Pokračování mého rozchodu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:49:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pokračování mého rozchodu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Pokračování mého rozchodu  (Přečteno 18284 krát)
nightwish

Karma: 0
Místo: vysočina
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« kdy: 23. Červenec 2007, 09:27:12 »

Ahoj, všem, před pár měsíci jsem tu psal o svém rozchodu i jak to probíhalo. Během 4 měsíců jsem se snažil zapomenout, hledal útěchu v příležitostném sexu, chodil cvičit, věnoval se práci, postupně jsem z toho dostal. Postupně jsem se ale připadal dost sám, chyběl mi někdo bližší. Asi před měsícem jsem si začal vztah z jednou milou holkou. Je na mě hrozně hodná, rozumíme si atd., ale pořád jsme nemohl dostat z hlavy bývalou. Nedávno jsem ji náhodně potkal a to byl kámen úrazu. Jenom jsme se pozdravili, ale bylo vidět že jsem z toho oba dost hotový. Poté jsem se bavil s její kamarádkou, která mi řekla že o mě stále mluví a nikoho nemá. Využil jsem že měla za pár dní svátek a poslal ji sms, že ji přeji vše nejlepší. Začli jsme si psát, nic vážného jenom přání na dobrou noc a přání hezkého dne atd. Včera jsme byli na kafi, povídali si, řekl jsem jí že nemám nic vážného jen že se občas s někým vídám. Svým způsoběm jsme měl pravdu, ale neřekl ji že mám vztah (bál jses e). Pak mě pozvala domů, asi mě provokovala protože se v tom vedru svíkla jenom do spodního prádla. Já se jí začal dotýkat ale ona mi řekla at to nekázím, že jestli se ted spolu vyspíme tak mě už nikdy nebude chtít vidět a vycouvá z toho. Já přestal,řekl jsem jí že jeden sex mi nestojí za  to, abych ztratil možnost jí vídat. Pak jsem odešel. Své nové přítelkyni jsem jenom řekl že jsem byl s bývalou na kafi a o nic nešlo. Vůbec nevím co to má všechno znamenat. Bývalá mi poté napsala, at se nezlobím ale že to nechce kazit a nechce nic uspěchat. Teď ale vůbec nevím na čem jsem, nedokážu mít svůj nový vztah s tím, co se ted děje. Mám hrozný deprese, probrečel jsem celý večer, vše se mi vrátilo, jsem nešťastný a mám pocit že jakékoliv rozhodnutí bude špatné. Nechci nikomu ubližovat a bojím se že se tomu nevyhnu. Je také dost možné že nakonec nebudu mít nikoho. Svou novou přítelkyni začínám mít rád, je hrozně hodná ale asi ji nemiluji (možná proto že mám blok právě kvuli bývalému vzahu). Vím že na to není rada, chtěl jsem se jen vypsat a dostat to ze sebe protože mě to hrozně trápí.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Červenec 2007, 15:52:16 »

No v zásadě máš 3 možnosti :

 a)nechat bývalou bývalou a být se současnou -> sázka na jistotu, zůstane ti současná přítelkyně
 b)nechat si současnou a zkusit to zároveň s bývalou -> hrozí riziko že to současná zjistí a ve finále bys nemusel mít ani jednu
 c)nechat současnou a zkusit navázat vztah s bývalou -> asi nejmíň jisté řešení

asi nejlepší poměr cena/výkon mi přijde bčko..ale doporučoval bych řádně promyslet do čeho chceš jít, sitace ve které se podle popisu necházíš je dosti ošemetná
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Červenec 2007, 20:01:54 »

 Směrovka nightwish:

Teda chlape, proštudoval sem tvý předchozí příspěvky a musim říct, že je to pěkný melancholický počteníčko. Narovinu přiznávám, že netušim, kdo by ti s timhle problémem moh tady na fóru pomoct (já určitě ne, sem na tohle ještě moc mladej zobák Úsměv a teprv začínám všecko objevovat a poznávat; napadá mě, že možná Qark nebo Lasendou by k tomu měli co říct, jinak opravdu nevim).

Celá věc mi zkrátka přijde moc choulostivá a komplikovaná na řešení stylem alá Mr. LiWu (i když nahrubo to asi vystih správně). Řek bych, že ty se potřebuješ hlavně vypovídat nějakýmu blízkýmu člověku, kterýmu důvěřuješ (popř. psychologovi), aby se ti trochu ulevilo a přestal ses donekonečna užírat (to tě vysává; vzpomínám si na jednu písničku od Queenu, tam je to myslim úplně přesně vystižený). Řek bych, že se prostě musíš nějak srovnat sám se sebou, postupně najít svý priority a pak to bude OK.

Jinak nejlepší, ne-sebevražedná varianta je určitě setrvání se současnou a puštění tý bejvalý nadobro k vodě. Tam máš z mýho úhlu pohledu aspoň nějakou jistotu a perspektivní naději na kladný rozřešení tohohle bludnýho kruhu...
« Poslední změna: 23. Červenec 2007, 20:09:55 od Stranger » Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Červenec 2007, 21:02:28 »

Chození s oběma najednou je na prd. Pokud nejsi dítě štěstěny (= to samé jak já), tak se ti zákonitě stane, že se něco zvrtne a přijdeš o jednu z nich a s druhou se to tak nabourá, že to taky skončí, dřív nebo později. Takže já osobně bych navrhoval bolestivé řešení:

Starou nechat tam kde je. Omluvit se jí s tím, že jí prostě nedokážeš jen tak vídat a narovinu jí říct, že jsi potkal někoho, na kom ti moc záleží a nerad bys to pokazil. A zůstat s tou současnou. Jestli to nebude fungovat, tak máš u té staré pořád jistou šanci, protože se ukážeš jako fér a že je na tebe spoleh. A když to vyjde s tou současnou, tak nemáš co řešit, časem se zamiluješ a bude Mrkající A případně, když se po čase rozejdete, tak bude opět šance se vrátit k té původní.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
nightwish

Karma: 0
Místo: vysočina
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Červenec 2007, 07:44:09 »

Ty 3 řešení se mi honí hlavou snad každou vteřinu. Nejhorší je, že každou chvíli to vidím jinak, stačí nějaká vzpomínka a změním zase na něco názor. Nasadil jsem antidepresiva protože se cítím opravdu hrozně. Pro mě znamená to rozhodnutí mnohem víc, než by se mohlo zdát. Má bývalá je starší a je mi jasné, že pokud bychom se k sobě vrátili, musel bych už řešit společný bydlení, za 1-2 roky dětí atd. Prostě bylo by to takové životní rozhodnutí. Moje současná přítelkyně zase chodí na VŠ, čekají jí ještě 3 roky a já se dost bojím jak náš vztah bude fungovat když se 5 dní v týdnu neuvidíme. Moc na tyhle vztahy nevěřím, vím jak to na VŠ chodí a časté odloučení může znamenat i odcizení. Prostě taková sázka na jistotu to také není. bojím se že si pak budu celý život vyčítat že kvuli holce se kterou budu třeba jen pár měsíců ztratím životní lásku. Jenže se současnou přítelkyní se cítím dobře, je na mě hrozně milá atd., ale znáte to, ze začátku se zdá každý vztah dobrý  a ty negativní vlastnosti se začnou ukazovat později, takže možnost objektivního srovnání také nemám. Řekla mi že je do mě blázen. Opravdu nevím jak z toho všeho ven, myslel jsem že už jsem v pohodě a můžu začít nový vztah ale neměl jsem to dělat. Teď jsem tam kde jsem byl před 4 měsíci.
Zaznamenáno
nightwish

Karma: 0
Místo: vysočina
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Červenec 2007, 08:09:40 »

Ještě dodám, že bývalá přátelkyně mi sama nabídla jestli by mi neměla zmizet ze života na vždy. Jenže to je dost těžký, když bydlíme v jednom městě, určitě bych o ní přinejmenším slyšel. Víte, ona má takový zvláštní charisma, ten její pohled je šílenej (myslím v dobrým), já bych se snad zbláznil vidět ji s někým jiným. Pořád na ni hrozně mylím a chtěl bych ji mít jen pro sebe. Bojím se, že mě tohle zničí.
Zaznamenáno
karlos
Host
« Odpověď #6 kdy: 27. Červenec 2007, 16:23:43 »

Ahoj. Opravdu těžká situace. Myslim, že jsem se dostal do podobné, jenže já byl v situaci tvé nové přítelkyně...(svůj příběh sem tu popisoval). Jestli můžu z vlastních zkušeností radit, tak dobře přemýšlej, co ke které cítíš, abys po půl roce nezjistil, že ta nová je supr, fajn a bezva, jenže že jí nemiluješ a že byla vlastně "náhrada" (omlouvám se za to blbé přirovnání, nic lepšejšího mě nenapadlo) za to co ti v předchozím vztahu chybělo nebo že jí bereš jako tu bývalou...Nevím, tohle se stalo mě, každý vztah je jiný, jen jsem se snažil poradit. Rozhodně bych doporučil si o tom s někým (třeba i s každou z nich) popovídat...

Hodně štěstí, chlape, držím palce  Mrkající
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 27. Červenec 2007, 17:18:32 »

karlos:
Nevím teda jak by působilo na mě, kdyby za mnou příšla moje partnerka s tím, že váhá, jestli být se mnou nebo s bývalým.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
nightwish

Karma: 0
Místo: vysočina
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Červenec 2007, 23:35:17 »

Myslím, že už jsem se rozmyslel. Není co řešit. Rozhodilo mě to tak, že s tou novou už nemůžu mít ani sex, prostě to nejde, mám blok. Takže jí budu muset říct, že si nemůžu pomoct, ale že s ní nemůžu mít vztah protože ještě nejsem vyléčený z toho předešlého. Bohužel ale ta bývalá se zase začíná chovat divně, dnes jsem byli domluvení na kafe, ale zrušila to s tím, že musí jet domů a má toho hodně na vyřizování. Typická výmluva, připadá mi, že si se mnou hraje, jenže už otevřela staré rány tak, že na ni stejně pořád myslím a nejsem schopen začít s nikým jiným.
Zaznamenáno
cxdf

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Červenec 2007, 06:32:41 »

ahoj .Rád bych přispěl několika myšlenkami.Nepochybuji o tom ,že prožíváš těžké chvíle.V nedávné době jsem si prošel rozchodem a některé věci z tvého příběhu mi hodně oživují to, čím jsem si prošel.S odstupem času se na některé věci dívám úplně jinak.Taky jsem měl pocit ,že bývalá nejenže otvírá staré rány ,ale že si prostě se mnou hraje.Pro mě bylo nejtěžší intuitivně se rozhodnout co vlastně chci já.Zvolil jsem řešení ukončit vztah s bývalou partnerkou.Kolikrát je to ta bolestivá cesta ,ale s odstupem času jsem se ujistil ,že jsem se rozhodl správně.Lepit vztahy, které se nepovedli je dost nebezpečné a je fakt ,že ve většině případů to stejně skončí blbě.Je to ztráta ,energie ,času ,citů atd.Ženská buďto zájem má a nebo nemá.Jestliže se omluví z předem dohodnutého kafe tak to o něčem svědčí.Z její strany je trochu nefér, že v tobě svým chováním stále vzbuzuje možnost to vrátit zpět.Asi má v hlavě dost zmatek a neví co chce.Proč by si měl být závislí na jejím nerozhodném chování ?Udělej si sám svoje rozhodnutí v sobě a trvej na něm.Když se rozhodneš pro konec a víš ,že tě kontakt sní vždy rozhodí tak udělej vše pro to aby jste se prostě neviděli ,nekontaktovali ,nevolali si atd.Jinak se z toho nedostaneš a jenom prodlužuješ čas kdy budeš free.Mít hned nový vztach ,když ještě nemáš vyřešenou bývalou mě připadá zhoršení tvojí situace.Jestli nový vztah je kamarádský kdy si spolu o tom můžete promluvit a cítíš z její strany podporu tak je vše ok.Já osobně nejsem schopen navazovat vážný vztah když nemám vyřešenou minulost.Držím ti palce abys v sobě našel sílu se správně rozhodnout a vědět tak přesně co chceš .Až to budeš vědět ,tak at se ostatní přizpůsobí a nenech se bejvalkou manipulovat.Hnusí se mi být závislí na cizím rozhodnutí.Ženský by někdy zasloužili políček za to jak se chovájí k mužům.Držím ti palce .Zvládneš to .Zvládli to ostatní ,mě se taky podařilo se tím prokousat  tak to dokážeš taky.Ahoj
Zaznamenáno
nightwish

Karma: 0
Místo: vysočina
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 28. Červenec 2007, 08:53:20 »

To cxdf    Díky, máš určitě pravdu ve všem co jsi napsal. Nejhorší je, že já to rozumově mám srovnané co bych měl udělat, ale city mi to nedovolí. Myslím teď jenom na ni a nejde zapomenout, všechno mi ji připomíná, pořád se mě někdo na ni ptá atd. Nejradši bych se přestěhoval. Já bych se na to všechno vykašlal, kdyby se kamarád nebavil s její kámoškou, která říkala, že o mě hodně často mluví a že je tam velká šance na návrat. Jenže ona si to možná jen přeje ale když ji dám tu možnost, tak najednou couvne a snaží se držet odstup.
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 28. Červenec 2007, 23:32:52 »

To cxdf    Díky, máš určitě pravdu ve všem co jsi napsal. Nejhorší je, že já to rozumově mám srovnané co bych měl udělat, ale city mi to nedovolí. Myslím teď jenom na ni a nejde zapomenout, všechno mi ji připomíná, pořád se mě někdo na ni ptá atd.

Nemáš to rozumově srovnané. Kdybys měl, změníš svůj postoj k citům, nebudeš tvrdit, že nejde zapomenout atd. atd.
A když už jsme u toho - na co je větší spoleh? Na rozum, který vyšel z něčeho (většinou) logického anebo na emoce, které jsou prchavé? Jestli chce někdo tvrdit, že být bez emocí je blbost, povrchnost nebo jiné krásné pojmy Úsměv ano, máte pravdu. Ale o tom nepíšu. V neposlední řadě - emoce se dají vědomě vytvářet, takže kdyby měl někdo problém se zamilovaností... Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
jenik

Karma: 1
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Červenec 2007, 16:13:22 »

Re ArchimonDe> No, nejsem si uplne jisty, ze emoce uplne vyprchavaji..
Urcite se kazdemu jiz nekdy stalo (a nemusi to byt jen v milostnem vztahu), ze vam nekdo ublizil nebo se zachoval seredne,  i kdyz jste s tim jiz rozumove srovnani, presto to ve vas je, tzn. kdyz si na danou situaci (osobu) vzpomenete, ty vyprchane emoce se zase ozvou..
Ale souhlasim, ze emoce vychazeji z mysli.  A zapomenou ve vetsine pripadech nelze, lze se s tim ale naucit zit a vyrovnat.
Nebo zapomnel jste nekdo na svou prvni lasku? Asi ne.....
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 29. Červenec 2007, 16:22:40 »

Buďto se vytratí úplně (třeba u mě, když se někdo zeptá, jaký byl můj první vztah, tak mu řeknu, co se pokazilo, ale nějaké emoce to u mě nevyvolává, možná velmi slabé, ale ty neregistruju) anebo se vytrácejí postupně = jsou čím dál slabší. Emoce trvají, když je živíš.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
jenik

Karma: 1
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 30. Červenec 2007, 16:45:44 »

RE ArchimonDe> Na to je jednoducha odpoved.  Proste kazdy jsme jiny...
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 10. Srpen 2007, 05:55:12 »

Ano jsme, naštěstí. A věř mi, že tato záležitost je jen o tom, jak se naučíš s emocemi zacházet. Doporučuji prozkoumat sám sebe, pokud to nejde tak lehce, doporučuji literaturu, zrovna nedávno jsem četl opravdu pěknou knihu o poznání sebesama. A je tam hodně užitečných informací o emocích, jelikož každého živého tvora řídí především emoce, že ano. Úsměv Psychokybernetika - Maxwell Maltz
Člověk potřebuje navést. Někdo už totiž objevil, jak žít v klidu a úspěšně, jen nám ještě neřekl jak. A rodiče nám to, řekl bych, v 99% případů neřeknou, musíme hledat sami. Ale pokud jsi spokojený s tím, jak žiješ teď, tak se na tu knížku vykašli. Úsměv Neměla by pro tebe žádný význam. Je to jednoduché, kdo nechce, nemá.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 28. Srpen 2007, 13:53:35 »

Proč si s tebou takhle hraje, to nepochopim... Asi neví, co chce. Tak buď chlap a ukaž, co chceš nebo spíš nechceš ty. Můžete si to vyříkat, ale tím jí dáš sílu nad sebou - uvidí, že váháš, přemýšlíš, že ti leží v hlavě atd. To nedoporučuju, zvlášť v jejím případě.

Doporučuju přerušit kontakty a vymazat kde to jde (nejen z mobilu). Holt se z toho budeš muset znova dostat - jako minule: práce, cvičení a za chvíli třeba i sex.  A s novou hraj rovinu, nevymýšlej si.
Zaznamenáno
nightwish

Karma: 0
Místo: vysočina
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Září 2007, 21:56:20 »

Píši po delší době a musím říct že kupodivu má nakonec vše šťastný konec. Vsadil jsem vše na jednu kartu, nové přítelkyni řekl že to nemá cenu že myslím stále na bývalou a bývalou jsem začal znovu dobývat. Ale jinak než předtím,  nikoho jsem o nic neprosil, spíš jsem jí ukázal o co všechno přichází když mě nemá, byl jsem pozorný, ale ne podlézavý a dotěrný. Hodně inspirace mi dal tento web. Dalo to hodně práce,ale nakonec se podařilo, jsem zase spolu a připadá mi že je to hezčí než když jsme se poznali tehdy poprvé. Z obou stran. Díky za rady, jednu vám dám taky. Dělejte radši vždy to co vám říká srdce, protože i když to dopadne špatně můžete si říct že jste jednali podle svého svědomí. Přeji hodně štěstí všem.
Zaznamenáno
Georgina

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Září 2007, 13:33:43 »

Moc zdravím "Nightwishe"   Andílek Nevím, jak začít, dobře Ti to dopadlo, tak už se tu možná neobjevíš a můj příspěvek nepřečteš.Ale za pokus to stojí.Jednou jsem na tyhle stránky náhodou zabloudila a našla Tvůj příspěvek a musím říct, že mě tak zaujal, že jsem pokaždé, co jsem přišla do práce musela zjistit, jak Ti to pokračuje. Chytlo mě to za srdce, protože jsem v té době prožívala hodně podobný splín jako Ty a nevěděla, co dělat, připadala jsem si tak bezmocná. Musím říct, že když jsem to všechno četla, jako bych to s Tebou prožívala osobně, jelikož to bylo hodně podobné a uvědomila jsem si, že nás je v tom víc. Chci touhle cestou pozdravit všechny, co Ti posílali příspěvky, protože to jsou moc fajn lidičky, i když každý má na to svůj pohled, každý nějakým způsobem něčím pravdivý a přestože se někdy rady lišily, o to vůbec nešlo, šlo o to, že se Ti snažili pomoct v tom, že s Tebou komunikovali,snažili se Ti dát najevo, že v tom nejsi sám a rozveselit Tě a když jsi měl splín a podíval ses sem, měls tu vždy někoho, kdo je s Tebou a to přesto, že Tě vůbec neznají. JSTE VŠICHNI MOC SUPER. Já jsem několikrát chtěla už dřív napsat a poukázat taky na svůj příběh, kde to taky vypadalo úplně beznadějně, ale pro mě, ale koukám, že tam nahoře stáli při nás, protože dnes vidím Tvůj poslední příspěvek, kde píšeš, jak skvěle to nakonec dopadlo a díky bohu mě taky. Zvládls to bravurně a já T přeju, ať to vydrží, u mě to jde pomalu, protože jsem to nechala dovést už moc daleko a hoidně jsme si ublížili, tak to chce čas a pokračovat nenásilně pomalu. Uvědomit si to dřív a nechtít změny k lepšímu hned a nebýt tak hrrrrr, mohla jsem to zachránit o hodně dřív, ale ne nadarmo se říká, že si uvědomíme co máme, až když to ztratíme a to  je můj případ.Teď se držím druhé šance, kterou jsem dostala a už ji nehodlám pustit a dělat stejné chyby. Škoda, že jsem se odhodlala napsat až teď, mohl sis vyslechnout můj příběh a vyměnili bysme si pár rad, což by asi nebylo na škodu, protože jsme opačné pohlaví a takové rady jsou někdy opravdu na místě. Kdo ví, třeba se tu objevíš, např. ze zajímavosti, co se tu děje dál a napíšeš. Myslím, že by Tvé věrné kolegy odsud, co s Tebou komunikovali v době, kdy jsi to potřeboval zajímalo, jak jsi to dokázal  jak se Ti vede dál.
No dost románu, musím něco dělat.

Mějte se všicni moc fajn a pamatujte, vše zlé je pro něco dobré!!!!!!
Zaznamenáno
GIZMO



Karma: 2
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Září 2007, 11:15:19 »

Teď se držím druhé šance, kterou jsem dostala a už ji nehodlám pustit a dělat stejné chyby.

Ahoj, četl jsem tvůj příspěvek a tak nějak nerozumím citaci výše. 2 šance, kterou jsi dostala. Znamená to, že jsi něco méně než tvůj partner? Znamená to, že si teď může dovolit více než ty?

Mám zato, že lidi, pokud se k sobě vrací, musí jít do vztahu jakro ROVNOCENÍ patneři, jinak to opravdu nemá cenu.
Pokud budeš a vzhledem k výše uvedenému asi i jseš ve tvém obnoveném vtahu submisivní, není šance na úspěch. Přítel tě znovu opustí, nebo ti bude zahýbat...

Myslím, že takový přístup lidí kteří "dostali druhou šanci" je kámenem úrazu a vede k opětovnému rozchodu. Bohužel, vztah je hra na silnějšího, a takovou musíš zvolit i strategii...

Rozhodně bych se nestavěl do pozice prosícího, to je opravdu průšvih....
Zaznamenáno
nightwish

Karma: 0
Místo: vysočina
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Září 2007, 15:03:40 »

Ahoj "Georgina". Moc děkuji za tvá slova, vážím si toho stejně jako všech lidí co se mi snažili svými radami pomoci. Myslím že tohle období pro mě byla obrovská zkušenost pro nalezení sama sebe. To co píše GIZMO je pravda, já jsem se do vztahu nevrátil coby polepšený hříšník s prosíkem o druhou šanci, já ji prostě začal znovu dobývat jako by to bylo poprvé a nechal ji do sebe znovu zamilovat tak aby návrat k sobě chtěla sama. Prostě ukázat ji že mám zájem na znovuobnovení toho krásného mezi námi, že si ji vážím a jsem si vědom svých chyb, ale zároveň že mám svoji hrdost. Myslím že taky dost pomohlo, když se dověděla že o mě stojí i jiné ženy  Úsměv, sama mi řekla že se k ní jisté věci donesly a poté začala na mě docela žárlit. Bylo to všechno dost náročné ale podařilo se a má z toho obrovskou radost. Víš myslím že pokud si něco opravdu přeješ a jdeš si zatím, podaří se to.
Zaznamenáno
Pandora

Karma: 1
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Listopad 2007, 12:27:45 »

ja Ti to moc přeju Nightwishi, ale myslim ze to nebude mit dlouheho trvani.... podle toho co jsi psal... ze Te pozvala do bytu a svlekla se a pak nic..to je provokace... a ze prej zarlila, kdyz se dozvedela o zajmu jinych slecen..nechce dat nikomu svoji hracku..... doufam, ze se pletu a ze jste porad spolu a budete i nadale
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Listopad 2007, 15:13:52 »

Myslím že taky dost pomohlo, když se dověděla že o mě stojí i jiné ženy  Úsměv, sama mi řekla že se k ní jisté věci donesly a poté začala na mě docela žárlit.

Co to je za hnusnou sobeckost? To same mi napsal muj ex, ze zarli na myho nynejsiho pritele, ze si myslel, ze mi preje, abych byla stastna a kdyz to prislo, tak se s tim nedokaze srovnat....nechapu...nelibi se mi takovej charakter lidi, nejprve te odkopnou, kdyz jsi na dne a jak zacnes byt v pohode, tak jim to zacne vadit? nikdy bych se k takovymu cloveku nevratila....prijde mi, nightwishi, ze te sproste vyuziva.... Podivený
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
nightwish

Karma: 0
Místo: vysočina
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 11. Leden 2008, 19:34:59 »

Ahoj, kdyby to někoho zajímalo tak nám to bohužel nevyšlo. Právě jsme se opět rozešli po měsíční křeči. Nějak jsem už ztratil veškeré iluze o životě, potvrdila se slova že slepovaný vztah nemá většinou dlouhého trvání. Bohužel tentokrát nevidím chybu v sobě ale v ní. Ani nedokážu brečet, jen tupě civím a tak nějak přemítám co vlastně ten můj život znamená a jestli to není všechno sen. Snad bude líp, aspoň jsem se tentokrát rozešel jako chlap bez slz a výčitek, popřál jsem hodně štěstí a odešel se vztyčenou hlavou, ale je to slabá náplast.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 12. Leden 2008, 21:37:22 »

Jupí, to je docela silná náplast, ne? Změna přístupu. Uvědomění vlastního názoru. Nenechal si sebou zametat. A odešel jsi s grácií - bez výčitek, bez zášti. Podle mně úspěch.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS