rozchod a nejlepší kamarádi???jde to??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 13:10:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  rozchod a nejlepší kamarádi???jde to??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: rozchod a nejlepší kamarádi???jde to??  (Přečteno 7931 krát)
denniska.

Karma: 1
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 08. Květen 2009, 11:17:00 »

zdravím vás...před měsícem jsme se s mým přítelem po domluvě rozešli.Ale je tu problém...od té doby jsme už spolu párkrát souložili,a vídáme se poměrně často.Ze začátku mi to takhle vyhovovalo,ale ted...ted mi hrozně chybí třeba to, že když se loučíme, nadáme si ani pusu na rozloučenou,a když jsem doma -pořád na něj myslim.v kontaktu jsme neustále, jsme prostě jak nejlepší kamárádi.Vůbec nevím co si o tom mám myslet, a hlavně co si  o tom myslí o on.Na jednu stranu bych ho hrozně chtěla zpět, ale na druhou stranu vím, že když se k sobě vrátíme zničím tenhle hezký vztah a já se budu znovu trápit...máte s tímto někdo zkušenosti?nebo nějakou radu pro mě?? denisa
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Květen 2009, 11:46:46 »

nevíme příčinu vašeho rozchodu, takže těžko soudit... ale obecně ztmelování vztahů zpátky nemusí být zrovna dobrý nápad - je nutné odstranit příčinu rozchodu, což dost často nejde...
myslím, že váš vztah tvému bývalému teď nejspíš vyhovuje, ale v okamžiku kdy potká jinou, tak se nebude cítit vázaný (hádám, neznám příčiny rozchodu) a bude mít vztah s jinou, což ti nejspíš ublíží... takže záleží na tobě, jestli chceš ten vztah udržet tak jak je teď a riskovat že si časem nejspíš ublížíš, nebo to máš v hlavě srovnaný a dokážeš se nad ten vztah povznést a užívat si sex (což je ale míň pravděpodobná varianta, takže si dej pozor aby sis to v tom případě jenom nenamlouvala a časem to nebolelo)...
jinak ještě jedna obecná věc - ve vztahu (ať už jakéhokoli druhu) je docela důležitá komunikace... pokud cítíš že máte nějaký problém, který je potřeba vyjasnit, tak jestli se nedokážeš smířit s případným špatným koncem (a nic si nenamlouváš a jsi sama k sobě upřímná), je imho lepší si promluvit i s rizikem že to bude bolet, než aby to za nějakou dobu neřešení problému bolelo mnohem víc... ale to je jenom můj názor, nikomu nevnucuju...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
denniska.

Karma: 1
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Květen 2009, 12:06:07 »

souhlasím..Bylo by nejlepší s nad to povznést.ale tak jednoduché to asi nebude.Příčinou  našeho rozchodu bylo to, že se mi dostatěčně něvěnoval..Ozval se třeba jen dvakrát týdně, i když to nebyl vztah na dálku...Jenže ted je to přesně naopak...pořád se ptá co dělam a jak se mám,a taky hodně žárlí na ostatní chlapy.Jde vidět, že si mě asi hodně přivlastnuje.jenže já nevím jsetli mi tímto naznačuje, že by to chtěl dát znovu dohromady,a nebo jestli chce mít pocit, že sem byla jenom jeho...Ale spíš ta druhá možnost...A já zase nechci být ta blbá holka co mu na všechno skočí
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Květen 2009, 12:21:20 »

pokud ví (tzn. jasně jsi mu to řekla), že příčina rozpadu vztahu byla v tom, že se ti dost nevěnoval, tak myslím měl šanci bojovat o vztah... pokud má jen majetnícký pocit, je dobré stanovit nějaký mantinel a vyjasnit si to mezi vámi...
povznesení se nad ten vztah není jednoduchá věc, a proto pokud toho nejsi schopná (a to si musíš říct sama sobě upřímně), tak je blbost ten vztah udržovat aby sis potom ublížila => vyhýbat se tomu konfliktu a oddalovat řešení pokud víš že si pozěji ublížíš je imho trochu blbý => bacha na to Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Květen 2009, 12:57:09 »

Pokud je příčina rozchodu to, že se ti dostatečně nevěnoval, tak je pravda, že se s tim mohl snažit něco udělat, ale já osobně nejsem moc velkej fanda slepovaných vztahů. Myslim, že by bylo nejlepší to s nim trochu probrat, a to co nejdřív. Prostě buď všechno, nebo nic, protože jestli budete tenhle "přátelskej" vztah udržovat, tak si myslim, že na konci z toho moc šťastná nebudeš.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
denniska.

Karma: 1
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Květen 2009, 14:11:05 »

problém je,že on se celou dobu snažil vztah zachránit...ale pořád jsme jen řešili a řešili a nic nevyřešili...pak to došlo k tomu že jsme asi oba tak otupěli,že jsme došli k názoru , že bude lepší se rozejít...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Květen 2009, 14:41:13 »

ten stav ve kterem jste ted je prakticky s jistotou dlouhodobe neudrzitelny, to si uvedomujes i ty sama
=> musis si ujasnit co vlastne chces a jit si za tim...
pokud se snazil ten vztah zachranit i ten kluk, tak jsou ted nabiledni dve moznosti:
a) bude se snazit ziskat te zpatky, ale tobe to bude pripadat takovy slepovany a nakonec se to stejne nepovede protoze nebudes poradne vedet co chces (dokud se vnitrne nerozhodnes nebo si to aspon nepromyslis, tak budes mit at uz se bude dit cokoli takovy ten divny neurcity pocit)
b) najde si jinou, bude s ni vypadat stastne a tebe to bude nejspis stvat...
nejspis se to nestane nekdy v nejblizsi dobe, protoze tomu klukovi to nejspis vyhovuje a spis on ceka na tvoji reakci nez ty na jeho... z dlouhodobyho hlediska je to ale soudek s prachem...

pokud se tem moznostem (obe sou vcelku blby) chces vyhnout, tak si v hlave musis ujasnit, jestli chces ten vztah zachranit nebo ne a pak si za tim jit... jestli cekas, ze se ten kluk vyzvejkne s nejakym zasadnim resenim a z hodiny na hodinu se zmeni a ten vztah bude najednou ruzovy, tak se pletes... navic pokud to pujde dal takhle setrvacnosti, tak to skonci jednou z variant popsanych vyse...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Květen 2009, 15:00:15 »

Co bylo, bylo. Když vidím aktuální situaci, tak ti řeknu tohle: Chceš, aby tě miloval? Na tohle odpovíš že určitě jo. Teď se zeptám podruhé: myslíš, že tě miluje, když mu stačí s tebou mít sex? Teď už asi budeš váhat.
Řekl bych, že dřív nebo pozděj to dojde do té fáze, kdy ty do něho budeš zamilovaná, ale on tě bude jen zenužívat ke své potřebě a nakonec se na to podíváš s odstupem a řekneš si: on mě celou dobu jen využíval, jak jsem mohla být tak hloupá. Říká se, že chlapům jde jen o jedno. Ač já hodně bojuju proti tomuto názoru, tak ti bohužel řeknu, že te tvůj do tohodle případu patří.

Řešení:
a) chceš ho zpátky - nesmíš se mu dávat zadarmo, nech ho o tebe bojovat. Já se ale bojím, že se na tebe buď vykašle úplně, nebo se pořád bude snažit akorát o variantu b) (což poznáš jednoduše tak, že ti nebude věnovat mimo toho, co chce on sám)
b) bude ti stačit to, co máš - ale později spadneš "na hubu" (viz výše)
c) necháš ho plavat úplně, najdeš si jinýho, lepšího, hezčího, (bohatšího Šťastný )...a že takových je!
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Květen 2009, 15:50:12 »

b) bude ti stačit to, co máš - ale později spadneš "na hubu" (viz výše)

Věř tomu, že si dřív nebo později nabiješ...

c) necháš ho plavat úplně, najdeš si jinýho, lepšího, hezčího, (bohatšího Šťastný )...a že takových je!

Tohle mi připadá jako nejlepší řešení. Sice si třeba řekneš, že nikdo lepší neni, já taky ještě nenašla nikoho lepšího než toho, se kterym jsem si tu hubu nabila Šťastný, ale musí se prostě hledat Úsměv

Možnost a) si myslim, že neni moc reálná.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
denniska.

Karma: 1
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Květen 2009, 07:38:49 »

Dávám vám všem za pravdu.Bylo by to opět zbytečné trápení.zkusím variantu C , bude to tak nejlepší.I když nevím jak to mám udělat, když je to nejlepší kamarád mého bratra Neutrální.ale budu se holt snažit, i když vím, že to bude těžké...Ale myslím si, že až si uvědomí, že mě ztatil úplně, asi se bude hoch snažit.Dufám, ale, že už bude pozdě...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Květen 2009, 21:03:01 »

nečtu reakce ostatních v tomhle topicu.... pokud s ním budeš neustále takhle v kontaktu, nepřestaneš na něj myslet a sama říkáš, že to nemá budoucnost, ukonči to a nescházej se s ním třeba 2 měsíce vůbec.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS