Rozchod

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:18:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rozchod  (Přečteno 7270 krát)
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« kdy: 17. Listopad 2007, 21:56:43 »

Prosím poraďte mi  Smutný jak ukončit vztah s holkou, o které vím, že je do mě zamilovaná a to ne málo, abych jí nějak neublížil? Jak jí to říct, aby pochopila, že neni chyba u ní, že jsem prostě jen blb, co jí za to nestojí?  Smutný Nevim jak říct, proč to chci skončit... prostě tomu něco chybí...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Listopad 2007, 22:18:39 »

Težko. Vždycky jí to bude bolet. Ale můžeš se zachovat jako chlap a říct jí to narovinu. A odpustit si "sem prostě jen blb, co jí za to nestojí". Narovinu jí říct o tom, že ti ve vztahu něco chybí a že se nechceš a nedokážeš přetvařovat a tvářit se, že je všechno OK. A že víš, že z toho bude smutná, ale že je to tak lepší. A nebo mužeš bejt srab a prostě shodit zodpovědnost na ní. Čiliže se začít chovat tak, že se s tebou sama za čas rozejde.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Listopad 2007, 23:02:19 »

Jo asi máš pravdu, ale já, i po ne zrovna nejlepším zkušenostech, jsem si začal něco s holkou ze třídy  Mlčím teď si to hold pěkně vyžeru  Podivený snad ji to aspoň brzy přejde...
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Listopad 2007, 00:25:56 »

Pro ujasnění: Slečna, se kterou se chceš rozejít, je ta ze třídy, OK? -> [Na tom postavim svou reakci.]
Jen že mi z těch tvejch 2 příspěvků nebylo úplně jasný, jestli mluvíš o jedný a tý samý osobě...


jsem prostě jen blb, co za to nestojí
Ale prdlajs... Nezbavoval bych se milující holky jen kvůli tomuhle subjektivnímu pocitu. Rozhlídni se, baby choděj s týpkama nejrůznějších nátur, a ba sou na to ještě v hloubi duše hrdý, že maj co probírat s kamarádkama, jak je ten jejich "hroznej". Smějící se A navíc, třeba si zrovna jen něco namlouváš...

Tý slečně ZA TO STOJÍŠ, proto s tebou je. Seš pro ni krásnej a jedinečnej, tak proč ji honem zbavovat iluzí? Mrkající

Zas jestli to ale nejni oboustranný (TY ji nemiluješ), tak je to něco jinýho... Neutrální
« Poslední změna: 18. Listopad 2007, 00:31:32 od Stranger » Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Listopad 2007, 01:12:10 »

Zas jestli to ale nejni oboustranný (TY ji nemiluješ), tak je to něco jinýho... Neutrální
O tom to tady je, ne?  Znepokojený
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Listopad 2007, 08:29:58 »

prostě tomu něco chybí...
Zas jestli to ale nejni oboustranný (TY ji nemiluješ), tak je to něco jinýho... Neutrální
O tom to tady je, ne?  Znepokojený
Jj, to je hold tak, když si jeden (tedy já Úsměv ) nepročte příspěvek důkladně do konce... Stydlivý
Jinak se ale snad shodnem na tom, že házet si popel na hlavu stylem "sem blb, kterej za to nestojí", je pitomost.
Zaznamenáno

Emmanuelle



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 44
Místo: Vysocina
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Listopad 2007, 10:21:22 »

to Lubos92: pridavam se k nazoru, abys ji rekl vse narovinu. To oceni kazda holka a bude si te vazit. Vim to od sebe i od kamaradek. Je to nejtezsi varianta pro Tebe, ale nejlepsi pro toho odejityho (ktery se v tom bude placat prece jenom dele nez ty...) Rekni ji i tvoje duvody: jasne strucne, proc (nezabihej do podrobnosti, proste jen, ze to pro Tebe neni ono). Nerikej ji, ze ji milujes, nebo ze si najde jineho, nebo ze Ty jsi spatny a ona ma na lepsiho, nerikej, ze budete kamaradi.
Pokud jsi chlap, tak za 3 dny po rozchodu zavolas: nekdy to tem rozejitym totiz trva dele, nez ten fakt akceptujou a pak se potrebuji na par pro ne dulezitych veci zeptat ( i kdyz tobe se mohou jevit jako prkotiny). Dej si casovy limit treba 20 minut, bud pevny ve svych nazorech, opet se nepoustej do nejakych kamaradcovskych klise, odpovez ji na otazky, jak nejlepe muzes, a ona se bude citi pak lip. Ze Ti za to stala, aby sis s ni jeste alespon promluvil a neodkopl ji jako psa. Krome toho je to spoluzacka, takze by to snad i ulehcilo zivot Tobe...
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Listopad 2007, 15:56:18 »

Tak jsem to řekl narovinu, ale že by si mě za to vážila? Možná časem...
Zaznamenáno
panther

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Listopad 2007, 20:55:13 »

Teď je naštvaná, protože rozchod vždycky bolí, ale časem to pochopí a možná z ni bude ještě super kamarádka  Mrkající.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS