Skoro po půl roce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:20:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Skoro po půl roce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Skoro po půl roce  (Přečteno 21632 krát)
NotForever



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 07. Září 2007, 19:30:37 »

Před téměř 5 měsíci se se mnou rozešel přítel (po 2 letech) se slovy, že už mě nemiluje, ale má mě ,,jenom" strašně moc rád. Okolnosti rozchodu a co všechno se stalo jsou asi nedůležitý, bylo tam z jeho strany moc slziček a řečí typu: chci tě milovat a tak dále...No prostě to je minulost. Chodí na stejnou školu a dneska jsem se dozvěděla, ne od něj - nekomunikuje se mnou 2 měsíce - že má novou slečnu...Bohužel, je taky od nás ze školy, takže nejen že musím vídat denně jeho...ale i jí...a to nemluvím o tom, že za ta léta máme skoro všechny kamarády společný...po celou dobu těch 5 měsíců jsem na tom relativně špatně...je to postupem času lepší, ale už nikdy asi nebudu taková, jako dřív...Ale to jen na okraj. Já vás prosím o radu, jak se s tím denním potkáváním vyrovnat...? Jak se dát do pořádku, když je mám na očích, i když nechci...?
Už si vážně nevím rady...děkuji...
Zaznamenáno

*...neodcházej odtamtud, odkud to už nejde a nekonči to, co už skončit neumíš...*
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Září 2007, 19:54:34 »

upřímnou soustrast  Velmi smutný

tohle je strašně moc těžký a nejde s tím nic dělat (já to mám v trochu jiné podobě už tři roky v práci...), co s tím dělat ti neporadím, protože to sám nevím...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Září 2007, 07:49:57 »

tady je kazda rada draha, protoze na jine lidi funguje jiny pristup. co ti vsak muzeme nabidnout (a k cemu toto forum krome rad i slouzi), je ze te vyslechneme. takze klidne ventiluj, co te v souvislosti s tim napadne, hodne casto to lidem pomuze, kdyz to jen vykrici nekam do sveta a pak se pres to snadneji prenesou...

jindy zase je lepsi na problem vubec nemyslet (kdyz nimrani se v nem nepomaha) a delat neco jineho, cim na puvodni problem zapomenes.

pro me je problem ti v tomhle nejak radit, protoze ve skutecnosti se se mnou rozesel chlap zatim jen jednou a do dvou tydnu jsem byla venku z nejhorsiho a do mesice uz jsem byla v poho, coz bylo dane tim, ze jsem ho nemilovala, jen jsem byla zamilovana... ale resila jsem to sportovanim, koupila jsem si neco co mi udelalo radost, chodila ven s prateli, koukala po jinych chlapech...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Září 2007, 11:48:56 »

Měl sem chvíli podobnej problém. Míval sem šílený depky, byl sem hrozně naštvanej když sem je spolu viděl.. ale naštěstí sem to vyřčšil.. přestal utápět v myšlenkách na ni, a to právě tim že sem začal o hodně víc sportovat, chodit s kámošema do hospod, na disko no a v neposlední řadě nakupování neni taky vůbec špatná věc. Začal sem na tom bejt líp, a pak jsem si našel novou slečnu a sem rád že to takhle skončilo Úsměv , jen si s postupem času si uvědomuju že ten rozchod byla z velký části i moje chyba i když dřív sem si to nepřipustil...

Takže jediný co ti můžu poradit, přestaň si ho všímat, a koukej  kolem sebe. Určitě máte na škole i jiný kluky Úsměv
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Září 2007, 16:15:28 »

to, ze plakal, robil iba pre to, aby si mu verila, co ti taral. to viem z vlastnej skusenosti. Provokatér skratka uz ho to nebavilo a chcel ta mat zkrku. tiez ma nic ine vtedy nenapalo ako pustit slzy a tvarit sa neviem ako nestastne a pritom som sa uz tesil na slobodu. Ta druha mozno skonci rovnako. vezmi si do hlavy, ze ten chalan ti nesiaha ani po paty a budes sa nanho pozerat vysmievavo, alebo vobec. bud troska sebavedoma.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
NotForever



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 09. Září 2007, 09:34:25 »

Ahoj...děkuju vám všem za názory...Psala jsem to s vědomím, že poradit mi asi stejně nebudete moci, protože to je situace, ve který se nedá vůbec nic dělat...Já do školy musím a oni taky...Úsměv Tak snad se s tím nějak poperu...A zase bude líp...NE...zase bude krásně Úsměv
Zaznamenáno

*...neodcházej odtamtud, odkud to už nejde a nekonči to, co už skončit neumíš...*
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Září 2007, 15:58:44 »

ahoj ja sem na tem podobne...pred trema mesici sem se dost spatne rozesel z holkou kterou sem miloval....Pocas prazdnin sem ji nevidaval jenom ze ted nastupuje skola a ja ji budu denno denne videt...Vim ze krok spatky je nemozny, vim ze si nikdy nepokecame jako kdysi a musim s tim bojovat abych k ni nepriskocil a nepolibil ji...Taky ma kluka...jedine co asi muzes delat je se s tym porvat a najit si osobu ktera ti nehradi jeho....
Zaznamenáno
NotForever



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Září 2007, 19:32:39 »

Víte, já jsem na tom ještě relativně dobře....Jak si našel tu slečnu, tak ona je taky od něj ze třídy...a chodila 4 roky s jejich společným spolužákem (za 2 týdny po rozchodu začla s mym EX)...Je mi ho ohromně líto...Ten to bude mít ještě mnohem těžší...
Zaznamenáno

*...neodcházej odtamtud, odkud to už nejde a nekonči to, co už skončit neumíš...*
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 10. Září 2007, 16:19:43 »

to chce asi akorat cas...
ja ted po dvou mesicich od rozchodu zjistila, ze me nechal kvuli jine, ani me to svinak nedokazal rict do oci... kvuli kamosce z mojeho clanku brontosaura... jediny my kamaradi sou ale z brontosaura z tohoto clanku a bud se musim vzdat kamaradu at je nemusim vidat spolu, nebo mit kamarady a bude me to rvat srdce.

a ted babo rad... vzdat se kamaradu X nevidat je (a to sem si myslela, ze prebirat kamoskam kluky a v jeho pripade kamosum holky je tabu)
ale to ze si ze stejne skoly ti teda nezavidim, tak drzim palce, at je to brzo v pohode
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Září 2007, 21:06:28 »

Holka, nic moc...ale tohle je zivot
Kazdej, do koho se zamilujes Te zmeni, at chces nebo ne. At je to opetovany cit, nebo neni, podle meho tim ze toho cloveka milujes, vezmes si neco z nej, protoze se chceme aspon trosku podobat tem, co milujeme.
Nevim, proc je to tak delane, ale jednou je to pekne, je to dokonale, pak najednou je to cele pryc a my brecime a nevime co dal. Tak si mozna uvedomime, ze je neco dulezitejsiho, nez jenom ten kluk, ta slepa laska, ten pan dokonaly, ktery si nasel jinou, jeste dokonalejsi. Nechapu, jak presne laska funguje (me moc teda ne), ale kdyz je to oboustranne, vyrovnane a bez pretvarky, je to zazrak Úsměv
Takze co Ti poradit je snad to, at neztratis sama sebe, nenechas se zlomit stestim nekoho jineho, protoze to je nakonec fajn. Vam dvema to neklapalo a rozesli jste se, on si nasel jinou...tak nelpi na minulosti a jdi dal. Drive ci pozdeji nekoho potkas, nebo Te nekdo najde. Momentalne je dulezita skola a Ty - takze delej to pro sebe.
Jinak, jsem rok po rozchodu s byvalym a jeste pred par mesici me dokazaly rozklepat fotky s jeho soucasnou (take mi to sladke tajemstvi, ze se se mnou rozchazi kvuli ni, jaksi opomel sdelit). Tedka mam novy  "problem", ktery zrejme rad trapi mala zviratka (tj.me)... ale snazim se aspon neztratit sama sebe. Hlavne nesed u telefonu, negoogli ho, nekoukej na jeho icq, popr. nechod kolem jeho baraku Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 12. Září 2007, 22:43:17 »

Proč jsou ty holky tak naivní? Může mi to někdo vysvětlit? *TIRED*
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 12. Září 2007, 22:48:32 »

Avaranger: muzes to trosku rozvest... at se poucim
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 12. Září 2007, 23:22:40 »

Nevim, možná sem hned se všim hotovej a dělám ukvapené závěry, ale přijde mi to tak.

Třeba se k nim kluk chová hnusně. A pak jim řekne, že už to nikdy neudělá a přidá nějakou béčkovou výmluvu. A ony mu na to skočí. A udělá to podruhé a ony mu na to zase skočí.
Konkrétně sem narážel na to, že si ti vaši vymysleli něco proč se s vámi rozešli a více méně to bylo jasné.
Další klasická iluze: Kluk mě miluje = říká mi pravdu
A ještě horší: Miluje mě = říká mi pravdu X nechce pravdu slyšet a chce aby jí člověk lhal... ach jo Smutný

EDIT: Doufám, že můj objev bude trošku vyjímka - je taková netradiční (třeba tím, že má zájem a Vykřičník snaží se... nezbývá než doufat.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 13. Září 2007, 06:45:22 »

Konkrétně sem narážel na to, že si ti vaši vymysleli něco proč se s vámi rozešli a více méně to bylo jasné.
ono kdyby to bohuzel bylo tak jasne... ale nebylo. Jako kdyz ti kluk mesic pred rozchodem rekne, ze se bude stehovat a ty se zeptas, jestli chce rozchod, protoze proc by se jinak stehoval a on te ubezpeci, ze te moc miluje, uplne normalne je s tebou ten druhy mesic dal a stehovani komentuje tim, ze to ma hodinu do prace a do skoly a tam bude bydlet od prace 10 minut a od skoly 20.
Bohuzel kdyz mi dokazal lhat i na takhle primou otazku a jeste mesic se ke me chovat jakoze nic, nez sebral odvahu, tak se mu ani nedivim, ze me "zapomel" rict, ze me nechava kvuli jine, ale hodil to vsechno na me ze je to ma vina. A ja se jak dement trapim dva mesice tim, ze ja su ta spatna, hledam v sobe chyby a pritom se jen zamiloval do jine a nic to se mnou spolecnyho nema.

Zas na druhou stranu to potvrzuje pravidlo kdyz necha holku kvuli jine... tak to stejne udela priste zas. Tesi me, ze ja nejsem ta potvora, kvuli ktere to zkazil jine slecne, ale kdyz uz dvakrat se nechal po roce a pul okouzlit jinou, tak to asi neco svedci o tom, ze moc stalej neni a ac ho mam rada, su rada, ze ho uz nemam na ocich, prolhanyho sobce...
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 13. Září 2007, 13:59:09 »

Lidi tolik hledají ideální partnery, místo aby se soustředili na to, jak být ideálním partnerem. Vykřičník
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 13. Září 2007, 16:10:35 »

Lidi tolik hledají ideální partnery, místo aby se soustředili na to, jak být ideálním partnerem. Vykřičník
svata pravda...

Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 13. Září 2007, 18:40:21 »

a jaka je definice idealniho partnera  Otázka
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 13. Září 2007, 21:32:11 »

To mi řekni ty, každý si ho definuje jinak. Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 13. Září 2007, 21:58:18 »

no právě proto jsem napsal tuhle otazku  Mrkající
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 13. Září 2007, 22:47:30 »

Lidi tolik hledají ideální partnery, místo aby se soustředili na to, jak být ideálním partnerem. Vykřičník
ja mam opacny problem Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 13. Září 2007, 23:07:07 »

Zpět k tématu
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
NotForever



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Září 2007, 15:14:14 »

Mno...tak je to zajímavý...s ex se míjíme na chodbách a zavládla absolutní oboustranná ignorace...a mě to ,,asi" ani nijak nevadí...jemu asi taky ne, když se nic neděje...takže doufám, že to takhle v poklidu proběhne až do června... Podivený
Zaznamenáno

*...neodcházej odtamtud, odkud to už nejde a nekonči to, co už skončit neumíš...*
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Září 2007, 20:39:26 »

Třeba se k nim kluk chová hnusně. .....

Hele reknu ti posledni dobou mi prijde, ze na tom hnusnem chuvani neco bude... At ses sebvic hodnej, tak se to jenom v horsi obrati proti tobe... Aspon mi to tak prijde, co vidim u  kamaradu jak vyjebavaj se svyma holkama a oni se k nim porad vracej znova a znova? No ty kraso , ja sjem hodnej a uz mam konec.... No to je otazka k zamysleni docela, ale obavam se ze hnusnej byt nedokazu..... to bych asi nebyl ja....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Září 2007, 22:03:50 »

..., ale obavam se ze hnusnej byt nedokazu..... to bych asi nebyl ja....
To je problém (skoro) všech, co sou tady Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 27. Září 2007, 01:27:47 »

holka,holka, vsak ty si nanho uplne namotana... to nerob, vyser sa nanho. to je clovek, ktory sa chce na teba (sorry about that) vysrat. mal by som na to vela egoistickych nazvov... to sme my chlapi. jeb sa na nas... s tym treba zit, na to si treba zvyknut...
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS