po 16 letech obracen život

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:14:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  po 16 letech obracen život
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk
Autor Téma: po 16 letech obracen život  (Přečteno 56374 krát)
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 01. Červen 2008, 10:03:24 »

Ty si beznádejný prípad...

PRESTAŇ UŽ KONEČNE RIEŠIŤ CHLAPA, JU, JEHO RODIČOV A ZAMERAJ SA NA SEBA A HLAVNE DETI... AKO TI TO TREBA EŠTE NAPÍSAŤ???

sa jej pomaly prestávam čudovať, že niekam uteká...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 01. Červen 2008, 11:15:55 »

Svatá pravda !!!
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 04. Červen 2008, 22:15:33 »

tak sem si to precet a myslim si ze je vsechno v poradku. ona se nudi a ty mas vesechno zaridit a zaplatit. po nejakym case se to stane s kazdou, neni co resit. vymen klice u bytu at si tahne sukat s tim kryplem, udej ji predtim na socialce a zarid si zivot podle sebe. bude to bolest ale jak tu ctu tak nejsi clovek co by se neumel postarat a ty city po par mesicich taky das.


mate nekdo zenu/pritelkyni dele nez 10 let aniz by se ona nudila a davalo to neustale najevo (zatimco vy se nenudite, protoze mate svoje cile, konicky, etc.) ?
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 06. Červen 2008, 16:28:01 »

ma te pravdu ze jsou vtom city
a ona je opravdu krava
jsem rad ze kluci maji radi me a vim ze je budu mit skoro kazdy den
vim ze jednou padne nahubu
protoze stale hleda nejake stesti a nikdy nenajde protoze nevi co to je
ted uz se staram jen o sebe od zari zacnu znova studovat a dam si jeste jazyk abych pozdeji mohl zmenit  zamestnani ted jsem ho zmenil abych kluky mohl vyzvedavat

stesti je pro mne az bude muset delat domaci prace a bude ve stresu a ja uz budu v klidu s nejakou paní ktera oceni ze se nekdo stara ma rad deti a nemusi kazdy den do hospody a vím že to bude brzo protože fyzikalni zakony se nedaji oj ebat.

dnes si vzala kravka dovolenou aby ho mohla privezt z ruzyne na deti by si ji nevzala.
jeste malickost uz nepojedou do italie ale na orlik do karavanu v 9 lidech to uz nemusim absolvovat zlate hrady a zamky.
rad vam napisi az zacne padat aby to take pomohlo ostatni chlapum ja verim na božské mlýny.
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 06. Červen 2008, 17:01:55 »

davidr: jsem rád, že už jsi se trochu sebral, ještě se zbavit té silné nenávisti a budeš z toho venku
« Poslední změna: 06. Červen 2008, 17:16:53 od Brnator » Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 07. Červen 2008, 21:36:15 »

tak chlapy dnes je mi nadherne
poslechl jsem vas
deti jsem jim dal prstal jsem se uplne starat
uklidil jsem si
vzal jsem motorku a projizdel jsem jen tak
potom jsem sel si zaplavat
pak jsem sel za kamaradem pokecali jsme
ted  mam casu klidne spim nadhera
zena si vzala z justu deti na orlik nabidla milenci at jede snima on uz ponekolikate odmitl hromadny víkend
a take jsem  zjistil ze je to vlastne parada byt bez deti a predstavit si jak jini okolo nich litaji
a ja jsem vlastne  v pohode usmev na tvari
a zitra se konecne vyspim zase dlouho to nema chybu
deti vím ze uvidim
ono je vlastne pravda ze je lepsi platit alimenty a onic se nestarat jen se bavit s detmi hrat si a pak je odevzdat
na to ona ani on nejsou zvykli jako ja na ten nadherny klid
dekuji vam vsem ze mi to trvalo
diky i za uprimnost od nekterych
on je to docela sok potolika letech si uvedomit ze jsem na trefil  na zenu ktera stale hleda stesti a je sobecká

jeste malickost kterou nekteri nemusite slyset
pan dokonaly dostal peknou cocku od maminky a dnes od tatinka co to vyvadi s vdanou zenou a detmi
on je v tom totiz byt za 2 600 000 kc ktery sponzoruji jeho rodice a zena uz se vnem vidi a to je namíchlo
tak aspon ted trpi nekdo jiny,zena totiz dnes stavala v 8 hodin a to je rekord jinak vstava v 11h je videt ze je totalne rozhozena kdyz se do toho vlozili jeho rodice.
ono parit dorana jezdit na nakupy do prahy a nechat se vydrzovat je krasne kdyz blb hlida deti
jeste jednou diky
Zaznamenáno
pitrsonek

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 54
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 29. Červen 2008, 23:32:24 »

Dotaz na Davidr.
Ahoj chtěl bych se tě zeptat jaká byla tvoje, žena před 16 lety nebo celkově během společného života než poznala toho milence a zkus být prosím objektivní, neber to ze současného pohledu, že ti ublížila atd.

Přemýšlel jsem totiž nad tím co psal o své ženě. A docela mi chováním připomíná moji současnou přítelkyni.
Stručně ji charakterizuji: Je ještě mladá 22 takže trošku jiný věkový model .-), ale je strašně závislá na své rodině, každý den si volají, když je na VŠ. S rodinou má pěkný vztah to musím uznat. Tak nějak má tendenci opovrhovat moji rodinou, není vůči nim tolerantní a taková neochotná s nimi vycházet, mít pochopení pro jejich zvyky a atd. Je jasné, každý má svoje chyby, ale lidi by se měli tolerovat jací jsou a hledat na nich to dobré, to myslím tak, že mě také něco vadí na její rodině, ale akceptuji je jací jsou a vycházím s nimi, už jen protože vím, že přítelkyni na nich záleží. Je hodně podobná svému otci, ten když jsme u jeho tchyně, tak je nepříjemný má pořád nějaké řeči a sotva s ní promluví rozumně, za to když jsme u jeho matky tak jí skoro neleze do zadnice a mele o sto šest, toto prostě nechápu a z psychologického hlediska bych chtěl znát názor nějakého psychologa, proč se takto lidi chovají. Potom je dost panovačná a ve směs věci musí byt podle jejího gusta, co chce ona to je, ok tak by to mělo být, ale když chci něco já tak, už se to musí lámat přes koleno teď se mi nechce atd.. Když něco chce tak to musí být hned vyřešené dojdi hned atd..

To je tak nějak ve stručnosti. Možná vás napadne, proč s takovým člověkem jsem, na to je jednoduchá odpověď věřím v to lepší na lidech a snažím se je brát takový jací jsou, už jsme spolu toho hodně prožili a mám ji hodně rád. Jen by mě zajímalo jestli máte někdo zkušenost s takovým typem holek a jestli se časem změnili nebo uvědomili, že by se mohli nad svým chováním zamyslet a snažit se ty negativa potlačit.

PS: Pro rejpaly, vím také nejsem dokonalý....

Díky
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 02. Červenec 2008, 13:35:20 »

Jo to je zapeklitá situace co? Tak trochu to znám. Dokud to klape v sexu a jakš takš nevázne komunikace, tak se to člověk snaží udržet. Hledat si někoho a začínat s ním od znova přeci jen stojí víc úsilí než občas překousnout nějakej výpad svý "drahý polovičky". Jednoho dne ale city zlehka ochladnou a zbydou jen ty návyky a způsoby komunikace, který jste si mezi sebou vybudovali. A to už se moc těžko mění...
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 02. Červenec 2008, 15:17:39 »

tak si tak řikám, jestli se ve svém budoucím životě mám na holky vykvajznout a budovat tadši celej život kariéru, mít nadupanej komp, ndherný velký auto a na holky(později ženy) se vysrat...Protože co tady čtu tak nevim nevim (jasně, všechny nejsou stejný, jsou i ty dobrý holky) jenže jak se znám tak to bych nebyl já abych nenalít na slepici.. Řekni to mé ruce
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 02. Červenec 2008, 16:46:06 »

Kazisvět: Holky nejsou tak špatný, jen to člověku nesmí přerůst přes hlavu a musí slepici včas detekovat. Jenže to se lehko říká co? Podívej, mě je skoro 30 a na slepice narážim imrvére. Kompík a kariéra je parádní věc, ale jednoho dne budeš sedět u kompíku a zjistíš, že furt musíš myslet na tu suprovou spolužačku, co tak krásně voní, má krásný oči a neskutečnej úsměv, kompík vypneš a začneš dumat nad tím, jak by ti s ní bylo někde na zadním sedadle v kině  Mrkající
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 02. Červenec 2008, 16:59:06 »

Quilty: No problém je v tom že takováhle spolužačka je Stydlivý. Stim kompem jsem to myslel trochu nadnešeně. Ale po tom, co tady čtu si řikám jestli to má cenu. Ovšem problém je v tom, že když se člověk zamiluje tak rozum jde stranou Kroutící očima
Zaznamenáno
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 02. Červenec 2008, 23:25:37 »

Kazisvěte nalijme si čistého vína, s ženskýma stojí život za hovno, ale bez nich ještě za větší  Smějící se. A když se něco povede a je to vzájemný, tak je to paráda i když ty konce mohou být všelijaké, ale kdo nehraje nevyhraje ...  Mrkající. Tak s chutí na spolužačku, držím palce  Mrkající.
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 03. Červenec 2008, 20:32:51 »

potrebuji poradit
existuje nejaka norma
kolik deti muze byt v male mistnosti
deti se maji stehovat do pokojiku 10m2
a ktomu ma pri byt dalsi dite
to je snad horsi nez ve vezeni
kam daji stoly skrine aby meli soukromi
malej jde od zari do skoly potrebuje peci?
dekuji
zakazdou odpoved
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 03. Červenec 2008, 22:08:26 »

hokejista: díky  Mrkající

davidr: no, kažopádně se za chvilkou začnou pěkně nesnášet a lízt si na nervy jestli budou opravdu žít spolu v takovymhle kamrlíku
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 03. Červenec 2008, 22:25:19 »

davidr: ne, žádná taková norma neexistuje, ale můžeš se na to pokusit poukázat při rozvodu.
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 04. Červenec 2008, 14:03:05 »

cele je to divne
obcas prijde a breci ale nesmim to videt.tak posila deti aby se mi na neco zeptaly.
jeste sni nikde nebyl kam ona by si prala napr. kuzelky,na karavan na orlik,ted uz i vyplynulo ze nejede do slibebe italie,leti naopak se mnou do recka
kvuli detem pry.zacina ji se objevovat prvni dluhy 3600 za kabelovku,ona snad vsechno mu financuje
spolu chodi tak manifestovat a sepisovat petice protoze mu maji zrusit fotbalove hriste ona si na to bere i dovolenou a kdyz jsou deti nemocne tak je necha samotne doma to mi hlava nebere.
oni zi ji tak nocni zivotem a jeste kdyz nema deti jinak spolu nejsou.
on totiz ten vetsi mu poskrabal auto klicema
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 05. Červenec 2008, 13:27:03 »

potrebuji poradit
existuje nejaka norma
kolik deti muze byt v male mistnosti
deti se maji stehovat do pokojiku 10m2
a ktomu ma pri byt dalsi dite
to je snad horsi nez ve vezeni
kam daji stoly skrine aby meli soukromi
malej jde od zari do skoly potrebuje peci?
dekuji
zakazdou odpoved

Ano existuje norma , že v pokoji 10m2 může být jen jedno a půl dítěte  Kroutící očima

Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 05. Červenec 2008, 18:33:30 »

Ano existuje norma , že v pokoji 10m2 může být jen jedno a půl dítěte

to myslíš vážně?
potrebuji odkaz
dekuji
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 05. Červenec 2008, 21:39:05 »

tumas> http://www.slovnik-cizich-slov.cz/ironie.html popripade http://www.slovnik-cizich-slov.cz/sarkasmus.html  Kroutící očima
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mike330

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 05. Červenec 2008, 23:14:31 »

Já myslím že ta norma je dvě děti na 15 m2 Smějící se
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 06. Červenec 2008, 13:18:37 »

Ano existuje norma , že v pokoji 10m2 může být jen jedno a půl dítěte

to myslíš vážně?
potrebuji odkaz
dekuji

 Šokovaný Šokovaný Šokovaný

Tomu nevěřim... Smějící se Smějící se Smějící se

Nikdo nemůže bejt tak...Projel jsem to Projel jsem to Projel jsem to

Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Scorpio
**


Ippen, Shinde miru? - Jigoku Shoujo

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Čelákovice - Sedlčánky
Příspěvků: 276


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 18. Červenec 2008, 07:58:55 »

Ono je v podstatě jedno jak je ten pokoj velkej, jen když bude každá samo. Spolu to nevydrží...
Zaznamenáno

Možná bude lepší, když mi budete říkat "Ruki", už se to dostalo do širšího vědomí a mě se ta přezdívka líbí.
Petr74

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 24. Červenec 2008, 12:06:07 »

ja jsem si to precet a je mi na tom ledasco divny. napr. ze 35ti letej mamanek by se czdal pohodli u maminky a zacal se starat o zenskou se dvema cizima detma. zvlast kdyz tedko pises ze ani nema prachy a vona ho sponzoruje. ten si jen potreboval zasukat a ta tvoje blbka mu skocila na sladky kecy.


jenze ted mas problem, to ze prileze zpatky je pravda ale pokud ji odpustis tak mas navzdy doma kurvu co sukala s jinym v dobe kdy byla vdana za tebe. na druhou stranu ji to zase vyskoli a treba uz zbytek zivota podobnou pitomost neudela. a nebud moc hodnej, aspon poloz nejaky podminky za jakejch ji vemes zpatky )i kdyz zensky sou potvory a stejne nakonec vsechno obejdou a zacnou zase chlapa prudit )jsi nudnej, linej, neschopnej, nic nedelas, ja porad makam, chi na vylet etc etc, zalezi na naturelu kazdy).
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 26. Červenec 2008, 18:24:58 »

dik chlapy
byli jsme spolu vrecku a docela dobry az posledni den zase misugejeste kuriozita opalovali jsme se na skale s detmi ja nejak slapl na bryle za 200 kc od vietnamcu
a ona se tak vytocila ze sla pesky bez euro,piti 57 km od hotelu kdyz prisla totalni troska klepala na dvere v 23:45 neotevrel jsem a sla spat do kresla kdeje recepce
myslela ze za ni pobezim a budu prosit
nechala deti samotne semnou na skalach musel jsem jit skalnatym terenem 2km k autu,jedno dite v naruci tri tasky a batoh
ale ten pohled na trosku o kterou bych si nepolozil ani kolo se mi libi.
poradili mi zensky at se prestanu trochu starat o deti
prestal jsem je vyzvedavat
a ono to funguje nema cas deti krici ze maji hlad
ja si chodim po meste nakupuji konecne neco na sebe
zacal jsem chodit s chlapama na pivo
prijdu si kdy chci
a jeste jsem dostal vynadano od svagrovy co si to dovoluji
tak jsem ji vyhodil z bytu carodejnici
vcera jsem prisel 23h a byl jsem unaveny tak jsem usnul ta potvora utekla k segre na orlik , ma tam prives
a prijede az v nedeli jeste ktomu jak nedela vecere dala detem v 21h nutelu asi zkazena a ten vetsi blil jak o zavod v 0:50tak jsem skvele vyspaly
rodice mazanka uz ji chteji kontaktovat aby nelezla za nim a zapomela na jejich byt.ona trubka si zmenila cislo ze se ukryje
holt fiflena bez fantazie
aspon ma kluky porad a jsou toho usetreni
diky vsem za nazory
zacinam mit take dojem ze zenska musi mit kratky retez a zadne velke pomahani pak nema roupy
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 26. Červenec 2008, 19:25:28 »

Takže ten její chlap už v tom tolik nelítá?
Jak vidím, nezměnila se. Lépe řečeno je to kráva jak bejk Úsměv Normálně se na ni vykašli, najdi si jinou. Vyhodil bych ji na ulici. Rozvod, hotovo. U soudu snad dokážeš, že se o děti staráš ty a potom je budeš mít ve své péči s novou přítelkyní, jen to bývá tak, že musí jezdit jednou za 2 týdny k druhýmu rodiči. Ale tuhle ženu bych poslal do těch nejsprostějších míst Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS