Poradte jak z toho ven :-)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:08:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Poradte jak z toho ven :-)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Poradte jak z toho ven :-)  (Přečteno 20874 krát)
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 24. Září 2015, 12:00:57 »

Zdarec lidičky,
tak je to tri roky co jsem tu naposled neco resil a jsem ve fazi ze bych potreboval trosku pomoct s rozhodnutim, ktere me ceka v pristich dnech. Bude to trosku dlouhy, snad to nekdo precte   Úsměv

Zacal bych tim, ze jsem skoro rok s holkou co me strasne bavi, rozumime si, povidame si, v posteli naprosto super. Je to mama o dvou detech (rok a 3/4 a devet let, holcicky). Zacal jsem si s ni s vedomim ze mi je po tricitce a deti kousnu a ze bychom mohli byt rodina. 10 mesicu to bylo naprosto super (maminky jsou opravdu uplne jina sorta zen nez nevyboureny dvacitky). Rikal jsem si ze jsem stastny, bydlime spolu, deti mam moc rad, staram se o ne, naucil sem se prebalovat a celkove se starat, prestal jsem kalit a lidi co me znaji rikaji jak je to pro me super zmena byt zodpovednym tatou Šťastný

Tak a k problemu - to bude trosku delsi odstavec. Biologicky otec mladsi holcicky - mlady kucharsky ucho (ted asi 27?), ktery me (byvale) drahe polovicce ublizil tim, ze kdyz byla v sedmem mesici tak se sbalil a se slovy ze to nedava od ni odesel a v jejich triletem vztahu ji i parkrat "jednu soupnul", kdyz byla tehotna ji drzel pod krkem apod. Tak tenhle zmrdecek byl v klidu, dokud mel zenskou. Obcas si bral dceru, casto sem mu ji predaval kdyz sem holky hlidal. Pak dostal kopacky a zacal vypisovat drahe polovicce. Ona na nej nasrana, ze to je kreten, casto se hadali kuli maly, kdyz treba ji mel mit na vikend a pak odmitl a tak. Proste se nemeli moc v lasce. On na ni porad tlacil a pritom se choval jako c***k. Takhle to bylo asi 3/4 roku a opravdu jsem v tom trotloj nevidel soka, i kdyz sem obcas zdrave zazarlil, to aby vedela ze o ni stojim Úsměv Prozivali jsme krasny vztah az do konce cervence, kdy se objevil prvni trosku vaznejsi problem, ale ten mel reseni a nakonec se to vyresilo. Nicmene od ty doby "sexualni masina" draha ma najednou nechtela sex. Pred tim me porad uhanela, prakticky jsem to nedaval fyzicky Šťastný Rikala ze ma problemy v praci a tak a ze to bude ok. V pulce srpna jsme meli naplanovanou spolecnou dovolenou s detma, bylo to super. Nicmene za 14 dni dovci se me ani nedotkla. Prijeli sme a nedotkla se me jeste do minuleho tydne kdy me prdly nervy a zacal sem hrotit a at mi rekne co se to deje a ze za tim bude urcite ten trotl. (mel sem signaly - jeden vikend jsem se probudil a jak sem lezel vedle ni, videl sem do mobilu jak si s nim pise a stihl jsem jen postrehnout ze ji pise jak se na ni tesi a tak). To sem na ni vybalil a prej ze ji takhle vypisuje porad ale ze ona nic a ze chce aby si bral dceru a proto ho neposle do prdele. No tak sem ji minuly tyden rekl, ze proste odejdu. Bohuzel bylo odpoledne a musela do prace na noc. Celou noc mi volala ze v tom nic neni a tak. Po asi 10ti telefonech se priznala ze se s nim jednou ozrala vyspala kdyz jsme meli ten problem a ze udelal strasnou chybu a ze to posrala a tak. Tak sem ji rekl ze to posrala jak mohla a ze si promluvime dalsi den.Tak jsme pokecali, psala jak se na me tesi a ze budem spolu. Pak to zaclo nejak chladnout a ja bohuzel zacal hrotit a chtel sem to zachranit, ze to kuli detem zkusime. Ona ze jo, ale byla chladnejsi nez kdyz to prasklo. Ted v pondeli me bylo blbe a tak mi napsala at si vemu dofcu a ze budem spolu, ze ji taky neni dobre. Sel sem domu a trosku jsme kecali az sem z ni konecne dostal ze ma v hlave zmatek a nevi co ma delat. Ze ja sice jsem super, hodnej, staram se, v posteli super, bla bla ale ze on je zas otcem jejiho ditete a tak. Nabidnul sem ji ze pujdu pryc tak na tyden a at se rozmysli.

Nepisu ji (diky tomudle foru vim ze mam mit svoji hrdost a nedolejzat Úsměv ), davam ji prostor, kdyz chce napise ona prvni (pise rano, odpolko, vecer, asi ji nejsem volnej) a vcera napsala ze to jeste zkusime, ze to bude tezky ale ze to cenu ma a ze jeho posle do prdele, nicmene v kontaktu s nim musi byt ze mu holku neveme. K tomu dodala ze se nesmime k nicemu nutit a ze to bud pujdenebo nepujde a ze v nejhorsim si najde jiny bydleni (neutahla by to s detma sama) a ja ze bych sel do svyho bytu kterej ted pronajimam. Na to jsem ji napsal ze i ja si to musim rozmyslet a ze bych se nerad dozvedel ze jsem jen zaplata nez si najde jiny bydleni. Ona ze ok a at jeste domu nejezdim ze si potrebuje odpocinout.

No a ted otazka se kterou vlastne potrebuju pomoct. Jsem uz starsi, svoje si zazil a vim ze ona je mama a v prvni rade mysli na dobro deti (coz chapu). Takze srdce mi rika nepoustej ji, dej ji sanci. Rozum mi rika ze je skvela zenska do zivota, ale ze by mohlo z jeji strany jit o pokus docasne ochranit deti (finance a pomoc s hlidanim apod.) a ze by me mohla jen vyuzit na chvili, nespat se mnou dal (ja jeste nejsem pripravena a tak, vsak znate a na tajnacku chodit chrapat s nim) a ja bych delal jen blbyho tatinka na baterky a osliku otres se s prachama. Co myslite?

PS. Po tydnu agonie z defakto rozchodu, i kdyz mi rikala ze nevi co delat a skym bude a ze s nim ne, pze ji ublizil a nemohl by s nim byt, jsem konecne z nejhorsiho venku a ve fazi racionalni, tj. ze vim ze muze byt problem a neskocim ji do naruci. Mam svuj byt, mam kam jit, v tomhle ohledu nemam zadny existencni prekazky odejit. Ale proste vim ze ona je opravdu jinak strasne fajn zenska co to ma jinak v hlave uz srovnany celkem (30 roku) Úsměv

PS2. Dnes uz pise konecne i trosku veseleji, smajliky a tak. Do vcera chladna jak sutr.
Zaznamenáno

ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Září 2015, 13:09:48 »

Potrebuju neco opravit - za ten mesic a 3/4 co mame problem a nespime spolu sme se spolu vlastne vyspali asi 2x. Na ty dofce kdyz jsem ji pripil tak se na me nakonec hezky vrhla - ona, ja delal zagorku Šťastný To je asi mesic zpatky mam dojem.
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Září 2015, 20:35:20 »

Hustej příběh celkem.
Já v takový situaci nebyl, takže ti nedokážu dát radu, která by stála 100% za to, každopádně, když nad tim přemejšlim - všechno to co jsi tu psal, tak v podstatě je to její zodpovědnost, a ona by si měla dělat pořádek v hlavě co bude apod. Protože -
- ona řeší kdo bude otec jejích dětí
- ona řeší kde bude apod.
- ona řeší jestli se bude vídat s idiotem co jí ublížil.
-> je to její zodpovědnost. Takže si tim nemusíš tolik tížit hlavu. Protože jak sám píšeš, kdyby cokoliv tak máš kam jít, a nemáš zodpovědnost za žádný děti.

Každopádně, já si nejsem osobně jistej jestli bych jí odpustil to, že s člověkem kterej jí ublížil je schopna ještě chlastat a vyspat se s nim. Ale neznám ji, takže to nemůžu soudit.

Zkusil bych si s ní promluvit, a říct jí něco ve smyslu, že ok, že si dáte druhou šanci, ale, že chceš aby spálila mosty za svou minulostí, jinak okamžitě z jejího života odcházíš. Zní to krutě, ale ona dokud se přes tu minulost nepřenese a nesrovná se s tim, tak bude mít tendenci se tam furt vracet.
Nevim jestli je to takhle psaný k pochopení.

Působíš jako správnej chlap, přeju ti hodně zdaru a dej vědět jak se to vyvíjí.
Držim palce.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Září 2015, 23:05:23 »

Já bych to nebral. Tím, že se s ním vyspala mimo jiné prokázala, že jí pořád přitahuje. A tím, že se s ním nechce přestat vídat, je jasné, že ta samá situace může nastat znovu. Takže já bych tomu druhou šanci nedával.

A pokud ano, tak se od něj musí odstřihnout. Úplně. On si bude dceru vyzvedávat u vás, ne že mu ji bude vozit, nebudou se krom toho vídat, atp.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Říjen 2015, 13:50:18 »

Ahoj,
davam tedy report jak se to ted ma. Ani nevim kde zacit. Tak asi tak ze jsem ji v patek poslal do***** protoze jsem zjistil od jeji segry jaka to je kravka, lharka, podvodnice a manipulantka. Do ctvrtka probihalo vse pri starym (jeji nezajem) a najednou me porposila jestli bych ji nepujcil 1500,- aby mela na vikend na chalupu kam mela jet s kolegynema z prace a detma. Tak jsem ji rekl pravdu ze ted na to taky nemam pred vyplatou. Pozadala me tedy jestli bych si nepujcil od mych rodicu, ze jeji rodice ji nic nedaj. Pujcil sem si, dal ji penize, ve ctvrtek se jeste vzorne staral o malou a pripravil ji vse a sbalil aby mohla prijet z prace vecer a hned jet. Pomohl sem ji, snesl veci, dali sme si si pusu a zkusil sem ji obejmout. Ani se me nedotkla a kdyz sem ji od sebe po objeti poustel, vsiml sem si ze odklonila hlavu a hodila divnej oblizej, takovej hnusnej. Sem se ji hned zeptal co to jako je a ona ze myslela na to jestli ma vse sbaleny a at za tim nic nehledam. To byl ctvrtek a odjela. Jeste mi psala vecer ze uz s holkama popijej a je tam fajn.

Na patek jsem toho moc nenaspal, vrtalo mi to hlavou a tak jsem zkusil krajni reseni - napsal sem jeji segre jestli neco nevi a at mi pomuze, ze jsem uz rozsypanej psychicky (za poslednich 14 dni jsem pohubnul o 9kg) Jeji segra me ma rada, rekla ze se musime sejit vecer. Sli jsme na pivo a vylezlo z ni, ze nejela na chalupu s kamaradkama, ale ze jela na chalupu s tim vocasem se kterym ma dite, jeli na chalupu jeho rodicu. Ja mel malem infarkt Smutný Segra se rozpovidala, rikala ze nerada vidi jak me ta pizda nici a rekla dalsi veci. Napriklad to, ze nynejsi ex s nim chrapala pravidelne uz od zacatku naseho vztahu, respektive ze s nim chrapala pravidelne jeste nez jsem s ni byl. Opet sem zustal jen cumet a nezmohl se na slovo. Dalsi vec - ten jeji se kterym me ted podvadela od ni skutecne odesel pred porodem aale ne kuli tomu ze to je hajzl, ale protoze uz to s ni nedaval. Verejne ho ponizovala a neustale vykopavala z bytu. Tak to jednou nedal a odesel. Nicmene spolu asi maji byt kdyz to spolu pak tahli dal... Budiz jim to prano. Pak jsem zustal jak opareny zase, kdyz sem se dozvedel ze podnikala, ulila asi 300 000 a hrozil ji kriminal. Bylo toho vice, ale to podstatny jsem napsal.

Ted mam prechodny bydliste, akorat ted jsem dobalil a zitra mizim pryc. Mejte se Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Říjen 2015, 22:49:19 »

Chyby děláme, abychom se z nich poučili. Je fajn, že to bereš tak pozitivně.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Říjen 2015, 06:43:51 »

Jj, snad se poucim. Toto byla nejvetsi rana od zivota co jsem dostal.
My rodice a ja jsme se shodli ze nechapeme jak se nekdo tak dobre dokaze pretvarovat. Dnesni noc jsem ji prozil v prechodnem bydlisti tak mam aspon nejaky starosti co mi pomahaji nemyslet na to neuveritelne ponizeni.
Jeji rodina nad ni zlomila hul, vcera jsem ji vzal auto (psane na me) pze mi za nej dluzi prachy. Nechtela ho dat ale nakonec ji nic jineho nezbylo. Pak mi volala jakej sem chudacek ubohej a ze auto nepotrebuje ze ma stejne s tim svym jeho auto a at si to auto strcim do p****. A to sem ji jasne rekl ze ji ho vratim az mi vrati penize.
Napsal sem ji at uz me vubec neotravuje a zatim dala pokoj.
Ted sem si sedl do prace a lehl na me ten strasny koktejl emoci, smutek, vztek atd... Snad to brzo prekonam a budu zase vesely clovek. Ale bude to trvat dlouho...
Diky vsem Úsměv
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Říjen 2015, 08:32:16 »

Silný příběh. Ohledně těch maminek, které tak vychvaluješ, jsi se podle mě dost seknul. Ženský s dětma jsou naopak úplně nejhorší a nikdy nikomu nedoporučuju do takový jít. Ty můžeš totiž dělat cokoliv a stejně tam vždycky bude ten druhej chlap, se kterym bude mít nerozlepitelný pouto, protože spolu mají dítě. Zároveň maminky rozhodně nejsou rozumnější ženský než ty nevybouřený dvacítky. Jsou uplně stejný, akorát s tim dítětem naoko působí vyspěleji. Mladý holky, co maj děti, jsou ještě víc nevybouřený, protože to dítě jim sebralo většinu mládí a času, kdy si mohly užívat. Kromě toho jsem pochopil, že dotyčná má dvě děti, každé s jinym chlapem, takže už je na první pohled jasný, že to nebude ani rozumná ženská, ani žádná hodná princezna. Prostě bych řekl, že jsi se nechal trochu zmást, ale dobře, že jsi to vyřešil tak, jak jsi to vyřešil. Snad se z toho co nejdřív vzpamatuješ.
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Říjen 2015, 16:42:57 »

No ty vole, hustý. Nepřeju ti to, ale lepší takhle rána palicí a máš to aspoň vyřešený. Nemusíš se v tom dlouho plácat.
Přeju hodně štěstí v novým vztahu.
Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Říjen 2015, 12:54:59 »

Ahoj,

asi posledni report. Tak uz u ni ten jeji bydli. Rychla vymena Šťastný

Myslel jsem si ze se v tom nebudu moc placat. Do ted to celkem slo, obcas me to prepadlo, ale dnes jsem uplne v hajzlu Smutný Myslel jsem ze to dam, ale asi si budu muset skocit k doktoroj pro berlicku, prasky...
Ach jo...
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Říjen 2015, 18:22:12 »

No věřím, že to není lehký, ale tady mají pravdu takový ty věty se smutnými obrázky ženy koukající na západ slunce: Netrap se kvůli někomu, kdo se nehodlá trápit kvůli tobě.
Tak přeu, ať to brzo přejde. Zavolej kamarádce, kamarádům, běž na pivo, vypovídej se z toho a najdi si jinou fajn holku.
Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Říjen 2015, 10:49:56 »

Tak bohuzel dalsi report.

Stalo se toho ceho sem se obaval, ale myslel jsem si ze to prijde dyl, az budu ok. Pani Ex ma vraceci, chce se vratit a ja zatim nepodleham. Jen se obavam ze kdyz je to takhle cerstvy tak udelam chybu Smutný Drzte palce...
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Říjen 2015, 21:05:02 »

Do toho bych nesel ani za zlaty prase
Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Říjen 2015, 07:01:57 »

Ja vim...
Zaznamenáno

tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 22. Říjen 2015, 21:37:34 »

Ber její "zájem" jako povzbuzení do hledání něčeho novýho. Nenech se oblbnout, udělá to znova.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Říjen 2015, 01:06:24 »

Nezvedat telefon, nevolat, nepsat, nečíst! Vydržať! Nemáš to za potřebí. Když budeš mít pocit, že jí chceš napsat, tak se nejdřív běž projít na deset minut ven Úsměv Třeba tě to cestou přejde.

Hlavně nezapomeň dostatečně masturbovat, abys přemýšlel na 100% hlavou a ne rozkrokem Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS