Rozchod, lhani, deprese a kontakt

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 11:08:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod, lhani, deprese a kontakt
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rozchod, lhani, deprese a kontakt  (Přečteno 14926 krát)
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« kdy: 09. Červen 2008, 09:51:59 »

Zdravim, rada bych vas nazor, jako nezucastnenych, na muj zivotni pribeh. Pred 6 mesici se se mnou rozesel skoro po 5 letech pritel. Tvrdil mi, ze pry v tom nikdo 3. nebyl a ze nas vztah je pry moc vazny (coz si ja osobne nemyslim). Pochopila jsem jeho duvody a oba jsme to oplakali. Prvnich 14 dni po rozchodu jsme se porad vidali a 3. tyden po rozchodu mi oznamil, ze pry se s nekym pred mesicem seznamil a ze spolu nejspis budou (coz byla lez, chodili spolu do jedne tridy). Upadla jsem do tezkych depresi a bylo to mezi nami opravdu hodne spatne (poslala jsem ho ke vsem certum). Jsou spolu dodnes. Problem nastal v tom, ze jsme se s byvalym dostali do kontaktu a padla mezi nami veta, ze bysme mohli dat nekdy pokec. K nicemu ale nakonec nedoslo. Po case jsem ho potkala v jednom klubu. Pry na me koukal a i ja jsem zachytila jeho pohled. kdyz me uvidel, ze jsem se v tu chvili na nej taky koukla, okamzite uhnul pohledem jinam. Parkrat jsem si potom vovalali, protoze mi musel vratit jeste nejake veci (vzdycky jsem mu ale napsala sms a on mi potom nasledne volal - nevim proc, kdyz se mnou nechtel potom vsem nic mit, mohl to prece odseknout v sms). Po case jsme se zase videli ve stejnem klubu. Ukazal na me gestem, jestli chci jit na konec baru, ale ja kyvla, ze ne. Byla jsem priopila a porusila svou zasadu za nim jit. Sla jsem tedy. Vyptaval se, jestli jeste chodim s tim klukem /kratce po rozchodu jsem si nekoho nasla/ a i ja se ho tedy zeptala, jestli s ni jeste chodi a jestli je to mezi nimi dobry. Ani snad neodpovedel a dival se pohledem jinam. Ze spolehlivych zdroju ale vim, ze s ni porad je. Potom jsme se zase nejaky cas nevideli. Nevydrzela jsem to a nedavno mu napsala, jestli dame nekdy ten pokec. Napsal, ze zase bude vecer v tom klubu a at tam pridu. Odepsala jsem mu, ze neprijdu, ze mam jiz jiny program a jestli by nechtel jit radeji ven. Odepsal, ze by chtel (coz jsem vubec necekala, myslela jsem, ze me odpalkuje, bylo to mezi nami po rozchodu bylo opravdu hodne spatne) a ze se se mnou rad uvidi, at napisu kdy a kde. V noci mi jeste psal, jestli jsem ve meste, ze by se za mnou stavil, ale uz jsem byla doma. Druhy den jsem mu psala zase ja. Odepsal, ze se tedy muzeme sejit, ale jenom tak na hodinu. Potom mi hned na to volal, ze se v noci pry opil a musi se ucit, ale ze ve stredu pojede do Brna a ze bysme se mohli potkat tam. Souhlasila jsem. V utery rano mi ale psal, ze pry neslozil zkousku a ze dalsi termin ma jiz hned druhy den (byla to pravda - myslela jsem si, ze se jen vymlouva, ale overila jsem si to na netu) a ze se musi ucit a ze se uvidime jindy. Utekl tyden a ja jsem pocase potkala zname, ktere jsem pul roku nevidela. Dozvedela jsem se jeste nejake informace o byvalem a jeho partnerce a nasem rozchodu. Byla jsem priopila a ze zloby jsem ho odpakovala v sms. Vratil mi to dvojnasobne (opravdu osklive) a at ho jiz necham napokoji. A co si to vubec dovoluju. Je to tyden a od te doby jsme se jiz nevideli a ani si nepsali, Jsem na nej nastvana a on na me nejspis taky. Co si myslite najednou o jeho chovani? Strasne obratil, po rozchodu se mnou nechtel vubec nic mit a najednou takova snaha me videt ...

Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Červen 2008, 10:00:27 »

Ten vztah je jednoznačně ztracenej, smiř se už konečně s tím, i kdyby se ti ho náhodou nějak podařilo po půroce přesvědčit,aby se vrátil,tak to nebude jako před tím a nebude to fungovat. Seber se, přestaň se opijet, najdi si jinýho chlapa,se kterým vybuduješ kvalitní vztah a začni znova, úplně zbytečně se trápíš a zbytečně si to zhoršuješ tím, že přemýšlíš jestli něco znamenalo,to že ti zaviolal nebo nezavolal, že řekl, že má čas nebo nemá čas tě hodinu vidět,
je konec a tak to ber.
Zaznamenáno
QitraM

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Červen 2008, 12:59:37 »

Tak tohle je opravdu zabitý. Zapomeň na něj Vykřičník
Těžko říct, proč tě chtěl ještě vidět. Těch důvodů může být spousta, ale žádný z nich by váš vztah neslepil.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Červen 2008, 13:08:56 »

no mozna se ten rozchod nevyviji podle jeho predstav. nenech sebou manipulovat a necekej, ze se vsechno vrati do starych koleji. nevrati.
asi bys od nas rada slysela, ze se tak chova, protoze si uvedomil jakej byl blbec a chce te zpet, protoze si byla ta nejlepsi. Pravda ale spis bude takova, ze te povazuje za jistotu a timhle zpusobem si u tebe udrzuje ta pomyslna otevrena vratka. Radsi na nej zapomen, protoze i kdyby ste to dali zas dohromady, tak sance, ze by to vyslo, je miziva. Mezi vami uz je prilis mnoho zle krve  Eh?
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Červen 2008, 18:21:52 »

A co tedka ocekavas ze bude?
Co chces aby bylo??
Proc zarlis na chlapa, ktery Te opustil?
Proc za nim behas jako pejsek a s radostis sbiras drobky, ktere Ti on milostive pohodi?

Chapu, ze po 5ti letech neni lehke zapomenout, ale mela jsi 6 mesicu na to se rozhodnout co chces dal. Vicemene mas tedka jen dve moznosti - nechat ho jit, zkusit ho ziskat zpet.

Co se tyka jeho - souhlasim s Larry. Jsi jistota. Navic chlapi obecne spatne snaseji zmenu cehokoli... maji radi to sve jiste.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lali
Host
« Odpověď #5 kdy: 09. Červen 2008, 19:31:25 »

Sailo, poradím ti: vykašli se na něho, neozývej se mu, neshazuj se před ním, vymaž ho ze všech svých kontanktů a uvidíš, že následně ho vymažeš i z hlavy.Běž dál a neztrácej s takovým egocentrickým chlapem čas! Hodně štěstí  Úsměv
Zaznamenáno
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Červen 2008, 19:37:40 »

Děkuju Lali ...
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Lali
Host
« Odpověď #7 kdy: 09. Červen 2008, 20:43:22 »

 Smutný je mi tě moc líto. Snad se z toho co nejdřív dostaneš..
Zaznamenáno
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Červen 2008, 20:52:14 »

No tak to, ze ti je nekoho lito, neni zrovna moc povzbudive  Úsměv Super! .... ale chapu, co jsi tim chtela rict.
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
wxq.ivana

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Červen 2008, 23:09:06 »

ja som v rovnakej situacii a ako rozumnz clovek ti poviem kasli na to ale kedze viem ze ho stale milujes tka si asi podame ruky
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Červen 2008, 23:25:01 »

To se nám to tu na tom fóru roztrhnul pytel s holkama najednou Úsměv Ž e by si kluci zajišťovali takhle "plošně" čisté pole působnosti na letní lásky? Úsměv

Sry, B2T:
Zásadní je - klasicky - aby si udělal nejdřív pořádek u sebe a pak teprv řešila ostatní. Tedy - chceš ho nebo ne? Chceš-li ho, je to protože ho miluješ a chceš s ním být a nebo proto, že není nikdo po ruce a jen si chceš dokázat, že o tebe pořád někdo stojí nebo je to protože nechceš zapomenout na ty hezký chvíle co ste spolu měli a chtěla bys to vrátit?

Až budeš vědět co sama chceš, tak za tím můžeš jít.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 12. Červen 2008, 09:02:14 »

To Avaranger:

V necem mas v tve odpovedi pravdu, ale rozhodne ne v tom, ze by o me nikdo nemel zajem (ted to ale nemyslim nejak vychloubacne). Ale neodpovedel si primo na moji otazku. Co vidis za jeho chovanim? Proc tak najednou obratil a chtel se se mnou tak narychlo sejit? Jak ho znam, nic by po mne po nasem rozchodu nechtel. A kdyby skutecne ano, tak je natolik hrdy, urazlivy a jesitny, ze by si o to nerekl nebo by to alespon poslal pres sms, takze tuto variantu naprosto vylucuju. Prece mu musi byt jasne, ze my dva bysme kamaradi nikdy byt nemohli. Nevim, proc se se mnou chtel sejit - prece by si nekazil a neohrozoval jeho soucasny vztah (ve kterem je tak stastny podle jeho slov) tim, ze se setkava s jeho byvalkou. Nekolikrat, kdyz jsem spolu mluvili, jsem se ho ptala, jak se ma a on vzdycky odpovidal, jak se ma dobre a vzdycky jeste dodatl dovetek, ze docela dost.

Myslim, ze se pravy duvod, proc me chtel videt se od nej jiz nikdy nedozvim, protoze jsme se posledne natolik osklivym zpusobem odpalkovali, ze spolu uz 14 dni nekomunikujeme  Mlčím
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 12. Červen 2008, 23:12:28 »

    Patrně by tě rád napíchnul. Více bychom v tom pro začátek nehledal. Přece jen, pokud si tě cvičil, tak za pět let spolunažívání
si tě kvalitně vycvičil, že funguje vše jak na drátkách. Už to sice tolik nejiskří jako s nějakou novou buchtou, ale zase je to přesně to, co chlap potřebuje. Kromě toho, pokud tě napíchnul mezití někdo jiný, a on o tom ví, mohl by ho tento fakt tvé momentání nedostupnosti
nabudit, že by to zase trochu zajiskřilo a on by si rád dokázal, že má výstavně barevné peří.

   Ovšem nejdůležitější na celé věci a naprosto klíčové pro jakýkoli vývoj situace je: Chovat se jako dospělí lidé. Nedíval jsem se do profilu, tak nevím, jak jste na tom s věkem (5 let společného chození naznačuje, že by vám oboum mohlo být nad 20), každopádně chovat se jako dospělý člověk může osoba už kolem 20 let.
   Je nutné, abys věděla, co chceš, uměla to pregnantně formulovat a verbalizovat před svým klukem. Taktéž bys měla být schopna zpracovat jím formulovaný postoj, srovnat si priority/touhy/motivace a pokusit se dojít konsensu. Pokud budou vaše názory na budoucí vývoj vašeho vztahu divergovat, nemusí vás trápit, když se potkáte, nebo střetnete pohledem očí v baru, protože budete vědět, že každý hledáte něco jiného.

   Pro mě osobně by bylo nepřijatelné, abych něco s buchtou řešil po sms, telefonech (to je pro malé děti), aby buchta nebyla schopná řici, co chce, abychom v klubu dělali že se nevidíme, uhýbali pohledem a zároveň se tajně sledovali, neurčitě se dohadovali na možných budoucích schůzkách, kývali na sebe rukou přes bar (zkrátka scény jako ze seriálu pro náctileté). To už je pro chlapa lepší, když si to udělá sám, nebo když napíchne kámošku takhle nemožně se chovající puberťačky.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 13. Červen 2008, 08:50:26 »

Ač sem nemyslel, že to někdy řeknu, tak mi přijde jako kdyb měl SM pravdu (v tom prvním odstavci). Kdyby měl v plánu tu svojí opustit a vrátit se k tobě, tak by to buď udělal, nebo by ti aspoň nepovídal jak moc je spokojený. Myslim, že si třeba sedli, ale v posteli to není ono...

POZN /* Občas se mi to taky stane, že si říkám, jak by bylo fajn (speedmasterovými slovy) "napíchnout" bejvalku. Jo, lákalo by mě to, ale JEN a JEN pro ten, pocit, že sem jí měl. Ani z dálky bych nemyslel na to, že bych se k ní vrátil nebo s ní měl vztah. */

... a to jsem v současnosti se svým sexuálním životem spokojen Mrkající Takže, ani nemusí být nespokojený. Normální člověk ovšem končí u UVAŽOVÁNÍ a nenechá to dospět do fáze realizace - tedy normální = s určitým morálním kreditem.

Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 13. Červen 2008, 09:20:38 »

To SpeedMaster a Avaranger:

Nemyslim si, ze by za tim vsim bylo neco telesneho. Ma prece novou krasnou slecnu (telo). Takze tuto variantu take naprosto vylucuji.

On je velice hrdy. Nikdy by mi nerekl, ze udelal nekdy chybu a nikdy by to nebyl on, kdo by dolejzal. Oba si stojime na svych postech a ani jeden se nechceme vzdat. Hodne mi ublizil, tak prece za nim nebudu okamzite jakmile ho poprve po rozchodu uvidim dolejzat.

Navic kdyz nekdo rika, jak se ma strasne moc fajn a porad ti to opakuje, tak tomu mnohdy tak neni. Ale jsou to vsechno jen dedukce.

Vcera jsem potkala jeho nejlepsiho kamarada. Pozval me na posezeni na terase. Zeptala jsem se ho, jen mezi reci, jak se muj byvaly partner ma. Odpovedel: Joo, ma se dobre ... a nasledne dodal: Jde to.
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 13. Červen 2008, 12:33:33 »

Nemyslim si, ze by za tim vsim bylo neco telesneho. Ma prece novou krasnou slecnu (telo). Takze tuto variantu take naprosto vylucuji.
Tak to pozor Úsměv SpeedMaster a Avaranger mají podle mě pravdu, každý svým způsobem. Zkus více uvažovat v relacích mužské psychologie. Že má novou krásnou slečnu, vůbec, ale fakt vůbec neznamená, že se s tebou nechce vyspat (co za jídlo máš nejradši? A když ho jíš každý den, nezatoužíš občas po změně? Neřeším, jestli je to správné - takhle to prostě je).
Vidím tři možnosti: 1) chce nezávazný sex, 2) ventiluje svůj neurčitý pocit stýskání a ztráty, ale vrátit se ve skutečnosti nechce, 3) chce se vrátit, ale moc nechce udělat první krok. Z předloženého materiálu nelze zjistit, která z těchto možností platí. Pokud si to chceš prověřit, tak si to prověř, pokud si to nechceš prověřit, tak na něj kašli.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 13. Červen 2008, 13:11:26 »

To dazed:

Ale jakym zpusobem si to mam pripadne proverit? Prece mu to nemuzu primo napsat nebo zatelefonovat. Neodpovedel by mi nebo by mi nezvedal telefon (mozna). A psat mu, ze se s nim chci setkat po tom poslednim vystupu taky zavrhuju. Nechci se vzdat sveho postu. Nechci byt ta, co bude dolejzat. A pres jeho kamarady - to uz vubec ne, neni mi 15.

Nicmene pokud bych si mela vybrat z tvych tri uvedenych moznosti, tak by to byla moznost cislo 2. Ale jsou to zase jenom a jenom moje a vase dedukce. Tomu nejdulezitejsimu, kterej vi, jak se veci maji, do hlavy bohuzel nevidime.

S pozdravam pro dazeda

Saila
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. Květen 2009, 07:37:11 »

Když dneska po roce čtu všechny tyhle moje sesmolené řádky, musím se smát  Smějící se Myslim, že to vypovídá o všem  Mrkající
Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Květen 2009, 09:54:28 »

Nejlepším lékem je čas
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 29. Květen 2009, 10:01:51 »

A jak to nakonec dopadlo? Kontaktovali jste se ještě nějak?
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
saila

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 29. Květen 2009, 10:45:13 »

On se mě snažil kontaktovat a sejít se se mnou, ale nikdy k tomu nedošlo. Jen jsme se potkali a dali na chvíli řeč. Toť vše.

Tak zdarec
Saila
 

Zaznamenáno

Flowers chiiiiiilld Úsměv
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 29. Květen 2009, 12:43:52 »

gratuluju, je to inspirativní  Potlesk
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS