Rozchod kvůli manipulaci a psychickému tlaku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:33:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod kvůli manipulaci a psychickému tlaku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rozchod kvůli manipulaci a psychickému tlaku  (Přečteno 6119 krát)
FXman

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 02. Červenec 2009, 14:27:41 »

Ahoj lidi, tak už i já sem patřím Smutný Moje slečna se se mnou rozešla po třech letech, dva a půl roku jsme byli jako hrdličky, žádné problémy, žádné hádky, já jí snesl modré z nebe, cokoliv jsem pro ní udělal, zařídil apod., procestovali jsme spolu polovinu Evropy, všechny kámošky jí mě záviděly, když vyprávěla co všechno se mnou zažila... No dost chvástání se..... Každá strana má i líc, takže moje holka byla z dvojčat a její dvojče těžce neslo, že ona nemůže sehnat nikoho tak dobrýho jako já a že její setřička má lepšího...Takže už od začátku mě neměla ráda. No co, nemusíme si všichni padnout do oka, postupně jsem poznal jak je její sestra závistivá a nepřející, no kolik večerů nám zkazila už jsem ani nepočítal... Ale hlavně, a to mi vadilo nejvíc, byla jako přísavka - všude za náma lezla apod.  To mojí mladý nevadilo, protože nejenom že je to její dvojče ségra, ale i nejlepší kámoška (a to je asi i ten problém),takže se aspoň měla s kym bavit v hospodě... Tohle lezení začalo když sestrička přišla o svýho kluka a já pod nátlakem mladý svolil k tomu ať holt s náma chvíli chodí, než si někoho najde... Tak jako to bylo když moje mladá kdysi neměla kluka, tak jí její sestra brala s přítelem ven, aby někoho poznala....   Jenže moje mladá nikomu nevadila a chovala se slušně, což se o její sestře říct nedalo. Scény když jsme si chtěli odejít domu kdy se chtělo nám a ne kdy se chtělo jí, prostě muselo bejt podle jejího a žádné ohledy nebrala (mohl bych vám tu vyprávět spoustu absurdních příběhů pro zasmání,ale to bysme tu byli ještě zítra). Takže jednoho dne přetekl pohár a řekl jsem dost... Poslal jsem jí doprdele a ať za náma všude neleze... To ale byla chyba, protože spustila neskutečnou lavinu a scénu, doma mě pomluvila u rodičů (dva a půl roku jsem byl miláček a najednou jsem byl jejich nepřítel číslo jedna), přisála se místo nás na rodiče, mladou terorizovala v jejich společném bytě (holky bydlí spolu,ale bez rodičů), no bylo to husté a hutné.... Mladá se mě snažila doma nějak bránit ale nijak valně, odpověď vždy byla že je mnou zmanipulovaná a že nemluví pravdu... A když jsem se chtěl bránit sám, tak odpověď že to je mezi její rodinou a ségrama a já do toho nemam co kecat, že nejsem žádný její manžel zatím. Týden na to mi psal kamarád, o kterém si sestřička myslela jaký je to její nejlepší přítel o tom, že mu na icq psala jak nám ten vztah vůbec nepřeje a že udělá vše proto,abysme se rozešli! To vyděsilo i mladou a na to konto jsme s mladou zašli oba domu k jejim rodičům a snažili se jim otevřít oči, ať tu ségru proplesknou, že tohle chování neni normální. Bohužel, neuvěřili (respektive neuvěřila-holky maj jenom matku a táta je nevlastní, ten byl celkem v klidu a moc to neřešil), a dostalo se nám odpovědi že kecáme a že bude za každou cenu stát za svojí dcerou, který jsme strašně ublížili a že to jenom proto,že už nikoho jinýho nemá. Pak následovalo pár menších hádek a život nějak ustrnul, ale to byla chyba... On ustrnul jenom zdánlivě, ale matka se ségrou mojí mladou furt psychicky terorizovali, pomlouvali mě, manipulovali proti mě, a i když ona to věděla (že jsou to manipulátorky, hlavně její máma), tak 100x opakovaná lež se stane pravdou a tak se mi začaly vyčítat úplně nesmyslný věci, začala mi mladá vyčítat že je jenom muj podpantoflák, že je jako muj otrok (přitom to přesně byla její matky).Jakmile se mi něco nelíbilo a chtěl jsem kompromis, tak jsem dostal tyhle odpovědi. Byla chyba, že jsem usnul na vavřínech a věřil, že mladá má svojí hlavu a dokáže si to doma srovnat... Smutný  Takže takhle ji postupně proti mě štvali, až to vyvrcholilo teď dovolenou v červnu. S mladou jsme měli naplánovanou dovču, už jsme vybírali konkrétní hotel apod. už se to skoro chystalo platit a řikal jsem mladý ať si vyzvedne pasy a že poletíme... Věděli o tom i její rodiče a najednou náhodička, ale domluvilo se na kalbě u nich, že poletí celá rodina na dovču a zrovna v našem termínu, je to podivná náhoda,ale jak mi to vysvětlila mladá, tak to vypadá, že fakt byla náhoda a ne že by to bylo plánované (ta iniciativa nevznikla údajně od ségry ani rodičů,ale někoho dalšího z rodiny). A protože mladá po téhle dovolené už dlouho toužila tak na to kývla. O půlnoci na to kývla a ráno v devět hodin bylo nakoupeno a mě to jenom oznámila. No byla hádka, že se mě ani nezeptala jestli mi to nevadí apod a jenom mi to suše oznámila (spíš s radostí dokonce! ),no a zase že jí musim mít furt pod kontrolou, že už nemůže nic a bla bla bla výčitky.  Mezitím také koupili mladý auto, ale bohužel z její stavebka, s podmínkou že jí ho doplatí až se k sobě budou chovat se sestrou jako před těma všema hádkama (což se už celkem chovali), takže spíš namířené proti mě, dokud se s nim nerozejdeš tak ti to auto nezaplatíme (což samozřejmě nikdo neřek na plnou hubu, protože oficiálně jsem jim vubec nevadil a mlada by je poslala nekam kdyby se to reklo takhle na plnou hubu). No probihala tedy mladý a rodinky dovolena v turecku a objevili se tam nejaky novy kluci... a to uz bylo nakroceno k pruseru, protoze ty kluci samozrejme o sebe trvale dbaji, jsou furt hezky (bo je nevidi rano po probuzeni Šťastný ), jsou milí a rikaji sladky sluvka a muzou nakecat co chtej... A protoze mladá vidí, ze jeji segra si s nima mohla uzivat a ona ne, tak ji tak zaclo srotovat, ze novej kluk by nemel problemy s jeji rodinou, nebo uz by vedela jak by se jich vyvarovat (otestovano na me), ze ty kluci nebyli zas tak spatny (ze ten vztah nema absolutne budoucnost a je mimo uz nevidi-moh bych popsat detaily,ale nema smysl, proste je to vztah bez budoucnosti).  To,ze jeji segra sehnala za dva roky co byla sama samý nuly,ktery mi nesahali ani pod kotniky sice ví, ale myslí si jak ona nemuze mit stesti a nemuze sehnat nekoho lepsiho nez ja... (asi si mysli ze ty kluci z dovcy ji muzou neco nabidnout, ale fakt to nema budoucnost, buhvi jestli ji vubec odepisou a prijedou za ní).
Takze holt ze by chtela rozchod, protoze byly zase nejaky hadky a zase obvinovani me jakej jsem hroznej a ze uz nemuze nic bez myho svoleni (clovek uz ji fakt nemoh vytknout nic)... No vytkla mi spoustu veci(ktery jsem z ni musel tahat jak z chlupaty deky, puvodne chtela proste konec a nerict nic abych se nemohl zmenit, ze by to byla stejne jenom pretvarka prej) no a dali jsme si tyden spolu, zmenil jsem snad vsechno co slo, meli jsme se nadherne, nenudili se, zabava.... a stejne nakonec rozchod, bylo to tedy vylozene jenom kvuli tem novejm klukum a ty celkovy tlacence od jeji rodiny.  Tak a ted co ted? Prerusil jsem veskerou komunikaci, nechci o ni ani slyset, ale ted jsem se dozvedel, ze to proste bylo jenom tim, ze se dostala do spatny spolecnosti a ze ji jeji rodina zmanipulovala a ona by tohle nikdy normalne neudelala, takze tim mi je to vuci ni lito. Tim spis ze vim, ze na lepsiho kluka nema(videl jsem jak nedokazala jeji segra nikoho sehnat dva roky a jeji segra dokaze lip komunikovat), takze vim ze pujde dolů...  Kdyby jeji segra mela normalni trvalej vztah a neděvkařila furt, tak jí tyhle myslenky ani nenapadnou,stejne tak kdyby tam nebyla ta tlacenka od jeji rodiny. Dalším problémem je, že její ségra je zároveň i její nejlepší kámoška... Takže když je problém, tak ho řeší s ní, a její ségra jí samozřejmě poradí přesně to,abych vypadal jak čůrák a ten špatnej a rozpadlo se to. Prakticky nemá komu by se svěřila kromě rodiny...  Chtěl bych jí z tohohle vytrhnout,ale už nevim jak... Dokonce mi teď kámoši řikaj že je i možný, že jí její rodiče řekli buď od nás budeš dostávat peníze na studia a nájem nebo se rozejdeš... (ale to je jenom domněnka)...
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Červenec 2009, 14:56:00 »

Zní to až neuvěřitelně. A tohle všechno jenom kvůli jedný zamindrákovaný závistivý sestřičce? No já nevim, tvá přítelkyně má přece svou hlavu a měla by se umět rozhodovat sama. I když zase, pokud na ní byl vyvíjenej takovej nátlak, tak by to nejspíš trvalo věčně a dřív nebo později by ten vztah asi skončil. Je to těžký, ani pořádně nevim, jak bych něco podobnýho řešila, ale rodina bývá pro  některý lidi hodně důležitá a bohužel i nejpřednější.
Jestli jsi tak skvělej, jak píšeš, tak si určitě brzy najdeš jinou  Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Červenec 2009, 20:30:17 »

dej ji na chvili pokoj, pokud neni blba, tak si uvedomi, co v tobe ma. a kdyz ne, aspon s ni nebudes ztracet cas:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Červenec 2009, 21:49:34 »

rodina bývá pro  některý lidi hodně důležitá a bohužel i nejpřednější.

nebo spíš nejsou schopní bez ní "přežít a uživit se" nebo spíš když ti nepomůžou rodiče "odrazit od dna" čímž jí vlastně hrozí (teda já to tak chápu prostě: on a žádná "kariéra" nebo my a "kariéra")...

Souhlasím s tím, abys počkal.Sice to sou tři roky života v kýblu..ale de dál ..stejně když už to zašlo tak daleko, tak nemáš šanci s tím něco udělat...ani kdybys zmáknul "tatíka."
Zaznamenáno
FXman

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Červenec 2009, 23:06:43 »

Ještě jsem s ní byl dneska na kafi, a docela dobře jsme si promluvili... přiznala že to je kvůli tomu tlaku který na ní byl vyvíjenej a taky díky tomu, že si chce prostě ještě trochu užít, že to chce ještě zkusit taky s někým jiným a že by jí to hodně mrzelo, kdyby to nezkusila a pak by si to celej život vyčítala (na což jsem odvětil jestli si náhodou nebude vyčítat to, že mě kvůli tomu opouští - na to odpověď že jestli jsme si souzený, tak se k sobě vrátíme a že to osud zařídí).  Tak jsem jí nastínil že tahle možnost tu je dokaď si někoho nenajdu, že pak ať nečeká že budu kvůli ní lámat nějaký holce srdce a vracet se (to by tam musel být nějakej echt problem a důvod k rozchodu).  Už je rozhodnutá a nehnul jsem s ní ani o kousek...  Dál mi řekla ať si taky nějakou najdu a zkusim si to taky s nějakou jinou, že jí taky hlodal červík, abych já nevybouřenej( je to defakto muj první delší vztah ), někdy v budoucnosti nedostal chuť taky vyzkoušet ještě něco jinýho, nějakou novou a jí kvůli tomu neopustil, že to je takovej třetí(ale nejmenší) důvod proč to takhle udělat...  Podle toho jak jsme se bavili jí to ani moc nevzalo, říkala že jí to asi ještě pořádně nedocvaklo... Takže jí ani nebude problém najít si za chvíli další vztah...To, že já z toho budu v háji přes prázdniny (tak nějak počítam že tak dlouho-uvidíme), jí mrzí a holt se nedá nic dělat
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Červenec 2009, 00:38:28 »

najdi si jinou... 3 roky ztracené jsou lepší, než pokažený zbytek života (nesnesitelní příbuzní, ovlivnitelná partnerka,...)
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 03. Červenec 2009, 06:38:51 »

Přesně tak. De facto Ti řekla, že s Tebou nechce chodit, všechno ostatní okolo jsou jen blbý řečičky. Najdi si jinou. Podle toho, co o sobě píšeš, tak by to neměl bejt problém...
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Červenec 2009, 07:22:39 »

Já souhlasim, nech to plavat. Nejspíš s ní nic nehne. Je sice pravda, že to jsou tři roky, ale pořád se to ještě dá. Já měla skoro pětiletý vztah a teď mě nijak nemrzí, že skončil, takže no stress Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Červenec 2009, 08:33:56 »

tak ona má svým způsobem pravdu, moje teta plánovala bydlet se svojí kamarádkou a užívat si života a tak někdy v 25 se začít zajímat o rodinu atd. V 17 otěhotněla a pak se to odrazilo na tom, že po X letech začala svého muže podvádět. takže je důležitý se vybouřit, pokud se člověk vybouřit chce, jinak to udělá jindy
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
FXman

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Červenec 2009, 11:36:28 »

No mrzí mě na tom, že vím, že se to ještě bude kompilkovat, protože to by musela být sakra náhoda, aby našla někoho lepšího než já (fuj to zní fakt jako hodně velký chvástání :-D ale porovnávam s tim co dokázalo sehnat za dva roky její ukecanější dvojče), takže to vidím tak, že si bude chtít užít prázdniny, zjistí že to neni sranda najít dneska někoho podle jejího gusta a tak aby se mi aspoň vyrovnal, zjisti ze udělala chybu a bude se chtít vrátit...  Takže nastane druhý kolo, kdy já nebudu chtít a ona mě bude přemlouvat ať spolu jsme, jestli někoho budu mít tak to bude ještě horší a čekaj mně jenom problémy Smutný

Edit: Mimochodem já vim, že neni ideální, že má spoustu chyb, a že bych sehnal lepší. Ale nechtěl jsem to zahodit kvůli těm třem letem, tomu co jsem do toho vztahu za ty roky dal (většinou jsem ten vztah táhnul jenom já a ona se "vezla"), samozřejmě kvůli tomu že jí mam prostě rád...  Potkal jsem za tu dobu co jsme byli spolu dost holek, co byly lepší než ona, a byl od nich vidět jistej zájem, ale já bych jí prostě nezradil, neopustil kvůli nějakýmu románku,kterej by měl buhví jaký trvání a jenom proto,že bych chtěl "jít za lepším".  Uvědomuju si, že to byla asi chyba a měl jsem sobecky jít za lepším a neohlížet se na to, co to s ní udělá  Podivený
« Poslední změna: 03. Červenec 2009, 11:41:14 od FXman » Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS