Skutocna laska?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:30:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Skutocna laska?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Skutocna laska?  (Přečteno 20341 krát)
Lukassvo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 16. Září 2007, 12:51:13 »

Zdravim vsetkych, toto je moj prvy prispevok na fore...

Sice uz som dost stary, napriek tomu asi tri mesiace dozadu som sa rozisiel s mojou prvou babou ktoru som poznal sice kratko, no ked ma nechala dost ma to zlomilo, liecil som sa z toho 2 mesiace... mal som taky pocit, ze mi vytrhla kus srdca ktory uz nebudem moct darovat inej zene... po tychto dvoch mesiacoch som spoznal dalsiu, ale tiez kratko, a sice ma to dost zlomilo opat, uz mi nevytrhla taky kus srdca lebo som bol opatrnejsi... napriek tomu... neviem ci tie stratene kusy dokazem dat nejakej inej zene este... co si o tom myslite? myslite si ze to je iba docasny pocit alebo na tom nieco je? takymto sposobom sa zo mna moze stat akurat natvrdly suchar co nebude vediet lubit celym srdcom...

S pozdravom Lukas
« Poslední změna: 16. Září 2007, 12:54:25 od Lukassvo » Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Září 2007, 15:31:29 »

To vis, ze to pujde...i kdyz se to nezda-ted to je nepredstavitelne, casem zjistis, ze cim vic budes milovat, tim vic budes moc jeste milovat. Je to tezke, kdyz Te takhle nekdo zrani, tohle se casem nezlepsi, snad jen, ze se sam prestanes brat tak desne smrtelne vazne.. ale mluvim za zenskou cast populace, jak je to u chlapu vlastne nevim
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Září 2007, 17:38:20 »

neboj se, to je proste jen proces ziskavani zkusenosti, prvni laska je vzdycky ta nejcistsi, rozchod boli ale preboli  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Syky

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Září 2007, 19:16:04 »

To přejde. Je to úplně to stejné jako když někdo umře. Ze začátku je to strašná rána, dáváš si otázky "proč se to stalo zrovna mě?", "co si mi to udělal?" atd. Čas to vyléčí. Jednou potkáš tu pravou a na ty předešlí si ani nevzpomeneš...
Zaznamenáno
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Září 2007, 21:09:36 »

To vis, ze to pujde...i kdyz se to nezda-ted to je nepredstavitelne, casem zjistis, ze cim vic budes milovat, tim vic budes moc jeste milovat. Je to tezke, kdyz Te takhle nekdo zrani, tohle se casem nezlepsi, snad jen, ze se sam prestanes brat tak desne smrtelne vazne.. ale mluvim za zenskou cast populace, jak je to u chlapu vlastne nevim

"casem zjistis, ze cim vic budes milovat, tim vic budes moc jeste milovat."  s timhle bych si zase nebyl tak jistej...
ono to tak prioritativne nejde rict.
"ze se sam prestanes brat tak desne smrtelne vazne.." tomuto moc nerozumim, nebrat sebe a svou lasku smrtelne vazne? Tak proc do vztahu vubec lezt? Nevim, kdyz se zamiluji, beru sebe a partnera vazne, kdybych sebe nebral vazne, tak to je poutova fraska a nefer vuci protejsku.


Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Září 2007, 21:25:10 »

vazne ano, ale daemoniack to spys myslela at se nebere tak tragicky...

a laska taky neni jen jedna a ta prava, bez te bolesti by si lasky a stesti nevazil tolik jako s ni.
zivot mame jen jeden a musime si uvedomit, ze jeho soucasti je jak to dobre, tak to spatne a ty spatne zkusenosti slouzi k tomu aby se nase osobnost nekam vyvinula a posunula. pokud to bude brat depresivne a jako zivotni tragedii, pak nepujde kupredu, ale dozadu... a to neni zivot, to je smrt.

Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Září 2007, 08:06:10 »

Hornet: posuzuju to podle sebe, pravda a u me to tak bylo... nejdriv jsem si myslela, ze kdyz nekoho miluju, je to jen ten jeden, neni nikdo jinej na svete a ja toho cloveka vlastnim... pak jsem zjistila, ze muzu milovat i dva tri lidi... a pomalu mi dochazi, ze laska neni jen "neco za neco" - v tomhle jsem asi prisernej idealista, ale kupecke pocty do lasky jako takoveho nepatri... nemam na nikoho vysadni pravo, nikdo ho nema na me. Miluju toho a take tamtoho. Proto nenecham sveho kluka kecat mi do kamaradu, proto si nemyslim, ze za neveru by se melo strilet. Ale nikomu to nevnucuju, dokud se mnou nechce byt.

Ja nerikam nebrat lasku smrtelne vazne, ja rikam nebrat sebe tak smrtelne vazne. Nejsi stredem vesmiru a i kdyz pro sebe sameho jsi jiste ta nejdulezitejsi bytost, ostatni to maji jinak... ja vim, ze muj rozchod je ten nejtezsi, muj srdce bol ten nejopravdovejsi a nejhorsi ("proboha, jak muze byt tak pitomej a nemilovat me") ale tohle jen do te doby, nez se zacnes koukat kolem sebe a zjistis, ze ostatni jsou na tom uplne stejne a ziji s tim, ze je to naprosto normalni, nejsi vyjimka, nikdo  Ti neublizuje, nikdo Te neproklel, proste se to tak stava...

jinak, postreh Noghri je dobry: Laska bez bolesti (bez boje)  by za to nestala... nevazil by sis ji,nedokazal ocenit... stejne tak jako zivot bez prekazek by byl o nicem
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Září 2007, 09:44:39 »

Tak to ja jsem vedel vzdycky, ze nikoho nevlastnim, a presto mi to nijak nebrani v tom milovat exkluzivne Andílek Laska je o davani, delani toho druheho stastnym bez ohledu na svuj prospech a pohodli. Kupecke pocty do lasky sice nepatri, ale pokud ten druhy dava jen tolik, aby dostal co chce, tak je to jasna rovnice, jejimz vysledkem je rozchod Řekni to mé ruce Tim nemyslim, ze bych delal kazdy den rozvahu Vykřičník Tu nerovnovahu si clovek uvedomi az casem, protoze zezacatku si toho nevsimne nebo to prechazi, pripadne zacne davat jeste vic, aby to "vyrovnal" (v blahove nadeji, ze se to tim vyresi) Smutný

Kazde zlo je k necemu dobre - kdybych se nerozesel s byvalou, nikdy bych nepoznal soucasnou, ktera muze byt mnohem lepsi... kdybych nikdy nezazil tu bolest po rozchodu, nedokazal bych skutecne docenit lasku... atd. Nakonec, vzdycky je na svete nekdo, kdo je na tom hur nez ja - a kdyz dojde na lamani chleba, tak muzu byt rad, ze jsem zdravy, mam kde bydlet a co jist. Vsechno ostatni jsou prkotiny. Asi ne kazdy si to dokaze rozebrat takhle do extremu, ale aspon me to pomaha se vyrovnat s vecmi, ktere nedokazu pochopit...

myslite si ze to je iba docasny pocit alebo na tom nieco je? takymto sposobom sa zo mna moze stat akurat natvrdly suchar co nebude vediet lubit celym srdcom...
Zalezi na tobe, jak k tomu budes pristupovat a jak se s tim vyrovnas. Treba ja jsem i ve svem veku jeste porad nenapravitelny idealista a romantik Úsměv
« Poslední změna: 17. Září 2007, 09:50:12 od hustejdym » Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Září 2007, 17:14:20 »

daemoniack: milovat dva, tri lidi, to jde? Mit rad, to bych dovedl pochopit, ale milovat.... Co se tyka toho "brani smrtelne vazne", myslel jsem to tak, pokud jsem zamilovanej, beru svou lasku smrtelne vazne, nejde prece myslet na zadni vratka, mit nekoho v zaloze a pokud to nevyjde sups za nekym jinym. O lasku se musi i bojovat, a pokud to neberu "smrtelne vazne", tak se na "boj" vyprdnu a preskocim jinam, ale to podle me uz neni  LASKA. "SMRTELNE" neni primerene slovo, stacilo by "VAZNE". V globále souhlasim, nebrat se az tak vazne, ale pokud jde o LASKU, ta by se mela brat sakra vazne, a nezalezi na tom je-li prvni, druha, treti. Nikdy nevis, jestli neni posledni.....

hustejdym: "Kazde zlo je k necemu dobre - kdybych se nerozesel s byvalou, nikdy bych nepoznal soucasnou, ktera muze byt mnohem lepsi..." myslim si, ze neni lepsi a nebo horsi, je JINA
« Poslední změna: 18. Září 2007, 17:23:30 od hornet » Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Září 2007, 22:17:14 »

problem bude asi ve slove milovat... proste ho nevminam ciste pres sexualitu, milovat jenom partnera.
Ale i kdyby, i tak muzes milovat vic nez jednu. Kdyz to tak ctu, jsem rada, ze to neberu az tak smrtelne vazne, protoze bych uz musela byt mrtva...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Září 2007, 07:38:37 »

problem bude asi ve slove milovat... proste ho nevminam ciste pres sexualitu, milovat jenom partnera.
Ale i kdyby, i tak muzes milovat vic nez jednu. Kdyz to tak ctu, jsem rada, ze to neberu az tak smrtelne vazne, protoze bych uz musela byt mrtva...

Co znamená milovat?
To znamená mít rád a strašně o něj stát. Nenechat si o něm nic namlouvat, i to nejdražší mu dát, to vše znamená milovat. Milovat můžeš jednoho, jen jemu srdce dát, jen pro něho všechno udělat, vše, co máš, mu darovat. Darovat srdce, úsměv, život svůj jenom svému milému a stát s ním stůj co stůj...to vše znamená milovat..

neni to z me hlavy, na muj vkus trochu pathos, presto se da se vsim souhlasit. Jiste, jsou jine definice, ale to by jsme presli o root nahoru, napr.Ovidius, Kafka, Krestanska etiketa, Shakespeare ......

Ne, očima tě nemůžu mít rád,
když vidí na tobě jen samé chyby;
to moje duše chce tě milovat –
co očím příčí se, to se jí líbí.

To je uz na delsi diskuzi  S jazykem

daemoniack: je Ti teprve 24, nedelej kompromisy!  Řekni to mé ruce


« Poslední změna: 19. Září 2007, 07:47:33 od hornet » Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Září 2007, 12:54:55 »

A kolik pak je Tobe, Ty stary kmete, ze 24 je malo na kompromisy? Z ceho Ti vlastne vyplyvaj?? Z toho, ze rikam, ze muzu milovat vic lidi najednou? Nemyslim si, ze to je chyba, nebo moje smula, naopak, to je stesti...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Září 2007, 14:50:44 »

... Z toho, ze rikam, ze muzu milovat vic lidi najednou? Nemyslim si, ze to je chyba, nebo moje smula, naopak, to je stesti...
Smula to je pro toho, kdo se o Tvoji lasku musi delit Smutný
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 19. Září 2007, 14:53:55 »

... Z toho, ze rikam, ze muzu milovat vic lidi najednou? Nemyslim si, ze to je chyba, nebo moje smula, naopak, to je stesti...
Smula to je pro toho, kdo se o Tvoji lasku musi delit Smutný
Přesně tohle mě taky napadlo Kroutící očima
Zaznamenáno
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 19. Září 2007, 17:19:54 »

... Z toho, ze rikam, ze muzu milovat vic lidi najednou? Nemyslim si, ze to je chyba, nebo moje smula, naopak, to je stesti...
Smula to je pro toho, kdo se o Tvoji lasku musi delit Smutný
Přesně tohle mě taky napadlo Kroutící očima

Smula je to take pro daemoniack. Preji ji hodne stesti, jen ... co je to stesti? Mrkající
« Poslední změna: 19. Září 2007, 17:54:33 od hornet » Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 19. Září 2007, 19:43:40 »

proc smula? laska se delenim nijak nezmensuje!
porad nejste schopni pochopit, ze milovat neznamena jen to s nekym chrapat, chodit, nebo jak tomu rikate....
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Září 2007, 20:06:54 »

proc smula? laska se delenim nijak nezmensuje!
porad nejste schopni pochopit, ze milovat neznamena jen to s nekym chrapat, chodit, nebo jak tomu rikate....

no já si právě myslím, že lidi, kteří se Ti snaží vysvětlit jejich chápání slova "milovat", nejsou ti, kteří by to chápali přes sex...
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 19. Září 2007, 20:58:17 »

me prijde ze ano - ta vylucnost toho cloveka je v tom, ze je to ten, se kterym budu "zbytek zivota", bude to muj sexualni partner...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 19. Září 2007, 21:00:32 »

no já si právě myslím, že lidi, kteří se Ti snaží vysvětlit jejich chápání slova "milovat", nejsou ti, kteří by to chápali přes sex...
Přesně tak Úsměv
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Září 2007, 08:54:38 »

proc smula? laska se delenim nijak nezmensuje!
porad nejste schopni pochopit, ze milovat neznamena jen to s nekym chrapat, chodit, nebo jak tomu rikate....
Kdo tu mluvil o sexu? Kroutící očima Porad nejsi schopna pochopit, ze vetsina kluku nema stejne "liberalni" nazor jako Ty, a bude jim vadit, kdyz budes svoji lasku projevovat taky jinym klukum... Takze jestli jsem Te spravne pochopil, kdyz budes bydlet a spat s jednim klukem, ale "milovat" jich budes 10, tak je podle Tebe vse v poradku?
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. Září 2007, 10:08:39 »

proc smula? laska se delenim nijak nezmensuje!
porad nejste schopni pochopit, ze milovat neznamena jen to s nekym chrapat, chodit, nebo jak tomu rikate....
Kdo tu mluvil o sexu? Kroutící očima Porad nejsi schopna pochopit, ze vetsina kluku nema stejne "liberalni" nazor jako Ty, a bude jim vadit, kdyz budes svoji lasku projevovat taky jinym klukum... Takze jestli jsem Te spravne pochopil, kdyz budes bydlet a spat s jednim klukem, ale "milovat" jich budes 10, tak je podle Tebe vse v poradku?

A co to tak obratit? Budes spat s jedním klukem a ten  krome Tebe bude  milovat jeste dalsich deset holek, Tobe to vadit nebude a budes pri tom  jeste  neskonale stastna ....., nebot podle Tebe je to stesti. Smějící se
« Poslední změna: 20. Září 2007, 10:18:06 od hornet » Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 20. Září 2007, 10:37:29 »

No, jo, je to tak. Jak chces nekomu zakazat, aby miloval jeste nekoho jineho? Kazdeho cloveka milujes jinak. Jsou takovi, ktere miluju, ale nikdy bych s nima nic nemohla mit... Je mozne, ze na nakou bych zarlila, ale preci si vybral me - a je se mnou, jeho pratele jsou jeho soucasti.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 20. Září 2007, 11:37:55 »

No, jo, je to tak. Jak chces nekomu zakazat, aby miloval jeste nekoho jineho? Kazdeho cloveka milujes jinak. Jsou takovi, ktere miluju, ale nikdy bych s nima nic nemohla mit... Je mozne, ze na nakou bych zarlila, ale preci si vybral me - a je se mnou, jeho pratele jsou jeho soucasti.

daemoniack, nejsem puntickar, ale tady jde o vyznam slov, takze spravne dle Tebe by to mělo  byt:
"Kazdeho cloveka milujes jinak. Jsou takovi, ktere miluju, ale nikdy bych s nima nic nemohla mit... Je mozne, ze na nakou bych zarlila, ale preci si vybral me - a je se mnou, jeho milenky jsou jeho soucasti."

a dle me:
"Kazdeho cloveka mas rad  jinak. Jsou takovi, ktere mam rada, ale nikdy bych s nima nic nemohla mit... Je mozne, ze na nakou bych zarlila, ale preci si vybral me - a je se mnou, jeho pratele jsou jeho soucasti."
takto bych to bral.....
Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 20. Září 2007, 11:52:07 »

ja ale od zacatku rikam, ze jinak vnimam slovo milovat - a vy se se mnou hadate, ze ne...  Ja si trvam na svem - jsou lidi, ktere miluji a se kteryma nikdy nic mit nebudu. Ale miluju je, ne je mam rada... proto tam soucasne bude milovat a pratele, ne milenky.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 20. Září 2007, 12:06:07 »

 o.k.  Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS