po 16 letech obracen život

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 06:11:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  po 16 letech obracen život
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: po 16 letech obracen život  (Přečteno 56381 krát)
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« kdy: 22. Květen 2008, 14:32:53 »

je mi 38 let ,žene 32
detem 4 a 7 let,ten starši pujde do do skoly
4.4. mi zena rekla ze ma pritele a ze se rozvedeme
pry chce mit lepsi zivot,hlavne ze nechodime do hospod a byvit se.vubec nechape ze mame male deti.1.3. nastoupila do prace tak jsem si myslel ze je to nani moc.ale jak jsem zjistil neni chodi s chlapem ( 35 let),ktery trenuje 7 leteho vzdy v sobotu na bruslich
je to jen 1 hodina a presto zena flirtovala az to neustala.
ted jsem porad sam doma s detmi ona lita az do rana s nim po hospodach atd.
napr. odejde ve stredu deti da do skolky a v ptatek prijede  vecer
kazdou sobotu chodi  na fotbal ,baru, hospody.klidne ve vsedni den odejde vecer a vrati se rano ve 4 a pak vstava v 6 a jde na semou do prace.
na mne je zla ceka na zari aby se mohla knemu prestehovat protoze byt je dostaven 1.6. a vybaven bude do zari.
mam totalne obraceny zivot
byl jsem v manzelske poradne i zena a vysledek byl zena je nevyzrala na svuj vek ,vidi jen to sve a jen maly paprsek jistoty.
ja jsem si zjistil ze ten chlap co mel znamosti i s zenou ktera mela jedno dite vzdy na neco zkrachovaly ale proc kdyz je pan dokonaly.
je zajmy jsou hokej,fotbal,hospody atd. on sam hraje nejakou placanou a je dovecera nekde,zaroven porad bydli u maminky tak nechapu jak muze vychovavat moje deti ,je zvyklí na teple večere a to ma zena nedela ani moc neuklizi.
jen za pul roku mi stala 23 800 škola,35 000 laser oci,10 000 anglictina na 4 mesice , ted jsme se dohodli ze by dostala male auto.
uklizim ,varim pro deti,myji okna,kytky delam,vytiram,opravuji auto,peru co jeste chce
ted jsem zjistil ze ji nedal ani nic knarozeninam a ona mu jde koupit ke svatku retizek, v sobotu ho veze na ruzyni nasim autem po stare silnici od plzne a on ji ani nekoupi dalnicni nalepku pritom pro nej pojede za tyden
on sam ma luxusni zlatou fabii ve zlute kuzi ,to mu moji kluci znici ,tak proc ji auto nepuci.
ona je strasne zamilovana kazdy vecer si tajne volji kolem 2 hodin.
uz jsem ztoho napilulku a pritom se mnou jeste pojde na dovolenou k mori.
psycholog rekl ze u mne mela lazne a ze to uni nema zadne zaklady zadne spolecne cile
nikde neni mluveno vyletech,detech atd. jen o sexu a ja budou se spolu divat na televizi kde pujde hokej.pritom me vycitala televi kdyz se na ni vecer s detma divam,on sam rikal ze se nediva a pritom u maminky porad, a to vyzaduje teple vecere,  a je nedochvilny coz ona nesnasi.
take si myslim ze to brzy padne nahubu protoze nechape co jsou to deti v domacnosti , ktomu on bude mit maly byt 3 kk
a me deti uz ted jsou spurne a alergicke na nej.
tak jak myslite ze to dopadne?
vetsina my lidi rika bud zavolej socialku ze vubec neni doma nebo ji dej na mesic deti on se ztoho po ...e a uvidi co je to zivot rodinny.
do tedka byl bohem mel maminke u zadku,vyprano ,uvareno z konicku pry nesleví 35 lety chlap.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Květen 2008, 15:09:17 »

Pokud je to tak, jak říkáš, sama brzy tvrdě narazí. Z jakéhosi poblouznění zcela změnila své zvyky, v momentě, kdy bude ta zamilovanost pryč, bude se chtít vrátit zpět.
Je to jen na tobě, dej nám vědět, jak to pokračuje.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Květen 2008, 15:19:02 »

A proč jsi tedy založil rodinu se ženou , která se nestará o děti , nevaří , neuklízí a všechno dělá špatně ? Jo jasně jsi naštvaný , připadáš si zrazený a sere tě , že ti nějaký chlap ukradl manželku . Máš jen dvě možnosti buď se s tím smíříš a necháš ji jít ať si to zkusí anebo s e s tím nesmíříš , ale ona stejně půjde , můžeš na ni volat sociálku a tady psát jak jsi vlastně dokonalý manžel a možná i jsi anebo taky ne , není tady druhá strana , chybí objektivita . A to jaký je on , jestli bydlí s maminkou , měl nevydařený vztah , je lakotný anebo chodí po hospodách - tohle musí posoudit ona .

Milenecké vztahy jsou vždycky moc pěkné , dva se vidí jednou za čas , vždy krásně upravení naladění a prožívají spolu krásné chvíle , nebaví se o starostech všedního dne , nestěžují si , všechno berou s nadhledem , ale ve chvíli kdy ten milenecký vztah přejde v normální tohle většina toho krásného zmizí a pak se ukáže jak to vlastně je . Ti že ženské pálí když se zamilujou mosty je stará pravda .

Tak si to srovnej jestli o ní chceš mluvit jako o neschopné ježibabě nebo jestli ji chceš zpátky - oboje najednou nefunguje .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Květen 2008, 06:21:18 »

ono se to spatne popisuje
hodne se unas zmenilo kdyz nastoupila do prace
nechce detem davat vecere ze staci chleba a sunka, na nic nema cas,ale ja ji docela dost pomaham

drive kdyz byla na MD tak si neco udelala nebo dostala od babicek
ted si mysli ze snim bude stastna ale nikdy nefiguruji deti spolecne cile atd.
protoze jsme oba dva byli  nezavisle u psychologa tak vím od nej že žena je ted zcela mimo
a jeste ktomu je nevyzrala na to kolik ji je let.
pry jsem ji moc pomahal a ona si to bere jako standart a chce více
vím ze kdyby si to vse uvedomila muze to dale fungovat
problem vidim ze dotycny asi umi velmi dobre mluvit a pro ni je to zcela novy zdroj informaci.

zatim vidim jen zamilovanost a ona sama za nej musi organizovat co budou delat ten den ,když ja mam deti .
pouziva presne to co jsme delali my dva jako kdyby se chtela vytahnout co vsechno umi
on sni nesel ani na kuzelky ze je to blby pritom rikal jeste nedavno jak sni bude objizdet cele pribuzenstvo.Je silny jen ve svem prostredi kde ji muze okouzlovat.
cele je to strasne zvlastni - vztah
je jasne ze clovek si zvykne jak to vse funguje a deti to take prijimaji
mozna to vypada ze je jezibaba ale tak to nemyslim ,to je asi problem psanyho textu.
zatim jak tady pisete jsou upraveny nikdo jim nebrani domu prijdou nemusi se onic starat.
ale sam bych do vztahu kde jsou 2 mensi deti nesel,uz jenom to ze ta treti osoba to bude narušovat vyzvedavanim deti,budu je muset vychovat,platit na ne a nebude to tak krasne jako s jednou osobou.


« Poslední změna: 23. Květen 2008, 06:27:08 od davidr » Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Květen 2008, 08:02:30 »

Moc se omlouvám vzhledem k vážnosti tvé situace ale........ bože ty jsi vůl.

Rád bych se tě zeptal na pár věcí.

Co k ní cítíš?
Miluješ ji ještě?
Pokud ano, tak proč?
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Květen 2008, 10:21:56 »

Podle mě jí ten trenér - bruslař za chvilku kopne do zadečku, ty děti pro něj budou velká překážka na vážnější vztah.
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Květen 2008, 18:39:30 »

Je mi teprve osumnact, nemam tolik zkusenosti. Pokud je ale vse tak, jak pises, tak te lituju. Tohle bych zazit nechtel. Podivený
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Květen 2008, 20:35:01 »

prave že je
za cely den je az dnes doma a jen dve hodinky ted sla parit
ja ji stale miluji a zaroven myslim na deti
cele pribuzenstvo nechape jen je v tom namocena jeji segra,ktera ji kdykoliv deti pohlida tak ze jsem v sachu kdybych ji chtel v tom  hlida vymachat.
uplne se prestala starat o deti jestli je toak zamilovana nebo prastena ,nekdo mi radil abych zavolal socialku abych mel nejake dukazy
ze vubec neni doma a jeste je zla
do te zeny jako by vesel uplne nekdo jiny nez znam za celych 16 let.Proto je to takova naloz,preci vim co jsem mel doma
take vubec nechapu ze ten pan dokonaly ji aspon nerekne at je nekdy doma mas preci deti.
protoze je rezavy tak si sel obarvit hlavu na blond,o detech, dovolene ... jeste nepadlo slovo,jen jestli uz umi rikat milujute,jestli uz bude dochvilny,ze jestli by ji byl neverny tak ho zabije  , proste mišuge v hlave  jako malý  deti.
leze mu neuveritelne do zadku je tam jasne videt ze ma strach ze ji  odejde,ale takto preci nemuze jednat dospela  matka,tak jedna 15 holka

zatim mi bylo receno ze se vrati ale trochu opotrebovana. Neutrální
nemyslete si ze jsem vse predtim delal musel jsem ted zastat mámu tak proto varim peru atd. ale jinak dle potreby jsem zaskocil to
jo a to jeste drzi dietu(ma 51 kg i s posteli, pri 164cm) a myslí si ze ji asi taky budeme drzet
tak se nevari pritom pan dokonalý ji i v 21 h.hovezi platky.
« Poslední změna: 24. Květen 2008, 08:21:43 od LordAli » Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Květen 2008, 20:44:36 »

Kua chlape asi blbe co?! :(Co kdybys prestal byt tak hodny na ni? Neutrální
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Květen 2008, 20:52:11 »

Shrňme si:
Ona je nevyzrálá.
On je blbec.
Ty se staráš o děti.

Tak a teď:
1) Opravdu sis nevšim s kym žiješ 16 let?
2) Co chceš? Chceš jí zpět? Nebo ne?
3) Děti nezneužívej k tomu, aby ses jí pomstil.
4) Senzory zvuku? Nejsi trosku paranoidni? Jako OK, je ti nevěrná, ale co s ním dělá není tvoje věc. Podle mého názoru.
5) Co takové magické slůvko:"KOMUNIKACE" vázne? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Květen 2008, 20:54:06 »

poradte jak nani
asi opravdu me ma v hrsti stema detma a majetkem
jinak bych ji dal ty kufry za dvere
nekdo mi radil dat pana hodneho cislo telefonu  nekam aby mu volali zensky to by ji totalne podtrhlo nohy
« Poslední změna: 23. Květen 2008, 21:20:24 od davidr » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Květen 2008, 20:58:11 »

Co třeba neignorovat co ti tu píšem pro začátek? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Květen 2008, 21:01:21 »

Člověče, vím že to musí být něco neuvěřitelně těžkýho, ale nevyzrálý a nerozumný holky holt neví co chtějí. Bohužel osel na to doplatí a hajzl toho využije, tak to dneska bohužel chodí.

Upřímě řečeno, o takovou ženskou bych ani nestál. V enjhorším případě bych se o děti soudil, ale do tý doby, než bude sedět po hospodách ožralá ani moc nárok mít nebudeš, ani v případě, že budou děti vypovídat proti ní. Velmi malá šance přes dnešní byrokratické úřady. By jsi si musel blíže zjistit. Z vlastní zkušenosti z druhé části rodiny vím o čem mluvím. Děti bych jí s ním na delší dobu rozhodně nesvěřoval ba bych je od něj držel co nejdál. Přeci jen strava typu šunka + chleba není pro vyvýjející se děti zrovna moc výživná a zdravá strava. Navíc o tak malé děti se musí starat a ne je nechat doma a jít si na kdoví jak dlouho pryč.

Nicméně. Proč jí vycházet vztříc?
Máš auto (tvoje)? Vem děti na výlet, nezájem, že se má autem vozit někdo jiný koho nemáš rád.
Jedeš na dovolenou s ní? Nahrává ti trochu do karet to, že bude nějakou dobu od něj a že jí to konečně dojde. Ale možná taky ne. Bojím se, že tohle vyřeší až delší čas, což už může být pozdě. Zřejmě by to chtělo změnit strategii tak, aby dostala možnost se taky trochu starat. Je to holt těžký poradit. A plácat tady rozumy co a jak je nejlepší není zrovna řešení. I když se zde může objevit zajímavá rada od kohokoliv.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 23. Květen 2008, 21:10:00 »

je ti nevěrná, ale co s ním dělá není tvoje věc.

Tak podle mě, když jsou ve svazku manželském, tak není zrovna tak jedno co spolu dělaj.


nekdo mi radil dat pana hodne cisli nekam aby mu volali zensky to by ji totalne podtrhlo nohy
Není špatný nápad, možná by nebylo špatný, kdyby tvojí ženě zavolala nějaká tvoje dobrá kamarádka, kterou nezná, s tím, ať toho chlapa nechá na pokoji, že je její. Nebo jestli by bylo řešení nechat mu od někoho nabančit ?  Přemýšlím Těžko říct. Rozhodně bych to neignoroval, jak psal Avaranger.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 23. Květen 2008, 21:26:04 »

no a co kdybychom si zacali tady vsichni pomahat
jsme kazdy z jineho konce republiky
tak jsem dam cislo a nekdo z prace ji zavola at si da traba nanej pozor ze flirtuje s vice holkama
to se take uz jednou potvrdilo jak jsem se dozvedel
nebo nejaka holka aby ji zavolala nebo porad jemu kdyz je snim
aspon konecne otevre oci
ja nechapu jak se zenska takto muze splasit
proste asi po materske ,zaroven jeste dela skolu ING. a jeste nastup do zamestnani.
tak co vy na to.Kdyz umi zeny drzet pri sobe a pomlouvat proc bychom nemeli drzet i my .
« Poslední změna: 23. Květen 2008, 21:31:03 od davidr » Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Květen 2008, 21:39:11 »

auto mam byl jsem ted i v liberci sni na aqvaparku to se ji libilo ale hned mu volal ze by mohli jet spolecne,to je moc nebezpecne prebira napady aby se zvidetelnila,uz rekl ze je ta prava to jsem se poprve zasmal takovou blbost snad sezere 12 holka
s autem jinak  jezdi , ona odvazi deti do skolky to bych nestihal a zaroven hraje hodnou pred ucitelkama
ona neni spatna jak si myslite problem je ten neuveritelny zkrat primo do cloveka ktery je u maminky vyzaduje pohodly ceka az do hraje fotbal a ktomu velka tepla vecere i  23h to ma od maminky takovy servis to jsou vyhody nahravek kdyz nachvili vystrcite paty a jdete si hrat s detmi ven
je dobre když dostanete ranu do srdce aby jste aspo v jednom byli okrok dale
4 roky mi umiral tata, 23.12. zemrel, v unoru mi zemrel stryc ktery lehce skrtl kolem o kolo spolujezce zlomil si vaz, v dubnu jsem dal rozvazacku pujdu delat za mensi peni ale klid a prac. doba s jistym koncem a 4. dubna dostanu ranu,tak to uz stacilo od zivota ted se musim postarat a zacit plavat.
ty moji rostaci rvou hraji tenis doma fotbalek proste kluci
a jeste nesnasi rezavy chlapy a ona se zamiluje, tady je videt ze opravdu myslime jinak nez zeny.
« Poslední změna: 23. Květen 2008, 21:46:31 od davidr » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Květen 2008, 22:09:27 »

je ti nevěrná, ale co s ním dělá není tvoje věc.
Tak podle mě, když jsou ve svazku manželském, tak není zrovna tak jedno co spolu dělaj.
Chtěl sem tím říct, že špehování a nedovolené odposlouchávání není zrovna nejlepší a pokud by došlo na soud a provalilo se to tak z toho může mít nehezké problémy.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Květen 2008, 06:21:56 »

dnes jeste ani neprisla zase sam doma s detmi
a to mame jit ke tchanovi na obed protoze malymu bylo 7 let tak chce po blahoprat
tak se aspon najime.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 24. Květen 2008, 08:26:04 »

A její rodiče vědí co se děje ?

EDIT: Njn, jsi si ji špatně ochočil. Měl jsi jí naučit, že jsi ty pán domu, ne osel.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 24. Květen 2008, 09:03:39 »

mama to vi a rekla ze je to jeji zivot
tata si to ma sni vyrit dnes pri obede ona o tom neví
segra to prave kryla schovavala ji unich doma potvora

jeho rodice jak jsem zjistil moc nadšeni nejsou ale chteli by vnouce uz jsou v duchodu jeho segra ktere je 40 let take nema deti

tak jestli zena bude snim mit dite tak uz ty me neuhlida
on mi pripada take nevyzraly když odtahuje zenskou od malych deti ,a pritom misto aby se zenska starala o deti tak litaji spolu
normalni chlap si rekne co je to za zenskou
ale pry to bude jine az budou spolu.
ona strasne tlaci na pilu porad ho prozvani aby sni mluvil,uciho pouzivat slovicko milačku
proste me to pripada ze iniciatorkou je ona on ji chce ale deti nikde nefiguruji
dnes prisla v 9 hodin a rekla detem ze spala u trenera
minule kdyz byla na fotbale tak se libala pred malym,protoze me to rekl.
proste ona je strasny sobec jak vidim mam strach aby ji nebyl nezahnul tak tlací.

jo komunikovat se moc neda nebavi se nebo rekne nech si ty keci proste do ni neco vstoupilo nikdy se takto nevyjadrovala
jako kdyby byla na ovladani
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 24. Květen 2008, 16:23:19 »

tak tchan rekl ze se sni neda moc mluvit ale ze mela slzy v ocich,ale ze at to mu dam cas ona pry prijde
ono vychovavat 2 deti ktere nejsou jeho moc asi nepujde protoze pritom zivote ktery ted vede je bude muset hlidat.

ted sla na fotbal divat se hraje a prijde zase vecer ale uz mi odvedla toho mensiho.
dari se ji zpracovavat deti.
ale jak vim ono dlouho moje deti nezabavite a jste na pilulku ale to zna kazdy kdo ma deti.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 24. Květen 2008, 16:40:30 »

Tak jí ty děti nesvěřuj, když se k nim neumí slušně chovat.  Nápad Eh?
Je holt blbá, co na to říct jinýho.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 24. Květen 2008, 17:03:52 »

Teda tuhle situaci Ti vůbec nezávidím Smutný Píšeš, že jste spolu 16 let a jí je 32 let...z toho bych usuzoval, že byla nevybouřená a teď zjistila, že existují i jiní chlapi. To co jsi popisoval, jak se o všechno staráš, pereš, uklízíš...to jsi ze byl za tzv. hodného blbce (popsán v jednom článku tady na webu) - takový muž pak není pro ženu přitažlivý...sice je to proti všemu, co ženský tvrdí, ale hodného blbce ve skutečnosti žádná nechce.
To jsou takové dva hlavní důvody, které mě napadají, proč se stalo to co se stalo. S tím prvním asi nic nenaděláš a ohledně toho druhého by to možná chtělo začít být razantnější. Se současnou situací určitě nejsi spokojenej, tak s ní o tom pořádně promluvit a případně nastolit jasný ultimáta - např. buď do dvou týdnů přestane kravit nebo se odstěhuje a děti zůstanou u Tebe. Ohledně výchovy dětí opravdu netuším, jak to je, takže bych klidně šel do toho, že až bude zase někde na flámu, tak zavolat sociálku, ať to sepíše - minimálně si tím možná (fakt o tom nic nevim) pomůžeš při určení toho, komu budou děti svěřeny...
Toť můj názor - jsem o dost mladší než Ty a rozhodně nejsem tak ostřílenej životem, takže případně brát s rezervou Mrkající
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Květen 2008, 18:13:16 »

ono driv jsem take moc neuklizel a varil chodim do prace,a hlavne jsem rekonstruoval byt ( 3x stehovani)atd.
ale ted musim nakrmit a  obleknout deti.
to ze pisete ze jsem byl hodnej to je pravda ale take se dokazu nastvat a poslat ji nekam .Ona je strasne zavisla na pribuzenstvu porad se musi navstevovat a volat si kdo nezazil nechape ty víkendy.Jeste je nesmírne tvrdohlava to je snad horsi než lhaní.

problem je ze se uplne utrhla na zabavy,proste pareni, diva se jak hraje fotbal i kdyz ji to nikdy nebavilo
ale on sni nejde na kuzelky,je videt ze je silny tam kde to zna tak ze tam oslnuje.
ale proc tak dlouho bydlí u maminky a proc se vsechny vztahy mu rozpadaji kdyz je tak hodny.
zatim to vidim ze je to asi sobec flegmouš nesamostatnost dle veci ktere si kupuje a jak zije dotedka neumi si uvarit protoze zena rikala ze ho to nauci, 35 chlapa uz moc nejde lamat a jeste 2 deti mu zcela prekazi jeho konicky nebo bude muset byt žena hodne doma vse zvladat sama.
naopak iniciator vztahu jak pozoruji je žena ne on
strasnemu podlejza diva se na telefon na hodiny uz aby byla presne u nej,pořad ríka jestli by nekdy zahnul tak ho zabije to je dobra komunikace kdyz jsou zamilovani,to je videt ze si neni silna v kranflecich.
malýho si vzala ma na nej pravo cely tyden ho nemela ale vím ze deti to jsou vzdy kazišukové
a dost rozladi deti i na blby prochazce takže bude muset prijit domu.
jak jsem psal dnes prisla domu v 9 h. prespala u jejich rodicu - u nej v detskym pokoji

jsem presvedceny co urcite nezmeni tak ze mu vyvarovat nebude, urcite nebude stihat deti a ostatni ,nikdy totiž nedela a zaroven se starala o domacnost,ma problem s uklizenim dokud ji to neukazete prehlizi to.je to stejne jako tchyne.

totiž musíme si uvedomit že navyky mela 16 let u rodicu a dalsich 16 u mne takže je jasne ze bude hledat klid,podobnost a to se spatne snasi kdyz ji nebude delat to co ja,je to navíc premyslet,planovat,.....bude proste planovat
ale ona rekla ze chce uplne zmenit zivot ,je to pry uplne jiny,ale to nemuze protoze ma povinnosti kdetem bude nova domacnost a vse bude velmi daleko 7 km napr .skola,prace casove uz nebude mit lazne a pri jeji strave bude nervozni už ted slušne nekdy vylítava a to se nestara odomactnost deti...
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 24. Květen 2008, 19:52:13 »

Vůbec ti to nezávidím,  hodně blbá situace,do které bych se nechtěl nikdy dostat. Jak tak na to koukám, ten její vztah s velkou pravděpodobností nemá budoucnost, prostě je jen zblblá a poblázněná,u tak starý ženský bych to nečekal,  po pár měsících to vyprchá a pak bude všeho litovat. Budeš ji pak chtít zpátky? Jak se s tim vyrovnat? Už to pak nikdy nebude jako dřív.. a je to o to horší, že jsou v tom děti..   Já bych to asi nedokazal překousnout.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS