Pomoooooc!!!! Nevyznám se v ní po našem rozchodu!!!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Březen 2024, 06:29:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pomoooooc!!!! Nevyznám se v ní po našem rozchodu!!!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pomoooooc!!!! Nevyznám se v ní po našem rozchodu!!!  (Přečteno 13722 krát)
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« kdy: 23. Únor 2007, 11:19:50 »

Prosím, pomůže mi někdo přeložit do chlapské řeči chování mé "bývalé"? At to konecne pochopim a zbytecne se netrapim.
  Tak k veci. Nasel jsem si divku, no nasel, potkali jsme se na dovolene v Recku a od prvniho kontaktu, jsme vedeli, ze jsme stvoreni pro sebe. JEDNODUSE VSE BYLO PERFEKTNI!!!! At to bylo v doplnovani toho druheho, v sexu, v porozumeni, vyhovovali jsme si ve sportovnich aktivitach. Zamiloval jsem se do ni "po usi" a daval ji to najevo jak se dalo. To co jsem ji slibil, tak jsem splnil, napr. koupil jsem pro nas byt, cely ho zrenovoval a myslim si, ze dost dobre, dalo by se rict, ze luxusne. Slibili jsme si, ze do vanoc 2006 se tam nastehujem a budem konecne spolu, oba jsme se na to mooooc tesili. A to se stalo, vanoce jsme prozili spolu, ale silvestra uz ne. Abych to upresnil, ona je z jineho mesta a navic do te doby bydlela s rodici a to ji je 27 let. Nicmene po 2 nocich mi rekla, ze u me nemuze bydlet, ze se dusi a ze se stehuje zpet k rodicum. Ja jsem se ji zeptal proc, ale rozumne odpovedi jsem se nedockal, jen pohledu, ktery mi rikal, ze mnou opovrhuje. Tak se odstehovala!!! Kdyz jsem ji volal, tak mi rekla, ze se mnou nechce mit nic spolecneho!!!!! Pote jsme si zacali smsskovat, byli jsme spolu na horske ture na cely den, byli jsme na bazene, potom v kavarne, nechala se polibit a chytit za ruku. Kdyz jsme se loucili mela slzy v ocich a objimala me!!! Rekla, ze to chce cas, ale ja nevim co chce cas!!! Kdyz ji napisu, jestli ten nas vztah chce nejak uzdravit, tak napise, ze zatim nevi. Kdyz ji napisu, at teda na me zapomene a ze si mazu jeji tel. cislo ze seznamu, ze teda definitivne koncime, tak mi napise, ze zase tlacim na pilu a ze neumirame, ze mame dost casu. Nic mene nikdy mi neda na jevo, ze ke mne neco citi, kdyz se ji na to rovnou zeptam, tak mlci. Ale hned v smsce mi da najevo, ze se se mnou chce sejit a jit treba zase na ty hory. Kdyz jsem byl na horach, ale ne s ni, ale s kamaradem, tak mi napsala zarlivou smsku S KYM JSEM TAM BYL. S jejim brachou se stykam a ten mi rekl, ze doma vecne place a ze nevi co ma delat. Ze je takova, ze kdyz ukonci vztah, tak uplne!!!! Ze nevi proc je se mnou ve styku a ze si nedovede vysvetlit jeji chovani. Abych to zkratil. Nechapu to. Tak snad me ma rada a chce me, nebo me nema rada a nechce me a nebude mi neustale davat mlhavou nadeji. JSEM Z TOHO JEJIHO CHOVANI ZMATENY!!! POMOOOOC!   Jinak pokud tady pisu nesrozumitelne, tak se omlouvam, ale ruce pisou pomaleji nez mozek mysli Smutný  Smutný  Smutný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Únor 2007, 12:06:58 »

Jak dlouho ze jste spolu byli??
No, je mi 24 a tohle by me asi radne vydesilo, kdyby se sebehlo rychle a ja si nebyla uplne jiste, ze s Tebou chci byt "na veky".
Mozna je ji s Tebou dobre jako s kamaradem, v posleteli super, ale od "zivotni Lasky" mozna ocekavala neco vic... nevim.
Ten byt bych pochopila tak, ze je vlastne celej Tvuj - i kdyz jsem to delal pro vas, tak si umim predstavit, ze bych se tam citila jako Tvuj doplnek (zvlast, kdybys to cele doopravdy delal sam a ona nijak nepomohla, neprispela).
Mozna se nechce vzdat svobody... a mozna take ne, to je jedine co me napada... jedine reseni co me napada je se ji primo zeptat, jestli chce byt Tvou zivotni partnerkou
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Únor 2007, 13:20:24 »

Ano ten byt jsem delal sam a i financoval, ale ona si vzala pujcku na pracku a lednici a to prave proto, at taky neco prispeje a ikdyz mi to nebylo prijemne, tak jsem s tim souhlasil. Ale vzdy jsem ji daval najevo, ze spolu budem zit "napul", tedy myslim najem, inkaso, jidlo atp. proste povinnosti. Navrhoval jsem ji to prave proto, aby se tam necitila jako nejaky "vetrelec", nebo DOPLNEK. Jinak jsme spolu byli 5 mesicu, je to velmi KRATKA DOBA, ale prave na jeji podnet jsem toto vsechno realizoval. Vzdy mi davala najevo, ze se mnou chce planovat budoucnost a ze se se mnou prestehuje i pod stan!!! Ze nikdy s nikym nechtela planovat budoucnost, ale se mnou jo, protoze to citi CELYM SRDCEM A ZE PO TOM TOUZI!!!! Tak fakt nevím!!!! Podivený
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Únor 2007, 14:31:34 »

Tak tomu take nerozumim...
pak uz jen to, ze se boji trvaleho zavazku....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Únor 2007, 15:38:21 »

No asi mas pravdu!!! Moji blizci mi jetse rekli, ze se mozna zalekla zodpovedneho zivota, tzn. varit, prat, uklizet, zehlit atp. Protoze toto vse za ni delala a do nynejska dela maminka. A za ty dve noci co u me byla, mi stihla zdelit, ze at necekam, ze bude nejaka "DOMACI PUTKA". Je mi z toho na nic. Clovek hleda chybu jen sam v sobe, ale ptam se, opravdu to je jenom ve mne a moje chyba??????   Šokovaný
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Únor 2007, 03:08:18 »

Vztah je otázkou dvou a všechny problémy jsou tedy způsobeny oběma... můžeš za to z 50%...na mě by to bylo taky moc rychlý...ikdyž bych si to myslela chtěl...potřeboval bych víc času...a to su chlap!
Zaznamenáno

Life is outside!
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Únor 2007, 04:15:01 »

Kazdopadne jsi dobry dabel, sel si do toho dobre po hlave  Mrkající  Ale nevim, ja bych na takovou rekonstrukci nemel, ale i kdyby jo, tak bych asi nejdrive sehnal nejaky uplne obyc byt s shit nabydkem co se da vyhodit a moc nestoji(IKEA) a jen si s ni zkusil, jestli spolu muzeme bydlet. a) ja to "dobrodruznejsi" b) mene zavazne a nemusi se citit nijak zavazana, takze muze "dychat".
Tezko rict, co se ji honi hlavou, zkus ji nekam vytahnout a rozkecat ji, kdyz nebude chtit, tak i presto. Rekni, ze si zaslouzis vedet, co se ji honi hlavou a co ji vadi a ze myslenky bohuzel cist neumis.
Zlom vaz!
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Únor 2007, 12:49:50 »

boze sem snad jedinej kluk na svete, co hleda chybu vzdy v druhych a nikdy ne v sobe? Šťastný  no jinak ji nech bejt, tys udelal dost at prijde a rozhodne se sama... nebudes za ni prece dolejzat jak vul, kdyz za to stoji, prileze sama
Zaznamenáno
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Únor 2007, 08:49:20 »

Ja vim, ze me ma rada,zarlive smsky a o rozhovorech ani nemluve, ale je tak "TVRDA", ze neda nejevo co vlastne chce. A kdyz se ji zeptam co citi, tak mi rekne, ze nechce mluvit o tom "HNOJI" co jsme si nakydali pod nohy!!!
     A navic, kdyz tam teda nemohla dychat, tak se prece neodstehuji zpatky k rodicum na stalo, ale dam tomu druhemu najevo, mam te rad a chci s tebou zit, ale potrebuje to cas. ASPON SI TO MYSLIM, ZE BY TO TAK MELO BYT. Ale ona mi dala navzdy VALE, ale furt ty smsky, verte, ze kdyz se rozepise, tak je schopna za den mi napsat i 20 smssek.
      JA TO FAKT NECHAPU........????!!!!!   Smutný  Smutný  Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Únor 2007, 08:56:42 »

Ja taky ne Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Letec

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Únor 2007, 19:18:57 »

Tak tohle taky nepobírám. Opustila tě a píše ti žárlivé zprávy. Když se jí zeptáš, jestli to má cenu, tak neví. Co vlastně chce? Nejlíp jak radí Ondrash pořádně si s ní promluvit a vyjasnit si to. Pokud to k ničemu nepovede, bude asi nejlíp to ukončit natrvalo. Jenom se tím budeš zbytečně trápit. Nevím, jaký názor na to budou mít ostatní, ale sám jsem si prošel něčím podobným. A vím, jaký to je pocit, když s tím nemůžeš nic udělat.
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #11 kdy: 27. Únor 2007, 22:04:23 »

Ja myslim ze to je naprosto jasne, jak si rekl, do ted zila s rodicema, citila se mlada, diskoteky, zadne povinnosti svobodna a volna ale ted kdyz si to predstavila: Stereotypni zivot, vareni, uklizeni, starani se, toto se ji uz nelibilo a pochopila ze nebude uz mlada holka ale stava se dospelou a dospeli lide se od deti lisi zodpovednosti, jinak jsou stejni. A ona pochopila ze nechce byt dospela. Myslim si ze te miluje nadevse, ale ty by jsi ji mel ukazat ze z ni nebude jenom stara panna starajici se o domacnost a nemusi v sobe videt jeji maminu, musis ji ukazat ze bude vse jako driv akorat ze budete proste porad spolu. Mozna vysvetlit, ukazat nazorne, ted me nic nenapada ale myslim ze v tomto by mohl byt ten zakopany pes ( rika se to tak ne ? )
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 28. Únor 2007, 10:54:45 »

Znam hoklu, co utikala z neceho podobneho. Proste kdyz sam vsechno zaridis a nastehujes si ji do svojeho, tak si pak pripada jako privesek na klice. Nemuzes za to a ona vlastne taky ne, ma to tak nejak v sobe. Ac od ni nic nechces, tak svoji prehnanou laskavosti si ji uvazujes - proste u ni nastal pocit, ze kdyby s tebou jednou nechtela byt, tak bys ji mohl vycitat, co vse jsi pro ni udelal a nebo by si to mohla vycitat sama, coz je prave to provaz co ji dusi. Jak z toho ven ti ale neporadim, urcite ted zmirnit tempo... spatna zprava, v pripade co znam se to klukovi nepodarilo zvratit. Po tom, co ten sportovne zalozeny borec prijel v luxusnim aute v obleku, s velkou kytkou a zacal ji ve velkem vyznavat lasku - to ji zcela dorazilo a utekla od nej nadobro - faktem je, ze to celkem prepiskl...
Zaznamenáno
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Březen 2007, 13:43:56 »

Citace: "Ondrash"
Znam hoklu, co utikala z neceho podobneho. Proste kdyz sam vsechno zaridis a nastehujes si ji do svojeho, tak si pak pripada jako privesek na klice. Nemuzes za to a ona vlastne taky ne, ma to tak nejak v sobe. Ac od ni nic nechces, tak svoji prehnanou laskavosti si ji uvazujes - proste u ni nastal pocit, ze kdyby s tebou jednou nechtela byt, tak bys ji mohl vycitat, co vse jsi pro ni udelal a nebo by si to mohla vycitat sama, coz je prave to provaz co ji dusi. Jak z toho ven ti ale neporadim, urcite ted zmirnit tempo... spatna zprava, v pripade co znam se to klukovi nepodarilo zvratit. Po tom, co ten sportovne zalozeny borec prijel v luxusnim aute v obleku, s velkou kytkou a zacal ji ve velkem vyznavat lasku - to ji zcela dorazilo a utekla od nej nadobro - faktem je, ze to celkem prepiskl...
Libi se mi jak jsi mi to vysvetlil, OPRAVDU!!! Asi mas pravdu, nakonec ta prehnana laskavost se otocila proti me. A zareagoval jsem temer stejne jako ten sportovec z tveho pripadu. Sice jsem za ni nejel vyznavat LASKU, nic mene jsem ji nechal poslat VELKY PUKET ruzi!!! Hned na to mi prisla smska, ze spolu koncime! Ale prave od te doby mi chodi ty žarlive smsky  atp. co jsem popsal vyse.....   ACH JO TO JE ZIVOT...... Velmi smutný  Velmi smutný  Velmi smutný
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Březen 2007, 23:46:47 »

No jo, zivot si s nama nekdy pohraje... ale hlavu vzhuru i negativni zkusenost je pozitivni pouceni do budoucna.
Pamatuji si, ze kdyz mi to posledne nevyslo s holcinou, s kterou jsem si hodne rozumnel, ze jsem se sem tam pristihl ve stavu depky, kdy jsem si rikal, ze takovou uz nenajdu... tak jsem zkusil jiny uhled pohledu = depkou se nic nevyresi, depka umi jen deptat... jeste pred par mesicema bych nerekl, ze muzu najit nejakou s kterou bych si tak rozumnel a ted jsem s ni stravil kratky ale skvely cas, tak proc bych do budoucna nemohl najit dalsi - staly se uz podivnejsi veci Mrkající - existuje jedna, tak jich musi byt vic... Super!
Co se tyce nevysvetlitelnych zarlivych sms? Taky nevim proc nektere slecny zkousi nechat nadeji... Kazdopadne nehlede na jeji chovani ted svuj nazor uz vyjadrila, bud si to pripustis hned, jestli ne, tak je to na tobe jak dlouho ji nechas at ti lezi v zaludku. Zkus s ni nekam vyrazit a zkusit si to vyjasnit co jak citite, jestli bude chtit cas na rozmysleni, udelej nepopularni opatreni=ultimatum do kdy, jinak se v tom budes hrabat strasne dlouho, jestli bude porad stejne nerozhodna, tak byt tebou se na to proste vykaslu a nenecham sebou zametat. A pokud to chces tahnout dale v nejistote, tak musis byt tvrdy hrac a stat se tim, kdo bude mit v te hre navrch, jinak se z toho zblaznis - ne vzdy je dobre byt citlivy nouma. Nice guys go last.
Hodne stesti
Zaznamenáno
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Březen 2007, 09:37:12 »

Citace: "Ondrash"

Pamatuji si, ze kdyz mi to posledne nevyslo s holcinou, s kterou jsem si hodne rozumnel, ze jsem se sem tam pristihl ve stavu depky, kdy jsem si rikal, ze takovou uz nenajdu... tak jsem zkusil jiny uhled pohledu = depkou se nic nevyresi, depka umi jen deptat...
 Zkus s ni nekam vyrazit a zkusit si to vyjasnit co jak citite, jestli bude chtit cas na rozmysleni, udelej nepopularni opatreni=ultimatum do kdy...
Hodne stesti
Ty depky opravdu nekdy mam, hlavne po ranu, jak se potom rozjedu, tak uz je to dobry. ULTIMATUM - Jsem ji dal a vis co m i rekla, ze at netlacim na pilu, NO PROSTE NA MASLI!!!!  Velmi smutný
Zaznamenáno
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Březen 2007, 10:11:02 »

Jo potreboval bych vysvetlit jeste jednu vec. Koupil jsem ji nejake darky, ale ona mi dava neustale najevo, ze je ma pro me nachystane a ze mi je chce vratit. Nebydli tak daleko aby mi je nemohla privezt  a nebo dorucit na firmu, proste kdyby chtela, mi je za kazdou cenu vratit, tak si prece ten zpusob najde, ne? Pripada mi to, ze si to nechava jako zadni vratka, proste jako duvod, kdyby se se mnou chtela nekdy videt. MOZNA, ZE SI TO VYSVETLUJI SPATNE!!!! Tak mi v tom otevrete oci, DEKUJI.   Podivený
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 03. Březen 2007, 12:24:11 »

chjo, citove vydirani??
chces s takovou zenskou byt po zbytek sveho zivota??
bude ti to stat za vecne depky?
neni lepsi udelat tlustotu caru?
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Březen 2007, 15:54:26 »

odpovim si sam:
Ano.
Ne.
Ne.
Ano.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
slada



Karma: 0
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Březen 2007, 09:25:07 »

Citace: "daemoniack"
chjo, citove vydirani??
chces s takovou zenskou byt po zbytek sveho zivota??
bude ti to stat za vecne depky?
neni lepsi udelat tlustotu caru?
S tou carou mas PRAVDU a o vikendu jsem udelal pro me "VELKE ROZHODNUTI"!!! Vymazal jsem si jeji tel. cislo ze seznamu  i ze zaloh a i vsechny jeji smsky. A to jeji cislo si opravdu nepamatuji, takze i kdybych chtel, tak ji zavolat nebo napsat proste nemuzu. A VEZTE, ZE SE MI NEJAK ULEVILO NA SRDICKU A NAJEDNOU SE MI SNADNEJI DYCHA. Najednou zacinam zjistovat, ze svet se netoci jen kolem NI.  Šťastný  Šťastný  Šťastný  Jo a dekuji VAM vsem za rady a postrehy zde napsane, otevrely mi oci!!!!!!!!!!!!   DIKY  Šťastný  Šťastný  Šťastný
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Březen 2007, 09:33:36 »

Hodne stesti s nasledujicimi slecnami Mrkající
Zaznamenáno
petr
Host
« Odpověď #21 kdy: 17. Březen 2007, 21:06:01 »

Vis co si obecne myslim? Ze na zensky se musi jinak.. Zadny prehnany laskavosti, to je odradi. Priklad: Budes radsi za 60tis mesicne delat praci ktera te sere nebo za 20 hrubyho delat neco kde si spokojenej?? Mozna tu za 60, ale jen do doby nez te neomrzi.

Takze pro vas vsechny co holkam vyznavate lasku (nebo nedej boze se je snazite sbalit) pomoci ruznych "laskavosti" (drahe vecere, byty, auta atd.) tak se vam to vymsti. Takhle si muzete udrzet slapku na sukani, ale ne holku na vztah. Proto hned od zacatku dbejte na to aby vas mela rada proto ze jste to vy a ne proto ze se k nichovate nadherne. Chovejte se k ni jak k nejlepsimu kamaradovi, s tim rozdilem ze s ni spis:-D Ne vazne, je to tak. Kamosovi taky nekdy neco odmitnes, posles ho nekam kdyz te nastve, reknes mu ze je kokot kdyz udela blbost apod. Ale vetsinou spolu paradne zaparite, zasportujete si, na panaka ho pozves jen kdyz ma narozky. Kdyz budes mit podobny pristup i k holkam ktere MILUJES tak te stezi opusti. Proc? Protoze zensky si vsechno (a dost casto spatne) interpretuji. Takze kdyz jim date drahej darek tak si mysli ze si je kupujete. Kdyz se k nim ale chovate prirozene a ferove (jako ke svemu kamosovi) nedate jim vzdy co chteji a jste si vzajemne sympaticti, budete porad v centru jejich pozornosti.
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Březen 2007, 13:00:53 »

Citace: "petr"
Vis co si obecne myslim? Ze na zensky se musi jinak.. Zadny prehnany laskavosti, to je odradi. Priklad: Budes radsi za 60tis mesicne delat praci ktera te sere nebo za 20 hrubyho delat neco kde si spokojenej?? Mozna tu za 60, ale jen do doby nez te neomrzi.

Takze pro vas vsechny co holkam vyznavate lasku (nebo nedej boze se je snazite sbalit) pomoci ruznych "laskavosti" (drahe vecere, byty, auta atd.) tak se vam to vymsti. Takhle si muzete udrzet slapku na sukani, ale ne holku na vztah. Proto hned od zacatku dbejte na to aby vas mela rada proto ze jste to vy a ne proto ze se k nichovate nadherne. Chovejte se k ni jak k nejlepsimu kamaradovi, s tim rozdilem ze s ni spis:-D Ne vazne, je to tak. Kamosovi taky nekdy neco odmitnes, posles ho nekam kdyz te nastve, reknes mu ze je kokot kdyz udela blbost apod. Ale vetsinou spolu paradne zaparite, zasportujete si, na panaka ho pozves jen kdyz ma narozky. Kdyz budes mit podobny pristup i k holkam ktere MILUJES tak te stezi opusti. Proc? Protoze zensky si vsechno (a dost casto spatne) interpretuji. Takze kdyz jim date drahej darek tak si mysli ze si je kupujete. Kdyz se k nim ale chovate prirozene a ferove (jako ke svemu kamosovi) nedate jim vzdy co chteji a jste si vzajemne sympaticti, budete porad v centru jejich pozornosti.


JJ já to nedokážu pochopit, ale tohle je pravda.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS