Příběh staršího

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:47:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Příběh staršího
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Příběh staršího  (Přečteno 20385 krát)
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« kdy: 29. Květen 2019, 11:47:19 »

Prosím neukamentujte mě tady.
Protože se zde nedá založit nový profil pro mého kamaráda dávam to na svůj.
Je to dobrej chlap a já osobně nevím jak pomoci, a vím že jste tady rozumný.
Zkuste nějak nastínit co s tím.Dále je to rychle psaný, tak trochu úcty že je v hájí a v každém věku je to stejné.
Já naštěstí jsem jinde. Úsměv


Jsem chlap ve středním věku (48), celkem zajištěný, v pohodě s prací, neshnilý, ne šeredný, inteligenčně i sexuálně aktivní. Přesto jsem téměř několik let po rozvodu nemohl narazit na tu správnou. Buď to byl "partiový" výprodej michelinkových či jinak znevýhodněných žen nebo sebevědomé (některé až přehnaně), úspěšné a kalkulující dámy. Ty nehraješ golf? Nechodíš 3x týdně do fitka? Nejezdíš na čtyři dovolené ročně? Nelyžuješ? Na euro víkendy? Staráš se občas o své děti z krachlého manželství? Chodíš na fotbal? Nemáš nejnovější mobil? Neumíš plynně anglicky nebo německy nebo španělsky? Nemáš BMW? Pak jsi odsouzen k zapomnění.
Že je s Tebou sranda, jsi naprosto soběstačný, sečtělý, inteligentní, zodpovědný, poměrně zachovalý, mladě vypadající, nekouříš, občas sportuješ, máš koníčky, rád přírodu, sex, pohodu? To je prima, ale...
Dnešní ženské především nechtějí povinnosti, domácí práce, péči o muže, starosti, kompromisy. Chtějí zábavu, nezávislost, zážitky, požitky, volnost. Vztah berou jako investici


Budu vám vyprávět příběh, který se stal během jednoho roku.

Já technik s platem 30 ts ona fyzioterapie 80-100ts.
Seznámili jsme se na placené seznamce.Byl jsem osloven jestli nechci jen sex a nějaké ty procházky, říkejme ji Martina. Byla vdaná. Dle seznamky 158cm, velká prsa, taková milfka. Dala okamžitě tel.číslo.
Napsal jsem jí že chodím s jednou ženou.Velmi to uznala a poděkovala ať jsem šťastný a že oceňuje
upřímnost. Pochopitelně mi to hloubalo.Tady jsem chodil se ženou tři měsíce pořád byla v práci a zatím žádný sex. Asi za tři týdny jsem vše ukončil a ozval se smskou na číslo Martiny. Netrvalo dlouho přišla smska, kde se sejdem na kafíčku.Když jsem se potkali nebyla to ta Martina co byla na fotce, opět jí kamarádka pomohla fotografie dost přikrášlit.Velká prsa byla, ale držela to podprsenka, silná lýtka a to břicho.Zmalovaná, řasy nalepené, linky vytetované, rudá rtěnka.Povídali jsme si smáli, nebylo to špatné.Mě tam chytla křeč do nohy, tak my dala hořčík a vše brala v pohodě.Vyprávěla když byla na základce tam šermovala byla šestá v republice.Protože otec byl nějaký vědec nebo co tak celá rodina byla v první a páté třídě asi v Iránu, tam také chodila do školy.Byla po druhé vdaná.První muž byl milionař, přišla o barák.Nic nedostala takže skončila u maminky v baráku. Po hodině jsem to musel ukončit protože syn byl u mne a musel jsem udělat večeři a něco do práce.Nechtěla nic platit každý každý sám, tohle jsem dlouho nezažil.Jen když jsem odcházel jsem viděl, že pořád někam volá a nasedá do SUV Mitsubishi. Později sem se dozvěděl, že volala kamarádce Petře jak to dopadlo, a že jsem nedal žádné znamení jak dál.Po dvouch dnech hloubání jsem si řekl jdu dotoho.Ona přijela ke mne domů na poprvé slušný sex až na to tělo.Tělo hladké, upravená a nikdo mi tak v životě nevoněl a to i dole.Žádný sobec a dělala úplně vše.Potom jsme si povídali, já říkal že bych chtěl změnit prac. místo.Ona že její muž hodně lidem pomohl, že by mohla nastínit.Jak jsme si tak povídali že hodně cestovala,Amerika,Nový Zéland, Afrika dost znalá žena.Tak i o manželovi padlo občas slovo, projektový manažer.Když se řekla přijmení málem mě odváželi.Byl to člověk který dělá pro naší firmu a jsou kamarádi s šéfem.Ona se strašně omlouvala že umí mlčet.Potom odjela musela jit si dát hamburgra a říkala že nikdy takový sen něměla.To jsem ještě nevěděl že vše vykládala kamarádkám.Šukali jsme u ní v baráku, který byl druhého manžela.Tam jsem nebyl ve své kůži, co kdyby přijel tak utíkám přes okno, byl o 15 let starší ale sportovní.Měla to neskutečně promyšlené.Kamarádky byly s ním a vždy hlasily kde je.Jezdil závody na lodích, tak třeba odjel na týden do Chorvatska, nebo kolo Alpy.Ona ráda pořádala takové zvlaštní večírky s kamarádkami u ní doma.Třeba se převlikly za zajíčky pozvaly si striptéry nebo babince kde se předháněly  a fotily.Podotýkám že všechny zahejbaly a i některá měla tři a nebyly to krasavice.Dokonce jeden muž zaplatil Turecko.Ta Martina sní jela na letiště vyfotily se jako že letí spolu a poslaly manželovi. Přitom vše bylo jinak.Celé tohle společenství jsem začal chápat později.Je to vlastně běžný standart dnešní doby. Muž v práci oni také dělají ale nějakou pohodlnou práci takže jak se říká mají roupy.Když sem si myslel že mám neskutečný šukec i devět orgasmů za dvě hodiny, ona když to neměla byla zlá to musím taky zdůraznit.Stalo se že by retro tenisu.Ještě abych upřesnil oni pořád vymýšleli takové blbosti.Že se oblékli do starých věcí a napodobovali dvacátá léta, vždy byl alkohol.Tak se při jednom úderu složila.Pořád volal že to hodně bolí ale že vydrží, je jasné že to nateklo.Nutil jsem jí ať zavolá sanitku, nechtěla.Zavolal syn 23 let který studuje v Praze, v 16 letech Americe na půl roku-škola.První manžel mu koupil garsonku v Praze, alimenty dostávala 10ts.Výsledek lékaře přetrhané vazy.Takže konec sexu jen brekot.Druhý manžel jí řekl to máš z těch špeků.Pochopitelné opět brekot.Vyprávěla mi jak jí mlátí a dostala facku i na letišti až se jí zatemnělo.Přitom on byl pořád pryč s kamarády třeba  tři týdny v Portugalsku.Takže potomhle všem se začalo dít úplně něco jiného.V dubnu jsme se seznámili koncem května se to stalo.Začala pořád volat jak jí. Že je v nemocnici ať jí podpořím, pořád jsme jí psal utěšoval a volali si.Kamarádka Petra co měla vždy hodně času a taky zahýbala každý den s ženatým. Její manžel jí říkal kam pořád chodíš ona cvičit na AJ.
Prostě vše zvláštní.
Takže když jí přivezli byla nemohoucí, měla ortézu nešlo nic dělat. Měla udělané postranní vazy,křížový
jí neudělali až později.Zaléval jsem zahradu, opravil sekačku, ona mi za to udělala koláč.Je pravda že uměla vařit.Doteďka křížový vaz ho nemá udělaný protože nemá čas.
Abych to zkrátil.Navrhla pojedeme do Chorvatska prý to zařídí, nic nesehnala nakonec jsem sehnal já.Nevadilo jí že jsem vzal syny.Vzala auto její manžel nám vše platil dal jí na cestu, já vše odřídil. Manžel o ničem nevěděl vymluvila se na kamarádky. Zjišťoval jsem postupně že vůbec neznala cestu přesto že říkala že byla dvacetkrát v Chorvasku. Protože její prabicka dělala na pasovém proto mohli jezdit.
Už na cestě začínali komplikace ona jen tak nepustí mobil z ruky, i v posteli, v kině pořád to není normální pořád kamarádky.Protože jsme zabloudili a už byla noc byl jsem spocený unavený říkám zkuste najít cestu mě se vypnula navigace, ona tvrdila že cestu mám zajišťovat já, syn se taky na to vybodl protože neměl už data.Tak jsem vystoupil a ptal se.Jinak dovolená nádherná, vařila i s nohou se nějak šukalo že už mě to ani bavilo.Ráno, večer.))))Pochopitelně pořad se fotila a posílala vše kamarádkám ty jí záviděly a upozorňovaly ať si na mne dá pozor.Po příjezdu vše pokračovalo.Jen manžel jí v srpnu dal přes hubu, byli velké scény přeci jenom její vyřídilka a neumí ustoupit.Přivolaná policie ,on vyhoštěn zvlastního baráku na měsíc.Policajtka navrhuje ať Martina navštíví psychiatrii.Využije vyhoštění a vyberemu celý byt s kamarádkami.To prý všechno je její za deset let manželství.S prvním manželem byla tři roky po narození syna ,prý zahýbal.Říkala jak padla na dno.Přitom měla kde bydlet alimenty měla vysoké a to dělala ve zdravotnictví kde nesnášela se s lidma. Proto raději je soukromník.
Protože její rodiče byli rozvedeni někdy kdy jí bylo dvacet let, měl už každý svůj život.Přesto že její máma bydlela v baráku 3. patra v obouch patrech podnájemník nechtělo se jí k matce, nakonec šla k tátovi než se vše vyřeší. Později jsem pochopil že tam asi ani nechodila, protože nemohla rozdejchat novou ženu otce s kterou ale už znal 30 let.Nakonec se neskutěčně spřátelili a začala rekonstrukce půdního bytu u matky kde dostal výpověď podnájemník.Opět se hádala opět jsem musel utěšovat.rekonstrukce trvala déle než se čekalo a byla dražší, opět kamarád kterému věřila.Chtěla abych si vzal dovolenou ať jí to udělám, Řekl jsem že to bude trvat déle a já tolik dovolené nemám a ani mi jí nedají před vánocemi.
Barák je postaven asi v padesátých letech a je to vlastně jako bytovka co ma tři byty.Půdní byt asi 100m čtvereční, malinka kuchyně, koupelna.Rekonstrukce byla vymalování bíle,koupelna,wc, položení lina všude a jídelna snížení stropu , mělo to stát 300ts ale nakonec400ts.Průser že všechno chtěla hned tak stavební spoření překlenovací a matka jí půjčila.Je jasné že jí znamý pěkně natáhla, potom každý mu ukazovala a čekala jen chválu já řekl proč nevyměnily trubky.Později se ukázalo že nefunguje kotel, protože jsou zůžené. Opět brekot to bylo později na denním pořádku, když jsem jí říkal že vše už dobré
nemá dluhy,má novou masernu,byt a mne. Začala mě tahat do její rodiny a předělávat, dostal jsme i klíče.
Dokonce její matka chtěla abych přořezával zahradu nikdy jsme to nedělal přitom se tam pořád něco slavilo proč to nikdo neudělal když já jsem cizí? Nevlastní otec na práci nebyl muselo okolo něj běhat jako kdyby byl bůh, ano měl peníze, protože dělal v pojišťovně ředitele ale teď už mu bylo 70.Matka taky nebyla že by se přetrhla a taky brala antidepresiva..
Její pracovní doba od 7-20h mezi tím třeba 3h volna.Chodí na oběd buď k mámě nebo s kamarádkami do restaurace .Chce si volat třeba v 22h říkám už usínám.Zase ceres dostanu a brekot.
1.seznameni duben-květen
2.úraz od května starání s o ní, přestala jako soukromník vydělávat ale peníze měla
3.sama v baráku podřídil jsem vše a utěšoval
4.červenec dovolená vše připravil
5.konec srpna policie
6. září odstěhování k tátovi, a kamarádky s ní stěhují všechny věci k mámě , zajišťuji jen papírové bedny nechtěl jsem se dotoho míchat aby mě někdo poznal
7.hledání místa kde bude masérna měla jí v jeho baráku, nakonec kamarádka nabídne místo v malé   zdravotním středisku.Víkendy trávím rekonstrukcí, tlumeni dveři mezi ordinacemi, poličky , závěsy, elektrika.Neustále se jezdi do OBi asi 15km protože něco chybí, přestávám se věnovat sobě a synům.
8. rekonstrukce se protáhla od začátku října do 20. prosince. Opět švíky že její synáček až přijede nebude moc kde spát.Mezitím chození po obchodech jaké obklady, umyvadlo……
9. listopad rozvod pořád nervy už to i mě dostáva ty brekoty. Říkam už nebreč.
10.prosinec stěhování od táty k mámě stěhuji celou sobotu z garáže nic připravené lidi nepřisli dělám to s její  segrou a místníma, začaly mě bolet záda všude zima a dotřetího patra už má dost .Všude se jen vybavují a nakonec pomalu lidi utekli.
11. vánoční svátky všichni mají přednost potom já. Když měla volno chtěla mě když tam někdo byl tak ne.
K vánocům dostávám klíče od baráku. Docela mě to rozhodilo.
12.leden říkám že taky budu dělat rekonstrukci koupelny ale sám aby to nestálo moc.Ještě tento měsíc se pořád něco dodělává špatně drží hmoždinky, staré cihly, prostě vše je problém. Říkám řekni co chceš já si to sepíši a potom na to skočím. Ona že řemeslníci se pořád usmívají a ty si naštvanej. Říkám je platíš a dělají to v pracovní době, já už taky potřebuji oraz.Ale já takovám jsem chci to hned.Začínají první hádky.
Říká mi co kdyby si měl ještě nějaké navíc zaměstnání mohl by se víc žít ,jezdit na dovolené.Ale končil by si v 21h.Říkam ale to není život potom rozházet peníze to bych si raději koupil auto,víc sportoval chodil do jazykovky. Jak chceš tvoje volba.
13.unor zjišťuji že když má volno je s kamarádkami na wellnessu, v sobotu ráno 7h yoga do které mě pořád tlačí, říkam že chci spát že toho mám dost za celý týden s lidma.Pátky končila v 13h a někdy začinala v 9h.Nakupuji věci na koupelnu projíždím všechny markety jí to nezajímá.Pořád tvrdí že je lepši vydělat a nechat to udělat lidi, i zahradu, uklízela ji ruska byt přitom ten byt nebyl barák.
14.březen bouraní prostě děs nic nesedí cihlová bytovka))))Po práci málo času v 18h vše umýt, udelat večeri, vyprat, děti teď byly u mne.Zjišťuji že se probouzím bolestí zad jdu na RTG na páteři otok.To vzniklo přitom stěhování.Martina mi říka že jsem fňukálek, nic neocení.Makám každý den chodím spát se slepicemi, prý nepíši, nevolám nepřijedu ji navštívit během týdne pomuchlovat.Říkam schne mi lepidlo , cement….
15.duben tím že jsem víkendy u ní ztracím moc času až 12h hodin proti všednímu dni 3hodky.
  Jsou velikonoc říká mi buď sám a udělej si věci, já mám dva dny návštěvy jsem moc rád.Potom pořád volá že chce abych přijel a zase brečí smsky plačící.
16.květen Navrhuje výlet do Prahy, protože tam má máma garsonku.Beru si dovolenou.Říká vezmu auto, ručníky,povlečení, já zajišťuji jídlo na tři dny, nakládám maso, zelenina, brambory, ona si veze víno.To jsem ještě neřekl každý den pije víno někdy má večer náladu , kouří tajně přesto, že je silný astmatik a tajně bere 3mg antidepresiva co jsou navykové.Víno je v celém baráku i na schodech.V Praze si sněkým píše a fotí se sama.Ale to dělala vždy.
Večer neskutečný sex ve sprchovým koutě.
Třetí den odjíždíme domů a cestou řikám zastavíme se kde dělají klíče do auta, protože má jen jeden a originál stoji 11 000.Tady asi 3000.Říkam neříkej kolik stojí originál už jsem předem domlouval ty věci.
Ona všechno vyžvanila a ještě řekla že při rozvodu měla fyzické napadení a proto ho nemá.Proč to musí říkat na podkání?V autě jí říkám udělala si ze mne blbce začala hádka za jízdy bouchala do clony a já poprvé bouchl ale bylo mi dobře.
Jela ke mne domů vzali si všechny věci a řekla máš to mít.
Později řekla že někoho má.
Je to spolužák kterého potkala v sauně když jsem rekonstruoval, který chodil na kafe.Že když jí viděl v sauně jak je smutná tak jí rozveselil.
Tento pán je Judr.Ing notář který každý den dojíždí do Marianských lazní asi 100km, je rozveden má tři děti.Prý jsem si to zavinil sám že mě milovala a za tří dny sním jela do lázní Rakouska. Poslala mi fotku sním jak je šťastná.NOOO říkám docela fofr, tento pán má asi 150kg, šedivej strhanej,říkám si když je z rodiny notářů proč nedělá tady proč dojíždí a vrací se v 19h i dýl, proč se nestará častěji o děti.
Má je jednou za 14 dní.
Potom mi napsala že jsem si měl vzít dvě zaměstnání abych měl na žití.
BOBO jak mu říkala jí zve na večeře, výlety,nakupuje potraviny, vaří, i pere nechápu kdy to stíhá.
Říkám taky bude dělat zahradu, vrtat nemusí on má prý jiné přednosti.
Potom smsky typu, ale to litalo asi pět minut.Chci večeře, chci žíííít,chci alkohol, chci kouřit, chci lyžovat, chci wellness pobyty, chodí totiž do společnost gay, prý jí rozumí.Jen mi řekla, že měla nejlepší sex který nikdy nebude mít tady sex asi nejde podle toho břicha .Ten sex je pro ni hodně důležitý.

Můžete mi říct co se vlastně vůbec stalo když vše bylo nejdříve dobré je to ženská dospělá žádné střevo. A když jsem dělala na svém tak výměna za pana notáře který je odpohledu tragét a řekne jí i číslo sejfu jaká je  to důvěra já bych to prý neprozradil když je to státní sejf.
Poslední tečka byla když brečela o velikonocích že jí řekla matka ať mě kopne do prdele, a u psychologa jí řekli at si me nechá ale kamarádky a matka ne.
Má neskutečnou pamět , pořád musí vše vyžvanit,a dokaže to obrátit tak jak to vůbec není tím vyprovokuje hádku. Já zase mlčel a raději neřešil i obličej ukazuje na problémy, koutky dolů pytle pod očima nedokáže spát, musí byt pořád objeti takže se nevyspíte, k tomu strašně chrápe.Když jdete na wc tak vás pozoruje kam jdete.Opravdu nevím jak dál.
Michal

Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Červen 2019, 08:34:31 »

 Smějící se Smějící se Smějící se
Ale tohle jsou ty vyžilý zlatokopky, který si v mládí našly pracháče, který jim všechno platil, celý život nemuseli hnout prdelí, zvykly si a očekávají to ted od každého chlapa. Klasika.
Už placené seznamky z 90% zaručují účast většiny zlatokopek. Ověřují si tak, že máš nějaké prachy. Všechny kamarádky milence, ta skupina lidí, mezi kterými se pohybuje už taky o něčem vypovídá. "Potom odjela musela jit si dát hamburgra" Tahle věta mě zabila  Šťastný
To, že každý den chlastá a má flašky poschovávané už je taky předzvěst, že to s ní nebude legrace + antidepresiva je taky hukot. Mám kamarádku, co je bere, bývá často i v blázinci a je to s ní děs.
"12.leden říkám že taky budu dělat rekonstrukci koupelny ale sám aby to nestálo moc" - tak tady sis nejvíc nalítl, at si zaplatí dělníky, jsou to její byty nebo byty rodičů (ztratil jsem se v to), ale ne tvoje, a to ani z části. A upřímně, ještě jsem nezažil dělníka, co by se usmíval. Pravděpodobně jen manipulace.
"Ale já takovám jsem" - tady je asi nejlepší říct "Ale já takový nejsem" a ukázat jí trochu mantinely. A jestli má připomínky, tak bych jí řekl, že to má zadarmo, ale jestli se jí to nelíbí, tak at si platí řemeslníky.
"Říká mi co kdyby si měl ještě nějaké navíc zaměstnání mohl by se víc žít ,jezdit na dovolené.Ale končil by si v 21h."  Šťastný To mi připomíná tu pohádku S čerty nejsou žerty. Jak Dorota Máchalová chtěla umořit manžela prací a měla tak čas na zahejbání.  Smějící se
S tím týpkem přehání, jen se snaží tě naštvat, aby jsi litoval. Ženský tohle dělají, když mají zraněné ego. Dokázal jsi jí pustit k vodě, což se jí nelíbí. Jestli jí tolik záleží na sexu, jak říkáš, tak si najde zase milence a bude to pořád dokola. A na konci jejích vztahů bude vždy věta "Ale já jsem taková".
"Můžete mi říct co se vlastně vůbec stalo když vše bylo nejdříve dobré je to ženská dospělá žádné střevo." - za prvé, to že je ženská dospělá neznamená, že má rozum a nemůže být střevo. Za druhé, na začátku neměla čas řešit blbosti, protože doma měla starýho, který jí občas dal po tlamě. A za třetí si na tebe zvykla a ty jsi jí celou dobu nedával mantinely, asi jsi se moc angažoval. Za čtvrté bere antidepresiva a chlastá, už to samo vypovídá o tom, že život s ní nebude pohádka.
"dokaže to obrátit tak jak to vůbec není " - to jsou ženský
Ber to tak, že sis zašukal a už bych jí nenapsal ani čárku, jen že jsem rád, že je konečně štastná, a že jí to moc přeju. A dál už bych s ní nekomunikoval. Když si tohle člověk čte, tak může být rád, že je sám a nemusí řešit tyhle cizí problémy.
« Poslední změna: 07. Červen 2019, 08:38:38 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Červen 2019, 07:50:25 »

Ahojky
tak před týdnem mi zavolala , že je krava.Že jsem nejlepsí.At přijedu, že nemuže chodit.Nemůže do práce.
Strašně moc smsek.Tak jsem přijel.Neskutečná troska.Kruhy pod ocima, vsude nakouřeno, víno.
Její partner tam mel notebook a veci na spani.Přiznala že nešuká, pry je za minutu hotovej,plati velky alimenty ale rozvedenej jeste neni, hodne se snim zasmeje .Vysledek pomilovani nechtela abych odchazel.Odesel jsem .Nesla tri dny do prace, totalni misuge.
Porad mi psala volala ikdyz jsem byl 100km u kamarada z vojny.Rekl jsem ji ze prijedu v sobotu ale pod podminkou ze se sklidni a ze pujdeme k vodě.U vody to docela slo.Potom kdyz jsme odchazeli a rekl jsme ji ze ji odvezu domu, zacala se hroutit, delat ze zvraci.Rekl jsme ze zavolam zachytku na to rychle reagovala.Vubec ji nevadilo tohle vse delat pred lidma.Kousek od auta se opet slozila a sedela na zemi oprena o nejaky dum.
Jak z blbyho filmu.Dojeli jsme k ni.Nechtela odejit.Rekl jsem ze k ni nechci jsem tam nezadouci, jeji matka vedela ze ma notaře.A ted najednou ze bych opet ja.Nakonec sla.Behem tydne zamilovane sms, objednala se k jinemu psychologovi.Mezitm jsme ji zajistil nahradni klice k autu to dekovala. a jine veci.
V sobotu mela oslavu jeji matka 20 let manzelstvi.Napsala dost durazne ze me nikdy nemela kontaktovat, že to vedela a jine tvrda slova.
V nedeli odlitala s kamaradkama a jednim gayena Kypr.Tohle se v podstate stalo za deset dní.Je tohle normalní u dospeleho cloveka?
Jinak holka pekne kyne.Dělník se bude usmívat když bude se prsit a ona ví moc dobre ze chlapy na tohle letí v kazdem veku
M.
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Červen 2019, 05:19:21 »

Ahojky, tak to asi vypadá blbě.
Co je pořád na dovolené, tak poslala nějaké fotky jak si užívá se skupinkou.
To jsem, ale netušil, že její kamarádka si tam vezme dceru, a ještě babičku co má psychické problémy.
Spí s gayem na pokoji. Opět všude na fotkách alkohol, a cigarety. Někdy mám dojem že jsem jí nikdy neznal.Dokud měla problémy s rozvodem, zdravotní -operace kolena dva měsíce nemohla chodit, rekonstrukce podkrovního bytu tak byla docela v pohode jen ty splíny, brekot že se bojí bývalého.
Když jsem začal rekonstruovat já a neměl čas potkala se v prodejne s Robertem a ten kní chodil občas na kafe a pry se hodne smáli přeci jenom spolužák který po ní toužil už na základce.
V resortu se nudí to jsem pochopil a proto jela na výlet, když jsem se zeptal jaký byl.
Odpověděla, že až tady zjistila že se k sobě nepatříme.
Na otázku co Robert? Odpověděla že to nechápu je to jen kamarád. Kdyby prý mohla a tak nás spojí v jedno osobu..
To je ta její prostořeká pusa, že hned všude vykládá, že sex je málo a je za minutu hotovej.Tyhle věci by se nemely šířit.
Před odletem ještě říkala taková zamilovaná slovíčka, posílala i erotické fotky jak mě miluje. Jak pojedeme na tu zaplacenou dovolenou.
Myslím že na dovolené na  Kypru opětovně mluví svým jazykem jak jsem to a zase tamto neudělal a chce slyšet od kamarádek tu svoji pravdu.Ty jí určitě podpoří.
Nemůžu zapomenout jak řikala že Robert platí veliké alimenty na tři děti, a že použije všechny své známé právníky co zná a jako statní notář určitě zná.
Boj s matkou místo o děti.
Nechápu když tak miluje své děti, že dojíždí tak dlouho z Plzně do Marianek a nenajde si práci z domova, aby byl blíže k dětem.Jestli prijíždí každý den pozdě domů a ještě dodělává práci tak chápu, že nemá na nic čas ani si něco uvařit a jí se líbí jít na večeře.Výsledek je, že je to pěknej cvalík co neviděl min. pět let slunce jak je bílej.
Co doporučujete dělat? Ozvat se po dovolené, zajít za ní nebo čekat???
Myslím že ženy fungují stejně jak ve dvaceti tak v padesáti.


M.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Červen 2019, 09:50:36 »

Zkus si schválně odpovědět, jak by sis představoval, že to skončí v ideálním případě. Nechá Roberta, vymění kamarády, přestane pařit, chlastat a kouřit, dá se do pořádku, spolu si zrekonstruujete byt a bude z vás veselá šťastná rodinka? No a s tím jak ji znáš, jak je tohle pravděpodobný?

Ve dvaceti stejně jako v padesáti máš pocit, že když to nevyjde s touhle, tak už nikdy žádnou jinou nenajdeš. Ale to je blbost. V padesáti zas přibývá single ženských, které jsou buď po rozvodu nebo jim starší manžel umřel.

Takže se na tuhle vyprdni a hledej jinde. Pokud tě teda to její chování nebaví. Případně si z ní udělej kamarádku s výhodama. Tu a tam ji s něčím pomůžeš a získáš dostatek kvalitního sexu. Ale city bych do ni teda neinvestoval. Doteď s tebou docela zametá. A to není dobře. Nezanedbatelná výhoda je, že když ti na ní přestane záležet, tak dokážeš změnit svoje chování, bejt na ní tvrdej a třeba si ji trochu zkrotit. Myslím, že by to pomohlo nejen tobě, ale i jí.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Červen 2019, 09:51:19 »

Ahojky, tak po 14 dnech se ozvala z Kypru. Dodrzel jsem nekontaktoval ani tečka.
Proc jsem si zmenil fotlku ve whatsappu a mám tam sklenici sampanskeho.
Ona si take zmenila fotku na profilu a druhy den znova.Je tam vyprsena aby bylo hodne videt.
Hned smršt smsek.Typu že vlastne za vse muzu ja a Robert je jen kamarad.Robert uz neni ,nejaka kreč, nebo just od ni nevim.
At si uziji seznamku kam jsem si dal inzerat na ELITE, kde jsme se seznamili.
Jak moc si prala abychom byli MY  a ne JA a TY .Proste vse se posralo, nemam silu.
Moc, moc, moc jsem si to přala.
 Opet jsem neodepsal.Za šest hodin, znova smsky asi kolem 23h
Opet že jsem na ni jecel když mi dala utěrky do kuchyne. Meli jsme tolik uterek ze jsem nevedel, která je čerstvejsi.)))
Opet jsem neragoval ale to musela byt uz na letisti.Smazala si fotku na whatsappu.
V noci jsem odepsal.

Promin, ale  ted nechapu. Napsala jsi že semnou nemuzes uz byt a ted to zase rozebiras. Pokud si zmenila názor, je to na osobní rozhovor. Vypisovani nemá smysl.Preji stastny a klidny let.

9h rano dnes uz si obnovila fotku. A je jasne ze jde k mame na obed, kde bude zase vykladat. Matky bydli v prizemi.

Ale ted nevim jak dal?
Cekat?

M.
Zaznamenáno
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Červen 2019, 17:49:06 »

Ta ženská je šílená, utíkej dokud můžeš!  Úsměv
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Červen 2019, 07:40:20 »

cituji z mobilu nic neni zmenene , co řadka to sms ve whatsappu
Proc mas proseco na profilovce, když si jsi mi ho nikdy nekoupil.
Ty vůbec nevis, jak me to boli.
Tolik jsem chtela.
Tolik dala.
A ty se probereš až ted….
Nečekej na mě.
Najdi si jiné devče.
Přeji ti to.
Viš že jsem moc chtela, moc, moc,moc
Ale zkazilo se .
Jsi moc hodný ale ja uz s tebou nemuzu byt.
Promin.
Není to kvuli Robertovi.
Je to kvuli tomu vsemu co probehlo co probehlo mezi nami.
Moc to bolelo a uz to nejde zpet.
Jsi na ELITE, to dáš



Po šesti hodinách znova.
Prosila jsem o rozmluvu
Nechtel jsi
Vždyt se to porad stupnovalo
Porad si chtel byt sam v zadnim pokojiku  ( sama me tam poslala, strasne chrape a nevyspite se.)
V klidu se vyspat
Nemam uz na to sílu
Už ne
Tojak jsi na mne jecel, když jsem ti dala utěrky
Pořad něco
To nejde
Tolik jsem chtela abychom byli MY ne ja a ty.
Ale tys to nepochopil

Popravde nejde komunikovat kdyz breci a vse vycita.Musi se uklidnit ale potom uz zase nechce.
Dokaže vam vyjit vstric, rekne třeba bud s dcerou o velikonocích a uzij si 4 dny.Protoze ma v rodine velke sešlosti.Ale najednou brekot proc nejsem s ni když vsichni odesli.Ale ja uz mel program a byl jinde.
Prijel jsem utahanej z práce.Prijel k ni v patek 19h.Rekla nejdříve se po muckame , a az budes chtit jit spat jdi vedle uz jsem ti tam ustlala at se vyspis jas tejne v sobotu brzo vstavam na jogu-6h.
Ona vam něco dovoli a casem vse vycte, a nejhorší je ze to podá svým kamarádkám tak že ji všechny reknou kopniho do prdele to same jeji matka.
Potom se rozejdeme a za dva tydny pise prijet ke mne je mi zle,a to je pracovni den 8h rano.Tak jsem utekl z práce.Tam troska, vino, zahuleno, uřvana , tečou stíny.Hrozny.V 19h se vyspime spolu sama navrhne ze se mam jit vysprchovat.Cely tyden dobry az u vody když jdeme domu se mi slozi u auta sedi vedle ciziho baraku, mam to i vyfocene.Chci volat zachranku ale nechce dost tvrdě a drži si hlavu.Po odvozu domu.Vim ze opet tri dny nemuze jit do práce porad pry ani nemuze chodit.Potom jde na dva dny a lekar ve vedlejší ordinaci ji meri tlak ale nic nenachází za problem jen asi přetažena.Ve čtvrtek prijede ke  mne na chvilku povidame si, chce vylizat, rekne nooo to mi staci a smeje se.Nakonec sex znova a breci u nej.Rekne ze uz pojede.V patek napise ze ted potrebuje klid .V sobotu ma oslavu jeji matka .V nedeli odlita na Kypr. Ke konci Kypru tohle napise.

Nevim co si mam myslel, ale dvakrat rozvedena.Vzdy bohatsi muz.Za mlada byla krasna a umela odkopavat muze.Dnes ji nepoznate kdyz ji bylo 25 a ted 46.Preci jenom cvalik, ktera rada ukazuje vystrih.Ale preci jenom uz ty nohy , stehna, a bricho uz je moc.
Proc se tedy vracela a rikala ze to nema cenu s Robertem uz jen kamarad, proc vse vyzvani problemovym kamaradkam ktere samy nejsou spokojene ve  vztahu ikdyz jsou zajistene a zahybaji.Co se to vlastne deje v te česke republice??? Vymenili se snad ulohy muze a zeny???
Preci nebudem otroci, makat, tri zamestnani, hypoteky,na vylety, dovolene , baracky a oni se budou pelesit, kavarny diskošky i v padesati.My budem chodit na fora jak zachranit vztah.A oni nam budou brat deti a my platit aniz uvidime vlastni krev-deti.Opravdu zvlastni doba.


Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Červen 2019, 07:02:46 »

Ahojky,
cely tyden po dovolené jsme si volali.Nemohla opět chodit, zvracela.
Tak jsme se dohodli na vikend  že bude u mne.
Vysledek opet nezklamala.
.
Robert bydli pouze 200 m od ní.Ve čtvrtek mel soud uz  dva roky ze se nemuze rozvest.
Plati alimenty 25 000.
Tri deti 12 let holka, dvojčata 9 let.Neni ještě ani vyreseny majetek.
Barak a byt..
Priznala ze mi  uz zahybala v breznu se synem jeji kamarádky a muzu si za to sam.Pritom uz chodila s Robertem.
S tim synem zahybala i za manželství druhém.
Stále brekot, za vse muzu ja a zvracela neustale.Myslim ze to jsou stavy z alkoholu.
Včera ji bylo porad blbe , volala. Potom rekla jdu spat.
Jenomze jsem nevedel ze tam prisel opet Robert a drzel ji.Ma preci jenom klice od baraka. A tam se tituly hooodne nosí.
Pry si uvědomila ze to nepujde a zrusila víkend a uz uplny konec.
Robert je jistota, pod pantoflak ,sex bude resit jako vždy kolouskama a kalit do nemoty.
Robert není na sex, je pry tlusty, hypochondr,porad ho něco boli, tak nechal u ni udelat i site do oken pry mu vadi ten hmyz.
Také mi bylo řeceno od zname že je pravdepodobne alkoholicka, hysterka, labilni proto ty zvlastni stavy a prasky.
Ted priznavam jsem rad ze s ni nemam deti nebo být ještě manzel, majetek.
Tohle byl velky oříšek v mem zivote, ale uz nikdy.
Ještě ted když to pisi jsi rikam , proc jsem to nevidel.

Meli jste pravdu zlatokopka, hysterka, labilni, alkohol, matka ji do vseho keca.Kdyz je ouvej dokaze neuveritelne hrat ze nakonec se smilujete.
Vas cas a psychika jde do kelu ale to nevadi sobcovi.
Zaznamenáno
davidr

Karma: -1
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Červenec 2019, 19:53:12 »

Ahojky dnes mě kontatovala.Hodinový hovor, ze za všechnu mužu ja.Nikdy jsem ji nepomohl atd.Ona my dala celou lasku.
Jeji přitel pry vyhral soud ale deti nema jen asi o jeden den na vic za 14 dni.
Pry ji pozadal o ruku, po trech mesicich.Tak on jeste nema vyreseny majetek a uz svatbu.
Nakupeje, vyndava z myzky nadobi, pes ho miluje a on jeho.... Mrkající
Ona ho nechce za manzela.Pry ji imponuje jak ji miluje a nikdy ji nenecha padnout, maji spolu velke plány řekla.
Ale nekolikrat ji zazdil kvuli detem to se ji nelibi.Dava prednost vice detem rekla.
V sobotu byl na chate s jeji rodinou kterou musel pretrpet.Pry rikal bylo to na hovno.
Ji se libi hlavne ze spolu spi a pritom se  drzi se za ruku nebo ji rika ze je nejlepsi zenska.
JInak sex katastrofa.
Co nechapu ze me vse tohle rika, posila mi fotky a vola mi kdyz u ni neni pres hodinu.


Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS