Rozchod po 4 letech. PLS co dál????

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:48:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod po 4 letech. PLS co dál????
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rozchod po 4 letech. PLS co dál????  (Přečteno 12109 krát)
Para

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 03. Červenec 2009, 09:37:39 »

Tak jsem se rozhodl, že taky napíšu svůj příběh.
Je to hodně čerstvé, je to pár dní co jsme se rozešli. V podstatě začátek konce začal po přiznání mé polovičky k nevěře. Řekla mi, že se vyspala s člověkem, že to byl úlet a neví, co se  to s ní stalo, s člověkem kterého jsme znali oba a o kterém mě téměř celý vztah přesvědčovala, že je jen její kamarád a taky že přece holka může mít kamaráda i kluka ne jenom holky. Já sem jí z celého srdce věřil. Na otázku kolikrát s ním spala, mě pokaždé tvrdila, že jen jednou ten den mě ještě s pláčem prosila, abych ji odpustil. Po dlouhém přemýšlení a zvažování okolností jsem jí odpustil, každý si zaslouží druhou šanci. Pak se chovala asi tak 14 dní divně bez zájmu a mě měl jsem špatnou předtuchu. Dál po návratu z mé dovolené s klukama bez ní, ale na kterou mě sama poslala, do mě hustila, že sem upjatý a mám věci brát víc s nadhledem atd. A pak mi donesla notebook na opravu, bohužel zvědavost, našel sem rozhovor na icq. Tam jsem se dozvěděl, že to nebylo jedenkrát ale mnohem vícekrát a taky že v tom hodlá pokračovat. V podstatě sem byl překážka mezi jejím novým přítelem a mnou spíše její matkou, která si mě oblíbila. A ještě jsem se dozvěděl, že to začalo, když chtěla, abych za ní o víkendu nechodil, že se vídáme celý týden a abychom si nelezli na nervy.
Bohužel to má ještě pokračování. Po tomto zjištění jsem se rozhodl, že už to nemá ani cenu a ani váhu odpouštět. Tak sem to ukončil. Bohužel pak jsem si ještě zašel pro klíček od domu a její máti se mě několikrát zeptala, proč jsme se rozešli, neměl sem sílu lhát a ani už odporovat. Tak sem to řekl. Holka má asi kvůli tomu doma galeje a je na mě hodně nasraná. A já jsem v troskách, totálně hotový po nechtěném ukončení vztahu, ve který sem věřil. Prosím o pomoc co dál, nemám smysl života.   
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Červenec 2009, 10:02:15 »

Myslím že jsi udělal dobře žes jí poslal k vodě. Víš jak, až se jednou rozhodneš mít děti a vychovat je, nebylo by dobrý to dělat s pocitem že možná nejsou tvoje. Tohle budoucnost nemá.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Para

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Červenec 2009, 10:10:23 »

Myslel jsem, že jsme si souzeni. Vyhovovala mě téměř ve všem. Uměla to co jsem potřeboval, byla mi oporou. Podřídil jsem jí celí život. Proč to kr.. udělala.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Červenec 2009, 10:22:23 »

Proč to udělala? Prostě jí připadal v něčem lepší než ty. Třeba nebude ani dlouho trvat a taky mu uteče za jinym...
Udělal jsi dobře, že jsi to ukončil. Někdy si myslíš, jak nemáš dokonalej vztah a najdednou přijde nečekanej konec. Bude to chvíli trvat, ale přejde to Mrkající
Že nemáš smysl života? Zase nějakej najdeš. Věnuj se hodně věcem a třeba objevíš i nový záliby. A hlavně nebuď sám Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Červenec 2009, 10:41:36 »

Neřešit, jít dál... chovala se jako mrcha a udělala z tebe hromádku výčitek svědomí... ta si nezaslouží abys o ní byť jenom přemýšlel... jdi dál Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Červenec 2009, 11:02:37 »

Podřídil jsem jí celí život
třeba je tohle důvod.... neplánovala s tebou celý život, ale tys jí ten svůj dal. a to není v rovině, bohužel... btw, kolik je ti a jí?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Para

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Červenec 2009, 11:06:56 »

Dal jí prej rozhodnost plánování do budoucna. Je o 15 roků starší.
Zaznamenáno
Para

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Červenec 2009, 11:08:19 »

jí bude 20 a mě bude 24
Zaznamenáno
Para

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Červenec 2009, 11:11:25 »

Já sem bohužel plánoval taky ale neřekl sem jíto. Po předchozí zkušenosti. Kdy jsem začal plánovat asi po půl roce a ještě než jsem to řekl už byla pryč. A toto je ten samý případ.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Červenec 2009, 11:13:56 »

To může být pravda, ale taky nemusí. Jak už psala Neferu, dala mu přednost protože byl "lepší", aspoň co jí říkaly city...Nehledej za tím logiku.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Para

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Červenec 2009, 11:15:40 »

Jenomže se s tím nemůžu a ani nechci smířit.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Červenec 2009, 11:23:03 »

dřív nebo později se s tím budeš muset smířit... ale výběr z těch dvou možností je na tobě Mrkající ať už to s ní bylo jakkoli (osobně se přikláním k verzi Neferu a Mr. LiWu i když to asi nechceš slyšet), k tobě už se stejně nevrátí... a pokud by se k tobě nějakým řízením osudu chtěla vrátit, vem jed na to, že by to byla situace, která by do budoucna zaváněla průserem... jaký teda má smysl nad tím dumat zbytečně dýl, než je nutný?
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Para

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Červenec 2009, 11:26:54 »

Bohužel se tomu asi neubráním. Nechci slyšet tuhle pravdu ale ..... Prostě neumím žít sám. Po tom předešlém půl roce jsem se z toho dostával 2 roky.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Červenec 2009, 11:34:08 »

najdi si nějakou jinou, která tě zaujme... to je asi nejlepší lék... je jasné, že se tomu neubráníš a trochu nad tím přemýšlet budeš... ale nestraň se lidí a zkus sbalit nějakou další - nebude zase takový problém najít lepší, když tahle se zachovala jako mrcha...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 03. Červenec 2009, 11:48:41 »

Jenomže se s tím nemůžu a ani nechci smířit.

V tom případě se na to teď vykašli a nevídej se s ní. Ona si buď uvědomí že jí s tebou bylo líp, nebo taky ne.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Para

Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Červenec 2009, 12:04:18 »

To bych rád. jednak to nejde protože bývá asi tak 150 metrů odemě ve stejné obci, jedna jsem rád že ji vidím ale vím že to taky není dobré.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 03. Červenec 2009, 20:24:07 »

Musim Tě stejně jako ostatní podpořit v tom, že jsi to ukončil. V budoucnu toho určitě nebudeš litovat. Čas všechno zahojí, uvidíš...
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 03. Červenec 2009, 20:45:08 »

Čas všechno zahojí, uvidíš...
Čas všechno mění? To se jen tak říká. Není to pravda. To až činy všechno mění a nečinnost nechává všechno tak jak bylo!!

Připojuju se k ostatním. Určitě si udělal dobře, že si to s ní ukončil. A v žádným případě, opakuju V ŽÁDNÝM PŘÍPADĚ, se k ní nevracej. To by smrdělo akorát průserem, kterej by tě bolel ještě víc. Ona udělala blbost. A řekni si upřímně, vážně bys chtěl být s takovou holkou, která tě podvedla a ještě ti lhala do očí? Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Červenec 2009, 23:22:42 »

... vážně bys chtěl být s takovou holkou, která tě podvedla a ještě ti lhala do očí? Mrkající
Přesně. Jako úlet se tolerovat dá, ale to lhaní do očí ne. Od teď jí přece nemůžeš důvěřovat ani trochu. Tak jak s ní chceš být?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS