ROZCHOD- nerozumim mu:(

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:27:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  ROZCHOD- nerozumim mu:(
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: ROZCHOD- nerozumim mu:(  (Přečteno 13091 krát)
qarkina

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 02. Říjen 2008, 22:53:08 »

ahoj vsichni. tak jsem zabrousila na tyhle stranky, asi vite proc, a tak nejak mi to cteni ostatnich spolutrpitelu vzdycky nachvili pomaha, tak jsem si rekla ze mi treba vic pomuze kdyz se i ja podelim.
Jak uz asi chapete proc sem pisu, rozesel se semnou pritel, po 4 letech vztahu,po skoro spolecnem bydleni,po spolecnem naprosto vsem...oba jsme byli svoji prvni, pro oba to bylaprvni velka laska, travili sme spolu veskery volny cas, uzivali si vsechno noce, vse spolecne, bylo nam krasne, najednou sme ani nepotrebovali nikam chodit , nic delat, stacilo byt spolu, kdykoli, pri cemkoli, jen spolu... ted s odstupem casu asi vidim ze to byla chyba ale bylo nam tak krasne.. ale abych presla ktomu co me opravdu trapi...obcas sme se hadali, ale tak nejak vzdy jako v kazdem vztahu, az posledni dobou zacali byt hadky skoro an denim poradku a to uz opravdu kvuli hloupostem, ovsem on to nehodlal resit, proste bylo videt ze z jeho strany ochladla komunikace a najednou mi prislo ze i jeho zajem o me.. pora sem se ptala co se deje, jestli uz me nemiluje, az mi ted prijde jako bych mu tu mislenku vnukla.. no proste jeste nedavno me krmil recmi jak je mu semnou hezky, planovali sme spolecnou budoucnost, co na vanoce atak, porizovali si spolecne veci, a po dalsi bezvyznamne hadce o nicem mi oznamil ze uz v nasem vztahu nevidi zadnou budoucnost, a ze uz me ma jen hodne moc rad ale ze uz to neni laska... a ja to nechapu, jak muzete tak rychle prestat milovat kdyz se nic nezmeni? .. tak nejak sem to jeste nevstrebala protoze ikdyz mi tohle rekl, pise mi jak se mam, co delam, co mam v planu, ale i to ze jde balit nekam holky, a co bude delat on a jak mi preje nekoho jineho atak:( a to proste nechapu.. a zatim se vidame kazdy den, jen ze si jako musi odnyst veci,a vzdycky tu neco necha a pak si proto zas jde,rika ze semnou prozil 4 roky a proste me nedokaze jen tak odstrihnou a zrusit kontakt ze dne na den.. ale ja timhle hrozne trpim a  nevim co mam delat, nevim jestli mam jeste doufat ze si neco uvedomi a prijde zpatky? nevim jestli to mysli opravdu vazne ze me nemiluje? nevim jestli chce jen vyzkouset nejaky novy holky a pak ceka ze navazeme tam kde jsme prestali?...vsechno vypada ze je ted spokojeny jak to je, kdyz sem mu rekla ze mi to videni se ublizuje, rekl ze se nemusime videt,ze se omlouva ze nato nepomyslel, a ze je to name, ale to mam pak zase strach ze  name uz zapomene uplne a ja se uz nebudu moct upnout ani naten posledni zbytek nadeje co si porad davam:( ikdyz vim ze bych nemela, ale proste mi to nejde dohlavy, proc veci neresil , nekomunikoval, vlastne sme si nic hrozneho neudelali a najednou proste prestane milovat a je jen kamarad? .. opravdu nevim co si mam myslet, a uz vubec ne co delat:(
kdyby mi nektery z panu mohl vysvetlit myslenkove pochody opacneho pohlavi:) nejlepe ve stejnem veku tedy 21let:) budu moc rada, treba to pomuze a konecne se proberu...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Říjen 2008, 12:04:13 »

To je IMHO ten problém - oba svoji první, popř. moc spolu...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Říjen 2008, 14:06:03 »

Ženu která by se se mnou denně hádala bych poslal taky pryč. Kdo vyvolával ty hádky? Jestli ty, tak se nediv. Muži nenávidí hádky, protože se jimi nic nevyřeší a nakonec většinou mají svou (reálnější) pravdu oproti ženě.

Jste moc spolu-taky jedna z možností. Už je to rutina a není to zajímavé.

a nakonec ty vyděračské otázky "ty už mě nemiluješ?" Podvědomě mu vnutíš tu myšlenku a navíc vyžaduješ jeho přízeň. Všechno špatně.

Co dělat? I když se přes všechny snahy rozejde, tak nenadávat. A záleží co vlastně chceš. Jestli to chceš vrátit, tak přestaň dělat výše psané a pak ho požádej o druhou šanci. Nevím jakým jiným způsobem ho přesvědčit, dokud nezjistí, že ses změnila, tak to bude pokračovat takhle dál
Zaznamenáno
Luci
Host
« Odpověď #3 kdy: 03. Říjen 2008, 15:33:20 »

Šanci na úspěch máš jen tehdy přestaneš-li si ho všímat.Zkrátka ho ignoruj a nic už s nim neřeš.Musíš udusit jakoukoliv náklonost k němu....pak si 'možná' uvědomí, že tě chce vlastně zpátky a když ne, tak je jasný, že se rozhodl... Mrkající
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Říjen 2008, 17:04:04 »

Nechci pausalizovat, ale v tomhle veku je to si myslim dost caste. Stalo se mi neco podobneho z partnerky strany po 3 letech (me tenkrat 22). Vim, ze to je presne to co nechces slyset, ale myslim, ze jedina sance je si ho fakt nevsimat, idealne si zacit zit zase svuj zivot, najit to, co jsi ty sama a ne ("my"). Ono pokud vam bylo hezky, tak velice velice rychle zjisti, ze jinde to trebas tak dobry neni a ze cely ten pekny obal velice rychle zmizi. Co se pak stane, to tezko rici, co se mu v te palici semele (tady se zkusenosti dost rozchazi, ja zjistil, ze nikdy neni tak zle, aby nemohlo byt hur Úsměv).
Je zvlastni, ze smrti pro vztah je paradoxne prave to, ze tomu lide davaji vse. Zazil jsem par lidi, kteri to zvladli, ale znam jich opravdu malo.
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Říjen 2008, 17:05:49 »

Co dělat? I když se přes všechny snahy rozejde, tak nenadávat. A záleží co vlastně chceš. Jestli to chceš vrátit, tak přestaň dělat výše psané a pak ho požádej o druhou šanci. Nevím jakým jiným způsobem ho přesvědčit, dokud nezjistí, že ses změnila, tak to bude pokračovat takhle dál
Tak to odpusteni si myslim, ze je asi posledni vec o kterou by mela prosit. Co clovek, to asi nazor.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Říjen 2008, 17:53:44 »

to je zvláštní, proč tady tak strašně moc tech prvních delších vztahů končí právě ve 20,21 a tak? za poslední dobu to už je několikátej...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Říjen 2008, 10:41:30 »

Tak to odpusteni si myslim, ze je asi posledni vec o kterou by mela prosit. Co clovek, to asi nazor.

Já to totiž beru tak, že ten chlap má jasno a tím, že začne dělat "nedostupnou a bla bla" jak se všude o balení mluví, tak to jen vyústí v to, že si chlap bude myslet, že ho ženská nemá ráda.
Druhá šance je jednání na rovinu, žádný chození okolo horké kaše. Chlap ví svoje a dokud mu nedokážeš, že ses změnila (jestli to byl důvod rozchodu), tak se nevrátí. A důkaz dáš tím, že budete spolu. Splu budete, jen když ho přesvědčíš, abyste spolu byli. Přesvědčit ho nedostupností podle mě nepůjde....
Vím že je to z baličského hlediska špatně, ale já to vidím jako jednu z mála dobrých možností pro tento vztah.

EDIT: Samozřejmě rozejít a zapomenout by bylo nejlepší, ale tuhle myšlenku ti málokdo jen tak vnutí
« Poslední změna: 04. Říjen 2008, 11:07:01 od petanx » Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Říjen 2008, 10:49:42 »

Uprimne receno, pokud v tom ma fakt jasno, tak at udela cokoli, tak to nedopadne dobre. Nemam to z poucek o baleni, ale v takovem momentu si z vlastni zkusenosti myslim, ze je lepsi jit si po svem, nez dolezat s prosikem. Obzvlast, kdyz z meho pohledu se on proste zachoval jako idiot, jako kdyby byla kus hadru. Asi v tom hraje roli moje osobni zkusenost, respektuju tvuj pohled na vec.
Zaznamenáno
qarkina

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Říjen 2008, 11:11:28 »

dekuju vsem za vase nazory... ale uz sem si jista ze tohle je definitivni, a jestli si nekdo myslel ze se keme zachoval choval jako kus hadru tak to co mi udelal ted je odost silnejsi kafe.. takze bez prosiku, bez delani drahot, me moc mrzi ze clovek se kterym sem byla 4 roky se mi jevi jako nekdo jiny, jako nekdo koho neznam, hrala jsem hru na rovinu a byla sem ochotna vyzkouset i to ze si dame svobodu, ovsem ne vtom stylu jak to pojal on a pak ty recicky co se  keme donesli pres jeho kamarady, jako ze me nepotrebuje, jak je v pohode, a znate proste ty "chlapsky" reci...
no asi bude trvat dlouho nez nekomu znovu uverim... kazdopadne vam vsem diky a kdyby tu byl nekdo koho potkal po tak dlouhy dobe taky konec vztahu,rada bych si snim/sni popovidala, protoze to je to co pomaha, vypovidat se a videt ze nekdo jiny natom byl stejne nebo podobne...
Zaznamenáno
4ever

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Říjen 2008, 17:33:07 »

velmi ti nepomozem, len sem napisem svoj pribeh, podobny tomu tvojmu....

hmm nieco podobne prezyvam, ja, priatelka ma po takmer 4rokoch opustila koli inemu, taktiez sme boli spolu takmer kazdy den, byvali sme vascinou u mna, rodicia pracuju v zahranici... cely cas mi vravela ako ma miluje, pohadali sme sa , nestretli sa tyzden, musel som si to zistit a ist za nou co ako je, ze ma ineho... po tej hadke ked som s nou prvykrat bol som jej nasiel na stvrty den od hadky sms ako mi pisala ze ho miluje a take... predtym s nim nic nemala, bola neustale so mnou, chalan bol v spravny cas na spravnom mieste, dva dni po tej hadke boli na stanovacke tam sa snim mozno aj vyspala a preto aj ta sms si myslim.... avsak nechapem ako sa tak rychlo mohla zalubit, alebo si ho tymi sme chce len udrzat? a dufa ze casom sa ona donho zalubi skutocne? to netusim...
ja mam 21, ona 22, opustila ma pre 20r chalana z partie s ktorym si myslela ze to bude lepsie ze to chce skusit nek ju necham, bola s nim , bola este par dni so mnou, potom ostala s nim, ja som si odsral tri tyzdne stretol som sa s nou s jednou nedoriesenou zalezitostou, medzi tym som sa zmenil , zacal o seba  starat, analyzoval nas vztah a tak...

od toho stretnutia chce byt zrazu kamaratka co predtym odmietala, ignorovala ma, nadavala na mna, vsetko vravela jemu, ked som sa ozval, snazil som sa este dva krat o napravu a nic, teraz sa ozyva ona, potom stretnuti, chce si pisat cez icq, volali sme spolu, vsetky novinky co mala aj z rodiny mi povedala, tvrdi ze sa jej so mnou dobre da porozpravat, vola ma nek s nou idem k doktorom na vysetrenia a tak.... aj sme boli uz po dva dni spolu, jeden od rana do poobedia a jeden len tak dve hodky, mne to vsak moc nepomaha, byt jej napomocny kamarat, a s nim bude mat intimnosti to je o com, aj som s nou dost popisal cez to icq a tak , vypytovala sa ci som si uz nasiel niekoho a tak, dost ziarlila, ako keby som ja nemohol nic a ona to ze ma chalana je v pohode... viem ze ten ich vztah nie je taky ako si ho vysnivala , hadaju sa a tak.... nie su casto spolu... chalan pije a fajci co jej vadi, neviem teda ci si nechce otvorit zadne vratka, ja na tom stale nie som dobre a preto nechapem co si s tym dokazuje ze sa ona ozvyva a tak...  zajtra som s nou mal ist na cele doobeda na vysetrenie a tak... ale odmietol som to diplomaticky ze ani mne by sa to nepacilo keby mi nova holka behavala za byvalim... preto to co by sa nepacilo mne nejdem robit inym...

uvidim co bude dalej... jednoznacne niesom schopny zacat si ziadny novy vztah a stale by som ju chcel spet, toho pocitu sa vsak musim cim skor zbavit...

Kazisvět: je to zaujimave kazdpopadne, ja mam 21 a tiez mi strostotal vazny dlhodoby vztah, v ktorom sa planovala spolocna buducnost... ale tiez to bol nas oboch prvy vazny vztah, aj sme spolu zacinali intimne zit...
« Poslední změna: 05. Říjen 2008, 17:39:00 od 4ever » Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Říjen 2008, 17:41:24 »

skoro přemejšlim že si najdu holku až mi bude 22 Úsměv abych se tomu rozchodu, kterej v jedna dvaceti na beton přijde, mohl vyvarovat Úsměv
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Říjen 2008, 17:43:58 »

No řekl bych že si dáš pár holek do tý doby než ti bude 17. Pak si najdeš jednu tak na rok, dva a pak někde zakempíš. Buď ti to vyjde nebo ne  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Říjen 2008, 17:46:12 »

jj,20-21 je fakt jasná volba  Smějící se
Pak přijde období,kdy se zas začneš chovat jako 16ti letej kluk a je ti fajn a dokazovat si,že ještě nejseš tak starej
co přijde pak ti neřeknu,tak daleko ještě nejsem
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Říjen 2008, 17:53:50 »

já to myslel trochu s rezervou.. ale jestlis e do tý doby vůbec nějak od introvertnim...což oto, problém mluvit takhle mi problém nedělá..úsměvy na holky a tak,ale prostě přijít za ní a ta první věta, k tomu jsem se nedokopal..tak snad to do tech jedna dvaceti zládnu vypatlat nějak Úsměv ..
tak nějak do konce měsíce se přes to chci konečně přehoupnout. Mám teďko novej účes ( jsem jenom ostříhanej) a tak nějak s emi zdá že po mě holky pokukujou.. prostě cejtim na sobě ten pohled, otočims e a vidim tu holku jak rychle trhne hlavou jakoby jinam. V odrazu ve skle taky občas vidim jak se na mě občas dívaj.. a ne zrovna tak že by siz e mě dělaly srandu.
Vlastně abych nekecal, už jsem se dokopal takhle k "rozhovoru" s cizí holkou.  když už sjem u toho popíšu. Jedu busem ze školy domů, stojim v harmonice, apřede mnou holka, tak 14 let odhadem, najednou rychle šmátne pro kapesník a uplně mega se vysmrká, já stojim naproti ní a řekl jsem jí dobrou chuť. Ona se na mě tak jako podívala jestli jsem zdravej. Naštěstí autobus dojel tam kam sem potřeboval a vystoupil jsem Úsměv

no ale celkově to moc slavný neni no, opravdu, úsměvy sem tam, ale nějak víc....ne a ne..ale jak řikám, to dám, věřim si..Úsměv
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Říjen 2008, 18:02:09 »

Slušnej NEG  Šťastný Tos měl nějak pokračovat  Smějící se
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Říjen 2008, 18:04:34 »

časem se to naučí každej chlap Super!
Ale vy máte velký štěstí v těhle stránkách a díky nim se můžete vyvarovat školáckým chybám,kterýma si jinak každej jedinec musel projít sám a až pak ho to trklo Mrkající
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Říjen 2008, 18:06:22 »

Nebo ho to vyřídilo a šel do kláštera  Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Říjen 2008, 18:10:55 »

BS: to jo, to máš pravdu, nicméně třeba před dvaceti, třiceti lety, když se lidi brali ve 20.. todle si nedovedu představit
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Říjen 2008, 18:18:17 »

jak tady bylo popisováno "opustil mě z ničeho nic" "ze dne na den mě už nemiluje".....není pravda.....to jsou dlouhodobé myšlenky....Věc, kterou si musel ten dotyčný dlouho promýšlet.....
Už delší dobu 100% uvažoval nad tím, že o tebe vlastně už nemá tak velký zájem a že asi nejsi ta pravá....nejspíš doufal, že se situace změní....nezměnila....konec.....

Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Říjen 2008, 18:23:05 »

s monny souhlas Mrkající
a hlavně,pro jedno kvítí se slunce nerozsvítí,dlouho jsem měl problém se s touhle myšlenkou nějak srovnat,ale když se to člověk naučí,už ho málo co s druhým pohlavím dokáže vyvést z míry a je to jedině dobře Super!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Říjen 2008, 01:21:14 »

Přesně monny. Nechápu, jak si můžeš qarkino myslet, že rozhodnul ze dne na den, že už tě nemiluje. To neni věc jednoho dne, možná ani měsíce. To si najednou všimne, že to "nějak není ono". Pak to nějakou dobu s úspěchem ignoruje. A postupně to bobtná, až to pak něco utrhne jako lavinu.
...
Naprosto nechápu, co je špatného na tom, že tě nepotřebuje. Krom toho, takhle se chová 99% kluků. když jsou "mezi svými", aby si udrželi tvář.

Mě navíc vůbec nepřijde, že by se k tobě choval jako k hadru. Když ho furt provokuješ a vydíráš dotazama, jestli tě pořád miluje, pořád se hádáte (počítám, že většinou kvuli blbostem a tys určitě nechtěla poslouchat jeho - povětšinou striktně logické - argumenty), tak se prostě nemůžeš divit, že se odmiluje. A ohledně nakupování spol. věcí a plánování společné budoucnosti. To je jasný - prostě doufal, že když si takhle něco naplánujete, tak, že se to v něm zlomí a bude to zase OK, ale ouha, ono se to nelepšilo. Tak se nedalo nic jiného dělat. Tim teda nechci svalovat vinu na tebe, ale přijde mi naprosto zbytečný hrát takhle ublíženou jakože tě "zničehonic odkopnul". Podle toho co si psala s tim spíš zkoušel bojovat o dost déle než bylo zdrávo Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Alexo8

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Říjen 2008, 22:07:56 »

Moje situace, v které se neorientuji a potřeboval bych pomoct ji porozumět je následující : S přítelnkyní jsem strávil 4,5 roku, vztah to byl opravdu krásný se vším jak má být...až teď v létě po takové hádce nehádce přítelkyně přišla s tím, že by jsme si měli dát pauzu...ptal jsem se proč a klasicky dál, jak to je když je někdo tímhle překvapen...prý sama pořádně nevím ale poslední dobou se více hádáme a ja chci náš vztah zachránit...byla tedy pauza...asi po týdnu klidu bez komunikace se ozvala, jak se mám a tak dále...par dnů jsme si psali a po té sem ji pozval na kamaradský oběd...vše skončilo jak kdyby jsme byli zas spolu...pauza trvala do začátku října a v jejím půběhu jsme se vídali ještě častěji než když jsme byli spolu...když jsem začal řešit, že opravdu nechápu proč máme pauzu a proč nejsme spolu, když se tak chováme, řekla že jí trápí že, na to čekám(až skončí pauza), ale že ona pořád nezjistila to co potřebuje a trápí jí  vúči mně, že neví jak dlouho ještěa, že je to kvůli tomu, že se vídáme, připadá si jako když jsme spolu a je to tedy k ničemu z co se týče toho proč pauzu chtěla a proto se musíme rozejít definitivně...aby to mělo nějaky vliv...že potrřebuje získat pocit že mě opravdu ztratila že tím se jí může vrátit to co ve vztahu začala postrádat něco co neumí popsat...řekla mi že mě stále miluje a chce se mnou být a chce se vrátit, protože k sobě patříme, ale že proste to takhle teď potřebuje, aby sme spolu mohli dál a dlohou být...ja jí taky pořád miluju, proto nechápu a nerozumim tomu, že když se 2 lidi milujou a chybí si tak se musí rozejít..jíný kluk ani vztah v tom není to vím určitě, koneckonců to bych i pochopil jsem totiž její první kluk myšleno ve spojení se sexem, i velká láska...jen jí prostě v tomhle nerozumim...tak prosím a jakýkoliv názor, radu nebo zkušenost s mým problémem...nebo někoho kdo tomu rozumí...???
Nevím co si o tom myslet...ale v tom co říká ji věřím, jen to prostě má hlava opravdu nebere....Díky za odpovědi...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 22. Říjen 2008, 01:41:27 »

Není třeba to psát i sem, když na to máš vlastní thread. Prosím moderátory o smazání.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS