rozchod z me strany

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:48:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  rozchod z me strany
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: rozchod z me strany  (Přečteno 11614 krát)
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« kdy: 12. Červen 2008, 14:30:23 »

ac sem to ukoncil ja tak to blbe nesu,ale nic jineho mi nezbylo..

zacnu takhle byl sem s divkou,kterou sem poznal prez internet.prebral sem ji chlapkovi o 20 let starsimu ji tenkrat tahlo na 17nact,a me bylo 27. vse zacalo krasne nadherny vztah i kdyz na dalku 90km od sebe..jezdila za mnou potaji ze zacatku a spala u me a casem sem zani zacal jezdit ja..vse bylo fajn az casem mi zacala vypravet jen tak naraztove o svem kamaradovi,ktereho znala o neco driv nez me prez net... a videli se i osobne..tak dobry..ale ono to zacalo byt casteji,kdyz sem nemel cas a byl v praci jelikz sem delal na smeny a i nekdy vikendy,tak kdyz sem byl v praci tak cas od casu jela za nim za tim kamaradem.dobre vse ok.sice sem zarlil ale nechal to plavat.pak se me snim snazila seznamit jednou tak sem rekl ok rad poznam tve pratele ac jich moc nemela.ten den se mi vubec nelibil sesli sme se stim jejim kamaradem a ja si tam pripadal jak pate kolo u vozu daleko vice si vsimala jeho nez me same hihihi hahaha.tak sem ji to pak rekl kdyz sme odesli a pohadali se..plynul cas a zacal ji volat bejvalej(ne ted ten kamraad)nebylo ji blby a s byvalim si povidala predemnou.plynul cas a zse dobry...chvili..pak zase zacala bastni o tom svem kamaradovi jak snim byla na kafi a jak si to uzili a ze se snim kamaradi ze je zadanej u zen...to me docela dostalo,zarlil sem nanej,davala mi duvody k tomu..tak prisel den kdy o nem stale basnila a davala mu prednost i na skypu prede mnou a ja to ukoncil at si je snim a ne se mnou kdyz onem tak basni..prisla a dali sme to dohromady...vse zase nejak plnulo tenhle rok prisel jeji maturitni ples a ona ho tam chtela za kazdou cenu mit toho kamrada,nic sem neirikal ac sem ho nemusel,ale kdyz zacala rikat ze chce aby prespal u nich doma i se mnou tak me to zacalo srat.._:) opet hadka..ale mala tak nakonec na jeji ples neprisel....ze nemel cas...cas plynul dal az prisel ted kveten a ona zacala mit svatak zacala na me prikazdem telefonatu rvat a vse sem odnasel jen ja..ty jeji nalady,mela maturovat v utery a ja v nedeli ji zavolal ze co kdybych si vzal dovcu a prijel za nia cekal nani u skoly po maturite.ona rekla ze ne ze che byt sama radovat se sama nebo brecet sama nechapal sem to tak rikam tak se budem radovat spolu nebo te budu pak utesovat...nechtela skoncilo to po druhe...za 3 dny sme se k sobe vratili a vse si vyrikali prisla nemila chvile a ji zemrel dedecek..zustal sem u ni o dva dny dele abych se ji mohl venovat a aby prisla na jine myslenky myslim ze se mi to darilo...pak sem musel odjed do prace domu a byli sme od sebe zase daleko...(jen pripominam byl to vztah na dalku,nemohl sem sni byt stale) no a ona mi volala ve ct,ze pojede v sobotu opet zatim kamaradem a ze u nej bude spat rekl sem ze ne at tam jede at jede rano je snim do vecera ale at se vecer vrati.ne chtal tam za kazdou cen uspat,meli byt samy na byte a ona ho pred nasim vztahem chtela...rekl sem tak prijed vecer za mnou do prahy udelame si prima vecer nocni prochazku a vecer a tak..ne chtela tam spat tak sem ji dal ultimatum ze jestli tam bude spat ze je konec...ona si stala za svym na konec mi dala bez varovani i mamu k telefonu ktera se zacala michat do vztahu...sila...Smutný i presto vse ze u nej spala sem to chtel dat opet dohromady zavolal sem ji a rekl ze bychom se mohli sejit a ona kdy a ja ve ct nepracuju a ona to uz jedu za tim kamaradem u dobrovat kamaradstvi,ze se o vikendu neco stalo ale nerekla co,takze pry prisla i o kamarada takze opet dala prednost jemu..tak a to je cely uz to vis...

btw:chyb se delal takvy vevztahu a dost,ale nikdy sem ji neublizoval tim ze bych sel spat ke kamaradkam,ci neco jineho
udelal sem blbost ze sem zarlivej a ze sem ji vypravel jak sem byl vernej a mohl sem mit neco s nakou holkou,ale ja to myslel dobre..dnes vim ze ji to take vadilo,ale to nebylo tolik ublizovani jako z jeji strany...

jaky na to mate nazor? diky

ps:odpuste hrubky,
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Červen 2008, 22:14:12 »

tak zatim nic jak koukam Smutný
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Červen 2008, 23:05:27 »

Na to spaní u kamaráda a dáváním přednosti v komunikaci jemu bych taky žárlil, i když všichni víme, že to je kontraproduktivní. Ale vraťme se k podstatě věci, a ta je následující: odpověz si nejdřív na otázku - chceš ji zpátky a chceš vědět rady jak, nebo se chceš vyrovnat s rozchodem?
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Červen 2008, 08:37:40 »

Já myslim, že je jasné, že ji chce zpět Mrkající Jenže podle mě to nemá cenu. Ne, že bych tohle přesně nezažil Úsměv  "Je to kamarad, je to jen kamarad, je to jen kamarad, .... mam zmatek v hlave ... tohle už dál nemá cenu, promiň" a za měsíc (ani ne) byla s ním. Na dálku to nemá cenu ! Kdokoli, kdo bude poblíž se jí najednou bude věnovat víc než ty, bude poblíž, když jí bude smutno, bude se s nim chodit bavit. Nemáš šanci. Navíc je mezi váma docela věkový rozdíl - tedy ty už pomalu, že by ses za čas usadil a ona se chce ještě bavit. Navíc si umim představit, že kdyby tě chtěla nějak zapojit do svého osobního života, tak tě z toho jebne Úsměv Protože většina jejích kamarádů sou někde okolo 17,18 (o kamarádkách asi nemluvě) a vlastně by sis s nima asi neměl moc co říct. S ní s rozumíš, to ho, ale to jiné - řeší se úplně jiný druh věcí...

Takže já bych řek, že správný přístup je forgive, forget Úsměv Čili - odpusť, zapomeň.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Červen 2008, 12:15:40 »

Zrovna s tím věkovým rozdílem bych to tak černě neviděl Úsměv Celkově bych to ale černě viděl. Já bych to asi už nezkoušel - ale rozhodně bych si nenechal od nikoho poradit, jestli to zkoušet mám, nebo nemám. Beztak bych jednal podle toho, jak bych to cítil já. A nemusím ani mluvit v podmiňovacím způsobu, protože jsem se už dostal do velmi podobné situace.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
hokejista666

Karma: 2
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Červen 2008, 12:37:08 »

Sejdi se s ní a nějak to uzavřete, nemá cenu nic řešit po telefonu, sms, skypu atd. . Prostě si sedněte a popovídejte, sice to taky vidím na FF tedy forgive, forget, ale vím, že to není úplně jednoduché. Takže sejít popovídat a na konci se rozloučit buď navždy, nebo ne navždy. Po tom rozhovoru, se na to vykašli ať to dopadne jakkoliv, nech jí, buď se Ti ozve sama a nebo ne, pokud na ní budeš tlačit, tak říkám rovnou, že z toho bude ne.... .
Zaznamenáno
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Červen 2008, 14:23:59 »

ahojky vsem..tak jsem to docetl..
nejak se vracet uz ani nemam silu.jelikoz sme to snazili resit po telefonu a ona o sobni setkani nestoji,ale stale breci na netu na ruznych serverech jak ji chybim jak se ji styska,vyresil sem to tak ze sem zacal kde to jde ji blokovat ci ignorovat..ano chybi mi,ale opravdu si myslim,ze to nema smysl,spis jsem chtel znat Vas nazor a poradit jak se z toho vyhrabat,veskere clanky o rozchodu a jak se snim vyporadat jsem cetl,problem je ten ze jsem v praglu uz dva roky a dva roky jsem sni taky skoro chodil a venoval veskery cas ji..takze tui neznam moc lidi,a nevim jak se zabavit...snazim se chodit aspon do fitka..njn neni to lehky,pritom mi stacilo tak malo,aby tam nespala..a nedala na me...byl sem i u psychologa a ten mi rekl to same,ze je snad normalni ze jsem ji dal na vyber,ze by to udelal kazdej clovek,kdo miluje...
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Červen 2008, 14:26:40 »

Sejdi se s ní a nějak to uzavřete, nemá cenu nic řešit po telefonu, sms, skypu atd. . Prostě si sedněte a popovídejte, sice to taky vidím na FF tedy forgive, forget, ale vím, že to není úplně jednoduché. Takže sejít popovídat a na konci se rozloučit buď navždy, nebo ne navždy. Po tom rozhovoru, se na to vykašli ať to dopadne jakkoliv, nech jí, buď se Ti ozve sama a nebo ne, pokud na ní budeš tlačit, tak říkám rovnou, že z toho bude ne.... .
abych dodal tak ona mi prijela vratit veci po tom rozchodu snazil sem se sni mluvit o tom chtela tam neustale spat..nic se nevyresilo dokonce rekla ze kdyby se dostala dostejne situace znovu,tak to z opakuje...tim me dostala..
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Červen 2008, 16:57:37 »

Tohle je fakt špatný, když chce být s "kamarádem" a ne s přítelem, tak máš proč žárlit a ona by to měla pochopit. Nevím jestli ti mám radit to s ní zkusit znovu, to záleží stejně na tobě. Ale jako lepší variantu bych volil ji nechat být a buď "přileze" nebo ne. Chápu že to je těžký ji nechat být, ale když za ní polezeš ty, tak to asi lepší nebude.
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Červen 2008, 17:17:57 »

Já bych se na ni vykašlal. Nemá to cenu.
Polož si otázku: Má cenu o ten vztah bojovat, když leze za svým kamarádem ??
Být tebou bych si zvolil roli pozorovatele a bral bych to jako konec. Pokud přileze, stanovte si pravidla a vyříkejte si to. Pokud ne, tak potkáš lepší než je ona. Věř mi, že jo, protože v tuto dobu tvůj zaměřovací úhel pohledu je soustředěn jen na ni a jak se z toho dostaneš, tak ucítíš tu vůni svobody...
Otázkou je: zda-li máme tomu druhýmu věřit, když se k nám vrací: "Nechci ti ublížit"
Zaznamenáno
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Červen 2008, 19:17:25 »

neustale mi rikala ze jejiho kamarada beru jako soka,ale neni se cemu divit s tim co mi delala.bral sem ze bude s kamaradem kdyz sme od sebe daleko ale nebyl problem prijet na noc za mnou ci se zbalit a jet domu normalne a ne nocovat u kamose v jednom pokoji snim..za kazdou cenuu...vracet se nechci dokonce mi bylo naznaceno ze by se mnou byla kdyz bych prisel a prosil o odpusteni,tak sem jako rikal tem lidem od kterych mi to bylo na znaceno jestli neupadli...
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Červen 2008, 20:02:51 »

neustale mi rikala ze jejiho kamarada beru jako soka,ale neni se cemu divit s tim co mi delala.bral sem ze bude s kamaradem kdyz sme od sebe daleko ale nebyl problem prijet na noc za mnou ci se zbalit a jet domu normalne a ne nocovat u kamose v jednom pokoji snim..za kazdou cenuu...vracet se nechci dokonce mi bylo naznaceno ze by se mnou byla kdyz bych prisel a prosil o odpusteni,tak sem jako rikal tem lidem od kterych mi to bylo na znaceno jestli neupadli...

promiň, že to pustím na plnou pusu: poslal bych ji tam, odkud přišla...
prosit o odpuštění ?? Možná jsem cynik, ale chtít tohle po mě, co mi provádí - ani omylem. Ve tvým případě jdu o dům dál, jak říkám - mohu se i mýlit, poněvadž ji neznám a toto jsou pouhé fabulace, které nejsou ničím podložené - tedy jen tvým výkladem, který mi neřekne všechno. Problém bude nejspíš v tom věku a tou dálkou. Ona je ještě nezralá a neví nic o vztahu. Možná vztah měla a má ho s tebou, ale zdravý vztah je založen na důvěře dvou lidí a samostatnosti, ne o závislosti k tomu druhému...
máš tedy dvě možnosti, jak tady ti říkali:

 Chceš ji?
 Směrovka smiř se s tím, že to bude táhnout na obě strany
 Směrovka miluješ ji? pokud ano, tak to budeš muset překousnout

Nechceš ji?
 Směrovka tak ji pošli k vodě
 Směrovka uleví se ti a najdeš lepší - pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Pro začátek sepiš pro a proti - sepiš její vlastnosti a zjistíš, zda ti ten vztah naplňuje. Vztah podle mě nemá ubírat, ale naopak naplňovat.
Zaznamenáno
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Červen 2008, 07:45:42 »

neustale mi rikala ze jejiho kamarada beru jako soka,ale neni se cemu divit s tim co mi delala.bral sem ze bude s kamaradem kdyz sme od sebe daleko ale nebyl problem prijet na noc za mnou ci se zbalit a jet domu normalne a ne nocovat u kamose v jednom pokoji snim..za kazdou cenuu...vracet se nechci dokonce mi bylo naznaceno ze by se mnou byla kdyz bych prisel a prosil o odpusteni,tak sem jako rikal tem lidem od kterych mi to bylo na znaceno jestli neupadli...

promiň, že to pustím na plnou pusu: poslal bych ji tam, odkud přišla...
prosit o odpuštění ?? Možná jsem cynik, ale chtít tohle po mě, co mi provádí - ani omylem. Ve tvým případě jdu o dům dál, jak říkám - mohu se i mýlit, poněvadž ji neznám a toto jsou pouhé fabulace, které nejsou ničím podložené - tedy jen tvým výkladem, který mi neřekne všechno. Problém bude nejspíš v tom věku a tou dálkou. Ona je ještě nezralá a neví nic o vztahu. Možná vztah měla a má ho s tebou, ale zdravý vztah je založen na důvěře dvou lidí a samostatnosti, ne o závislosti k tomu druhému...
máš tedy dvě možnosti, jak tady ti říkali:

 Chceš ji?
 Směrovka smiř se s tím, že to bude táhnout na obě strany
 Směrovka miluješ ji? pokud ano, tak to budeš muset překousnout

Nechceš ji?
 Směrovka tak ji pošli k vodě
 Směrovka uleví se ti a najdeš lepší - pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Pro začátek sepiš pro a proti - sepiš její vlastnosti a zjistíš, zda ti ten vztah naplňuje. Vztah podle mě nemá ubírat, ale naopak naplňovat.


tak tohle jsem zkousel napsat pro i proti vzdy mi vyslo vice proti nez pro,kdyz sem to po case udelal,vzdy aspon o dva body..bylo vic proti..,miluju ji,ale uz se to neda,nechci bejt hracka..jasne ze ja tam mel taky chyby zarlil sem na jejiho kamarada a cas od casu se sni kvuli tomu pohadal,ale podle me by v tomto pripade zarlil kazdej..byl sem naladovej...ale kazdej mame sve chyby,ale pride mi normalni,ze kdyz nekoho miluju tak chci byt radeji snim.a ne s blbym kamaradem i kdyz sem ten den byl v praci..rikal sem ji tak kdyz se mnou nechces byt v praci a potrebujes neco delat tak jed rano zanim bud do vecera snim a vecer prijed za mnouá a udelame si hezkej vecer aby si prisla na jine myslenky..stala si za svym..tak mi nicn ezbylo njn
mrzi to boli to,ale co se da delat..nema to cenu ani smysl,spis vzpominam na jednou se vybavujou jen ty hezke c hvilky ty hadky co byly jsou nekde fuc..a pritom jich bylo pozehnane...
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Červen 2008, 07:46:18 »

tak tohle jsem zkousel napsat pro i proti vzdy mi vyslo vice proti nez pro,kdyz sem to po case udelal,vzdy aspon o dva body..bylo vic proti..,miluju ji,ale uz se to neda,nechci bejt hracka..jasne ze ja tam mel taky chyby zarlil sem na jejiho kamarada a cas od casu se sni kvuli tomu pohadal,ale podle me by v tomto pripade zarlil kazdej..byl sem naladovej...ale kazdej mame sve chyby,ale pride mi normalni,ze kdyz nekoho miluju tak chci byt radeji snim.a ne s blbym kamaradem i kdyz sem ten den byl v praci..rikal sem ji tak kdyz se mnou nechces byt v praci a potrebujes neco delat tak jed rano zanim bud do vecera snim a vecer prijed za mnouá a udelame si hezkej vecer aby si prisla na jine myslenky..stala si za svym..tak mi nicn ezbylo njn
mrzi to boli to,ale co se da delat..nema to cenu ani smysl,spis vzpominam na jednou se vybavujou jen ty hezke c hvilky ty hadky co byly jsou nekde fuc..a pritom jich bylo pozehnane...
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Červen 2008, 07:50:39 »

jeste abych dodal netahla by to nazadne dve strany,pac se neco stalo ten vikend co uz sme spolu nebyli a oni se spolu pry nekamaradi...udajne..aspon tak mi to rekla....ale je to stejne ztraceny...neni to uz to co to byvalo a ani uz by to podle me takove nebylo Smutný
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 14. Červen 2008, 08:49:31 »

Tak ti vyšlo více proti, to znamená, že ten vztah nemá cenu, ne? Tak se trochu vzchop a zapomeň na ni.
Zaznamenáno
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. Červen 2008, 09:08:36 »

Tak ti vyšlo více proti, to znamená, že ten vztah nemá cenu, ne? Tak se trochu vzchop a zapomeň na ni.

to se lehce rekne nez udela,ale snazim se....snazim se delat neco co me bavi...no cas vse snad zahoji...
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Červen 2008, 15:56:41 »

jeste mi tu nebyl recen nazor slecny jestli jsem si dobre vsiml zajimalo by jaky by na to meli nazor slecny..
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Srpen 2008, 23:46:23 »

To je snad ukázka selhání chlapského vedení. Kdo měl ten vztah v režii?
To je ti 27 a nedokážeš srovnat do latě 17letou buchtu??
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS