Sex po rozchodu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:39:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sex po rozchodu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Sex po rozchodu  (Přečteno 20749 krát)
K4L4shNlKoV

Karma: -1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« kdy: 20. Září 2008, 14:36:14 »

Přítelkyně s kterou jsem chodil rok se mi jednou při intimní chvilce rozplakala a svěřila se mi s tím, že někoho poznala.
Za půl hodiny jsem z ní vypáčil, že se poznali při venčení psů a že je to můj pravý opak, že je na ni milý, chválí ji, je pozorný. Na její obranu můžu říct, že s ním nespala ani se nedali pusu. Vzal jsem to jako chlap, teda až na to že jsem se ji tam rozbrečel jako děcko, a šel domů. Za čas mi to ale nedalo a napsal sem
ji. Vylezlo z ní, že ho vlastně vubec nemiluje, že to není ani zdaleka tak silné jako na začátku se mnou že se jí vlastně ani nelíbí,protože je hubený a ona si zvykla že já chodím do posilovny, tak mám postavu vypracovanou, navíc si rozumíme hodně v posteli.Takže na mě vybalila že miluje mě a pořád milovat bude, ale že prostě chce být štastná. (Měli jsme pár menších krizí, většinou šlo o to, že podle jejího názoru jsem se ji dostatečně nevážil ) No abych to zkrátil, ona chodí s ním ale spí se mnou. Asi to bude znít blbě, ale mě to takhle vyhovuje snad víc než předtím. Nemluvě o tom že mě tedka vzrušuje mnohem víc... Vím že bych se na ni měl vykašlat a už ji nevyhledávat, ale to se lehko řekne, hůř dělá. Co si o tom myslíte ?
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Září 2008, 14:42:12 »

zasadni otazka  - milujes ty ji?

pokud ano, tak by sis s ni mel o tom promluvit a nejak to vyresit. Kdyz se k sobe nevratite, tak tenhle stav ukonci, pze by ses jen zbytecne trapil, na toho druheho zarlil a i ten bajecny sex by sel nakonec do kytek. Takhle bys mel moznost zachovat si dustojnost

pokud ji nemilujes, tak to neres. Ona ze sve vule chodi s nim a spi s tebou. Tobe to vyhovuje, takze o nic nejde. Nebude to tak asi naveky, pze dlouhodobe je tento typ vazeb neudrzitelny (ona se zamiluje do něj, ty se zamilujes do jine...moznosti je hodne). Tak si to uzivej jako takovou kamaradskou vypomoc
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Září 2008, 15:17:44 »

... že je to můj pravý opak, že je na ni milý, chválí ji, je pozorný...
Pokud ji chceš zpátky a vztah udržet, tak by ses jí měl více věnovat. Sice se jí víc líbíš vzhledově a klape vám to v posteli ale po duchovní stránce s Tebou ta holka strádá.
Zaznamenáno
K4L4shNlKoV

Karma: -1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Září 2008, 16:06:41 »

Právě že ji miluju a moc, jenže ona je paličatá. Já jsem fakt kvůli ní brečel  jak děcko, tak jsem v životě nebrečel. Ona mi sama říkala že už si to málem rozmyslela. Ale když jsem ji
řikal at mi dá ještě šanci tak mi na to řekla že mi ji nedá, protože by mi to nevydrželo....Ona není zlá, nepochopte to špatně, že by mi záměrně ubližovala, to ne ....  To je strašně těžké, já sám ji nedokážu pochopit, to smysl nemá. A když jsem ji říkal že když se dva milujou tak snad mají být spolu... tak mi na to řekne že se jí to mele v hlavě a potřebuje být chvíli sama... No nejsou ty ženský skvělý ?
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Září 2008, 16:16:21 »

no tak to ti nezbyva nic jineho nez spolknout svoji hrdost a snazit se, hooodne se snazit. Neco obetuj.
Hlavne se snaz vybavit si, co presne ti vycitala, ze si ji nevazis ... jake situace zminovala ... a toho se snaz do budoucna vyvarovat. Pze pokud ti da jeste sanci, tak se nesmi stat, ze ty zapadnes do starych koleji. To ze ji k tobe tahne tvuj vzhled a sex pro tebe z hlediska vztahoveho chovani neni prilis lichotive  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
K4L4shNlKoV

Karma: -1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Září 2008, 16:21:57 »

Tak to právě není, o sex mi nejde.... Já jsem rád že můžu být s ní ... Kdyby mi tu šanci dala tak bych do starých kolejí určitě už nezajel. protože jsem dostal velkou facku, apson jsem si uvědomil jak je pro mě důležitá, Jenže já ji tohle všechno už řekl .... tak stokrát během jednoho dne, furt jsem ji to opakoval, ale ona že ne ... teda to bylo ještě předtím, než jsme spolu začali zase spát. Se v ní nevyznám. Mě přijde že ji to takhle vyhovuje, se se mnou jendou dvakrát týdně vyspat a scházet se s tím hodným troubou, jenže to mě zase svým způsobem uráží. Ke mě by si něco takového v životě nedovolila, sama mi řekla že jsem jediný kluk ke kterému měla respekt. Že mi prý daruje doživotní sex ... no slyšeli jste někdy takovou kravinu ? to je jak ze špatného filmu   Vykřičník achjo
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Září 2008, 16:27:36 »

dozivotni sex jo? je mozne, ze si ted na tobe leci porouchane sebevedomi. Mozna o ni projevujes vetsi zajem ted, nez kdyz ste byli spolu, a to se ji libi. Navic s tim druhym si jeste navic muze uzivat pocitu jak moc je zadouci. V tom pripade ti nezbyva, nez tenhe model souziti nabourat tim, ze ji reknes, co si o tom vsem myslis ... tedy ze s ni chces byt a jen sex ti nestaci, vsechno nebo nic (samozrejme to nejak zaobal, aby to neznelo jako ultimatum). Pokud ji na tobe zalezi, tak se rozhoupe k cinum a pokud ne, tak dobre pro tebe, aspon vis, na cem si (a ten dozivotni sex mas beztak jistej  Provokatér)
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
K4L4shNlKoV

Karma: -1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Září 2008, 16:33:04 »

No víš, já už ji něco v tom smyslu nadhodil ... řekl jsem ji že jestli se s ním jen jednou vyspí, že už s ní spat nikdy nebudu, protože bych nemoh... a ona mi na to řekne : no já neříkám že s ním budu spát. No to je prostě uplně nesmyslné, ona si mluví jak se ji to hodí. Vím že nejlepší rozhodnutí by bylo ji říct bud já nebo on... jenže to je tak těžké,když se člověk bojí že ji ztratí definitivně ...  Smutný
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Září 2008, 16:37:50 »

a to chces radsi cekat do doby, nez prijde, ze se s nim (nebo s kymkoli jinym) vyspala?  Šokovaný ja nevedela, ze si masochista

jako samozrejme, ze se bojis, ze ji ztratis, ale takovy uz rozchody jsou. Tohle je sice takovy neurcity rozchod, ale porad JE TO ROZCHOD. Takze bud se date dohromady anebo se od sebe odpoutate, tohle co ted zazivas je jen takovy protahovani doneurcita, nez se naskytne jedne nebo druhe strane neco zajimavejsiho. Problem je v tom, ze slecna narozdil od tebe nevi, co chce a tenhle stav ji vyhovuje. Kdyz ten stav zmenis, bude na tu zmenu muset nejak reagovat. To je risk pro tebe. Jenze pokud nejsi ochoten nic riskovat, tak se tu nemame o cem bavit, a muzete fungovat tak jako dosud...
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
K4L4shNlKoV

Karma: -1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Září 2008, 16:48:42 »

To co říkáš je pravda, já si to uvědomuju. Zjistil jsem že je to celkem svině, protože toho druhého přede mnou normálně pomlouvá, že se mi nemůže v některých věcech vůbec rovnat, minule jsme si to spolu dvakrát rozdali chvilku předtím než měl k ní přijít on. Nějakou roli v tom můžou sehrát i peníze, protože on se nemá špatně je o 4 roky starší než já, má už solidní auto, a narozdíl ode mě je dá se říct už zodpovědný , prostě po morální stránce vyspělý člověk. To mi vytkla, že na mě není spoleh a ona si prý nedokáže se mnou představit budoucnost, protože všechno dělám na poslední chvíli a tak ... no a má pravdu.
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Září 2008, 17:17:01 »

Buď Ty nebo on!! Normálně jí to řekni a nedovol jí se vymlouvat na nějaké kraviny. Ať se holka rozhodne. Buď se vrátí k Tobě a Ty popracuješ na svém chování k ní (víc se jí věnovat apod. a tím nemyslím jen v posteli) a nebo si vybere jeho. V obou případech pak budeš konečně vědět na čem jsi.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Září 2008, 17:21:02 »

na jednu stranu rikas, ze neni zla a neni to mrcha a na druhou stranu rikas, ze je to svine, ktera toho druhyho pomlouva a je s nim asi jen pro penize. Asi bys mel vazne popremyslet, zda ma vas vztah smysl, pze se mi zda, ze ji moc neveris a to je v kazdem vztahu sakra problem
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
K4L4shNlKoV

Karma: -1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Září 2008, 17:39:22 »

Jo, správně, řeknu ji to na rovinu, nemá cenu dělat ze sebe hlupáka. Každopádně díky za Vaše rady, dík moc  Mrkající
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Září 2008, 17:49:29 »

Jo, správně, řeknu ji to na rovinu, nemá cenu dělat ze sebe hlupáka.

To je slovo chlapa!
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Září 2008, 21:33:04 »

Dal bych jí na výběr, on nebo ty. Nic mezi tím. Zůstane s tebou-můžeš se snažit být lepší a bude to OK. Zůstane s ním-jestli se to mezi nimi nevyvine dobře, tak se vrátí, jestli ano, tak zůstanou spolu a pak by stejně nemělo cenu trápit sebe. (Mimochodem to, že se jí nelíbí teď neznamená, že s ním nedokáže být, třeba nafurt)

A což to takhle obrátit? Budeš se chovat přesně jako ten borec, nic víc, nic míň. Tzn. budeš milej, budeš s ní trávit kulturní čas, ale omezíš jí sex (s tebou).

Jo jinak by mě zajímal věk (všech) jestli to není tajný
Zaznamenáno
K4L4shNlKoV

Karma: -1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Září 2008, 09:35:05 »

sme skoro stejně staří, do půl roku nam bude oboum 21
tomu *Editováno* je 24

Jenže ona je rozhodnutá zůstat s ním, takže je zbytečné ji tohle navrhovat... Včera večer jsem ji napsal, že s tímhle končím, že nejsem zvyklej nosit pořadové číslo 2.
a že mám na víc. Ona mi napsala jestli je v tom nějaká jiná. Já napsal že jo, a ona že fajn, že mi přeje at mi to vyjde, že mě přemlouvat nebude ... asi k tomu sexu.
Takže tím je to pro mě defacto skončené, bohužel se budeme dál vídat každej týden na hokeji, poněvadž máme pernamentky vedle sebe. Ona není ten typ, který by přiznal
že jsem měl pravdu já a vrátila se ke mě, krom toho, kdyby to bylo po delší době, tak bych do toho  ani nešel.
« Poslední změna: 21. Září 2008, 13:19:40 od LordAli » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. Září 2008, 15:40:46 »

No, tos to teda vymňouk ! Proč si jako řikal, že je v tom jiná, když není a jde jen o to, že ze sebe nechceš dělat kašpárka?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Září 2008, 15:50:02 »

smankoteeeee ... ja sice rikala, udelej to tak, aby to neznelo jako ultimatum, ale takhle zas ne. V prekladu do holcici reci jsi ji oznamil: Uz te na sex nepotrebuju, zaskoluju si novou silu ... cos cekal ze udela? vzda se jistoty a pujde bojovat s nejakou imaginarni slecnou? Zvlast pokud te opustila z toho duvodu, ze s tebou tu jistotu a pocit bezpeci nemela. Ach jo, ty ses kopejtko  Kroutící očima

no co uz s tebou ... pokud se chces vazne hodne ponizit, tak ji posli kytku ruzi, omluv se za vsechno, prisahej, ze ta nova ji nesaha ani po kotniky a ze chces jen a jen ji. Trochu popela na hlavu a priznani vlastnich chyb taky neuskodi (byl sem vul, ze sem ... to a to). A mozna, ale opravdu jen mozna se nad tebou smiluje a vrati se.  Ale i v tom pripade to bude ona, kdo bude mit ve vasem vztahu navrch, coz si myslim ty dlouhodobe nezvladnes  Mrkající

najdi si jinou ...
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Září 2008, 17:51:42 »

no zavřel sis asi dveře....
Na jejím místě, by pro mě všechno končilo a nijak zvlášť by mě to netrápilo (promiň).
Každý pánem svého osudu....a ty sis ho teď otočil na druhou uličku Překvapený
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
K4L4shNlKoV

Karma: -1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Září 2008, 19:45:02 »

Však já to udělal schválně.Díky Vám jsem se k tomu rozhoupal.
Já prostě už na ni chci zapomenout. Z mojí strany jsem pro záchranu toho vztahu udělal maximum. Ona pro to neudělal defacto nic.
Strašně mě to bolelo. Je to zlé, když víte že se trápíte a že ona už něco kutí s někým jiným. Asi proto jsem ji napsal že v tom je nějaká jiná.(a nevymyslel jsem si to, protože se už něco opravdu začíná rýsovat) Chtěl jsem aby aspon trošku i ona poznala jaké to je... Zní to asi blbě ale je to tak, kdyby mě ona nezradila já bych ji to nikdy nedokázal udělat. Zpětně už dokážu pochopit co jsem v tom vztahu dělal špatně, vím že jsem udělal moc chyb.( neříkal jsem ji jak je pro mě důležitá, bral ji jako samozřejmost, občas na ni byl zlej, ale nemyslete zase že jsem byl nějakej tyran, to ne, zažili jsme toho i spoustu krásného.... )Bohužel za to ted musím zaplatit, ale život jde dál... Tohle se prostě musí zažít a vzít si z toho ponaučení pro příště. Tak nade mnou nelamte hůl... Úsměv díky za Váš zájem.
Zaznamenáno
PetrJ

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 22. Září 2008, 19:24:27 »

Myslím, že se v tom stejně budeš ještě nějakou dobu motat, zažívám podobné věci...bývalá se se mnou rozešla  a dál by chtěla být kamarádka, nikdo to nechápe, ale jí to příde normální. Samozřejmě než jí ztratit úplně tak jsem souhlasil. Je to ale hrozně těžké, jelikož z mé strany i přes to všechno i přes její názory, kterým momentálně vůbec nerozumím stále něco je, dá se říci že jí mám stále rád. Razantní krok jsem zkusil, snažil jsem se odpoutat a nepsat, ale jelikož jsme ze stejného města, je jisté že potkávat se budem a také se potkáváme. Přesto stejně jeden z nás po nějakém týdnu napsal. A tak jsme se občas domluvili, že se sejdem...je to vždy velmi fajn...a proto to vždycky skončilo tím že jsme se spolu vyspali. Pro návrat jsem údělal snad vše, přesto je pevná jak skála a stojí si za svým, že přesto že by nám nějakou dobu mohlo být dobře...tak by vše najelo do starých kolejí...vysvětlit se mi jí to nepodařilo. Jí to v podstatě takhle vyhovuje. Dělá si co chce, schází se s kým chce a má jistotu, že když napíše mě, že neodmítnu setkání-má pravdu (.....V podstatě mě to štve ale přesto jsem nedokázal říci, že si připadám jak ve hře kočka s myší. Její tvrzení, že jsem sobec, že mi jde hlavně o vztah než o ní, že bud chci mít všechno nebo nic mě dostalo...Přesto se z toho nedokáži odpoutat a stále se scházím...Pak ale nechápu proč se mnou spí....Nechci být totiž přestupní stupínek než potká svého vysněného, pak totiž asi všechno skončí, ale zase nedokáži říci "Miluji tě, ale takhle to dál nejde"
Zaznamenáno
K4L4shNlKoV

Karma: -1
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 23. Září 2008, 18:18:40 »

No kamaráde vidím že jsi uplně v stejné sitauaci jako já. My už jsme ale zase spolu. Vrátila se ke mě. Dala mi tu šanci, a je na mě , jestli ji to dokážu vrátit.
Jestli ti můžu poradit, tak to s ní taky ještě zkus, snaž se ji přesvědčit že se chceš změnit, teda pokud je to pravda. Mě se to podařilo... a zklamat ji
nechci, takže se budu snažit. Po dlouhé době jsem zase štastný  Úsměv Úsměv Úsměv
Zaznamenáno
Luci
Host
« Odpověď #22 kdy: 23. Září 2008, 19:46:03 »

Taky jsem se tu prřed nějakým časem radovala, jak se ke mě můj ex vrátil a jak jsem zase šťastná. Bohužel mi to ostatní zde na fóru předpověděli správně.Slepovaný vztah vydržel jenom dva měsíce...a bylo definitivně po všem...Přeju ti aby ti to vyšlo líp než mě  Mrkající
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 23. Září 2008, 20:21:08 »

Ale po neúspěšném slepení je už většinou oboum jasné, že to nemá cenu, a uzdravování pak bývá rychlejší...
Zaznamenáno
Luci
Host
« Odpověď #24 kdy: 24. Září 2008, 21:40:19 »

No nevim, pro mě je to pořád dost těžký.Řekla bych, že podruhé je horší se s tim vyrovnat.My jsme se rozešli před 5 měsíci a je to snad čím dál tím víc horší...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS