Proč si chlapi utíkají ze vztahu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:00:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč si chlapi utíkají ze vztahu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Proč si chlapi utíkají ze vztahu?  (Přečteno 44421 krát)
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 27. Duben 2007, 09:29:43 »

to curtis: ale ty sis za to trochu mohl sám, ne? zamiloval jsi se do někoho, ale odmítl jsi ji nakonec ty, ne? Mohl jsi ji mít...jestli jsem to správně pochopila...stejně to moc nechápu. Zamilovat se do někoho a pak zůstat sám, abys neublížil ani jedné straně? Čím víc nad tím přemýšlím tak si říkám, jestli nejsem tak trochu sobec  Podivený Já totiž moc odvázáná z toho, že bejvalej je šťastněj s někým jiným moc nejsem...  Stydlivý  Smutný sice se za to stydím, ale prostě je to tak...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 27. Duben 2007, 09:37:59 »

To Dextera:

Ona mela pritele, sice o nem nikdy nemluvila, (ale poznal jsem to) a mas pravdu v tom, ze jsem ji odmitnul a vzhledem k tomu, ze jsem se zacinal ve svem soucasnem vztahu "menit" opustil jsem nakonec obe dve. Proste jsem se s tim nesrovnal ... ublizit 3 lidem to je i na me moc ... Mozna, ze dnes bych se na to koukal jinak ... ale asi ne

Ano da se to nazvat sobectvim, ale neboj se tohle prozivame asi vsichni ... sice kazdy jinak ... ale i ja Úsměv ... obcas 

Ten "pribeh je hodne zkraceny, nerozepisuji detaily ...
« Poslední změna: 27. Duben 2007, 09:45:38 od curtis » Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 27. Duben 2007, 09:58:45 »

A jak je to dlouho? Pže jsi tu ještě někde psal, že na ně obě ještě pořád myslíš...chtěla bych vědět, jak dlouho to zhruba trvá, než se z toho člověk úplně vzpamatuje a už na toho druhýho nemyslí...a nepiš, že se to stalo před 2 lety, to bych nerozchodila, že ještě 2 roky po rozchodu budu ještě na někoho pořád myslet...je ale pravda, že na svou první lásku jsem ještě 2 roky poté pořád vzpomínala... a to jsem s ním nebyla tak dlouho...chjo  Smutný
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 27. Duben 2007, 10:06:22 »

Ano myslim a myslet budu ...

Nechci te strasit, ale vic jak 4 roky ... pak sem se zacal koukat kolem sebe a znovu hledat ... ne ze bych zil ty 4 roky jako mnich ... ale vztah jsem nehledal a porad se vracel a vracel ... ve vzpominkach ...

A za jak dlouho to preboli u Tebe ... dokud tomu svemu neodpustis, tak asi nikdy ... odpust mu ... a uvidis, ze to bude o dost lepsi nez se uzirat tim, ze je nekde s nekym stastny !
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 27. Duben 2007, 10:15:27 »

4 roky?????ale to jsi určitě na ně nemyslel intenzivně a už to ani moc nebolelo, ne? to by jsi pak byl nějakej extrém...nevím, jak mám odpustit. Rict si: Odpouštím ti...to jaksi nestačí. Můžu si to říct 20x a stejně to tak nebudu cítit...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 27. Duben 2007, 11:00:08 »

dextera, to je strasne individualni... me nikdo takhle jako vam dvema neublizil, takze na vsechny byvale vzpominam v dobrem a vidam se s nimi a stesti s nekym jinym jim preju. pokud z toho nejsi odvazana, to je v poradku, provest mi nekdo to, co on tobe, tak fakt nevim, jak bych reagovala. podstatne je jen aby ti to nezasahovalo do zivota. do odpusteni se nenut, poud to tak necitis. ono to bud prejde casem samo... nebo taky ne. neni to ani tak podstatne, podstatnejsi je nenechat se tim prilis ovlivnit do busoucna... Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 27. Duben 2007, 12:01:02 »

To Dextera:

Ono postupem casu to s Tebe nejak vyprcha ... ale porad to v tobe je ... Nemusis mit strach, ze se budes 4 roky utapet v slzach nekde v koute ... pokud mam mluvit jen za sebe, tak asi pul roku ho hodne bolelo a pak se to uz nejak snizovalo, ale mozna to bylo i tim, ze jsem dotycne uz nikdy nevyhledal ...

Odpustit nekomu neni jednoduche a vim jak to myslis a citis ... to si proste nereknes ani neporucis, spis na to musis dojit postupem casu sama ... neni to nemozne a jde to ...

Nejhorsi je pokud budes porad myslet na to jak tvuj pritel spi s nekym jinym ... to je cesta do ... na to nepomaha vubec nic ... jen cas

Tezko radit co delat ... kazdy jsme v tomhle dost individualni ... urcite bych nehledal nejaky cas nekoho dalsiho pro neco trvalejsiho, kdyz bych si nebyl jisty, ze uz jsem z toho venku.


« Poslední změna: 27. Duben 2007, 12:05:21 od curtis » Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 27. Duben 2007, 13:22:56 »

Curtis: a napadlo Te nekdy, ze jsi ji trebas i tak ublizil? Neco podobneho mi vypravel kamarad - ze nekoho mel, ale potkal jinou a vedel ze citi totez, ale i ona mela dlouhodobi vztah a tak to nechal plavat - ale nevim, kdyz to rikal, prislo mi, ze ho to porad desne boli...
predstava ze jsem ta holka, ktera je ve vztahu trebas proto, ze nechce byt sama a potka nekoho - a  ten to nezkusi. Ja sama moc impulsivne jednat neumim,ale nevim, jestli by to nekdy nebylo lepsi - proste to zkusit. Mohl jsi s ni trebas roky uz byt a byli byste stastni...
tohle nema byt naky soud... jenom zamysleni nad tim, co nam utika - a kdy to nechat bezet a kdy vyuzit moznost, protoze preci jenom, zijeme jenom jednou a laska je hrozne vzacna...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 27. Duben 2007, 17:59:38 »

To Daemoniack:

To vis, ze napadlo a nekolikrat ... rozhodnuti nebylo zalezitosti par minut ...

Take jsem nepsal, ze jsem nikomu neublizil, ale snazil jsem se to alepson zmirnit ...

Take pripoustim, ze pro  zenu to asi musi byt dost velky sok ... vem si, ze by jsi se do nekoho zamilovala (byla to ona, kdo prvni projevil city), ale ne jen obycejna laska, ale naprosta touha, u obou ... prozila by jsi krasne a nezapomenutelne chvile ... zila kazdou vterinou ... v desti se drzela jen toho sveho za ruku, divala se mu hodiny do oci, usinala a probouzela se "skoro" vedle neho, nic neresila ... proste zila ... a vedela ze jednou ... par dni ... tydnu ... let .... uz ho nikdy v zivote neuvidis ...  Ver mi, ze na okamzik, kdy jsem se koukal naposledy do jejich oci ... to vidim jeste dnes po letech ... ale jak jsem psal vynechavam detaily, takze to tak prosim ber snazim se alespon, aby to davalo smysl

Ale rekl bych, ze jsme docela odbocili od tematu ... pointa byla, ze se chlap dokaze zamilovat do dvou zen soucasne ...

Samozrejme pokud Te to zajima klidne se ptej ...

 
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 28. Duben 2007, 06:35:59 »

Myslím, že jsi od tématu neodbočil, pže jsi v podstatě z toho, dejme tomu, začínajícího vztahu utekl...souhlasím s daemoniack, že někdy příliš velkej altruismus není na místě...někdy je prostě asi třeba být sobeckej, i když tím třeba někomu ublížíš...bohužel
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 28. Duben 2007, 08:38:33 »

Sobeckej clovek muze byt, ale rozhodne s mirou ... ne nekoho vlastnit za kazdou cenu ...



Laska je opravdu vzacna a nepochopitelna vec ...  dobrovolne prichazi a take dobrovolne odejde ... nema zadna pravidla !

Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 28. Duben 2007, 09:23:14 »

Neříkám vlastnit někoho za každou cenu...ale ty jsi se zamiloval a ona taky ne? Nechápu právě proč tohle byl pro tebe problém a proč jsi z toho vztahu odešel jen aby jsi neublížil té druhé ženské se kterou jsi byl...??? To je pro mě nepochopitelný.
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 28. Duben 2007, 09:31:42 »

Hodne zkracene: Proste jsem miloval obe dve a nedokazal jsem si vybrat ...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 28. Duben 2007, 22:51:22 »

Hodne zkracene: Proste jsem miloval obe dve a nedokazal jsem si vybrat ...
Jako ten osel, co nevedel co sezrat tak posel hlady Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 29. Duben 2007, 17:13:54 »

Ano, jako ten osel ...
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 03. Květen 2007, 23:41:51 »

Měla jsi 6 roků na to, abys poznala že tvůj přítel je nevyzrálý blbeček. Jestli jsi to přehlédla, tak je to tvá chyba. Člověk se nemění ze dne na den.
Jinak ve tvém příspěvku zaznělo cosi o kouření cigaret, tak jen dodatek, pokud kouříš cigarety, tak bych tě také nepíchal.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 04. Květen 2007, 00:42:29 »

Měla jsi 6 roků na to, abys poznala že tvůj přítel je nevyzrálý blbeček. Jestli jsi to přehlédla, tak je to tvá chyba. Člověk se nemění ze dne na den.
Jinak ve tvém příspěvku zaznělo cosi o kouření cigaret, tak jen dodatek, pokud kouříš cigarety, tak bych tě také nepíchal.
LOL, SpeedMaster to dycky rozsekne. *THUMBS UP* Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 04. Květen 2007, 06:57:16 »

Měla jsi 6 roků na to, abys poznala že tvůj přítel je nevyzrálý blbeček. Jestli jsi to přehlédla, tak je to tvá chyba. Člověk se nemění ze dne na den.
Jinak ve tvém příspěvku zaznělo cosi o kouření cigaret, tak jen dodatek, pokud kouříš cigarety, tak bych tě také nepíchal.

Nekouřím, ale v téhle situaci jsem si zapálila i když mi pak bylo blbě...Každej není tak dokonalej, jako jsi zřejmě ty...Navíc z tvýho příspěvku čiší hnusná arogance takže to dál komentovat nebudu...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 04. Květen 2007, 15:09:02 »


Měla jsi 6 roků na to, abys poznala že tvůj přítel je nevyzrálý blbeček. Jestli jsi to přehlédla, tak je to tvá chyba. Člověk se nemění ze dne na den.
Jinak ve tvém příspěvku zaznělo cosi o kouření cigaret, tak jen dodatek, pokud kouříš cigarety, tak bych tě také nepíchal.

Nekouřím, ale v téhle situaci jsem si zapálila i když mi pak bylo blbě...Každej není tak dokonalej, jako jsi zřejmě ty...Navíc z tvýho příspěvku čiší hnusná arogance takže to dál komentovat nebudu...
[/quote]

Pokud jsi s ním byla šest let, tak to asi žádný blbeček nebude. To by jsi ho pustila k vodě po 14 dnech. Lidé se mění, nemění je ale sám čas, nýbrž zážitky, zklamání. Člověk se může změnit ze dne na den má-li silný impuls, nebo se nemusí změnit ani za dvacet let.
Hlavně se nenech využít. Kluci kteří se spálí, často hledají jistotu a oporu u svých bývalých.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 04. Květen 2007, 15:47:08 »

nevyzrálý blbeček

Mě spíš podle těch tvých příspěvků připadá, že nevyzrálý blbeček jseš spíš ty. Protože normální lidi tu píšou aspoň slušně.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 04. Květen 2007, 20:00:27 »


Měla jsi 6 roků na to, abys poznala že tvůj přítel je nevyzrálý blbeček. Jestli jsi to přehlédla, tak je to tvá chyba. Člověk se nemění ze dne na den.
Jinak ve tvém příspěvku zaznělo cosi o kouření cigaret, tak jen dodatek, pokud kouříš cigarety, tak bych tě také nepíchal.

Nekouřím, ale v téhle situaci jsem si zapálila i když mi pak bylo blbě...Každej není tak dokonalej, jako jsi zřejmě ty...Navíc z tvýho příspěvku čiší hnusná arogance takže to dál komentovat nebudu...

Hlavně se nenech využít. Kluci kteří se spálí, často hledají jistotu a oporu u svých bývalých.
[/quote]

Vím, nedělám si iluze o tom, že by se ke mě vrátil pro to, že mě ještě miluje...to už je z jeho strany asi pryč..
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
petr
Host
« Odpověď #46 kdy: 06. Květen 2007, 15:20:33 »

Podle toho co tu pises je to NORMALNI MAGOR. Sorry, ale takhle se chova 14ti leta blondyna a ne chlap. Kasli na nej. BTW vubec si nedokazu ve vztahu predstavit neco jako "pauza". Pauzu si muze dat v zamestnani ale NE ve vztahu. To bych vubec netoleroval. Kdyz uz je to vul a nevi co chce (podle toho co pises to tak vypada) tak aspon ty si zachovej svou dustojnost a prestan mu nahanet vodu na jeho mlyn - kasli na nej,  nekomunikuj s nim, nech se sbalit od lepsiho na ktereho urcite mas.
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 07. Květen 2007, 11:50:32 »

Na tohle téma teď louskám jednu takovou příručku nejen pro ženy. Jmenuje se FUCK&GO (PROČ SE MUŽI NECHTĚJÍ VÁZAT A ŽENY SI ZA TO MOHOU SAMY), možná už tu o ní padlo nějaké slovo... Kdyžtak písněte, když budete mít zájem, je to docela prča. (600 kB).
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 18. Květen 2007, 20:48:53 »

Chjo, tak jsem ho dneska viděla i s tou jeho přítelkyní...rychle jsem si natáhla na hlavu kapuci a dala sluneční brýle a přešla na druhej chodník...a doufám, že mě neviděl, pže tohle asi není moc vyzrálý chování...mám tohle zapotřebí? jsem si připadala jak v nějaké detektivce...budu asi muset změnit město, nebo co...brno je fakt  taková větší vesnice Úsměv
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 18. Květen 2007, 21:37:46 »

No a mas se za co stydet? Myslim, ze ne, nebo jo?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS