Rozchod z rozumu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:28:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozchod z rozumu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Rozchod z rozumu  (Přečteno 32232 krát)
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. Březen 2008, 14:09:14 »

ja nejsem dama, nikdy sem nebyl, a nikdy nebudu Úsměv a stejne rikam ze se pletes
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. Březen 2008, 15:53:42 »

qaz: já jsem reagoval na tu barbarelinu naprosto out poznámku, nikoliv na tebe... a nějak pořád nemůžu přijít na tom, v čem se my dva neshodem, když já sem s tebou ve svý podstatě souhlasil... Překvapený
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 13. Březen 2008, 16:00:52 »

me se nelibi jak formulujes vetsinu vet, proste mozna nekdy nerikas neco s cim bych v zasade nesouhlasil ale vetsinou to podas tak ze je to dost nedotazeny... (me je jasny zes nereagoval na me, chtel sem vyjadrit souhlas s poslednima prispevkama slecen)
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 13. Březen 2008, 17:21:57 »

Tak zase zpět k původnímu tématu....

Aldamíre, už máš svůj topic, tak nenič ostatní  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 13. Březen 2008, 19:02:32 »

qaz: no už to neřešme...

LordAli: hele, nebuď zaujatej, jo? Já sem přispíval původně k tématu, neni jen moje vina, že se to zvrtlo někam jinam... topicy rozhodně neničim... Podivený
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 15. Březen 2008, 00:50:14 »

Moc vam vsem DEKUJU za vase nazory. Mela jsem hodne prace a do toho skola, takze jsem se driv nemohla stavit  Úsměv  Kazdopadne po tom, co jsem napsala prvni prispevek v tomto tematu tak mi ten den on volal a vratil se. Rozhodli jsme se byt nechat do cervna, do kdy ma smlouvu a pak se uvidi.

larry, ja kdyz s nim zacala chodit (pred peti lety), tak hral pouze krajsky prebor. Dneska je to druha liga. A ja fakt netusila, ze se dostane tak daleko, takze kdyz jsem s nim zacala byt, tak to bylo jine. Prvni dva roky nehral nic moc extra, az pak. Ja vim, ze je to vsechno na me, ze zalezi jak se rozhodnu ja a ze mi neni 20 abych na to pohlizela nejak lehkovazne. Mam hrozny strach, ze s nim to nikdy nebude tak, jak bych si prala, respektive, ze to nebude tak drive nez za pet let. A to uz budu "stara" a bude mi to vsechno akorat tak lito (a pri nejhorsim zjistime, ze spolu nemuzeme byt a ja uvidim, jak sem promrhala zivot). Mohla bych mit asi spoustu jinych chlapu  Stydlivý  ale ja nechci. Chci toho meho, ale kdyz nam vubec nepreje stesti  Smutný  (btw ted mel prijet - hrali jednou za sezonu v patek - a na dalnici nekdo hodil pneumatiku a on do ni vlitl...takze ma dost znicene auto a jel k rodicum, protoze se to stalo blizko nich...a to jsme se tak na tento vikend tesili, ze budeme spolu. tak zase nic.. a tak je to porad  Kroutící očima ). A proste ja nevim, jsem z toho uz vycerpana. Na druhou stranu ho asi nedokazu opustit. Ono je tezky cekat ho pres tady to vsechno vzdycky s otevrenou naruci. Hodne moc tezky.
« Poslední změna: 15. Březen 2008, 00:54:30 od Theresa » Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 15. Březen 2008, 00:53:41 »

Správně by bylo najít si byt někde blíž k jeho působišti. A zkusit na tom nějak zapracovat. Jistě, že se nevzdá budování kariéry, ale ústupky udělat může. Tím, jak se chová, ukazuje jen, že mu na ní nezáleží. IMO.

Praveze ze nemuze. Treba ted nebyla jina nabidka a proto vzal tohle. Kdyby to nevzal, tak by misto druhe ligy hral divizi... to je asi jako kdybys ty mohla pracovat jako delnice a nebo generalni reditelka. Proto je to tak slozite. On se moc snazi, je uzasnej, vim ze me fakt hodne moc miluje, ale proste nektery veci ovlivnit nemuze... A ja vlastne ani nechci, aby kvuli me bral nejakou strasnou nabidku a nemohl byt stastnej. Jenze to pak zase nejsem moc stastna ja. Je to proste peklo  Smutný
Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 15. Březen 2008, 00:59:00 »

Avaranger: jelikož se ve světě profesionálního fotbalu pohybuju (bohužel ne jako aktivní účastník, ale jen pasivní pozorovatel), tak musim tentokrát zásadně souhlasit s holkama. Srovnávat sportovce profíka a programátora je nesmysl, protože život každýho z nich je o něčem jiným. Profesionální fotbal je o prachách, a ten kluk logicky MUSÍ jít za nejlepší nabídkou, protože v pětatřiceti je vyřízenej a co si nevydělá do tý doby, nevydělá už nikdy, ne každej se stane trenérem, manažerem nebo má VŠ a začne se živit tim, co vystudoval... Takže slečna má dvě možnosti: buď zkousnout to, že se výdaj jen jednou týdně (což je ještě dobrý, znám páry, co se výdaj jednou za tři neděle a taky to přežijou) a snažit se s nim co nejvíc užívat ten čas, co jsou spolu, nebo upozadit trochu vlastní kariéru a jít za nim, aby ho mohla vídat každej den. Protože kdyby bydlela s nim tam, kde zrovna hraje, tak ho bude mít doma víc než 95% ženskejch v jejím věku... a pak je tu taky možnost, že bude jezdit ona občas za nim... jenže to ji zřejmě vůbec nenapadlo... každopádně si polož otázku, nakolik je ona ochotná se vzdát vlastní kariéry a života a nakolik to chce po něm..

Hm. Tak ja bych tam rada jezdila, ale cesta busem nebo vlakem (bohuzel nemam auto) tam trva 6 hodin, mozna i vic. Takze to je nesmysl. On je tady autem za tri hodiny.
Jo a kolik takovych paru znas ve veku jako je mne (25)? Ja teda nikoho. Vsichni moji kamosi se svyma partnerama bydlej, stavej baraky nebo maji hypoteky na byty. Nemam ANI JEDNOHO kamose (a myslim obe pohlavi), kteri by se vidali tak malo jako my. A to pro me taky neni zrovna pak lehky. Je mi to totiz hodne lito.
Ja zatim nikam nemohla chodit s nim, protoze delam poslednim rokem vejsku. Pak bych i mozna sla, i kdyz tady to mam rada, mam tady kamarady a proste je to taky uzasny. A opustit vsechno pro neho... ja nevim, to nemusi dopadnout dobre  Neutrální
Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 15. Březen 2008, 01:03:39 »

Myslím, že nemít na prvním místě partnerku je zdravé a normální ...
OK, takže když dostaneš nabídku pracovat v Brazílii, tak prostě zajdeš za svou partnerkou a řekneš jí "Kotě, stěhuju se do Brazílie, jdeš se mnou, nebo je konec?"
Pokud dostanu nabídku práce v Brazílii, tak si rozmyslím, jestli mi za to ta nabídka vůbec stojí, a proberu s "kotětem", jak vidí možnou brazilskou budoucnost ;-)

Hm a co kdyz to, ze nepujdes do Brazilie (kdyz ona rekne, ze ne) bude znamenat, ze pujdes delat neco hrozne otravnyho a pro tebe to bude obrovsky krok zpet? Pojedes do Brazilie nebo ne? A co tva slecna - bude tady mit skolu a praci a taky si tu buduje karieru. Zrejme zvazite, zda tam budes vydelavat na tolik, abyste tam zili oba a ze to stoji za to (a predci to i tu jeji karieru)...ale porad tam je to, ze ti to jednou vycte (az se tam strasne zhadate a ona tam nebude nikoho znat. ty si tam budes plnit sen a ona bude cekat doma nebo pravdepobodne bude pracovat - ale urcite ne na takove pozici jako tady). Ono je snadny tohle cos napsal psat, ale kdyz to pak skoro kazdy rok opravdu resis tvari v tvar tak zjistis, ze tahle tva veta je sice pravdiva a hezka (a u nas to tak taky chodi), ale takhle jednoduchy to bohuzel neni.
Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 15. Březen 2008, 01:12:06 »

Avaranger: Kdyby jí bylo osmnáct, pochopim, ale v pětadvaceti, pokud je ten vztah takhle dlouhodobej a opravdu vážnej, tak by možná měla zvážit, jestli by pro ten vztah neměla něco obětovat a přestěhovat se za svým milým... protožep okud ho chce mít pořád přivázanýho u sebe, ale sama neni ochotná se vzdát svýho života, tak ona je ta špatná, ten kluk s tim dělat nic nemůže...

Uff, to jsou hrozny zvasty nezlob se  Stydlivý  A hrozny soudy. Ja jsem spatna? Jsem jeho velka podpora, NIKDY jsem mu nerekla, aby nekam nechodil. Nikdy jsem mu fotbal nezakazala, ba naopak. Fakt ho podporuju, ja jsme na nej pysna. Ale vis, ono je fakt neuveritelne tezky porad jen v tomhle smeru davat a nic nedostavat. Ja vim, ze on si toho vazi jaka jsem, miluje me... ale proste... ale to je jedno, ty to evidentne nechapes.
Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 15. Březen 2008, 01:16:02 »

larry flint: já ale opravdu nepatřím k těm, který o fotbalistech čtou tak akorát v časopisech, nábožně je sledujou v televizi a rozebíraj je u pivka, jakožto sportovní novinář se zaměřením hlavně na fotbal se v tomhle prostředí pohybuju, takže trochu vim, o čem to je... samozřejmě, že nejde jen o zápas, krom případů, kdy je den po zápase volno, je každej den minimálně jednofázovej trénink, pak jsou soustředění, před zápasama venku se jezdí den předem atd., atd., to už bych byl hodně OT... přesto všechno ale, pokud má hráč dopolední fázi za sebou, nemá odpolední trénink, nemá předepsanou regeneraci nebo rehabku po zranění, tak má celej zbytek dne volnej... jo, možná že v týmu, kte trénuje tvůj táta, je to jinak, ale v český první lize je to přesně takhle, jak říkám... Eh?

Jo presne tak a kdyz je od tebe 300 km tak z toho (dost presnyho musim rict Úsměv ) tveho vyctu vypliva, ze ho vidim vic nez malo. A vis, i kdybych bydlela s nim, tak nemuzes s fotbalistou treba jet nekam na cely vikend. Proste nemuzes. Nemuzes v lete na dovolenou (my uz nebyli tri roky!), protoze v dobe, kdy on ma mesic a kousek v lete volno, tak ja mam ve skole zkouskove. Nehlede na ty vecny zraneni a co se kvuli nim muselo vsechno rusit. Vidis to moc cernobile.
Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 15. Březen 2008, 10:16:32 »

Myslím, že nemít na prvním místě partnerku je zdravé a normální ...
OK, takže když dostaneš nabídku pracovat v Brazílii, tak prostě zajdeš za svou partnerkou a řekneš jí "Kotě, stěhuju se do Brazílie, jdeš se mnou, nebo je konec?"
Pokud dostanu nabídku práce v Brazílii, tak si rozmyslím, jestli mi za to ta nabídka vůbec stojí, a proberu s "kotětem", jak vidí možnou brazilskou budoucnost ;-)

Hm a co kdyz to, ze nepujdes do Brazilie (kdyz ona rekne, ze ne) bude znamenat, ze pujdes delat neco hrozne otravnyho a pro tebe to bude obrovsky krok zpet? Pojedes do Brazilie nebo ne? A co tva slecna - bude tady mit skolu a praci a taky si tu buduje karieru. Zrejme zvazite, zda tam budes vydelavat na tolik, abyste tam zili oba a ze to stoji za to (a predci to i tu jeji karieru)...ale porad tam je to, ze ti to jednou vycte (az se tam strasne zhadate a ona tam nebude nikoho znat. ty si tam budes plnit sen a ona bude cekat doma nebo pravdepobodne bude pracovat - ale urcite ne na takove pozici jako tady). Ono je snadny tohle cos napsal psat, ale kdyz to pak skoro kazdy rok opravdu resis tvari v tvar tak zjistis, ze tahle tva veta je sice pravdiva a hezka (a u nas to tak taky chodi), ale takhle jednoduchy to bohuzel neni.
OK, podiv, já neříkám, že to je jednoduché. Já říkám Avarangerovi, že ať to bude jakkoli, nikdy to nebude ultimátum ve stylu "Kotě, stěhuju se do Brazílie, jdeš se mnou, nebo je konec?".
Zaznamenáno

Happiness under construction!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 15. Březen 2008, 10:35:16 »

Avaranger: No, ale jak se rozhodneš, když "kotě" řekne, že do Brazílie nechce a ty tu práci chceš?
No tak je konec no...
Zaznamenáno

dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 15. Březen 2008, 11:19:41 »


Hm. Tak ja bych tam rada jezdila, ale cesta busem nebo vlakem (bohuzel nemam auto) tam trva 6 hodin, mozna i vic. Takze to je nesmysl. On je tady autem za tri hodiny.
Jo a kolik takovych paru znas ve veku jako je mne (25)? Ja teda nikoho. Vsichni moji kamosi se svyma partnerama bydlej, stavej baraky nebo maji hypoteky na byty. Nemam ANI JEDNOHO kamose (a myslim obe pohlavi), kteri by se vidali tak malo jako my. A to pro me taky neni zrovna pak lehky. Je mi to totiz hodne lito.
Ja zatim nikam nemohla chodit s nim, protoze delam poslednim rokem vejsku. Pak bych i mozna sla, i kdyz tady to mam rada, mam tady kamarady a proste je to taky uzasny. A opustit vsechno pro neho... ja nevim, to nemusi dopadnout dobre  Neutrální

Já 29 let, studium a práce - jižní morava...on 30 let - severní čechy....když jedu za ním z brna vyjedu ve 12 hod a do místa určení dorazím v šest večer...vídáme se o víkendech...sry,a le taky mi příjde, že ty po něm chceš nějakej kompromis, ale sama nejseš schopna udělat žádnej....příjde ti moc daleko za ním dojet busem, on to má přeci autem rychleji, tak co by nejezdil pořád on, že? ....taky s tím jak lpíš na místě, kde teď zrovna jsi asi bude lepší, když si najdeš někoho ze stejnýho města...jemu tak dáš možnost najít si flexibilnější partnerku...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 15. Březen 2008, 13:26:35 »

dextera, vis on bydli na hotelu (bydli tak vzdycky) - ma tam jednu postel. Tady mame byt, do kteryho jsme dali docela dost penez a platime tu najem. Takze on tu chce aspon parkrat do mesice byt, kdyz uz tu platime (a poustet to zatim nechceme, je to krasnej byt a mozna bude pak hrat blizko - od leta). No jo, ono taky zalezi jak dlouho ty a tvuj pritel uz takhle zijete. Dojizdet takhle rok, dva s vidinou, ze pak budete mit moznost (kdyz to bude klapat) zit spolu je neco diametralne odlisnyho nez to, co prozivame my. Ze jsem malo flexibilni?  Eh? Ja bych chtela videt tebe. Kdyby jsi rok vidala pritele jednou za 14 dni, pak ti odjel na deset mesicu do Recka (sice jsem tam za nim litala, ale jen 3x), pak pul roku hral docela blizko a pak odesel 350 km a pak... nevedela bys proste co bude. A ja celou tu dobu byla trpeliva, ale ono to porad donekonecna neni lehky. Ty si myslis, ze ja jsem urcila "hele ja tam jezdit nebudu, jezdi ty sem?" To urcite ne. Uprimne nas to ani jednoho nenapadlo, pac je to blbost, abych tam jezdila ja. Ale urco se tam nekdy pojedu podivat  Mrkající  Ze lpim na miste, kde jsem? Ale to dost lidi nemyslis si? Pet let tady studuju, pracuju a co se zase tyce me kariery, je to tady pro me nejlepsi. Hm? Proc mam porad ustupovat ja? A ona je dobra ta tva rada "najdi si teda radsi nekoho ze stejnyho mesta"  Kroutící očima  Ale asi uz sis vsimla, ze do koho se zamilujeme si fakt nevybirame  Mrkající
Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 15. Březen 2008, 14:00:49 »

Theresa: promiň, beru zpět, ovšem v tý první zprávě si dost věcí neřekla, třeba to, že bydlí na hotelu, že ty ještě studuješ a podobně... chápu, že je to pro tebe těžký, jenže tohle je bohužel úděl partnerek profíků. On popravdě moc nemůže ovlivnit to, kde bude hrát, zvlášť když jak si sama řekla, měl v zimě jenom jednu nabídku. Určitě by bylo krásný, kdyby hrál za Krč nebo Střížkov a vídali ste se každej den a on by to určitě chtěl taky, jenže ozval se jenom Fulnek, Hlučín nebo co já vim v kterým z těch severomoravskejch týmů vlastně hraje (ne že by mě to teda zajímalo, ono je to vlastně jedno). Víceméně jediný, co můžeš v týhle situaci dělat je bejt trpělivá, soustředit se na dodělání školy a snad se v létě přestěhuje někam blíž... držim palce
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 15. Březen 2008, 14:12:59 »

Aldamir, dekuju  Úsměv  jen nevim, jestli to vydrzim. Jemu se lepi smula na paty (za posledni mesic 2x zboril auto - vzdycky strasne nahody, naposled vcera pri ceste sem  Smutný - na dalnici se valely pneumatiky  Ďábelský ) , taky ho zlobi kotnik a koleno (jako vzdy) a ja uz jsem vysilena byt porad usmevava, kdyz on neni moc prijemny. Zrovna jako ted. Prijel sem (tatovym autem) a je to takove divne. Vlastne se hadame a ani jeden z nas na toho druheho asi nema chut  Smutný  Proste porad citim, ze kdyby okolnosti byly jine, tak jsem mnohem stastnejsi. Rikala jsem si to cos psal, ted se budu soustredit na dodelani skoly a pak se uvidi...ale nejak mi ta skola kvuli tomu vsemu nejde a proste..  Velmi smutný
Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 16. Březen 2008, 23:51:54 »

Podle toho co píšeš situaci moc nezvládáš ono taky vztah na dálku není nic jednoduchého... myslím, že ve tvé situaci je rozchod legitimní řešení hodné zvážení, já osobně si třeba neumím v takovém vztahu představit třeba založení rodiny Podivený pokud by situace měla trvat rok nebo dva, je to něco jiného než 5-10 dalších let a co když po celé této době spolu začnete žít a zjistíte, že to není to, co jste od toho čekali? Ono taky vidět se jednou týdně je něco jiného než spolu bydlet, byť by jezdil třeba často pryč...

Souhlasím s ostatními, že ústupky by se měly dělat na obou stranách, ale je jen na tobě jak daleko chceš zajít (vídat se jen někdy? Dojíždět? Vzdát se vlastní kariéry?) a nikdo ti nemůže vyčítat, že jsi chtěla vztah s rozumnými vyhlídkami do budoucnosti nebo že ses odmítla vzdát vlastní kariéry, to je tvoje rozhodnutí a ne vždycky rozumný kompromis existuje...

(doufám, že to nezní moc pesimisticky)
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 22. Březen 2008, 17:07:26 »

Otazkou je, co chces... chces zit cely zivot s fotbalistou a nikdy nevedet, kde bude dalsi pul rok hrat, nebo chces mi chlapa doma na kavalci, ktery s Tebou bude kazdou sobotu jezdit na nakup a v nedeli k rodicum a ve stredu budete chodit do divadla... jde Ti toho kluka, nebo Ti jde o nejakou predstavu vztahu, kterou chces naplnit? Mela jsem vztah na dalku a tak vim co to je se videt jednou za 14dni.
Jde to, ale tedka uz vim, ze kdybych nasla chlapa na druhem konci sveta, u ktereho bych si myslela, ze to bude na delsi cas, tak sbalim sbych pet svestek a jdu za nim. Vztah na dalku max.na zacatku, pak se s tim musi neco udelat, nebo to umre. Aspon to jsem zazila.

Navic jedna z veci, ktera uz mi dosla, je ze vzdat se zajmu kvuli partnerovi je blbost.. proste kdyz ho miluju, beru ho takoveho jakej je i tema jeho prisernejma konickama..to k nemu patri a stejne tak nake mam ja a on je musi tolerovat.

Ale co Ti poradit, to nevim... rozhodne dostuduj, to je tedka asi nejdulezitejsi Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 24. Březen 2008, 17:44:22 »

Beru, pesimisticky to docela zni  Neutrální Ale mas pravdu. Ono je ale strasne moc tezke to v realu zvladnout. Momentalne mame proste oddech od sebe. Abysme si ujistili co chceme. Ale ja dobre vim, ze on se fotbalu nevzda. Ze kdyz bude potreba jit daleko, tak pujde... a jak pise daemoniack ono asi neni dobre, odejit z Prahy a vseho se vzdat. Mohla bych si to jednou hodne moc vycitat. Vubec nevim co bude. Skolu kvuli tomu nejak nezvladam  Smutný No, musim se nejak sebrat, nebo to se mnou spatne skonci  Velmi smutný
Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 24. Březen 2008, 20:32:18 »

Terko, jsi na škole poslední rok, pokud jste váš vztah fungoval trochu prapodivným způsobem posledních několik let, jsem si jist, že ty tři měsíce, co ti zbývají do promoce, to ještě nějak vydrží. Pak je otázka - byla bys schopná si najít práci ve svém oboru v jakémkoliv jeho působišti? Protože partnerky profesionálních sportovců a vojáků mají přesně tento problém - musí jít tam, kam ej jim přikázáno jít (u sportovců v trochu nadneseném významu, ale efekt je stejný).
Dej se dohromady, soustřeď se trochu an školu a pak se rozhodni.
Pokud jsi kvůli němu ochotná obětovat přátele, možný stabilní kariérní postup, přičemž bys dostala partnera s nímž jsi byla v minulých pěti letech - přesně takového, jaký je, s klady a zápory -, nemyslím si, že rozchod je to správné řešení.
Pokud toho schopná nejsi, je lepší se rozejít, než se dále trápit. Určitě by to bolelo, ale čas by to spravil.
Zaznamenáno
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 24. Březen 2008, 20:49:47 »

Kiruy, napsal jsi to moc pekne a vystizne. Jenze ja se obavam, ze se nedokazu rozhodnout, co je lepsi. Vim, ze ho miluju nade vse a ze si bez neho budu pripadat jako bez pulky tela, ale jak rikas, asi by to prebolelo. I kdyz znam lidi, ktere to neprebolelo nikdy a porad na byvale mysli, i kdyz uz je to roky pryc. Ja a pritel jsme se navic seznamili tak osudove, nevim neverim, ze neco takoveho cloveka za zivot potka dvakrat  Podivený Na druhou stranu opustit vse pro nej je rozumove blbost. No asi tomu budu muset nechat volny prubeh, ale asi me to driv utrapi  Eh? Vim, ze je temer nemozne na to neco porad dokola radit  Smutný
Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
Theresa



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 11. Srpen 2008, 23:29:17 »

POKRAČOVÁNÍ  Smutný

Jsme spolu pět let. Z toho čtyři roky vztahu na dálku.
Miluju ho. On miluje mě.
Hraje fotbal, ale teď se zranil, musí jít do práce. To není problém, pracovat bude.
Máme spolu byt. V Praze.
Myslela jsem, že tu zůstaneme. Ale on nechce. Prací si nevydělá tolik co fotbalem. Je ve finanční krizi. Chce jít bydlet k rodičům a mně najít nový byt. Menší. Ve kterém budu sama. On u rodičů, kde si najde i práci (na menším městě). Nechce žít od výplaty k výplatě a u nich si našetří. Tady ne (nikdy nepracoval, jen hrál fotbal... a má hotového Bc. a pokračuje ve studiu, dálkově).
Je nám 25 let.
Na otázku, proč nemůžeme žít spolu, jako jiní (jiní taky chodí do práce a žijí třeba od výplatě k výplatě) řekl, že se na to necítí. Na otázku, jak si to představuje řekl, že neví. Ale že spolu bydlet teď nebudeme.
Musím se s ním rozejít, protože tohle nedokážu už překousnout. Pět let jsem na něho čekala. A on udělá tohle.
Je mi to tak moc líto.
Kdyby mě aspoň už nemiloval a podvedl, třeba.
I když...asi mě stejně nemiluje dostatečně.
 Smutný Velmi smutný

Tolik starostí a peněz s novým bytem, který musím najít. Kauce, provize... ale hlavně, že jemu se uleví a zbaví se závazku.
Je mi z toho tak strašně špatně  Velmi smutný
« Poslední změna: 11. Srpen 2008, 23:33:05 od Theresa » Zaznamenáno

Where are we now?
I've got to let you know
A house still doesn't make a home
Don't leave me here alone...

And it's you when I look in the mirror
And it's you that makes it hard to let go
Sometimes you can't make it on your own
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 12. Srpen 2008, 11:03:17 »

Chybami se člověk učí.

On je ve finanční krizi, jo?! Práce v praze je dost. Platy jsou tam vysoký. Na byt , sice drahý, byli byste ale dva. To, že nechce slevit ze svých nároků je jen další známka toho, jak moc (resp. málo) mu na tobě záleží. Vztahy na dálku nikdy nebudou mít smysl. I kdybys už nikdy nenašla nikoho tak úžasného jako on, tak stejně budeš o mnoho šťastnější (tedy pokud si nelibuješ v tom, když ti někdo ubližuje). Pryč !

"Kdyby mě aspoň už nemiloval a podvedl, třeba." Kdo ví, co zítřek přinese.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 12. Srpen 2008, 11:27:07 »

Kdyby mě aspoň už nemiloval a podvedl, třeba.
Jak můžeš vědět, že tě miluje, a že tě nepodvedl Otázka
Z jeho chování to moc nevyplývá...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS