Rozchod po třech měsících z její strany

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:16:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod po třech měsících z její strany
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Rozchod po třech měsících z její strany  (Přečteno 41702 krát)
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 04. Srpen 2011, 14:04:17 »

Zdravím Vás všechny, dřív jsem tydle skvělý stránky četl hlavně k získávání informací a zkušeností, ale bohužel přišla situace, který nějak nerozumím a třeba na to někdo z Vás bude znát nějakou odpověď nebo zkušenost.

Pokusím se to udělat stručný, ale vždycky se hrozně rozepíšu, když takhle začnu něco psát Šťastný.
Na after po maturáku jsem se seznámil se spolužačkou mojí kamarádky, která měla maturák. Na ten maturák jsem šel s tím, že tam nikoho balit nebudu, páč jsem jí dělal doprovod a ještě jsem měl před maturitou. Bohužel dali sme se do řeči a tak nějak padli do oka. Klasika, vzal jsem si číslo za pár dní jí napsal a 14 dní na to jsme se sešli. Mám takovej "problém" že tak nějak nerad čekám a většinou prubnu první rande buď jo a nebo ne. Udělal jsem to i u ní a vyšlo to. Je na ní skvělá jedna věc, že je skoro stejná jako já, lenoch, sebevědomá a dost, cílevědomá a hrozně v pohodě. Já bydlím 80 km od Prahy, ale pocházím z Prahy a mám tam byt a všechno, ona bydlí za Prahou. Vídali sme se tak jednou tejdně, páč byly maturity a práce a celkově to byl dost náročnej měsíc (květen). Skvěle nám to klapalo, ani jedna hádka pořád to bylo krásný a v pohodě. Na konci června si táta zlomil ruku a já musel místo něj dělat. Ona odjížděla v půlce července na tábor dělat praktikanta a tak jsme se ještě jednou viděli, měl jsem ale hrozně divnej pocit. Jakoby všechno pěkný najednou skončilo. Byl jsem i celkově nějakej rozhozenej. Pak odjela na tábor a když se vrátila a neozvala se vůbec, tak jsem jí napsal, jestli ještě žije. Odpověď přišla, že jo, ale že se chce sejít a promluvit si. Napsal jsem jí, ok sejdem se. Sešli sme se v úterý. Byly sme se projít a povídali si, vyprávěla mi co zažila na táboře, jak jede s rodičema na dovolenou a co bude dělat v tejdnu, nějak jsem to nechápal. Pak přišlo na téma rozchod a ona začala, že na táboře měla čas přemýšlet a že chce být sama, že to na ní všechno bylo příliš rychlý a že jsem strašně hodnej kluk a ještě pár těhle trošku klišé vět. Když sme se loučili, tak mi dala pusu a zeptala se, jestli se jí ozvu, až přijedu do prahy, tak jsem jí řek, že jo. Nějak jsem nevěděl co mám odpovědět. Přišlo mi to hrozně smutný v tu chvíli. Od tý doby co mi napsala, že se chce sejít jsem jí vůbec nepsal nic. Teď mi ještě od ní přišla pozvánka na jeji oslavu narozenin. Mám z toho v hlavě fakt guláš. Po předchozím vztahu, kterej mi toho dost naučil a tky mi ukázal, že dvakrát vstoupit do stejný řeky není fakt dobrej nápad. Chtěl bych vědět, proč to udělal, proč se takhle rozhodla, po tom odpoledni jsem jí ještě napsal sms, že tomu prostě nerozumím (měl v sobě tři piva a tři prohry v bowlingu) takže jsem už nějak neudržel emoce. Odepsala, že to není vůbec mnou, jen potřebuje bejt chvíli sama. Říkal jsem si, že kdyby měla novýho paťáka, tak by mi nepozvala na oslavu a neřekla ať se jí znova ozvu. Předem dík za nějaký názory. Snad jsem to vypsal tak nějak srozumitelně.
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Srpen 2011, 10:08:54 »

Připadáš mi jako typickej hodnej kluk. Holkou je s tebou sice dobře, ale nepřitahuješ jí jako chlap a po čase jí omrzíš. Zkus si přečíst nějáký knížky jako například Hra od Neila Strausse nebo Buď neúprosný od DavidaX. Především v tý druhý knížce dost věcí pochopíš  Mrkající
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Srpen 2011, 11:08:43 »

Zkus si přečíst nějáký knížky jako například Hra od Neila Strausse nebo Buď neúprosný od DavidaX. Především v tý druhý knížce dost věcí pochopíš  Mrkající

Podle mě jsou to povrchní líbivé žvásty. Takový člověk, jako popisují ty knihy, bych nikdy být nechtěl.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Srpen 2011, 12:25:05 »

Asi tak s praktickeho hlediska sou ty knihy o *****. Stejně si to přečtete z toho si zapamatujete tak 10% a v realu nevyužijete skoro nic. Ty knihy nám můžou ukázat pouze nějakej ten spravnej pohled o ženách a navnadit nás pro naše sebezlepšovaní.

Souhlasím s lustrigolem

 h0n7a: Zkus trošku rozepsat..  spali ste spolu, líbaní ?
Zkus se zamyslet jak si se choval.. Pokud si byl ten hodnej nouma kterej ji na vsechno kejvl a prizpusobil se ji aby ji neztratil tak tam hledej problém.. ehem v sobě hledej problém a snaž se z te chybi poučit. Aby ti tu někdo mohl pomoct rozepis detaily s takovouhle by ti poradila tak leda zenska v bravičku a to by si ani nemohl brat vážně ;-)
Zaznamenáno

lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Srpen 2011, 16:47:47 »

Zkus si přečíst nějáký knížky jako například Hra od Neila Strausse nebo Buď neúprosný od DavidaX. Především v tý druhý knížce dost věcí pochopíš  Mrkající

Podle mě jsou to povrchní líbivé žvásty. Takový člověk, jako popisují ty knihy, bych nikdy být nechtěl.

Je to tvůj názor a já ti ho neberu Úsměv Mě ty knihy v dost věceh otevřeli oči a změnily myšlení, takže bych je určitě doporučil dál. Na rozhoupání a rozhodnutí se začít se sebou něco dělat jsou dle mého názoru ideální.  Super!
Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Srpen 2011, 17:12:48 »

Patriku, podle mě není nutný každýho tahat do pickupu. Zrovna v tomhle případě mi to nepřijde dobrý, protože Honza očividně nemá tak velký problém s holkama jako třeba já. A už vůbec bych nedoporučoval Hru, to je akorát tak motivující, jenže po jejím přečtení začneš běhat strojově na SG/CG a to je v Honzovým případě ještě víc kontraproduktivní než v tom mém. Vlastně tak přemýšlím, co za literaturu doporučit a nenapadá mě vůbec nic. Přečetl jsem toho z pickup literatury poměrně dost, jenže se mi teď zpětně vlastně nic tak nelíbí nebo to není pro Honzův případ. Takže nejvíc doporučím sledovat svoje úspěšnější kamarády a učit se přímo od nich, dá ti to daleko víc než měsíc nepřetržitého čtení pickup knížek. Určitě, Honzo, znáš ve svém okolí nějakýho kámoše, který chodí s holčinou dlouho. Zkus se ho zeptat, zkus s ním trávit společný čas, mluv s ním o holkách a naučíš se toho hodně.

Jinak pokud mám odpovědět k původnímu dotazu. Tak před nějakou dobou mi jeden zkušený chlápek povídal, že v podstatě v každém vztahu máš období, kdy musíš jakoby znova holku zaujmout - říkejme tomu klidně attraction, to je šumák. A prý jsou to většinou takový období po 3 měsících, což v tvém případě dost sedí. Podle mě je problém v tom, že ty počáteční emoce vyprchají, a holčina chce něco víc, jenže ty se chováš pořád stejně, což jí začne nudit. Potřebuješ s ní udělat něco bláznivýho, aby se do tebe znova zamilovala. Alespoň takhle mi to bylo řečeno, jenže pravdou je, že osobně to vyzkoušené nemám. Snad to potvrdí někdo zkušenější, kdo podobně dlouhé, a delší, vztahy zažil.
Zaznamenáno
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Srpen 2011, 18:05:24 »

Začnu od posledního příspěvku. Předem dík za tolik odopvědí. Mám pár dobrejch kamarádů, který maj vztah, ale největší kámen úrazu je, že jako parta se kterou se stýkám, tak sme začali vztahy a holky řešit vážně až poslední rok. Takže vlastně nikdo z nás pořádně zkušenosti z vážnejma vztahama nemáme. Mám skvělýho kamaráda od kterýho získávám zkušenosti ohledně holek, ale ne vztahu. On mě dost inspiroval a ukázal, že balit holky není žádná věda.

Rozepíšu s tou bejvalou ještě víc, fakt jsem to vzal hodně stručně. Všechno to začalo 26. března na tom maturáku, jak říkám, jsem šel tam jako doprovod, ale už jsem chtěl jít domů, když mi kamarádka úplně náhodou představila jí. Nevím co mě to v tu chvíli napadlo, ale řek jsem si, že bych to moch zkusit. Za chvíli jsme se dali do řeči a už to bylo. Napsal jsem ji za těch pár dní a za 14 dní šli ven (z důvodu toho, že byla škola a před maturou toho bylo hodně). Chodila tky do čtvrťáku. První rande super, prubnul jsem to a vyšlo to. Druhý rande jsme probrali bejvalý a takový to oťukávání. Nijak jsem netlačil. Pak jsme chodili ven, vždycky sme prošli celou Prahu, nikdy jsme nevěděli kam jdem, prostě jsme improvizovali. Takhle to šlo celej květen, pak hned po maturitách jsme se spolu vyspali. V posteli to bylo dobrý, myslím že nám to tam klapalo. V červnu jsme se vídali dcl často, chodili ven, na oběd, ale pořád to bylo takový nenápadný, klidný. Vzal jsem jí na závody (jezdím motocross) to se jí libilo, prej by si to chtěla zkusit tky. Pak jsem tak ke konci června začal říkat, jestli se k ní nechovám jako moc hodnej kluk. Ale většinou to bylo tak, že jsem se nemusel nijak omezovat kvůli ní. Prostě jsem si naplánoval, že tenhle tejden budu v Praze a že s ní půjdu ven a druhej den půjdu s kámošem na pivo, nijak mě to neomezovalo. Na jedný akci jsem balil holku, která se mi dost líbila a už jsem na ní dýl koukal. Kámoš mi naštval a nechal šel za jinou a já neměl co dělat. Nepodved jsem jí, ale trávil jsem ten večer s ní. Z jedný věci jsem měl opravdu radost a to, že když ona někam šla tak jsem prostě neměl ten pocit úzkosti a nebál jsme se, že by mě podvedla. S mojí předchozí přítelkyní to bylo úplně naopak. Tu jsem se bál někam pustit. Pak přišel první tejden v červenci, kdy jsme se viděli naposled a já měl hrozně divnej pocit a jak psal puzzle, tak nejspíš to bylo tím, že mi něco vevnitř říkalo, zaujmi, ukaž se. Bohužel než jsem stačil tohle udělat tak mi dala kopačky. Měl jsme naplánovanej skvělej tejden, od našich jsem měl pučenej obyťák a myslel jsem, že vezmem kola a pojedem do jižních čech na malej výlet, páč ona zase tejden na to odjížděla na dovolenou s rodičema. V předchozím vztahu to byly hádky, posílání někam, extrémy šílený, člověka to hodně naučilo, tak jsem chtěl tenhle vztah pojmout úplně z druhý strany, klidnej bez zbytečnejch výstupů. Člověka to pak stojí jen nervy a v mím případě kg.

Teď mě pozvala na svojí oslavu narozenin. Půjdu tam, už jen z toho důvodu, že se tam třeba s někým seznámím. Hodně lidí o mě říká, že jsem hrozně hodnej, ale jedinej kdo mě pořádně poznal a zažil všechny moje klady a zápory, byla moje předchozí přítelkyně a ta mi jednou řekla: "si jen egoistickej sobeckej parchant" nikdo mi to nevěří, že mi todle řekla. Já jsem vždycky rád pomáhal lidem a snažil se jim pomoct, když měli blbý období a většinou se mi to dařilo dobře. Bohužel sám sobě neporadím, to je ta největší ironie.

Jinak s holkama jsem měl dřív dcl problémy se nějak dát do řeči, jsem sice výřečnej, ale vždycky jsem se někde blbě zasek a bylo to. Teď jsem jak mi kámoš pěkně zarezlej, prej potřebuju trochu rozhejbat =D. Dneska jdu s bráchou mojí předchozí přítelkyně zakalit, tak uvidíme koho potkáme. Třeba trochu rozreznu. Ale pořád jí mám v hlavě a vrtá mi to proč to udělala. Každý ráno se mi to připomene.

Edit: po tom co jsme spolu byli na druhým rande, z ní vypadlo, že kdybych jí nenapsal, tak by mi napsala sama, to mě potěšilo a zároveň zděsilo
« Poslední změna: 05. Srpen 2011, 18:23:44 od h0n7a » Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Srpen 2011, 19:04:23 »

Existují i typy holek, které když kluk nepošle výslovně "do p*če", tak s ním nechtějí být... nemůže to být tento připad?
Další věc, která mě napadá - Ty jsi vůbec nežárlil. Žárlivost je špatná, když se přežene, ale zdravá, když jí je tak akorát. Tohle "tak akorát" vnímá každý jinak. Možná ji chyběla nějaká SMS, kde je, co dělá nebo něco podobného. Ne přímo kontrola, ale trochu zájem a trochu náznak žárlivosti. Když se nad tím zamyslíš - nebral si ji jako samozřejmost? Ničeho si se nebál a nepřipouštěl jsi tu možnost, že by tě někde podvedla... co ti dávalo tu jistotu? A pokud jsi měl tu jistotu, že to neudělá, nejspíš by tě až tak nenas*alo, kdyby to provedla... Ty totiž víš, že ona není jediná a že ty si můžeš najít v klidu nějakou další. I když to čtu, to co píšeš, tebe to nemrzí? Že se s tebou rozešla?
Pokud ti jde pouze o to, pochopit ten důvod, proč to udělala ... přestaň pátrat, nenajdeš ho  Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Srpen 2011, 19:23:23 »

Ona nebyla tenhle typ, to byla moje předchozí přítelkyně, tu člověk musel poslat někam, pak to bylo zase všechno v pohodě.

Jo byly chvíle, kdy jsem žárlil, třeba když mi kamarádka vyprávěla, jak jí v baru balil nějake týpek, tky jsem se jí na to zeptal a rejpnul si do ní. Ale čistě, že bych jí stíhal a chtěl pořád vědět kde je a co dělá to jsem nedělal. Ona hlavně většinou odepsala tak po 3 hodinách. U ní nevím, její předchozí přítel byl typickej hajzl co jsem od ní slyšel, ale slyšet je jedna věc a vědět druhá. To víš, že mě to mrzí, štve mi to. Ten důvod asi už nezjistím, ten se ztratil někde v zapomnění.
Ty totiž víš, že ona není jediná a že ty si můžeš najít v klidu nějakou další.
s tímhle jsem do toho vztahu šel ze začátku, že prostě o nic nejde a když to nevyjde tak se holt nic hroznýho přeci nestane. Nechtěl jsem dopadnout jako při minulým vztahu, kdy jsem se s ní dal znova dohromady, ale to je na dlouho (třeba Vám, ale tenhle zážitek jednou napíšu, to byl vztah Šťastný), ale mám z toho jednu zásadu a tý se držím "dvakrát nevstoupím do téže řeky" ale jak plynul čas, tak jsem se asi měnil a ona asi chtělo toho kluka, co přišel na první rande pozdě o 15 minut protože byl na kafi s její kamarádkou. Změnknul jsem a ztratil jsem skvělou osobnost. Aspoň bych chtěl znát otázku, proč se ke mě pořád chová tak v pohodě a zve mě na oslavu, když jsem jí byl odnýst její věci tak jsme si normálně pokecali a všechno bylo fajn. Jdu zakalit, tak zítra, mějte se tu čuss Úsměv
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Srpen 2011, 20:56:27 »

omlouvám se za offtopic jen autorovi tohoto topicu tyjo koukám že nejsem jedinej stalo se mi včera skoro to stejný. Taky sem dostal kopačky po 3 měsících od slečny. Nejdřív přišla den předem SMS: Ahojj máš zítra čas potřebuji o něčem s tebou mluvit. Po týhle sms mi v hlavě blikalo červený výstražný světlo a druhej den už sem cítil z její strany chlad, Žádný přivítání prostě nic a všiml sem si že i měla sundanej prstýnek z řetízku co sem jí dal ( jen tretka za 30 kč od větví Šťastný ) Takže sme se byli projít a tam to začlo řekla mi, že o nás dvou přemýšlela a že mě prostě spíš bere jako kamaráda a že ten začátek byl pro ní spíš takový poblouznění, ale že mě chce pořád mít jako kamaráda a dokonce mě pozvala na svojí oslavu narozenin.
Takže jak tak koukám tak někdy si říkám že ty holky maj to myšlení všechny stejný  

PS: ještě pokud seš z toho v hájí já včera cekem byl protože se mi stalo to že sem se do ní zamiloval tak poradím nejlepší věc na depku jít s jinou slečnou ven Úsměv funguje to teda u mě aspoň
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Srpen 2011, 21:37:31 »

Dost možná to bude tím, že tak nějak po těch třech měsících (i když je to nejspíš individuálnějšího rázu) opadá ta prvotní zamilovanost - ten pocit něčeho nového.  Nápad
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Srpen 2011, 09:01:29 »

Jo Shorty u mě to bylo úplně stejně, akorát místo toho, že mě bere jako kamaráda, tak mi řekla, že chce bejt sama. Hele už jsem celkem v pohodě, spíš mi vadí, že jsem byl včera kalit a prostě nejsem schopnej se nějak dostat do uvolněný pohodový atmosféry, než jsem s ní chodil, tak jsem se na akcích úplně v pohodě seznámil a zkoušel to různě na holky, prostě jsem si tak hrál a byl jsem v poho, ale po včerejšku jsem jak starý zarezlý auto, který má propadlou technickou, totálně nepoužitelnej. Jo šel jsem s nezávisle s dvěma kamarádkama ven a na rozchod je to dobrý.

Buchy: Tenhle pocit jsem měl přesně předtím než odjela na ten tábor, takže už asi víme kde bude zakopanej pes. Včera jsem to probral jetšě s kámoškou a schodli jsme se na tom, že my nechápeme ženský a oni nechápou nás, začarovanej kruh.
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Srpen 2011, 10:31:50 »

h0n7a: jo tohle znám takovej stav, že to prostě nejde, nejhorší je ten první den to sem byl docela v háji, ale teď postupem jak opadá to očarování tak už je to lepší, někde sem kdysi četl že stav zamilování působí na tělo jako podobně droga Šťastný sice občas během dne ještě mám slabší chvilky když mi jí třeba něco připomene nějaká drobnost

PS: včera večer sem nemohl spát a trošku sem přemýšlel jestli sem nemohl někde udělat chybu. Třeba asi trošku byla chyba, že sem vůbec nežárlil a hlavně sem ze sebe udělal píčánka Šťastný ale v tom opojení jak sem byl zamilovanej sem si to neuvědomil Smutný a taky nevím jak u tebe ale bohužel během tý doby co sem s ní byl tak sme spolu nespali a jak se říká sex je nejlepší na utvrzení vztahu aspoň mi to takhle řekl včera kamarád Úsměv   
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Srpen 2011, 10:59:52 »

Shorty: Nejhorší chvíle byla, když jsem od ní odcházel z tý poslední schůzky, to sem měl zase ten divnej pocit, jak když mi někdo trhá vnitřnosti. Tvůj a můj vztah je skoro jak přes kopírák Šťastný Jo asi sme oba udělali stejnou chybu a prostě změkli, ale to když se člověk zamiluje tak se s  tím nedá nic dělat, prostě to pro toho druhýho dělá rád a nepřipadá mu, že by se nějak omezoval. Asi nejvíc mi jí připomíná, když jí vidím online na fb a když jsem v Praze a chodím po ulicích kde jsem se spolu procházeli, jel jsem radši na chalupu, tady mám klid Šťastný Sex je součást vztahu a když není tak je to jako kdyby chyběl jeden článek řetězu a řetěz musí bejt kompletní jinak neplní svůj účel, nedrží pohromadě. (trošku filozoficky pojatý Šťastný )

Minimálně to pro nás znamená další poučení do příště, že bysme neměli měknout, ale to se těžko dělá, když se do druhýho zamilujeme.

Ještě jsem si vzpomněl, jak mi řekla, že jí hrozně dlouho trvá než se druhýmu otevře.

P.S. Měli ste nějakej důvod, proč ste spolu nespali?
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Srpen 2011, 11:18:52 »

sakra je až neskutečný jak tyhle naše případy jsou stejný Šťastný já když od ní odjížděl a podotýkám nikdy sem nejezdil rychle a ani jako prase ale když sem odjížděl prostě sem to odpálil jak hovado pak Sem e uklidnil a jel někam na samotu uklidnit se... jo to mě jí taky připomíná když jí uvidím na FB ale spíš když komentuje něco kamarádům jelikož sem přes ní poznal pár skvělých lidí s kterýma se bavím Úsměv a nebo třeba i drobnosti když du tak kde sme byli a nebo včera kolem mě prošla slečna a měla stejnej parfém to sem se pak mohl zbláznit Šťastný jojo přesně tak neměli tohle sem si řekl i na začátku vztahu že nevyměknu ale nějak to samo přišlo a pak už sem nevnímal že dělám něco špatně nebo že se něco děje   Šťastný

No nespali sme spolu asi i díky nepříznivým okolnostem já byl teď dlouhodobě nemocnej a po tunách antibiotik sem dostal i vyrážku na citlivým místě , pak sem byl v pořádku a pak zase onemocněla ona, no a právě sem sní chtěl spát tak sem si domluvil chatu na víkend jen mi dva krásnej výlet a pak večer Šťastný bohužel ktomu už nedošlo ale příště už takovou chybu neudělám... a navíc co sem tak pochytil je možný že ona ještě s nikým nespala
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Srpen 2011, 11:41:15 »

Koukám, tky si měl náplanovanou společnou akci a kopla tě dřív než si to stačil uskutečnit, tak to můžeš bejt rád, že ste spolu nespali, jestli ještě s nikým nespala. Já naštěstí jel domů tramvají, mít auto a nebejt to ve městě tak bych se tky musel "uvolnit" za volantem Šťastný Já si to měknutí začal uvědomovat až ke konci, že se mi to začíná vymykat kontrole, ale nevěnoval jsem tomu pozornost, páč jsem si říkal, že s ní to je v pohodě.

Půjdeš na tu její oslavu? Páč to je neskutečná ironie, že i tebe pozvala na svojí oslavu =D

Nějak teď ani nemám chuť hledat další vztah, zjistil jsem, že se potřebuju dát pořádně do kupy a bejt zase tím čím jsem byl před čtvrt rokem a ne to co je ze mě teď.
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Srpen 2011, 13:51:36 »

jojo bohužel prostě sem sní chtěl strávit společnej víkend se vším všudy a bum nic nebude... no já když přijel domů tak sem si chtěl nafackovat takhle riskovat kvůli holce Šťastný je pravda že v těch 150-160 se staženýma okýnkama a muzikou sem na tu chvilku na nic nemyslel ale teď bych si zato namlátil Šťastný já si to možná taky trošku uvědomoval ale nechtěl sem si to připustit ...

Jako popravdě vůbec nevím jestli tam mám jít měla by jí mít někdy za měsíc jako momentálně vůbec nevím a kdyby to bylo asi třeba za týden tak bych tam nešel, ale má jí až za měsíc Šťastný

Jojo s tou chutí na seznamování sme na tom stejně potřebuju tohle nejdřív nějak vstřebat nebo spíš teda aby proběhl detox Šťastný Šťastný Ale je fakt zajímavý jak se ty naše situace strašně podobají viď Šťastný
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Srpen 2011, 14:38:38 »

Ona má tky oslavavu až za měsíc Šťastný jo detox, to je to správný slovo, ten je potřeba a pořádnej Šťastný naše situace jsou jak kdyby projely kopírkou Šťastný hlavně když sme sešli tady na qarkovi Šťastný jo mazec. S tou rychlou jízdou v autě bych si hlavu nelámal, jestli to bylo někde na okrsce, kde nic skoro nejezdí tak je to jedno, tky občas rád jezdím rychle Šťastný
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Srpen 2011, 15:36:38 »

no ty kráso tak to je síla Šťastný to není ani snad možný je to fakt jak přes kopírák Šťastný jojo naštěstí to bylo tak kde skoro nic nejezdilo Šťastný a v čem lítáš ty ? Úsměv  jo dnešní holky asi chtěj hajzla nebo fakt nevím Šťastný musíme si pro příště dát pozor na to abysme nevyměkli Šťastný

Jinak dneska sem se otom bavil s kamarádkou je jí 17 a já jí řekl, že to vypadá jako by ty holky chtěli jen hajzla ikdyž říkají pravej opak a to aby byl hodnej, milej Šťastný A ona na mě na rovinu já si hledám výhradně ty parchanty Šťastný 
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Srpen 2011, 18:36:48 »

Mám Alfu 156 2,0 Úsměv co ty? Hele asi fakt musíš bejt hajzl a nebo jí jen prostě ukázat, že ona potřebuje tebe a ne ty jí. Jo tky mám kamarádku co jde čistě po parchantech a vůbec jí to nevadí, přímo to vyžaduje. Mě ještě kámoška řekla, že ta moje možná chtěla hodnýho kluka, ale když pak se mnou byla, tak nevěděla jak se chovat, páč předtím měla parchanta.

Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Srpen 2011, 19:36:15 »

koukám dobrý mašinka Úsměv já mám trojkovýho golf 1.9 TDI Šťastný jo budem muset dávat pozor abysme už nevyměkli, nejlepší na tom je že já si to říkal ze začátku vztahu, prej nesmím se do ní tak rychle zamilovat Šťastný a bum byl sem v tom až po uši Šťastný  ale tak aspoň další zkušenost k dobru:) ikdyž to docela bolí sem se dneska načapal že sem měl přes den slabší chvilky ...
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 06. Srpen 2011, 20:14:30 »

Hejj tak já se kvám můžu přidat:DSice my sme se eště nerozešli ale je to divný!!Po 3 měsích nadhernýho vztahu!Kdy sme se škarlily zlobily nadherně milovaly myslim sex!!Psali jak se máme rádi občas žarlily nechoval sem se jako zas tak hodnej kluk když sem řekl bylo po mým!Psal sem si i s jinýma to zjistila tak sme se pohádali ale oto víc mě chtěla!A ted bum potřebuju čas si promyslet věci a chci bejt chvilku sama!!..že do toho vlítla moc rychle apd věci že byla dlouho ze svym bejvalim a semnou do toho skočila moc rychel přitom ona mě uháněla!!Já už to prostě nechápu co to je...Co mám ted dělat..Koníčkums e věnovat to dělám i tak...Ale nechce se mi věřit že vtom je čas..
Zaznamenáno
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 06. Srpen 2011, 21:05:04 »

Jo kámo vítej v klubu, pod todle se můžem všichni v pohodě podepsat. Začínám si říkat, že by se docela hodila odpověď proč, páč ty ženský už vypadaj, že nás ani nepotřebujou. Už by ale mohli aspoň vymyslet nějakou novou výmluvu, páč todle je fakt klišé Šťastný Hele mě napsala úplně to samý co tobě. Nedělej nic, nech jí bejt, ona se buď ozve a nebo ne. Já zvolil taktiku totální ignorace a počkám až napíše, vždycky napíše (dobře skoro vždycky).

Shorty: Já si dával bacha abych se rychle nezamiloval, ale stejně mě to dohnalo, tomu se dřív nebo pozdějc stejně neubráníš Úsměv . Ty slabý chvilky za chvíli přejdou, jen to bude chvíli trvat. Já to přešel nějak rychle, občas mi to chytne, ale dá se to.
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 06. Srpen 2011, 22:13:40 »

Jo kámo vítej v klubu, pod todle se můžem všichni v pohodě podepsat. Začínám si říkat, že by se docela hodila odpověď proč, páč ty ženský už vypadaj, že nás ani nepotřebujou. Už by ale mohli aspoň vymyslet nějakou novou výmluvu, páč todle je fakt klišé Šťastný Hele mě napsala úplně to samý co tobě. Nedělej nic, nech jí bejt, ona se buď ozve a nebo ne. Já zvolil taktiku totální ignorace a počkám až napíše, vždycky napíše (dobře skoro vždycky).

Shorty: Já si dával bacha abych se rychle nezamiloval, ale stejně mě to dohnalo, tomu se dřív nebo pozdějc stejně neubráníš Úsměv . Ty slabý chvilky za chvíli přejdou, jen to bude chvíli trvat. Já to přešel nějak rychle, občas mi to chytne, ale dá se to.

No ale mě už se to stalo dřív,ale pořád to nechápu!..Předtim sem to nechal být ze začátku se choval jak přizdi!..A pak sem toho nechal..a napsala sama jak píšeš a chodily spolu dál...A ted znova nechápu to proč!..Porque?..kdyby nám to neklapalo v sexu si nerozuměli tak to chápu ale tkahle?Komunikace u nás nikdy nevazla když byl problem nebo tak, oukej pokecali sme otom...Klape nám to jak v sexu, tak v normálu, mame toho hodně společního,humor apd!A ted takovádle rána!.A eště hnusnej status:-/..co sem komu udělal!!Píše že mě má moc ráda a všechno!Ty krasný slohy a že nelže!A Nikdo vtom neni..Prej jen potřebuje čas na přemejšlení jestli semnou má být nebo kvůli málo času radši sama aby mě netrápila.Přitom když mi řekne, že má malo času, tak oukej nikdy sem nechtěl se vídat každej den!Já už sem na to alergickej, možná by bylo opravdu, někdy ty holky poslat do pí...a třeba oto víc tě budou chtít,takže jak říkáš,ted jí psat nebudu a kašlu na to bud napíše a promluvíme si otom nebo ne potom je to pro mě lhář prostě a 3 měsíce sem marnil z člověkem kterej mi kukal jak jí na mě zaleží jak mě nechce ztrati přitom mě vůbec neměla jistýho oto víc ty krasný slohy a venku a ted todle :-/ Mám jí strašně moc rád hrozně mě to sní bavý nerad bych o ní přišel........Oto horší je že já sem z vesnice a prakticky všechni kamarádi sou vtahu odstěhovali a já tu sem sám!A ted jak to mam přežívat!!..Koníčky ale to nejde pořád!...Fakt opravdu!..
Zaznamenáno
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 06. Srpen 2011, 22:49:56 »

Hele ono to je nepochopitelný proč se takhle z ničeho nic ty ženský rozhodnou, ještě větší perla je pak to, že to na tebe vybalej úplně z ničeho nic takže ty pak jen stojíš a koukáš s otevřenou pusou a nechápeš co se vlastně děje. Holt asi sami nevěděj co chtěj, problém můžem hledat u nás, ale jestli to má nějakej význam to pochybuju. Dokaď my budem přemejšlet přímo a bez zbytečnejch složitostí a ženský složitě a s různejma kličkama tak nikdy nedostanem rozumný vysvětlení proč nám todle dělaj. Jedna věc je fakt zajímavá, co je na těch blbejch třech měsících. Hele i když je pošleš víš kam, tak to stejně většinou nepomůže, oni sou fakt odolný, věř mi. Nepiš jí, hlavně si zachovej svojí tvář a osobnost až ti napíše. Mě napadaly myšlenky, že bych jí napsal, že jí chci zpátky, ale pak jsem se z toho dcl rychle probral, když jsem si řekl, co blázníš ona dala kopačky tobě a ty bys jí ještě šel psát, jestli se nechce vrátit. Ani náhodou. S tím, že vidět se každej den naprosto souhlasím, to jsem si zažil jednou a za čas jsem si připadal jako v manželství, pořád na očích to nedělá dobrotu, takhle se jeden na druhýho víc těší. S tím, že jsi na vesnici, tky jsem přes prázdniny na chalupě a nikdo tu vlastně není, řeším to prácí a koníčkama, nic jinýho se tu stejně nedá dělat, naštěstí teda jdu na vš do prahy.

U tý svý vím, že než napíše tak to bude trvat dlouho, ona je dost silná osobnost.

P.S. ženskejch je všude plno Úsměv takže myslím, že když se dá člověk trochu dohromady, může vyrazit na lov, třeba poznáš lepší, jen bacha na slepovaný vztahy, ty nefungujou.
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS