Rozchod po třech měsících z její strany

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:28:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod po třech měsících z její strany
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Rozchod po třech měsících z její strany  (Přečteno 41704 krát)
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 07. Srpen 2011, 00:18:08 »

Hele ono to je nepochopitelný proč se takhle z ničeho nic ty ženský rozhodnou, ještě větší perla je pak to, že to na tebe vybalej úplně z ničeho nic takže ty pak jen stojíš a koukáš s otevřenou pusou a nechápeš co se vlastně děje. Holt asi sami nevěděj co chtěj, problém můžem hledat u nás, ale jestli to má nějakej význam to pochybuju. Dokaď my budem přemejšlet přímo a bez zbytečnejch složitostí a ženský složitě a s různejma kličkama tak nikdy nedostanem rozumný vysvětlení proč nám todle dělaj. Jedna věc je fakt zajímavá, co je na těch blbejch třech měsících. Hele i když je pošleš víš kam, tak to stejně většinou nepomůže, oni sou fakt odolný, věř mi. Nepiš jí, hlavně si zachovej svojí tvář a osobnost až ti napíše. Mě napadaly myšlenky, že bych jí napsal, že jí chci zpátky, ale pak jsem se z toho dcl rychle probral, když jsem si řekl, co blázníš ona dala kopačky tobě a ty bys jí ještě šel psát, jestli se nechce vrátit. Ani náhodou. S tím, že vidět se každej den naprosto souhlasím, to jsem si zažil jednou a za čas jsem si připadal jako v manželství, pořád na očích to nedělá dobrotu, takhle se jeden na druhýho víc těší. S tím, že jsi na vesnici, tky jsem přes prázdniny na chalupě a nikdo tu vlastně není, řeším to prácí a koníčkama, nic jinýho se tu stejně nedá dělat, naštěstí teda jdu na vš do prahy.

U tý svý vím, že než napíše tak to bude trvat dlouho, ona je dost silná osobnost.

P.S. ženskejch je všude plno Úsměv takže myslím, že když se dá člověk trochu dohromady, může vyrazit na lov, třeba poznáš lepší, jen bacha na slepovaný vztahy, ty nefungujou.

No přesně když sme byli venku bylo to krásný...prostě s jiskrou všechno naš humor,štouchance a mazlení!..Den na to jak na mě moc myslí a že bych u ní mohl spát z neděle na pondělí!...A den na to todle?Tak jako co to je  Kroutící očima...přesně napsala že ted neví co vlastně chce..choval sem se kní tak jako ona ke mě hezky,moc jí mam rád a sme stejný znamení Vahy, takže city sou pro nas duležity a chcem si je vyjadřovat!!Ale choval i tak aby měla pořád tu nejistotu a malinko žarlila!..Všechno to fungovalo...naše slohy na fejsku byli krasný to jiskřeníí naznaku jak moc se chcem pomilovat a jak na sebe máme chut..A ted todle tak kruci hledám asi sem někde udělal chybu...ale včem?..To že sem si předtim psal z jednou holkou a neřekl o ní jo to byla bota žarlila jak svina ale  oto víc mi po fejsku psala jak mě nechce ztratit a jak moc mě chce!..Už sem todle zažil s bejvalkou..a tudle holku rozhodně ztratit nechci!..Jasný no jediný je prostě dělat mrtvýho brouka a čekat, a nechat na pokoji ona po nějaký čase možná zjistí že jí chybíš apd!A že vlastně by byla kravina se rozcházet....My sme se neviděli každej den ale prostě sme si čas na sebe našli a fungovalo to!Pak prostě nějak nebyl čas byla nemocná musela hlídat brášku a tak prace!...paradox toho je že ona na mě sama od sebe spustila že se jí to nelíbí když se nevidíme to Ona první ten system nechtěla..že se chce vídat..a ted říká že neví co chce a že celkově vtom vztahu a že potřebuje čas na svý věci atd!No známe ta stara pisnička.....Vím slepovaný vztahy nejsou to pravý.Proto doufám že se nerozejdem...Tak snad ten holomráz pomůže no.....jinak nevim co udělat...
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 07. Srpen 2011, 13:51:35 »

jo ty holky nejde snad pochopit já jít taky nechápu... ze začátku to u ní vypadalo, že jí je to jedno a já se trápil. A teď když už sem dá se říct v pohodě tak najednou čtu na FB samý smutný citáty a jak je smutná atd... jakoby nevěděla co chce ....ale vím že už bych si sní už nezačal ikdyby mě teď prosila ať to zkusíme znova Šťastný nevím čím to je jestli z lítosti ale najednou mám takovej pocit že po mě jedou dvě slečny jedna se nedávno taky rozešla s klukem a druhá zase nemá na kluky štěstí... bohužel nejsem si jistej jestli zrovna nějakej vztah momentálně chci i přes všechno občas na bejvalou myslím co sme zažili a tak, ale jednu výhodu ten vztah měl poznal sem nový lidi Šťastný

Ale je k neuvěření jak sou ty naše situace podobný hlavně ta co zažil h0n7a a já Šťastný tohle mi ze začátku dost pomohl že sem viděl že nejsem aspoň sám s kým bylo takhle vymeteno

PS: mám normálně občas nutkání jí napsat když jí vidím na FB jen nevím jestli je to dobrej nápad rozum mi říká že ne aspon ne teď Šťastný
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 07. Srpen 2011, 21:07:55 »

Přirovnal jsem ženský k tramvaji, nastoupíš a zase vystoupíš kdy chceš a nebo když nemáš lístek tak tě vyhodí revizor Úsměv Já myslím, že to asi nemá cenu nějak dál víc pitvat. Holt jediný co na tohle platí je holomráz, nemá cenu se nijak snažit a ani se jim nějak věnovat. Když se objeví nějaká jiná tak bez váhání zaútočit Šťastný. To nutkání tě za chvíli přejde, ale stejně se ti bude připomínat ještě dost dlouho, ale to s příchodem jiný přejde Úsměv

Cizinkx: buď můžeš udělat něco úplně šílenýho čím jí dostaneš a ona si to co jí teď v hlavě běhá uklidní a bude s tebou a nebo nic nedělej a čekej, pokud je už rozhodlá tak s tím nic neuděláš. Ale bejt tebou tak zvolím to co ty, holomráz. Jen bacha, aby se neobjevil nějakej jinej, protože jakmile sou ženský na vážkách a objeví se někdo, kdo jim najednou napovídá nesmysly a já nevím okouzlí je třeba tím jak se oblíká (osobní zkušenost z minulýho vztahu) tak je pak dost pravděpodobný, že to ona bude chtít po tobě. Ale jestli se to stane, vykašli se na ní.
« Poslední změna: 07. Srpen 2011, 21:14:20 od h0n7a » Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 08. Srpen 2011, 11:02:10 »

Myslim že vtýdle fázi kdy se nevidíme a nepíšeme to by byl nadlidský ukon...Nejlepší je holomráz ale neignorovat když napíše..Když mi na ní zaležíí tak to hold musim vydržet chtě nechtě!..Přeju si moc aby sme spolu zustali a nekazily si tak nadhernej vztah co sme měli a začali...Jen tak abyste věděli...Ve čtvrtek si můj nejvíc milovanej miláček a nechci o tebe přijít..v Patek strašně moc na tebe myslim když sem šel na oslavu a moc chci abys u mě v neděli přespal.....a v sobotu ?Potřebuju čas si všechno promyslet udělat svoje věci, neni to nic špatnýho mezi náma, jen protřebuju prostor,,a že do toho vlítla moc rychle tak že potřebuje čas si rozmyslet jestli má bejt semnou nebo kvůli tomu malu času radši sama, nevím co chci, mám v hlavě zmatek!Mám tě moc rád nelhala sem ti v ničem nidko vtom neni..Jak to mam pochopit?...nechci o ní přijít budu o ní bojovat.....prostě...
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 08. Srpen 2011, 13:25:49 »

je to divný ale už sem dá se říct oká Úsměv sice občas si na ní vzpomenu ale jen díky třeba když zahrajou její oblíbenou písničku a tak Šťastný dost mi pomohli kamarádi no nebo bych spíš měl říct kamarádky Šťastný dneska sem byl se dvěma sice už zadanýma ale zato nejlepšíma kamarádkama na kafi probrat to a tak prostě si udělali čas a přijeli mě povzbudit Úsměv a hned sem dostal vynadáno samozřejmě z legrace, že sem je nevnímal a místo toho čuměl po ženských Šťastný Šťastný

tak dneska sem si vzpomněl na jednu větu z kultovního seroše: Ženám nejde až tak o vzhled jako spíš o to jak je muž mocný Šťastný nebo tak nějak přesně už nevím  Šťastný navíc mi i dneska kamarádka řekla, že plno kluků jí připadá hodně zženštilých Šťastný takže co z toho pro nás plyne to že sme vyměkli a zapomněli že máme koule Šťastný Šťastný

PS: tyjo já jedu asi sem sjetej z těch kapek do nosu co beru kvůli rýmě Šťastný
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 08. Srpen 2011, 14:45:45 »

Teda musím říct, že ta tvoje má v hlavě, ale pořádnej bordel. Hele je možný, že má nějakej problém doma a nebo něco takový, protože todle není moc normální, aby ti dva dny psala v pohodě a třetí den napsala todle. Kolik jí je?

Shorty: jo souhlas, to mi kámoška tky říkala, když sme šli minule po Praze, prej podívej oni vypadaj všichni jak buzeranti Šťastný Tak to je správnej přístup, počkej za chvíli se nějaká objeví. Úsměv Normálně se ve mě začíná něco probouzet až se teda divím, protože jí chci dostat zpátky nebo ne dostat zpátky, ale prostě nenechat si tohle líbit, beru to teď jako výzvu. Todle mi nedá spát, je teď na 14 dní na dovolený na Slovensku, tak počkám jestli napíše a když ne tak jí napíšu, že jí chci vidět ať přijede. Možná si teď trošku protiřečím, ale beru to z úplně jiný stránky. Místo toho abych jí nechal bejt a potichu zmizel, tak si na to vezmu buldozer a udělám pořádnej randál Šťastný
Konečně mě teda přešli ty blbý depky ani nevím čím, ale už jsem v pohodě a i bych někam zašel a s nějakou se seznámil, ale nejdřív musím dořešit todle Šťastný

P.S. Kapky do nosu bejvaj pěkný svině Šťastný
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Cizinkx
*
Karma: -3
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Srpen 2011, 15:27:48 »

Její 19!!...No doma musí bejt musí hlídat bráchu starat se o barák když mamka pracuje v zahraničí a tatka na směny to říkala že jak to má doma a jak je malo času tak neví...ale nikdy nebyl vtomdle problem kdykoliv přece muzu přiject..nemusíme se vídat denodeně to ja nechci vždycky se dá o tomhle mluvit a nějak vyřešit...Nevim proč todle najednou...Nadherný vzkazy laskyplný obětí polibky mazlení venku jak na mě myslí a pak najednou todle?...Tak prostě nevím no..chci sní bejt rozumíme si,,věřim že mi nelhala v ničem v citech,,ale sem znepokojen..no..
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 08. Srpen 2011, 21:30:05 »

tak já to sem musím dát tohle mi dnes poslala kamarádka, ona to bere jako srandu ale neuvědomuje si že to fakt tak je Šťastný takže doporučuju si to pustit je to hodně dobrý a myslím že i pravdivý trošku Šťastný

http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy-videoklipy-hudba/hodny-kluci
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Srpen 2011, 22:02:54 »

Hej hustý video =D i ten song je dobrej Šťastný jo na tom něco bude. Teď jsem viděl fotky z tábora kde byla a musím říct, že už možná chápu proč jsem single nebo minimálně jsem rád, že jsem single. Už jsem si to říkal na začátku jestli mě tam podvedla a nedokázala to unýst. A aspoň nemusí řešit, jestli toho dotyčnýho dobít a nebo radši nechat bejt. Ale tak to je její liga. Já si jí vychutnám a bude to Šťastný .V minulým vztahu jsem byl takovej ten strašně hodnej kluk, pak jsem jí podved (vožral jsem se na akci, pyšnej na to nejsem) zkazil se tím celej vztah a začal jak ona říká podváděcí kolotoč. Po čase, když se to všechno nějak nahromadilo (podvedla prozměnu ona mě), tak jsem s ní hádal pořád, o kravinách, dělal jsem výstupy (třeba kvůli tomu, že si obarvila hlavu), to co jsem jí řek, jsem nikdy neřek ani svýmu nejlepšímu kámošovi, no prostě byl jsem typickej hajzl. Radši ani nepočítám, kolikrát jsem jí řek "nevím jestli s tebou chci bejt" (tky mi to nedávno připomněla). A není to žádnej zázrak bejt hajzl, stojí tě to strašný nervy. Pak jsme se rozešli ale za tejden dali zase dohromady a já se sklidnil, ale už to nebylo ono ten vztah držel už jen tak, měsíc sme spolu ještě byli a pak byl konec všemu. To je jen tak na ukázku, že ani bejt hajzl nemusí znamenat, že s tebou ta holka bude. Každej sme nějakej a měli by sme se chovat přirozeně, buď s námi bude chtít bejt takový jaký sme a nebo ne. Horší je to co se stalo nejspíš nám, že sme prostě vyměkli, do vztahu vstoupili jako sebejistý a v pohodě a po čase už to bylo takový to pohodlný, sebejistota vzala za svý (holku máme tak co řešit), když pro ní udělám todle a nebo todle, tak se vlastně nic nestane. Ono se nic nestane, pokud to neděláš pořád Šťastný

V 19 už by měla vědět co od života chce a jak s ním chce naložit, ona bude mít nějakej osobní problém, ale ten ti neřekne. Plně tě chápu, že jsi znepokojenej, to jsme v těhle situacích všichni. Promluvit o tom si jde, ale moc se toho tím nevyřeší, protože todle je čistě na ní, ty s tím nebudeš mít až tolik co dočinění.
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 09. Srpen 2011, 09:39:53 »

jo to video je hodně dobrý Úsměv jasný bejt uplnej hajzl asi taky není ono ale spíš mi to připomělo to jak píšeš, že sme vstoupili do toho vztahu prostě sebejistí jako chlapi a po určitej době sme vyměkli a začali se chovat jak paka Šťastný hold když je člověk zamilovanej moc to nevnímá. A s tím jak říkáš buď tě prostě bude mít ráda takovýho jakej jsi nebo ne Šťastný je pravda co by to bylo za vztah když by ses pořád jen přetvařoval to není ono Šťastný

PS: spíš teď přemýšlím jako jestli jít na tu její oslavu ? kamarádka co sem poznal díky bejvalce mě tam zve že chce abych tam přijel teda pokud nemám strach se vidět s bývalou. Navíc nevím jestli mám bývalce napsat chce prej zůstat nadále přáteli tak nevím jestli jí napsat jako první nebo ona mě
Popravdě jako kamarádka výborná slečna jako přítelkyně se hold neosvědčila Šťastný Šťastný

ještě takovej dodatek co si mám myslet o tomhle pořád na FB dává samý smutný písničky, samý smutný citáty jako tenhle

Skládáš den z pocitů
Tvůj stín mým městem bloudí
Slepí nám prominou
Že havraní křídla má bílá hruď zná
Ty se vznášíš ve výškách vášně
Sebe topíš jen ve vodě mý...

jako co si otom myslet ejdnu chvíli to vypadá že jí je to uplně jedno že mě dalal kpačku do prdele a teĎ zase jako by jí to bylo líto nechápu Šťastný
« Poslední změna: 09. Srpen 2011, 09:52:06 od Shorty » Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 09. Srpen 2011, 18:52:36 »

Tky mám teď dilema jestli na tu oslavu jít bo nejít Šťastný fakt nevím, protože vlastně nikoho z jejích přátel pořádně neznám a jestli by tam ona byla s nějakým frajerem, tak bych musel vypadnout a nebo tam někoho urychleně sbalit a když jsem koukal na to kdo tam půjde tak nevím Šťastný ještě to promyslím. Hele určitě jí nepiš první, počkej si, ona se ti určitě ozve sama. Zvolil jsem tuhle taktiku a uvidím no Šťastný Ty statusy neřeš, kdyby tě chtěla zpátky tak ti napíše, tímhle tě může třeba jen  zkoušet a nebo se jí jen něco honí v hlavě, to nikdy nevíš, ale neřešil bych je. Šťastný

Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 09. Srpen 2011, 21:22:44 »

jojo já právě taky nevím jestli na tu oslavu jít Šťastný já mám trošku tu výhodu že ty kamarády od ní znám a vídám se s nima normálně Úsměv nevím zvažoval sem že ještě třeba týden počkám a když nic že bych jí napsal ale ne s účelem že bych jí chtěl zpátky to už nemá cenu a ani už nechci Šťastný jen prostě zkusit jestli z toho ještě bude přátelství nebo ne protože většinou i když sem se s holkou rozešel v dobrým už smě si pak moc nepsali a tady u ty bych to nechtěl jako kamarádka byla skvělá Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 10. Srpen 2011, 10:09:04 »

Jo tak za zkoušky nic nedáš Šťastný já jsem jí teda řek, že se jí ozvu až budu v Praze, ale dodal jsem, že když nebudu mít co dělat Šťastný musím říct, že dost dobře vycházím se svojí minulou bejvalou, ale to je tím, že o sobě víme fakt skoro všechno a tak nějak jeden druhýmu rozumíme Úsměv jinak se s většinou svejch bejvalejch už nesetkávám, radši Šťastný Na tu oslavu pudu, vezmu kámošku co s ní chodila do třídy a bude to Šťastný
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 10. Srpen 2011, 22:19:22 »

jojo tak já se rozhodl, že jí písnu ale až tak příští týden možná Šťastný tak na tu oslavu taky půjdu sem se rozhodl, ale ne kvůli ní ale kvůli kamarádům no spíš kamarádkám Šťastný Šťastný sem teda zvědavej jak to bude probíhat Šťastný   já s bejvalkama když sem s esnima rozešel v dobrým tak sme si po rozchodu trošku psali a pak konec každej si šel po svým Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 10. Srpen 2011, 22:29:03 »

Tak se dneska ozvala Šťastný prej jak se mám atd, trochu sme pokecali, já byl v pohodě, ještě jsem si do toho psal s jedním novým objevem Šťastný takže jsem jí nějak ani neřešil. Spíš jsem teda čekal, že napíše za dýl Šťastný. Zeptala se mě jestli přijdu na tu oslavu, jsem jí řek, že možná jo ale že tam nikoho vlastně neznám, ale že to není problém, rád se seznamuju Šťastný ona prej at si kdyžtak někoho vezmu sebou Šťastný asi vezmu svůj novej objev (jestli to vyjde) Šťastný
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 11. Srpen 2011, 09:10:36 »

to se máš taky bych bral aby se ozvala sama, aspoň bych věděl že na mě občas myslí idkyž já už ne ale to ona neví Šťastný Šťastný ještě chvilku počkám jestli se ozve Šťastný koukám že taky nezahálíš Úsměv já už mám domluvený dvě schůzky s novýma oběvama uvidíme co z toho vykřešu Šťastný
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 11. Srpen 2011, 09:52:55 »

ale když sem odjížděl prostě sem to odpálil jak hovado

jojo, tady ve městě taky byl jeden kluk, kterej po rozchodu jel jak hovado jak z toho byl zničenej a pak říkali hasiči, že ho sbírali do pytle a některý části hlavy v tom lese ani nenašli....
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 11. Srpen 2011, 11:01:42 »

joei: jojo já po tom sem si chtěl nafackovat byla to kravina, ale naštěstí sem jel tam kde skoro nic nejezdí dlouhá rovinka... ale už bych tohle nikdy neudělal, ale v tu chvíli mi to prostě nějak nepřišlo ani, prostě skrat na kterej teď nejsem vůbec pyšnej
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 11. Srpen 2011, 11:31:35 »

joei: jojo já po tom sem si chtěl nafackovat byla to kravina, ale naštěstí sem jel tam kde skoro nic nejezdí dlouhá rovinka... ale už bych tohle nikdy neudělal, ale v tu chvíli mi to prostě nějak nepřišlo ani, prostě skrat na kterej teď nejsem vůbec pyšnej


kámoš jednou letěl se 4 pivama a nějakejma panákama v krvi 220 v obci.... říkal, že mu to přišlo strašně zábavný, jak byl nalitej.... druhej den si chtěl dát přes hubu.
Proto by neměl nikdo sedat pod vlivem čehokoliv návykovýho za volant.... ať už je to alkohol, marihuana a nebo cokoliv jiného...

taky jsem měl těžkej rozchod, vím moc dobře, jaký to je, jak se člověk cítí atd.... ale fakt to nestojí za to.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
h0n7a

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 11. Srpen 2011, 15:33:26 »

Lidi který si sednou za volant nalitý nebo sjetý, ty radši vůbec nekomentuju, nejde jen o to, že ublížej sobě, ale že můžou zabít někoho jinýho. Tky jsem jsem dřív jezdil rychle, hodně rychle, ale čím je člověk starší tím si říkám, že mi to za to nestojí, pokud opravdu nepospíchám tak si jedu v klidu. To s tím rozchodem jsem tky jednou zažil, po varský 200 jen to hvízdlo. Dneska bych už takovou hovadinu fakt neudělal. Ta holka za to stejně nestála.
Zaznamenáno

"věř a dokážeš všechno na světě"
"Žena je jako tramvaj. Nastoupíš a vystoupit můžeš kdy chceš pokud máš lístek, když ne tak tě vyhodí revizor a nebo zdrhni dřív než tě zmerčí" Šťastný
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 13. Srpen 2011, 11:41:11 »

jojo souhlasím já už bych to taky neudělal a nejrači bych si zato nafackoval... taková kravina ikdyž ani nevím kde se to tam tak rychle vzalo jednu chvíli nic a pak kouknu na tacháč a nestačil sem se divit Šťastný ale je fakt žádná za to nestojí se zabít Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 18. Září 2014, 12:14:46 »

Čus chlapci, tak taky sem napíšu pár postřehů.Chodil jsem s babou cca 4-5měsíců. Všechno bylo v poho, z mojí strany dost flegmaticky. Bral jsem to prostě bez zamilovanosti.Holčina byla svym způsobem docela pohodlná a najivní, postupně se začala měnit v dominantní holku, která přesně ví co chce, teda alespoň po poslednim setkání (neuvěřitelný sebevědomí po získání titulu Bc. a práce). Moc jsme spolu nekomunikovali, já se nechtěl dohadovat o pitomostech a jen si užíval to pěkný, chození za ruku, sexu atd., navíc to bylo podpořený tim,že bydlim 250km od ní a zezačátku, když jsem byl na škole to bylo intenzivnější, to jsme spolu téměř bydleli. Postupně jí to začalo štvát, já se furt vymlouval na školu, na povinnosti. Do toho jsme si přestali volat přes skype, protože se přestěhovala do nového a nemá tam net. A nějak to začalo stagnovat, jediný co mi na tom bylo divný, že se změnila prakticky během víkendu v bezcitnou holku, která mě nepotřebuje vůbec k ničemu. Přestala mi odpovídat na sms, na zprávy na FB. A já jsem zpanikařil a místo abych se na to vykašlal jsem si uvědomil,že jí mám rád a že jí ztrácim. Byla to ale z 90% chlapská ješitnost, protože před tim jsem to tak nevnímal a byl mi ten vztah absolutně u prdele (sorry za vulgarismus).A tak jsem do toho postupně zapojoval cit a uplně jsem se z ní posral. Teď mě ona má na háku, tak jak jsem jí měl celou dobu co jsme spolu chodili já.
Začal jsem se zamejšlet, kde jsem udělal chybu. Došlo mi,že hned na začátku, nebyla to partnerka ta pravá, tak jako tak by to šlo do kytek. Jen jsem si lhal a ujišťoval,že takhle to je v pohodě, že se chovám hodně, nežárlim, nehádám se a vlastně ani nemiluju. Z toho vycházela ta nekomunikativnost. Ona mi nedávala podnět k tomu abych se do ní zamiloval, brala všechno pohodlně, bez citů. Prakticky jsme spolu jen spali, jedli nebo se procházeli. Nic vážného jsme spolu neřešili. Skoro nic osobního, Nikdy ani jeden z nás neřekl: Tohle se mi na tobě nelíbí, tohle nedělej. Tohle mi štve, tohle mi přímo sere. Jen jsme oba mávli rukou a byli pohodlný. Já moc hodne, skoro píčánek, kterej všechno platí a nechce si o nic říct, ona pohodlná která si nechá vše zacálovat a ani pomalu nepoděkuje. Vždycky se mi nabídla s penězma s jídlem s čímkoliv, ale já to odmítl, jako bych jí šetřil a nechtěl jí zatěžovat tim,že s ní jsem.
Takhle to postupně vyprchalo a asi si uvědomila,že za to nestojim, že chce silnýho chlapíka, kterej si poradí ve všech případech. Ze začátku jsem takovej byl,ale jsem se začal chovat až moc závisle...
Z toho plyne ponaučení alespoň pro mě, vždycky buďte sami sebou, řikejte co si myslíte a neduste to v sobě, holky nechtěj šetřit, chtěj upřímnost, silnou osobnost, spolehlivost a otevřenost. Vlastně uplnej opak než jsou ony...
Zaznamenáno
HonzaR
**
Karma: 1
Příspěvků: 151


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 18. Září 2014, 12:26:36 »

A ještě jedno ponaučení co jsem si od toho odnesl. Prvních pár měsíců to neni vztah, ale zamilovanost. V zamilovanosti jsi slepej a nevidíš, nechceš vidět a nechceš řešit chyby, jsi pohodlnej, užíváš si to co jsi dlouho neměl a co je sice stejný,ale stále něčim jiný a nový - zamilovanost!! Po těch pár měsících dojde ke krizi, ale ta krize je vlastně mezník, jaký si předěl mezi zamilovaností a vztahem. Ve vztahu se řeší uplně jiné věci, člověk se už může o partnera opřít, být k němu upřímný, nejednat s ním zbaběla a ze strachu, že se mu můžete znelíbit. Je to diametrálně odlišný, už neni zamilovanost,ale láska. A hlavně porozumění... (jen je blbý,že nemám štěstí v tom, abych se přes tento mezník přehoupl a zažil to) A proto bych potřeboval vaši pomoc, jak se přehoupnout?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 18. Září 2014, 18:38:23 »

Celkem souhlasím, stalo se mi něco podobného (píšu o tom v jednom svém vlákně). Nakonec to sedí i časově, trvalo to asi 3 měsíce intenzivnějšího vídání, kdy se to přehouplo k ignoraci a rozchodu. Nakonec se mi ještě ozvala a já blbec myslel, že to chce dát dohromady, ale z její strany to bylo spíš o vyplnění nudy, touhu po sexu a tak. Takže bych doporučoval tyhle lidi vymazat ze všech seznamů a nebo si u nich udělat velkou poznámku, že jakmile se to začne obracet k lepšímu, je to na cestě k větší tragédii, než byla ta původní.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS