Trosku si vyliju srdicko a snad popustim trosku bolesti

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:13:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O rozchodech (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Trosku si vyliju srdicko a snad popustim trosku bolesti
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Trosku si vyliju srdicko a snad popustim trosku bolesti  (Přečteno 47283 krát)
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 25. Leden 2010, 11:25:16 »

Ahoj vsem, taky pridam svoji troskou do mlyna. Predem se omlouvam, pokud to bude trosku zmatene, ale pisu to v praci a mam v sobe takovy zmatek, ze se to proste na pisemnem projevu objevi...

Je mi 25 let a nejaky ten vztah uz mam za sebou. Vazne (2-3 roky) uz byli dva, plus jen nejake znamosti. Tak zacnu, po rozchodu s byvalou pred 3mi a pul lety sem se zacal po pul roce bolesti trosku vic kamaradit s jednou slecnou, plkali sme o vsem, rozumneli sme si a bylo fajn. Ona byla taky pul roku po rozchodu vazneho vztahu. po asi ctvrt roce, kdyz uz se lidi okolo zacali ptat, jestli spolu jsme nebo ne sme do toho prastili. Vazil sem si na ni hlavne toho, ze na svuj vek (18, nesmejte se, ale opravdu byla skvela) byla celkem rozumna, vedel sem ze neni ten typ, co da klukoj na dize v opilosti, coz bylo presne to co sem potreboval, pze ta pred ni byla jaksi "do vetru". Vlastne se me zeptala ona jestli spolu teda nebudem. Tak sme zacli, bylo nam nadherne, ja na ni netlacil, takze prvni zhavy polibek byl asi po ctvrt roce a prvni sex asi po pul od zacatku vztahu. Ona mela skolu, ja praci, oba sme bydleli u rodicu. Vzdy mi rikala, ze si me moc vazi, ze ji ve vsem pomaham, drzim ji, okazu vyslechnout a ukonejsit. Casem mela pred maturou a ja se ji snazil ve vsem pomoci, podrzet ji. Jsem ten ochranarsky typ:-) Maturita se zadarila, zili sme si stastne a bez starosti. Po dvou letech me dotlacila ke spolecnemu bydleni. Ja sem se do toho jeste moc nehnal, chtel sem neco posetrit a tak. Ale nakonec se objevil nadherny byt a rozhodli sme se ze do toho jdem.

Tak sme zacali spolu bydlet, porad vsechno krasny, jen se sem tam objevil mrak, to proto ze sme si museli zvykat na spolecne bydleni a oba se usmernovat aby to klapalo. Takze obcasnou hadku jsem bral jako nutnost k tomu, abychom si vyrikali co nam vadi a mohli se poucit a to bydleni si zprijemnit. Chtela moc pejska, ja moc ne, ale podlehl sem a poridil krasnyho Jack Russela, ktery nam obema ucaroval a doma prestala byt takova ta nuda a meli sme vlastne takovy miminko:-) Vlastne mi dala nuz na krk, ze bud pes, nebo mimco. No na mimco sem se fakt necitil:-) Tak byl pejsek a zili sme si dal v pohodicce.

Jenze za ten rok sem zjistil, ze slecna asi vyuziva toho, ze sem ochranar, takze sem vse zarizoval, varil, psa vencil, poklizel a tak. Nerikam, ze by nepoklizela, ale to bylo po prani a zehleni asi jedina vec:-) Takze chodila dyl z prace, prisla, bylo navarino a tak nejak vse zarizeny. Me to nejak nevadilo, ale sem tam sem mel pocit, ze toho obcas vyuziva a stava se z ni pekna princezna. Po pul roce bydleni se zacli objevovat vycitky - ze nechodim do posilky jak sem slibil, neco o hygiene:-), ze si zacina pripadat jak jen kamaradka se kteroumam obcas sex. Neco sme si vyrikali a chvilku dobry. Jenze pak zacalo byt vycitani na dennim poradku a ja ji nemohl vysvetlit, ze kdyz celej den makam a pak jdu nakopit a uvarit, tak mi ze dne moc nezbyva a na posilku uz nejsou sily. V tu dobu si zacali kamaradi uvedomovat, ze slecna XXXX je vlastne strasne protivna a dominantni a at si necham narust zase koule:-) Ja si to castecne uvedomoval, ale proste sem ji miloval a vyhovoval mi domaci klid. Takze sem ji tyto chybky toleroval. Byla ten typ, co musi bejt po jeho, nasirala se vlastne kazdej den a cim vetsi to byla malickost, tim dyl a hnusnejc byla nasupena. Vytrpel sem si dost, ale stale laska a jeji dobre vlastnosti prekonavalo vse spatne. Jen sem si asi zacal myslet, ze ji mam moc jistou a vzhledem k jeji caste nasupenosti sem nemel naladu kazdy den ji laskat, objimat a rikat jak je skvela. Proste na to nebyla nejak chut. Ale samozrejme sme se dal hezky milovali, sem tam si rekli od srdce ze se milujem, zasmali se a meli krasny chvilky. Jen to nebylo tak casto.

Toto trvalo do minuleho tydne, kdy zacla byt az zvlastne v pohode, nenasirala se na me, byla na me moc mila. Jen odjela se sestrou v patek na jednu diskoteku a kdyz prijela, bylo vse v poradku. Naprosto sem ji veril, zarlil jen malinko ale nedal sem to znat:-) Od diskoteky najednou zacla byt nejak moc casto na icq. Coz mi bylo divny, ale neresil sem. Pak se me ptala jednoho dne, jak ve Farmvillu(kdo zna facebook, tak vi:-)) neco udelat. Jak sem ji to ukazoval, najednou vyskocilo okynko ICQ, kde sem stihl jen zaregistrovat slova jako polibek a podprsenka(ze to bylo nahodou pisu jen proto, ze nejaky koukani do sms a podobne nesnasim a nedelam). Zacla neco vykladat, ze chce mit soukromi, tak proc to ctu.. Proste se zacla najednou strane branit a utocit kdyz videla ze sem neco videl. Hodne me to zarazilo a zaclo srotovat. Sbalil sem se a na dve hodiny vyrazil na vzduch. Po navratu nas cekal rozhovor. Ptal sem se jestli teda nekoho ma a ze by blo hezky mi to apon rict a netahat me za nos. Na to ona ze nikoho nema, ale ze najednou citi, ze se mnou neni stastna a nevi, jestli se mnou chce byt. Chvilku sem ji premlouval, ale pak chtela dva dny na rozmyslenou. Sbalil sem se a odesel k rodicum.

Hned druhy den vecer mi napsala po SMS, ze to musime ukoncit a ze ji je to moc lito a porad me strasne miluje, ale proste to nejde. Tak sem ji odepsal, ze jeji rozhodnuti respektuju a ze sem vlastne taky nebyl stastnej, ze sem byl utaplej a ze se mnou vorala. Ubehl jede den, ja mel sileny navali smutku a zrady, proste to co kazdy zaziva po rozchodu. Psali sme si po ICQ a psala mi dojemny zpravy, ze je totalne spatna, ze ji to vse mrzi a ze ji je strasne spatne a ze jestli se nechci svait, jako ze pro nejaky pradlo. Rekl sem, ze nechci. Dalsi den opet psala to samy a tak to slo do patku, kde se mi za vse omluvila a ze je zase strasne spatna... Jak sem ji psal, tak sem poprve pouzil jako jji osloveni jen jeji jmeno, zadnou tu nasi milostnou prezdivku. Na to napsala, ze uz jako sem pro ni jen XXX(normalni jmeno)? A ze to ji mrzi. Na to ja, ze ji ted nemuzu rikat nejakyma zdrobnelinama, ze by nam to ani jednomu nepohlo. Na to se rozloucila a jela za sestrou opet na tu diskoteku.

Najednou se druhy den ani neozvala a byl sem kamarady upozornen, ze jeji sestra(ktera me nesnasi a ja ji) dala na Facebook zajimavy fotky. Juknul sem a byla tam XXXX s nejakym kofrem, o kterym sem zjistil, ze mu je 18  Šokovaný Vzdy rikala, ze potrebuje starsiho chlapa, pze ji ty mlady pripadaj jako ucha se kterejma si nema co rict. No tak ona ve svyh 20ti si nasla mladyho borecka. Vzdy byl jeji sem byt ve vlastnim a mit jistoty a chlapa co ji podrzi, coz sem urco byl. V cem se stala chyba? Proc tu udelala? Kde delam chybu ja? Asi tusim, ale chci to slyset od nekoho jinyho aby mne to docvaklo.

Proc se z holky, ktera dlouho vi co chce a jde si za tim klidne 2 roky stane diskotekova princeznicka? Taky mam rad lidi a bral sem ji do party pratel, ktere mela moc rada. Ale jak sme zacli bydlet, zacla vsechny ty lidi nesnaset. Proto mi spoustu lidi rikalo ze je to furie a jak s ni muzu byt.proc se se mno rozjede, aby den na to psala, jak ji je spatne z toho a ze chce abych se stavil. Mel sem se stavit a nehrat takovyho drsnaka? Uvedomila by si to?  PROC? Budu sem prubezne psat sve pocity a vsem co precetli tento slovni prujem dekuju za jejich cas Úsměv JPotreboval sem to nekde vyventilovat. Stranky i todle forum jsou skvely a moc me to podrzelo. Po tydnu mi je porad dost mizerne. Mozna se to zhorsuje dokonce. Jsem zvedavy, kdy dojdu na vrchol amplitudy :(Tak vsem zoufalym a smutnym preji hodne psychicke pohody a pratel kteri je podrzi  Kroutící očima To pomaha nejvic....

Edit: Rozodstavcoval jsem to, ať se to líp čte. Ava.
« Poslední změna: 25. Leden 2010, 18:10:00 od Ava » Zaznamenáno

ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Leden 2010, 11:34:33 »

Jeste dodam, ze si vsechny moje chyby zpetne uvedomuju, nebyl sem dokonalej. Ale kdo je ze? Ted spolu jeste musime bydlet mesic, nez nam skonci smlouva na byt a ja ten mesic nepreziju:-( Potrebuju ji nevidet a nemyslet na ni.
Zaznamenáno

mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Leden 2010, 12:29:29 »

2 slova: Hodnej trouba. Udělal jsi pro ni všechno a ona toho akorát zneužila. Proboha chlape, prober se. Cos čekal, když jsi jí vařil a obskakoval ji jako pes? Jsi přece chlap a ne ficka!!! Na druhou stranu není špatný se spálit a poučit se z vlastních chyb...Rychle se z toho vyhrab Mrkající
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Leden 2010, 12:37:01 »

jj, to sem cekal... Mas recht. Ale jit proti svy prirozenosti je hodne tezky.. Jen jeste dodam, ze se me jete pred vanoci ptala, zda si ji vemu. Ja ze jako jooo a pak porad chtela vedet kdy se zasnoubime. Sem ji rekl, ze nejak po novym roce. No a kdyz sem vybral zasnubni prstynky, tak 2 dny na to kopky  Smutný Sila...
Zaznamenáno

mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Leden 2010, 13:38:55 »

Chápu, je to rachot, ale měj na paměti, že vztah je o kompromisu. Tzn. že když ti dala "nůž pod krk" s tím, že chce buď sviště nebo psa, tak to už naznačovalo, že něco není ok - podle mě jsi jí ty samotnej už nebyl dost dobrej. Stejně tak to je i s tím bytem, když tě k tomu "dokopala"...Horší v tvym případě je, že jste spolu byli celkem dlouho a z toho co jsi napsal, mi vyplynulo, že jsi se na ni zafixoval. Nicméně podobnou situaci (sice ne tak extrémní) zažila valná většina z nás. Taky jsem zblbnul z jedný mršky, která se mnou vorala. Vrchol byl, když mě pozvala na jakousi akci a po chvíli odešla s jinym borcem. Na to jsem začal v mírně zbombeném stavu ladit naprosto šílenou smsku. Naštěstí tam byl kamoš a celý to veledílo četl. Hned mi dal pár facek (ne doslova) a nadiktoval mi místo toho následující: "Mám tě moc rád, ale nechci, abych si přestal vážit sám sebe." Tohle mě drží od všech podobných na míle daleko. Taky se tím řiď a nepřestaň si sám sebe vážit!!!
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Leden 2010, 13:57:22 »

Ano, priznam se, ze zafixovan sem na ni poradne. Proto to tak boli a zatim nedokazu pocitit nenavist, ktera chca nechca je asi nejlepsi lek na rozchody. To co mi delala ex ex se neda ani vylicit, ten psychickej teror po rozchodu. Ale zacal sem ji diky tomu dost nenavidet a ulehcilo a zkratilo to obdobi po... K teto ex necitim nenavist i kdyz bych mohl mit narok. Vazit si sama sebe po tomhle fiasku nejde, sebevedomi, ktere uz pred tim nebylo uplne nejvetsi dostalo poradnou pecku za usi.. Skapalo... Ale dle rad tady se ted budu soustredit jen na sebe. Uz mam neco vymyslenyho Úsměv Jsou holky opravdu tak iracionalni, ze naprosto proti veskere  logice klidne opustej dobre bydlo? Nezlobte se na me, ale to je fakt nestesti s nima  Podivený
Zaznamenáno

ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Leden 2010, 14:25:44 »

A taky bych rad vedel, proc jeste 4 dny po rozchodu mi pise, ze me stejne miluje a ze ji je smutno a jestli se stavim. A kdyz sem odpovedel, ze se nestavim, tak se nakrkla jak bylo jejim zvykem vzdy kdyz nebylo po jeji... Proc to dela kdyz uz je rukama na druhy vetvi? Ze by svedomi? Nebo co? A proc po ctyrech dnech s tim otravovanim skoncila z niceho nic?
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Leden 2010, 15:57:12 »

Byla tebou rozmazlovaná a pak, jak nebylo po jejím, nastal konflikt.
Nemam v tomhle žádné zkušenosti, ale když už jsem ten dlouhý text přečetl, tak ti popřeju hodně štěstí do budoucnosti.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Leden 2010, 18:19:09 »

Ešte by som dodal, že s dvadsaťročnou babou ísť do vlastného bytu... samozrejme sa ti zdala rozumná a tak podobne. Ale poznáte sa od jej 18tich, v dvadsiatich už spoločné bývanie. Myslím, že si neprešla nejakou búrlivou fázou, čo si potom začala kompenzovať diskotékami a fotkami z mladými zajacmi ako keby mala 17. Proste byť s tak mladou babou je samozrejme OK, nevravím, že nie je možný niekoľkoročný vážny vzťah. Ale spoločné bývanie v 20tke, keď rovestníčky lietajú po ožieračkách a vysokoškolských zábavách, netreba čakať, že jej bude vyhovovať domáci život - obvzlášť, pokiaľ si ho neužila pred vzťahom s tebou.

Možno si mal vaše spoločné zážitky smerovať viacej týmto smerom, ísť ku kamarátom, namiesto navarenej večere ktorá už na ňu čakala.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 25. Leden 2010, 18:31:47 »

Me to napadlo hned ze to je brzo, proto sem to chtel co nejvic oddalit. Ale ona proste chtela do svyho se mnou... Podruhy tu samou chybu neudelam, to mi ver Úsměv Nikam moc v tydnu nechtela chodit, pze byla unavena z prace. O vikendu sme samozrejme skoro vzdy nekam zasli.
Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Leden 2010, 18:34:44 »

Přesně mám stejnej názor jak napsal Maxx prostě nebyla vybouřená a projevilo se to..Možná se to i zrychlilo, že jste bydeli spolu.

To mehari : Mám tě moc rád, ale nechci, abych si přestal vážit sám sebe -- Jo tohle je úplně super a vše vystihuje! To si taky zapamatuju a budu se tím řídit..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Leden 2010, 18:43:01 »

Já myslim, že je to asi očividný. Odcituju ti kousek z jednoho Qarkova článku, který se tu někde povaluje:

Citace
Ona: „Chci hodného kluka!“
On: Aha, tak na ni budu moc hodný a mám ji.
Výsledek: Muž je za hodného blba, partnerka si časem najde jiného – tentokrát pořádného chlapa.

Správný překlad věty totiž zní: „Chci kluka, kterého si budu vážit a budu ho mít ráda!“ A to vůbec neznamená, že by měl muž dělat cokoliv, co jí na očích vidí. Slovo „hodný“ dívka prostě použila, protože jí připadalo krásné a měla u něj skvělé pocity. Nebuďte hodní, ale buďte spíše sem tam milí či ohleduplní.

Přesně tvůj případ. Skutečně chtěla CHLAPA - tzn. někoho, kdo bude mít autoritu (a možná i přebujelé ego). Tys jí zaujal tím, že jsi měl autoritu díky svému věku - oproti jejím vrstevníkům, kteří byly v 18ti jen nevyzrálá děcka. Žila si svůj sen, jakože je "velká dospělá holka, co už bydlí s přítelem". Problém byl ovšem v tom, že u ní měl víc autority i ten její 18ti letý vrstevník než ty. A proto ztratila respekt a začla využívat toho, cos pro ní dělal. Ženy vždy (ať se tváří sebevíc sebevědoměji a nezávisleji - tím spíš) vyhledávají partnera, který bude nadřazený. Není tím myšleno, že se k ní bude chovat hnusně, ignorovat jí a vůbec... je tím myšleno, že potřebuje mít jistotu, že když bude problém, tak budeš vědět správné řešení a zařídíš ho. Ale to jde těžko, když jakoby na všechno potřebuješ od ní posvěcení.

Tys nebyl chlap co jí podrží, ale kamarádka, ke které se může vždycky stavit na kafe a postěžovat si. A to není to samé. To "podrží" je, že se na ní nevyprdneš při prvním průšvihu. Neznamená to, že jí budeš podporovat i v něčem co si myslíš, že je blbost.

Píšeš, že je těžké "jít proti sobě". Jenže to cos dělal nebyl tvůj názor a tvá vůle. To byla to, k čemu tě dotlačilo její chování. Myslím, že jsi prostě normální hodný kluk, který když má holku rád, tak nemá problém pro ni cokoli obětovat. Ale neříkej mi, že je tvoje přirozenost každému na potkání sloužit. S jazykem

Ber to pozitivně z toho pohledu, že jsi se poučil a příště stejnou chybu neuděláš. Příště budeš rozlišovat mezi "dobrou vůlí" (miláčku, uděláš prosím dneska večeři) a "sloužením" (tys dneska neuvařil?). Nečekej, že se takováhle věc zahojí po čtrnácti dnech ! Můj osobní tip je tak min. 3-4 měsíce, než budeš mít chuť poznávat jiné holky. A minimálně půl roku, než budeš mít chuť zas na nějaký vztah. Ale výhoda je, že teď máš spustu času na posilku ! Úsměv

ROZHODNĚ si neplánuj, že by ses k ní vrátil. Leda že bys měl sílu a odhodlání se z minuty na minutu změnit. Jinak to skončí tam co teď.

A ještě proč ti píše po rozchodu, abys došel a tak... no protože jí najednou bylo hrozně smutno. Byla sama v bytě. Borec z diskotéky asi nebyl na ICQ. Takže jí popadla trudomyslnost a chtěla to zkusit znova dát dohromady. No, jenže ty ses na ní vyprdnul (což si udělal dobře - dát se tehdá dohromady by k ničemu nevedlo - ty bys byl rád, tak bys jí dělal ještě víc co by chtěla a ona by toho jen víc zneužívala a kdoví co borec z diskoteky). Takže se naprudila a rozhodla se, že se ti "pomstí" tím, že se hned dá dohromady s tím borcem. (prorokuju tomu brzký konec - je to jen přestupní stanice)

A nakonec: Souhlasím s Maxxem, že možná nebyla dost vybouřená.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Leden 2010, 19:02:02 »

Citace
(prorokuju tomu brzký konec - je to jen přestupní stanice)
přestupní stanice jo to je co mi u holek vadí... je to vážně šílené, že prostě chodí s někým jen aby někoho měly... tohle mi nepotřebujem... a jen čekají až najdou někoho lepšího - tohle na nich vážně nechápu vidím to všude okolo sebe a je mi z toho blbě.. je to snad chození z rozumu když tak rychle dokážou přesedlat a střídat to jak ponožky? Šťastný
I když ono v podstatě pokud člověk není první tak pak je vlastně vždycky v podstatě jakoby jen "náhražka" za toho předchozího...

Edit:Citace. Ava
« Poslední změna: 25. Leden 2010, 19:53:30 od Ava » Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Leden 2010, 19:53:37 »

To Ava: Chlape, diky ti moc za nazor. Mas urco pravdu, taky to tak vidim, do posledniho pismenka. Ted se mi bude trosku lip spat. Dnes psala a byla pekne hnusna,  az me to rozhodilo. Ale uz ji trosku znam a hlavne jeji metody hrani na city a naprosto v tom vidim tu zlobu, ze sem se nezachoval jak pejsek a dokazal sem ji na tejden zmizet z oci a nemam zajem ji v brzke dobe videt. Naprosto v klidu sem ji psal, ze nemam cas dnes a ze at se teda domluvime na nejaky spolecne akceptovatelny termin. Na to se nafoukla jak balon a zacla sprska zloby:-) Byl sem porad v klidu a tim ji vytacel cim dal vic. Nakonec byla tak nasrana z meho flegmatickeho a odmereneho pristupu, ze se radsi odpojila. Mezi radky sem totiz cetl, ze ji stve ze jsem od ni a ze to dokazu.. Myslela si, ze namasti ego s borcem i kdyby s nim nic vaznyho nemela(v coz verim) a pak se budu chtit vratit jako vzdycky. Jsem strasne rad, ze sem ji trosku shodil hrebinek. A po dlouhe dobe se ted lehce usmivam Úsměv Muze me jen tesit, ze za nejaky cas ji bude moc chybet moje oddanost a vse okolo. Pak se zacne vnucovat jako moje ex ex. Ta se mimochodem strasne zacla vtirat hned jak zjistila, ze sem free :-D A vite co? Mastim se na tom. Ta me ublizila jeste vic a nechapu, proc ji to po trech a pul roku zaclo srotit v hlave.. To porad slysim co ztratila, jaka je krava a tak a ze jsem byl to nej co ji potkalo. Jenze ta to ma u me do konce vsech casu spocitany. Takze dale budu reportovat, jak to pokracuje. Pak prijde mela az pujde o majetek:-D
P.S.  Aby si nekdo podle tohoto prispevku nemyslel, ze sem zmrd, ale po tom tydnu zacinam sundavat ruzovy bryle. Samozrejme k ni chovam stale hluboke city. a ublizovat ji nebudu, ona si ublizi sama.
P.P.S. Posilka je samozrejmost  Úsměv Zitra jdu Úsměv
Zaznamenáno

Raydeeen
Host
« Odpověď #14 kdy: 26. Leden 2010, 10:41:13 »

Tvůj přístup se začíná hodně zlepšovat, to je jenom dobře:) Nakonec ona sama, pokud má trošku rozumu, si bude vyčítat že se nechovala trošku "normálně". Když tě bude zkoušet testovat, jestli by ses třeba vrátil a ty na to víceméně nebudeš reagovat, to jí pěkně vytočí. Nicméně hodně štěstí v porozchodovém období..
Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Leden 2010, 10:49:37 »

Dekuju za podporu Úsměv Clovek musi dostat par kopancu, nez mu neco dojde. Jeste sem nevyhral, ale verim ze vse ustojim v pohode a hlavne s cistym stitem. Myslim, ze ji to jednou urcite dojde. A treba za par let, az se vyblbne a trosku zkroti svuj temperament tak se nekde potkame a treba zacnem znovu. Nemyslim si teda ze se to stane, ale cesty osudu jsou nevyzpytatelne Úsměv Rozhodne v to nedoufam a pujdu dal. Vcera sem byl pozvan moji kamaradkou ven, ze jde se svoji kamaradkou a jeslti se nepridam Úsměv No sel sem a byl to super vecer! A mrte mi pomohlo se s nejakou zenskou videt.
Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Leden 2010, 14:07:22 »

Jeste sem nevyhral, ale verim ze vse ustojim v pohode a hlavne s cistym stitem
I kdybys to ustál ze špinavým štítem tím myslím něco ji vyčetl, nebo nějak vybuchl což vidím u tebe nehrozí.. tak pořád lepší než to odnést na štítě Šťastný a být pořád pejsánek...a i kopanec je vlastně pokrok dopředu..něco ti to dalo určitě ses poučtil a jak ty píšeš  až se vyblbne tak ji to určitě bude mrzet a bude vzpomínat pak bude šance...a ano třeba se potkáte a dáte to dokupy, nebo už prostě nebudeš mít zájem a budeš někde jinde... ono nevím jaké to je chodit znovu s byvalkou s tím nemám zkušenosti - podle mě to je zase něco provizorního co nevydrží! Jinak držím palce...
« Poslední změna: 26. Leden 2010, 14:13:19 od kvaposak » Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Leden 2010, 14:44:08 »

Ja uz se k jedny byvalce jednou vratil. Byla to prave ta ex ex co me znicila na hodne dlouho. Byli sme spolu rok a pul a pak sem ji prisel na amanta. kopnul sem ji ze nevedela. Bolelo to moc a ona me jeste tyrala dlouho po rozchodu recma o tom, jak je ten novej super v posteli a jak si to pekne rozdali a tak... No hruza vam reknu. Po asi trech mesicich sem klofnul holku, ke ktery me to tahlo uz od mych 15ti. Asi po 6ti letech slintani:-) Vydrzelo to vsak jen mesic a ja zoufalej to napsal ex ex a ta zrovna taky mela spatny obdobi s tim boreckem kuli kterymu me zahla. No a tak sme se sesli, pobreceli se a najednou skocili v posteli. no a tak sme to zkusili znova, ale po pul roce to samy:-) Takze sem ji dal kosem samozrejme  Úsměv Takze podle myho slepovaky moc nefungujou... A co znam lidi z okoli, tak maj tu samou zkusenost. Ale verim, ze slepovak treba po 5ti letech fungovat muze. 5 let cloveka hodne zmeni a ta sance ze bude fungovat je vetsi nez napriklad po pul roce odlouceni.

Jinak celkem sila, dostal sem dalsi bombu ted po ICQ. Jeste do konce unora mame byt a dnes mi oznamila, ze si musime udelat nejakej rozpis, abychom se stridali, ze potrebuje mit soukromi s boreckem. Na moji odpoved, ze by mi mohla projevit aspon trosku ucty po tri letem vztahu a ze muzou mit soukromi i jinde rekla, ze nevi proc by hledala misto pro soukromi, ze plati tady jeste najem na pul.... Krve by se ve me nedorezal panove... Mam chut ne poradne vozrat a pak tam vtrhnout a toho borce zrusit do bezvedomi  Šťastný Sem pacifista, ale todle je moc. Je to ode mne strasne animalni a hruby, ale moc by mi to pomohlo  Šťastný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Leden 2010, 17:24:14 »

Haha, tak ta je vtipná fakt ! Úsměv No, tak jí řekneš, že to takhle asi nepůjde. Že tam prostě budeš a basta. Aspoň si to pořádně vychutnáš a budeš na ní tak nasranej, že na ní zapomeneš tak 2x rychleji Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Leden 2010, 18:27:23 »

Nj, ale v tom je vic veci a nakonec budu muset povolit a holt at si tam s nim suka jak chce. Budem delit majetek a nesmim si ji moc rozhadat, pze ja si nasel uz podnajem a spoustu ze spolecneho majetku budu potrebovat do novyho bytu. A navic pokud ji reknu, ze tam volno mit nebude, je schopna mi vsechno vzit a hlavne nezaplatit najem na dalsi mesic co tam mame bejt.. A to bych neutahnul  Smutný To ze tam jeste jsem je jen kuli penezum...
No a po dnesni hadce co byla odpolko mi prisel jako ze rozluckovy mail, ze me ma porad rada a ze ji to vsechno mrzi. Vycetla ty chyby a ze vztah byl stereotypni a taky ze si urco myslim, ze se rozesla kuli boreckoj, ale ze to neni pravda, ze ten ji dal jen silu mi dat kopky.  Šťastný Zeny = nestesti
Zaznamenáno

ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Únor 2010, 10:15:30 »

Ta kreport po nejake dobe.. Situace se vyhrocuje, zjistil sem, ze o me roznasi ze jsem agresivni alkoholik  Šťastný Tomu se rika vareni z vody... Nevim kde to bere a hlavne proc...  Smutný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 09. Únor 2010, 11:39:32 »

Pointa je vtom, že se k tomu nebudeš vyjadřovat nijak víc. PRostě když to někdo řeší, jestli je to pravda, tak říct jen "vymyslela si to" as dál neřešit.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Únor 2010, 11:58:29 »

Pointu sem pochopil a neresim to  Úsměv Jak jinak... Jinak v nedeli se stehuju do novyho, yezzz. Uz bude klidek Úsměv
Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 09. Únor 2010, 21:06:44 »

 Smějící se Tak to máme podobné... u mě zase překrucuje fakta a od její spolužačky jsem se dozvěděl jak tomu klukovi nakecala taky dobré bláboly, řeči co vytrhla z kontextu a jak říkám pokroucená fakta zhrnuto udělala ze mě dobrého hajzlíka a ze sebe chuderko co je potřeba chránit... borec má vztek a myslí si o mě to nejhorší...
 což já vlastně o jejím předchozím taky, protože sem věděl jen co řekla... opravdu nereagovat.

Navíc si přidala mého kámoše kterého viděla 1x a když ji poslal žádost o přátelství v době kdy jsme spolu chodili hrozně se tomu divila...teď když spolu nejsme tak si ho přijmula Šťastný to je opravdu logika..
Zaznamenáno
ZeDDman
*


Nenávist je nespravedlivá, láska ještě více.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 17. Únor 2010, 12:14:38 »

Dalsi report - Uz to bude mesic po rochodu. Bydlim od nedele v novym byte Úsměv Mam takovejch starosti s vybavovanim, ze si ani na ex nevzpomenu. Kdyz uz si na ni vzpomenu (1x denne na chvilku kdyz vecer zaslouzene odpocivam), tak si pripominam jen to spatny. Po vsech strankach je mi podstatne lip. Chodim se bavit, na pivko s kamarady se kterymi to za meho vztahu neslo, chodim na diskoteky a vyvadim jak silenec Úsměv Mrte mi pomohlo, ze sem mel lehky techtle se sestrenkou moji kamaradky. Videl sem ji poprve ted na dize a hodne okate me balila Úsměv Dost mi to nakoplo sebevedomi  Úsměv Samozrejme, nic sem s ni nemel, jen ten pocit ze jsem balen je super. Nebyla ten typ co by me dostaval. S jazykem Zacinam neco malo citit k jedne kamaradce a to mi dava silu na sobe pracovat. Proste ji chci  Super! Takze tak za 14 dni dalsi rep...
Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS