Skoro po půl roce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:56:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Skoro po půl roce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Skoro po půl roce  (Přečteno 21628 krát)
NotForever



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 27. Září 2007, 15:03:04 »

Noo namotaná....kdybych nebyla...tak tady asi vůbec nezakládám nový téma...to máš na jednu stranu pravdu...ale na druhou...kdybys mě ,,zažil" před 5 měsíci...tak dneska jsem oproti tomu ,,free"...........já nevim co mě štve...už sem smířená...ale...nechápu smysl lidský existence...když stejně musim dělat něco, co nechci...>>potkávat ho...
Zaznamenáno

*...neodcházej odtamtud, odkud to už nejde a nekonči to, co už skončit neumíš...*
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 27. Září 2007, 15:07:08 »

/* IRONIE */
Lidská existence (i kdyby nic jiného) má za cíl zachování druhu Šťastný Nevim, kdo vymyslel takovou blbost, jako, že smyslem existence je hledání pravé lásky, shromažďování peněz, případně slávy, uznání a podobně Úsměv S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 27. Září 2007, 15:54:45 »

my sami, protoze si radi namlouvame, ze nas zivot ma nejaky "vyssi cil" Mrkající Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Skull

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 27. Září 2007, 22:22:38 »

..., ale obavam se ze hnusnej byt nedokazu..... to bych asi nebyl ja....
To je problém (skoro) všech, co sou tady Mrkající

A ty holky aby to ocenily, tak nam to jeste davaji sezrat co?  Šťastný Teda aspon mam takovy pocit posledni dobou, je to fakt hrozny....
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 29. Září 2007, 13:29:39 »

preco by si ho nemohla stretavat? vsak, ak mas pocit, ze si z toho vonku, tak ti to prekazat nemoze. ved sa postav na vlastne a go on... zi svoj zivot a rob si ho takym, aky chces, vlastne ani nemas na vyber
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 30. Září 2007, 23:28:07 »

Zpět k tématu
Upřímně - na žádném fóru stejné struktury jako je tahle, na která občas chodím, nikdo nikdy neřešil, že se diskuse odkláněla od původního postu. Až na tebe. Skoro mi přijde, že nepíšeš nic jiného než zpátky k tématu; tohle mažu to už tu bylo; přečti si napřed tohle a tohle než n+co napíšeš; ...  Fóra téhle struktury nefungují tak, že budeš mít dvacet třicet "sticky" témat a bude se diskutovat v nich. Témata průběžně cirkulují, jak jsou přidávana nová a starší thready umírají a jsou postupně promazávány. Nebrat tohle na vědomí s nažit se jít proti tomu je boj proti větrným mlýnům - ale každému jeho nebe.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 01. Říjen 2007, 01:29:04 »

0724: Zpět k tématu Mrkající Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 01. Říjen 2007, 07:47:27 »

0724: Přestaň mě poučovat co mám dělat, téma je o něčem jinym, než se tady začalo řešit. Sticky témat tady moc není a snad brzo přibyde ještě jedno, tak tady nedělej chytrýho.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS