S expřítelkyní na chatě...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:13:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  S expřítelkyní na chatě...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: S expřítelkyní na chatě...  (Přečteno 7068 krát)
duke

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 20. Únor 2008, 14:43:09 »

Ahoj lidičky,

tak bych se také rád s Vámi podělil o svůj příběh...je tomu už rok co se semnou má ex přítelkyně (říkejme jí třeba Bára) rozešla po skoro 5-ti letém vztahu. I-když ona tvrdila, že podvědomě jsem se já s ní rozešel už dávno. Náš vztah nebyla žádná "Itálie",nehádali jsme se, jen se v tom po čase začal objevovat stereotyp a prý flegmatický nezájem z mé strany. Ano, částečně vše uznávám, byl jsem si Bárou až moc jistý. Asi týden po rozchodu mi Bára oznámila, že má někoho jiného. Problém byl a je, že když jsme ještě spolu byli, začali jsme společně studovat dálkově VŠ, takže jsem si musel zvyknout ji ob 14 dnů vídat a nic neřešit. Řekl bych, že k sobě máme velký citový vztah, protože není den, kdybychom si nevyměnili alespoň pár mailů, koupili si dárky k vánocům, narozeninám, byli jsme na procházce se psem… dokonce jsme spolu jeli o vánocích  na výlet do Vídně, samozřejmě vše ve vší počestnosti, jen pusa na rozloučenou ....to ale není důvod proč tohle vše píši.Tím hlavním důvodem je to, že jsem jel s přáteli před týdnem lyžovat na hory a najednou telefon od Báry, že se ji po horách stýská, že u mne na chatě už dlouho nebyla….tak jsem jí navrhl, aby za námi přijela. Pak mi řekla, že čekala na to, až ji pozvu. Situace posléze dospěla až do fáze, kdy mi Bára řekla, co bych na to pověděl, kdyby se ke mě vrátila, že mě pořád miluje, začala mi vyprávět jak rodiče o mě pořád mluví, že mě mají hodně rádi. Dokonce se mezi námi i něco fyzického stalo (pro rejpali, nespali jsme spolu  Super!). Když jsme dorazili domů (Bára odjížděla o den dříve), nastal úplný obrat. Začala mi tvrdit, že byla chyba, že na chatu přijela, že se ke mě už nevrátí, že by to bylo pořád to samé i přes to, co se na chatě stalo, že jsem flegmaticky chladný a začala vše svádět  na alkohol. Ale copak když se rozhodla přijet, byla opilá????Ničemu už nerozumím,byl jsem relativně už v pohodě, smířil jsem se s tím a přál jí nový vztah, hlavně aby byla šťastná a teď zase tohle….chtěl bych ji i po tom všem zpět a jsem teď opravdu bezradný, jak se mám chovat a co dělat. Proč dva lidé, kteří se milují,nemůžou spolu být???Já jsem připraven se změnit, alespoň se o to pokusit,říkal jsem jí to, ale asi mi už nevěří…..Máte nějaké rady, nápady? Kroutící očima
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Únor 2008, 15:04:54 »

Vypadá to, že ta holka přesně neví, co vlastně chce (ikdyž to asi každá holka), nebo že je moc nerozhodná.  Dej si od ní chvíli pauzu, nekontaktuj ji, zkus na ni nemyslet.  Popř. se zkus změnit v tom, co jí vadilo a když se po nějaké době sama ozve a půjdete někam posedět, uvidí v tobě nového člověka a bude o tebe mít znovu zájem.  Ale z vlastní zkušenosti bych už vztah znovu neslepoval, pokud by sis tím nebyl opravdu jistý. Hodně štěstí. Čus.
Zaznamenáno
duke

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Únor 2008, 15:18:20 »

Vypadá to, že ta holka přesně neví, co vlastně chce (ikdyž to asi každá holka), nebo že je moc nerozhodná.  Dej si od ní chvíli pauzu, nekontaktuj ji, zkus na ni nemyslet.  Popř. se zkus změnit v tom, co jí vadilo a když se po nějaké době sama ozve a půjdete někam posedět, uvidí v tobě nového člověka a bude o tebe mít znovu zájem.  Ale z vlastní zkušenosti bych už vztah znovu neslepoval, pokud by sis tím nebyl opravdu jistý. Hodně štěstí. Čus.

Sakra to byla rychlost  Smějící se

Je těžké ji nekontaktovat, protože když to neudělám já, ozve se sama...a přeci jen jí budu vídat chtě nechtě ve škole. Vím, že slepované vztahy nemusí vyjít, ale já jsem člověk, který zkouší vše, protože když nic nezkusíš, nic pak nemáš...
Zaznamenáno
Luci
Host
« Odpověď #3 kdy: 20. Únor 2008, 16:59:12 »

A kdo říká,že slepovaný vztah nemusí vyjít...to sice nemusí,ale může...Sám musíš vědět jak moc ji miluješ...z vlastní zkušenosti vím,že je lepší ji nekontaktovat.Uvidíš,že sama přijde Mrkající
Zaznamenáno
duke

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Únor 2008, 07:54:23 »

A kdo říká,že slepovaný vztah nemusí vyjít...to sice nemusí,ale může...Sám musíš vědět jak moc ji miluješ...z vlastní zkušenosti vím,že je lepší ji nekontaktovat.Uvidíš,že sama přijde Mrkající

Právě že vím jak moc ji miluji...jinak bych se o nic nepokoušel....no snad máš pravdu, pokusím se ji nekontaktovat a uvidím co ona na to  Smějící se
Také si právě myslím, že slepované vztahy vyjít můžou...ona se pořád říká ta známá věta....že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš, ale nezapomínejme, že ta řeka přeci teče, vyvíjí se a mění se! Tak proč by to nemohlo vyjít....jsem možná až moc velký optimista  Znepokojený
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Únor 2008, 12:05:10 »

BTW: NEozavla se snad už jednou sama? (chata) Třeba čekala, že se nějak vyjádříš. A ve výsledku to dopadlo tak, že ste se pomuckali a ty se teď tváříš jako mrtvej brouk. Tak to vidim já. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
duke

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Únor 2008, 12:24:21 »

Možná máš pravdu, že právě na tohle čekala....teď mi tak trochu svitlo v palici, jen tak dál do mě, jsem vděčný za každý názor  Nápad Smějící se
« Poslední změna: 21. Únor 2008, 16:56:45 od LordAli » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Únor 2008, 12:36:16 »

Možná máš pravdu, že právě na tohle čekala....
Možná, ale třeba sem úplně mimo. Tohle je logická dedukce. A jakákoli logika na holky nikdy moc nefungovala Úsměv UVidíme co na to další přítomné dámy Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Únor 2008, 01:08:00 »

Nástřel: něco tam pořád je, stýská se jí jako každému, navíc do ní dují rodiče, že jsi byl moc fajn, eventuálně lepší než její stávající, a to ji trochu uvedlo v pochybnost. Přijela na chatu, koneckonců proč ne, na tom přece nic není, nebránila se emocím a síle okamžiku, ale když odjela a už nebyla pod vlivem (tím myslím pod vlivem tebe, ne alkoholu ;-) , tak si řekla, že tě vlastně nechce. Takže z určitého hlediska neví, co chce. Nejsi jí proti mysli, ale nechce tě za všech okolností - zejména ne pokud uvažuje s odstupem. A hlavně tě (aspoň v současné době) nechce dost. Taky si vyčítá, co se stalo, když je teď přece s někým jiným; proto zcela logicky říká, že byla chyba přijet, a opět zcela logicky to - kvůli sobě - svádí na alkohol. Zdá se mi to celkem pochopitelné, komplexní, napsané životem. Její jednání mi nepřipadne nefér, i když výsledek je takový nanicovatý.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
waratah
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Březen 2008, 19:24:39 »

Souhlasím zhruba s některými předešlými příspěvky, ale myslíš, že když Ti už po týdnu oznámila, že má někoho jiného, že si s ním začala až po rozchodu...to je dost těžko představitelné a moc tomu nevěřím...Taky je fakt, že pořádně neví, co chce a stále váhá a hledá, ale Tebe už jednou opustila, a tak Tě má spíš jako takové zadní vrátka...Jak Ti může tvrdit, že Tě miluje a potom Ti po pár dnech s klidem zase oznámí, že to byl celé omyl - přičti k tomu nátlak rodičů a to, že nikoho nemá - z toho vychází proč tak jedná, ale její láska ani zájem k Tobě už není nijak závratný - rozhodně ne natolik, aby v případě, že opět natrefí na někoho jiného, nového - kdo ji okouzlí - neodolala a nešla k němu. Nějakou šanci mohls podle mě mít z krátkodobého hlediska, pokud bys býval  odmítl její návrh - to by věděla, že Tě nemá zas až tak moc jistého, ale takhle si jí ukázal, že jsi stejný jako předtím - její jistota, o které ví, že jí může mít a to samo o sobě odpuzuje...přeji hodně štěstí...
Zaznamenáno

When the day is long and the night, the night is yours alone,
when you're sure you've had enough of this life, well hang on.
Don't let yourself go, everybody cries and everybody hurts sometimes.
waratah
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 51


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Březen 2008, 19:37:44 »

Hmmm...ted když si to čtu, tak to závěrečné přání - přeji hodně štěstí - zní dost ironicky, nemyslel jsem to tak, chtěl jsem říct, že Ti přeji hodně štěstí k tomu, aby ses rozhodl správně - což je podle mě opuštění představy dalšího soužití s tvou bývalou přítelkyní...a i když to zní třeba tvrdě, tak se zkus zamyslet hlavně nad jejím chováním k Tobě a nedat tolik na to, co sama říká..holky totiž samy slovy často zaonačují realitu tak, aby vypadaly v očích jiných co nejlépe a vyšly z každého střetu s čistým štítem a často tak ulehčují svému egu - zaplavenému třeba výčitkami a také nechtějí ranit toho druhého - tak se rozhodni správně...měj se
Zaznamenáno

When the day is long and the night, the night is yours alone,
when you're sure you've had enough of this life, well hang on.
Don't let yourself go, everybody cries and everybody hurts sometimes.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS