šance jí dostat zpět?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:49:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  šance jí dostat zpět?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: šance jí dostat zpět?  (Přečteno 21302 krát)
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« kdy: 21. Únor 2009, 00:12:10 »

zdravím vespolek, jsem tu novej, tak mě hned během prvních pěti minut neukamenujte =) sem tam si odsud něco přečtu a tak mě napadlo, že bych tu mohl napsat o radu těm co kopou vyšší ligu Šťastný bude to asi trošku delší, takže předem sorry a díky všem, kdo si to vůbec přečtou

.. takže, potkal jsem holku na silvestra na akci u kamose. klasika.. zdala se super blablabla, padli jsme si do oka, akorat jsme asi tak hodinu po tom co jsme se znali skoncili v posteli a na moje gusto se to uhanelo az moc velkou rychlosti na one-night stand. takze jsem se snazil tomu dat stopku a nakonec jako nejsetrnejsi mi v dany moment prislo proste to zahrat na unavu, alkohol, omluvil se ji a usnul. pro mnohe se to asi zda naprosto nepochopitelne, ale me zkratka nelaka su*at holku co znam sotva dve hodiny a vubec nic k ni necitim, to proste nejsem ja.. takze jsem ji v podstate odmitl (vim, obrovska chyba), ale jine vychodisko pro me nepripadalo, navic kdybych tomu tu zelenou dal, tak verim tomu, ze by zustalo jen u uletu na jednu noc a ja proste citil, ze bych ji chtel vice poznat nez jen zatah na jednu noc.
takze jsem hned druhy den ji nezavazne napsal, po nejake dobe doslo na ten inkriminovany moment a na rovinu jsem ji rekl, jak se veci maji, ze nespim s holkou, ke ktere nic silnejsiho necitim. jako solidni okecavač jsem to uhral na to, ze si toho pomerne vazila a z toho "jsem na tebe nasrana, uz na tebe nic nebudu priste zkouset" to preslo na "teeda, takovych kluku jako ty moc neni, docela ziram" kecy.. takze pro me spokojenost. pokracovalo to dal a dal, tri tydny jsme rekneme spolu chodili, vidali se... bylo to super [vložte klišé]. budoval jsem to a jednu dobu slo videt, ze ji opravdu ziskavam na svoji stranu. (jenom bych mel dodat, me je 18, ji v kvetnu a predtim chodila 2 roky s klukem, ktery ji nehorazne vyuzival, mel ji jen na jedno a zahybal ji, takze je ted podle svych slov "neduveriva a hodne opatrna vuci klukum, uz se nikdy nechce tak spalit a nechat si ublizit jak ji ranil on")
jeden den se ovsem neco nepochopitelne zvrtlo, psali jsme si normalni na icq a u ni v hlave se neco semklo a zacala si rikat, ze se chovam jak jeji byvaly, bylo to zrejme slovy, ktere jsem pouzil a ktere on urcite taky pouzival, ale uplne v jinem kontextu a smyslu (konkretne "postoj", "bud tak laskava" - at me nesrovnava s jejim byvalym a zakoncil jsem to slovy "nenecham si srat na hlavu", protoze proste cokoliv jsem rekl tak bylo spatne.. to pro ni byla posledni kapka a odpojila se)
po tydnu co jsme spolu nemluvili jsme byli venku, ze to probereme s chladnou hlavou, rekl jsem ji vsechno, vyslechl, snazil se najit nejake vychodisko a pokracovat v tom, ale pro ni jedine vychodisko byla pauza.. prozatim konec a co potom se uvidi, musi si procistit hlavu [to co rika kazda proste]) chtel jsem at rekne, jestli je to naprosty konec nebo jeste pokracujeme, ale ona si jela porad svoje, tusil jsem ze pauza je cesta do pekel.
takze jsme se zase dva tydny nevideli (byl jsem v alpach), potom co jsem prijel jsem ji zavolal (poucil jsem se z chyby a uz si rekl, ze nebudu nikdy resit nic pres icq), jak se ma a jestli se neco zmenilo, jestli se uvidime.. prekvapive byla vesela a ze i docela jo, v tydnu se setkame. ovsem jak tyden plynul tak vychazelo na povrch ze ma spoustu veci, co musi udelat, takze se to oddalovalo a oddalovalo. to me docela stvalo, takze mi na konci tydne ruply nervy a napsal jsem ji, jestli se vubec neco zmenilo a jestli me chce videt. to pro mi byl naznak toho, ze se zacina zase resit neco co ona nechce vubec rozebirat a odpojila se. tak jsem ji teda napsal sms, at se ozve, ze bych s ni rad mluvil, alespon po telefonu si o tom promluvit. cekal jsem den a kdyz se neozvala, tak jsem ji napsal, ze je konec, nemam nervy se takhle trapit, ze uz mi toho dost stacilo a ze zkratka o moji lasku nestoji, tak nevidim duvod se ji dal vnucovat. samozrejme neodepsala, totalni ignore.
tri dny potom jsem ji napsal naprosto vecne jestli ma bratrance (skutecne me to zajimalo, jen ta vec).. neodepsala.. tak rikam to to zaslo hodne daleko, ze jsi me jen tak smazala ze zivota. ona odvetila, ze si za to muzu sam tou smskou (ktera v podstate rikala, miluju te, ale ty o to nestojis, tak sbohem), ze jsme se mohli sejit ale timhle jsem to naprosto zazdil a klasicka veta, ze dvakrat do stejne reky nevkroci, ze uz nebudeme vice nez kamaradi..

takze se ptam, jake ted prichazi chovani? udelal jsem spoustu chyb, ktere jsem si v prubehu toho "vztahu" uvedomil a pro priste je to pro me obrovske ponauceni, precijenom jsem jeste takove kuře v tomhletom.. ale cokoli co jsem zkousel, tak nikdy nemelo ten kyzeny efekt, ze zacatku jsem na ni byl prehnane hodny, potom jsem ji dost nastval a delal "alfa", ale v nespravny moment, kdy jeji zajem velmi opadl, potom jsem ji zase prosil o navrat a ted se snazim donutit k ignoraci a delani "ze jsem nad veci", tudiz abych v ni zbudil pochybnosti, prestoze ona tusi, ze jak ona luskne prsty tak se k ni dobelham po ctyrech.. hold jsem u ni ztratil veskerou cenu a nevazi si me, vi ze me ma naprosto jisteho, ale rad bych to zmenil, ikdyz ted uz temer urcite neni cesta zpet to napravit.

urcite mi budete radit at se na ni vykaslu, to mi rika uplne kazdej Úsměv klasika.. ale proste ona mi za to stoji, ikdyz jsem si to posral. spis me zajima, jestli je cesta to nejak zlepsit, horsi to totiz uz byt nemuze =) chtel jsem od ni slyset, jestli je naprosty konec a uz se nikdy neuvidime, ona zatvrzele tvrdi, ze ted se videt nemuzeme.. casem se budeme moct bavit jako kamaradi, ale to pro me neni reseni. bud vztah nebo ji mazu ze zivota, protoze na ni minutu co minutu myslim a ubiji me to.

fakt soráč za ten sloh, kdo to přečetl tak +medál, diky.
PS: zda se mi to nebo je to naprosto typicke u holky, kdyz po rozchodu ma statusy na icq typu "je mi úžasně", "láska je láska" [vzhledem k jeji spoluzacce, ony jsou take dve trdla] atd.. uplne me z toho pali oci, jak je to okata provokace, a hodne uboha.
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Únor 2009, 00:55:23 »

Abych podotknul, přečetl jsem to celý a z toho co píšeš mi přijde, že jsi starší, nebo lépe řečeno vyspělejší, než na 18. Ale to jen tak na okraj.

Otazka zní: co od ní chceš? Bud všechno nebo nic? Tak se připrav na "nic", protože z toho fakt nic nevytřískáš. Nebo máš snad dojem že jo? Ženská je něco jako matematika. Máš číslo a to násobíš, násobíš. Ale jak přijde ženská a jednou ho vynásobí nulou, tak z té nuly násobením už nic nedostaneš  Úsměv. Jednoduše je sice fakt, že kdyby jsi do ní šel hned, tak to asi teď nějak dopadne, ale po pravdě ani já nejsem zastánce prvního rande v posteli. I když zásadní zlom nastal v té chvíli, kdy tě přirovnala k bývalýmu. Bojí se, že jseš podobný. Už si tě tak zafixuje a nikdy se z tohoto klubka nevymotáš. Novej borec má šanci, ale ty ne. Jedno přísloví tvrdí: všechno jde, když se chce Úsměv. Možná by to šlo, ukážeš se jí v tom správným světle, ukážeš jí jak ti na ní záleží, že se má s tebou fajn atd. Ale tuhle trnitou cestu bych si nezvolil. Nároky vysoké úspěch nejistý. Když ji vymažeš ze života, tak tě to přestane trápit dřív. Zápalka už vyhořela a nejde znovu zapálit. Nech ji jít.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Únor 2009, 01:33:26 »

just look around. Chces byt vterka? z toho co pisees, nejsi, i kdyz slabsi chvilky jsi mel. kasli ted na ni.

ale je, jsem lehce pod vlivem, takze berte napul vazne moje posty, ale abych se priznal, tak ja jsem mel pocit, jak zatinam rozumet chovani zenskych atd. a ted jsem potkal jednu zajimavou slecnu a zjistil jsem, ze nic vlastne nechapu.

 holky si rady hrajou. rika se, ze rozdil mezi klukem a muzem je jen v cene jejich hracek. ale jaky je rozdil mezi divkou a zenou? mne prijde, ze zadny, jen ta zena to umi lip zabalit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Únor 2009, 04:42:59 »

Citace
ona odvetila, ze si za to muzu sam tou smskou (ktera v podstate rikala, miluju te, ale ty o to nestojis, tak sbohem), ze jsme se mohli sejit ale timhle jsem to naprosto zazdil
Můžete mi někdo prosím vysvětlit tohle ženský chování? Už jsem se s tím taky setkal a prostě to nechápu.  Podivený

Šance na úspěch je skutečně malá. Ale pořád tam je... Říkáš, že tě má jistého. Takže se potřebuješ stát nejistým ale zároveň pro ni atraktivním. To znamená přestat ji přesvědčovat ať sejdete a po čase ji znova zaujmout. Zní to jednoduše, ale ta šance, že bude chtít zapomenout na to jak jsi ji podle ní zklamal, tam je fakt malá.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Únor 2009, 08:51:05 »

diky vsem zatim za rady, vazim si toho (snad se jeste nekdo pripoji do polemiky =) )

Abych podotknul, přečetl jsem to celý a z toho co píšeš mi přijde, že jsi starší, nebo lépe řečeno vyspělejší, než na 18. Ale to jen tak na okraj.
diky za "pochvalu", jestli to tak jde nazvat.. je pravda, ze se uz na nevybouřenýho puboše vubec necitim, zkratka jsem asi myslenim uplne nekde jinde nez nekteri moji vrstvenici. Prave proto mi na ni tak zalezi a porad k ni mam silnou citovou vazbu, protoze mi prislo, ze se k sobe hodne hodime. Ona zranitelna, krehka holka, ktera se hodne zklamala a spalila s jednim klukem, ktery si z ni udelal hadr a ja, ktery bych mel na to ji ukazat, ze nejsem "jako ti ostatni". (v podstate uz jen to co jsem udelal na silvestr, pro ni byl podstatny signal, ze to s ni myslim vazne a nikdy bych ji jen tak nevyuzil)

urcite me ma zafixovaneho podvedome jako sveho byvaleho (to vse jen kvuli slovum, ktere jsem ji napsal a pouzil je i take on, ale uplne v jinem kontextu a jinym zamyslenym efektem, on ji temy slovy urcite hodne ublizil ve vyhrocenym situacich, za to ja je pouzival naprosto vecne pri diskuzi, netusil jsem, ze to bude mit takovy dopad.. seplo se ji v hlave, ze s ni mluvim podobne jak on (on s ni mluvil jak s hadrem) a boji se, ze by to pokracovalo, ze kdyz po mesici jsem si "dovolil tohle" [napsal par slov, ktere ona si vylozila jinak nez jsem je myslel] si nedokaze predstavit, co by nasledovalo a ze bych se mohl choval dal jako on a ona uz to peklo znova zazit nechce, ani nemuze)

prestoze jsem se od prvniho dne, co jsme se znali, snazil ji ukazat, ze se semnou nemusi bat a jsem uplne jiny nez on. nema smysl a bylo by hloupe ji to rikat a presvedcovat ji o tom, chtel jsem aby za me mluvily ciny, to jak jsem se k ni choval. ale hold to vypada, ze ji to zacalo presvedcovat az postupem casu, ale drive nez se v tom utvrdila, tak jsme se stihli pohadat (spis ona se pohadala se mnou, ja jsem zachoval chladnou hlavu a tim, ze jsem byl v klidu a chtel resit veci v klidu jsem ji jeste vice vyprovokoval.. klasika)
« Poslední změna: 21. Únor 2009, 09:01:46 od aerth » Zaznamenáno

noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Únor 2009, 09:23:15 »

Můžete mi někdo prosím vysvětlit tohle ženský chování? Už jsem se s tím taky setkal a prostě to nechápu.  Podivený

taky by me to zajimalo, ja se s necim podobnym setkala u chlapa... Mrkající

teda edit, to byl jen rejp, ze takove nejsou jen holky Mrkající podle me je to jen pokus vyvolat pocit viny u toho druheho, ze neco posral, aby se citil menecenny a vina za konec vztahu byla na jeho strane, pac ten druhy nemel odvahu rict "hele ja to stejne asi chtel/a ukoncit". je to asi dukazem nedospelosti, no...
« Poslední změna: 21. Únor 2009, 09:27:13 od noghri » Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Únor 2009, 10:34:49 »

Udělal jsi jednu zásadní chybu : Špatný výběr holky..už to že s tebo lezla do postele když tě neznala ti cosi napoví...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Únor 2009, 11:05:23 »

Neda mi to a zareaguju, protoze mi prijdes jako pohodovej chlapik. Kdybych mel napsat co si myslim, tak se to skoro do slova bude schodovat s tim co napsal MR.LiWu, ale chapu, ze tohle ty ted slyset nechces. Zakoukal jsi se do holky, ktera je pro tebe ta vysnena a chces to zkusit at to stoji co to stoji. Jenze ono tady nejde ani tak o to, jak to ted dat znovu do kupy, ale spise o to s jakou roli si schopnej do toho vztahu jit. Ty jsi zadnou chybu neudelal, ale presto si ji tady vycitas a snazis se ji napravit. Ja se ptam kde jsi tu chybu udelal? To ze jsi rekl neco co rikal jeji byvaly ... to je totalni blbost, za prve nejsi on a to ona bud vi nebo ne a za druhy jsi o tom ani nevedel! Jestli ma ona nejaky psychicky problemy, je to jenom jeji problem a ne tvuj. Priste to bude, ze mas stejny svetr jako jeji byvali v den kdy na ni rval?!? Jak rikam, jestli na tohle pristoupis, tak to mozna do kupy date, ale ty uz budes mit v tom vztahu uplne jinou roli nez by jsi si pral a ver mi, ze se to proti tobe jednou obrati. A k tomu, aby se to stalo nemusi byt ta holka zla ... proste podvedome bude vedet kdo ma u vas na vrh!
Vis kdyz nad tim premyslim, tak klidne ty muzes byt ten co je urazeny. Ona te prece srovnava se svym byvalim ... a jak by to asi vypadalo, kdyby jsi tohle udelal nejaky holce ty? Je to vazne o tom jaky karty si na zacatku hry vytahnes ... a pokud to budou nizky, tak uz s tim nikdy nic neuhrajes. Myslim, ze ti to tu vetsina potvrdi.
Takze muj nazor je, ze to nema cenu zkouste dal, ale pokud mas ten chtic kterej vsichni zname, tak nejlip udelas, kdyz prenechas aktivitu na ni. Treba vas to dohromady neda, ale je to jedina cesta v pripade, ze by jste spolu nekdy meli byt. A ve finale, pokud to ona tekhle necha skoncit, tak jsi stejne zadnou sanci nemel.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Únor 2009, 13:22:49 »

Z mého pohledu není, co bych ti vytknul... Dělal jsi všechno tak, že pokud by ten vztah měl naději na úspěch, tak by klapnul...
Bohužel, ta holka za to nestojí... Jednak, jak už nakousli jiní (LiWu, luccas), to, že ti vlezla na Silvestra sama do postele o čemsi svědčí... Ale to ještě není sám o sobě ten nejzásadnější problém, mohla se sama hledat - ty jsi jí dal jasný signál, že ti na ní záleží - nevyužil jsi jí a zajímal se o ni jako o ženu... Pokud ale i přes tenhle signál, který je hodně silný a v kategorii 18 dost neobvyklý, dokáže hledat malicherné podobnosti s tvým bývalým, přestože tím prvním signálem jsi se od něj odlišil nejvíc jak to vůbec šlo, tak je s ní něco špatně... Chápu, že jsi v ní viděl potenciál - viděl jsi co z ní můžeš udělat i cestu jakou toho můžeš dosáhnout --> chápu, že tě to nejspíš celkem bolí... Ale ta holka sama tuhle možnost totálně pohřbila, nebyl jsi to ty, kdo udělal chyby... Ty jsi dokonce spravil tak cca 2-3 kritické okamžiky, kdy se to mohlo podělat, ale tys předešel problému a získal další čas, kdy se to mohlo spravit... Ta holka akorát neměla odvahu věřit tomu, že by tohle mohlo vyjít (možná jí ruplo v bedně ještě i s něčím dalším, co my víme), nejspíš se ještě pořád hledá, ale bohužel, nečeká na tebe - další kluk bude mít díky tobě usnadněnou práci, ale Ty už bohužel u téhle holky nemáš naději - možná je to ale i dobře, protože za zahození takové šance si ji nejspíš ani nezaslouží (i když je mi jasné, že ty bys byl neskutečně rád, kdybys jí to mohl velikášsky odpustit - bohužel, ani tudy nevede cesta k nápravě, takže na to ani nemysli)
Je tu ale jeden pozitivní poznatek - když se na to podíváš zpětně, tak si musíš uvědomit, že máš spoustu předností, které holky ocení... Sice s tím přístupem sice moc neuspěješ, když budeš hledat úlety, ale to ty neděláš (což je podle mě dobře, i když se mnou v tomhle možná nemusí někteří členové fóra souhlasit)... Nejspíš ani teď ale ještě nedokážeš plně docenit, jak užitečný a výjimečný tenhle přístup pro LTR je... Krom toho, že ztmeluje vztah, tak holky, které za to stojí (což není tenhle případ, opravdu ne, i když časem pro někoho jiného možná bude) takový přístup taky hodně ocení... Dost bych se divil, kdybys jednou neskončil v dobře fungujícím LTR... Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Únor 2009, 17:13:13 »

jeste jednou diky vsem za rady a povzbuzeni, vazim si toho.

vesmes se vsim souhlasim, nekde hodne hluboho v duchu vim, ze ja nejsem ten problem, ten ktery chybuje, spis je to ona svym chovanim a precitlivelymi reakcemi. ale jsem moc velky dobrak (plus ji neskutecne miluju) na to, abych ji neco vycital a zvelicoval to, proste jsem to chtel prejit, poucit se z toho a obratit list.. jit dal a uzivat si soucasnost, nedrbat se v tom co se stalo. jenze to ona porad ne a ne udelat, takze jsem zvolil taktiku toho, ze se prakticky budu omlouvat za to co jsem tak nemyslel, dokonce za veci ktere jsem ani neudelal.. jen aby byla spokojena, jenze za vysledek to ocividne melo to, ze jsem si podkopal svou dustojnost a ztratil svoji cenu, protoze na kazdy aport jsem ji skocil. pro dobrotu na zebrotu Úsměv

kdyz se na to podivam hodne vecne a objektivne a reknu to bez priklasleni, spis ona si nezaslouzi me, za to jak reaguje na to, co bych vsechno pro ni byl ochotny udelat, ona to proste nevidi, neuvedomuje si to, co ztraci. ale ja si porad vstepuju, ze je v pohode a ma na to pravo, byt takova urazliva a precitlivela.. nema. jak jiz bylo receno, docela mi dalo zabrat ji nesjet za to, ze ma takovou drzost me srovnavat s jejim byvalym, takovemu bych uprimne plivl do obliceje, takze to pro me byla velka rana, kdyz to rekla. jedine co jsem ji rekl bylo, at je tak laskava a nesrovnava me s nim, ze to mezi nas nepatri, jsem nekdo uplne jiny [nacez ona se do me pustila, jak to muzu vubec rict, ze jsem ho vubec neznal a nevim jak se k ni choval, co si to dovoluju..] a nasledne delala, jak z toho ma psychickou ujmu, ze jsem jsem ji tak troufale a bezcitne pozadal, at je tak laskava... fakt *haha*.

mel bych ji hodit za hlavu, ale porad jsou tam ty myslenky, jak bych o ni chtel neustale bojovat, ikdyz .. no uvidime.

PS: to s tim silvestrem, ne ze bych ji nejak ospravedlnoval.. sam vim, ze to neco o ni vypovida. bylo tam malo posteli a ja tam mel volno, tak si tam proste lehla ke me, ovsem to co se udalo behem dalsich tri hodin v posteli (a co by se stalo, nedej boze) je uz jina pohadka.. samozrejme, kdyz jsem ji rekl, ze jsem s ni nechtel spat, protoze takovy nejsem, abych holku vyuzil na jednu noc bez nejake citove vazby.. tak ona, naivne aby zachovala tvar, delala "a to si jako myslis, ze bych s tebou spala nebo co? ze jsem takova coura?"
to jste meli videt ten fičak pod perinou  Šťastný
Zaznamenáno

luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Únor 2009, 18:59:07 »

Hale to s tim, ze ti lezla hned do postele bych ja osobne zase tolik nedramatizoval. Kdyz si dam ruku na srdce tak jsem to parkrat taky udelal a pritom se necejitim jako proutnik nebo tak. Obzvlaste kdyz se clovek rozejde, tak to moc neresi. Ja pro to dokazu mit pochopeni a pro me by to akorat vypovidalo, ze s tim moc drahoty nedela, nikoliv ze je takova povahou. Nicemen je rozdil kdyz to dela holka ve 20 a zena v 27 treba. Pac cim jsi starsi tim se dost veci zrychluje. Mysleno tak, ze ve 27 tezko vydrzis s holkou/zenou 5 let vodenim za rucicku. Ale zbytek uz je jak jsem psal a pisou ostatni ...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Únor 2009, 13:54:48 »

Podle toho co jsi tu o té holčině napsal potřebuje silnou mužskou autoritu, musíš u ní vyvolávat velký respekt, a ten vybuduješ jedině tak že se budeš chovat odpovídajícím způsobem. tzn. už se jí za nic neomlouvej ani nepodlejzej. Ty jsi ten hlavní v tom vztahu a určuješ směr, tak se podle toho chovej a když udělá něco nepatříčného tak se neboj jí za to pořádně zprudit. Otázka jestli to bude mít efekt když už jsi jí ukázal že jsi "hodný kluk", tam se ten respekt vydobývá těžko.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 22. Únor 2009, 15:22:12 »

Poučení pro příště:
Jak dlouho byla s tím bývalým, co se k ní choval hůř než k hadru na podlahu - 2 roky. Jak dlouho byl as tebou? Úsměv

Prostě jakmile je holka takhle dlouho s klukem, který se k ní takhle chová, tak to ukazuje, že ona takové chování jakoby "potřebuje". A pokud nemáš koule na to se přetvařovat a chovat se k ní podobným stylem, tak běž rovnou o dům dál.

Z mého pohledu je řešení se s ní někde setkat a totálně jí spražit, že se chová jak malá holka, že neví co chce a být hrozně moc alfa, až to nebude hezký. A pak bez výčitků svědomí odejít a čekat. A podle mně by se ozvala s něčím neurčitým, jakože "si uvědomila, že tě nechce ztratit" nebo tak něco. Jenže tohle ty neduěláš - na to nemáš koule - a to je taky důvod proč tě nechce. Veškeré její chování, které nechápeš vychází z nedospělosti a z toho (jak LiWu poznamenal), že potřebuje silnou autoritu a odmítá přejímat odpovědnost za svá rozhodnutí. Takže to přehodí na tebe "měli sme šanci, ale tys nám to pokazil" i když ve skutečnosti to chtěla ukončit ona.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Únor 2009, 16:15:32 »

Poučení pro příště:
Z mého pohledu je řešení se s ní někde setkat a totálně jí spražit, že se chová jak malá holka, že neví co chce a být hrozně moc alfa, až to nebude hezký. A pak bez výčitků svědomí odejít a čekat. A podle mně by se ozvala s něčím neurčitým, jakože "si uvědomila, že tě nechce ztratit" nebo tak něco. Jenže tohle ty neduěláš - na to nemáš koule - a to je taky důvod proč tě nechce.

ve skutecnosti si posledni dobou hraju s touhle myslenkou, ze se s ni setkam ciste bez emoci a vsechno ji reknu tak jak je a bez pribarveni, at se probudi do realne situace a taky ji trosicku "servu", prakticky presne to co rikas. jeste si urovnat v hlave, za co vlastne ze ji chci vypeskovat Šťastný protoze treba jsem na ni nastvany (a dost) a kdybych byl jak maly dite, tak bych od prvni sekundy delal urazenyho, mam na to pravo, ale abych to udelal tak, aby si z toho sedla na prdel.. to bych se musel hecnout

ono je to dost matouci stejne to jeji (snad vsech zenskych) chovani, nejdriv se ji snazim uklidnit, to se nasere jeste vice, takze na ni zacnu taky byt tvrdsi, at nevysiluje a to se nasere jeste o neco vic.. proste ona sama nevi (vi, akorat si toho neni poradne vedoma) jak chce, abych se k ni choval. podvedome potrebuje raznou ruku a at ji postavim do latky, ale jakmile to jen naznacim chovanim, tak me osoci, ze ji pripominam byvaleho.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 22. Únor 2009, 16:27:06 »

Ono musíš vybrat jedno a na to vsadit. Buďto sázíš na to, že jsi fajn, že jsi pro ní opora a že jí respektuješ a může se na tebe kdykoli spolehnout (a tím pádem musíš hledat a budeš to mít těžší, abys našel holku, která tohle hledá) a nebo vsadíš na to, že ona bude vzhlížet k tobě, že tvůj názor je zákon a co si myslí ona je druhotné (a na to ti sedne každá druhá). Ale jakmile jsi chvíli zlej, tak se naštve (ale trošku jí to přitahuje), ale ve chvíli, kdy se pak vrátíš do hodné polohy, tak odpadne ta maska, která jí přitahuje a zbyde jen to, že je na tebe naštvaná Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 22. Únor 2009, 17:00:05 »

ava: s tim souhlasim a postupem casu jsem si to uvedomil a snazil se podle toho zaridit a chovat se tak, jenze to zrejme byla az moc velka zmena z jednoho na druhe, prilis drasticka a nahla.

ted premyslim, jak ji vytahnout ven, at na ni muzu tohle cely divadlo zahrat Šťastný chtelo by to asi radu.. kdyz ji zavolam (ocividne jedina moznost, textove to bude pro ni moc jednoduche odmitnout), jestli nepujde jen tak nezavazne ven jako kamosi, nic vic (a tam bych to na ni spustil tu lavinu), tak rekne, ze je jeste moc brzo na to abychom se zase vidali, ze to potrebuje cas.. naopak kdyz reknu, ze s ni potrebuju mluvit o necem dulezitem, tak rekne, ze se nemame o cem bavit a je to pro ni uzavrene, jsme uz PŘECI jenom kamaradi.
Zaznamenáno

luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 22. Únor 2009, 17:34:20 »

Klobouk dolu Avarang3e, je to presne jak pises. Lepe receno, jak jsem psal ty uz jsi se mel urazit davno za to, ze te srovnavala s nejakym troubou do kteryho je ti hovno. Je jasny ze kazda zenska, ktera ma alespon trochu hrosti se nastve jakmile na ni spustis ... to je 1. faze, jakmile otocis jsi na tom jeste hur nez pred tim. Jakmile vydrzsi prijde 2. faze a to je urazenost, v tehle fazi je stale nastvana, ale uz nad tim vsim premysli a kdyz i tohle ustojis tak prijde 3. faze a to je zamilovanost, kdy udela cokoliv aby te dostala zpet. Samozrejme tam musi byt urcity predpoklady a muze se stat ze skoncite v prvni fazi. Ja se jenom snazim nastinit situaci, kdy ty budes tvrdej a vsechno klapne.
A co se tyce toho, jak se s ni sejit ... tak myslim, ze jestli tenhle impus neprijde od ni tak je to stejne marny. Protoze jakmile te nebude chtit poslouchat, tak si muzes dusi vykricet a s ni to ani nehne.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 22. Únor 2009, 19:48:35 »

aerth: Nechceš ani jedno Úsměv Což takhle že to "chceš nějak uzavřít mezi čtyřma očima"? Tím nazančíš, že jsi smířený s tím, jak to dopadlo, takže by se nemusela bát přijít Úsměv Ale teď už je to IMO stejně dost zabitý. Už sis moc zkazil image a když teď budeš nekompromisní, tak to možná bude vypadat spíš hulvátsky než "alfa" Úsměv Ale stejně je to IMO jediná šance.

Začít pak něco ve stylu "nechceš se mnou bejt, ok, respektuju to", ale pak jí předhodit, že teda srovnávanej s nějakym blbečkem bejt nechceš Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 22. Únor 2009, 21:08:22 »

Pokud se chceš pokusit, po výrazné inspiraci Avovými příspěvky (+1, není prakticky co dodat) bych být tebou udělal toto:
Pod nějakou záminkou ji vytáhni ven, tvař se jako kdybys měl v hlavě všechno srovnaný a něco sledoval (ale malinko mlž, vyvolávej pocit určité "záhadnosti", ať nejsi tak snadno čitelný)... Při hovoru jí řekni, že sis myslel, že je jiná, ale že ses evidentně spletl... Pak tam dej nějakou vatu, spraž ji ještě za pár věcí (tak, aby se cítila pokud možno provinile, ale zas to nesmíš přehnat tak, abys spálil všechny mosty - chceš se přece pokusit o její návrat; u formulací s tím bývalým buď malinko opatrný, mám pocit, že jí s tímhle mohlo přeskočit v hlavě něco, co nevidíš - spíš to uhraj na to co mohlo být ale nebude, ale to taky nepitvej tak moc abys to nepřehnal)... Rozhovor uzavři tak, že ti ani v nejmenším nevadí, že o ni příjdeš (můžeš znovu spojit s tím, že ses asi spletl) - ten prvek alfa lhostejnosti je pro vyvolání dojmu klíčový a důležité je, aby se jí to v hlavě pokud možno spojilo ještě s nějakým momentem rozhovoru (chytře hozená poznámka, např. ta o té chybě na začátku - ostatní možná tu asociaci předělají, ale tahle by imho mohla fungovat)...
Buďto to tahle taktika totálně zavře, nebo jí začne v hlavě hlodat červíček a přileze sama...
Možná ještě ostatní doplní případně upraví některé moje formulace tak aby zvýšili šanci na hlodání červíčka v její hlavě, možná doporučí jinou taktiku (neříkám, že ta moje je nejlepší, ale asi bych to tak udělal)... ale každopádně to bude risk... Pokud to nevyjde, tak už opravdu nemá smysl se o cokoli pokoušet...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 22. Únor 2009, 21:41:29 »

ten prvek alfa lhostejnosti je pro vyvolání dojmu klíčový a důležité je, aby se jí to v hlavě pokud možno spojilo ještě s nějakým momentem rozhovoru (chytře hozená poznámka, např. ta o té chybě na začátku - ostatní možná tu asociaci předělají, ale tahle by imho mohla fungovat)...
diky za dalsi radu, akorat poradne nerozumim jak to myslis s tim spojenim s momentem rozhovoru, o ktere chybe na zacatku mluvis? mohl by jsi to jeste prosimte vice rozvest, diky

uz pomerne vim, na cem bych mel stavet a jak to zahrat, ale byl bych rad, kdyby jeste nekdo pripadne tuto myslenku, o ktere king (+1) mluvi, rozvedl a pridal svuj nazor, diky predem
Zaznamenáno

luccas

Karma: 2
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 22. Únor 2009, 21:42:37 »

Dle meho nazoru, vytahnou ji ven a servat na dve doby nelze. Pokud ta holka nema zajem neco resit, tak tim vubec nic nezmuzes! Predstav si sebe v jeji situaci, ze o daneho partnera nemas zajem a on ti jeste dela sceny pred barakem pote co te vytahne ven. Pokud ona sama nebude mit zajem to resit, tak to proste neresit ... a v pripade, ze zajem projevi, tak muzes rvat. To si myslim ja ...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 22. Únor 2009, 22:20:29 »

servat na dve doby v zadnym pripade, to chce na to jit chytre... rozhodne nema smysl na to jit mirne nebo jakymkoliv vysvetlovanim, na tom jsme se myslim shodli a u prispevku vys je to celkem vysvetlene
=> jestli se da neco zkusit, tak jedine vyslat alfa signal (= v idealnim pripade donutit ji premyslet o tom, jestli ho prece jenom nezaradila do spatne skatulky) ktery by ji ukazal co z toho v budoucnu mohlo byt, ale zaroven jasny signal, ze se bez ni dokaze dobre obejit, ze je "alfa" - to je zivotne dulezity pro tuhle taktiku - budto to nevyjde ale potom uz nemelo nadeji nic jinyho, nebo to klapne => neni v podstate co ztratit...
uskali v tom, co by se mohlo podelat, jsou v podstate nasledujici
1. bude tezky odhadnout miru toho, jak moc ji zkritizovat... nesmis ji zkritizovat tak, aby ji to uplne odradilo od navratu k tobe (tj. nesmis to zavrit uplne), ale pritom to musi byt urtica kritika, kterou pociti - pokud to udelas moc nedusledne (aby se nereklo), tak tim zase nevysles dostatecne alfa signal => doporucuju volit klidnou, vecnou a jasnou intonaci bez jakehokoli zvysovani hlasu a spis ji mozna malinko stvat tim, jak se nenechas za zadnych okolnosti strhnout emocemi a zustanes klidny a chladny - to by mohlo zabrat
2. je dobry, aby zacala premyslet o tom, ze mozna udelala chybu ona => ukaz ji v rozhovoru, kde mohla udelat chybu, na kterou by to mohla svest (aby proste mohla udelat neco podobnyho jako s tim kamuflovanim "nejsem zadna coura, nevyspala bych se s tebou", ale tentokrat otocila pro zmenu na druhou stranu)...=> velmi nenapadne ji ukaz, jak by se ti mohla omluvit... to ji umozni pripadny navrat k tobe...
ale pozor! tahle myslenka, spolu se vsemi dojmy, ktere jsem napsal ze bys mel vyvolat, ji musi napadnout sama od sebe a nesmi mit ani omylem pocit, zes ji tu myslenku vsugeroval... muzes to udelat tak, ze treba bude mit pocit, ze si na to "zapomnel" a ze te tou omluvou muze "prechytracit" prestoze uz jsi vyvolal dojem "alfy" (a tim zajem)... (taky pozor na to v jakym casovym poradi budes ty dojmy vyvolavat, v tom okamziku uz bys u ni mel vyvolat dojem urcite "alfa" hladiny)
vsechny tyhle dojmy v ni ale vyvolat najednou a ve spravnym casovym sledu je dost velka alchymie, takze uznavam, ze ten prispevek muze pusobit dost slozite...

ta asociace v podstate pomaha tomu, aby k tem zaverum ktere chces dospela... na zacatku treba muzes poznamenat, ze mas pocit, ze ses v ni spletl (to zafunguje podobne jako neg)... pak to v dalsi vete zamluv tak, abys nevysvetlil tu pricinu, ale zkritizoval ji malinko (viz. bod 1) za par veci, ktere mohla udelat spatne (pozor ale na nektera ozehava uskali, viz. jeji byvaly - je skoro jisty, ze ma v hlave neco, co jsme jeste nerozebrali a ona mozna chce aby ti to doslo, nebo ji nejak jinak ruplo v bedne - takze s tim opatrne)... toho, ze tu diskuzi nepovedes striktne racionalnim zpusobem v tom okamziku se bat nemusis (holky to delaji bezne, treba kdyz napises do 1 sms 3 otazky tak v odpovedi skoro urcite na nekterou neodpovi) => potom na konci se vratis znovu k te chybe, kterou jsi udelal (v tom okamziku kdyz udelas spravne tu cast s kritikou se to v idealnim pripade smixuje s tim pocatecnim negem) a  naznacis, ze se bez ni obejdes (ne tak razantne, abys to zavrel, ale presto jasne a jako alfa naznacis, ze to nema smysl), se to pri trose stesti vsechno sepne tak, ze zacne budto hned (i kdyz to asi ne) nebo pozdeji premyslet o tom, ze by se k tobe chtela vratit...

taky by bylo docela dobry, kdyby ses celou dobu tvaril jako ze ti seplo neco, co ji ne... ze jsi nad veci a ze jsi klidna alfa... taky se tvar trochu zahadne... tohle vsechno ale nerikej, jenom si to mysli a promitni do reci tela => donuti ji to podvedome premyslet a pomuze malinko popostrcit ke zmene nazoru na tebe (urcite male preskatulkovani v jeji hlave probehnout musi, na tom se snad taky shodneme)

pokud je to vsechno moc slozite popsany (dost manilupativni pseudopsychologie na jeden prispevek), tak se omlouvam, v pripade nejasnosti se muzu pokusit jeste zestrucnit, pokud budu mit energii... jsou to ale v podstate takove rady k tomu rozhovoru, ktere by mohly pri trose stesti zpusobit, ze zacne v jeji hlave hlodat ten cervicek... ale vzdycky je tu riziko ze to nevyjde a ze uz je to prilis zazdene, takze to neber jako stoprocentne funkcni navod, pouze to maximalizuje sance... a znovu plati, ze mozna ostatni z fora prijdou na chyby, ktere jsem mohl udelat pri odhadovani situace - v tehle fazi je to dost alchymie, a mozna uvidi ostatni jine zpusoby jak maximalizovat sance na to, aby se sama chtela vratit k tobe...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
jam

Karma: 4
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 22. Únor 2009, 23:06:52 »

king666: Rad bych se te na neco zeptal, pokud svolis, tak ti napisu PM. Diky
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 23. Únor 2009, 01:45:22 »

king, hezké Úsměv teď to jen převést do praxe Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 23. Únor 2009, 07:34:33 »

potom na konci se vratis znovu k te chybe, kterou jsi udelal (v tom okamziku kdyz udelas spravne tu cast s kritikou se to v idealnim pripade smixuje s tim pocatecnim negem) a  naznacis, ze se bez ni obejdes
mockrat diky, jen jedina otazecka, kterou chybu myslis? tim jak jsem pouzil slova stejne jako jeji byvaly?
Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS