Rozchod - vztah bez lasky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:22:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod - vztah bez lasky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rozchod - vztah bez lasky  (Přečteno 12330 krát)
Opera
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« kdy: 18. Prosinec 2007, 21:57:14 »

Ano přišel jsem si postěžovat a zároveň o radu aby se to neopakovalo, neopakovalo alespoň s menší pravděpodobností.

Takže seznámil jsem se tentokráte s holkou přes seznamku.
nultá schůzka jen pokec.
druhá - dala mi pusu ona
třetí - dal jsem jí pusu hned zezačátku ona mi dala nakonci pěkného francouzáka.
ctvrtá už byla líbačka hlazení atd. to už jsem to totiž nevydržel.
tak dneska po měsíci jsme se sešli jako normálně, jenže už hned mi bylo jasné že něco není v pořádku.
No a nebylo řekla mi po hodině že takhle to dále nejde, že se do mě nezamilovala a že jsem pro ní jen kamarád. a že na mě vůbec nemyslí když s ní nejsem. Je fakt že já na ní taky nemyslel každou chvíli. a taky jsem nebyl úplně zamilovanej ale bylo mi s ní fajn.

K tomu připočtu že ještě minule jsme spolu skoro spali (nebyl sex jen jsme byli nahatí Mrkající )
Takže se ptám co dělat pro to aby mi todle holka příště neřekla a zamilovala se?  Super!
A co si myslíte o tom celém?
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Prosinec 2007, 22:39:25 »

myslim ze mela moc naivni predstavu o tom jak hned hodnem by se do tebe mela zamilovavat.

//az to bude moc doocibijici ze pisu nazory ve vecech kde sem nekompetetni, a zacne vas to stvat, tak huknete, vyrazne  Smějící se
//resp. spise si skousim kalibrovat svoje nazory tim, ze skousim jestli mi na to nekdo kyvne a rekne treba, 0254 good point a tak... sem pak hrozne happy
« Poslední změna: 18. Prosinec 2007, 23:50:55 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Prosinec 2007, 23:18:12 »

Uvidime, jestli tohle taky nebudu brzo resit (zatim je to jedna z alternativ), kdyby jo, tak si sem prijdu postezovat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Prosinec 2007, 09:51:25 »

Ocividne pro ni jsi pritazlivy, zamilovanost muze prijit postupne, muze, ale nemusi, zalezi jen na vas, jak moc je vam fajn. Je zbytecne to usekavat, pokud vam to neco dava, nemuzes dopredu vedet, kam to vyplyne. myslim ze dneska se uz tak hojne laska na prvni pohled, dotek, schuzku nerodi Mrkající
Zaznamenáno
Opera
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Prosinec 2007, 07:19:38 »

Ocividne pro ni jsi pritazlivy,.......
Jo asi jsem mozna byl. No tak vidim to spatne jelikoz ty kamarádství po rozchodu jsou taková že se už nikdy nevidíme. Nemocný

Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Prosinec 2007, 10:22:50 »

Tak tohle moc neznam, zamilovavam se asi docela rychle a nikdy se mi asi zrejme nestalo, ze bych byla s nekym a cekala, az se zamiluju....to delate z jakyho duvodu, abyste nahodou nemuseli byt sami  Šokovaný
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Prosinec 2007, 12:00:18 »

to sou asi uplne jine druhy zamilovanosti
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Prosinec 2007, 12:51:27 »

to delate z jakyho duvodu, abyste nahodou nemuseli byt sami  Šokovaný
Mam drobný dotaz - jak často se zamilováváš / s někym chodíš ? (myslím ten poměr, a nekrátit) Myslím, že naše frekvence jsou velmi odlišné Úsměv A tam někde je zakopaný pes Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
yeger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Děčín
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Prosinec 2007, 21:42:05 »

Zdravím.
Souhlasím s tím, že si asi myslela, že to pujde rychleji, ale to je asi u každého individuální...
Já jsem se třeba do mé bejvalé zamiloval přibližně po dvou měsících vztahu. Problém zase naopak v tom, že jsem pak zamiloval až moc a ona mi po 15 měsících dala kopačky, zrovna, když už jsem to bral fakt vážně... Ale to je zase v jiném tématu...
Osobně si prostě myslím, že to nejspíš nedokázala ještě vydržet a snažit se zamilovat...
Zaznamenáno

V životě jsou chvíle, které vám povznesou sebevědomí. Ale jsou také chvíle, které vám ho zase úplně uzemní.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Prosinec 2007, 23:33:29 »

Asi je to fakt dost individuální,v mém případě vím většinou hned po první schůzce, jestli ANO - do téhle jsem schopný se zamilovat a i z její strany byla jiskra, nebo NE - tu bych bral jenom jako kámošku, resp. ona moc nejeví zájem...Možná je to chyba, ale automaticky si hned řadím holky do kategorií potencionální přítelkyně, kámoška, nebo vůbec nic Andílek To nucení se do zamilovanosti mi přijde zbytečné, jakože - není to ono, ale počkáme, co kdyby...I když někdy se to nevím jak zlomit třeba může, že jo
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Prosinec 2007, 16:03:11 »

Asi je to fakt dost individuální,v mém případě vím většinou hned po první schůzce, jestli ANO - do téhle jsem schopný se zamilovat a i z její strany byla jiskra, nebo NE - tu bych bral jenom jako kámošku, resp. ona moc nejeví zájem...Možná je to chyba, ale automaticky si hned řadím holky do kategorií potencionální přítelkyně, kámoška, nebo vůbec nic Andílek To nucení se do zamilovanosti mi přijde zbytečné, jakože - není to ono, ale počkáme, co kdyby...I když někdy se to nevím jak zlomit třeba může, že jo
)Vidis, taky sam radis do skupiny - je mozno se zamilovat. Nezamilujes se na prvnim rande, jen citis sympatie, pritazlivost, je ti s ni fajn...a o to jde. Nemohla bych po par dnech prohlasit, jo, toho chlapa miluju. Na to si aspon ja musim prijit casem.
Zaznamenáno
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Prosinec 2007, 12:13:39 »

Ja si myslim, ze zamilovanost tam urcite trochu je pokazde pokudtu holku nechces jen dostat do postele a pak se na ni vykaslat... Ale ted zalezi jak moc velka ta zamilovanost je, u nekoho je mala u nekoho je velka uz od sameho zacatku atp. Ja jsem byl do byvale zamilovany uz od zacatku jako blazen a myslim, ze nebylo rovna dobre, nevidel jsem spoustu osklivych veci co mi delala atp. takze kdyz jste tak jako zamilovani ze vam je s tou holkou hezky, tesite se a myslite na ni obcas, tak je to idealni stav. Nic neprehanet, vleka zamilost= skodliva zamilovanost   Šťastný To mi nevymluvite  Šťastný
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Leden 2008, 15:47:03 »

to delate z jakyho duvodu, abyste nahodou nemuseli byt sami  Šokovaný
Mam drobný dotaz - jak často se zamilováváš / s někym chodíš ? (myslím ten poměr, a nekrátit) Myslím, že naše frekvence jsou velmi odlišné Úsměv A tam někde je zakopaný pes Úsměv

Možná, že to vyznělo, že se zamilovávám do každýho na potkání  Úsměv...není to tak, období, kdy jsem byla 2 roky sama, mam za sebou a taky zkrachovalej 6ti letej vztah, takze bych rekla, ze ta frekvence bude jeste nizsi nez u vsech lidi tady dohromady...ale pokud se zamiluju, tak je to hned a nestalo se mi, ze bych cekala, jestli to prijde....nemohla bych s nekym byt, kdo by byl treba zamilovanej do me, ja do nej ne a vodila bych ho za nos? nebo jak takovy vztahy vypadaji? nebo tomu protějšku narovinu řeknete, že čekáte, až se zamilujete, at ma strpení? nějak si to nedokážu představit.... Podivený
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
yeger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Děčín
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 12. Leden 2008, 13:25:42 »

to dextera:
No, abych pravdu řekl, tak já té své (teď už bývalé) to neřekl přímo takhle, ale řekl jsem jí, že nejsem jeden z těch kdo říká dívce "miluju tě" třeba 10x za den, jen aby ji dostali do postele nebo tak podobně. Prostě jsem jí řekl, že to musím opravdu upřímě cítit, a pak jí to řeknu...
Tak asi takhle no, ale já zase nechápu jak se dokážete zamilovat hned. Když se s někým seznámím, tak mi je třeba sympatický a řeknu si, že bych s ním mohl flirtovat, pak to pokračuje dál. Začnu se s ním například vídat atd. no a pak třeba zjistím, že toho dotyčného miluju, ale vy se do nej zamilujete hned jak se s ním seznámíte, nebo jak tedy?  Úsměv
Zaznamenáno

V životě jsou chvíle, které vám povznesou sebevědomí. Ale jsou také chvíle, které vám ho zase úplně uzemní.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 12. Leden 2008, 15:12:10 »

Hned jak se seznámím ne, ale netrvá mi to dlouho  Šťastný...Ale v těch předchozích příspěvcích jsem reagovala na to, že nechápu ty, co jsou v nějakým vztahu, do toho druhýho zamilovaní nejsou, ale přesto jsou s ním dál a čekají, jestli ta zamilovanost příjde nebo ne....něco jiného je říct někomu, že ho miluješ. Být do někoho zamilovaný a milovat totiž není jedno a to samé  Mrkající...takže neplést si pojmy...
« Poslední změna: 12. Leden 2008, 15:26:13 od dextera » Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
yeger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Děčín
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Leden 2008, 17:05:56 »

Tak jestli to myslíš takhle, tak dobrá Úsměv
Jinak jak jsem psal víš, tak je pravda, že jsem ty 2 měsíce tak trochu čekal na to, že se zamiluju a stalo se tak...
Byl jsem totiz slouho zamilovaný do jedné mé kamarádky, jenže ta měla dlouho kluka a pořád má, a tak jsem doufal, že lásku najdu jinde. Vím, není to moc hezké ode mě, ale teď, jak už jsem pomalu vyléčený z toho rozchodu, tak zjišťuju, že pořád něco cítím k oné kamarádce a mám pocit, že se to asi nezmění, vlastě je to asi taková moje platonická láska  Šťastný
Ale tak trochu tě chápu...
Zaznamenáno

V životě jsou chvíle, které vám povznesou sebevědomí. Ale jsou také chvíle, které vám ho zase úplně uzemní.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12. Leden 2008, 18:29:47 »

Myslim, ze zamilovana jsem byla vickrat, nez jsem s nekym chodila. Zamilovavam se snadno, je to chvilkove, intenzivni, blaznive.... Ale kolikrat jsem milovala toho s kym jsem chodila? To uz je cislo mensi (a take se stalo, ze jsem milovala toho, s kym jsem nechodila). Ale na to, abych milovala, jsem musela cloveka trosku poznat, na to abych se zamilovala staci jeden usmev.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
naeternis

Shanti. Vnitřní mír rules!

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 40
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Únor 2008, 23:20:55 »

Ahoj, no nevim, jestli uz jste to vyresili nebo ne, kazdopadne mesicnimu chozeni bych ani nerikala chozeni, to je jen poznavani...ve vasem pripade bylo fyzicke a docela ungovalo. Aby na Tebe vic myslela, taky jste si mozna mohli vic povidat, vtahnout jeden druheho do sveho sveta a tak.

Pokud Ti vyhovuje milenecky vztah, nechala bych to tak, pokud citis, ze by to mezi vami mohlo byt vaznejsi nez jen o sexu, zkus ji obcas pozvat s ostatnimi do kina nebo na kolo. Jako kamaradku, se kterou se Ti dobre povidalo Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS