudra "nad zlato"...já jen občas mne napadne, zda to tento jedinec myslí skutečně vážně...ale hlavně, zda toto uplatňuje též v praxi či zda jen tlachá zde na fóru Přemýšlím

Hlavně si nemyslím, že věci jsou černobílé a vše je jen o tom, zda člověk "řádně napíchne či ne"...ano...pak je všecko fajn a NO PROBLEM...ne...a pak je to průser a kdo hledá problém jinde, tak ho nejspíš nenajde Mlčím

Dále se mi ještě stále nepodařilo začít lidské bytosti redukovat na pouhé sexuální objekty, což je v tomto případě asi ten největší problém...a pro současnost celkem nedobrá výbava Přemýšlím

Jo a jinak pardon za OT Super!

Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
brand

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 08. Červen 2008, 12:41:02 »

ALkohol nic neriesi kamarat. Na spanie si daj radsej tabletku. Tiez mam problemy, snazim sa nepit a nekomunikovat. Drz sa.
Zaznamenáno
brand

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 08. Červen 2008, 12:44:41 »

Uvědomte si, chlapi, že důvodem proč vás ženské opouštějí je fakt, že je málo/nedostatečně napichujete.
(Ano, občas vás buchta opustí kvůli prachům, či kvůli povaze - že jste nesnesitelní, ale buďme realisté - toto sotva změníte)
Takže je jednoduché se podle toho zařídit a vaše ženy řádně napíchnout. Když vás přestanou bavit, tak si to čas od času proložit nějakou jinou buchtou. Žádný jiný recept na to není.

No comment...


Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 12. Červen 2008, 21:41:03 »

To Kvarkopako:
Jsi si raději psát na novinky.cz, nebo si posilovat sebevědomí zdviháním činek do posilovny.
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 12. Červen 2008, 21:42:31 »

To brand:

Až těch buchet pár vystřídáš, tak zjistíš, že moc důvodů, kvůli kterým chlapy opouštějí neexistuje.
A těch důvodů, které může chlap sám objektivně změnit je ještě méně.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS