Stoji to za to?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 09:09:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Stoji to za to?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Stoji to za to?  (Přečteno 7311 krát)
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« kdy: 18. Březen 2011, 11:02:48 »

S mojou sme sa rozisli cca pred polrokom. mali sme taky goodbye sex, ze aj ked to bolo sice plne vasne, ale aj velmi smutne. stalo to za to vyskusat. to bol jedinecny zazitok. Teraz sme sa zacali vidat, objimame sa a uz zahadzuje zabrany, mozno citi, ze sa schyluje k nasej rozluke, ked sme si toho po rozchode tolko vysvetlili, povedali, poplakali atd.
      Vcera som ju mal u seba a ked uz sa zobrala, ze ide, este som jej povedal, ze nech chvilu este ostane a nech mi da par minut, ze jej chcem nieco ukazat. tak som skusil prvykrat hraskovu metodu (vid social factory). sviecky uz horeli, hudbu som dal meditacnu a podme na to. najprv svietilo svetolo, tak mi povedala, nech zhasnem Úsměv potom mi povedala, ze nech vypnem aj monitor.  tak sme mali intimco a zacal som. kedze to bolo prvykrat a ja som myslel, ze bude zjavnejsie nadrzana, tak som to musel robit az na druhy krat, ale to uz nemala taku odvaznu udalost v hlave. nevadi. bolo to prijemne, aj by na to asi doslo, len ked uz som sa s nou pohral a bola krotka, ako psik, tak som ju pohladkal po kolene a pomaly som to ukoncil. tak odisla a rozlucili sme sa. potom mi prislo plano. este sme si nieco pospisali a sli sme spat. neviem, ci som spravil dobre, ci som mal robit to, co sa na situaciu patrilo, bojim sa, ze ju to bude znova boliet potom, ale bolelo ju to aj bez toho vyvrcholenia sexom. uz toto ju velmi vzrusilo. urcite mi da prilezitost nabuduce. nemam sajnu, ci robim dobre, ze to chcem a aj ona zjavne, pomaly, nevinne. Stoji za to to risknut? nebude to boliet len viac? nebude mi pri tom zasee plakat ako naposledy? ja chcem, aby to bol krasny zazitok, nie smutny, ale vesely. preto som sa na to nemal.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Březen 2011, 14:03:50 »

Bolieť? Plakať? Hehe, tak toto ma začína interesovať! Čo máš tým na mysli? Tú hráškovú metódu? Čo to je????čo presne ju bolelo? Trpela moc? Užil si si to?  Super! Provokatér
Kde najdem hraškovú metódu???
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Březen 2011, 15:09:31 »

to řešíš tu svou holku, která s tebou po 3/4 ročním vztahu nechce spát? trochu si to pletu. však jsi říkal, že jedeš do zahraničí, ne? pište věci do ejdnoho topicu, kdo se v tom má pak vyznat?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Březen 2011, 01:28:26 »

2 arty: kukni si social factori. tam to je.

ano, idem prec, ano 3 roky sme spolu boli. uz sme mali taky goodbye sex, ale za moc nestal. ja teraz chcem spravit taku romnťiku, ze nebude na nic mysliet, len nato. dufam, ze vyda.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS