Proč si chlapi utíkají ze vztahu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:23:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč si chlapi utíkají ze vztahu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Proč si chlapi utíkají ze vztahu?  (Přečteno 44423 krát)
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 19. Květen 2007, 17:29:26 »

Ne, ale nějak to pořád nedávám...tak mě napadlo, přestanete se po rozchodu stýkat i s kámošema bývalých, kteří jsou třeba už i vaši kamarádi?...ne že bych teda potřebovala všechny vidět, ale některý jo...a vždycky se musím krotit, abych se nevyptávala a vždycky, když je vidím, tak mi ho zas připomenou...tak nevím, jestli bych neměla odřezat i ty poslední větve, co mě ještě spojují s ex...a vlastně teď nevím, jestli s nima nejsem v kontaktu jen proto, abych se mohla vyptávat... Podivený
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
ted.johnson



Karma: 2
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 19. Květen 2007, 17:57:26 »

To si nejdřív musíš ujasnit sama. Jestli jsou to tví kamarádi a nebavíš se s nimi jen kvůli bývalému příteli, tak je IMHO hloupost se jich zbavovat...  Bývalého postupem času začneš brát úplně jinak, tenhle rozchod časem překonáš a k tomu ti můžou dopomoct právě přátelé....
Zaznamenáno
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 20. Květen 2007, 15:32:49 »

To Dextera:

Chjo, tak jsem ho dneska viděla i s tou jeho přítelkyní...rychle jsem si natáhla na hlavu kapuci a dala sluneční brýle a přešla na druhej chodník...a doufám, že mě neviděl, pže tohle asi není moc vyzrálý chování...mám tohle zapotřebí? jsem si připadala jak v nějaké detektivce...budu asi muset změnit město, nebo co...brno je fakt  taková větší vesnice Úsměv

To je normalni Úsměv to delam take ... nikdy ani nevim, pokud k tomu nahodou dojde,  jak se mam chovat v jejich pritomnosti a proto vetsinou se snazim temto situacim predejit. Rychle pryc ... chovani sice neodpovida veku, ale co mam delat ...

P.S.
Takze az uvidis na "Ceske"  najednou prebihajiciho muze klickovat mezi "salinama" nasazujiciho si slunecni bryle ...  to jen Curtis potkal nekoho koho uz v zivote nechce videt ...  


« Poslední změna: 20. Květen 2007, 15:36:15 od curtis » Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 20. Květen 2007, 16:01:58 »

Dextera: meli  jsme par spolecnych kamaradu a pratel. Kamaradi sli tak nejak pryc - ti, ktere jsem znala  "pred nama" ty mi zustali, ty "jeho" jsem prestala vyhledavat... ale paradoxne, jeden z jeho nejblizsich pratel, ktereho jsem poznala diky nemu, se pak stal i mym pritelem a toho jsem se nevzdala a nevzdam - navic, on mem po rozchodu take docela podrzel, nerada bych  o nej prisla jen proto, ze zna meho ex....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 28. Květen 2007, 19:21:13 »

sakra, tak jsem bývalýmu popřála přes mail k narozeninám a asi jsem to neměla dělat...pže mi bohužel odpověděl zjistila jsem, že je asi už těžce v pohodě zatímco já jsem pořád v hajzlu a teď je to ještě horší  Velmi smutný....ještě mi radil, co všechno mu pomáhá zapomenout.... Smutný no tak kamarádství se asi konat nebude...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 28. Květen 2007, 19:24:23 »

To dextera:

Teda ... to jsi delat nemela ... Smutný
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 28. Květen 2007, 19:30:44 »

no neměla...teď už to vím taky...a vlastně nevím, co jsem čekala, asi spíš že bude dělat mrtvýho brouka a neodpoví....stejně mi to příjde pořád divný...jste s někým tak dlouho a najednou nic...děláte, že se neznáte...asi to fakt jinak nejde
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
curtis
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 28. Květen 2007, 19:37:32 »

To dextera a ... :

Nekdy Vas nechapu ... je ve Vas tolik sily, ze dokazete porad milovat i toho, kdo Vam vedome ublizil ... kdo Vas ignoruje a pise Vam takove ...

Je to obdivuhodna sila ... myslim, ze az najdes "chlapa" , ktery za to bude stat ... bude nejstastnejsi chlap pod sluncem ... bude mit TEBE ! 

Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 28. Květen 2007, 19:47:58 »

no, abych pravdu řekla, já se taky moc nechápu....podle toho mailu mi přišlo, že mi to píše někdo úplně jinej, tak nevím, jestli nemiluju někoho, kdo už dávno neexistuje....a nevím jestli bych to nazvala sílou, spíš asi, pokud bych měla být k sobě upřímná, citová závislost  Smutný každopádně tady takový nesmysly si musím do budoucna odpustit...naštěstí svátek i narozeniny má už za sebou, tak nebude důvod mu psát  Úsměv možná až tak na Vánoce a to doufám, že už budu úplně někde jinde...snad...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 28. Květen 2007, 20:06:45 »

To Dextera:

Chjo, tak jsem ho dneska viděla i s tou jeho přítelkyní...rychle jsem si natáhla na hlavu kapuci a dala sluneční brýle a přešla na druhej chodník...a doufám, že mě neviděl, pže tohle asi není moc vyzrálý chování...mám tohle zapotřebí? jsem si připadala jak v nějaké detektivce...budu asi muset změnit město, nebo co...brno je fakt  taková větší vesnice Úsměv

To je normalni Úsměv to delam take ... nikdy ani nevim, pokud k tomu nahodou dojde,  jak se mam chovat v jejich pritomnosti a proto vetsinou se snazim temto situacim predejit. Rychle pryc ... chovani sice neodpovida veku, ale co mam delat ...

P.S.
Takze az uvidis na "Ceske"  najednou prebihajiciho muze klickovat mezi "salinama" nasazujiciho si slunecni bryle ...  to jen Curtis potkal nekoho koho uz v zivote nechce videt ...  




Tak to bysme museli po české běhat všichni Úsměv Mě se stalo to samé. Pár hodin co sme si řekli, že se nebudem vídat přecházela cestu před mým autem s nějakým klukem (pravda..bolo to na Mendláku a ne České)  Super! kurnik, sem ho chtěl přejet  Kroutící očima Mrkající
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 28. Květen 2007, 22:47:10 »

dextera: Dneska moje bejvalka psala segre, ze se s ni rozesel kluk (a pac sem mel praci a nevedel sem  o co pujde, tak sem segre koukal pres rameno). A mimochodem sem se dozvedel, ze me psala mesic po rozchodu, ze me moc miluje ale ze to proste nefungovalo a tak... a par dni potom ho sbalila. Nedavno sme se bavili a ona "ze je tezky na me zapomenout" a to si mezitim uzivala s timhle typkem. Úsměv Takze mi taky neni uplne fajnove a vim jak se citis. A mam presne ten stav, kdy ona se ma fajnove (ted teda ne, ale predtim) a ja sem v prdeli. No, sere me to uplne maximalne nejvic. Nevim, jestli je to tim, ze ji porad miluju, nebo proste urazenou jesitnoosti, ze ji ma nekdo jinej nez ja, nebo nevim... ale klepou se mi ruce a sem nasranej uplne nejvic... grrr... sakra a nikdo, kdo by me vyslechnul v dohledu Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 29. Květen 2007, 08:31:38 »

přidám jeden aktuální příběh  Andílek

Včera jsem se sešel s bývalou slečnou, do které jsem byl strašlivě zamilovaný. Náš rozchod jsem si opravdu hodně protrpěl. Když se se mnou po několika letech rozcházela, tak se mnou odmítala cokoli řešit a místo toho vše řešila s mojím bývalým kamarádem. Ten jí během naší krize poskytl tolik porozumění, až mě pustila k vodě a začala chodit s ním.  Ďábelský

Já už se z toho vylízal, ale čím víc jsem v pohodě já, tím víc je ona na dně. (ne že bych z toho měl radost)
Asi jí štve že jsem už v pořádku, že mám vlastní život nezávislý na ní a že nepřiběhnu na zavolání kdykoli si usmyslí. Začala mě obviňovat úplně ze všeho. Že když jela včera za mnou tak si nevzala deštník a zmokla. Navíc jela jenom v tričku a strašně vymrzla (copak za to můžu?)
Půjčil jsem jí suché oblečení a získal silný pocit, že je dobře že mě pustila a hlavně....už nikdy více.

A to ještě neví že už nejsem sám. Ale to jí raději říkat nebudu, nechci jí zbytečně ublížit. Ona je dobrý člověk, jen je občas na zabití. (jako všechny holky)
« Poslední změna: 29. Květen 2007, 10:05:57 od Lasendou » Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 29. Květen 2007, 08:35:42 »

no, abych pravdu řekla, já se taky moc nechápu....podle toho mailu mi přišlo, že mi to píše někdo úplně jinej, tak nevím, jestli nemiluju někoho, kdo už dávno neexistuje....a nevím jestli bych to nazvala sílou, spíš asi, pokud bych měla být k sobě upřímná, citová závislost  Smutný každopádně tady takový nesmysly si musím do budoucna odpustit...naštěstí svátek i narozeniny má už za sebou, tak nebude důvod mu psát  Úsměv možná až tak na Vánoce a to doufám, že už budu úplně někde jinde...snad...

Ukončit to musíš v sobě.
Dej šanci někomu jinému. Pokud ho nebudeš srovnávat s bývalým tak se budeš moct zamilovat. A láska léčí.
« Poslední změna: 29. Květen 2007, 17:50:21 od Lasendou » Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
ted.johnson



Karma: 2
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 29. Květen 2007, 09:11:32 »

TO DEXTERA : Bylo by spíš smutné kdyby jsi mu nepopřála. Omlouvám se dopředu za svoji tvrdost, ale v úvodním příspěvku píšeš, že tě zajímají názory přispivatelů, tak tady máš jeden v této diskuzi ne zrovna obvyklý. Pročetl jsem si toto téma celé, protože mne zaujal nadpis (btw - co takhle Proč utíkají ze vztahu ženy? Úsměv )  Je smutné a hnusné to jak se k tobě tvůj přítel zachoval. Na otázku jak dlouho to bude trvat než to přebolí mám odpověď - tak dlouho jak budeš ty sama chtít. Máš možnost neustále probírat další aspekty svého vztahu s podobně poznamenanými jedinci jako například zde. Určitě narazíš na lidi poznamenané stejně "těžkými ranami osudu", kteří v tom lepším případě nebudou chtít pouze seznámení s někým, kdo je momentálně citově na dně, ale třeba ti i poskytnou skutečně objektivní pohled na věci okolo tebe. Mám za sebou sedmiletý vztah, který skončil podobně jako ten tvůj. Řešení jak zapomenout je podle mne prosté. Začni žít něčím jiným. Na další vztah je ještě asi brzy, ale i to po chvíli příjde. Přebíjej prostě svoje negativní pocity nějakými pozitivními. Užívej si života s přáteli, začni se potápět, jezdi na kole, choď do kina a do divadla, prostě se nějak po svém raduj z každýho dalšího dne.
Já jsem třeba přišel na chuť vínu Úsměv - v dobrém slova smyslu. Rozchod je podle mne hodně dobrou příležitostí k zamyšlení se sám nad sebou.
Když nemůžeš změnit věci okolo sebe, tak musíš změnit sebe. Ať pak za pár let nelituješ toho, že jsi prožila svůj život steskem po někom, kdo za to vlastně ani nestál. Drž se.... Úsměv
Zaznamenáno
tralali



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 29. Květen 2007, 10:38:34 »

       Dextere, videl jsem tve prispevky v komentari "jak prezit rozchod" a jelikoz ma Q dovolenku,tak jsem zabloudil jsem.No vubec ti tvuj zazitek nezavidim.Pisu ti , protoze jsem zistil,ze už to budou tri mesice a ja jsem porad dost nanic.Zrovna dnes jsem se vzbudil a myslenkama cele rano pri ni.Snazim se odpoutat,ale nejde to.Začal jsem se učit a musel to prerušit a zajit sem si neco prečíst a odreagovat se.Precetl jsem si to tu všechno a rad bych napsal par postrehu.
     Odpustit se neda,pokud se na to necitis, ale ver že to chce jen čas.Jo ,ale mela bys odpustit taky sama sobe.Co,možna to,co si občas vyčítaš.
     Kamaradi od ex,to je otazka.Ja jsem s ni a s nima bydlel a musel jsem skoncit kontakt s nimi,protoze bych to nezvladl.Aj jsem im to rekl,a oni to chapou,aspon doufam a nekontaktujeme se.Proste jenom pohled na nich mi pripomina ji a to co bylo hezký a taky bych se jich vyptaval,nebo by se jen oni neco malo prekecli a ja by sem byl uplne na zacatku.Takze pokud mozno,na nejakou dobu vypustit.Samozrejme pokud ti nekdo z nich umi pomoct,tak to je neco jineho,ale to musí posoudit každý sám.
    Ja jsem ji psal k narozkam a ani se neozvala.I když jsem to čekla a byl jsem i rád.No ten tvuj, je pako.Hele a když je ted tak v pohode,neskusila bys se s nim potkat aj s tou holkou? Myslim,že by ti to možna už ted prave dodalo energii a uvedomila by jsi si , že to nema už cenu resit.
   Ak te štve,že je s jinou,že se hladí,mazlí,milují, tak to je jen ješitnost.Mela bys byt rada, že to víš, ja to nevím a spíš je sama a o to mi to prijde horší, že se tak rozhodla.Treba s tym bojovat a nepodat se.Sám vím,že se to hezky píše,ale nekdy hur dela.
    Takže nejsi sama komu to trva dlouho,ale ja vim a verim že se to zmení a počkám si , a pujdu tomu vstric.Jo skusim na sebe pracovat,proste hledat neco co me udela veselým,tak ako som bol predtým.Jen mysli,že to nedeláš kvuli nemu,natruc nebo neco podobneho,proste jen kvuli sobe,kvuli svemu stesti.Jinak hezky to tu napsal i TedJohnson.Nekteré prispevky jsou fakt dobre a pomužou. Držím ti palce. Jo,abych se nezapomel zeptat"Proč holky utikaji ze vztahu?"
« Poslední změna: 29. Květen 2007, 11:04:27 od tralali » Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 29. Květen 2007, 11:32:56 »

avaranger: pokud se s ní ten kluk rozešel a nemůže na tebe zapomenout a ty evidentně taky ne, tak si myslím, že je reálná šance to dát znovu dohromady, ne? no, pokud teda ten důvod, kvůli kterýmu to nefungovalo nebyl tak nepřekonatelnej a ani jeden nejste schopni udělat něco pro to, aby to fungovalo.....proč lidi nejsou spolu, když k sobě něco cítí? to asi nepochopím...

lasendou: copak to jde nesrovnávat s bývalým? nikdo mi nepříjde tak vtipnej, veselej, chytrej, krásnej (no, krásnej zas tak moc nebyl  Smějící se ) jako byl on...a víš co je paradox? že taková ta lehkost s jakou se vždycky přenášel přes všechny svoje problémy a schopnost rychle  zapomínat, že tato vlastnost, kterou jsem na něm nejvíc obdivovala se mi stala nakonec osudnou...pže tím problémem jsem se teď stala já  Velmi smutný

tralali: potkat se s ním i s tou jeho přítelkyní? no, nevím, jestli bych to zvládla ja Ďábelský Ďábelský každopádně po tom posledním extempore, kdy se mnou šel na moje narozeniny do kina a do čajovny a ona mu celou dobu psala smsky, jako co se děje, a že určitě spolu ještě spíme a pak jí musel volat i on, aby se uklidnila...mám pocit, že by to nezvládla hlavně ona...prý je hrozně žárlivá (říkal bejvalej)....mě spíš přišla jak stíhačka, pže mu psala snad každou minutu...takže opravdu si takový setkání nedovedu představit....a nevím hlavně, jak bych se zachovala já. asi bych nikomu z nich přes hubu nedala  Smějící se, ale možná bych byla hodně kousavá... Provokatér

ted.johnson: Proč ženy utíkají ze vztahu?...tak to vážně netuším, se mnou to vždycky ukončil chlap...ale třeba se k tomu vyjádří některá z přítomných dam  Úsměv

Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 29. Květen 2007, 13:59:41 »

Dextera: Jde to. Je mnoho kluků, kteří by pro tebe šli na konec světa. Když takového kluka pustíš do svého srdce a dáš mu šanci, tak ti dokáže, že si tě nejenom zaslouží, ale že s ním budeš i šťastná. Srovnáváním ale takovému klukovi zlomíš vaz, aniž by jsi mu dala šanci. Žádný kluk na světě nemůže mít všechny vlastnosti tvého bývalého a nebude ve všem lepší. Tak zvedni hlavu, otevři srdce a oči, protože pro někoho to budou ty nejkrásnější oči na světě.

Přidám ti k tomu dvě rady.
1) Jestli jsi se už dost vypovídala, tak je načase přestat rozchod s bývalým řešit. Tím si jen buduješ přehnanou fixaci a ta tobě i tvým potencionálním partnerům podráží nohy.
2) Z toho co jsi psala tady i jinde na Qarkovi, mi přišlo že preferuješ vztahy ve kterých máš hodně svobody a volnosti (kterou nabízíš i partnerům). Ne každému to tak vyhovuje, lidé jsou různí a vztah je vždy o kompromisu. Věř mi že kluk, stejně jako holka potřebuje cítit že o něj stojíš. Hloupá smska, nebo zavolání není ani tolik o tom co napíšeš, nebo řekneš, ale je to projev náklonosti a hlavně zájmu. Možná proto ti kluk zdrhnul ke stíhačce, což je zase opačný extrém. Ono ho to časem začne taky štvát, že nemá chvíli soukromí, ale teď si užívá to co od tebe neměl. Zkus si v příštím vztahu vzpomenout, že lhostejnost a nezájem se neodpouští.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 29. Květen 2007, 16:34:38 »

Dextera > zadni dva kluci nejsou stejni. Porovnavat fakt nesmis. Treba ja mela na byvalem priteli nektere veci, co mi v tomto vztahu chybi, rada. Ale s nynejsim pritelem sou to zase jine veci, ktere sou perfektni a ktere postradal muj byvaly.
Nesmis si rikat, ze on byl skvely atd a ze tenhle kluk tohle nema, tak ma smulu. Treba bude mit jine a zajimavejsi vlastnosti...
kdyz budes ten rozchod moc resit a moc na to myslet, bude te to hrozne svazovat a nebudes vnimava k lidem, kteri by si mozna tvoji pozornost zaslouzili
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 29. Květen 2007, 18:18:24 »

asi jo, asi máte pravdu, řešením co bylo asi stejně nic nevyřeším....dík všem za podporu a rady...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 29. Květen 2007, 22:39:41 »

no, pokud teda ten důvod, kvůli kterýmu to nefungovalo nebyl tak nepřekonatelnej a ani jeden nejste schopni udělat něco pro to, aby to fungovalo.....proč lidi nejsou spolu, když k sobě něco cítí? to asi nepochopím...
Byl to vztah na dalku a ne jen tak ledajakou, ale rovnou 190km (=> 2x za mesic na cely vikend sme se videli). Ona je desna pesimistka. Coz by ani tolik nevadilo, jenze jeji pesimizmus se nejvice projevoval, kdyz sme byli spolu. A to me nicilo, takze bych to mozna taky casem ukoncil, protoze bych na to nemel nervy. Moc me to mrzi, protoze sem ji (a myslim, ze stale jeste) hodne miloval. Je to sest mesicu, nemyslel sem na ni. Nemluvil sem s ni. Nepsal sem ji. Nijak sme nekomunikovali. A stacilo se ted po tech sesti mesicich nahodou videt a pak to psani se segrou a je to tu zpet.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 30. Květen 2007, 13:29:44 »

hm, tak to tě chápu....vzdálenost bych byla schopna překousnout, i to vídání 2x do měsíce, ale kdyby za mnou dojel pokaždé někdo se smutnou náladou, pesimisticky naladěnej, to by mě asi dlouho nebavilo....asi budeš muset ségře zatrhnout, aby si s ní psala  Úsměv...stejně je to divný, jak jsou lidi schopný tolerovat člověku, co milujou i něco, co je jinak děsně štve....ale, co má ve světě logiku, že?
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 30. Květen 2007, 17:32:58 »

...stejně je to divný, jak jsou lidi schopný tolerovat člověku, co milujou i něco, co je jinak děsně štve....
Jo jo. Kdybych ji nemiloval, tak bych ji musel nesnaset Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS