šance jí dostat zpět?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:11:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  šance jí dostat zpět?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: šance jí dostat zpět?  (Přečteno 21303 krát)
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 23. Únor 2009, 11:58:19 »

aerth: mel jsem namysli, ze v tom okamziku (ke konci rozhovoru) by ses vratil k te chybe ve smyslu ze jsi udelal nejspis chybu pri jejim posuzovani, ze neni takova, jak sis myslel (to cim bys zacal rozhovor a pak to jakoby zamluvil, aby ses k tomu ted vratil a vyuzil toho, ze se ji v hlave vsechny ty dojmy spravne smixuji)... na konci jemne naznacit (ale tak, aby to pochopila a vyvolala se spravna reakce) a pak vyslat signal, ze se bez ni obejdes... ne prilis radikalni (aby se mohla vratit), ale presto jasny a nezamenitelny... a pak - budto to vyjde, nebo ne...
no je to celkem alchymie, tak drzim palce pri praktickem provedeni Mrkající
« Poslední změna: 23. Únor 2009, 12:01:59 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 23. Únor 2009, 15:05:30 »

jam: Nechci hodnotit celý tvůj životní přístup na základě jednoho příspěvku, ale tohle mi nedá a budu reagovat (jo, jsem rýpavej)... Tahle moje předchozí věta by šla napsat i stylem "Můžu vyjádřit svůj názor a regovat na tvůj příspěvek? Prosím, že mi neublížíš, když ti řeknu něco, co se ti nelíbí?"... Prostě nejen ohledně psaní soukromých správ na fóru, ale i obecně při balení holek - dělej to co chceš udělat, bez ptaní se, a pak teprve můžeš přemýšlet jestli jsi to měl udělat nebo ne Úsměv

king: Dobrá taktika. Zajímá mě ale, jak by se dalo provést tohle:
Citace
ale pozor! tahle myslenka, spolu se vsemi dojmy, ktere jsem napsal ze bys mel vyvolat, ji musi napadnout sama od sebe a nesmi mit ani omylem pocit, zes ji tu myslenku vsugeroval...
Jak holku přesvědčit, že moje myšlenka byl vlastně její nápad? S jazykem
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 23. Únor 2009, 15:43:05 »

Beduin: ad. vsugerovani mylenek holce - jde to, ale chce to chytre volit slova...
a) myslenka se da nenapadne nahodit do placu s tim, ze holka se ji sama chytne - musi se to ale udelat spravne a neni to uplne spolehliva metoda
b) pokud citis, ze holka chce neco udelat, ale nechce abys vedel, ze to chce udelat, tak se da zmanipulovat (postouchnout) tak, ze ji poskytnes zaminku, proc by to mohla udelat... tenhle zpusob manipulace se da taky pri nekterych situacich vyuzivat pri komunikaci s vyucujicimi ve skole, konkretni priklady me ale ted nenapadaji...
c) nebo muzes treba nadhodit nejakou myslenku tak, aby to vypadalo, zes na ni zapomnel - ze ty jsi udelal chybu v usudku, a ze holka je jedina, kdo si toho vsiml a ze te muze prechytracit, kdyz prijme ten nazor, ktery jsi opomnel... samozrejme ze cele je to chytre volena manipulace z tve strany, ktera ma holce ten "opomenuty" nazor vsugerovat Mrkající bohuzel me ted ale nenapada priklad, na kterem bych to vysvetlil...
d) asociace - na zacatku proneses vetu, ktera v ni vyvola nejaky cileny pocit, rekneme napr., ze reknes holce vetu "asi jsem se v tobe spletl" - to vyvola automaticky pocit nesouhlasu (holka bude mit potrebu obhajovat svoji hodnotu); je docela pravdepodobny, ze vyleti jako certik z krabicky, takze je potreba zvladnout s klidem jeji reakci, ale potom na konci, az se ta cast rozhovoru bude blizit ke konci (muzes se nechat schvalne zatlacit do defenzivy aby pak mohl byt "zklamany", nebo muzes naopak volit opatrnou ale stalou ofenzivu, moznosti je vic) tak znovu zopakujes tu vetu "asi jsem se v tobe spletl" - v tom okamziku automaticky bude nesouhlasit s celou vetou, ale vtip je v vom, ze ty muzes rict "asi jsem se v tobe spletl, nejspis nema smysl, abych se s tebou pokousel o vztah" => pokud to napasuju na tenhle pripad a predpokladam, ze holka neni urazena pravem (jinymi slovy ze neni v rozpolozeni, kdy by ho poslala do haje, proto je nutny citlivy pristup), tak nebude vnitrne souhlasit ani s casti "nema smysl, abych se s tebou snazil o vztah" - ten nesouhlas ji vlastne vsugerujes, a vysledkem je docela slusna sance, ze se sama zacne snazit o zachranu vztahu a haseni pozaru...
e) dalsi moznosti manipulace je svazovat tvrzeni, u kterych chces vyvolat cileny souhlas nebo nesouhlas, se slovy, u kterych vis, jaky pocit v ni vyvolaji - souhlasny/prijemny, nebo nesouhlasny/neprijemny... je to vlastne docela podobne bodu d, ale malinko odlisne v pouziti... reknes treba vetu, ze jsi myslel, ze "tenhle vztah muze byt jiny, nemusi se ridit skrupuloznimi konvencemi" - pokud tu vetu postavis takto, tak souslovi "skrupulozni konvence" automaticky vyvola nesouhlas => vyvolany pocit "tenhle vztah tedy muze byt jiny" (vsimni si formulace vety, kdy se jeji casti jakoby navzajem vylucuji) => zacne ti vyvracet to tvrzeni, ktere jsi "myslel"
f) jina technika mozne manipulace je pracovani s pocity holky - holky casto prikladaji pocitum vetsi vahu nez racionalnim argumentum => i toto lze vyuzit, kdyz z pocitu ktery nema racionalni zaklad ale presto je v holce hluboko zakoreneny (takovych pocitu je mraky, ted me jich moc nenapada, ale jako priklad uvedu treba snahu holek nikdy nikomu neublizit svou aktivitou, takze zustavaji pasivni => mozny pocit lze vyvolat otazkou "ty mi chces ublizit?") vyvodis racionalni argument - holky si casto tento zpusob manipulace neuvedomi, protoze svym pocitum nerozumi tak dobre, aby se dokazaly ucinne branit; priklad me ted nenapada, ale k teto metode je treba dodat, ze je nutne ji pouzivat s citem a opatrne, protoze malinko hranici s citovym vydiranim...

samozrejme vsechny vyse popsane techniky nejsou stoprocentne ucinne a kazda je pouzitelnejsi pro jiny typ situace... jejich cilene pouzivani chce nejspis praxi a i tak jsou holky, na ktere nemusi ucinkovat i pri spravnem pouziti; zasadni obrat nazoru o 180° jenom s temito technikami zkratka s nejvetsi pravdepodobnosti nevyvolate...
navic pokud clovek musi pouzivat vyse uvedene techniky, tak treba v ltr to je mozny indikator problemu ve vztahu... nebudu vam vnucovat nebo predkladat nejaky moralni nazor spojeny s pouzivanim techto technik v praxi, ale osobne je nepouzivam pokud opravdu nemusim... v ltr jejich pouzivani nemam rad, protoze jsem naopak rad, kdyz se po nejake dobe muzu "otevrit" a partnerka me bere takoveho, jaky jsem - bez prikraslovani a manipulacnich technik - potom je podle meho osobniho nazoru ltr fungujici a (snad) oboustranne stastny... uprimna debata bez pretvarek a prime jednani s lidmi jsou pro me osobne prijemnejsi, nez manipulace - casem, kdyz se to prezene, tak na manipulaci s lidmi muze navic clovek krasne dojet...
ale pokud je nadeje, ze se pouzitim techto technik podari zachranit skomirajici vztah nebo vzbudit pocatecni zajem, aby to nakonec vedlo k fungujicimu ltr bez pretvarky, tak snad nekomu tyhle rady pomuzou Mrkající
« Poslední změna: 23. Únor 2009, 16:07:58 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 10. Březen 2009, 18:23:08 »

tak to pekne dlouhe dobe tu zase pisu, spise pro uplnost a uzavreni celeho "pribehu".

je to mesic a pul co jsme se spolu nevideli, jeden den (minulou stredu) se neco ve me semklo a kdyz jsem byl venku, proste jsem vzal mobil a zavolal ji, ze uz to nevydrzim nad tim jen premyslet. nenucene jsem se s ni celou dobu bavil, ironicky narazel na to, jestli je jeste porad nastvana (jeji reakce: "jaaa?") a vubec byla nejaka usmevava do telefonu, zvlastni ze takova je vzdycky (vzdycky v telefonu byla takova hodna a kdyz doslo na nejakou jinou komunikaci [sms/icq], tak pusobila hodne odmerene a zahořkle, coz navzajem dost kontrastuje, jako kdyby se predtvarovala, at uz na tu hodnou nebo delala hnusnou zamerne). tak jsem to videl optimisticky a zeptal se ji, jestli by jen tak nezasla pristi tyden [tento] ven, ciste pokecat. ona ze zatim jeste nevi, ale ze urcite v patek ne, protoze jede pryc (to pro me byla znamka, ze se jen tak uplne nevymlouva, ze jen nevi kdy bude mit cas, kdyby rekla ciste nevim, tak to beru hned jako ze ne). tak jsem rekl dobry, nechej si to projit hlavou a kdyztak se ozvi. spise jsem cekal neco, co me utvrdi v tom, ze me celou dobu taha za nos a nema hrdost mi rict naprimo, ze nechce.. v tom pripade bych to okamzite utnul.

takze jsem cekal a vcera [odpoledne] jsem si rekl, ze ji zavolam uz naprosto definitivne s terminem na schuzku a jestli to bude cokoliv jineho nez OK, tak ze to beru ze nechce, at na to zapomene a jdeme si kazdy vlastni cestou. takze volam a ona to odmitne (uz se mi stalo nekolikrat, vzdycky tvrdila, ze to bylo v nevhodnou chvili, takze jsem sice byl nastvany, protoze normalni clovek by napsal aspon neco stylu "ted nemuzu, zavolej potom" nebo cokoliv napsal/dal vedet, proc to jen tak polozil.. ale kaslal jsem na to, ze zkusim zavolat jeste vecer.

volam vecer a to pro zmenu nebere vubec.. to pro me byla uz znamka cilene ignorace, takze jsem obratem napsal
Citace
Mrzi me, ze to konci zrovna takhle. Mohla jsi rict rovnou, ze se nechces videt uz ani ciste jako kamaradi. Slo to vyresit i jinak nez ignoraci a nebranim mobilu. Zklamala jsi me.
ona zahadne okamzite na to napsala obratem
Citace
Boze to jako ze ti jednou nezvednu telefon protoze jsem to nestihla je ignor jo? hm, tak se mej
.. na jednu stranu to dava smysl, ale snad sakra kdyz to cloveku neni naprosto ukradene tak se ozve drive a nenechava to takhle plynout, ze je to uplne fuk. nikdy se nestalo, ze by se ozvala, proc nemohla vzit telefon, proc ho odmitla, proc byla nedostupna.. nikdy, tohle je pro me jasna znamka toho, ze jsem ji ve skutecnosti naprosto ukradeny a je tak uboha, ze mi nedokaze rict naprimo, ze se se mnou nechce videt, jen hleda vymluvy, vytyka mi moje chovani a jakkoli, jak by se vyprostila z toho pocitu "nechci" a nemala spatne svedomi, ciste vsechnu tu spinu haze na me.. z meho pohledu naprosta ubohost, nevyspelost.
takze jsem napsal posledni zpravu
Citace
volal jsem odpoledne, polozila jsi to. nenapsala jsi nic stylu "ted nemuzu". Volam vecer, neberes. Najednou obratem napises sms a urazis se. Takhle je to porad dokola, kdyby jsi aspon trochu chtela, chovas se jinak. takhle to akorat vypada, ze se mi vyhybas. chtel jsem jit jen ven jako kamaradi, nic vic. Promin, ale takhle se k sobe lidi nechovaji.
potom uz jen napsala
Citace
se zamysli nad sebou co ty děláš jo,já nejsem ten kdo se uráží.jo a nehodlám se už s tebou stresovat pokaždé co mi napíšeš urážlivou sms...tak buĎ tak laskavý a nepiš mi a ani nevolej aby ses pak zbytečně nemusel urážet když náhodou nestihnu doběhnout k mobilu jo?SBOHEM,ted je to ignor.
na coz jsem odpovedel
Citace
ja jsem si moc dobre vedom co jsem udelal a poucil jsem se z toho. obavam se ale, ze ty nevidis, jakym zpusobem zachazis se mnou. neurazil jsem se, jen jsem s klidnou hlavou napsal, ze pokud by jsi aspon trosku chtela se sejit, chovala by ses jinak. takhle jen ukazujes, ze jsem se v tom hluboce spletl a mrzi me to. preju ti hodne stesti v dalsich vztazich, jen bych ti poradil, at nekdy drzis emoce na uzde, mluvi z tebe silna zlost. mej se, pa (ps: aspon jsi nasla tu hrdost mi rict, ze uz nechces, abych ti psal ani volal, budu to respektovat, ale je mi lito, ze jsi mi nikdy tu druhou sanci nedala)

beru to jako naprosty konec vseho, udelal jsem dost chyb a jsem si jich vedom [cekam ze mi jich spostu vyctete], ale nebyly natolik velike, aby to stalo za rozchod a jeji naprostou ignoraci, tohle by nedelala kdyby se videt chtela, jen to natahovala a hledala vymluvy, jak to ciste zahrat stylem "vidis, timhle jsis to podelal". timhle se mi hodne zprotivila, mam sto chuti za ni zajit a udelat ji peknou prednasku, jak se chova jak mala holka a poradne ji zpražit za to, jak se ke me porad chovala. neudelam to ale, jen bych ze sebe udelal jeste vetsiho ubozacka a o to vice se shodil, prestoze jsem rozhodnuty, ze kvuli jeji nevyspelosti a obecne (bez)charakternosti bych s ni nemohl byt.
sorry ze je to tak dlouhy, jen jsem to chtel celkovy ukoncit a udelat za tim tecku.
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 10. Březen 2009, 21:19:28 »

Co to je za holčinu? Trošku rozmazlená, ne...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 10. Březen 2009, 21:25:22 »

Co to je za holčinu? Trošku rozmazlená, ne...
je to tak. bohuzel jsem mel celou dobu ruzovy brejle (zamilovanost *sigh*), pusobila uplne jinak, jenze ted se skutecne ukazuje jaka je. kazdej normalni by ji uz davno poslal k sipku, jen ja naivka jsem o ni porad bojoval. ted s odstupem casu to vidim naprosto jasne.
Zaznamenáno

KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 10. Březen 2009, 22:42:52 »

je to tak. bohuzel jsem mel celou dobu ruzovy brejle (zamilovanost *sigh*), pusobila uplne jinak, jenze ted se skutecne ukazuje jaka je. kazdej normalni by ji uz davno poslal k sipku, jen ja naivka jsem o ni porad bojoval. ted s odstupem casu to vidim naprosto jasne.

Z toho co ti odepisovala nepůsobí že by měla zrovna zdravý rozum. Akorát využila příležitosti, aby vše otočila proti tobě a vyznělo to tak, že jsi jí hrozně ublížil a že si za to můžeš sám, že se ti už neozve. O takovou už bych se vážně nesnažil, zajímalo by mě kolik jí je, typoval bych tak 17 podle těch projevů..
Zaznamenáno

aerth

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 11. Březen 2009, 13:48:29 »

Z toho co ti odepisovala nepůsobí že by měla zrovna zdravý rozum. Akorát využila příležitosti, aby vše otočila proti tobě a vyznělo to tak, že jsi jí hrozně ublížil a že si za to můžeš sám, že se ti už neozve. O takovou už bych se vážně nesnažil, zajímalo by mě kolik jí je, typoval bych tak 17 podle těch projevů..
tipl jsi naprosto presne, za mesic ji bude 18. je pro me hrozne slozite najit holku, s kterou bych si rozumel. vypadala ze zacatku uplne jina, ale ted se potvrzuje, ze v tomhle veku zkratka zazraky cekat nemuzes.

jinak jsem si cetl tvuj thread a preju ti hodne stesti, dokazu si predstavit jak se citis, vzhledem k tomu, ze mame zrejme k sobe povahove hodne blizko a vidime veci podobnym zpusobem, bohuzel pro nas to neni to prave orechove ve vztahu a akorat na to dojizdime.. takze drzim palce do dalsich vztahu nam oboum Úsměv
Zaznamenáno

KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 11. Březen 2009, 15:06:34 »

No, pokud hledas holku na vaznejsi vztah, tak se poohledni po nejake starsi. Videl bych tom minimalne na 20 let. Nevim ale kolik je tobe. Zezacatku je kazda jina, protoze je zamilovana...potom to ale opadne a tyhle mlady holky nevidi ve vztahu hlubsi hodnoty a nejaky vyhled do budoucna. Jak nejsou zamilovany a clovek kolem nich neskace jak potrhlej, tak proste odejdou.
Jinak dekuju za podporu, muselo to chtit peknou davku trpelivosti, procist se tim threadem. Ale dost mi pomohl, tak snad i tobe. Uz moc nedoufam, ze se ke mne pritelkyne vrati a i kdyby se vratila, musela by se sakra snazit, abych ji vzal zpatky...predevsim ukazat litost a taky by se musela nejak vnitrne zmenit. Momentalne nechci vazny vztah, akorat bych te holce ublizil, protoze mi bude trvat hodne mesicu, nez se vnitrne srovnam s tim, ze nekdo tak blizky zradil moji duveru a otevrenost. Ale nemyslim na to a hodne mi v tom pomaha byt co nejcasteji s nekym venku. Chodim s kamoskama do cajovny, nebo nekam do kavarny, planujeme s kamosem zajit na akci a proste se bavit a poznat nejake mlade holky, ktere vztahy moc neresi....diky tomu nemusim vubec myslet na to, co se mi stalo a z toho ze mam byt sam pro sebe se najednou stava vyhoda. Zkus to taky tak, treba ti to pomuze jako mne...ale zda je to skutecne ta spravna cesta se ukaze az za par tydnu...
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 11. Březen 2009, 15:39:21 »

Jak nejsou zamilovany a clovek kolem nich neskace jak potrhlej, tak proste odejdou.

Právě když kolem nich člověk skáče tak odejdou
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 11. Březen 2009, 22:14:24 »

Právě když kolem nich člověk skáče tak odejdou

A teď si vyber Šťastný
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS