"Roztomilý" + "Nejsi člověk, který se o mě postará"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:48:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  "Roztomilý" + "Nejsi člověk, který se o mě postará"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: "Roztomilý" + "Nejsi člověk, který se o mě postará"  (Přečteno 12238 krát)
DaveD

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« kdy: 19. Prosinec 2010, 04:40:28 »

Předně, mám qarka přečtenýho skrz naskrz, takže vím, že tohle člověk fakt NECHCE slyšet a tyhle hlášky poslouchám furt dokola (at se snažim, jak to jde),takže asi potřebuju trochu píchnout...

Jsem osobnostně INTP, takže to bude psáno hezky bodově a s odstavci  Mrkající

Můj příběh:
Já: Do 18 naprosto nesebevědomý loser, co se bál jen podívat na holku blablabla. Ted ve 20 nejen díky qarku nemám problém se seznámit, jít na rande a zaručit dobrý výsledek toho rande. Problémy začínají těsně potom... Rád v konverzaci některý věci bagatelizuju a zlehčuju. Dělám to pro odlehčení, když jsem s ní, aby se tím nemusela Teď zabývat... i když nad tím doma přemýšlím... a rád pomůžu s jakýmkoli problémem..

Studie První:

Seznámil jsem se s ní na jedný akci v době, kdy jsem se snažil sbalit zadanou holčinu ze třídy, líbila se mi už tehdy a tak jsem na té akci s ní jen tak flirtoval, pak jsem to nechal být. Holčinu ze třídy jsem pár dní potom "uhnal" po několikaměsíční práci k sobě domů a strávili spolu noc. Obrovskej nárůst sebevědomí, ale pak po týdnu mi dala najevo, že to byl jen úlet z její strany. (asi jsem ji moc uháněl... a pak jsem vypěnil...). Po tomhle fiasku jsem se tak po měsíci "na vyčištění hlavy" upnul na tu druhou holčinu. Párkrát jsme spolu někde byli, nebylo to rande, jen jsem s ní pořád flirtoval, dobíral si jí apod. dokud jsem si nebyl celkem jistej, že o mě má taky zájem. To mi bylo jasný, když jsme pak jeli na akci na chatu, kde jsem se ani nemusel moc snažit... opili jsme se a skončili v posteli. Druhý den ONA navrhla aby jsme spolu chodili... Já s téměř nulovýma vztahovýma zkušenostma jsem s ní chtěl být každej den (bydleli jsme 5min od sebe) a někdy to bylo až divný. Po týdnu jsem ji pozval k sobě... romantická atmosféra, víno, všechno, já nervózní, jsme si sedli a najednou nikdo neměl co říct, asi nejtrapnější chvíle mýho života... Navrhnul jsem že teda radši vypadneme ven a ona poprvý začla s tím, jestli jsme na to nešli moc rychle, že jsme přeskočili nějakou fázi a taky že si mě nedovede představit jako člověka, který by se o ni dokázal postarat. Ještě to nebyl rozchod, jen, že uvidíme...

Pár dní jsme nekomunikovali a asi po týdnu jsem zase někam pozval, s tím že v mý hlavě jsme spolu jako už nechodili a snažil se chovat, jako když jsem s ní předtím jen flirtoval... Vyšlo to úžasně (i ona potvrdila) a bylo to jako to správný první rande (místo opilosti a postele předtím)... Byli jsme spolu 2 měsíce, pak jsme se 2 týdny nemohli vidět, když jsme se viděli potom, tak jsem tušil, že je něco špatně... Nechtěl jsem, ale musel jsem se zeptat. Vypadlo z ní, že když byla pryč, tak se jí po mě nestýskalo a zas padlo, že bych se o ní prý nepostaral... Rozchod, nazdar, pápá... dál jsem se nesnažil, ted chodí se svým bejvalým ale nevyhýbáme se sobě navzájem.

Studie Druhá:

O 2 měsíce později jsem potkal tuhle holčinu. Hezká, o málo straší než já, rozhodně zkušenější, prostě někdo od koho bych se moh něco přiučit, nejen ve vztahových věcech, znamenala výzvu. Chodil jsem k ní na doučování a po 3 týdnech ji konečně pozval na rande. Souhlasila, rande dopadlo dobře, líbali jsem se a já měl zas skvělej pocit... Věc se ale měla tak, že bydlíme 2 hodky od sebe a ani 1 jsme neměli moc času, já navíc bez řidičáku, což bylo nejdřív dobrý (nemoh jsem jí tak uhánět)... Další rande dopadlo ještě líp, než to předchozí. (aspon jsem si myslel) ale zřejmě jsem řekl nechtěně pár poznámek který ji mohli urazit, což zmínila na 3. rande... pak jsem ji 3 týdny neviděl, ale psali jsme si na icq. Byla fakt zaneprázdněná, čemuž jsem i věřil (mám to i potvrzený od společnýho kámoše) a já sám neměl moc času, ale psal jsem ji, kdy by jsme se mohli vidět, ale pořád psala že fakt ten čas nemá a navíc se nikdy neozvala jako první. Jasný signály, ale na icq se pak se mnou bavila úplně v pohodě... Mno nebudu vás napínat, někoho pár dní zpátky potkala a včera napsala tohle. Cituji:
Citace
- "Předtím jsem se vidět s tebou chtěla, a teď mi postupně došlo, že už nevím, co bych si s tebou vlastně řekla. že bych nevěděla co s tebou. a ne, nedělala jsem z tebe blbce - ten čas fakt nemám. Nebo přesněji mam čas jindy než ty a moje priority jsou jinak postavené - bohužel"
- "mám dojem, že kdykoliv jsem byla s tebou tak jsem se tak nějak musela přetvařovat. a to je sice na jednu stranu super - protože to znamená, že jsem chtěla být s tebou. na druhou stranu hrozně vysilující..."

Tady ve mě hrklo, protože jsem se s ní taky takhle občas cítil, třeba to bylo mojí občasnou nervozitou abych něco nezkazil. Nevím...

-" cítila jsem že nemůžu vyjádřit to co chci... nemůžu se chovat jak chci. jako spoutaná... a kdy jsem to zjistila? zjistila jsem to asi potom, co jsem ho potkala... což bylo spíš v závilosti na tom, že s ním jsem se tak necítila.

Co se jí na mě líbilo
-"byl jsi roztomily... a vůbec takovy co jsem dlouho nezažila... nevím, jak to popsat." Ouch...
O něm
- "není roztomilý"... "je to člověk, který se o mě postará."

Blbý je že u mladších, "nezkušených" holek necítím žádnou výzvu, nemám důvod s nima chodit, nejsou zajímavý pro vztah... což je skvělej začarovanej kruh ve kterym se ted motám... potřebuju někoho, kdo mě obohatí, potřebuju cítit výzvu, ale oni mě pošlou do háje, protože nejsem dost "vyspělý" cokoli to sakra znamená... Prostě plyšovej medvídek na hraní, co rychle omrzí... Navíc se asi nedokážu chovat "normálně" ve vztahu...

Jen pro informaci... já si o sobě samozřejmě myslím, že se o sebe i o jiné dokážu postarat bez problému, jen prostě nepůsobím tím "vůdcovským" dojmem...

Můj dotaz tedy zní: Jak o tom přesvědčit ty holky, protože já se prostě jinak chovat očividně nedokážu (i když jsem se v druhém případě o to i vědomě snažil...) ... a neradtě mi prosím žádnou "Jak být Alfa" knihu...
 
Kdo to přečte je machr... kdo poradí, tak je ještě větší  Mrkající
Zaznamenáno
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec 2010, 18:05:13 »

Přečetl jsem si to a myslím si o tom toto, nechci se vyjadřovat k jednotlivým případům to by bylo nadlouho. Neuvedl jsi věk slečen, takže jestli se ti tohle povedlo s nějakýma 22ma, tak chápu, že ti řekli že se o ně nedokážeš nějakým způsobem postarat.... pokud byly stejně staré jako ty, je to jenom klišé, věta jakou ti řekne jinými slovy, že už ji vlastně nudíš... ženy moc rády kličkují v některých věcech protože nedokážou říct pravdu přímo do očí.
Co jsem tak vyčetl z toho jak píšeš, tipoval bych tě spíš na hodnýho kluka... to sice dokáže zaujmout, ale brzo to omrzí, zkus se zamyslet sám nad sebou, protože problém leží nejspíš v tobě... snaž se být víc spontánní, aktivní, drzý, temperamentní etc... a neuháněj... to je to nejhorší, co můžeš udělat... snad ti něco z toho co jsem napsal pomůže... Mrkající
« Poslední změna: 19. Prosinec 2010, 18:08:55 od mr.Awesome » Zaznamenáno
DaveD

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Prosinec 2010, 20:36:29 »

To, že problém leží ve mě jsem si tak nějak dokázal vydedukovat  Úsměv Jinak věk slečen byl 20 a 22-23...

Spontální být dokážu, když jsem v naprostý pohodě.. což se teda nestávalo často... aktivní, nevím, jak to myslíš, nák mi to koliduje s tím uháněním, jestli myslíš zvaní na schůzky a projevovat zájem o její koníčky, tak to tam bylo... drzý: mno naoř. dobírání, holek mi nedělá problémy a skvěle to funguje při balení, hlavně kyž to je vzájemný Úsměv ale občas nepoznám únosnou míru a navíc to pak už moc nefunguje po sblížení (bud přestanu já (případ1) nebo najednou nejsem moc milý (případ2)... nejhorší je, že to že jsem ji nějak urazil jsem si ani neuvědomil.....

mno a temperamentní fakt nejsem... maximálně ve sportu, jinak jsem spíš takovej flegmatik, který, když může, tak nevyvolává spory. V hlavě všechno analyzuju, ale navenek nic nedávám najevo (ale to má tak většina chlapů ne?)... jo a dokážu se nechat dobře manipulovat, pokud mi to je ve výsledku jedno (př: pozvu ji někam, ona navrhne jiný místo... mě jde o to ji vidět, je mi jedno kde, tak jdu podle ní) ... ale pokud mi to jedno není, tak to dávám celkem ostře najevo... A uhánění... no "nultý" případ s holkou ze školy byl jasnej... potom ten první týden s holčinou z prvního případu taky, prostě jsem chtěl být furt s ní... a u poslední slečny jsem se vědomě snažil neuhánět (po tom, co mě balila jedna holčina vyloženě chlapským způsobem a stylem 5 sms denně, což je vážně hrozný). Ale stejně jsem se snažil abysme se aspon jednou týdně viděli a 1x - 2x ji napsal, jak to vidí o víkendu...
Zaznamenáno
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Prosinec 2010, 21:09:17 »

Třeba změnit taktiku... zájem nedávej až tak okatě najevo... někdy je lepší, když třeba jeden den pokecáte, at už live nebo po netu a druhej den nenapsat... aby te nemela zafixovanyho jako toho co vzdycky napise, kdyz se pripoji.... nech ji at napise sama, uvidis ze te to mnohem vic potesi Mrkající
Zaznamenáno
DaveD

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Prosinec 2010, 21:45:35 »

Jo, něco na tom bude... jednou jsem ji 4 dny nenapsal... mno a ona mě taky ne  Smějící se (to bylo myslím mezi 2. a 3. rande), tak jsem to nevydržel Kroutící očima Jsem se prostě bál, že to může vyšumět do ztracena... a já prakticky ve všech případech chci tu holku nejdřív nějak trochu poznat, jaká je apod. a než ji pozvu na rande tak uběhne minimálně měsíc od toho co jsme poznali (a pokud se mi líbí, tak si dávám sakra bacha abych nezapadnul do škatulky kamarád). Ale prostě pak když dojde na "lámání chleba" tak mi prostě přijde strašně líto zahodit ten +/- měsíc "práce" za 2 rande...a nic víc... jinak  dobrá ironie je, že já chci vždycky jít do LTR a žádnej můj vztah netrval dýl než 3 měsíce  Projel jsem to
Zaznamenáno
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Prosinec 2010, 15:55:26 »

Když se neozve sama, tak se určitě ozvi to je jasná... Taky to tak dělám, prostě my jsme především ti co se snaží, tak to už je Úsměv No možná je jen problém v tom najít spřízněnou duši, když už máš nějakou načatou a chtěl bys s ní někam jít, určitě to na ní nevybal hned ale až po nějaký konverzaci... snaž se působit nenuceně, pokus se jí zmást, ať neví co si o tobě má myslet ( chceš jí, nechceš jí) Někde víše jsi psal, že jsi lehce manipulovatelný, např. v tom kam s ní jít, uvědom si : ty jsi tu chlap, rozhodujes o tom kam se pujde, planujes. Ukaz ze más vizi. To jí k tobě pritahne jako magnet Mrkající Já tady porusuju svoje kodexy kvuli LTR... no... chces to mas to mít... snad to pomuze Šťastný
Zaznamenáno
DaveD

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Prosinec 2010, 19:25:27 »

Díky a určitě to pomůže i když to není nic, co bych už nějak nevěděl/netušil, ale je dobrý to mít napsaný  Šťastný ...a ještě by to chtělo názor někoho dalšího, třeba i z "druhé strany"... anybody?  Mrkající
Zaznamenáno
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Prosinec 2010, 19:18:40 »

Nemaj na to koule Šťastný
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Leden 2011, 03:34:02 »

z tej citacie v ramiku to jasne vyplyva: Nie si chlap, si srakora. Nic si z toho nerob, 80 percent muzov je ako ty.

Musela som sa pretvarovat, bola som sputana, blablabla... Dristy, To, co ti naozaj pise je: Si roztomily klucina ale nevzrusujes ma...vies, chyba ti testosteron. Prestan citat zamilovane basnicky a vzmuz sa.

Nic si z toho nerob, je to uplne normalne a casom sa veci daju doporiadku.

2 rady:

- pracuj na sebe. Ty si chlap, nie ona
- ked ti bude hadzat na oci tie zenske nezmysly, vypocuj si to / tvar sa, ze pocuvas/ ale NEROZOBERAJ TO! je to len taka zenska hra ako rozhodit chlapa, shit test. Spravna reakcia je: Ak to vidis takto, ok. Hej, zajtra zajdeme... a tym debata o psychoanalitickych veciach SKONCILA.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
DaveD

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Leden 2011, 00:01:09 »

Artist -> Díky za takovej kopanec, to jsem přesně potřeboval  Šťastný
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Leden 2011, 13:16:53 »

Asi ji chyběla ta emocionální houpačka, kterou by měla s nějakým hajzlíkem.
Absolutně si z toho nic nedělej, žena neví, co chce a nepřestane, dokud to nedostane Smějící se. V tomhle případě to byla jenom klička, aby ti nemusela říct pravdu do očí, potřebovala jenom vymyslet nějaké odůvodnění.
Udržuj si svou vlastní nezávislost i v LTR, hlavně měj spoustu koníčků, spoustu přátel, dělej věci, který tě baví a dělaj ti radost, pak ti balení půjde samo a o interakce s holkama nebudeš mít nouzi a je na tobě, jak je dál využiješ. Mrkající

Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS