Pomoc. Pauza. Rozchod ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:41:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pomoc. Pauza. Rozchod ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pomoc. Pauza. Rozchod ?  (Přečteno 11731 krát)
Michal773

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 11. Červen 2009, 19:28:51 »

Zdravím vsechny,
tak i ja sem hodim svuj pribeh. Takze mam pritelkyni 7let. Je ji 22 a me 24. Nas vztah klapal 4 roky, pak prisla prvni rana v tom smyslu ze si nasla na chvili jineho protoze se semnou po 4 letech citila stereotipne a libilo se ji ze ji novej kofr obletuje atd. Rozesla se semnou na prudko ze dne na den. Bohuzel jsem byl asi tak 2 tejdny jak pejsek, potom sem si rekl stop, prestal jsem komunikovat, asi po tydnu volala jestli se stavim, byl jse docela i rad a presvedsenej o tom ze ji reknu ad me uz necha byt ze takhle trpim. Asi po hodine u ni jsem se odhodlaval ze ji to reknu, kdyz tu nahle rana, objala me rekla ze to byla chyba a ze ji to mrzi a me chce, ja opilej jejim objetim sem kivnul a zapomnel na spatny veci ktery sem prozil a byl rad ze si muj mozek odpocine od vseho.   Ted po 3 letech je to tu znovu. Zacala studovat na vejsce, rok a pul v pohode. Ted sme meli obdobi kdy sme se moc nevideli, asi po tydnu mi rekla ze co jsme se nevideli tak byla s holkama venku a ze parily a citila se mlada jako pred nasim vztahem a ze si ji to libi. Byl jsem v soku, ptam se a v cem sem problem ja? A ona rekla ze ji pride ze jsem brzda. Ze chce ted pauzu chvili aby si urovnala myslenky jestli me miluje a jestli ji budu chybet a taky ze chce za tu kratkou pauzu dohnat vsechno o co prisla nez se vrati do partnerskeho vztahu, moc sem to nepobral. Po 2 dnech bez kontaktu mi zavolala jestli se muzem sejit, rikam proc ne. Mimochodem nejsme spolu tyden a ona rekla ze chce aspon tyden. Ted je otazka? Co az pride? Co delat? Mam se k ni vracet a prozit si to v budoucnu po treti? Pokud mi rekne ze ma urovnano a ze chce byt opet semnou, co na to rict? Ma do toho jit znouvu? Nebo to mam utnout prvni bez nejakyho vyslichani abych si zachoval aspon trochu dustnojnosti? Nebo mam to nechat dal plynout? Mate nekdo nejakou podobnou zkusenost? Diky
« Poslední změna: 11. Červen 2009, 19:33:01 od Michal773 » Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Červen 2009, 19:45:29 »

Vem si, že ona se nestihla pořádně vyřádit. Je s tebou od svých 15 let a teď jí to všechno chybí. Navíc když se pohybuje mezi ostatníma spolužákama, který nemusí být všichni zadaný a prostě se baví. Teď si třeba uvědomí, že tě má ráda, ale za pár týdnů, měsíců nebo let si myslim, že jí to napadne znova. Každej člověk se musí trochu vybít než se někde usadí.
Pokud s tebou bude chtít pokračovat, tak záleží na tobě, jak moc jsi ochotnej tyhle její krize snášet. A když pokračovat chtít nebude, tak nevyslýchej, možná jen pár stručných otázek, ale žádný typu "co by, kdyby..."
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Červen 2009, 20:51:45 »

Vidím to podobně jako Neferu, bohužel. Jste spolu od jejích 15ti, pravděpodobně jsi její první a ona zřejmě začla chtít poznávat i jiný.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Červen 2009, 19:43:43 »

Od 15 do 22 být v jednom vztahu  Neutrální ... Ono život na vejšce a na kolejích je úplně něco jinýho. Spousta lidí, akcí, srandy, nových kontaktů ... a pokud se tam najde opravdu ta pravá parta, která si sedne, tak je to fakt mnohdy jízda  Smějící se Svým způsobem jí i chápu, že váš vrtah bere jako brzdu. Asi bych ti poradila, pokud jí máš skutečně rád, abys jí dal volnost. Myslim, že to potom časem jenom ocení.
« Poslední změna: 13. Červen 2009, 19:48:35 od saila » Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Červen 2009, 21:01:39 »

At k tobe citi cokoli vzesenejsiho, myslim, ze to je boj, co nemuzes v konecnym dusledku vyhrat. Aby clovek dokazal vydrzet v dlouholetym vztahu, musi vedet, ze ony ty cesty experimentu a novych poznatku taky nejsou tak ruzovy, jak se zda. Neznam ale nikoho, kdo by si to uvedomoval, aniz to zazil Šťastný. Zazil jsem neco podobneho jako ty, ale po daleko kratsi dobe (3 roky). Proste at pak je v pozici soka kdokoli, tak on je zajimavejsi, zakazanej, tajemnej, jinej....proste vsechno co ji rika, aby to zkusila.
Pokud bych mel dat radu, ktera si myslim, ze jedina ma sanci na uspech, tak je to nechat ji jit vlastni cestou a to dlouhou dobu bez nejakych slibu do budoucna. Kdovi, treba zjisti, ze ty jsi byl ten pravy......Nebo zjisti, ze ne, nebo zjistis i ty, ze jsou jine, lepsi..... Ono se to radi, ja to tenkrat nedokazal...
Zaznamenáno
Michal773

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Červen 2009, 09:34:42 »

Zdravim, moc dekuji za vase nazory, vcera jsem s ni mluvil, prisla, ja byl v klidu, pustil jsem film a koukaly. Potom sla domu, ja se zacal oblekat a ona se ptala jestli ji jdu jako doprovodit, ja rikam ze du stejne ven tak proc ne, ona na to ze nechce, rikam fajn tak ne. Po 5 vterinach sem dostal otazku jestli ji pujdu doprovodit......  Rikam fajn, doprovodil a tim to skoncilo. Kdyz jsem se ptal jestli uz je rouhodnuta dostal jsem odpoved ze ne, ale ze dyl jak mesic by to trvat nemelo.. nechapu. Jeste ten den volala a ptala se na blbosti, jestli nevim jeji hesla nekam atd, rekl sem ze nevim. Asi po hodine opet volala ze ztratila penize jestli bych ji mohl pujcit, pujcil sem Úsměv . Kdyz jsem se vecer sel bavit, kamarad mi rikal ze ji videl ze jen tak sedela na baru dala dva drinky a sla domu.               Pokazde kdyz jsem od ni odchazel (2x)  dostal jsem pusu s tim ze jestli se uvidime tak se mi ozve.  Ja to vubec nechapu, nevim jestli to nemam utnout, protoze mi pride ze se taky trapi, nebo jestli dal setrvat. Chybi mi..    Vsem vam moc dekuju a tesim se vase zkusenosti a rady Úsměv
Zaznamenáno
Michal773

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Červen 2009, 17:41:27 »

Jo ted to ne me zacina vsechno dolehat, jen tak sedim a koukam a vzpominam. Je to tezky .......  Je mi strasne smutno, nejhorsi sou otazky ,,co kdyby,, porad se mi to toci v hlave, porad se rozmejsli ale cim dal vic je mi jasnejsi ze ze uz to dohromady asi nedame. Jaky to je potom? Byly jste schopni hned po rozchodu dalsiho vztahu? Hrozme me tizi pocit ze budu ted sam.......   Takzvanej ,,prevoznik,, ten by byl, ale bojim se toho.   Uz aby bylo tak za rok ............. Diky
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Červen 2009, 18:26:36 »

jestli nechceš, aby ti definitivně zdrhnula s nějakým namakaným mlaďochem, tak se chovej jako chlap, který si stojí za vlastním názorem... ona musí cítit, že přestože ti dala takovejhle debilní "odklad", že s tebou nemůže smýkat ze strany na stranu... když už dvakrát změníš názor na to, jestli ji doprovodíš, tak se aspoň netvař jako "kam mě postavíš, tam mě najdeš, v klidu počkám než ti dojde, že sem magor a že by sis měla najít lepší vztah" (pokud jsi v tom okamžiku projevil jakýmkoliv způsobem rozhodnost a vlastní "suverenitu", tak mě oprav)
btw, to tě vážně o dva příspěvky výš trápilo to, že ona vypadala, že se trápí? s takovýmhle přístupem můžeš rovnou stav "klinická smrt" přepsat na "tuhej jak vyvrženej vorvaň"...
pokud jsem v tomhle topicu něco nezaspal, tak jste se ještě nerozešli... slečna si jenom chce během měsíce urovnat, jak moc má vlastně zájem o ten vztah... takže ty bys měl během toho měsíce nenápadně působit na jají psychiku tak, abys co nejvíc zvýšil svou attraction (házením flinty do žita ji teda moc nezvýšíš)... a po nějaké době zvyšování attraction (týden? prostě to chce najít kompromis tak, aby to bylo co nejdřív ale zároveň abys měl pro ni co největší attraction) by možná nebylo od věci jí trochu zamotat myšlenkama tím, že ty dáš třeba týdenní ultimátum jí...
sry, jestli je ten příspěvek moc drsnej, ale na to, že jste se ještě nerozešli s konečnou platností, tak to vzdáváš hodně brzo... po 8 letech to upadá do stereotypu, to je normální... ty ji musíš přesvědčit o tom, že dokážeš být "alfa" (ten výraz osobně nemám moc rád, ale ten dojem prostě v její hlavě musíš vzbudit), v podstatě ji znova sbalit (akorát ona by si to neuvědomovala)... nepopírám, že tahle situace není zrovna růžová... tvoje šance jsou každopádně spíš malé... ale jestli hodláš prostě hodit flintu do žita, tak jsou tvoje šance fakticky nulové...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Michal773

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Červen 2009, 20:35:03 »

Diky za tvoji odpoved, vzal jsem si z toho co potrebuju a ukazu ze nejsem zadna hracka s ktera ji nikam neutece. Piste dal a radte, jednou to snad poradim nekomu ja. Budu informovat. Úsměv
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Červen 2009, 21:30:59 »

No hele, já ti nevim. Řekla bych, že i když se vrátí, tak jí taková krize přepadne v budoucnu znova.
A když to nevyjde, tak nezoufej. Nemusíš hned skákat do dalšího vztahu. Ono není na škodu být chvíli sám a všechno si srovnat Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Michal773

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Červen 2009, 10:56:32 »

Zdravim, tak zatim je to porad stejny, parkrat volala tvarila se jako by nic........... Posledni co napsala bylo ze ji to odlouceni pomaha a ze na me casto mysli.............  Takze nevim no .
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Červen 2009, 12:15:28 »

Tyjo, to sou bomby Smutný

"Jsem ráda, že nejsme spolu, ale často na tebe myslím" = "Uf, teĎ je to pohoda, ale radši si nikoho nehledej, abych se měla kam vrátit, kdyby mě to přešlo" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Michal773

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 28. Červen 2009, 10:31:18 »

Zdravim, tak semnou chce porad kominikovat vic a vic, ja uz zacinam byt vuci ni imuni, a dnes jsem zjistil, neptejte se jak ze si s nikym pise. Myslim ze je na case nasi pauzu ukoncit, co myslite? Akorat nevim jak ji to rict. Diky
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 28. Červen 2009, 19:58:57 »

Že tě to pořád baví nechat se sebou vyjebávat... Já bych ji poslal do prdele, pro vlastní dobro.
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Červen 2009, 21:28:10 »

pokud nebude schopná s tebou teď začít budovat vztah bez zadních vrátek a s plnou "odpovědností" (ta podmínka není v mém příspěvku jenom jako řečnická vsuvka ale skutečně bys ji měl zvážit případně se narovinu zeptat), tak bys ji měl poslat k vodě (a to tak že napořád, pro vlastní dobro)...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Červen 2009, 18:20:32 »

Že tě to pořád baví nechat se sebou vyjebávat... Já bych ji poslal do prdele, pro vlastní dobro.
Jen tak tipuju, ale ty si neměl nějakej dlouhej (tím myslim minimálně 2 roky) vztah, že?
Já bych mu taky poradil, ať se sebou nenecha zametat. Ať si řekne STOP, ukončí to s ní a zkusí si najít jinou. Ale ono to není tak jednoduchý po 7 letech spolu. Tím vlastně začneš úplně novej společenskej život. Nedokážu si představit, jak bych na tom byl já, kdyby se mi něco podobnýho stalo. Nevim....


Souhlasim s kingem ... ona musí pochopit, že má v tom vztahu určitou zodpovědnost a že si s tebou nemůže hrát jako s nějakou hračkou. A pokud to nepochopí, tak nevidim jiný řešení, než to ukončit.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Červen 2009, 20:04:49 »

Jednoduchý to není, protože měl zaplej filtr. Soustředil se pouze na svoji holku, což nechci nijak kritizovat, ale kdyby se občas poohlídl jinde a nezávazně si popovídal i s ostatními děvčaty, pak by to nebral zas jako takový problém najít si holku. Není náhodou, že se extroverti seznamují lépe. Oni to prostě neberou hned, že se chtějí s holkou vyspat, prostě si jen povídají. Vyllaďuzjí náladu.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. Červen 2009, 20:20:47 »

problém nemusí být v tom, že by nedokázal sbalit jinou holku... problém je v tom, že po skončení 7 letého vztahu není jistý, že bude nějakou holku chtít sbalit... čas s vysokou pravděpodobností pomůže, ale celkově je asi každej kluk rád, když se tomu vyhne (protože je to těžký a otravný)... to ale přesto bohužel neznamená, že musí ten aktuální vztah zachránit za každou cenu => pokud to dopadne blbě, tak je jedinou možností klukovi vyjádřit upřímnou soustrast a pomoci mu překlenout to zapomínací období, event. mu to co nejvíc zpříjemnit...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Červen 2009, 20:29:03 »

Prvně ať se rozhodne, zdali je výhodné zůstat ve vztahu, pokud zjistí, že ne. Pak doporučuji se prvně rozejít a pak až následně řešit to, chceli nějakou další holku nebo ne.
Pokud mu stávájící vztah nevyhovuje Proč potom v něm setrvávat?
Jiný důvod než malé komunikační dovednosti, mě nenapadají.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Michal773

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Červenec 2009, 19:30:43 »

Zdravim, dekuji za odpovedi, tak dnes jsem sel na pivo s kamaradama a videl jsem ji pres ulici sedet s nejakym kofrem kterej ji drzel za rameno. mam dost, chci se na ni vykaslat ale je to tezky. Chjo
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Červenec 2009, 23:27:11 »

Pokud mu stávájící vztah nevyhovuje Proč potom v něm setrvávat?
Jiný důvod než malé komunikační dovednosti, mě nenapadají.
strach ze zklamani a nasledneho prekonavani "preklenovaciho" obdobi?

Michal: nedokazala ti ani narovinu rict, proc se s tebou rozchazi... to samo o sobe by ji melo dost "znehodnotit" - me by to teda hejblo zluci strasnym zpusobem...
vykaslani se na ni je relativne jednoduche v tom, ze nemusis delat vubec nic... proste ji neres... ona ti to neusnadnuje a ani ti nerekla narovinu o co jde, tak proc bys to mel delat ty? vse co se tyka tebe mas ve svych rukou, na ni brat ohledy nemusis a citu k ni se zbav, nestoji za to (budouci havarku nekde uvnitr citis sam akorat si to nechces priznat)... navic po vztahu budes mit o nejake ty zkusenosti vic, coz z tebe holky podvedome vyciti a ty nebudes mit problem s jejich balenim, pokud budes chtit... kazdopadne preju ti, abys ji hodil za hlavu co nejdriv (nezabyvej se tim jak moc je to tezky ale proste to zkousej, ono to pujde) Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Červenec 2009, 07:51:41 »

strach ze zklamani a nasledneho prekonavani "preklenovaciho" obdobi?

Aha, no když uvažuje nad rozchodem, tak už asi zklamaný bude

Překlenovací období - ano bude smutnej a bude asi smutnej víc než je teď, protože tím oficiálně přizná, že to nefungovalo, takhle si může nalhávat, že to přece nějak půjde

Move opravdu ne. Ava.
« Poslední změna: 03. Červenec 2009, 23:24:36 od Avarang3r » Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS