po 16 letech obracen život

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:38:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  po 16 letech obracen život
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: po 16 letech obracen život  (Přečteno 56373 krát)
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 25. Květen 2008, 07:25:08 »

problem opravdu jsou deti
ten vztah se da prekousnout protoze vím proc tak to vystrelila

vcera prisla po 21 h. s malinkym je vidte ze by jinak byla dele
musela videt jak je ji dokonalý hraje fotbal a pak si sly sednout do mistni hospudky asi jak bylo teplo tak byli venku
jak rikal kamarad dost pozde ma malinkyho.
jenom ze to ji nezajima.
ted mi kamarad rikal aby zasel  do manzelsky poradny a tam mi poradi jak dal psycholog jen rekl ze je strasne nevyzrala a ma svuj tenky paprsek obzor a to mu veri.kde jsou deti nejake cile to vubec neexistuje.
proste mišuge.
potrebovala by pry pres sadek ale to nejde.
v kazdym pripade je tak nadrze na naodstehovani az to neni normalni ona tam chce jit bydlet i když tam neni kuchyne, ale co bude delat detem to ji ani nenapadne jen ze se spolu budou divat v pelisku na televizi kde bude fotbal.to je jasna blbost.on totiž rikal ze vzdy po fotbale budou neco delat ale aby mu nerusila prenos.je videt ze pan dokonaly nikdy nemel deti.cele je to divne v jake rychlosti to probiha .kdyz clovek uvazi ze ji je 32 let,dospela zena,deti,dlouhodoby vztah...

zatim sazim ,na deti ktere totalne narusi domacnost jeste kdyz nejsou jeho,casova narocnost behu domacnosti,bydlel dlouho u mamy
,neví jak udrzovat vetsi byt s rodinou,neslevuje s konicku jak pozoruji,chodi dlouho parit do noci,rad se obleka do znackoveho,barví si rezavou hlavu na blond,zlata fabie v nejdrazsim provedenim a svetle kuzi to si muze koupi jen clovek ktery do sveho zivovata vubec nikoho maleho nepocita.
jeho rodice nejsou zcela presvedceni ze dela dobre ale chteji vnouce,tak zena u nich nekdy prespava.nejradeji bych jinechal deti ale ona je mrskne nekam jinam aby ji neprekazeli to je prave ze jsem v klestich.
chceto nejakou fintu aby jeden zacal pochybovat nebo si zacali neco vycitat
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 25. Květen 2008, 08:58:31 »

Chtělo by to se domluvit s její sestrou, aby jí trochu domluvila...a taky aby nebrala ty děti k sobě. Třeba pak dosáhneš toho, že vezme děti k tomu novýmu a že z toho bude mít trauma.
Tady fakt nevím co by se dalo udělat, podle všeho ta ženská vůbec nemá rozum. Nemohlo to na ní být znát už dřív, že je taková? Raděj by bylo lepší to s ní skončit, ale když to došlo tak daleko, tak to asi není úplně vhodný. Nevím, jestli byc tohle ustál...asi nezbyde, než čekat, že se vrátí. Ale jako lepší variantu bych viděl najít si jinou-myslím, že řada jiných žen ocení takového starostlivého chlapa. A pak můžeš být dál šťastný - té tvojí to někdy možná dojde a pak už bude jen na tobě, jestli ji budeš chtít zpátky
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 25. Květen 2008, 09:24:38 »

si myslím, že finty jsou k ničemu

Jestli se nepletu, tak starší dítě má 7 let a žena 32 let....kdyby to nebylo takhle, tak bych řekla, že přeskočila mládí a hned se vdala a měla děti, tudíž si to nemohla zažít...........ale podle všeho si nic nepřeskočila......
Prostě je zabouchnutá a proto i sobecká....Možná to bere tak, že jim zasvětila mnoho času, tak lteď bude dávat přednost sama sobě....
Ona nebo taky on na to přijde, když bude malý protivný, nevyspalý, bude mít hlad, nebo si bude chtít jen hrát....
Jak jsi psal.....je prostě nevyzrálá.....a s tím ty těžko pohneš.....

Já bych to vzala do vlastních rukou - teď nemyslím tvůj vztah s ženou - ale děti....ona ať si v bytě bez kuchyně klidně zdechne hlady,ale děcka bych nechala doma....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 25. Květen 2008, 10:45:53 »

vcera prisla po 21 h. s malinkym je vidte ze by jinak byla dele
musela videt jak je ji dokonalý hraje fotbal a pak si sly sednout do mistni hospudky asi jak bylo teplo tak byli venku
jak rikal kamarad dost pozde ma malinkyho.
jenom ze to ji nezajima.

Ti říkám. Děti jí nesvěřuj a jestli s ním chodí i do hospody, tak to už vůbec. Asi bych si další týden zjistil (nějaký poradny nebo právníci) jak to dneska chodí, když se rodiče budou hádat o děti, tvoje nároky a jak to provést třeba i s tou sociálkou, aby se to nějak hnulo. Děti bych jí s takovým přístupem nikdy nesvěřoval.

Jde jen o to, jestli se jí dokážeš postavit, nebo budeš jen dál kývat. Jedna možnost je, že si necháš děti a jí pošleš k čertu. I kdyby se měla jít sociálka podívat na fotbal a potom za ní do hospody, tak by jasně viděli jak to chodí. Samozřejmě by o nich nesměla tvoje žena vědět. S majetkem se to časem i nějak vyřeší, přeci jen vlastní potomci jsou k nezaplacení. Když se o ně neumí postarat a ani jí nezajímají, tak není důvod jí je vůbec svěřovat.

Když vidím jak to probíhá, tak si myslím, že ji asi nijak nedomluvíš, je to marný. Čili zřejmě asi může být řešení takové, že Mr. dokonalýmu opravdu začnou volat neustále ženský, tak aby to tvoje věděla a aby si ho zhnusila sama. Nebo doopravdy si zjistit jak na to a poslat jí k čertu. Ale děti si nechat.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 25. Květen 2008, 16:26:47 »

tak abych to dal jeste dohromady
majetek nechce,uz to mam podepsany
jen auto a veci ,deti nesmi zmenit skolu bez souhlasu obou rodicu
 kdyz pry nic neprinesla tak nic

deti muzu vyzvedavat kazdy den protoze to mam blizko koncim ve 14 proto take menim zamestnani
a skolka je otevrena od 14 30, ve skole vyzvednu vetsiho z druziny
dale jak uz si spocitala nebude tak moc stihat
ma pruznou prac dobu ale stejne nez prejede mesto tak musi dat deti do skolky a MŠ a ty nejsou tak vedle sebe kdyz jedes autem
pesky je to lepsi,
konci 16 30 nez nakoupi,zaridi si veci mam je kazdy den do 18 00 ,dale musi se snima ucit
uvarit panovi,pan ji nebude vsechno kupovat,pan musi chodit na fotbal,hraje nejakou placanou a pivko k tomu
pan nevi co je to nakupovat pro deti
take urcite ma pujcku na byt tolik u pribuzny nenasel.

a jeste neco dnes jsme se chytli az na krev ,je videt ze neni sva zere sladkosti, uhýba ocima a ma zabarvene panenky,tata je zavrhla a ona rekla tak tam nebudu jezdit proste tvrdohlava
bavili jsme se na tema kdyby to nevyslo tak jestli prijde to pry radeji bude umaminky pak se ulkidnila a rekla ano a uz by zadny vztah nehledala
me se to vam spatne tady vypisuje ale ona opravdu je nemocna laskou tak ze je mišuge
vsichni do ni sijou ze to nevyjde
uz jenom časove je to velmi narocne,nikdy na to nebyla sama a jeste chodi do prace
pan hodny o kterem si myslime ze neumi tahnout domacnost pry uklizi doma jestli ze bydli jjen s rodici a nejsou tam deti tak to jsou lazne kdo ma deti muze uklizet 3x denne.
a az bude zrat kupovanou sekanou,2 gumove rohliky,nebo sunku s lidlu tak i flegmatik zacne nejdrive chodit k mamince pak rekne ,nic si sem neprinesla vem si ty deti a jdi.
zena se opravdu umi okamžite rozhodnout i kdyz to muze byt strasna blbost.
jen spolecnost a sex neni zivot ty dve koule co tahne ( deti) nefunguji na dalkove ovladani ale na inprovizaci a pevnych nervech.kazda zena to potvrdi a ona neuveritelne podlejza a bavi se kolem sexu protoze vi ze chlapy to zajima nikdy nebyla na sex
dela uplne stejnou taktiku jako balila me a predesle kluky,jen je problem ze tady 16 vztah a deti
bude mit zvyky o demne a matky
ty nevygumuje ty se dostavi
neni zvykla ze neco organizuje,planuje
jemu take dojde dech takze uvidime
v kazdy pripade diky za kazdou radu
zacina i pani ktera je nadveci ze bude vsechno fungovat tect nervy moc lidi ji reklo ze to bouchne deti jsou strasne velka prekazka a jeste se budeme videt kazdy den
pan dokonaly se ani nechce setkat protoze zena ví ze bych se neudrzel a prosel by oknem fabie
nebere ani telefony posera
pro mne je vyhoda take ze zena je ten aktivni prvek tam kdyz dojde vychladnuti zacne to vravorat
staci abychom zacali spolu delat ukoly detem u mne a bude jezdit pozde
pochopitelne udelam veceri a ona mu rekne ja uz jsem jedla tak si neco dej.
tento vztah bych take zahodil kdyby nebylo mnoho zazitku 16 vztah a deti
ale znam ji lepe nez kdo jiny potrebuje ted klid a u nej nervy vypeti ze shonu, to se mi nedari dokud se neprestehuje což cloveka boli
ted jsou jako dve hrdlicky ,ja chuva na kterou je spoleh,ma vyprano a a uvarino,
tam bude rada to delat ale chybi cas a pozdeji i chut sama rika ze je zamilovana ja tvrdi ty jsi nemocna
protoze takhle to valit a deti mimo hru to je sila i na psychologa



Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 25. Květen 2008, 16:38:42 »

Já bych to vzala do vlastních rukou - teď nemyslím tvůj vztah s ženou - ale děti....ona ať si v bytě bez kuchyně klidně zdechne hlady,ale děcka bych nechala doma


na deti ma narok
urcite se rychle domluvi onaho musi videt kazdy den a to se nedari
porad si ale neuvedomuje ze jsem snima ja
staci aby ch parkrat nevyzvednul a musi je nekdo vyzvedavat ale kdo kdyz uz nebude moc omlouvat starsiho ktery bude chodit do skoly to neni MŠ.
proste to jsou zaklady ze sirek
kazdy normalni mlady chodi nejaky cas s holkou a pak se prestehuje tady je to kamikaze
vubec nechapu tu logiku proto mne strasne pomaha rozebrani jejiho mozku prave od zeny vy vite jak myslite

skoda ze tu nejsou zeny ktere by ji zavolaly a uplne by ji vykolejily zaroven mi chlapy bychom zase volali chlapum aby si dali pozor neni nad velkeho brouka v hlave to se mi prave osvedcuje ta je ji jistota ze to bude fungovat se zaci prelivat spiše na hru ja mam pravdu a dokazu to ze jsete se vsichni mylili
« Poslední změna: 25. Květen 2008, 16:43:36 od davidr » Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 25. Květen 2008, 17:55:56 »

sleduji tenhle topic uz dlouho a az dnes jsem prisla na to, proc jsem ti nic doted neporadila. protoze z kazdeho tveho prispevku cisi jesitnost, zarlivost a hysterie, coz me osobne jako zenu u chlapa vytaci k nepricetnosti, takze jsem potrebovala nejaky cas abych byla schopna ti napsat neco, co zplodilo me racionalni ja. protoze si ani omylem nemyslim, ze situaci vidis objektivne a vse co jsi nam zde uvedl je do jiste miry zabarvene a ovlivnene tvym psychyckym stavem. koneckoncu k podobnemu rozpadu manzelstvi jsou potreba dva, nikdy neni vina jen na jedne strane.

tim vsak ani omylem neshazuji nebo nepopiram cokoliv, co jsi nam tady rekl, ale je potreba se podivat na celou situaci trochu s odstupem.

1) myslim si, ze ten kdo by se tady mel vzpamatovat jsi ty, ne tva manzelka. pokud se rozhodla se zblaznit a jit za jinym, tak s tim ho*no nadelas, cili proc resit neco, co neovlivnis?

2) dulezite je aby vase deti co nejmene touto situaci byly postizeny. cili bych to nehnala az k socialce, spis bych se zamerila na to, vytvorit detem u sebe hezky a prijemny domov a duveru, aby pokud se cokoliv stane prisly jako prvni za mnou. pokud budou se situaci jakz takz smireny, neprilevala bych olej do ohne. bere s sebou deti do hospody? no co, me taky nasi bravali do hospody a neubylo me. ale pokud se u toho v hospe oba opijou a deti jsou bez odpovedneho dozoru? ano, pak je treba situaci resit.

3) udivuje me, ze psycholog ma pravo ti rict o manzelce, ze je nevyzrala. pokud vim, porad plati duvera ve vztahu pacient-doktor. od psychologa mi tohle prijde jako neprofesionalni jednani. neco takoveho bych cekala, pouze pokud by ti to rekl pred ni a pri spolecnem sezeni, za souhlasu obou.

me proste prijde, ze ty bys ji chtel zpatky at je jakakkoliv a ted se vsemoznymi zpusoby kydanim hnoje na toho jejiho a na jeji soucasny stav snazis presvedcit nas o tom, abychom ti dali za pravdu a deti tady k tomu pouzivas jako jeden z presvedcovacic prostredku. promin, to neudelam. pokud je fakt takova jak rikas, bude ti lepe bez ni. a cim drive se s tim jako dospely clovek vyrovnas a zacnes se chovat a vyjadrovat rozumne, tim mensi nasledky to zanecha na vasich detech, protoze ony vyciti vsechno. jakoukoliv potlacovanou emoci, cokoliv co si myslis ze umis schovat. vim, ze te to asi ted boli a vyjadrujes se v afektu, ale pokud se k vasim detem dostane z tvych emoci trebas takova desetina, tak jim to ublizuje vic nez ona hospoda.

kruci utect moje matka s mym trenerem, tak bych jako mala byla z toho totalne zmatena a rozervana, ze bych nevedela na koho se obratit. chces udelat neco pozitivniho? bud tim, na koho se vase deti budou obracet. odloz sve pocity stranou ku prospechu svych deti, vzdyt neni nic horsiho nez dva rozhadani rodice, kdyz dite ztrati onen pocit jistoty a bezpeci, ktere melo dokud rodina byla funkcni.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 25. Květen 2008, 18:17:30 »

ono videt to doma mozna by si nechapala

jeji rodice jsou nevyuceny staral jsem se dost dlouho abych zajistil jeji studium  a deti.
neber to jako skrblictvi nebo jesitnost

rodice ji domlouvali i okoli
a neberu to ze jsou to maji znami jsou to i jeji kamaradi
koncem brezna si zacali volat a 4.4. ti rekne stehuju se to je postaveny nahlavu vubec se nicim netaji
ze mame praznou lednicku jaji davam penize na jidlo atd.
a nakonec to jdu koupit takze mi to vyjde 2x draž
je to tezke popsat
16 vztah hodne citlivý vydiranim deti neni
jsem snima i kdyz jsou nemocne
kdyz maji kasel myslis ze jde koupit sirup ne zvednu zadek ja
ale protoze jsem si zvykl neprijde mi to
ze mi ale vydira detmi to uz nikdo nevidí
ted take ma prijit v 18 00 a je 19 15
zase bude srumec nakrmit maleho a vykoupat uspat
starsi uz je protoze je umne
deti krmi porad klobasama a kdyz je boli bricho ona jde do prace jako kdyz nic.
a ted jsem jesita kdyz deti jsou male.
to nema cenu jen budou trpet deti uz ted jsou radeji u mne
matka ktera snima nedela babovicky protoze  by se umazala je co?
nas stat moc diskriminuje otce to je ten problem pak jsou zeny na koni
a delaji si co chteji.
ted mi nic nezbýva nez si sehnat mamcu aby akceptovala me syny to bude docela zajimave nejen financne.

ten psycholog videl jak kriticke je to
po 14 dnech znamosti okamzity odchod proto na to upozornil ze budou trpet deti a mel pravdu
dokud platim je to dobre ale kdyz omezis  zacina to klopitat

kdyz ti malinke dite rekne ze mama se liba snejakym strejdou je to blbe pro me srdce ale dite je uplne mimo
proste je schopna udelat vse aby ho mela ale detske oko vidi a trpi.to je spravne asi ano ty to mu rikas jesitnost
ja bezohlednost a sobeckost.
« Poslední změna: 25. Květen 2008, 18:22:15 od davidr » Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 25. Květen 2008, 18:42:26 »

ne, ja vidim to, ze ty si tady stezujes a jsi tak rozcileny, ze nejsi schopny napsat srozumitelny prispevek. Vykřičník

vidim to, zes ten muj predchozi bud cetl tak rychle, zes ho nepochopil, nebo jsi ho proste pochopit nechtel.
vidim to, ze rikas, ze si nestezujes a ze sis zvykl, pritom neopomenes jedinou prilezitost, abys zduraznil jak TY jsi ten kdo to vsechno dela a jeste ke vsemu prevracis ma slova.
vidim to, ze tyto jeji chyby zacinas resit po 16 letech manzelstvi.
vidim to, ze resis vic novy vztah sve manzelky, nez jsi pravdepodobne resil vas vztah behem sestnacti let a neopovazuj se mi tvrdit, ze byla 16 let snesitelna a ted je z ni najednou jezibaba a to ji vubec nechci hajit, protoze muze byt takova jak popisujes a jeste horsi.

vidim to, ze resis vse ostatni, nez to co bys mel a to je usporadat si zivot a nechat pravnika najit argumenty a postarat se o svereni deti do sve pece. uprimne? az se daemoniack vrati, poprosim ji aby se sem koukla bude li mit cas, ale pokud pujdes k rozvodovemu soudu, bud tak hodnej a radeji mlc. budes li se totiz u soudu vyjadrovat tak jako tady, tak si predem pohrbis vsechny sance na ziskani deti do sve pece.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 25. Květen 2008, 22:12:57 »

noghri: Karma+ za rozbor správným směrem Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 26. Květen 2008, 06:24:08 »

CHLAPE SEBER SE!

Proboha, co tady rves nad nakou kravou, ktera je asi bohuzel matkou Tvych deti?
Takhle by se dle meho zadna slusna zenska nezachovala. Vzdycky jsem si myslela, ze mam zakrslej materskej cit, ale tohle je vazne priserne.

V prvni rade - NESMEJI TRPET DETI - takze tedka si zvykni na to, ze jsi tata i mama. Nejak se dohodni se svymi blizkymi a rozdelte si sluzby, aby sis take mohl odpocinout - na manzelku se vubec nespolehej, klidne ji rekni at nekam jde.
Nakupovat - no to se naucis. Krom peciva staci jeden vylet so supermarketu tydne. Pekne si udelas seznam a bude to (prinejhorsim Ti preci pomuze Tvoje maminka). Argument mame prazdnou lednicku, protoze ONA nic nekoupila je ve chvili, kdy doma rve dite hlady smesny. Uvedom si, ze tady nejde o Tebe, tady jde o kluky.

Psycholog: zeptej se radeji na kluky - jak jim to mas vysvetlit, vis jak musi tedka byt zmateni?

Tedka co bych delala ja:

zasla bych za advokatem a nechala sepsat zalobu na rozvod manzelstvi, nechala sepsat dohodu o vychove a vyzive deti po rozvodu manzelstvi, ve ktere by se deti sverili do me vyhradni pece s tim, ze druhy manzel je smi mit 1xza 14 dni na vikend. Povinnost platit vyzivne - rikal jsi, ze pracuje, takze at ji na to padne aspon pulka platu. Majetek dohodou snad uz vyreseny mate, ale to se stejne resi az po pravni moci rozvodu. A sup s tim na soud.

Zacala bych si vest denicek ve kterem bych kazdy vecer psala: co jsme dneska delali s klukama, co delala ona a kdy se vratila. Kdo byl na nakupu, kdo byl pro kluky ve skolce,zda udelala veceri atd. Doktor - pokud tam s detma chodis Ty, super, dalsi plusove body. Vsechno si pis.

Neshazovala bych druheho partnera pred detmi - je normalni, ze mame rodice radi, na tom se nic nesmi zmenit, jen bych jim to vysvetlila, bez emoci ("maminka ma nas i strejdu rada, tak se tedka o ni budeme delit.) Rozhodne bych deti proti ni neockovala, to je hnus.

Vsechen cas bych venovala klukum - oni jsou v tom nevinne.
-----
tohle je jen muj nazor, tak to prosim ber
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 26. Květen 2008, 08:57:41 »

vcera se vratila v 21 h. malej brecel ze ho nechala behat na piskovisti v ponozkach
vubec si pan nehra s ditem jen    libala strejdu na piskovisti pred ditetem dost tvrde.
jak rikam 4.4. mi to rekla a hned v pondeli jsme sepsali u pravnika dohodu o majetku detech
deti muzu mit kdy chci majetek take nechce
proste me vubec neodrbala velika slusnost proste je totalne zamilovana ze pry ji vsechno da
ale s detmi si vubec nehraje pozorujte tu neuveritelnou rychlost podepsani .
psycholog rikal ze tohle jeste nevidel a to je renomovany psycholog.totalni nevyzralost a zkrat a rikal dejte tomu cas to dopadne zvlasne.
ja si myslim ze 11 let nedella a ted chce pry zmenit uplne zivot ale on ji ma jen jako do spolecnosti a na sex.to se musi videt.

kazde manzelstvi je kompromis a jej asne ze je nedokonala na to si postupne kazdy zvykne a ani to nevidi
to ze nakupuji atd. to je normalni
ted jsem si vzal dovolenou a jdu na preventivni prohlidku s ditem ona ani o tom nevi
problem je ze je totalne zamilovana a das e rict i sobecka
segra ji vtom hodne pomaha takze tam nepochodim
sama rika kdyby ji to nevyslo tak se vrati,porad mluvi aby ji byl verny to ma divne zaklady.
ona je iniciator vztahu
jeste zeny rady pouzivaji termin jesitny muž a chlapy hysterka ale ono je to vzdy uplne jine.

jen pro uplnost
v pondeli ma uredni den do 17 00 prijde tak 19h
v utery ma anglictinu do 20 30
streda uredni den potulovani po meste
ctvrtek anglictina do 20 30
patek kratka smena do 13 30 nakup sunky atd.
v sobotu spi do 10 30 pak behani po pribuznych je velmi zavisla na navstevach a hlavne maminka
nedele nejaky obed radeji varim sam navsteva segry nebo pritel
deti minimum 
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 26. Květen 2008, 11:18:58 »

Čoveče vždyť ty píšeš furt dokola. Vím, že po 16 letech to není žádná sranda pustit něco k vodě, ale zaštiťovat se pořád dětma je blbost. Čím dříve přijdeš na to, že jsou na světě i normální ženský, který by třeba rády pořádnýho partnera a taky mají třeba jedno dvě děti, tím lépe pro tebe. Ale samozřejmě jí nepotkáš ze dne na den. Chce to jen čas a trochu snahy a nehrabat se pořád v jednom h**ně. Čím více budeš řešit tvojí starou a předhazovat jí, jak je špatná a ty jsi dobrej, tím víc tě bude nenávidět. Jak tu již někdo pravil - horší než hysterická ženská je hysterickej chlap. Ty máš být ten, co si za každý situace ví rady a má řešení.
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 26. Květen 2008, 11:23:00 »

já vím, že se to lehko říká,ale ty negativní pocity, zlost a nenávist,kterých jseš teď přeplněný ubližují víc tobě než jí, člověk by se měl naučit odpouštět . .   docela dlouho mi trvalo než jsem na to přišel, ale pak mi to dost pomohlo
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 26. Květen 2008, 12:12:57 »

To snad nemyslis vazne, ze povedala, ze sa k tebe vrati, pokial jej to nevyjde a aby si jej bol verny!!! Keby toto povedala, tak u mna skoncila.
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 26. Květen 2008, 13:51:18 »

 starou a předhazovat jí, jak je špatná a ty jsi dobrej, tím víc tě bude nenávidět

ja ji to nerikam jen vam ,problem je ze vubec nemluvi
potrebujeme resit kdo  bude zatim platit skolku ,jidlo najem atd...
proste je to namrtvem bode finance jsem take zablokoval dochazeji ji peníze moc jezdi autem a vypada to ze vsechno plati ona
je zajimave ze na 14 dovolenou poleti.

zitra musim na krevni testy smalym  zase ja ona nema cas
myslim ze jak mi tady nekdo radil zacni se chovat tak ze ji dam deti ,segra totiz odjizdi na 2 mesice na orlik tak neni kam strcit deti
a starej se.to asi bude fungovat
dnes mi sama rekla doktorka ze se neco deje s detmi jestli nejsme rozvedeni kdyz chodim porad ja jako tata.
ztoho clovek opravdu nevi jak ven.
ono to vypada ze je ve mne zlost ale to zas ne spis zoufalost co provadi zena ktera byla doposud normalni
to je strasny obrat
a vim co jsem mel doposud za zenu
takove to spušteni je nejaky hormonalni ulet
protoze zacallo na ni rasit podezrele hodne chloupku ma masnou plet
chlapy v praci mi doporucovali aby jsme sly na vysetreni ze to vypada jako kdyz ma prechod neco podobneho
nikdy tak zle oci jsem nevidel a tak nervozni.
mozna zacinate me chapat proc ta uzkost neni umeni nekoho vyhodit a pak si brat obcas deti.
2x jsem ji zachranoval
kdyz na atrakcich se otevrela  klec pomoci servo ventilu jsem zastavil atrakci ma dodne prohluben v noze cele se to otevrelo a druhy den tam byl smrtak jsou to ty holanske
dale po porodu asi 14 dni kolaps  infekce uvnitr tela dostala penicilin do zil okamzita zastava oci zapadly do zadu jen trhave pohyby ,bylo to v nedeli slouzili jen sestry a jeden doktor
obe setry drzely ji a ja pacil jazyk ven jeste ze  se otevrely dvere a sel na kontrolu doktor me se vubec nedaril otevrit pusu jak byli celisti zavrene
3 min bez reakci
ja myslel ze ma poskozenej mozek
chapete ze u mne pretrva stale strach.
a to jeste neni vsechno co se delo pozdiji i ditetem na JIPce
proto nechapu takovy obrat v jeji hlave
a neberteto prosim ohanenim deti nebo jesitnost
proto take ta starost o vyprani a uklizeni
snad uz chapete
dekuji
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 26. Květen 2008, 14:08:47 »

K cemu Ti jsou dohody, kdyz je nemas schvalene soudem? K nicemu. Porad resis co by a jedina reseni co predhazujes berou jako rukojmi deti, to je hnusne.
Pokud si myslis, ze neni OK, dozen ji k psychiatrovi.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 26. Květen 2008, 16:03:12 »

Fakt chápu tvůj vztek , věř mi , ale přestávám chápat tvé jednání .

K dětem a doktorům - jste manželé = máte děti ve společné péči = nikdo neřeší , jestli jsi s nima ty nebo ona je to jedno .
Pokud nejde s dětmi k doktorovi z důvodu , že je v práci a ty máš volno nebo paragraf , tak není co řešit .Pokud nejde k doktorovi , protože chce být s frajerem tak je to kráva , ALE nepáchá nic špatného , protože s dětmi je přece otec . Na sociálku zajít můžeš a asi bys měl , ale počítej s tím , že ti nejspíš nikdo nepomůže - předvolají si manželku , která jim řekne  co bude chtít - děti jsou v pořádku = nic se neděje .
Děti do vlastní péče v této zemi nedostaneš ! Snad bys měl šanci , pokud by manželka brala drogy nebo byla trestně stíhaná .
Argument , že nevaří je o ničem , když ti to nevadilo 16 let , proč ti to vadí dnes ?
Argument , že on má zrzavé vlasy a auto v kůži a žije s rodiči a čumí na fotbal - to radši spolkni a nikde neříkej , protože každý hned pozná , že z tebe stříkají emoce .
Požádal jsi o rozvod ? Pokud ne , udělej to jako navrhovatel na tom budeš lépe než jako odpůrce .
Dotyčný k rozvodu může a nemusí být přizván , pokud se nepletu , je to trenér a pracuje s dětmi , což je pro něj docela velké plus .
Můj názor je , že bys měl přestat dělat chůvu a tím umožňovat své ženě aby si užívala života . Jen ať se stará a pokud se byla schopná postarat o děti 7 let postará se i teď .

Je mi líto , že ti to sem musím napsat , ale přijde mit o tak , že tě opustila žena , vyměnila tě za někoho jiného a ty to nedokážeš unést , nedokážeš se s tím srovnat , ty zoufalé snahy zlanařit někoho , aby jí vola a předstíral milenku nebo vyhrožovat jemu , chlape neblbni není ti šestnáct , navíc co bys z toho měl , myslíš že jako by někdo zavolal , tvoje žena by se zalekla a vrátila se k tobě - byl by klid do chvíle než by se zase zamilovala . Pokud se nevzpamatuješ a nezačneš se chovat jako dospělý chlap naděláš si do bot .

Ty hlášky o mastné pleti a chloupcích a o tom co ti dva si spolu povídají a jak tys jí zachránil život - jsi zoufalý a je to znát .

Myslíš , že by pro tebe bylo tak těžké se smířit s tím , že vaše manželství skončilo ?
Jedete na dovolenou , tak vychladni , promluvte si jako dospělí lidé , pokud chce jít stejně odejde tak to udělejte důstojně a na úrovni jako dva dospělí zralí lidé ať tím netrpí ty děti , dohodni se ní na rozluce , spolkni hořkou pilulku , že ti někdo ukradl manželku , přestaň se užírat tím jaký je on , přestaň doufat , že ona na něco přijde .



Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 27. Květen 2008, 07:14:36 »

sama dnes rikala ze zapomina volat ze ceka na telefon do dvanacti a musi ho prozvanet
kdyby mu tak nenadbihala mozna by zavolal

ty deti zatim mela 2x male snim malý mi rikal ze byl sam napiskovisti
je asi pravda jak rikate nechat jim ty deti ono se hure soustredite na mluvu a sebe porad musite sledovat oba dva.

pristi tyden si sni promluvim jede nekam na tyden do izraele.
tak bude slusnejsi.
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 28. Květen 2008, 06:59:24 »

jak pisete cim dal vic se odcizuje

vcera prisla 22 30 od rana deti nevydela

je tak bezhlave zamilovana
ale  u mne a predeslich kamaradu co mela to bylo stejne
pripada mi ze porad neco hleda ale vzdy na ukor neceho.

dokud hlidam deti muze si delat co chce jako mlada holka
jenom ze nechci aby deti byly nekde u pribuznych .
lidi mi rikali at jim ty deti dam aspon pozna navlastni kuzi co je to hlidat male di 24 h.
jak tady pisete socialka je na nic asi ,zena vzdy vyhraje .
ale proč se nekdo tak to spusti  nechapu.
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 30. Květen 2008, 16:49:58 »

Necital som vsetko, ale akosi som postrehol, ze nejako prirodzene pocitas s tym, ze ona si zobere deti a pojdu k nemu??? A co si myslis ze s nimi bude? V taktomto pripade by som sa na nu vykaslal uz davno z vysoka, ved ona z teba a este otvorene s tvojim vedomim robi vola. A deti? Rozvod? Zdokumentovat si ako chodi domov, ako sa o ne nestara a ze sa chova ako nedozreta pubertacka -> tie deti musia zostat s tebou, nemyslis?

Uvazoval si vobec co s nimi bude? A ak by sa chcela vratit, ak by ma aj na kolenach prosila tak NIE, NIE a este raz NIE...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 30. Květen 2008, 16:52:51 »

K detmi - bez zavahania zavolat pravnikovi / na socialku, vykreslit situaciu a spytat sa co mas robit. Oni vedia najlepsie a urcite ti poradia nejaky rozumny postup tak, aby z toho vysli co najlepsie a nemuseli byt same "doma" po nociach ked bude s tym kretenom chodit vymetat bary...

EDIT: noghri napisala "2) dulezite je aby vase deti co nejmene touto situaci byly postizeny. cili bych to nehnala az k socialce, spis bych se zamerila na to, vytvorit detem u sebe hezky a prijemny domov a duveru, aby pokud se cokoliv stane prisly jako prvni za mnou. pokud budou se situaci jakz takz smireny, neprilevala bych olej do ohne. bere s sebou deti do hospody? no co, me taky nasi bravali do hospody a neubylo me. ale pokud se u toho v hospe oba opijou a deti jsou bez odpovedneho dozoru? ano, pak je treba situaci resit."

s tymto suhlasim kedze uz ste sa na tych detoch asi dohodli...
« Poslední změna: 30. Květen 2008, 17:05:38 od R3v » Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 30. Květen 2008, 17:13:48 »

ROFL az teraz to citam cele... Ved chlape ty absolutne ignorujes co ti sem ludia pisu! Si sa sem prisiel tusim len stazovat... Daemoniack a noghri mali najlepsie posty tak ich sakra pocuvni. Zacni si vsetko zapisovat. Poznamkuj si kde si s nimi bolo, kde nebola ona, ako na ne sere. Vsetko toto daj dokopy a rovno ziadost o rozvod. Detom to vysvetlit, ale nie hadzat na nu dalsiu spinu. Je to krava, ale nejde o nu, ide o teba a decka. Na nu sa uz KONECNE PREPANAJANA VYSER, s nou nic nespravis, chova sa jak nevyzreta blba pubertiacka. A ked ti este povie ze ak to nevyjde tak sa vrati a mas byt verny? LOL? To by bola posledna kvapka do ohna... Prepac ale musim ti povedat ze si vol, sam sebe to stazujes a zbytocne cakas, aby si potom nelutoval ze si nic nerobil a len cakal...

EDIT: Ty vole on si tu z toho spravil dennicek co kto ktory den robi a ako sa on kedy o deti staral a nespravi nic uzitocne a len krici... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 30. Květen 2008, 19:04:10 »

tak si vsechno pisi jak radite
dnes jdem byl na den deti a videla me za samotnyho doktorka ,ktera sama navrhovala socialku

jinak kamaradi co nas znaji nechapaji jen doporucuji dej jim ty deti i kdyz je to tvrde ty to roztreli
ten clovek co ho zena veze na letiste ani nevi kam se davaji veci  a podobne proste je zvyklej vse vyresi rodiče.

zena nikdy nebyla sama doma s detmi upozornuji.dnes napr. ukoncila prac.dobu ve 13 30 a vysledek zadna vecere.
proste na vse kasle.Pravdu take ma te tim dej ji kufry at jde,ale to odnesou deti a preci jenom 16 let je v hlave.
nejlepsi poteseni je uprimnost deti " taťko to byl dnes krasny den a zase stebou"
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 01. Červen 2008, 06:05:52 »

on ten chlap jeste nerekl rodicum ze budou spolu bydlet a ma 2 deti.
tak to zacina divne .kdo by chtel vychovavat cizi deti  ktere maji do dospelosti daleko a jeste nevi co ztoho vyroste a bude zaroven velmi omezovan v zivote.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS